Curse Adjud - Otopeni Aeroport
Mersul autobuzelor > Curse Adjud - Otopeni Aeroport
Autocare, autobuze și microbuze Joi, 19 Sep 2019

Curse Adjud - Otopeni Aeroport


Curse Adjud - Otopeni Aeroport ale partenerilor nostri
  Mijloc Plecare
Adjud
Durata Sosire
Otopeni Aeroport
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Restaurant Atlantic

Adresa: Strada Libertatii 39A
  00:00 3h50' 04:00 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  00:00 3h50' 04:00 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  03:15 3h50' 07:15 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  03:15 3h50' 07:15 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  07:00 3h50' 11:00 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  07:00 3h50' 11:00 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  08:30 3h50' 12:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Joi
  08:30 3h50' 12:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Joi
  10:30 3h50' 14:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  10:30 3h50' 14:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  13:30 3h50' 17:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  13:30 3h50' 17:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  15:30 3h50' 19:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  15:30 3h50' 19:30 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei
  18:15 3h50' 22:15 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Joi
  18:15 3h50' 22:15 TRANSFERO
LMMJVSD
Dus 75,00lei Nu circulă Joi
Plecări din:

ADJUD-Intrare si centru

  01:00 4h 05:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Joi
  02:30 4h 06:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Joi
  04:00 4h 08:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Joi
  05:30 4h 09:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Joi
  07:00 4h 11:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Joi
  08:30 4h 12:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Joi
  10:00 4h 14:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Joi
  11:00 4h 15:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Joi
  12:30 4h 16:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Joi
  13:30 4h 17:30 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Joi
  15:00 4h 19:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Joi
  16:00 4h 20:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Joi
  19:00 4h 23:00 Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Joi
  21:30 4h 01:30
(a doua zi)
Zuzu Transfer
LMMJVSD
Dus 80,00lei Nu circulă Joi
Plecări din:

Statie Parc / Monument

  01:40 3h05' 04:45 NICOTUR
LMMJVSD
-
  12:15 3h15' 15:30 HERMES
LMMJVSD
Dus 65,00lei Nu circulă Joi
  13:50 4h05' 17:55 Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
Dus 50,00lei
  17:30 3h30' 21:00 Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
Dus 50,00lei Nu circulă Joi
  23:59 4h01' 04:00
(a doua zi)
Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
Dus 50,00lei
Plecări din:

Monument, langa Piata, intersectia cu Onesti

  06:45 4h15' 11:00 Teisa
LMMJVSD
Dus 64,00lei
  10:15 4h15' 14:30 Compania RVG
LMMJVSD
Dus 70,00lei
  10:45 4h15' 15:00 Teisa
LMMJVSD
Dus 64,00lei
  23:45 4h15' 04:00
(a doua zi)
Teisa
LMMJVSD
Dus 64,00lei Nu circulă Joi
Plecări din:

Statie Adjud

Adresa: necunoscuta
  11:20 4h 15:20 Tarsin
LMMJVSD
Dus 65,00lei
Plecări din:

Intersectie Onesti

Adresa: Monumentul Eroilor, Bulevardul Republicii
  02:30 4h 06:30 Tarsin
LMMJVSD
Dus 65,00lei
  Mijloc Plecare
Adjud
Durata Sosire
Otopeni Aeroport
Companie Zile circulatie Preţ bilet Rezervări
Plecări din:

Piata

  01:35 3h35' 05:10 TASA Suceava
LMMJVSD
-
  13:35 3h35' 17:10 TASA Suceava
LMMJVSD
-
  15:35 3h35' 19:10 TASA Suceava
LMMJVSD
-
Compania dvs. nu este listata? Inscrieti-va GRATUIT!

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.