E-bus Knz - Galati Companie de transport
Mersul autobuzelor > E-bus Knz


E-Bus Romania

Localitatea:Galati
Adresa:Str.Romana nr.10
Rezerv─âri:0771116330
0748255164
0336435482
Tel:0771116330
0336435482
E-mail: Click pentru adresa
Web:https://e-bus.ro

<strong>Curse zilnice din Galati | Braila | Tecuci | Focsani | Adjud | Onesti | Brasov | Fagaras | Sibiu | Sebes | Orastie | Deva | Timisoara | Giarmata | Arad | Oradea si retur.<br>Rezervari online pe <span style="color: #ff0000;">www.e-bus.ro</span> Trimiti simplu si rapid ! Prin sistemul nostru de coletarie rapida, azi trimiti, azi primesti. </strong>


Curse zilnice Galati | Brasov | Sibiu | Timisoara | Arad

Curse zilnice din Galati | Braila | Tecuci | Focsani | Adjud | Onesti | Brasov | Fagaras | Sibiu | Sebes | Orastie | Deva | Timisoara | Giarmata | Arad | Oradea si retur.
Rezervari online pe www.e-bus.ro
Statie 1 2 3
Tulcea - Autogara Conex Trans SRL 05:30
I.C. Bratianu - Statie I.C. Bratianu 07:00
Galati - Casa de Cultura a Sindicatelor 16:50 07:30 05:50
Braila - Statie Plantelor 17:30 08:00 06:15
Tecuci - Peco OMV 09:00 18:30 07:15
Focsani - Benzinaria Petrom (Dedeman) 09:30 19:00 07:30
Tisita - parcare , sens giratoriu 09:45 19:15 07:45
Marasesti - MAUSOLEU 19:30 08:00 09:50
Adjud - Parcare OMV 19:50 08:30 10:30
Onesti - Benzinarie Petrom (giratoriu Brasov) 20:15 09:00 11:00
Targu Secuiesc - Peco Mol (iesirea spre Brasov) 21:30 09:45 12:30
Brasov - PECO OMV-GARA C.F.R 22:30 11:30 13:30
Codlea - Peco OMV 22:45 12:15 13:15
Persani - Statie Persani 23:15 12:30 13:35
Fagaras - Benzinaria OMV, intrarea in oras 23:30 12:45 14:15
Ucea de Jos - Intersectie Ucea de Jos 00:10
(+1 zi)
13:50 14:30
Avrig - Statie Avrig 00:30
(+1 zi)
15:00 15:00
Sibiu - Gara CFR Sibiu 01:00
(+1 zi)
15:15 16:15
Sibiu International Airport - Aeroportul International Sibiu 15:30 01:15
(+1 zi)
16:30
Sebes - Peco MOL (E68) 01:30
(+1 zi)
15:35 17:00
Orastie - Peco ARAL 02:00
(+1 zi)
16:30 17:45
Deva - Benzinaria PETROM (langa McDonald's) 02:30
(+1 zi)
16:45 18:00
Lugoj - Benzinaria MOL (intrare dinspre Caransebes) 04:00
(+1 zi)
18:00 18:45
Timisoara - Peco OMV Gara de Nord 05:00
(+1 zi)
19:00 19:45
Timisoara Aeroport - Aeroportul Train Vuia 05:15
(+1 zi)
19:15 20:15
Giarmata - Statie Giarmata 05:20
(+1 zi)
19:20 20:30
Arad - Gara CFR Arad 06:00
(+1 zi)
20:00 21:00
Viena - Benzinaria OMV (Brunner G. 482380 Perchtoldsdorf) 12:00 02:00
(+1 zi)
04:00
(+1 zi)

RETUR Galati-Brasov-Sibiu-Deva-Timisoara-Arad

Curse zilnice din Galati | Braila | Tecuci | Focsani | Adjud | Onesti | Brasov | Fagaras | Sibiu | Sebes | Orastie | Deva | Timisoara | Giarmata | Arad | Oradea si retur.
Rezervari online pe www.e-bus.ro
Statie 1 2 3
Viena - Benzinaria OMV (Brunner G. 482380 Perchtoldsdorf) 00:00 00:00 00:00
Oradea - Gara CFR Oradea 07:00
Arad - Gara CFR Arad 05:50 00:10 09:00
Giarmata - Statie Giarmata 00:40 06:15 09:30
Timisoara Aeroport - Aeroportul Train Vuia 00:45 09:35 06:30
Timisoara - Statie parcare Gara de Nord 01:00 06:45 09:45
Lugoj - Benzinaria MOL (intrare dinspre Caransebes) 02:15
(+1 zi)
07:45 10:45
Deva - Benzinaria PETROM (langa McDonald's) 03:30
(+1 zi)
09:15 12:15
Orastie - Peco ARAL 09:30 03:45
(+1 zi)
12:30
Sebes - Peco MOL (E68) 10:20 04:30
(+1 zi)
13:20
Sibiu International Airport - Aeroportul International Sibiu 04:50
(+1 zi)
13:30 10:15
Sibiu - Gara CFR Sibiu 10:30 05:00
(+1 zi)
13:35
Avrig - Statie Avrig 10:50 05:45
(+1 zi)
13:50
Ucea de Jos - Intersectie Ucea de Jos 12:30 06:50
(+1 zi)
15:30
Fagaras - Peco OMV (iesirea spre Brasov) 12:40 07:00
(+1 zi)
16:00
Codlea - Peco OMV 07:30
(+1 zi)
13:15 16:40
Brasov - PECO OMV-GARA C.F.R 08:00
(+1 zi)
13:30 16:50
Targu Secuiesc - Peco Mol (iesirea spre Brasov) 14:15 08:45
(+1 zi)
18:00
Onesti - Benzinarie Petrom (giratoriu Brasov) 15:15 09:30
(+1 zi)
19:00
Adjud - Parcare OMV 16:00 10:15
(+1 zi)
19:30
Marasesti - MAUSOLEU 16:30 10:30
(+1 zi)
20:15
Tisita - parcare , sens giratoriu 16:45 10:45
(+1 zi)
20:30
Focsani - Benzinaria Petrom (Dedeman) 17:00 11:00
(+1 zi)
20:30
Tecuci - Peco OMV 17:20 11:30
(+1 zi)
21:00
Braila - Statie Plantelor 18:00 12:30
(+1 zi)
22:00
Galati - Casa de Cultura a Sindicatelor 18:15 12:50
(+1 zi)
22:15
´╗┐
Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.