Curse Bacau - Adjud
Mersul autobuzelor > Curse Bacau - Adjud
Autocare, autobuze și microbuze Miercuri, 19 Iun 2019

Curse Bacau - Adjud


Curse Bacau - Adjud ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Bacau
Durata Sosire
Adjud
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

vis-a-vis Autogara/CORA/BILLA(intersectie Aeroport)

  09:15 1h 10:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  09:15 1h 10:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 15,00lei
  09:15 1h 10:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  09:15 1h 10:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  09:15 1h 10:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  10:50 1h25' 12:15 HERMES
LMMJVSD
Dus 10,00lei Nu circulă Miercuri
  10:50 1h25' 12:15 HERMES
LMMJVSD
Dus 10,00lei Nu circulă Miercuri
  10:50 1h25' 12:15 HERMES
LMMJVSD
Dus 10,00lei Nu circulă Miercuri
  10:50 1h25' 12:15 HERMES
LMMJVSD
Dus 10,00lei Nu circulă Miercuri
Plecări din:

Statie Bacau

Adresa: necunoscuta
  00:45 1h05' 01:50 LYK
LMMJVSD
- Nu circulă în perioada
15.09.2018 - 29.06.2019
CURSA SEZONIERA !!
  01:00 1h30' 02:30 Tarsin
LMMJVSD
Dus 12,00lei
  01:00 1h30' 02:30 Tarsin
LMMJVSD
Dus 12,00lei
  11:15 1h05' 12:20 LYK
LMMJVSD
- Nu circulă în perioada
15.09.2018 - 29.06.2019
CURSA SEZONIERA !!
  14:15 1h25' 15:40 Tarsin
LMMJVSD
Dus 12,00lei
  14:15 1h25' 15:40 Tarsin
LMMJVSD
Dus 12,00lei
  21:45 30' 22:15 LYK
LMMJVSD
- Nu circulă în perioada
15.09.2018 - 29.06.2019
CURSA SEZONIERA !!
Plecări din:

vis-a-vis AUTOGARA / Mc Donald's (TIC-TAC) / ORIZONT / BILLA (Intersectie AEROPORT)

  22:15 1h 23:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  22:15 1h 23:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 15,00lei
  22:15 1h 23:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  22:15 1h 23:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 25,00lei
  22:15 1h 23:15 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  23:30 1h 00:30
(a doua zi)
TRANS DOR
LMMJVSD
-
Plecări din:

Statie magazin CORA

Adresa: str. Milcov, nr. 2 - 4
  00:15 1h25' 01:40 NICOTUR
LMMJVSD
-
  10:20 1h 11:20 Tarsin
LMMJVSD
Dus 12,00lei
  10:20 1h 11:20 Tarsin
LMMJVSD
Dus 12,00lei
  13:00 50' 13:50 Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
-
  16:30 1h 17:30 Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
-
  23:00 59' 23:59 Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
-
Plecări din:

Narcisa

  07:30 1h 08:30 Aventin
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  07:30 1h 08:30 Aventin
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  14:00 1h 15:00 Aventin
LMMJVSD
Dus 10,00lei
Plecări din:

Statia autobuzului nr 14 sens giratoriu autogara

Adresa: str MILCOV
  09:45 1h 10:45 Pristyl
LMMJVSD
Dus 15,00lei
  22:00 1h 23:00 Pristyl
LMMJVSD
Dus 15,00lei
Plecări din:

Autogara Transport Bistrita SA

Adresa: B-dul Unirii nr.39
Tel: +4-0234-571.907
  15:30 1h10' 16:40 Auto Record
LMMJVSD
-
  Mijloc Plecare
Bacau
Durata Sosire
Adjud
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Autogara Massaro Trans SRL

Adresa: Statia CFR Bacau, Str.Garii nr.15
Tel: +4-0234-513.666
  07:00 1h12' 08:12 Teletrans SRL
LMMJVSD
-
  08:30 1h12' 09:42 maSSaro
LMMJVSD
-
  11:30 1h12' 12:42 maSSaro
LMMJVSD
-
  13:00 1h12' 14:12 Teletrans SRL
LMMJVSD
-
  14:30 1h12' 15:42 maSSaro
LMMJVSD
-
  16:00 1h12' 17:12 Teletrans SRL
LMMJVSD
-
  17:30 1h12' 18:42 maSSaro
LMMJVSD
-
Plecări din:

Autogara Transport Bistrita SA

Adresa: B-dul Unirii nr.39
Tel: +4-0234-571.907
  11:25 2h10' 13:35 TASA Suceava
LMMJVSD
-
  11:25 2h10' 13:35 TASA Suceava
LMMJVSD
-
  13:25 2h10' 15:35 TASA Suceava
LMMJVSD
-
  13:25 2h10' 15:35 TASA Suceava
LMMJVSD
-
  23:25 2h10' 01:35
(a doua zi)
TASA Suceava
LMMJVSD
-
  23:25 2h10' 01:35
(a doua zi)
TASA Suceava
LMMJVSD
-
Plecări din:

BACAU-McDonald's

Adresa: Strada Erou Ciprian Pintea 1
  09:15 1h05' 10:20 Irina Trans
LMMJVSD
-
  19:40 1h 20:40 Irina Trans
LMMJVSD
-
Plecări din:

Statia autobuzului nr 14 sens giratoriu autogara

Adresa: str MILCOV
  22:55 1h05' 00:00
(a doua zi)
Transport Mixt Dorohoi
LMMJVSD
-
Plecări din:

In fata autogarii

  01:05 55' 02:00 Flozampet
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.