Curse Aiud - Alba Iulia
Mersul autobuzelor > Curse Aiud - Alba Iulia
Autocare, autobuze și microbuze Miercuri, 30 Iul 2014

Curse Aiud - Alba Iulia


Curse Aiud - Alba Iulia ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Aiud
Durata Sosire
Alba Iulia
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Pompieri

  08:22 42' 09:04 Romtimex SRL
LMMJVSD
Dus 6,00lei
  12:10 30' 12:40 Cornul Prest
LMMJVSD
Dus 8,00lei
  12:30 43' 13:13 Transmixt
LMMJVSD
Dus 12,00lei
  12:30 43' 13:13 Transmixt
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  13:45 45' 14:30 Fany
LMMJVSD
-
  14:00 45' 14:45 Fany
LMMJVSD
-
  14:46 43' 15:29 Cotofana
LMMJVSD
Dus 8,00lei
  16:40 30' 17:10 Cornul Prest
LMMJVSD
Dus 8,00lei
  16:45 43' 17:28 Transmixt
LMMJVSD
Dus 12,00lei
  16:45 43' 17:28 Transmixt
LMMJVSD
Dus 10,00lei
  17:40 30' 18:10 Alis Grup
LMMJVSD
Dus 7,00lei
  17:40 30' 18:10 Alis Grup
LMMJVSD
Dus 6,00lei
  18:40 35' 19:15 Fany
LMMJVSD
-
  21:00 40' 21:40 Alis Grup
LMMJVSD
Dus 7,00lei
  21:00 40' 21:40 Alis Grup
LMMJVSD
Dus 6,00lei
  22:15 45' 23:00 Fany
LMMJVSD
-
Plecări din:

Statie Aiud

  08:00 1h 09:00 Ariesul
LMMJVSD
Dus 5,00lei
  08:00 1h 09:00 Ariesul
LMMJVSD
Dus 5,00lei
  10:30 1h 11:30 Normandia
LMMJVSD
Dus 6,00lei
  13:15 55' 14:10 Normandia
LMMJVSD
Dus 6,00lei
  16:15 55' 17:10 Normandia
LMMJVSD
Dus 6,00lei
  23:10 40' 23:50 Cento Trans
LMMJVSD
Dus 16,00lei
Plecări din:

Statie Cetate

  07:15 45' 08:00 Fany
LMMJVSD
-
  09:45 45' 10:30 Fany
LMMJVSD
-
  Mijloc Plecare
Aiud
Durata Sosire
Alba Iulia
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Statie Aiud

  06:45 1h 07:45 Aitrans
LMMJVSD
-
  07:30 1h 08:30 Aitrans
LMMJVSD
-
  14:20 1h 15:20 Aitrans
LMMJVSD
- Nu circulă Miercuri
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.