Curse Botosani - Iasi
Mersul autobuzelor > Curse Botosani - Iasi
Autocare, autobuze și microbuze Joi, 24 Mai 2018

Curse Botosani - Iasi


Curse Botosani - Iasi ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Botosani
Durata Sosire
Iasi
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Autogara R.V.G. Capat 1

Adresa: Str. George Enescu nr.30
Tel: +4-0231-531.589
  10:00 2h 12:00 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  10:00 2h 12:00 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  10:00 2h 12:00 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  10:00 2h 12:00 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  10:00 2h 12:00 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  10:00 2h 12:00 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  10:00 2h 12:00 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  10:00 2h 12:00 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  10:00 2h 12:00 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  10:00 2h 12:00 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  16:30 2h 18:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  16:30 2h 18:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  16:30 2h 18:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  16:30 2h 18:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  16:30 2h 18:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  16:30 2h 18:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  16:30 2h 18:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  16:30 2h 18:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  16:30 2h 18:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  16:30 2h 18:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  20:30 2h 22:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  20:30 2h 22:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  20:30 2h 22:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  20:30 2h 22:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  20:30 2h 22:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  20:30 2h 22:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  20:30 2h 22:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  20:30 2h 22:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  20:30 2h 22:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  20:30 2h 22:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 35,00lei
Plecări din:

Autogara Transport Calatori S.A.

Adresa: Str. Garii nr.1
Tel: +4-0231-511.129
  05:50 3h 08:50 LYK
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  08:00 3h 11:00 LYK
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  10:00 3h 13:00 LYK
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  15:00 3h 18:00 LYK
LMMJVSD
Dus 30,00lei
  18:00 3h 21:00 LYK
LMMJVSD
Dus 30,00lei
Plecări din:

Autogara Priscom Univers SRL

Adresa: Str. Nicolae Iorga nr.1
Tel: +4-0231-552.088
  06:00 2h 08:00 Priscom
LMMJVSD
-
  07:00 2h 09:00 Priscom
LMMJVSD
-
  09:00 2h 11:00 Priscom
LMMJVSD
-
  13:30 2h 15:30 Priscom
LMMJVSD
-
  17:00 2h 19:00 Priscom
LMMJVSD
-
Plecări din:

Autogara Lorion SRL (Trans Dor)

Adresa: Str. Teatrului nr.18 (staţia Select, Pod de Piatra)
Tel: +4-0231-519.925
  05:00 2h 07:00 TRANS DOR
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  10:30 2h 12:30 TRANS DOR
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  18:30 2h 20:30 TRANS DOR
LMMJVSD
Dus 35,00lei
  Mijloc Plecare
Botosani
Durata Sosire
Iasi
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Autogara Priscom Univers SRL

Adresa: Str. Nicolae Iorga nr.1
Tel: +4-0231-552.088
  11:15 2h 13:15 Auto Dimas
LMMJVSD
-
  17:00 2h 19:00 Auto Dimas
LMMJVSD
-
  19:00 2h 21:00 Auto Dimas
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.