Curse Bucuresti - Constanta
Mersul autobuzelor > Curse Bucuresti - Constanta
Autocare, autobuze și microbuze Sambata, 6 Feb 2016

Curse Bucuresti - Constanta


Curse Bucuresti - Constanta ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Bucuresti
Durata Sosire
Constanta
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Autogara GSM Trans (Baldovin Parcalabul)

Adresa: Str. Mircea Vulcanescu nr.97, Sector 1
Tel: +4-0743-333.011
  05:30 3h 08:30 Sir Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  05:30 3h 08:30 Sir Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  06:15 2h55' 09:10 Comanto Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  07:00 3h 10:00 Sir Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  07:00 3h 10:00 Sir Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  07:45 2h55' 10:40 Comanto Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  08:30 3h10' 11:40 Sir Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  08:30 3h10' 11:40 Sir Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  09:15 2h55' 12:10 Comanto Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
  10:00 3h10' 13:10 Sir Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  10:00 3h10' 13:10 Sir Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  10:45 3h 13:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  11:30 3h15' 14:45 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 44,00lei
  12:15 3h 15:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  13:00 3h15' 16:15 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 44,00lei
  13:45 3h 16:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  14:30 3h15' 17:45 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 44,00lei
  15:15 3h 18:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  16:00 3h15' 19:15 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 44,00lei
  16:45 3h 19:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  17:30 3h15' 20:45 GSM Trans
LMMJVSD
Dus 44,00lei
  18:15 3h 21:15 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  19:00 3h10' 22:10 Sir Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  19:00 3h10' 22:10 Sir Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  19:45 3h 22:45 Simpa Trans
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  21:15 2h55' 00:10
(a doua zi)
Comanto Trans
LMMJVSD
Dus 60,00lei
Plecări din:

Autogara CDI (Ritmului)

Adresa: Str. Ritmului nr.35, Sector 2
Tel: +4-021.9456
  03:00 3h30' 06:30 Horas
LMMJVSD
Dus 55,00lei Nu circulă Sambata
  03:00 3h30' 06:30 Horas
LMMJVSD
Dus 55,00lei Nu circulă Sambata
Plecări din:

Autogara Filaret

Adresa: Piata Garii Filaret nr.1, Sector 4
Tel: +4-021-336.06.92
  06:00 3h15' 09:15 Fany
LMMJVSD
-
  Mijloc Plecare
Bucuresti
Durata Sosire
Constanta
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Gara CFR Bucuresti Nord

  09:55 2h17' 12:12 Softrans
LMMJVSD
-
  09:55 2h22' 12:17 Softrans
LMMJVSD
-
  20:30 2h25' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h25' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h25' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h25' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h25' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h25' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h25' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h25' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h25' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h25' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h25' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h25' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h25' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h25' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h25' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h30' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h30' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h30' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h30' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h30' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h30' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h30' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h30' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h30' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h30' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h30' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h30' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h30' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h30' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:30 2h30' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
Plecări din:

Gara Ram. Pajura

  10:01 2h11' 12:12 Softrans
LMMJVSD
-
  10:01 2h16' 12:17 Softrans
LMMJVSD
-
  20:36 2h19' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h19' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h19' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h19' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h19' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h19' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h19' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h19' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h19' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h19' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h19' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h19' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h19' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h19' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h19' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h24' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h24' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h24' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h24' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h24' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h24' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h24' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h24' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h24' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h24' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h24' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h24' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h24' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h24' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:36 2h24' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
Plecări din:

Gara Bucuresti Baneasa

  10:03 2h09' 12:12 Softrans
LMMJVSD
-
  10:03 2h14' 12:17 Softrans
LMMJVSD
-
  20:38 2h17' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h17' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h17' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h17' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h17' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h17' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h17' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h17' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h17' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h17' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h17' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h17' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h17' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h17' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h17' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h22' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h22' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h22' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h22' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h22' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h22' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h22' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h22' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h22' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h22' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h22' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h22' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h22' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h22' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  20:38 2h22' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.