la adresa - Mersul autobuzelor Jihlava Cehia

la adresa

Jihlava, Cehia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:00
19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie
19:00
09:40 Teius 11:00 Deva 05:00 Oradea 11:05 Hunedoara 07:10 Gilau 11:55 Targu Carbunesti 09:15 Beclean 12:45 Craiova 10:05 Iacobeni 12:15 Caransebes 11:05 Darabani 13:50 Mangalia 11:35 Falticeni 13:00 Bucuresti 11:55 Reghin 09:00 Sibiu 12:15 Toplita 10:00 Moinesti 12:35 Poiana Largului 10:50 Covasna 12:55 Dumbrava 11:40 Predeal 13:35 Targu Frumos 12:20 Ploiesti 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:10 Alesd 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 12:30 Isalnita 09:20 Bistrita 12:00 Arad 10:12 Campulung Moldovenesc 12:20 Resita 11:10 Veresti 13:40 Medgidia 11:40 Targu Mures 08:10 Medias 12:00 Morareni 09:30 Ramnicu Valcea 12:25 Grinties 10:10 Comanesti 12:40 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Timisesti 11:50 Sinaia 13:40 Hirlau 12:30 Pitesti 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 06:10 Negreni 11:40 Petrosani 09:00 Cluj Napoca 12:35 Rovinari 09:30 Prundu Bargaului 12:05 Timisoara 10:05 Gura Humorului 12:25 Motru 11:15 Dolhasca 13:30 Harsova 11:45 Sighisoara 08:30 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 09:40 Vestem 12:20 Borsec 10:20 Onesti 12:45 Piatra Neamt 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Cristesti 12:00 Campina 13:45 Deleni 13:10 Slobozia 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:30 Aiud 11:15 Calan 04:00 Bors 10:40 Simeria 07:00 Huedin 11:50 Targu Jiu 09:05 Dej 12:40 Filiasi 10:00 Vatra Dornei 12:10 Lugoj 11:00 Botosani 14:00 Constanta 11:30 Suceava 13:20 Tandarei 11:50 Medias 08:40 Miercurea Sibiului 12:10 Miercurea Ciuc 09:50 Fagaras 12:30 Durau 10:30 Targu Ocna 12:50 Targu Neamt 11:30 Brasov 13:20 Motca 12:10 Ramnicu Sarat 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu
21:00
10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 11:10 Targu Neamt 11:40 Pascani 12:55 Focsani 12:30 Bacau 12:05 Iasi 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 11:05 Piatra Neamt 13:10 Barlad 12:45 Marasesti 12:20 Roman 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:10 Bicaz 13:05 Husi 12:40 Adjud 12:15 Vaslui 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 11:05 Poiana Largului 13:15 Tecuci 13:00 Buzau 12:35 Sascut 12:10 Negresti 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 11:15 Dumbrava
Sosiri
De la Ora

22:00 Tulcea
04:40

22:00 Braila
04:45

22:00 Galati
04:50

22:00 Giurgiu 22:00 Tecuci
05:00

22:00 Barlad
05:05

22:00 Turnu Magurele
05:10

22:00 Husi 22:00 Corabia
05:20

22:00 Buzau 22:00 Alexandria
05:30

22:00 Slatina (Olt) 22:00 Focsani
05:40

00:20 Tulcea
05:40

00:20 Braila
05:45

00:20 Galati
05:50

22:00 Craiova 22:00 Constanta 22:00 Marasesti
06:00

00:20 Giurgiu 00:20 Constanta 00:20 Tecuci 00:20 Constanta 00:20 Giurgiu
06:00

22:00 Mangalia 22:00 Adjud
06:05

00:20 Barlad
06:05

22:00 Filiasi
06:10

00:20 Husi 00:20 Turnu Magurele 00:20 Turnu Magurele
06:10

22:00 Medgidia
06:15

22:00 Sascut 22:00 Hirsova 22:00 Rovinari
06:20

00:20 Corabia 00:20 Corabia
06:20

22:00 Tandarei
06:25

22:00 Slobozia 22:00 Isalnita
06:30

00:20 Alexandria 00:20 Alexandria 00:20 Mangalia 00:20 Buzau 00:20 Mangalia
06:30

22:00 Targu Carbunesti
06:40

00:20 Filiasi 00:20 Medgidia 00:20 Focsani 00:20 Medgidia 00:20 Filiasi
06:40

22:00 Motru 22:00 Bacau
06:45

22:00 Resita
06:50

00:20 Hirsova 00:20 Hirsova 00:20 Slatina (Olt) 00:20 Slatina (Olt)
06:50

22:00 Caransebes
06:55

22:00 Lugoj 22:00 Roman 22:00 Bucuresti
07:00

00:20 Tandarei 00:20 Marasesti 00:20 Craiova 00:20 Craiova 00:20 Tandarei
07:00

22:00 Timisoara 22:00 Vaslui
07:05

00:20 Adjud
07:05

22:00 Negresti 22:00 Arad
07:10

00:20 Filiasi 00:20 Filiasi 00:20 Sascut
07:10

22:00 Iasi
07:15

22:00 Targu Jiu 22:00 Podu Iloaiei
07:20

00:20 Rovinari 00:20 Rovinari
07:20

22:00 Petrosani 22:00 Deleni
07:25

22:00 Hateg 22:00 Pitesti 22:00 Hirlau
07:30

00:20 Isalnita 00:20 Isalnita
07:30

22:00 Targu Frumos
07:35

22:00 Calan 22:00 Pascani
07:40

00:20 Targu Carbunesti 00:20 Targu Carbunesti
07:40

22:00 Motca
07:45

00:20 Motru 00:20 Motru 00:20 Bacau
07:45

22:00 Cristesti 22:00 Ploiesti 22:00 Hunedoara
07:50

00:20 Resita 00:20 Resita
07:50

22:00 Timisesti
07:55

00:20 Caransebes 00:20 Caransebes
07:55

22:00 Deva 22:00 Ramnicu Sarat 22:00 Dumbrava
08:00

00:20 Roman 00:20 Lugoj 00:20 Slobozia 00:20 Lugoj 00:20 Slobozia
08:00

22:00 Targu Neamt
08:05

00:20 Vaslui 00:20 Timisoara 00:20 Timisoara
08:05

22:00 Piatra Neamt 22:00 Campina
08:10

00:20 Arad 00:20 Bucuresti 00:20 Bucuresti 00:20 Negresti 00:20 Arad
08:10

22:00 Bicaz
08:15

00:20 Iasi
08:15

22:00 Sinaia
08:20

00:20 Podu Iloaiei 00:20 Targu Jiu 00:20 Targu Jiu
08:20

00:20 Deleni 00:20 Petrosani 00:20 Petrosani
08:25

22:00 Predeal 22:00 Simeria 22:00 Poiana Largului
08:30

00:20 Hateg 00:20 Hirlau 00:20 Hateg
08:30

22:00 Durau
08:35

00:20 Targu Frumos
08:35

22:00 Toplita 22:00 Orastie
08:40

00:20 Calan 00:20 Pascani 00:20 Calan
08:40

22:00 Miercurea Ciuc
08:45

00:20 Motca
08:45

22:00 Sfantu Gheorghe 22:00 Sebes
08:50

00:20 Hunedoara 00:20 Cristesti 00:20 Hunedoara
08:50

22:00 Morareni
08:55

00:20 Timisesti
08:55

22:00 Brasov 22:00 Lancram 22:00 Reghin
09:00

00:20 Pitesti 00:20 Deva 00:20 Pitesti 00:20 Deva 00:20 Dumbrava
09:00

22:00 Medias
09:05

00:20 Targu Neamt
09:05

22:00 Sighisoara 22:00 Targu Secuiesc
09:10

00:20 Ramnicu Sarat 00:20 Ramnicu Sarat 00:20 Piatra Neamt
09:10

22:00 Targu Mures
09:15

00:20 Bicaz
09:15

22:00 Falticeni 22:00 Sfantu Gheorghe
09:20

00:20 Campina 00:20 Campina
09:20

22:00 Suceava
09:25

22:00 Covasna 22:00 Alba Iulia
09:30

00:20 Sinaia 00:20 Poiana Largului 00:20 Sinaia
09:30

00:20 Durau
09:35

22:00 Targu Ocna 22:00 Teius
09:40

00:20 Predeal 00:20 Predeal 00:20 Toplita
09:40

22:00 Botosani
09:45

22:00 Aiud 22:00 Gura Humorului 22:00 Onesti
09:50

00:20 Brasov 00:20 Sfantu Gheorghe 00:20 Miercurea Ciuc 00:20 Brasov
09:50

22:00 Campulung Moldovenesc
09:55

00:20 Morareni
09:55

22:00 Iacobeni 22:00 Comanesti 22:00 Unirea
10:00

00:20 Targu Secuiesc 00:20 Targu Secuiesc 00:20 Reghin
10:00

00:20 Sighisoara 00:20 Sfantu Gheorghe 00:20 Sfantu Gheorghe
10:05

22:00 Moinesti 22:00 Turda 22:00 Vatra Dornei
10:10

00:20 Covasna 00:20 Covasna
10:10

22:00 Prundu Bargaului
10:15

00:20 Targu Mures
10:15

22:00 Fagaras 22:00 Bistrita
10:20

00:20 Targu Ocna 00:20 Falticeni 00:20 Targu Ocna
10:20

22:00 Beclean
10:25

00:20 Suceava
10:25

22:00 Dej 22:00 Vestem
10:30

00:20 Onesti 00:20 Dolhasca 00:20 Onesti
10:30

00:20 Veresti
10:35

00:20 Darabani 00:20 Comanesti 00:20 Comanesti
10:40

00:20 Botosani
10:45

22:00 Ramnicu Valcea
10:50

00:20 Moinesti 00:20 Moinesti 00:20 Gura Humorului
10:50

00:20 Campulung Moldovenesc
10:55

22:00 Sibiu
11:00

00:20 Simeria 00:20 Fagaras 00:20 Simeria 00:20 Iacobeni 00:20 Fagaras
11:00

22:00 Miercurea Sibiului
11:10

00:20 Vatra Dornei 00:20 Vestem 00:20 Vestem
11:10

00:20 Prundu Bargaului
11:15

22:00 Sighisoara
11:20

00:20 Orastie 00:20 Ramnicu Valcea 00:20 Ramnicu Valcea 00:20 Bistrita 00:20 Orastie
11:20

00:20 Beclean
11:25

22:00 Cluj Napoca 22:00 Medias
11:30

00:20 Dej 00:20 Sibiu 00:20 Sebes 00:20 Sibiu 00:20 Sebes
11:30

00:20 Miercurea Sibiului 00:20 Lancram 00:20 Miercurea Sibiului 00:20 Lancram
11:40

00:20 Alba Iulia 00:20 Sighisoara 00:20 Alba Iulia 00:20 Sighisoara
11:50

22:00 Cluj Napoca
12:00

00:20 Medias 00:20 Medias 00:20 Cluj Napoca
12:00

22:00 Gilau
12:05

00:20 Gilau
12:05

22:00 Huedin
12:10

00:20 Teius 00:20 Huedin 00:20 Teius
12:10

22:00 Negreni
12:15

00:20 Negreni
12:15

22:00 Alesd
12:20

00:20 Aiud 00:20 Aiud 00:20 Alesd
12:20

00:20 Unirea 00:20 Unirea
12:30

00:20 Turda 00:20 Turda
12:40

00:20 Cluj Napoca 00:20 Cluj Napoca 00:20 Cluj Napoca 00:20 Cluj Napoca
14:00

22:00 Oradea
18:30

00:20 Oradea
18:30

22:00 Bors
18:40

00:20 Bors
19:00

00:20 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.