Europa Buss - Deva Companie de transport
Mersul autobuzelor > Europa Buss


Europa Buss

Localitatea:Deva
Adresa:Str. Zavoi nr.10A
Rezervări:+4-0724-290.023
+4-0723-687.905
Tel:+4-0724-290.023
+4-0725-541.040
E-mail: Click pentru adresa
Web:www.europabuss.ro

Anglia-Romania

Statie 1
Liverpool - Elmway close Halfords P.Code L131AA 00:09
Bolton - Hotel Tramways,307 Blackburn Road 21:00
Bolton - Hotel Grosvenor (Post code BL21JJ) 21:30
Manchester - Gara Picadilly P.code M607RA 00:14
(+1 zi)
Doncaster - Gara Doncaster ( Post code : DN11PE ) 00:01
(+1 zi)
Leicester - Gara Leicester ( Post code : LE20QB ) 01:19
(+1 zi)
Birmingham - in spate la BP zona West Bromwich langa stadion, post code B714JZ 00:00
(+1 zi)
Coventry - Tesco Extra parcarea magazine, post code CV22SH 00:50
(+1 zi)
Northampton - Magazin Romanesc Transyylvania NN14DN 02:20
(+1 zi)
Milton Keynes - Services Newport Paghel km.84.5 Post Code MK168DS 04:14
(+1 zi)
Luton - Peco Tadinghton pe M1 post code LU56HR 04:50
(+1 zi)
Londra - M1 – post code NW73JA 05:00
(+1 zi)
Londra - Wembley Park 05:01
(+1 zi)
Londra - Edmunton - Tottenham statia autobus Angel Corner N182XZ 05:02
(+1 zi)
Londra - Ilford - Magazin/Patiserie 05:03
(+1 zi)
Londra - A 13 (zona Barking) 05:04
(+1 zi)
Maidstone - Peco Services postal code ME171SS 14:30
(+1 zi)
Canterbury - Magazin Transylvanian 05:29
(+1 zi)
Dover - Central Travel (langa vama) 05:50
(+1 zi)
Calais - Port 08:59
(+1 zi)
Dunkerque - Centru comercial AUCHAN 09:50
(+1 zi)
Ostende - Peco Jabekke km.90 12:40
(+1 zi)
Gent - Peco Drongen KM 50 pe E40 00:24
(+2 zile)
Bruxelles - Peco Texaco A10 E40 Km.2 (Ring Grot Bijgarden) 20:59
(+2 zile)
Liege - Peco Barchone, A3, E40, Km.102 00:59
(+2 zile)
Aachen - Peco Aacherland pe A4, Km.15 00:59
(+2 zile)
Koln - Peco Konesfort KM 8 pe A3 01:59
(+2 zile)
Frankfurt - Peco Medenbach KM 150 pe A3 02:59
(+2 zile)
Wurzburg - Peco Wurzburg 03:59
(+2 zile)
Nurnberg - Peco Jura (km 440/A3) 05:59
(+2 zile)
Praga - Pe autostrada spre Nurnberg 10:59
(+2 zile)
Brno - Pe autostrada spre Praga 13:59
(+2 zile)
Bratislava - Pe autostrada spe Cehia 17:29
(+2 zile)
Budapesta - KM 35 (inainte de Budapesta) 08:30
(+2 zile)
Arad - Gara Mare (langa locomotiva) 12:30
(+2 zile)
Timisoara - Hotel Baron/Padurea Verde 12:30
(+2 zile)
Lugoj - Gara CFR Lugoj 13:30
(+2 zile)
Deva - Agentia Exotic World Travel SRL 15:00
(+2 zile)
Sibiu - Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.) 16:00
(+2 zile)
Ramnicu Valcea - Peco Socar (pe centura) fosta Dacos 18:00
(+2 zile)
Petrosani - Agentie Piata Victoriei nr.3 18:30
(+2 zile)
Targu Jiu - Gara CFR Targu Jiu 20:00
(+2 zile)
Craiova - Autogara Bacris 22:00
(+2 zile)
Pitesti - Statie Pitesti 22:30
(+2 zile)
Bucuresti - Autogara Militari 00:30
(+3 zile)
Bucuresti - Agentie GARA DE NORD/vizavi de OMV 01:00
(+3 zile)

Romania-Anglia

Tarif promotional 37 £ pentru primele 5 locuri/cursa, doar pentru plata ONLINE!!!
Statie 1
Bucuresti - Agentie GARA DE NORD/vizavi de OMV 00:00
Pitesti - Statie Pitesti 00:35
Craiova - Autogara Bacris 00:00
Targu Jiu - Gara CFR Targu Jiu 00:00
Ramnicu Valcea - Peco Socar (pe centura) fosta Dacos 00:00
Sibiu - Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.) 01:50
Petrosani - Agentie Piata Victoriei nr.3 00:00
Deva - Agentia Exotic World Travel SRL 00:00
Lugoj - Gara CFR Lugoj 04:30
Timisoara - Hotel Baron/Padurea Verde 05:40
Arad - Gara Mare (langa locomotiva) 03:30
Budapesta - KM 35 (inainte de Budapesta) 05:30
Bratislava - Pe autostrada spe Cehia 09:50
Brno - Pe autostrada spre Praga 06:50
Praga - Pe autostrada spre Nurnberg 05:50
Nurnberg - Peco Jura (km 440/A3) 20:30
Wurzburg - Peco Wurzburg 22:30
Frankfurt - Peco Medenbach KM 150 pe A3 23:30
Koln - Peco Konesfort KM 8 pe A3 01:30
(+1 zi)
Aachen - Peco Aacherland pe A4, Km.15 03:00
(+1 zi)
Liege - Peco Barchone, A3, E40, Km.102 04:00
(+1 zi)
Bruxelles - Peco Texaco A10 E40 Km.2 (Ring Grot Bijgarden) 05:00
(+1 zi)
Gent - Peco Drongen KM 50 pe E40 05:30
(+1 zi)
Ostende - Peco Jabekke km.90 06:00
(+1 zi)
Dunkerque - Centru comercial AUCHAN 07:30
(+1 zi)
Calais - Port 07:50
(+1 zi)
Dover - Central Travel (langa vama) 10:30
(+1 zi)
Canterbury - Magazin Transylvanian 11:00
(+1 zi)
Maidstone - Peco Services postal code ME171SS 11:30
(+1 zi)
Londra - A 13 (zona Barking) 12:00
(+1 zi)
Londra - Ilford - Magazin/Patiserie 12:15
(+1 zi)
Londra - Edmunton - Tottenham statia autobus Angel Corner N182XZ 13:00
(+1 zi)
Londra - Wembley Park 13:30
(+1 zi)
Luton - Peco Tadinghton pe M1 post code LU56HR 14:30
(+1 zi)
Milton Keynes - Services Newport Paghel km.84.5 Post Code MK168DS 15:00
(+1 zi)
Northampton - Magazin Romanesc Transyylvania NN14DN 16:00
(+1 zi)
Coventry - Tesco Extra parcarea magazine, post code CV22SH 16:45
(+1 zi)
Birmingham - in spate la BP zona West Bromwich langa stadion, post code B714JZ 17:00
(+1 zi)
Leicester - Fosse Shopping Park 17:30
(+1 zi)
Doncaster - Gara Doncaster ( Post code : DN11PE ) 17:00
(+1 zi)
Manchester - Gara Picadilly P.code M607RA 18:20
(+1 zi)
Bolton - Hotel Tramways,307 Blackburn Road(P.code BL18DY) 19:00
(+1 zi)
Bolton - Hotel Grosvenor (Post code BL21JJ) 19:15
(+1 zi)
Liverpool - Elmway close Halfords P.Code L131AA 19:30
(+1 zi)

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.