La adresa - Mersul autobuzelor Praga Cehia

La adresa

Praga, Cehia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
18:10
15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati
20:00
15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 20:00 Braila 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 08:00 Oradea 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 17:00 Barlad 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 19:40 Galati
20:00
02:30 Viena
20:00
13:05 Husi 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 13:15 Tecuci 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 11:40 Pascani 12:05 Iasi 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 13:10 Barlad 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia
20:30
10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 15:30 Miercurea Ciuc 14:50 Medias 20:30 Tulcea 20:00 Barlad 19:35 Marasesti 19:15 Roman 18:50 Podu Iloaiei 13:25 Stefanesti 13:00 Iacobeni 11:30 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 06:00 Bors 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 16:10 Durau 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 15:20 Sfantu Gheorghe 14:40 Sighisoara 20:20 Braila 19:50 Husi 19:30 Adjud 19:10 Vaslui 18:45 Deleni 13:20 Botosani 12:55 Vatra Dornei 11:25 Baia Mare 10:10 Gilau 07:30 Beius 04:00 Budapesta 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 16:40 Bicaz 16:00 Grinties 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 15:50 Borsec 15:10 Morareni 14:30 Targu Mures 20:10 Galati 19:45 Buzau 19:25 Sascut 19:05 Negresti 18:40 Hirlau 13:10 Gura Humorului 11:50 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava 16:30 Sovata 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 15:40 Toplita 15:00 Reghin 14:20 Falticeni 20:05 Tecuci 19:40 Focsani 19:20 Bacau 19:00 Iasi 14:00 Suceava 13:05 Campulung Moldovenesc 11:40 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:30 Oradea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 16:20 Poiana Largului
21:00
14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila
Sosiri
De la Ora

08:00 Schwechat
03:50

08:00 Viena
04:00

23:00 Tulcea
04:40

23:00 Braila
04:45

23:00 Galati
04:50

08:00 Braila
05:00

04:00 Giurgiu 04:00 Giurgiu 04:00 Tulcea
05:00

23:00 Giurgiu 23:00 Tecuci
05:00

04:00 Braila
05:05

23:00 Barlad
05:05

04:00 Turnu Magurele 04:00 Turnu Magurele 04:00 Galati
05:10

23:00 Turnu Magurele
05:10

04:00 Tecuci
05:15

04:00 Corabia 04:00 Corabia
05:20

23:00 Husi 23:00 Corabia
05:20

08:00 Galati
05:30

04:00 Alexandria 04:00 Alexandria
05:30

23:00 Buzau 23:00 Alexandria
05:30

04:00 Slatina (Olt) 04:00 Slatina (Olt)
05:40

23:00 Slatina (Olt) 23:00 Focsani
05:40

01:00 Tulcea
05:40

01:00 Braila
05:45

01:00 Galati
05:50

08:00 Barlad
06:00

04:00 Craiova 04:00 Barlad 04:00 Craiova 04:00 Constanta 04:00 Constanta
06:00

23:00 Craiova 23:00 Constanta 23:00 Marasesti
06:00

01:00 Constanta 01:00 Tecuci 01:00 Constanta 01:00 Giurgiu 01:00 Giurgiu
06:00

05:00 Giurgiu 05:00 Constanta 05:00 Tulcea
06:00

04:00 Mangalia 04:00 Mangalia
06:05

23:00 Mangalia 23:00 Adjud
06:05

01:00 Barlad
06:05

08:00 Husi
06:10

04:00 Filiasi 04:00 Husi 04:00 Filiasi
06:10

23:00 Filiasi
06:10

01:00 Turnu Magurele 01:00 Turnu Magurele 01:00 Husi
06:10

05:00 Braila 05:00 Turnu Magurele
06:10

04:00 Medgidia 04:00 Medgidia
06:15

23:00 Medgidia
06:15

04:00 Rovinari 04:00 Hirsova 04:00 Hirsova 04:00 Rovinari
06:20

23:00 Sascut 23:00 Rovinari 23:00 Hirsova
06:20

01:00 Corabia 01:00 Corabia
06:20

05:00 Galati 05:00 Corabia
06:20

04:00 Tandarei 04:00 Tandarei
06:25

23:00 Tandarei
06:25

04:00 Isalnita 04:00 Slobozia 04:00 Slobozia 04:00 Isalnita 04:00 Buzau
06:30

23:00 Isalnita 23:00 Slobozia
06:30

01:00 Alexandria 01:00 Mangalia 01:00 Buzau 01:00 Mangalia 01:00 Alexandria
06:30

05:00 Tecuci 05:00 Alexandria 05:00 Mangalia
06:30

04:00 Focsani
06:35

04:00 Targu Carbunesti 04:00 Marasesti 04:00 Targu Carbunesti
06:40

23:00 Targu Carbunesti
06:40

01:00 Medgidia 01:00 Focsani 01:00 Medgidia 01:00 Filiasi 01:00 Filiasi
06:40

05:00 Filiasi 05:00 Medgidia 05:00 Barlad
06:40

04:00 Motru 04:00 Adjud 04:00 Motru
06:45

23:00 Motru 23:00 Bacau
06:45

04:00 Resita 04:00 Sascut 04:00 Resita
06:50

23:00 Resita
06:50

01:00 Hirsova 01:00 Slatina (Olt) 01:00 Slatina (Olt) 01:00 Hirsova
06:50

05:00 Hirsova 05:00 Husi 05:00 Slatina (Olt)
06:50

04:00 Bacau 04:00 Caransebes 04:00 Caransebes
06:55

23:00 Caransebes
06:55

08:00 Vaslui
07:00

04:00 Bucuresti 04:00 Lugoj 04:00 Roman 04:00 Lugoj 04:00 Bucuresti
07:00

23:00 Lugoj 23:00 Roman 23:00 Bucuresti
07:00

01:00 Tandarei 01:00 Marasesti 01:00 Craiova 01:00 Craiova 01:00 Tandarei
07:00

05:00 Tandarei 05:00 Buzau 05:00 Craiova
07:00

04:00 Timisoara 04:00 Vaslui 04:00 Timisoara
07:05

23:00 Timisoara 23:00 Vaslui
07:05

01:00 Adjud
07:05

04:00 Arad 04:00 Negresti 04:00 Arad
07:10

23:00 Negresti 23:00 Arad
07:10

01:00 Filiasi 01:00 Sascut 01:00 Filiasi
07:10

05:00 Focsani 05:00 Filiasi
07:10

04:00 Iasi
07:15

23:00 Iasi
07:15

04:00 Podu Iloaiei 04:00 Targu Jiu 04:00 Targu Jiu
07:20

23:00 Targu Jiu 23:00 Podu Iloaiei
07:20

01:00 Rovinari 01:00 Rovinari
07:20

05:00 Rovinari 05:00 Marasesti
07:20

04:00 Petrosani 04:00 Deleni 04:00 Petrosani
07:25

23:00 Petrosani 23:00 Deleni
07:25

04:00 Hateg 04:00 Pitesti 04:00 Pitesti 04:00 Hateg 04:00 Hirlau
07:30

23:00 Hateg 23:00 Pitesti 23:00 Hirlau
07:30

01:00 Isalnita 01:00 Isalnita
07:30

05:00 Adjud 05:00 Isalnita
07:30

04:00 Targu Frumos
07:35

23:00 Targu Frumos
07:35

04:00 Calan 04:00 Calan 04:00 Pascani
07:40

23:00 Calan 23:00 Pascani
07:40

01:00 Targu Carbunesti 01:00 Targu Carbunesti
07:40

05:00 Sascut 05:00 Targu Carbunesti
07:40

04:00 Motca
07:45

23:00 Motca
07:45

01:00 Motru 01:00 Bacau 01:00 Motru
07:45

05:00 Motru
07:45

04:00 Hunedoara 04:00 Ploiesti 04:00 Ploiesti 04:00 Cristesti 04:00 Hunedoara
07:50

23:00 Cristesti 23:00 Ploiesti 23:00 Hunedoara
07:50

01:00 Resita 01:00 Resita
07:50

05:00 Resita 05:00 Bacau
07:50

23:00 Timisesti
07:55

01:00 Caransebes 01:00 Caransebes
07:55

05:00 Caransebes
07:55

08:00 Negresti
08:00

04:00 Deva 04:00 Deva 04:00 Ramnicu Sarat 04:00 Ramnicu Sarat 04:00 Timisesti
08:00

23:00 Deva 23:00 Ramnicu Sarat 23:00 Dumbrava
08:00

01:00 Roman 01:00 Lugoj 01:00 Slobozia 01:00 Lugoj 01:00 Slobozia
08:00

05:00 Lugoj 05:00 Slobozia 05:00 Roman
08:00

04:00 Dumbrava
08:05

23:00 Targu Neamt
08:05

01:00 Timisoara 01:00 Vaslui 01:00 Timisoara
08:05

05:00 Timisoara
08:05

04:00 Campina 04:00 Targu Neamt 04:00 Campina
08:10

23:00 Piatra Neamt 23:00 Campina
08:10

01:00 Bucuresti 01:00 Bucuresti 01:00 Negresti 01:00 Arad 01:00 Arad
08:10

05:00 Arad 05:00 Bucuresti 05:00 Vaslui
08:10

04:00 Piatra Neamt
08:15

23:00 Bicaz
08:15

01:00 Iasi
08:15

04:00 Sinaia 04:00 Bicaz 04:00 Sinaia
08:20

23:00 Sinaia
08:20

01:00 Podu Iloaiei 01:00 Targu Jiu 01:00 Targu Jiu
08:20

05:00 Negresti 05:00 Targu Jiu
08:20

04:00 Poiana Largului
08:25

01:00 Petrosani 01:00 Petrosani 01:00 Deleni
08:25

05:00 Petrosani
08:25

04:00 Durau 04:00 Predeal 04:00 Predeal 04:00 Simeria 04:00 Simeria
08:30

23:00 Predeal 23:00 Simeria 23:00 Poiana Largului
08:30

01:00 Hirlau 01:00 Hateg 01:00 Hateg
08:30

05:00 Hateg 05:00 Iasi
08:30

23:00 Durau
08:35

01:00 Targu Frumos
08:35

04:00 Orastie 04:00 Orastie 04:00 Borsec
08:40

23:00 Toplita 23:00 Orastie
08:40

01:00 Pascani 01:00 Calan 01:00 Calan
08:40

05:00 Calan 05:00 Podu Iloaiei
08:40

04:00 Toplita
08:45

23:00 Miercurea Ciuc
08:45

01:00 Motca
08:45

04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Sebes 04:00 Sebes
08:50

23:00 Sebes 23:00 Sfantu Gheorghe
08:50

01:00 Hunedoara 01:00 Cristesti 01:00 Hunedoara
08:50

05:00 Deleni 05:00 Hunedoara
08:50

04:00 Sfantu Gheorghe
08:55

23:00 Morareni
08:55

01:00 Timisesti
08:55

08:00 Roman
09:00

04:00 Lancram 04:00 Brasov 04:00 Brasov 04:00 Lancram 04:00 Morareni
09:00

23:00 Lancram 23:00 Brasov 23:00 Reghin
09:00

01:00 Deva 01:00 Pitesti 01:00 Deva 01:00 Dumbrava 01:00 Pitesti
09:00

05:00 Pitesti 05:00 Harlau 05:00 Deva
09:00

04:00 Reghin
09:05

23:00 Medias
09:05

01:00 Targu Neamt
09:05

04:00 Targu Secuiesc 04:00 Medias 04:00 Targu Secuiesc
09:10

23:00 Sighisoara 23:00 Targu Secuiesc
09:10

01:00 Ramnicu Sarat 01:00 Ramnicu Sarat 01:00 Piatra Neamt
09:10

05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Targu Frumos
09:10

04:00 Sighisoara
09:15

23:00 Targu Mures
09:15

01:00 Bicaz
09:15

04:00 Sfantu Gheorghe 04:00 Sfantu Gheorghe
09:20

23:00 Falticeni 23:00 Sfantu Gheorghe
09:20

01:00 Campina 01:00 Campina
09:20

05:00 Campina 05:00 Pascani
09:20

23:00 Suceava
09:25

04:00 Covasna 04:00 Covasna 04:00 Alba Iulia 04:00 Alba Iulia
09:30

23:00 Covasna 23:00 Alba Iulia
09:30

01:00 Sinaia 01:00 Poiana Largului 01:00 Sinaia
09:30

05:00 Sinaia 05:00 Motca
09:30

01:00 Durau
09:35

04:00 Targu Ocna 04:00 Targu Ocna 04:00 Teius 04:00 Teius
09:40

23:00 Targu Ocna 23:00 Teius
09:40

01:00 Predeal 01:00 Toplita 01:00 Predeal
09:40

05:00 Predeal 05:00 Cristesti
09:40

23:00 Botosani
09:45

04:00 Onesti 04:00 Aiud 04:00 Aiud 04:00 Onesti
09:50

23:00 Aiud 23:00 Gura Humorului 23:00 Onesti
09:50

01:00 Brasov 01:00 Sfantu Gheorghe 01:00 Miercurea Ciuc 01:00 Brasov
09:50

05:00 Brasov 05:00 Timisesti
09:50

23:00 Campulung Moldovenesc
09:55

01:00 Morareni
09:55

08:00 Bacau
10:00

04:00 Unirea 04:00 Targu Mures 04:00 Comanesti 04:00 Comanesti 04:00 Unirea
10:00

23:00 Iacobeni 23:00 Comanesti 23:00 Unirea
10:00

01:00 Targu Secuiesc 01:00 Targu Secuiesc 01:00 Reghin
10:00

05:00 Dumbrava 05:00 Targu Secuiesc
10:00

04:00 Falticeni
10:05

01:00 Sighisoara 01:00 Sfantu Gheorghe 01:00 Sfantu Gheorghe
10:05

05:00 Sfantu Gheorghe
10:05

04:00 Suceava 04:00 Moinesti 04:00 Moinesti 04:00 Turda 04:00 Turda
10:10

23:00 Moinesti 23:00 Turda 23:00 Vatra Dornei
10:10

01:00 Covasna 01:00 Covasna
10:10

05:00 Targu Neamt 05:00 Covasna
10:10

04:00 Dolhasca
10:15

23:00 Prundu Bargaului
10:15

01:00 Targu Mures
10:15

04:00 Fagaras 04:00 Fagaras 04:00 Veresti
10:20

23:00 Fagaras 23:00 Bistrita
10:20

01:00 Targu Ocna 01:00 Targu Ocna 01:00 Falticeni
10:20

05:00 Targu Ocna 05:00 Piatra Neamt
10:20

04:00 Darabani
10:25

23:00 Beclean
10:25

01:00 Suceava
10:25

04:00 Vestem 04:00 Botosani 04:00 Vestem
10:30

23:00 Dej 23:00 Vestem
10:30

01:00 Onesti 01:00 Dolhasca 01:00 Onesti
10:30

05:00 Bicaz 05:00 Onesti
10:30

04:00 Gura Humorului
10:35

01:00 Veresti
10:35

04:00 Campulung Moldovenesc
10:40

01:00 Darabani 01:00 Comanesti 01:00 Comanesti
10:40

05:00 Sovata 05:00 Comanesti
10:40

04:00 Iacobeni
10:45

01:00 Botosani
10:45

04:00 Borsa
10:48

04:00 Ramnicu Valcea 04:00 Ramnicu Valcea
10:50

23:00 Ramnicu Valcea
10:50

01:00 Moinesti 01:00 Moinesti 01:00 Gura Humorului
10:50

05:00 Moinesti 05:00 Poiana Largului
10:50

01:00 Campulung Moldovenesc
10:55

08:00 Onesti
11:00

04:00 Vatra Dornei 04:00 Sibiu 04:00 Sibiu
11:00

23:00 Sibiu
11:00

01:00 Fagaras 01:00 Simeria 01:00 Iacobeni 01:00 Fagaras 01:00 Simeria
11:00

05:00 Fagaras 05:00 Simeria 05:00 Durau
11:00

04:00 Prundu Bargaului
11:05

05:00 Grinties
11:05

04:00 Bistrita 04:00 Miercurea Sibiului 04:00 Miercurea Sibiului
11:10

23:00 Miercurea Sibiului
11:10

01:00 Vatra Dornei 01:00 Vestem 01:00 Vestem
11:10

05:00 Borsec 05:00 Vestem
11:10

04:00 Beclean
11:15

01:00 Prundu Bargaului
11:15

05:00 Toplita
11:15

04:00 Sighisoara 04:00 Baia Mare 04:00 Sighisoara
11:20

23:00 Sighisoara
11:20

01:00 Ramnicu Valcea 01:00 Orastie 01:00 Bistrita 01:00 Orastie 01:00 Ramnicu Valcea
11:20

05:00 Orastie 05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Miercurea Ciuc
11:20

04:00 Dej
11:25

01:00 Beclean
11:25

04:00 Medias 04:00 Medias 04:00 Cluj Napoca
11:30

23:00 Cluj Napoca 23:00 Medias
11:30

01:00 Dej 01:00 Sibiu 01:00 Sebes 01:00 Sibiu 01:00 Sebes
11:30

05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Sibiu 05:00 Sebes
11:30

01:00 Lancram 01:00 Miercurea Sibiului 01:00 Lancram 01:00 Miercurea Sibiului
11:40

05:00 Morareni 05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Lancram
11:40

01:00 Alba Iulia 01:00 Sighisoara 01:00 Alba Iulia 01:00 Sighisoara
11:50

05:00 Sighisoara 05:00 Alba Iulia 05:00 Sighisoara
11:50

05:00 Targu Mures
11:55

08:00 Targu Secuiesc
12:00

04:00 Cluj Napoca
12:00

23:00 Cluj Napoca
12:00

01:00 Medias 01:00 Medias 01:00 Cluj Napoca
12:00

05:00 Falticeni 05:00 Medias
12:00

23:00 Gilau
12:05

01:00 Gilau
12:05

05:00 Suceava
12:05

23:00 Huedin
12:10

01:00 Huedin 01:00 Teius 01:00 Teius
12:10

05:00 Teius
12:10

23:00 Negreni
12:15

01:00 Negreni
12:15

23:00 Alesd
12:20

01:00 Aiud 01:00 Aiud 01:00 Alesd
12:20

05:00 Aiud
12:20

05:00 Stefanesti
12:25

04:00 Gilau
12:30

01:00 Unirea 01:00 Unirea
12:30

05:00 Unirea 05:00 Botosani
12:30

05:00 Gura Humorului
12:35

04:00 Huedin
12:40

01:00 Turda 01:00 Turda
12:40

05:00 Iacobeni 05:00 Turda
12:40

05:00 Borsa
12:45

05:00 Vatra Dornei
12:50

05:00 Prundu Bargaului
12:55

08:00 Sfantu Gheorghe
13:00

04:00 Negreni
13:00

05:00 Bistrita
13:00

04:00 Piatra Craiului
13:05

05:00 Beclean
13:05

05:00 Baia Mare
13:10

05:00 Dej
13:20

05:00 Cluj Napoca
13:30

05:00 Cluj Napoca
13:40

05:00 Gilau
13:50

05:00 Huedin
13:55

08:00 Brasov
14:00

04:00 Alesd
14:00

01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca
14:00

05:00 Cluj Napoca 05:00 Negreni 05:00 Cluj Napoca
14:00

05:00 Piatra Craiului
14:10

05:00 Beius
14:40

05:00 Alesd
14:50

08:00 Sighisoara
15:00

04:00 Oradea
15:00

08:00 Targu Mures
16:00

04:00 Bors
16:00

08:00 Ludus
16:30

08:00 Campia Turzii
17:00

08:00 Turda
17:30

08:00 Cluj Napoca
18:00

05:00 Oradea
18:00

08:00 Floresti
18:30

23:00 Oradea
18:30

01:00 Oradea
18:30

05:00 Bors
18:30

23:00 Bors
18:40

08:00 Gilau
19:00

01:00 Bors
19:00

08:00 Huedin
20:00

08:00 Alesd
21:00

08:00 Oradea
22:00

01:00 Budapesta
23:00

05:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.