Ostend - Mersul autobuzelor Ostende Belgia

Ostend

Ostende, Belgia

Adresă: Mercatorlaan

Plecări
Ora Către
00:30 Romfour
13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 08:00 Cornitel 09:00 Huedin 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 15:00 Vatra Dornei 06:00 Oradea 11:00 Gherla 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Alesd 12:00 Dej
05:00
11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 12:50 Slatina (Olt) 08:40 Miercurea Sibiului 13:05 Turnu Magurele 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 13:35 Dolhasca 11:30 Brasov 14:10 Reghin 12:10 Ramnicu Sarat 14:25 Durau 14:00 Constanta 14:45 Targu Neamt 13:20 Tandarei 15:55 Sascut 08:40 Miercurea Sibiului 16:15 Buzau 09:50 Fagaras 16:35 Galati 10:30 Targu Ocna 15:50 Bacau 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 12:55 Alexandria 09:00 Sibiu 09:00 Turda 10:00 Moinesti 13:10 Botosani 10:50 Covasna 13:40 Suceava 11:40 Predeal 07:25 Alesd 12:20 Ploiesti 14:30 Poiana Largului 13:50 Mangalia 14:50 Timisesti 13:00 Bucuresti 16:00 Adjud 09:00 Sibiu 16:20 Husi 10:00 Moinesti 16:40 Braila 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 13:00 Corabia 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 13:20 Darabani 11:00 Sfantu Gheorghe 13:55 Falticeni 11:50 Sinaia 14:15 Morareni 12:30 Pitesti 14:35 Bicaz 13:40 Medgidia 07:10 Bors 08:10 Medias 16:05 Marasesti 09:30 Ramnicu Valcea 16:25 Barlad 10:10 Comanesti 15:40 Vaslui 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 13:10 Giurgiu 09:40 Vestem 10:20 Onesti 13:30 Veresti 11:20 Targu Secuiesc 14:00 Targu Mures 12:00 Campina 14:20 Toplita 13:10 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 13:30 Harsova 07:20 Oradea 08:30 Sighisoara 16:10 Focsani 09:40 Vestem 16:30 Tecuci 10:20 Onesti 15:45 Roman 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului
07:10
09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 12:20 Resita 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 11:40 Pascani 12:40 Filiasi 12:55 Focsani 12:10 Lugoj 12:30 Bacau 14:00 Constanta 12:05 Iasi 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 12:25 Motru 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Barlad 12:45 Craiova 12:45 Marasesti 12:15 Caransebes 12:20 Roman 13:50 Mangalia 16:00 Constanta 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:05 Husi 12:00 Arad 12:40 Adjud 12:20 Resita 12:15 Vaslui 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:15 Tecuci 12:35 Rovinari 13:00 Buzau 12:05 Timisoara 12:35 Sascut 12:25 Motru 12:10 Negresti 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni
Sosiri
De la Ora
Romfour
23:00 Budapesta
02:00

12:20 Constanta
04:30

12:20 Tulcea
04:40

12:20 Braila
04:45

12:20 Galati
04:50

12:20 Giurgiu 12:20 Giurgiu 12:20 Tecuci
05:00

12:20 Barlad
05:05

12:20 Turnu Magurele 12:20 Turnu Magurele
05:10

12:20 Corabia 12:20 Husi 12:20 Corabia
05:20

12:20 Buzau 12:20 Alexandria 12:20 Alexandria
05:30

12:20 Slatina (Olt) 12:20 Slatina (Olt) 12:20 Focsani
05:40

12:20 Constanta 12:20 Craiova 12:20 Marasesti 12:20 Craiova 12:20 Constanta
06:00

12:20 Mangalia 12:20 Adjud 12:20 Mangalia
06:05

12:20 Filiasi 12:20 Filiasi
06:10

12:20 Medgidia 12:20 Medgidia
06:15

12:20 Rovinari 12:20 Sascut 12:20 Hirsova 12:20 Rovinari 12:20 Hirsova
06:20

12:20 Tandarei 12:20 Tandarei
06:25

12:20 Slobozia 12:20 Isalnita 12:20 Slobozia 12:20 Isalnita
06:30

12:20 Targu Carbunesti 12:20 Targu Carbunesti
06:40

12:20 Motru 12:20 Motru 12:20 Bacau
06:45

12:20 Resita 12:20 Resita
06:50

12:20 Caransebes 12:20 Caransebes
06:55

12:20 Bucuresti 12:20 Lugoj 12:20 Bucuresti 12:20 Roman 12:20 Lugoj
07:00

12:20 Timisoara 12:20 Vaslui 12:20 Timisoara
07:05

12:20 Negresti 12:20 Arad 12:20 Arad
07:10

12:20 Iasi
07:15

12:20 Targu Jiu 12:20 Podu Iloaiei 12:20 Targu Jiu
07:20

12:20 Deleni 12:20 Petrosani 12:20 Petrosani
07:25

12:20 Hirlau 12:20 Hateg 12:20 Pitesti 12:20 Hateg 12:20 Pitesti
07:30

12:20 Targu Frumos
07:35

12:20 Calan 12:20 Calan 12:20 Pascani
07:40

12:20 Motca
07:45

12:20 Ploiesti 12:20 Hunedoara 12:20 Cristesti 12:20 Hunedoara 12:20 Ploiesti
07:50

12:20 Timisesti
07:55

12:20 Ramnicu Sarat 12:20 Deva 12:20 Dumbrava 12:20 Deva 12:20 Ramnicu Sarat
08:00
Romfour
23:00 Falticeni
08:00

12:20 Targu Neamt
08:05

12:20 Piatra Neamt 12:20 Campina 12:20 Campina
08:10

12:20 Bicaz
08:15

12:20 Sinaia 12:20 Sinaia
08:20

12:20 Predeal 12:20 Simeria 12:20 Poiana Largului 12:20 Predeal 12:20 Simeria
08:30

12:20 Durau
08:35

12:20 Toplita 12:20 Orastie 12:20 Orastie
08:40

12:20 Miercurea Ciuc
08:45

12:20 Sebes 12:20 Sebes 12:20 Sfantu Gheorghe
08:50

12:20 Morareni
08:55

12:20 Lancram 12:20 Reghin 12:20 Brasov 12:20 Lancram 12:20 Brasov
09:00
Romfour
23:00 Gura Humorului
09:00

12:20 Medias
09:05

12:20 Targu Secuiesc 12:20 Targu Secuiesc 12:20 Sighisoara
09:10

12:20 Targu Mures
09:15

12:20 Sfantu Gheorghe 12:20 Falticeni 12:20 Sfantu Gheorghe
09:20

12:20 Suceava
09:25

12:20 Covasna 12:20 Alba Iulia 12:20 Covasna 12:20 Alba Iulia
09:30

12:20 Targu Ocna 12:20 Teius 12:20 Targu Ocna 12:20 Teius
09:40

12:20 Botosani
09:45

12:20 Onesti 12:20 Aiud 12:20 Onesti 12:20 Aiud 12:20 Gura Humorului
09:50

12:20 Campulung Moldovenesc
09:55

12:20 Unirea 12:20 Iacobeni 12:20 Comanesti 12:20 Unirea 12:20 Comanesti
10:00
Romfour
23:00 Campulung Moldovenesc
10:00

12:20 Moinesti 12:20 Turda 12:20 Moinesti 12:20 Turda 12:20 Vatra Dornei
10:10

12:20 Prundu Bargaului
10:15

12:20 Bistrita 12:20 Fagaras 12:20 Fagaras
10:20

12:20 Beclean
10:25

12:20 Vestem 12:20 Vestem 12:20 Dej
10:30

12:20 Ramnicu Valcea 12:20 Ramnicu Valcea
10:50

12:20 Sibiu 12:20 Sibiu
11:00
Romfour
23:00 Vatra Dornei
11:00

12:20 Miercurea Sibiului 12:20 Miercurea Sibiului
11:10

12:20 Sighisoara 12:20 Sighisoara
11:20

12:20 Cluj Napoca 12:20 Medias 12:20 Medias
11:30

12:20 Cluj Napoca
12:00
Romfour
23:00 Bistrita
12:00

12:20 Gilau
12:05

12:20 Huedin
12:10

12:20 Negreni
12:15

12:20 Alesd
12:20
Romfour
23:00 Beclean
13:00
Romfour
23:00 Dej
14:00
Romfour
23:00 Gherla
15:00
Romfour
23:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
23:00 Huedin
17:00
Romfour
23:00 Cornitel
17:50
Romfour
23:00 Alesd
18:00

12:20 Oradea
18:30

12:20 Bors
18:40
Romfour
23:00 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.