Judetean - Companie de transport

Judetean

NT Giurgeni - Roman

via Valea Ursului

NT Roman - Giurgeni

via Valea Ursului

HD Cozia - Deva At. BV Dasler SRL

via
Statie 1 2
Cozia - Statie Cozia 07:35 14:25
Deva - Autogara BV Dasler SRL 07:55 14:45

SB Copsa Mica - Ighisu Nou

via Târnava
Statie 1 2 3
Copsa Mica - Statie Copsa Mica 07:30 13:30 19:30
Ighisu Nou - Statie Ighisu Nou 08:00 14:00 20:00

VN FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC - Batinesti

via BIZIGHESTI
Statie 1 2 3 4 5 6
Focsani - Autogara Nord Focsani (Transport Public SA) 06:00 08:15 11:15 14:15 17:15 19:00
Batinesti - Batinesti 06:30 08:45 11:45 14:45 17:45 19:30

MH Drobeta-Turnu Severin - BALA BAI

via Floresti

MH BALA BAI - Drobeta-Turnu Severin

via Floresti

CT Baltagesti - Siriu

via Crisan

CT Coslugea - Lipnita

via Gorun/Carvan/Cuiugiuc/Canlia/Izvoarele
Statie 1 2
Coslugea - Statie Coslugea 11:00 17:00
Lipnita - Statie Lipnita 12:30 18:30

CT Lipnita - Coslugea

via Gorun/Carvan/Cuiugiuc/Canlia/Izvoarele
Statie 1 2
Lipnita - Statie Lipnita 09:00 15:00
Coslugea - Statie Coslugea 10:30 16:30

GJ Valea - Turceni

via Stolojeni cod traseu nou 19/ cod traseu vechi 20

GJ Turceni - Valea

via Stolojeni cod traseu nou 19/ cod traseu vechi 20

GJ Motru - Tismana

via Celei cod traseu nou 004/ cod trase vechi 004
Statie 1 2
Motru - Statie Motru 06:00 11:00
Tismana - Statie Tismana 07:22 12:22

GJ Tismana - Motru

via Celei cod traseu nou 004/ cod trase vechi 004
Statie 1 2
Tismana - Statie Tismana 09:30 14:30
Motru - Statie Motru 10:55 15:52

GJ TARGU JIU ATG - Rasova

via Balesti cod traseu nou 095/ cod traseu vechi 102
Statie 1 2 3 4
Targu Jiu - Autogara Expres Transport SA (langa gara CFR) 06:25 12:30 16:55 20:30
Rasova - Rasova 06:45 12:50 17:15 20:50

GJ Rasova - TARGU JIU ATG

via Balesti cod traseu nou 095/ cod traseu vechi 102
Statie 1 2 3 4
Rasova - Rasova 07:20 12:55 17:20 06:00
Targu Jiu - Autogara Expres Transport SA (langa gara CFR) 07:40 13:15 17:40 06:20

TM Faget - Timisoara

via Manastiur cod traseu vechi nr.37

SJ Simleu Silvaniei - Valcau de Jos

via

SJ Valcau de Jos - Simleu Silvaniei

via

TM Granicerii - Peciu Nou

via Foeni traseu nou/ pe perioada cursurilor scolare

SJ Jibou - Benesat

via
Statie 1 2 3 4 5
Jibou - Statie Jibou 06:45 08:00 12:00 14:10 15:30
Benesat - Statie Benesat 07:18 08:33 12:33 14:43 16:03

SJ Benesat - Jibou

via
Statie 1 2 3 4 5
Benesat - Statie Benesat 07:20 08:35 12:35 14:45 16:05
Jibou - Statie Jibou 07:53 09:08 13:08 15:18 16:38

SJ Jibou - Jac

via C1 la intoarcere si C2 la dus circula numai in perioada cursurilor scolare
Statie 1 2 3
Jibou - Statie Jibou 07:00 14:15 16:00
Jac - Statie Jac 07:20 14:35 16:20

SJ Jac - Jibou

via C1 la intoarcere si C2 la dus circula numai in perioada cursurilor scolare
Statie 1 2 3
Jac - Statie Jac 07:20 14:35 06:20
Jibou - Statie Jibou 07:40 14:55 06:40

SJ Jibou - Domnin

via
Statie 1 2
Jibou - Statie Jibou 06:30 14:15
Domnin - Statie Domnin 07:09 14:54

SJ Domnin - Jibou

via
Statie 1 2
Domnin - Statie Domnin 07:10 15:00
Jibou - Statie Jibou 07:49 15:39

SJ Jibou - Cristolt

via
Statie 1 2 3
Jibou - Statie Jibou 06:15 14:15 16:00
Cristolt - Statie Cristolt 07:00 15:00 16:45

SJ Cristolt - Jibou

via
Statie 1 2 3
Cristolt - Statie Cristolt 07:10 15:05 05:25
Jibou - Statie Jibou 07:55 15:50 06:10

CJ Recea-Cristur - CLUJ NAPOCA AT. FANY PRESTARI SERVICII

via Panticeu

CJ DEJ AT. COSTRANS IMPORT EXPORT - Osoi

via Bobâlna

CJ Ghirolt - GHERLA AT. LADO COMERT

via Iclod

CJ Cluj Napoca At. Sens Vest - Vale

via Alunis
Statie 1 2 3
Cluj Napoca - Autogara Fany 06:30 11:00 15:00
Vale - Statie Vale 08:15 12:45 16:45

CJ Vale - Cluj Napoca At. Sens Vest

via Alunis
Statie 1 2 3
Vale - Statie Vale 08:30 13:00 17:00
Cluj Napoca - Autogara Fany 10:15 14:45 18:45

HG Sandominic - Balan

via Cod traseu vechi 088. Porneste din Sandominic, strada Sarosut

HG Balan - Sandominic

via Cod traseu vechi 088. Porneste din Sandominic, strada Sarosut

HD Hateg - Pestenita

via Cirnesti

HD HUNEDOARA AT. INTERSERVICE - Hasdau

via
Statie 1 2 3
Hunedoara - Autogara Interservice SRL 07:40 15:40 23:40
Hasdau - Statie Hasdau 08:57 16:57 00:57

HD Hasdau - HUNEDOARA AT. INTERSERVICE

via
Statie 1 2 3
Hasdau - Statie Hasdau 05:00 13:00 21:00
Hunedoara - Autogara Interservice SRL 06:17 14:17 22:17

HD HUNEDOARA AT. INTERSERVICE - Cerbal

via Ciulpaz

HD Cerbal - HUNEDOARA AT. INTERSERVICE

via Ciulpaz

HD HUNEDOARA AT. INTERSERVICE - LUNCA CERNII

via

HD LUNCA CERNII - HUNEDOARA AT. INTERSERVICE

via

HD Deva At. BV Dasler SRL - Cherghes

via
Statie 1 2 3
Deva - Autogara BV Dasler SRL 05:40 14:50 17:00
Cherghes - Statie Cherghes 06:20 15:30 17:40

HD Cherghes - Deva At. BV Dasler SRL

via
Statie 1 2 3
Cherghes - Statie Cherghes 06:25 15:35 17:45
Deva - Autogara BV Dasler SRL 07:05 16:15 18:25

HD Deva At. BV Dasler SRL - Cozia

via
Statie 1 2
Deva - Autogara BV Dasler SRL 07:10 14:00
Cozia - Statie Cozia 07:20 14:20

GL Beresti-Meria - BERESTI AT. DUMONY

via Beresti (oras) Traseu nou
Statie 1 2 3 4
Meria - Statie Meria 06:30 08:40 13:50 17:10
Beresti Sat - Autogara Dumony 06:40 08:50 14:00 17:20

SB MEDIAS AT. BAT MEDIAS - SIBIU AT. TRANSMIXT SA

via Agnita

SB SIBIU AT. TRANSMIXT SA - MEDIAS AT. BAT MEDIAS

via Agnita

SB SIBIU AT. TRANSMIXT SA - Brosteni

via Miercurea Sibiului Noaptea dintre 1 si 2 cazare gratuita.

SB Brosteni - SIBIU AT. TRANSMIXT SA

via Miercurea Sibiului Noaptea dintre 1 si 2 cazare gratuita.

SB MEDIAS AT. BAT MEDIAS - Ernea

via Dumbraveni
Statie 1 2
Medias - Autogara Medias - Bat Medias SA 06:30 12:30
Ernea - Ernea 07:15 13:15

SB Ernea - MEDIAS AT. BAT MEDIAS

via Dumbraveni
Statie 1 2
Ernea - Ernea 08:15 14:00
Medias - Autogara Medias - Bat Medias SA 09:00 14:45

SB Jina - Miercurea Sibiului

via Saliste

SB Miercurea Sibiului - Jina

via Saliste

SB Agnita - Merghindeal

via Dealu Frumos
Statie 1 2
Agnita - Statie Agnita 05:00 16:30
Merghindeal - Statie Merghindeal 05:15 16:50

SB Merghindeal - Agnita

via Dealu Frumos
Statie 1 2
Merghindeal - Statie Merghindeal 05:20 16:55
Agnita - Statie Agnita 05:35 17:15

MH Strehaia - Corzu

via Tamna

MH Corzu - Strehaia

via Tamna

SB Copsa Mica - Micasasa

via
Statie 1 2 3 4
Copsa Mica - Statie Copsa Mica 07:10 13:40 15:55 17:00
Micasasa - Statie Micasasa 07:40 14:10 16:25 17:30

SB Micasasa - Copsa Mica

via
Statie 1 2 3 4
Micasasa - Statie Micasasa 11:45 14:20 16:30 04:45
Copsa Mica - Statie Copsa Mica 12:15 15:50 16:55 05:15

SB Copsa Mica - Motis

via Valea Viilor
Statie 1 2 3 4 5
Copsa Mica - Statie Copsa Mica 07:00 13:30 14:30 15:40 18:00
Motis - Statie Motis 07:35 14:00 15:10 16:10 18:35

SB Motis - Copsa Mica

via Valea Viilor
Statie 1 2 3 4 5
Motis - Statie Motis 07:35 14:00 15:10 16:10 05:40
Copsa Mica - Statie Copsa Mica 08:30 14:30 16:00 16:40 06:40

SB Agnita - Zlagna

via Pelisor
Statie 1 2 3
Agnita - Statie Agnita 05:30 06:40 14:30
Zlagna - Statie Zlagna 06:24 07:34 15:24

SB Ighisu Nou - Copsa Mica

via Târnava
Statie 1 2 3
Ighisu Nou - Statie Ighisu Nou 11:50 17:30 05:30
Copsa Mica - Statie Copsa Mica 12:20 18:00 06:00

SB Copsa Mica - Soala

via Agârbiciu
Statie 1 2 3
Copsa Mica - Statie Copsa Mica 07:30 13:40 19:30
Soala - Statie Soala 07:50 14:00 19:50

SB Copsa Mica - Petis

via Seica Mare

SB Petis - Copsa Mica

via Seica Mare

SB Copsa Mica - Chesler

via Micasasa

SB Copsa Mica - Seica Mica

via

SB Seica Mica - Copsa Mica

via

SB MEDIAS AT. BAT MEDIAS - Buzd

via

SB Buzd - MEDIAS AT. BAT MEDIAS

via

SB MEDIAS AT. BAT MEDIAS - Nou Sasesc

via Dumbraveni

SB MEDIAS AT. BAT MEDIAS - Prod

via Dumbraveni

SB Prod - MEDIAS AT. BAT MEDIAS

via Dumbraveni

IS Pascani - Harlau

via Baiceni

IS Harlau - Pascani

via Baiceni

SB MEDIAS AT. BAT MEDIAS - Copsa Mare

via Dumbraveni

SB Copsa Mare - MEDIAS AT. BAT MEDIAS

via Dumbraveni

SB Malancrav - MEDIAS AT. BAT MEDIAS

via Laslea

SB SIBIU AT. TRANSMIXT SA - Amnas

via Sacel

SB Amnas - SIBIU AT. TRANSMIXT SA

via Sacel

SB SIBIU AT. TRANSMIXT SA - Mag

via Sacel

SB Mag - SIBIU AT. TRANSMIXT SA

via Sacel

CV Barcani - Intorsura Buzaului

via
Statie 1 2 3 4
Barcani - Barcani 06:00 08:00 12:30 16:30
Intorsura Buzaului - Statie Intorsura Buzaului 06:25 08:25 12:55 16:55

CV Intorsura Buzaului - Barcani

via
Statie 1 2 3 4
Intorsura Buzaului - Statie Intorsura Buzaului 07:30 09:00 14:30 17:30
Barcani - Barcani 07:55 09:25 14:55 17:55

CV Intorsura Buzaului - Ladauti

via

CV Ladauti - Intorsura Buzaului

via

CV Intorsura Buzaului - Crasna

via Sita Buzaului
Statie 1 2 3 4 5 6
Intorsura Buzaului - Statie Intorsura Buzaului 06:00 07:10 09:40 11:45 14:15 17:15
Crasna - Statie Crasna 06:30 07:40 10:10 12:15 14:45 17:45

CV Crasna - Intorsura Buzaului

via Sita Buzaului
Statie 1 2 3 4 5 6
Crasna - Statie Crasna 06:35 07:50 10:15 12:20 16:15 18:30
Intorsura Buzaului - Statie Intorsura Buzaului 07:05 08:20 10:45 12:50 16:45 19:00

CV Comandau - COVASNA AT. PRESTARI SERVICII SI TRANSPORT GERENDI

via

CV Arcus - SFANTU GHEORGHE AT. INTERLOGISTICS SA

via
Statie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Arcus - Statie Arcus 05:10 05:20 06:10 07:25 07:00 10:30 13:30 15:40 17:00 16:30 21:30 23:40
Sfantu Gheorghe - Autogara Interlogistics SA 05:30 05:40 06:30 07:45 07:20 10:50 13:50 16:00 17:20 16:50 21:50 00:00

CV Aita Medie - Baraolt

via Aita Mare

CT Medgidia - Negru Voda

via Casicea/Chirnogeni
Statie 1 2
Negru Voda - Statie N. Voda 08:30 17:30

CT Negru Voda - Medgidia

via Casicea/Chirnogeni
Statie 1 2
Negru Voda - Statie N. Voda 09:00 18:00

MH Albulesti - Drobeta-Turnu Severin

via Plopi

MH Drobeta-Turnu Severin - Albulesti

via Plopi

SM Ghirolt - Sanmiclaus

via
Statie 1 2 3
Ghirolt - Statie Ghirolt 07:15 13:15 15:15
Sanmiclaus - Sanmiclaus 07:30 13:30 15:30

MH Basesti - DROBETA TURNU SEVERIN AT. TPU DROBETA SA

via Craguiesti

GL BERESTI AT. DUMONY - Beresti-Meria

via Beresti (oras) Traseu nou
Statie 1 2 3 4
Beresti Sat - Autogara Dumony 06:15 08:25 13:35 16:55
Meria - Statie Meria 06:25 08:35 13:45 17:05

TM Igris - Sannicolau Mare

via Sinpetru Mare cod traseu vechi nr.31

TM Sannicolau Mare - Igris

via Sinpetru Mare cod traseu vechi nr.31

TM Gataia - Deta

via Birda cod traseu vechi nr.70 /pe perioada cursurilor scolare

TM Sandra - Sannicolau Mare

via cod traseu vechi nr.13
Statie 1 2 3
Sandra - Statie Sandra 05:15 13:20 21:20
Sannicolau Mare - Statie Sannicolau Mare 05:55 14:00 22:00

TM Lugoj - Dubesti

via Bethausen cod traseu vechi nr.111

TM Dubesti - Lugoj

via Bethausen cod traseu vechi nr.111

TM Blajova - Alios

via pe perioada cursurilor scolare

TM Alios - Blajova

via pe perioada cursurilor scolare

TM Timisoara - Faget

via Manastiur cod traseu vechi nr.37

TM Lugoj - Racovita

via Boldur cod traseu vechi nr.110

TM Jena - Lugoj

via Gavojdia cod traseu vechi nr.118
Statie 1 2
Jena - Statie Jena 08:15 15:15
Lugoj - Statie Lugoj 08:45 15:45

BZ Patarlagele - Basceni

via

BZ Basceni - Patarlagele

via

BZ Gurgui Grabic. - Buzau - XXL

via Sapoca

BZ Buzau - XXL - Gurgui Grabic.

via Sapoca

HG ODORHEIU SECUIESC AT. CORUNDTRANS CSAVARGO - Bulgareni

via Lupeni Cod trase vechi 023.

HG Bulgareni - ODORHEIU SECUIESC AT. CORUNDTRANS CSAVARGO

via Lupeni Cod trase vechi 023.

TM Peciu Nou - Granicerii

via Foeni traseu nou/ pe perioada cursurilor scolare

GR Giurgiu At. Manic Service Auto - Gostinu

via Remus
Statie 1 2 3 4 5 6
Giurgiu - Autogara Manic Service Auto SRL 07:20 08:30 11:45 14:30 17:00 19:00
Gostinu - Statie Gostinu 07:50 09:00 12:15 15:00 17:30 19:30

GR Gostinu - Giurgiu At. Manic Service Auto

via Remus
Statie 1 2 3 4 5 6
Gostinu - Statie Gostinu 07:55 09:15 12:30 15:15 17:45 19:45
Giurgiu - Autogara Manic Service Auto SRL 08:25 09:45 13:00 15:45 18:15 20:15

SB MEDIAS AT. BAT MEDIAS - Malancrav

via Laslea

BZ Buzau - XXL - Lopatari

via
Statie 1 2 3
Buzau - Autogara Nord - XXL 08:30 12:30 17:00
Lopatari - Statie Lopatari 10:10 14:10 18:40

BZ Lopatari - Buzau - XXL

via
Statie 1 2 3
Lopatari - Statie Lopatari 10:25 15:00 05:00
Buzau - Autogara Nord - XXL 12:05 16:40 06:40

SB Zlagna - Agnita

via Pelisor
Statie 1 2 3
Zlagna - Statie Zlagna 06:30 07:40 15:30
Agnita - Statie Agnita 07:25 08:36 16:25

SB Soala - Copsa Mica

via Agârbiciu
Statie 1 2 3
Soala - Statie Soala 11:50 17:50 06:00
Copsa Mica - Statie Copsa Mica 12:10 18:10 06:20

SB Chesler - Copsa Mica

via Micasasa

SB MEDIAS AT. BAT MEDIAS - Dupus

via Brateiu

SB Dupus - MEDIAS AT. BAT MEDIAS

via Brateiu

SB Nou Sasesc - MEDIAS AT. BAT MEDIAS

via Dumbraveni

CV COVASNA AT. PRESTARI SERVICII SI TRANSPORT GERENDI - Comandau

via

CV SFANTU GHEORGHE AT. INTERLOGISTICS SA - Arcus

via
Statie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Sfantu Gheorghe - Autogara Interlogistics SA 04:40 05:00 05:40 07:00 06:40 10:00 13:00 15:10 16:30 16:00 20:50 23:00
Arcus - Statie Arcus 05:00 05:20 06:00 07:20 07:00 10:20 13:20 15:30 16:50 16:20 21:10 23:20

CT Oltina - Medgidia

via Iopn Corvin
Statie 1 2
Oltina - Statie Oltina 04:30 15:30

MH DROBETA TURNU SEVERIN AT. TPU DROBETA SA - Basesti

via Craguiesti

TM Sannicolau Mare - Sandra

via cod traseu vechi nr.13
Statie 1 2 3
Sannicolau Mare - Statie Sannicolau Mare 06:10 14:10 22:10
Sandra - Statie Sandra 06:50 14:50 22:50

TM Lugoj - Jena

via Gavojdia cod traseu vechi nr.118
Statie 1 2
Lugoj - Statie Lugoj 07:30 14:30
Jena - Statie Jena 08:00 15:00

SJ Zalau - Camar

via
Statie 1
Camar - Statie Camar 16:05

BC Bacau - Podu Turcului

via Glavanesti

BC Podu Turcului - Bacau

via Glavanesti

GL Beresti - Ciuresti

via Radesti Traseu nou
Statie 1 2 3 4
Beresti - Statie Beresti 05:00 07:30 10:35 18:40
Ciuresti - Statie Ciuresti 05:50 08:20 11:25 19:30

GL Ciuresti - Beresti

via Radesti Traseu nou
Statie 1 2 3 4
Ciuresti - Statie Ciuresti 06:00 09:00 13:00 19:40
Beresti - Statie Beresti 06:50 09:50 13:50 20:30

CT Medgidia - Oltina

via Iopn Corvin
Statie 1 2
Oltina - Statie Oltina 17:25 14:20

BC Sesuri - Moinesti

via Magiresti
Statie 1 2 3 4 5
Sesuri - Sesuri 07:30 10:30 12:40 13:45 14:40

BC Moinesti - Sesuri

via Magiresti
Statie 1 2 3 4 5
Sesuri - Sesuri 07:25 10:25 12:40 13:40 14:40

SJ Jibou - Galgau

via
Statie 1 2
Jibou - Statie Jibou 07:20 13:30
Gilgau - Statie Gilgau 08:45 14:55

SJ Galgau - Jibou

via
Statie 1 2
Gilgau - Statie Gilgau 08:45 05:50
Jibou - Statie Jibou 10:10 07:15

SJ Camar - Zalau

via
Statie 1
Camar - Statie Camar 06:10

BV Tohanu Vechi - Predelut

via Bran Capat sosire Tohanu Vechi - ATG

BV Predelut - Tohanu Vechi

via Bran Capat sosire Tohanu Vechi - ATG

HD Pestenita - Hateg

via Cirnesti

HD Calan - POIENI

via Hateg

HD POIENI - Calan

via Hateg

HD Hateg - Tustea

via G-ral Berthelot
Statie 1 2
Hateg - Autogara Alfadar Danescu SRL 07:20 14:10
Tustea - Tustea 07:35 14:25

HD Tustea - Hateg

via G-ral Berthelot
Statie 1 2
Tustea - Tustea 07:40 14:25
Hateg - Autogara Alfadar Danescu SRL 07:55 14:40

IS Berezlogi - Pascani

via Siretel
Statie 1 2 3
Berezlogi - Statie Berezlogi 06:00 12:15 17:15
Pascani - Statie Pascani 06:50 13:05 18:05

IS Pascani - Berezlogi

via Siretel
Statie 1 2 3
Pascani - Statie Pascani 10:30 16:00 19:30
Berezlogi - Statie Berezlogi 11:20 16:50 20:20

GR Giurgiu - Calugareni

via Str. Droc Barcian-Remus-Daia-Uzunu-Calugareni
Statie 1 2 3 4 5
Giurgiu - Statie Giurgiu 06:30 08:00 12:00 15:00 18:00
Calugareni - Statie Calugareni 07:10 08:40 12:40 15:40 18:40

GR Calugareni - Giurgiu

via Str. Droc Barcian-Remus-Daia-Uzunu-Calugareni
Statie 1 2 3 4 5
Calugareni - Statie Calugareni 07:15 08:45 12:45 15:45 18:45
Giurgiu - Statie Giurgiu 07:55 09:25 13:25 16:25 19:25

CT Siriu - Baltagesti

via Crisan

VN Batinesti - FOCSANI AT. TRANSPORT PUBLIC

via BIZIGHESTI
Statie 1 2 3 4 5 6
Batinesti - Batinesti 07:00 09:00 12:00 15:00 18:00 20:00
Focsani - Autogara Nord Focsani (Transport Public SA) 07:30 09:30 12:30 15:30 18:30 20:30

GJ Camuiesti - Motru

via Catune cod traseu nou 002/ cod traseu vechi 002

GJ Sacelu - Bumbesti-Jiu

via Musetesti cod traseu nou 079/ cod traseu vechi 086

SV Suceava - Botosana

via Todiresti

SV Botosana - Suceava

via Todiresti

GJ Motru - Glogova

via Catune cod traseu nou 003/ cod traseu vechi 003
Statie 1 2
Motru - Statie Motru 10:45 18:30
Glogova - Statie Glogova 11:23 19:05

GJ Glogova - Motru

via Catune cod traseu nou 003/ cod traseu vechi 003
Statie 1 2
Glogova - Statie Glogova 12:00 19:15
Motru - Statie Motru 12:38 20:00

GJ Motru - Camuiesti

via Catune cod traseu nou 002/ cod traseu vechi 002

GJ Bumbesti-Jiu - Sacelu

via Musetesti cod traseu nou 079/ cod traseu vechi 086

CL Zimbru - Ulmu

via
Statie 1 2 3
Ulmu - Statie Ulmu 05:55 14:25 18:15

CL Ulmu - Zimbru

via
Statie 1 2 3
Ulmu - Statie Ulmu 09:25 17:25 19:25

CJ Elciu - CLUJ NAPOCA AT. FANY PRESTARI SERVICII

via

CJ CLUJ NAPOCA AT. FANY PRESTARI SERVICII - Elciu

via

CJ Prunis - CLUJ NAPOCA AT. FANY PRESTARI SERVICII

via Ciurila
Statie 1 2
Prunis - Statie Prunis 06:10 17:30
Cluj Napoca - Autogara Fany 07:30 18:50

CJ CLUJ NAPOCA AT. FANY PRESTARI SERVICII - Prunis

via Ciurila
Statie 1 2
Cluj Napoca - Autogara Fany 04:40 16:00
Prunis - Statie Prunis 06:00 17:20

CJ Padureni (Ciurila) - CLUJ NAPOCA AT. FANY PRESTARI SERVICII

via Ciurila
Statie 1 2
Padureni - Statie Padureni 06:40 18:00
Cluj Napoca - Autogara Fany 08:00 19:20

CJ CLUJ NAPOCA AT. FANY PRESTARI SERVICII - Padureni (Ciurila)

via Ciurila
Statie 1 2
Cluj Napoca - Autogara Fany 05:10 15:30
Padureni - Statie Padureni 06:30 16:50

CJ GHEORGHENI - Cluj Napoca At. Sens Vest

via
Statie 1 2 3 4 5 6 7 8
Gheorgheni - Statie Gheorgheni 05:00 06:00 07:00 09:30 15:30 18:00 07:00 17:00
Cluj Napoca - Autogara Fany 05:30 06:30 07:30 10:00 16:00 18:30 07:30 17:30

CJ Cluj Napoca At. Sens Vest - GHEORGHENI

via
Statie 1 2 3 4 5 6 7 8
Cluj Napoca - Autogara Fany 05:30 06:30 08:30 14:30 17:00 20:30 07:30 19:00
Gheorgheni - Statie Gheorgheni 06:00 07:00 09:00 15:00 18:00 21:00 08:00 19:30

CJ Maguri - CLUJ NAPOCA

via Maguri Racatau

CJ CLUJ NAPOCA - Maguri

via Maguri Racatau

CV Baraolt - Aita Medie

via Aita Mare

CJ Satu Lung - Cluj Napoca At. Sens Vest

via

CJ Cluj Napoca At. Sens Vest - Satu Lung

via

CJ Tauseni - Cluj Napoca At. Sens Vest

via
Statie 1 2
Tauseni - Statie Tauseni 07:00 16:30
Cluj Napoca - Autogara Fany 07:45 17:15

CJ Cluj Napoca At. Sens Vest - Tauseni

via
Statie 1 2
Cluj Napoca - Autogara Fany 06:00 15:30
Tauseni - Statie Tauseni 06:45 16:15

CJ Valcele - CLUJ NAPOCA AT. FANY PRESTARI SERVICII

via
Statie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Valcele - valcele 04:45 05:45 06:45 08:15 12:30 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
Cluj Napoca - Autogara Fany 05:10 06:10 07:10 08:40 12:55 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25 19:25 20:25

CJ CLUJ NAPOCA AT. FANY PRESTARI SERVICII - Valcele

via
Statie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Cluj Napoca - Autogara Fany 05:15 06:15 07:30 12:00 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 22:30
Valcele - valcele 05:40 06:40 07:55 12:25 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 22:55

CJ CLUJ NAPOCA AT. FANY PRESTARI SERVICII - Recea-Cristur

via Panticeu

CJ Macau - Aghiresu

via
Statie 1 2
Macau - Statie Macau 07:30 15:30
Aghiresu - Statie Aghiresu 07:50 15:50

CJ Aghiresu - Macau

via
Statie 1 2
Aghiresu - Statie Aghiresu 07:00 15:00
Macau - Statie Macau 07:20 15:20

CJ Leghia - Aghiresu

via
Statie 1 2
Leghia - Statie Leghia 08:30 14:30
Aghiresu - Statie Aghiresu 08:50 14:50

CJ Aghiresu - Leghia

via
Statie 1 2
Aghiresu - Statie Aghiresu 08:00 14:00
Leghia - Statie Leghia 08:20 14:20

CJ Barai - Cluj Napoca At. Sens Vest

via Caianu Vama

CJ Cluj Napoca At. Sens Vest - Barai

via Caianu Vama

CJ Osoi - DEJ AT. COSTRANS IMPORT EXPORT

via Bobâlna

CJ Tioltiur - DEJ AT. LADO COMERT

via Gherla At. Lado Comert
Statie 1 2 3 4 5
Tioltiur - Statie Tioltiur 06:20 08:30 12:45 13:35 15:35
Dej - Autogara Lado Comert SRL 07:15 09:25 13:40 14:30 16:30

CJ DEJ AT. LADO COMERT - Tioltiur

via Gherla At. Lado Comert
Statie 1 2 3 4 5
Dej - Autogara Lado Comert SRL 05:20 07:25 11:45 12:35 14:35
Tioltiur - Statie Tioltiur 06:15 08:20 12:40 13:30 15:30

CJ Valcelele - DEJ AT. LADO COMERT

via Bobâlna
Statie 1 2
Valcelele - Valcelele 08:15 13:40
Dej - Autogara Lado Comert SRL 09:15 14:40

CJ DEJ AT. LADO COMERT - Valcelele

via Bobâlna
Statie 1 2
Dej - Autogara Lado Comert SRL 07:00 12:30
Valcelele - Valcelele 08:00 13:30

CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Ghirolt

via Iclod

CJ RASCA - Huedin

via Izvoru Crisului

CJ Huedin - RASCA

via Izvoru Crisului

CJ Izvoru Crisului - Huedin

via

CJ Huedin - Izvoru Crisului

via

CJ Horlacea - Huedin

via Domos
Statie 1 2
Horlacea - Statie Horlacea 06:35 16:35
Huedin - Statie Huedin 07:00 17:00

CJ Huedin - Horlacea

via Domos
Statie 1 2
Huedin - Statie Huedin 06:00 16:00
Horlacea - Statie Horlacea 06:25 16:25

CJ Calatele - Huedin

via Calata

CJ Huedin - Calatele

via Calata

CJ Valeni (Calatele) - Huedin

via Calata
Statie 1 2
Valeni - Statie Valeni 07:00 14:50
Huedin - Statie Huedin 07:30 15:20

CJ Huedin - Valeni (Calatele)

via Calata
Statie 1 2
Huedin - Statie Huedin 06:15 14:15
Valeni - Statie Valeni 06:45 14:45

CJ Finciu - Huedin

via Calatele
Statie 1 2
Finciu - Statie Finciu 17:00 07:00
Huedin - Statie Huedin 17:45 07:45

CJ Huedin - Finciu

via Calatele
Statie 1 2
Huedin - Statie Huedin 16:00 06:00
Finciu - Statie Finciu 16:45 06:45

CJ Braisoru - Huedin

via Sâncraiu
Statie 1 2
Braisoru - Statie Braisoru 16:00 06:30
Huedin - Statie Huedin 16:25 06:55

CJ Huedin - Braisoru

via Sâncraiu
Statie 1 2
Huedin - Statie Huedin 16:30 06:00
Braisoru - Statie Braisoru 16:55 06:25

CJ CLUJ NAPOCA AT. FANY PRESTARI SERVICII - Huedin

via Aghiresu

CJ Huedin - CLUJ NAPOCA AT. FANY PRESTARI SERVICII

via Aghiresu

CJ FANTANELE - Huedin

via Calatele
Statie 1 2 3
Fantanele - Statie Fantanele 06:20 13:00 15:40
Huedin - Statie Huedin 07:30 14:10 16:30

CJ Huedin - FANTANELE

via Calatele
Statie 1 2 3
Huedin - Statie Huedin 05:00 11:30 14:30
Fantanele - Statie Fantanele 06:10 12:40 15:40

CJ Poieni - Huedin

via
Statie 1 2
Poieni - Statie Poieni 07:05 15:40
Huedin - Statie Huedin 07:35 16:10

CJ Huedin - Poieni

via
Statie 1 2
Huedin - Statie Huedin 06:30 15:00
Poieni - Statie Poieni 07:00 15:30

CJ Hodisu - Huedin

via
Statie 1 2
Hodisu - Statie Hodisu 07:20 15:00
Huedin - Statie Huedin 07:45 15:25

CJ Huedin - Hodisu

via
Statie 1 2
Huedin - Statie Huedin 06:45 14:30
Hodisu - Statie Hodisu 07:10 14:55

CJ Morlaca - Huedin

via
Statie 1 2
Morlaca - Statie Morlaca 07:15 15:10
Huedin - Statie Huedin 07:45 15:40

CJ Huedin - Morlaca

via
Statie 1 2
Huedin - Statie Huedin 06:30 14:30
Morlaca - Statie Morlaca 07:00 15:00

CJ Sacuieu - Huedin

via
Statie 1 2
Sacuieu - Statie Sacuieu 06:40 17:10
Huedin - Statie Huedin 07:20 17:40

CJ Huedin - Sacuieu

via
Statie 1 2
Huedin - Statie Huedin 06:00 16:00
Sacuieu - Statie Sacuieu 06:30 16:30

CJ Rogojel - Huedin

via Poieni
Statie 1 2 3
Rogojel - Statie Rogojel 06:00 06:00 14:00
Huedin - Statie Huedin 07:00 07:00 15:00

CJ Huedin - Rogojel

via Poieni
Statie 1 2 3
Huedin - Statie Huedin 16:00 18:00 16:00
Rogojel - Statie Rogojel 17:00 19:00 17:00

CJ Zarnisoara - Huedin

via Poieni
Statie 1 2
Zarnisoara - Statie Zarnisoara 08:15 16:00
Huedin - Statie Huedin 09:30 17:15

CJ Huedin - Zarnisoara

via Poieni
Statie 1 2
Huedin - Statie Huedin 06:30 14:30
Zarnisoara - Statie Zarnisoara 07:45 15:45

CJ Bucea - Huedin

via Poieni
Statie 1 2
Bucea - Statie Bucea 06:50 15:50
Huedin - Statie Huedin 08:00 17:00

CJ Huedin - Bucea

via Poieni
Statie 1 2
Huedin - Statie Huedin 05:30 14:30
Bucea - Statie Bucea 06:40 15:40

CJ Rachitele - Huedin

via Margau
Statie 1 2 3
Rachitele - Statie Rachitele 08:30 15:50 13:50
Huedin - Statie Huedin 09:45 16:05 15:05

CJ Huedin - Rachitele

via Margau
Statie 1 2 3
Huedin - Statie Huedin 07:00 13:30 12:30
Rachitele - Statie Rachitele 08:15 14:45 13:45

CJ Bicalatu - Huedin

via

CJ Huedin - Bicalatu

via

CJ Poiana Horea - Huedin

via Belis
Statie 1 2 3
Poiana Horea - Poiana Horea 09:00 13:00 17:40
Huedin - Statie Huedin 10:47 14:27 19:27

CJ Huedin - Poiana Horea

via Belis
Statie 1 2 3
Huedin - Statie Huedin 06:30 10:30 15:30
Poiana Horea - Poiana Horea 08:27 12:27 17:27

CJ Balcesti (Belis) - Huedin

via Calatele

CJ Huedin - Balcesti (Belis)

via Calatele

CJ Orman - GHERLA AT. LADO COMERT

via
Statie 1 2
Orman - Statie Orman 08:00 15:00
Gherla - Autogara Bus Trans Gherla 08:50 15:50

CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Orman

via
Statie 1 2
Gherla - Autogara Bus Trans Gherla 07:00 14:00
Orman - Statie Orman 07:50 14:50

CJ Bunesti - GHERLA AT. LADO COMERT

via

CJ GHERLA AT. LADO COMERT - Bunesti

via

CJ Lunca Visagului - Huedin

via Poieni
Statie 1 2
Lunca Visagului - Lunca Visagului 17:20 06:20
Huedin - Statie Huedin 18:30 07:30

CJ Huedin - Lunca Visagului

via Poieni
Statie 1 2
Huedin - Statie Huedin 16:00 05:00
Lunca Visagului - Lunca Visagului 17:10 06:10

CJ Feleacu - CLUJ NAPOCA AT. FANY PRESTARI SERVICII

via Feleacu
Statie 1 2 3 4 5 6
Feleacu - Statie Feleacu 04:50 05:50 06:50 14:05 15:05 16:05
Cluj Napoca - Autogara Fany 05:10 06:10 07:10 14:25 15:25 16:25

CJ CLUJ NAPOCA AT. FANY PRESTARI SERVICII - Feleacu

via Feleacu
Statie 1 2 3 4 5 6
Cluj Napoca - Autogara Fany 05:15 06:15 13:30 14:30 15:30 16:30
Feleacu - Statie Feleacu 05:35 06:35 13:50 14:50 15:50 16:50

MM Ulmeni - Baita de sub Codru

via Arinis

MM Baita de sub Codru - Ulmeni

via Arinis

SV Iaslovat - Suceava

via Botosana

SV Suceava - Iaslovat

via Botosana

TR Turnu Magurele - Alexandria

via Piatra

TR Alexandria - Turnu Magurele

via Piatra

TR Plopii-Slavitesti - Rosiori de Vede

via Balta Sarata

TR Rosiori de Vede - Plopii-Slavitesti

via Balta Sarata

TR Calmatuiu - Turnu Magurele

via Putineiu

TR Turnu Magurele - Calmatuiu

via Putineiu

TR Moldoveni - Turnu Magurele

via Islaz

TR Turnu Magurele - Moldoveni

via Islaz

CS Baile Herculane - Cornereva

via Mehadia

CS Cornereva - Baile Herculane

via Mehadia

CS Toplet - Parvova

via Baile Herculane

CS Parvova - Toplet

via Baile Herculane

CS Ciortea - Oravita

via Varadia

CS Oravita - Ciortea

via Varadia

CS Baile Herculane - Globurau

via

CS Globurau - Baile Herculane

via

CS Baile Herculane - Plugova

via Valea Bolvasnita
Statie 1 2 3 4
Baile Herculane - Statie Baile Herculane 06:30 11:00 14:00 16:00
Plugova - Statie Plugova 07:20 11:50 14:50 16:50

CS Plugova - Baile Herculane

via Valea Bolvasnita
Statie 1 2 3 4
Plugova - Statie Plugova 05:30 07:30 12:00 15:00
Baile Herculane - Statie Baile Herculane 06:20 08:20 12:50 15:50

CS Baile Herculane - Valea Bolvasnita

via Mehadia

CS Valea Bolvasnita - Baile Herculane

via Mehadia

CS Baile Herculane - Plugova

via Mehadia

CS Plugova - Baile Herculane

via Mehadia

CS Bozovici - Iablanita

via

CS Iablanita - Bozovici

via

CS Bozovici - Prigor

via

CS Prigor - Bozovici

via

CS Bozovici - Eftimie Murgu

via

CS Eftimie Murgu - Bozovici

via

CS Bozovici - Dalboset

via

CS Dalboset - Bozovici

via

CS Bozovici - Sopotu Nou

via

CS Sopotu Nou - Bozovici

via

CS Bozovici - Bania

via

CS Bania - Bozovici

via

CS Baile Herculane - Bozovici

via

CS Bozovici - Baile Herculane

via

CS Toplet - Baile Herculane

via

CS Baile Herculane - Toplet

via

CS Bozovici - Borlovenii Noi

via Prigor

CS Borlovenii Noi - Bozovici

via Prigor

CS RESITA AT. TRANSMONTANA SRL - Berzasca

via Moldova Noua

CS Berzasca - RESITA AT. TRANSMONTANA SRL

via Moldova Noua

CS RESITA AT. TRANSMONTANA SRL - Valeapai

via Bocsa

CS Valeapai - RESITA AT. TRANSMONTANA SRL

via Bocsa

CS Anina - Putna

via Prigor
Statie 1
Anina - Statie Anina 22:15
Putna - Putna 00:00

CS Putna - Anina

via Prigor
Statie 1
Putna - Putna 07:30
Anina - Statie Anina 10:00

BV Felmer - Fagaras

via Soars

BV Fagaras - Felmer

via Soars

BV Selistat - Fagaras

via Soars

BV Fagaras - Selistat

via Soars

BV Iasi - Fagaras

via Hurez
Statie 1 2
Iasi - Statie Iasi 06:20 16:00
Fagaras - Statie Fagaras 06:56 16:36

BV Fagaras - Iasi

via Hurez
Statie 1 2
Fagaras - Statie Fagaras 05:30 15:18
Iasi - Statie Iasi 06:06 15:54

BV Simon - Moieciu de Jos

via Capat plecare Moieciu de Jos - Consiliul Local; Capat sosire Simon - C.L.

BV Moieciu de Jos - Simon

via Capat plecare Moieciu de Jos - Consiliul Local; Capat sosire Simon - C.L.

BV Rupea - Rupea

via Homorod capat sosire Rupea Gara
Statie 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Rupea - Statie Rupea 05:55 07:45 08:50 10:05 12:30 15:35 17:50 20:50 22:05
Rupea - Statie Rupea 06:11 08:01 09:06 10:21 12:46 16:01 18:06 21:06 22:21

BV Rupea - Rupea

via Homorod capat sosire Rupea Gara
Statie 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Rupea - Statie Rupea 05:00 06:45 08:15 09:30 11:50 15:00 16:45 20:15 21:30
Rupea - Statie Rupea 05:16 07:01 08:31 09:46 12:06 15:16 17:01 20:31 21:46

BV Fagaras - Rupea

via Jibert

BV Rupea - Fagaras

via Jibert

BV Grinari - Rupea

via Dacia

BV Rupea - Grinari

via Dacia

AG Faget - Pitesti Atg.Astra Tours Dob

via Maracineni

AG Pitesti Atg.Astra Tours Dob - Faget

via Maracineni

TL Trestenic - Tulcea

via Nalbant

TL Tulcea - Trestenic

via Nalbant

TL Letea - Sulina

via Cardon-Sfistofca-C.A.Roseti
Statie 1 2
Letea - Letea 17:00 05:15
Sulina - Port Sulina 18:00 06:15

TL Sulina - Letea

via Cardon-Sfistofca-C.A.Roseti
Statie 1 2
Sulina - Port Sulina 06:30 18:30
Letea - Letea 07:30 19:30

TM Periam - Sannicolau Mare

via Lovrin Pesac traseu nou

TM Sannicolau Mare - Periam

via Lovrin Pesac traseu nou

TM Jimbolia - Bulgarus

via Lenauheim cod traseu vechi nr.18

TM Bulgarus - Jimbolia

via Lenauheim cod traseu vechi nr.18

TM Deta - Gataia

via Birda cod traseu vechi nr.70 /pe perioada cursurilor scolare

TM Moravita - Denta

via Deta cod traseu vechi nr.71 /pe perioada cursurilor scolare

TM Denta - Moravita

via Deta cod traseu vechi nr.71 /pe perioada cursurilor scolare

TM Racovita - Lugoj

via Boldur cod traseu vechi nr.110

TM Recas - Timisoara

via Remetea Mare cod traseu vechi nr.81

TM Timisoara - Recas

via Remetea Mare cod traseu vechi nr.81

NT Roman - PIATRA NEAMT

via Girov !!!

NT PIATRA NEAMT - Roman

via Girov !!!

NT Gura Vaii - PIATRA NEAMT

via Girov

NT PIATRA NEAMT - Gura Vaii

via Girov

NT Stefan cel Mare - PIATRA NEAMT

via Girov

NT PIATRA NEAMT - Stefan cel Mare

via Girov

NT Bordea - PIATRA NEAMT

via Girov

NT PIATRA NEAMT - Bordea

via Girov

NT Valea Alba - PIATRA NEAMT

via Razboieni

NT PIATRA NEAMT - Valea Alba

via Razboieni

NT Tibucani - PIATRA NEAMT

via Razboieni

NT PIATRA NEAMT - Tibucani

via Razboieni

NT POIANA - PIATRA NEAMT

via Dobreni Poiana, comuna Negresti

NT PIATRA NEAMT - POIANA

via Dobreni Poiana, comuna Negresti

NT Bodestii de Jos - PIATRA NEAMT

via Dobreni

NT PIATRA NEAMT - Bodestii de Jos

via Dobreni

NT Cracaul Negru - PIATRA NEAMT

via Bodesti

NT PIATRA NEAMT - Cracaul Negru

via Bodesti

NT Agapia-Manastire - PIATRA NEAMT

via Baltatesti

NT PIATRA NEAMT - Agapia-Manastire

via Baltatesti

NT Valea Seaca - PIATRA NEAMT

via Baltatesti

NT PIATRA NEAMT - Valea Seaca

via Baltatesti

NT Faurei - PIATRA NEAMT

via Hoisesti - Hirtesti

NT PIATRA NEAMT - Faurei

via Hoisesti - Hirtesti

VN Focsani - Panciu

via TISITA

VN Panciu - Focsani

via TISITA

VN Focsani - Soveja

via PANCIU

VN Soveja - Focsani

via PANCIU

VN Soveja - Panciu

via RACOASA

VN Panciu - Soveja

via RACOASA

VS Vetrisoaia - BARLAD ATG

via MURGENI atg

VS BARLAD ATG - Vetrisoaia

via MURGENI atg

OT Frunzaru - Draganesti-Olt

via

OT Draganesti-Olt - Frunzaru

via

OT Draghiceni - Caracal

via
Statie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Draghiceni - Statie Draghiceni 05:45 00:00 07:00 11:00 12:30 17:00 18:00 05:45 08:10 16:00
Caracal - Statie Caracal 06:09 00:00 07:24 11:24 12:54 17:24 18:24 06:09 08:34 16:24

OT Caracal - Draghiceni

via
Statie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Caracal - Statie Caracal 06:20 00:00 10:30 12:00 16:30 17:30 19:30 07:30 13:15 15:30
Draghiceni - Statie Draghiceni 06:44 00:00 10:54 12:24 16:54 17:54 19:54 07:54 13:39 15:54

OT Seaca - Draganesti-Olt

via MIHAIESTI

OT Draganesti-Olt - Seaca

via MIHAIESTI

MS Ludus - Targu Mures

via Valeni-Zau de Cimpie cod traseu vechi 066

MS Targu Mures - Ludus

via Valeni-Zau de Cimpie cod traseu vechi 066

MS Deag - Iernut

via cod traseu vechi 095
Statie 1 2 3 4
Deag - Statie Deag 07:00 14:30 16:30 08:30
Iernut - Statie Iernut 07:23 14:53 16:53 08:53

MS Iernut - Deag

via cod traseu vechi 095
Statie 1 2 3 4
Iernut - Statie Iernut 06:30 14:00 16:00 08:00
Deag - Statie Deag 06:53 14:23 16:23 08:23

MS Tarnaveni - Sighisoara

via cod traseu vechi 117

MS Sighisoara - Tarnaveni

via cod traseu vechi 117

MS Ormenis - Sighisoara

via cod traseu vechi 115

MS Sighisoara - Ormenis

via cod traseu vechi 115

MS Sarmasel-Gara - Ludus

via Zau de Cimpie cod traseu vechi 157
Statie 1 2 3 4
Sarmasel Gara - Statie Sarmasel Gara 11:00 00:00 08:00 20:00

MS Ludus - Sarmasel-Gara

via Zau de Cimpie cod traseu vechi 157
Statie 1 2 3 4
Sarmasel Gara - Statie Sarmasel Gara 10:15 00:00 07:45 19:45

SM Carei - Carei

via Pir - Tasnad
Statie 1 2
Carei - Statie Carei 05:40 15:30
Carei - Statie Carei 07:40 17:30

SM Carei - Carei

via Pir - Tasnad
Statie 1 2
Carei - Statie Carei 13:00 00:00
Carei - Statie Carei 15:00 00:00

SM Eriu-Sancrai - Tasnad

via Cig

SM Tasnad - Eriu-Sancrai

via Cig

SM Stana - Satu Mare

via Bolda

SM Satu Mare - Stana

via Bolda

SM Amati - Satu Mare

via
Statie 1 2
Amati - Statie Amati 11:00 18:35
Satu Mare - Statie Satu Mare 11:20 19:00

SM Satu Mare - Amati

via
Statie 1 2
Satu Mare - Statie Satu Mare 10:40 18:10
Amati - Statie Amati 11:00 18:35

SM Sanmiclaus - Ghirolt

via
Statie 1 2 3
Sanmiclaus - Sanmiclaus 08:15 14:15 16:15
Ghirolt - Statie Ghirolt 08:30 14:30 16:30

MH Podu Grosului - Drobeta-Turnu Severin

via Poroina Mare

MH Drobeta-Turnu Severin - Podu Grosului

via Poroina Mare

MH Vanju Mare - Patulele

via Viasu
Statie 1 2 3
Vanju Mare - Vanju Mare 06:35 14:15 16:10
Patulele - Patulele 07:05 14:45 16:40

MH Patulele - Vanju Mare

via Viasu
Statie 1 2 3
Patulele - Patulele 06:00 07:15 15:00
Vanju Mare - Vanju Mare 06:30 07:45 15:30

MH Bistrita - Drobeta-Turnu Severin

via Cerneti

MH Drobeta-Turnu Severin - Bistrita

via Cerneti

MH Drobeta-Turnu Severin - Strehaia

via Prunisor

MH Strehaia - Drobeta-Turnu Severin

via Prunisor

MH Drobeta-Turnu Severin - Orsova

via Gura Vaii

MH Orsova - Drobeta-Turnu Severin

via Gura Vaii

MH Lumnic - Drobeta-Turnu Severin

via Prunisor

MH Drobeta-Turnu Severin - Lumnic

via Prunisor

MH IZVERNA - Drobeta-Turnu Severin

via Floresti

MH Drobeta-Turnu Severin - IZVERNA

via Floresti

MH Breznita-Ocol - Drobeta-Turnu Severin

via Magheru
Statie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Breznita Ocol - Statie Breznita Ocol 05:50 08:20 10:30 11:30 12:30 14:00 15:30 17:30 19:30 21:30 00:00
Drobeta Turnu Severin - Statie Drobeta Turnu Severin 06:10 08:40 10:50 11:50 12:50 14:20 15:50 17:50 20:50 21:50 00:20

MH Drobeta-Turnu Severin - Breznita-Ocol

via Magheru
Statie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Drobeta Turnu Severin - Statie Drobeta Turnu Severin 05:20 07:30 10:00 11:00 12:00 13:30 15:00 17:00 19:00 20:30 23:30
Breznita Ocol - Statie Breznita Ocol 05:40 07:50 10:20 11:20 12:20 13:50 15:20 17:20 19:20 20:50 23:50

MH Slasoma - DROBETA TURNU SEVERIN AT. TPU DROBETA SA

via Iablanita

MH DROBETA TURNU SEVERIN AT. TPU DROBETA SA - Slasoma

via Iablanita

MH Garbovatu de Jos - Drobeta-Turnu Severin

via Cazanesti

MH Drobeta-Turnu Severin - Garbovatu de Jos

via Cazanesti

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.