la adresa - Mersul autobuzelor Jihlava Cehia

la adresa

Jihlava, Cehia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
19:00
15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 12:55 Alexandria 09:00 Turda 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 13:00 Corabia 09:10 Unirea 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj
21:00
12:30 Bacau 12:05 Iasi 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 11:15 Dumbrava 11:40 Pascani 12:55 Focsani 14:00 Constanta 12:10 Ramnicu Sarat 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 14:00 Constanta 11:15 Calan 13:20 Tandarei 10:40 Simeria 08:40 Miercurea Sibiului 11:50 Targu Jiu 09:50 Fagaras 12:40 Filiasi 10:30 Targu Ocna 12:10 Lugoj 11:30 Brasov 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:20 Roman 16:00 Constanta 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 11:10 Targu Neamt 13:10 Barlad 12:45 Marasesti 11:40 Predeal 13:50 Mangalia 12:20 Ploiesti 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 13:50 Mangalia 11:00 Deva 13:00 Bucuresti 11:05 Hunedoara 09:00 Sibiu 11:55 Targu Carbunesti 10:00 Moinesti 12:45 Craiova 10:50 Covasna 12:15 Caransebes 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 12:15 Vaslui 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 13:05 Husi 12:40 Adjud 12:20 Resita 11:50 Sinaia 13:40 Medgidia 12:30 Pitesti 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 13:40 Medgidia 10:10 Lancram 08:10 Medias 11:30 Hateg 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Isalnita 10:10 Comanesti 12:00 Arad 11:00 Sfantu Gheorghe 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 12:10 Negresti 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 11:30 Motca 11:10 Bicaz 13:15 Tecuci 13:00 Buzau 12:35 Sascut 12:25 Motru 12:00 Campina 13:30 Harsova 13:10 Slobozia 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 13:30 Harsova 10:30 Orastie 08:30 Sighisoara 11:40 Petrosani 09:40 Vestem 12:35 Rovinari 10:20 Onesti 12:05 Timisoara 11:20 Targu Secuiesc 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes
Sosiri
De la Ora

22:00 Constanta
04:30

22:00 Tulcea
04:40

22:00 Braila
04:45

22:00 Galati
04:50

22:00 Giurgiu 22:00 Giurgiu 22:00 Tecuci
05:00

22:00 Barlad
05:05

22:00 Turnu Magurele 22:00 Turnu Magurele
05:10

22:00 Husi 22:00 Corabia 22:00 Corabia
05:20

22:00 Buzau 22:00 Alexandria 22:00 Alexandria
05:30

22:00 Slatina (Olt) 22:00 Slatina (Olt) 22:00 Focsani
05:40

22:00 Craiova 22:00 Craiova 22:00 Marasesti 22:00 Constanta 22:00 Constanta
06:00

22:00 Adjud 22:00 Mangalia 22:00 Mangalia
06:05

22:00 Filiasi 22:00 Filiasi
06:10

22:00 Medgidia 22:00 Medgidia
06:15

22:00 Sascut 22:00 Rovinari 22:00 Hirsova 22:00 Rovinari 22:00 Hirsova
06:20

22:00 Tandarei 22:00 Tandarei
06:25

22:00 Isalnita 22:00 Slobozia 22:00 Isalnita 22:00 Slobozia
06:30

22:00 Targu Carbunesti 22:00 Targu Carbunesti
06:40

22:00 Motru 22:00 Motru 22:00 Bacau
06:45

22:00 Resita 22:00 Resita
06:50

22:00 Caransebes 22:00 Caransebes
06:55

22:00 Lugoj 22:00 Bucuresti 22:00 Lugoj 22:00 Roman 22:00 Bucuresti
07:00

22:00 Timisoara 22:00 Vaslui 22:00 Timisoara
07:05

22:00 Negresti 22:00 Arad 22:00 Arad
07:10

22:00 Iasi
07:15

22:00 Targu Jiu 22:00 Podu Iloaiei 22:00 Targu Jiu
07:20

22:00 Petrosani 22:00 Deleni 22:00 Petrosani
07:25

22:00 Hateg 22:00 Pitesti 22:00 Hirlau 22:00 Hateg 22:00 Pitesti
07:30

22:00 Targu Frumos
07:35

22:00 Calan 22:00 Calan 22:00 Pascani
07:40

22:00 Motca
07:45

22:00 Hunedoara 22:00 Cristesti 22:00 Ploiesti 22:00 Ploiesti 22:00 Hunedoara
07:50

22:00 Timisesti
07:55

22:00 Deva 22:00 Deva 22:00 Ramnicu Sarat 22:00 Dumbrava 22:00 Ramnicu Sarat
08:00

22:00 Targu Neamt
08:05

22:00 Piatra Neamt 22:00 Campina 22:00 Campina
08:10

22:00 Bicaz
08:15

22:00 Sinaia 22:00 Sinaia
08:20

22:00 Predeal 22:00 Poiana Largului 22:00 Predeal 22:00 Simeria 22:00 Simeria
08:30

22:00 Durau
08:35

22:00 Toplita 22:00 Orastie 22:00 Orastie
08:40

22:00 Miercurea Ciuc
08:45

22:00 Sebes 22:00 Sfantu Gheorghe 22:00 Sebes
08:50

22:00 Morareni
08:55

22:00 Lancram 22:00 Brasov 22:00 Lancram 22:00 Reghin 22:00 Brasov
09:00

22:00 Medias
09:05

22:00 Targu Secuiesc 22:00 Sighisoara 22:00 Targu Secuiesc
09:10

22:00 Targu Mures
09:15

22:00 Falticeni 22:00 Sfantu Gheorghe 22:00 Sfantu Gheorghe
09:20

22:00 Suceava
09:25

22:00 Covasna 22:00 Covasna 22:00 Alba Iulia 22:00 Alba Iulia
09:30

22:00 Targu Ocna 22:00 Targu Ocna 22:00 Teius 22:00 Teius
09:40

22:00 Botosani
09:45

22:00 Onesti 22:00 Aiud 22:00 Aiud 22:00 Gura Humorului 22:00 Onesti
09:50

22:00 Campulung Moldovenesc
09:55

22:00 Unirea 22:00 Iacobeni 22:00 Comanesti 22:00 Comanesti 22:00 Unirea
10:00

22:00 Moinesti 22:00 Moinesti 22:00 Turda 22:00 Turda 22:00 Vatra Dornei
10:10

22:00 Prundu Bargaului
10:15

22:00 Fagaras 22:00 Bistrita 22:00 Fagaras
10:20

22:00 Beclean
10:25

22:00 Vestem 22:00 Vestem 22:00 Dej
10:30

22:00 Ramnicu Valcea 22:00 Ramnicu Valcea
10:50

22:00 Sibiu 22:00 Sibiu
11:00

22:00 Miercurea Sibiului 22:00 Miercurea Sibiului
11:10

22:00 Sighisoara 22:00 Sighisoara
11:20

22:00 Cluj Napoca 22:00 Medias 22:00 Medias
11:30

22:00 Cluj Napoca
12:00

22:00 Gilau
12:05

22:00 Huedin
12:10

22:00 Negreni
12:15

22:00 Alesd
12:20

22:00 Oradea
18:30

22:00 Bors
18:40

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.