La adresa - Mersul autobuzelor Tournai Belgia

La adresa

Tournai, Belgia

Adresă: Tournai

Plecări
Ora Către
02:00 Romfour
06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Gura Humorului 08:00 Cornitel 09:00 Huedin 13:00 Beclean 18:00 Falticeni 02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita
03:00 Romfour
18:00 Falticeni 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 08:00 Cornitel 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Alesd 12:00 Dej 17:00 Gura Humorului 09:00 Huedin 13:00 Beclean
05:10
16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 15:10 Targu Frumos 12:20 Resita 15:30 Iasi 13:40 Medgidia 07:45 Gilau 08:10 Medias 10:30 Beclean 09:30 Ramnicu Valcea 12:20 Iacobeni 10:10 Comanesti 13:20 Darabani 11:00 Sfantu Gheorghe 13:55 Falticeni 11:50 Sinaia 14:15 Morareni 12:30 Pitesti 14:35 Bicaz 13:40 Medgidia 07:10 Bors 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 14:55 Cristesti 12:05 Timisoara 15:15 Harlau 12:25 Motru 15:35 Negresti 13:30 Harsova 08:00 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 10:50 Bistrita 09:40 Vestem 12:30 Campulung Moldovenesc 10:20 Onesti 13:30 Veresti 11:20 Targu Secuiesc 14:00 Targu Mures 12:00 Campina 14:20 Toplita 13:10 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 13:30 Harsova 07:20 Oradea 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 08:40 Miercurea Sibiului 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:00 Motca 12:10 Lugoj 15:20 Deleni 14:00 Constanta 07:30 Negreni 13:20 Tandarei 08:30 Cluj Napoca 08:40 Miercurea Sibiului 11:00 Prundu Bargaului 09:50 Fagaras 13:00 Gura Humorului 10:30 Targu Ocna 13:35 Dolhasca 11:30 Brasov 14:10 Reghin 12:10 Ramnicu Sarat 14:25 Durau 14:00 Constanta 14:45 Targu Neamt 13:20 Tandarei 15:55 Sascut 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:05 Pascani 12:15 Caransebes 15:25 Podu Iloaiei 13:50 Mangalia 07:40 Huedin 13:00 Bucuresti 10:00 Dej 09:00 Sibiu 12:00 Vatra Dornei 10:00 Moinesti 13:10 Botosani 10:50 Covasna 13:40 Suceava 11:40 Predeal 07:25 Alesd 12:20 Ploiesti 14:30 Poiana Largului 13:50 Mangalia 14:50 Timisesti 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita
06:00 Romfour
09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc
06:50
13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:40 Medgidia 12:40 Filiasi 08:10 Medias 12:10 Lugoj 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:05 Husi 12:00 Arad 12:40 Adjud 12:20 Resita 12:15 Vaslui 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:30 Harsova 12:45 Craiova 08:30 Sighisoara 12:15 Caransebes 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:15 Tecuci 12:35 Rovinari 13:00 Buzau 12:05 Timisoara 12:35 Sascut 12:25 Motru 12:10 Negresti 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 14:00 Constanta 12:30 Isalnita 13:20 Tandarei 12:00 Arad 08:40 Miercurea Sibiului 12:20 Resita 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 11:40 Pascani 12:40 Filiasi 12:55 Focsani 12:10 Lugoj 12:30 Bacau 14:00 Constanta 12:05 Iasi 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:50 Mangalia 12:35 Rovinari 13:00 Bucuresti 12:05 Timisoara 09:00 Sibiu 12:25 Motru 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Barlad 12:45 Craiova 12:45 Marasesti 12:15 Caransebes 12:20 Roman 13:50 Mangalia 16:00 Constanta 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului
07:00 Romfour
06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni
19:00 Romfour
15:00 Cardiff 07:00 Reading 01:00 Dover 20:00 Kortrijk 13:00 Newport 05:00 Londra 23:00 Calais 11:00 Bristol 03:00 Maidstone 22:00 Dunkerque 18:00 Llanelli 09:00 Swindon 02:00 Canterbury 21:00 Lille
Sosiri
De la Ora
Romfour
03:00 Lille
01:00
Romfour
21:00 Budapesta
02:00

12:30 Constanta
04:30

12:30 Tulcea
04:40

12:30 Braila
04:45

12:30 Galati
04:50

13:40 Giurgiu 13:40 Giurgiu
05:00

12:30 Tecuci 12:30 Giurgiu 12:30 Giurgiu
05:00

12:30 Barlad
05:05

13:40 Turnu Magurele 13:40 Turnu Magurele
05:10

12:30 Turnu Magurele 12:30 Turnu Magurele
05:10

13:40 Corabia 13:40 Corabia
05:20

12:30 Corabia 12:30 Corabia 12:30 Husi
05:20

13:40 Alexandria 13:40 Alexandria 13:40 Braila
05:30

12:30 Alexandria 12:30 Alexandria 12:30 Buzau
05:30

13:40 Galati
05:35

13:40 Slatina (Olt) 13:40 Slatina (Olt)
05:40

12:30 Focsani 12:30 Slatina (Olt) 12:30 Slatina (Olt)
05:40

13:40 Craiova 13:40 Craiova 13:40 Constanta 13:40 Constanta
06:00

12:30 Marasesti 12:30 Constanta 12:30 Constanta 12:30 Craiova 12:30 Craiova
06:00

13:40 Mangalia 13:40 Mangalia
06:05

12:30 Mangalia 12:30 Mangalia 12:30 Adjud
06:05

13:40 Filiasi 13:40 Filiasi
06:10

12:30 Filiasi 12:30 Filiasi
06:10

13:40 Medgidia 13:40 Medgidia
06:15

12:30 Medgidia 12:30 Medgidia
06:15

13:40 Hirsova 13:40 Rovinari 13:40 Rovinari 13:40 Hirsova
06:20

12:30 Hirsova 12:30 Rovinari 12:30 Rovinari 12:30 Hirsova 12:30 Sascut
06:20

13:40 Tandarei 13:40 Tandarei
06:25

12:30 Tandarei 12:30 Tandarei
06:25

13:40 Slobozia 13:40 Isalnita 13:40 Isalnita 13:40 Slobozia
06:30

12:30 Isalnita 12:30 Slobozia 12:30 Isalnita 12:30 Slobozia
06:30

13:40 Tecuci 13:40 Targu Carbunesti 13:40 Targu Carbunesti
06:40

12:30 Targu Carbunesti 12:30 Targu Carbunesti
06:40

13:40 Motru 13:40 Motru 13:40 Barlad
06:45

12:30 Motru 12:30 Motru 12:30 Bacau
06:45

13:40 Husi 13:40 Resita 13:40 Resita
06:50

12:30 Resita 12:30 Resita
06:50

13:40 Caransebes 13:40 Caransebes
06:55

12:30 Caransebes 12:30 Caransebes
06:55

13:40 Lugoj 13:40 Bucuresti 13:40 Lugoj 13:40 Buzau 13:40 Bucuresti
07:00

12:30 Roman 12:30 Bucuresti 12:30 Bucuresti 12:30 Lugoj 12:30 Lugoj
07:00

13:40 Timisoara 13:40 Timisoara
07:05

12:30 Timisoara 12:30 Timisoara 12:30 Vaslui
07:05

13:40 Focsani 13:40 Arad 13:40 Arad
07:10

12:30 Arad 12:30 Arad 12:30 Negresti
07:10

12:30 Iasi
07:15

13:40 Targu Jiu 13:40 Targu Jiu
07:20

12:30 Podu Iloaiei 12:30 Targu Jiu 12:30 Targu Jiu
07:20

13:40 Marasesti 13:40 Petrosani 13:40 Petrosani
07:25

12:30 Petrosani 12:30 Petrosani 12:30 Deleni
07:25

13:40 Hateg 13:40 Hateg 13:40 Pitesti 13:40 Adjud 13:40 Pitesti
07:30

12:30 Hirlau 12:30 Pitesti 12:30 Hateg 12:30 Hateg 12:30 Pitesti
07:30

13:40 Sascut
07:35

12:30 Targu Frumos
07:35

13:40 Calan 13:40 Calan 13:40 Bacau
07:40

12:30 Pascani 12:30 Calan 12:30 Calan
07:40

13:40 Roman
07:45

12:30 Motca
07:45

13:40 Ploiesti 13:40 Ploiesti 13:40 Vaslui 13:40 Hunedoara 13:40 Hunedoara
07:50

12:30 Ploiesti 12:30 Ploiesti 12:30 Hunedoara 12:30 Hunedoara 12:30 Cristesti
07:50

12:30 Timisesti
07:55

13:40 Deva 13:40 Deva 13:40 Ramnicu Sarat 13:40 Negresti 13:40 Ramnicu Sarat
08:00

12:30 Deva 12:30 Deva 12:30 Dumbrava 12:30 Ramnicu Sarat 12:30 Ramnicu Sarat
08:00
Romfour
21:00 Falticeni
08:00
Romfour
19:00 Falticeni
08:00
Romfour
20:00 Falticeni
08:00
Romfour
20:00 Falticeni
08:00

13:40 Iasi
08:05

12:30 Targu Neamt
08:05

13:40 Campina 13:40 Podu Iloaiei 13:40 Campina
08:10

12:30 Campina 12:30 Piatra Neamt 12:30 Campina
08:10

13:40 Deleni
08:15

12:30 Bicaz
08:15

13:40 Sinaia 13:40 Harlau 13:40 Sinaia
08:20

12:30 Sinaia 12:30 Sinaia
08:20

13:40 Targu Frumos
08:25

13:40 Predeal 13:40 Pascani 13:40 Predeal 13:40 Simeria 13:40 Simeria
08:30

12:30 Predeal 12:30 Poiana Largului 12:30 Predeal 12:30 Simeria 12:30 Simeria
08:30

13:40 Motca
08:35

12:30 Durau
08:35

13:40 Orastie 13:40 Orastie 13:40 Cristesti
08:40

12:30 Orastie 12:30 Orastie 12:30 Toplita
08:40

13:40 Timisesti
08:45

12:30 Miercurea Ciuc
08:45

13:40 Targu Neamt 13:40 Sebes 13:40 Sebes
08:50

12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Sebes 12:30 Sebes
08:50

13:40 Piatra Neamt
08:55

12:30 Morareni
08:55

13:40 Lancram 13:40 Lancram 13:40 Brasov 13:40 Bicaz 13:40 Brasov
09:00

12:30 Brasov 12:30 Lancram 12:30 Lancram 12:30 Reghin 12:30 Brasov
09:00
Romfour
21:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
19:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
20:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
20:00 Gura Humorului
09:00

12:30 Medias
09:05

13:40 Targu Secuiesc 13:40 Poiana Largului 13:40 Targu Secuiesc
09:10

12:30 Sighisoara 12:30 Targu Secuiesc 12:30 Targu Secuiesc
09:10

12:30 Targu Mures
09:15

13:40 Durau 13:40 Sfantu Gheorghe 13:40 Sfantu Gheorghe
09:20

12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Falticeni
09:20

12:30 Suceava
09:25

13:40 Covasna 13:40 Alba Iulia 13:40 Covasna 13:40 Alba Iulia 13:40 Toplita
09:30

12:30 Covasna 12:30 Covasna 12:30 Alba Iulia 12:30 Alba Iulia
09:30

13:40 Targu Ocna 13:40 Teius 13:40 Teius 13:40 Morareni 13:40 Targu Ocna
09:40

12:30 Teius 12:30 Teius 12:30 Targu Ocna 12:30 Targu Ocna
09:40

13:40 Reghin
09:45

12:30 Botosani
09:45

13:40 Onesti 13:40 Aiud 13:40 Aiud 13:40 Targu Mures 13:40 Onesti
09:50

12:30 Gura Humorului 12:30 Onesti 12:30 Onesti 12:30 Aiud 12:30 Aiud
09:50

12:30 Campulung Moldovenesc
09:55

13:40 Comanesti 13:40 Comanesti 13:40 Unirea 13:40 Unirea 13:40 Falticeni
10:00

12:30 Comanesti 12:30 Comanesti 12:30 Unirea 12:30 Unirea 12:30 Iacobeni
10:00
Romfour
03:00 Norwich
10:00
Romfour
21:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
19:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
20:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
20:00 Campulung Moldovenesc
10:00

13:40 Suceava
10:05

13:40 Moinesti 13:40 Dolhasca 13:40 Moinesti 13:40 Turda 13:40 Turda
10:10

12:30 Moinesti 12:30 Moinesti 12:30 Turda 12:30 Turda 12:30 Vatra Dornei
10:10

12:30 Prundu Bargaului
10:15

13:40 Veresti 13:40 Fagaras 13:40 Fagaras
10:20

12:30 Fagaras 12:30 Bistrita 12:30 Fagaras
10:20

13:40 Darabani
10:25

12:30 Beclean
10:25

13:40 Vestem 13:40 Vestem 13:40 Botosani
10:30

12:30 Dej 12:30 Vestem 12:30 Vestem
10:30

13:40 Gura Humorului
10:40

13:40 Ramnicu Valcea 13:40 Ramnicu Valcea
10:50

12:30 Ramnicu Valcea 12:30 Ramnicu Valcea
10:50

13:40 Campulung Moldovenesc
10:55

13:40 Sibiu 13:40 Sibiu 13:40 Iacobeni
11:00

12:30 Sibiu 12:30 Sibiu
11:00
Romfour
21:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
19:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
20:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
20:00 Vatra Dornei
11:00

13:40 Vatra Dornei
11:05

13:40 Miercurea Sibiului 13:40 Prundu Bargaului 13:40 Miercurea Sibiului
11:10

12:30 Miercurea Sibiului 12:30 Miercurea Sibiului
11:10

13:40 Sighisoara 13:40 Bistrita 13:40 Sighisoara
11:20

12:30 Sighisoara 12:30 Sighisoara
11:20

13:40 Medias 13:40 Medias 13:40 Beclean
11:30

12:30 Cluj Napoca 12:30 Medias 12:30 Medias
11:30

13:40 Dej
11:40

13:40 Cluj Napoca
11:45

13:40 Cluj Napoca
12:00

12:30 Cluj Napoca
12:00
Romfour
03:00 Peterborough
12:00
Romfour
21:00 Bistrita
12:00
Romfour
19:00 Bistrita
12:00
Romfour
20:00 Bistrita
12:00
Romfour
20:00 Bistrita
12:00

12:30 Gilau
12:05

12:30 Huedin
12:10

13:40 Gilau
12:15

12:30 Negreni
12:15

12:30 Alesd
12:20
Romfour
03:00 Cambridge
13:00
Romfour
21:00 Beclean
13:00
Romfour
19:00 Beclean
13:00
Romfour
20:00 Beclean
13:00
Romfour
20:00 Beclean
13:00

13:40 Huedin
13:30
Romfour
03:00 Ipswich
14:00
Romfour
21:00 Dej
14:00
Romfour
19:00 Dej
14:00
Romfour
20:00 Dej
14:00
Romfour
20:00 Dej
14:00

13:40 Negreni
14:50

13:40 Alesd
14:55
Romfour
03:00 Colchester
15:00
Romfour
21:00 Gherla
15:00
Romfour
19:00 Gherla
15:00
Romfour
20:00 Gherla
15:00
Romfour
20:00 Gherla
15:00
Romfour
03:00 Chelmsford
16:00
Romfour
21:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
19:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
20:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
20:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
03:00 Londra
17:00
Romfour
21:00 Huedin
17:00
Romfour
19:00 Huedin
17:00
Romfour
20:00 Huedin
17:00
Romfour
20:00 Huedin
17:00
Romfour
21:00 Cornitel
17:50
Romfour
19:00 Cornitel
17:50
Romfour
20:00 Cornitel
17:50
Romfour
20:00 Cornitel
17:50
Romfour
21:00 Alesd
18:00
Romfour
19:00 Alesd
18:00
Romfour
20:00 Alesd
18:00
Romfour
20:00 Alesd
18:00

13:40 Oradea
18:15

13:40 Bors
18:30

12:30 Oradea
18:30

12:30 Bors
18:40
Romfour
03:00 Maidstone
19:00
Romfour
21:00 Oradea
19:00
Romfour
19:00 Oradea
19:00
Romfour
20:00 Oradea
19:00
Romfour
20:00 Oradea
19:00
Romfour
03:00 Canterbury
20:00
Romfour
03:00 Dover
21:00
Romfour
03:00 Calais
23:00
Romfour
19:00 Budapesta
23:00
Romfour
20:00 Budapesta
23:00
Romfour
20:00 Budapesta
23:00
Romfour
03:00 Dunkerque
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.