Curse Cluj Napoca - Dej
Mersul autobuzelor > Curse Cluj Napoca - Dej
Autocare, autobuze și microbuze Vineri, 12 Feb 2016

Curse Cluj Napoca - Dej


Curse Cluj Napoca - Dej ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Cluj Napoca
Durata Sosire
Dej
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Autogara Fany

Adresa: Giordano Bruno 1-3 (peste pod de Gara CFR)
Tel: +4-0264-435.278
  06:00 1h 07:00 Fany
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  07:15 1h 08:15 Sami Trans
LMMJVSD
Dus 12,00lei
  07:15 1h 08:15 Sami Trans
LMMJVSD
Dus 12,00lei
  07:50 1h15' 09:05 Bus Trans Valcea
LMMJVSD
-
  08:00 1h 09:00 Fany
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  09:30 1h 10:30 Fany
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  10:50 1h15' 12:05 Bus Trans Valcea
LMMJVSD
-
  11:00 1h 12:00 Fany
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  12:00 1h 13:00 Fany
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  13:00 1h 14:00 Fany
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  13:30 1h 14:30 Fany
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  13:50 1h15' 15:05 Bus Trans Valcea
LMMJVSD
-
  14:30 1h 15:30 Fany
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  15:30 1h 16:30 Fany
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  16:30 1h15' 17:45 Fany
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  17:00 50' 17:50 Fany
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  17:30 1h 18:30 Fany
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  17:50 1h15' 19:05 Bus Trans Valcea
LMMJVSD
-
  18:30 1h 19:30 Fany
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  19:50 1h15' 21:05 Bus Trans Valcea
LMMJVSD
-
  20:30 1h15' 21:45 Fany
LMMJVSD
Dus 10,00lei
Plecări din:

Autogara BETA Cluj Napoca (Beta Transport SA)

Adresa: Str. Giordano Bruno, Nr. 1-3, cod postal 400243
Tel: +4-0264-455.249
  11:20 1h25' 12:45 Alexandros Tur
LMMJVSD
Dus 12,00lei
  Mijloc Plecare
Cluj Napoca
Durata Sosire
Dej
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Gara Cluj Napoca Est

  01:06 1h35' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h35' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h35' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h35' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h35' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h35' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h35' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h35' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h35' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h38' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h38' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h38' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h38' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h38' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h38' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h38' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h38' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h38' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h40' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h40' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h40' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h40' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h40' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h40' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h40' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h40' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:06 1h40' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h07' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h07' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h07' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h07' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h07' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h07' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h07' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h07' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h07' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h10' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h10' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h10' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h10' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h10' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h10' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h10' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h10' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h10' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h12' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h12' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h12' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h12' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h12' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h12' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h12' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h12' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:34 1h12' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h08' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h08' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h08' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h08' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h08' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h08' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h08' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h08' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h08' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h13' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h13' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h13' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h13' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h13' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h13' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h13' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h13' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:18 1h13' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h14' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h14' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h14' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h14' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h14' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h14' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h14' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h14' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h14' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h19' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h19' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h19' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h19' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h19' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h19' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h19' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h19' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:27 1h19' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
Plecări din:

Gara CFR Cluj Napoca

  01:26 1h15' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h15' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h15' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h15' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h15' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h15' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h15' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h15' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h15' 02:42 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h18' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h18' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h18' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h18' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h18' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h18' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h18' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h18' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h18' 02:44 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h20' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h20' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h20' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h20' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h20' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h20' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h20' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h20' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  01:26 1h20' 02:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h16' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h16' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h16' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h16' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h16' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h16' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h16' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h16' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h16' 15:28 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h21' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h21' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h21' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h21' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h21' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h21' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h21' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h21' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  14:10 1h21' 15:31 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h21' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h21' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h21' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h21' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h21' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h21' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h21' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h21' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h21' 19:43 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h26' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h26' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h26' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h26' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h26' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h26' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h26' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h26' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  18:20 1h26' 19:46 CFR Calatori
LMMJVSD
-
Plecări din:

Autogara Fany

Adresa: Giordano Bruno 1-3 (peste pod de Gara CFR)
Tel: +4-0264-435.278
  11:00 1h18' 12:18 Tabita Tour
LMMJVSD
-
  14:00 2h50' 16:50 Lador Travel SRL
LMMJVSD
-
  19:30 1h18' 20:48 Tabita Tour
LMMJVSD
-
Plecări din:

Autogara Sens Vest SRL

Adresa: Str. Fabricii nr.105
Tel: +4-0748-402.831
  13:00 3h55' 16:55 Lador Travel SRL
LMMJVSD
-
  16:00 1h15' 17:15 Milutu SRL
LMMJVSD
-
  18:00 1h 19:00 Milutu SRL
LMMJVSD
- Nu circulă Vineri
Plecări din:

Autogara BETA Cluj Napoca (Beta Transport SA)

Adresa: Str. Giordano Bruno, Nr. 1-3, cod postal 400243
Tel: +4-0264-455.249
  06:30 1h 07:30 Transport Calatori SA Botosani
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.