La adresa - Mersul autobuzelor Brno Cehia

La adresa

Brno, Cehia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:05
08:10 Medias 13:20 Galati 09:30 Ramnicu Valcea 11:30 Motca 10:10 Comanesti 11:10 Bicaz 11:00 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Ciuc 11:50 Sinaia 10:25 Medias 12:30 Pitesti 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 12:00 Podu Iloaiei 11:50 Hirlau 08:30 Sighisoara 11:20 Timisesti 09:40 Vestem 11:15 Dumbrava 10:20 Onesti 11:05 Poiana Largului 11:20 Targu Secuiesc 10:40 Sfantu Gheorghe 12:00 Campina 10:20 Sighisoara 13:10 Slobozia 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 13:30 Harsova 11:55 Deleni 08:40 Miercurea Sibiului 11:25 Cristesti 09:50 Fagaras 11:10 Targu Neamt 10:30 Targu Ocna 11:00 Durau 11:30 Brasov 10:35 Morareni 12:10 Ramnicu Sarat 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 12:05 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bucuresti 14:00 Braila 09:00 Sibiu 11:45 Targu Frumos 10:00 Moinesti 11:05 Piatra Neamt 10:50 Covasna 10:55 Toplita 11:40 Predeal 10:30 Reghin 12:20 Ploiesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea
02:00
17:40 Turnu Magurele 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 17:30 Corabia 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 17:20 Alexandria 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 20:00 Giurgiu 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad
03:00 BEPS TRAVEL
17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 20:30 Galati 22:00 Barlad 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 19:00 Marasesti 21:30 Husi 10:30 Simeria 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 18:30 Adjud 21:00 Vaslui 10:00 Deva 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 19:30 Tecuci 21:00 Braila 09:00 Nadlac
22:00
20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd
22:00
02:30 Viena
22:00
11:05 Darabani 11:35 Falticeni 11:55 Reghin 12:15 Toplita 12:35 Poiana Largului 12:55 Dumbrava 13:35 Targu Frumos 14:00 Iasi 14:20 Bacau 14:45 Focsani 15:10 Tecuci 06:00 Piatra Craiului 05:00 Oradea 07:10 Gilau 09:15 Beclean 10:05 Iacobeni 09:10 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 11:10 Veresti 11:40 Targu Mures 12:00 Morareni 12:25 Grinties 12:40 Bicaz 13:00 Timisesti 13:40 Hirlau 14:05 Negresti 14:25 Sascut 14:50 Buzau 15:20 Galati 05:10 Alesd 08:00 Cluj Napoca 09:20 Bistrita 10:12 Campulung Moldovenesc 10:08 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 11:15 Dolhasca 11:45 Sighisoara 12:05 Sfantu Gheorghe 12:20 Borsec 12:45 Piatra Neamt 13:10 Cristesti 13:45 Deleni 14:10 Vaslui 14:30 Adjud 14:55 Husi 15:30 Braila 06:10 Negreni 09:00 Cluj Napoca 09:30 Prundu Bargaului 10:05 Gura Humorului 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 11:00 Botosani 11:30 Suceava 11:50 Medias 12:10 Miercurea Ciuc 12:30 Durau 12:50 Targu Neamt 13:20 Motca 13:50 Podu Iloaiei 14:15 Roman 14:40 Marasesti 15:00 Barlad 15:50 Tulcea 04:00 Bors 07:00 Huedin 09:05 Dej 10:00 Vatra Dornei 13:30 Pascani 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti
23:00
17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 16:20 Poiana Largului 11:30 Lancram 15:40 Toplita 10:30 Unirea 15:00 Reghin 11:00 Ramnicu Valcea 14:20 Falticeni 12:00 Comanesti 20:05 Tecuci 13:35 Sfantu Gheorghe 19:40 Focsani 15:00 Sinaia 19:20 Bacau 16:30 Pitesti 19:00 Iasi 18:30 Hirsova 14:00 Suceava 10:45 Miercurea Sibiului 13:05 Campulung Moldovenesc 17:40 Turnu Magurele 11:40 Bistrita 17:00 Craiova 11:10 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 09:00 Negreni 14:15 Lugoj 06:30 Oradea 13:15 Petrosani 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 18:10 Motca 17:00 Targu Neamt 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 16:10 Durau 11:15 Alba Iulia 15:30 Miercurea Ciuc 10:15 Turda 14:50 Medias 11:15 Vestem 20:30 Tulcea 12:20 Onesti 20:00 Barlad 14:10 Targu Secuiesc 19:35 Marasesti 15:20 Campina 19:15 Roman 17:00 Bucuresti 18:50 Podu Iloaiei 17:00 Medgidia 13:25 Stefanesti 10:15 Medias 13:00 Iacobeni 17:30 Corabia 11:30 Beclean 16:30 Filiasi 11:00 Cluj Napoca 15:00 Motru 08:00 Piatra Craiului 14:00 Timisoara 06:00 Bors 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Cristesti 16:50 Piatra Neamt 04:00 Budapesta 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 16:40 Bicaz 12:00 Orastie 16:00 Grinties 11:00 Teius 15:20 Sfantu Gheorghe 10:00 Cluj Napoca 14:40 Sighisoara 11:30 Fagaras 20:20 Braila 12:40 Targu Ocna 19:50 Husi 14:30 Brasov 19:30 Adjud 15:40 Ramnicu Sarat 19:10 Vaslui 17:30 Slobozia 18:45 Deleni 17:30 Mangalia 13:20 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:55 Vatra Dornei 17:20 Alexandria 11:25 Baia Mare 16:00 Rovinari 10:10 Gilau 14:45 Resita 07:30 Beius 13:40 Arad 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Targu Frumos 17:55 Timisesti 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 16:30 Sovata 11:45 Sebes 15:50 Borsec 10:45 Aiud 15:10 Morareni 10:50 Sibiu 14:30 Targu Mures 11:45 Moinesti 20:10 Galati 12:55 Covasna 19:45 Buzau 14:50 Predeal 19:25 Sascut 16:00 Ploiesti 19:05 Negresti 18:00 Tandarei 18:40 Hirlau 20:00 Constanta 13:10 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 11:50 Prundu Bargaului 17:10 Slatina (Olt) 11:20 Dej 15:35 Isalnita 10:00 Huedin 14:30 Caransebes 07:00 Alesd 13:30 Targu Jiu 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 18:20 Pascani 17:50 Dumbrava
Sosiri
De la Ora

06:00 Schwechat
03:50

06:00 Viena
04:00

21:00 Tulcea
04:40

21:00 Braila
04:45

21:00 Galati
04:50

06:00 Braila
05:00
BEPS TRAVEL
06:00 Barlad
05:00

00:50 Giurgiu 00:50 Giurgiu 00:50 Tulcea
05:00

21:00 Tecuci 21:00 Giurgiu
05:00

00:50 Braila
05:05

21:00 Barlad
05:05

00:50 Turnu Magurele 00:50 Galati 00:50 Turnu Magurele
05:10

21:00 Turnu Magurele
05:10

00:50 Tecuci
05:15

00:50 Corabia 00:50 Corabia
05:20

21:00 Corabia 21:00 Husi
05:20

06:00 Galati
05:30
BEPS TRAVEL
06:00 Husi
05:30

00:50 Alexandria 00:50 Alexandria
05:30

21:00 Buzau 21:00 Alexandria
05:30

00:50 Slatina (Olt) 00:50 Slatina (Olt)
05:40

21:00 Focsani 21:00 Slatina (Olt)
05:40

06:00 Barlad
06:00

00:50 Constanta 00:50 Constanta 00:50 Craiova 00:50 Craiova 00:50 Barlad
06:00

21:00 Marasesti 21:00 Constanta 21:00 Craiova
06:00

01:00 Constanta 01:00 Giurgiu 01:00 Tulcea
06:00

00:50 Mangalia 00:50 Mangalia
06:05

21:00 Adjud 21:00 Mangalia
06:05

06:00 Husi
06:10

00:50 Husi 00:50 Filiasi 00:50 Filiasi
06:10

21:00 Filiasi
06:10

01:00 Braila 01:00 Turnu Magurele
06:10

00:50 Medgidia 00:50 Medgidia
06:15

21:00 Medgidia
06:15

00:50 Hirsova 00:50 Rovinari 00:50 Hirsova 00:50 Rovinari
06:20

21:00 Rovinari 21:00 Hirsova 21:00 Sascut
06:20

01:00 Galati 01:00 Corabia
06:20

00:50 Tandarei 00:50 Tandarei
06:25

21:00 Tandarei
06:25

00:50 Slobozia 00:50 Isalnita 00:50 Buzau 00:50 Slobozia 00:50 Isalnita
06:30

21:00 Isalnita 21:00 Slobozia
06:30

01:00 Tecuci 01:00 Alexandria 01:00 Mangalia
06:30

00:50 Focsani
06:35

00:50 Targu Carbunesti 00:50 Targu Carbunesti 00:50 Marasesti
06:40

21:00 Targu Carbunesti
06:40

01:00 Filiasi 01:00 Medgidia 01:00 Barlad
06:40
BEPS TRAVEL
06:00 Vaslui
06:45

00:50 Motru 00:50 Adjud 00:50 Motru
06:45

21:00 Bacau 21:00 Motru
06:45

00:50 Resita 00:50 Resita 00:50 Sascut
06:50

21:00 Resita
06:50

01:00 Hirsova 01:00 Husi 01:00 Slatina (Olt)
06:50

00:50 Caransebes 00:50 Caransebes 00:50 Bacau
06:55

21:00 Caransebes
06:55

06:00 Vaslui
07:00

00:50 Bucuresti 00:50 Lugoj 00:50 Bucuresti 00:50 Lugoj 00:50 Roman
07:00

21:00 Roman 21:00 Bucuresti 21:00 Lugoj
07:00

01:00 Tandarei 01:00 Buzau 01:00 Craiova
07:00

00:50 Timisoara 00:50 Vaslui 00:50 Timisoara
07:05

21:00 Vaslui 21:00 Timisoara
07:05

00:50 Arad 00:50 Arad 00:50 Negresti
07:10

21:00 Arad 21:00 Negresti
07:10

01:00 Focsani 01:00 Filiasi
07:10

00:50 Iasi
07:15

21:00 Iasi
07:15

00:50 Targu Jiu 00:50 Targu Jiu 00:50 Podu Iloaiei
07:20

21:00 Podu Iloaiei 21:00 Targu Jiu
07:20

01:00 Rovinari 01:00 Marasesti
07:20

00:50 Petrosani 00:50 Deleni 00:50 Petrosani
07:25

21:00 Deleni 21:00 Petrosani
07:25
BEPS TRAVEL
06:00 Botosani
07:30

00:50 Hirlau 00:50 Hateg 00:50 Pitesti 00:50 Hateg 00:50 Pitesti
07:30

21:00 Hirlau 21:00 Hateg 21:00 Pitesti
07:30

01:00 Adjud 01:00 Isalnita
07:30

00:50 Targu Frumos
07:35

21:00 Targu Frumos
07:35

00:50 Pascani 00:50 Calan 00:50 Calan
07:40

21:00 Pascani 21:00 Calan
07:40

01:00 Sascut 01:00 Targu Carbunesti
07:40

00:50 Motca
07:45

21:00 Motca
07:45

01:00 Motru
07:45

00:50 Ploiesti 00:50 Cristesti 00:50 Hunedoara 00:50 Hunedoara 00:50 Ploiesti
07:50

21:00 Hunedoara 21:00 Cristesti 21:00 Ploiesti
07:50

01:00 Bacau 01:00 Resita
07:50

21:00 Timisesti
07:55

01:00 Caransebes
07:55

06:00 Negresti
08:00
BEPS TRAVEL
06:00 Iasi 06:00 Harlau
08:00

00:50 Ramnicu Sarat 00:50 Deva 00:50 Ramnicu Sarat 00:50 Timisesti 00:50 Deva
08:00

21:00 Dumbrava 21:00 Ramnicu Sarat 21:00 Deva
08:00

01:00 Lugoj 01:00 Slobozia 01:00 Roman
08:00

00:50 Dumbrava
08:05

21:00 Targu Neamt
08:05

01:00 Timisoara
08:05

00:50 Campina 00:50 Campina 00:50 Targu Neamt
08:10

21:00 Campina 21:00 Piatra Neamt
08:10

01:00 Arad 01:00 Bucuresti 01:00 Vaslui
08:10

00:50 Piatra Neamt
08:15

21:00 Bicaz
08:15

00:50 Sinaia 00:50 Sinaia 00:50 Bicaz
08:20

21:00 Sinaia
08:20

01:00 Negresti 01:00 Targu Jiu
08:20

00:50 Poiana Largului
08:25

01:00 Petrosani
08:25
BEPS TRAVEL
06:00 Podu Iloaiei 06:00 Braila 06:00 Braila
08:30

00:50 Simeria 00:50 Predeal 00:50 Simeria 00:50 Predeal 00:50 Durau
08:30

21:00 Poiana Largului 21:00 Simeria 21:00 Predeal
08:30

01:00 Iasi 01:00 Hateg
08:30

21:00 Durau
08:35

00:50 Orastie 00:50 Borsec 00:50 Orastie
08:40

21:00 Toplita 21:00 Orastie
08:40

01:00 Calan 01:00 Podu Iloaiei
08:40
BEPS TRAVEL
06:00 Targu Frumos
08:45

00:50 Toplita
08:45

21:00 Miercurea Ciuc
08:45

00:50 Sebes 00:50 Miercurea Ciuc 00:50 Sebes
08:50

21:00 Sfantu Gheorghe 21:00 Sebes
08:50

01:00 Deleni 01:00 Hunedoara
08:50

00:50 Sfantu Gheorghe
08:55

21:00 Morareni
08:55

06:00 Roman
09:00
BEPS TRAVEL
06:00 Galati 06:00 Piatra Neamt 06:00 Galati
09:00

00:50 Morareni 00:50 Lancram 00:50 Brasov 00:50 Brasov 00:50 Lancram
09:00

21:00 Lancram 21:00 Brasov 21:00 Reghin
09:00

01:00 Pitesti 01:00 Harlau 01:00 Deva
09:00

00:50 Reghin
09:05

21:00 Medias
09:05

00:50 Targu Secuiesc 00:50 Targu Secuiesc 00:50 Medias
09:10

21:00 Sighisoara 21:00 Targu Secuiesc
09:10

01:00 Ramnicu Sarat 01:00 Targu Frumos
09:10
BEPS TRAVEL
06:00 Pascani 06:00 Pascani
09:15

00:50 Sighisoara
09:15

21:00 Targu Mures
09:15

00:50 Sfantu Gheorghe 00:50 Sfantu Gheorghe
09:20

21:00 Sfantu Gheorghe 21:00 Falticeni
09:20

01:00 Campina 01:00 Pascani
09:20

21:00 Suceava
09:25

00:50 Covasna 00:50 Alba Iulia 00:50 Alba Iulia 00:50 Covasna
09:30

21:00 Alba Iulia 21:00 Covasna
09:30

01:00 Sinaia 01:00 Motca
09:30

00:50 Teius 00:50 Targu Ocna 00:50 Targu Ocna 00:50 Teius
09:40

21:00 Targu Ocna 21:00 Teius
09:40

01:00 Predeal 01:00 Cristesti
09:40

21:00 Botosani
09:45

00:50 Onesti 00:50 Onesti 00:50 Aiud 00:50 Aiud
09:50

21:00 Gura Humorului 21:00 Onesti 21:00 Aiud
09:50

01:00 Brasov 01:00 Timisesti
09:50

21:00 Campulung Moldovenesc
09:55

06:00 Bacau
10:00
BEPS TRAVEL
06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Tecuci 06:00 Tecuci 06:00 Ramnicu Sarat 06:00 Roman
10:00

00:50 Comanesti 00:50 Targu Mures 00:50 Comanesti 00:50 Unirea 00:50 Unirea
10:00

21:00 Comanesti 21:00 Unirea 21:00 Iacobeni
10:00

01:00 Targu Secuiesc 01:00 Dumbrava
10:00

00:50 Falticeni
10:05

01:00 Sfantu Gheorghe
10:05

00:50 Moinesti 00:50 Turda 00:50 Turda 00:50 Suceava 00:50 Moinesti
10:10

21:00 Turda 21:00 Vatra Dornei 21:00 Moinesti
10:10

01:00 Targu Neamt 01:00 Covasna
10:10

00:50 Dolhasca
10:15

21:00 Prundu Bargaului
10:15

00:50 Veresti 00:50 Fagaras 00:50 Fagaras
10:20

21:00 Fagaras 21:00 Bistrita
10:20

01:00 Targu Ocna 01:00 Piatra Neamt
10:20

00:50 Darabani
10:25

21:00 Beclean
10:25
BEPS TRAVEL
06:00 Focsani 06:00 Marasesti 06:00 Bucuresti 06:00 Bucuresti 06:00 Marasesti 06:00 Focsani
10:30

00:50 Vestem 00:50 Vestem 00:50 Botosani
10:30

21:00 Dej 21:00 Vestem
10:30

01:00 Bicaz 01:00 Onesti
10:30

00:50 Gura Humorului
10:35

00:50 Campulung Moldovenesc
10:40

01:00 Sovata 01:00 Comanesti
10:40
BEPS TRAVEL
06:00 Bacau
10:45

00:50 Iacobeni
10:45

00:50 Borsa
10:48

00:50 Ramnicu Valcea 00:50 Ramnicu Valcea
10:50

21:00 Ramnicu Valcea
10:50

01:00 Moinesti 01:00 Poiana Largului
10:50

06:00 Onesti
11:00
BEPS TRAVEL
06:00 Adjud 06:00 Targu Neamt 06:00 Adjud
11:00

00:50 Sibiu 00:50 Vatra Dornei 00:50 Sibiu
11:00

21:00 Sibiu
11:00

01:00 Fagaras 01:00 Simeria 01:00 Durau
11:00

00:50 Prundu Bargaului
11:05

01:00 Grinties
11:05

00:50 Miercurea Sibiului 00:50 Bistrita 00:50 Miercurea Sibiului
11:10

21:00 Miercurea Sibiului
11:10

01:00 Borsec 01:00 Vestem
11:10

00:50 Beclean
11:15

01:00 Toplita
11:15

00:50 Sighisoara 00:50 Baia Mare 00:50 Sighisoara
11:20

21:00 Sighisoara
11:20

01:00 Orastie 01:00 Ramnicu Valcea 01:00 Miercurea Ciuc
11:20

00:50 Dej
11:25
BEPS TRAVEL
06:00 Ploiesti 06:00 Ploiesti
11:30

00:50 Medias 00:50 Medias 00:50 Cluj Napoca
11:30

21:00 Cluj Napoca 21:00 Medias
11:30

01:00 Sfantu Gheorghe 01:00 Sibiu 01:00 Sebes
11:30

01:00 Miercurea Sibiului 01:00 Morareni 01:00 Lancram
11:40

01:00 Sighisoara 01:00 Alba Iulia 01:00 Sighisoara
11:50

01:00 Targu Mures
11:55

06:00 Targu Secuiesc
12:00
BEPS TRAVEL
06:00 Falticeni 06:00 Onesti
12:00

00:50 Cluj Napoca
12:00

21:00 Cluj Napoca
12:00

01:00 Falticeni 01:00 Medias
12:00

21:00 Gilau
12:05

01:00 Suceava
12:05

21:00 Huedin
12:10

01:00 Teius
12:10

21:00 Negreni
12:15
BEPS TRAVEL
06:00 Suceava
12:20

21:00 Alesd
12:20

01:00 Aiud
12:20

01:00 Stefanesti
12:25
BEPS TRAVEL
06:00 Oituz
12:30

00:50 Gilau
12:30

01:00 Unirea 01:00 Botosani
12:30

01:00 Gura Humorului
12:35

00:50 Huedin
12:40

01:00 Iacobeni 01:00 Turda
12:40

01:00 Borsa
12:45

01:00 Vatra Dornei
12:50

01:00 Prundu Bargaului
12:55

06:00 Sfantu Gheorghe
13:00
BEPS TRAVEL
06:00 Gura Humorului
13:00

00:50 Negreni
13:00

01:00 Bistrita
13:00
BEPS TRAVEL
06:00 Frasin
13:05

00:50 Piatra Craiului
13:05

01:00 Beclean
13:05

01:00 Baia Mare
13:10
BEPS TRAVEL
06:00 Vama
13:15

01:00 Dej
13:20
BEPS TRAVEL
06:00 Targu Secuiesc 06:00 Campulung Moldovenesc
13:30

01:00 Cluj Napoca
13:30

01:00 Cluj Napoca
13:40

01:00 Gilau
13:50

01:00 Huedin
13:55

06:00 Brasov
14:00

00:50 Alesd
14:00

01:00 Cluj Napoca 01:00 Negreni 01:00 Cluj Napoca
14:00

01:00 Piatra Craiului
14:10
BEPS TRAVEL
06:00 Vatra Dornei 06:00 Brasov
14:30

01:00 Beius
14:40

01:00 Alesd
14:50

06:00 Sighisoara
15:00
BEPS TRAVEL
06:00 Codlea
15:00

00:50 Oradea
15:00
BEPS TRAVEL
06:00 Fagaras
15:50

06:00 Targu Mures
16:00

00:50 Bors
16:00

06:00 Ludus
16:30
BEPS TRAVEL
06:00 Bistrita 06:00 Baia Mare 06:00 Baia Mare
16:30
BEPS TRAVEL
06:00 Avrig
16:40

06:00 Campia Turzii
17:00
BEPS TRAVEL
06:00 Beclean 06:00 Targu Mures 06:00 Targu Mures
17:00
BEPS TRAVEL
06:00 Sibiu
17:15
BEPS TRAVEL
06:00 Dej
17:20

06:00 Turda
17:30
BEPS TRAVEL
06:00 Turda 06:00 Turda
17:30
BEPS TRAVEL
06:00 Gherla
17:35

06:00 Cluj Napoca
18:00
BEPS TRAVEL
06:00 Satu Mare 06:00 Alba Iulia 06:00 Sebes 06:00 Alba Iulia 06:00 Satu Mare 06:00 Cluj Napoca
18:00

01:00 Oradea
18:00

06:00 Floresti
18:30
BEPS TRAVEL
06:00 Orastie
18:30

21:00 Oradea
18:30

01:00 Bors
18:30

21:00 Bors
18:40
BEPS TRAVEL
06:00 Carei 06:00 Carei
18:45

06:00 Gilau
19:00
BEPS TRAVEL
06:00 Simeria 06:00 Huedin
19:00
BEPS TRAVEL
06:00 Deva
19:30

06:00 Huedin
20:00
BEPS TRAVEL
06:00 Oradea
20:00

06:00 Alesd
21:00
BEPS TRAVEL
06:00 Timisoara
21:00

06:00 Oradea
22:00
BEPS TRAVEL
06:00 Arad
22:00
BEPS TRAVEL
06:00 Nadlac
23:00

01:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.