Curse Brasov - Constanta
Mersul autobuzelor > Curse Brasov - Constanta
Autocare, autobuze și microbuze Luni, 2 Mai 2016

Curse Brasov - Constanta


Curse Brasov - Constanta ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Brasov
Durata Sosire
Constanta
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Hotel Cubix

Adresa: Bulevardul Saturn 47
  01:30 7h30' 10:00 Memento Bus
LMMJVSD
- Nu circulă în perioada
23.02.2016 - 03.05.2016
Cursa turistica. Circula din 27.04.2016
  02:00 7h 09:00 Memento Bus
LMMJVSD
- Nu circulă în perioada
23.02.2016 - 03.05.2016
Cursa turistica. Circula din 27.04.2016
  02:00 8h 10:00 Memento Bus
LMMJVSD
- Nu circulă în perioada
23.02.2016 - 03.05.2016
Cursa turistica. Circula din 27.04.2016
  10:30 8h 20:30 Memento Bus
LMMJVSD
- Nu circulă în perioada
23.02.2016 - 03.05.2016
Cursa turistica. Circula din 27.04.2016
  12:00 8h 20:30 Memento Bus
LMMJVSD
- Nu circulă în perioada
23.02.2016 - 03.05.2016
Cursa turistica. Circula din 27.04.2016
  12:00 7h 19:00 Memento Bus
LMMJVSD
- Nu circulă în perioada
23.02.2016 - 03.05.2016
Cursa turistica. Circula din 27.04.2016
Plecări din:

Autogara 1 Brasov (Transbus gara CFR)

Adresa: Langa Gara CFR
Tel: +4-0268-427.267
  02:30 6h45' 09:15 Fany
LMMJVSD
-
  09:10 9h34' 18:44 Aventin
LMMJVSD
Dus 80,00lei
  Mijloc Plecare
Brasov
Durata Sosire
Constanta
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Gara CFR Brasov

  17:25 5h30' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:25 5h30' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:25 5h30' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:25 5h30' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:25 5h30' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:25 5h30' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:25 5h30' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:25 5h35' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:25 5h35' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:25 5h35' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:25 5h35' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:25 5h35' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:25 5h35' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:25 5h35' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
Plecări din:

Gara Dârste

  17:32 5h23' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:32 5h23' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:32 5h23' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:32 5h23' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:32 5h23' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:32 5h23' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:32 5h23' 22:55 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:32 5h28' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:32 5h28' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:32 5h28' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:32 5h28' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:32 5h28' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:32 5h28' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
  17:32 5h28' 23:00 CFR Calatori
LMMJVSD
-
Plecări din:

Autogara 1 Brasov (Transbus gara CFR)

Adresa: Langa Gara CFR
Tel: +4-0268-427.267
  06:00 7h51' 13:51 Transbus Codreanu
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.