Curse Brasov - Linz
Mersul autobuzelor > Curse Brasov - Linz
Autocare, autobuze și microbuze Marti, 18 Iun 2019

Curse Brasov - Linz


Curse Brasov - Linz ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Brasov
Durata Sosire
Linz
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Autogara Internationala Bartolomeu (Autogara 4 Brasov)

Adresa: Sos. Cristianului, cap de linie terminus RAT
Tel: +4-0368-007.122
  04:00 13h30' 19:00 Latino Expres
LMMJVSD
-
  08:30 19h 03:00
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00
  08:30 19h 03:00
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00
  08:30 19h 03:00
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00
  08:30 19h 03:00
(a doua zi)
TARSIN
LMMJVSD
Dus 70,00
  09:00 17h 02:00
(a doua zi)
Comati PSG
LMMJVSD
Dus 61,00 Nu circulă Marti
  12:45 17h 05:45
(a doua zi)
TST Turistik
LMMJVSD
Dus 80,00 Nu circulă Marti
  12:45 17h 05:45
(a doua zi)
TST Turistik
LMMJVSD
Dus 49,00 Nu circulă Marti
  15:45 8h15' 00:00
(a doua zi)
TST Turistik
LMMJVSD
Dus 80,00 Nu circulă Marti
  15:45 8h15' 00:00
(a doua zi)
TST Turistik
LMMJVSD
Dus 49,00 Nu circulă Marti
  19:00 12h29' 07:34 Luna Tour
LMMJVSD
-
Plecări din:

Autogara 1 Brasov (Transbus gara CFR)

Adresa: Langa Gara CFR
Tel: +4-0268-427.267
  05:40 18h05' 00:00 AlexaTrans
LMMJVSD
Dus 65,00 Nu circulă Marti
  05:40 18h05' 00:00 AlexaTrans
LMMJVSD
Dus 65,00 Nu circulă Marti
  15:00 18h 09:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă Marti
  15:00 18h 09:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă Marti
  15:00 18h 09:00
(a doua zi)
EuroFRATELLO
LMMJVSD
Dus 70,00 Nu circulă Marti
Plecări din:

Gara CFR Brasov

  09:00 19h53' 05:00
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  09:00 17h53' 03:00
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  09:00 17h53' 03:00
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
  09:00 19h53' 05:00
(a doua zi)
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
Plecări din:

PECO OMV-GARA C.F.R

Adresa: Bulevardul Garii 7
  23:30 17h25' 17:00
(a doua zi)
TransMarian Braila
LMMJVSD
Dus 80,00
  Mijloc Plecare
Brasov
Durata Sosire
Linz
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Gara CFR Brasov

  14:00 15h 05:00 Danytur
LMMJVSD
- Nu circulă Marti
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.