La adresa - Mersul autobuzelor Namur Belgia

La adresa

Namur, Belgia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:30
12:55 Alexandria 11:00 Deva 07:25 Alesd 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 14:30 Poiana Largului 10:00 Alba Iulia 11:55 Targu Carbunesti 14:50 Timisesti 10:10 Lancram 12:45 Craiova 16:00 Adjud 11:30 Hateg 12:15 Caransebes 16:20 Husi 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 16:40 Braila 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 16:45 Tulcea 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 15:05 Pascani 13:00 Bucuresti 15:25 Podu Iloaiei 09:00 Sibiu 07:40 Huedin 10:00 Moinesti 10:00 Dej 10:50 Covasna 12:00 Vatra Dornei 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 13:10 Botosani 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 13:40 Suceava 10:00 Alba Iulia 13:55 Falticeni 13:00 Corabia 10:10 Lancram 14:15 Morareni 09:10 Unirea 11:30 Hateg 14:35 Bicaz 10:20 Sebes 12:30 Isalnita 07:10 Bors 10:30 Orastie 12:00 Arad 16:05 Marasesti 11:40 Petrosani 12:20 Resita 16:25 Barlad 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 15:40 Vaslui 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:50 Slatina (Olt) 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 15:10 Targu Frumos 08:10 Medias 15:30 Iasi 09:30 Ramnicu Valcea 07:45 Gilau 10:10 Comanesti 10:30 Beclean 11:00 Sfantu Gheorghe 12:20 Iacobeni 11:50 Sinaia 09:00 Turda 13:20 Darabani 12:30 Pitesti 10:20 Sebes 14:00 Targu Mures 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 14:20 Toplita 09:30 Aiud 11:40 Petrosani 14:40 Piatra Neamt 11:15 Calan 12:35 Rovinari 07:20 Oradea 10:40 Simeria 12:05 Timisoara 16:10 Focsani 11:50 Targu Jiu 12:25 Motru 16:30 Tecuci 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 15:45 Roman 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 12:55 Alexandria 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 14:55 Cristesti 13:30 Harsova 15:15 Harlau 08:30 Sighisoara 15:35 Negresti 09:40 Vestem 08:00 Cluj Napoca 10:20 Onesti 10:50 Bistrita 11:20 Targu Secuiesc 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:30 Veresti 13:10 Slobozia 11:15 Calan 14:10 Reghin 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 14:25 Durau 09:40 Teius 11:50 Targu Jiu 14:45 Targu Neamt 11:00 Deva 12:40 Filiasi 15:55 Sascut 11:05 Hunedoara 12:10 Lugoj 16:15 Buzau 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 16:35 Galati 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 15:50 Bacau 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 13:00 Corabia 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 15:00 Motca 13:20 Tandarei 15:20 Deleni 08:40 Miercurea Sibiului 07:30 Negreni 09:50 Fagaras 08:30 Cluj Napoca 10:30 Targu Ocna 11:00 Prundu Bargaului 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 13:00 Gura Humorului 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 13:35 Dolhasca 12:50 Slatina (Olt)
05:30
13:10 Barlad 12:45 Marasesti 12:20 Roman 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 10:55 Toplita 10:30 Reghin 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 13:05 Husi 12:40 Adjud 12:15 Vaslui 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 11:30 Motca 11:10 Bicaz 10:45 Miercurea Ciuc 10:25 Medias 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 13:15 Tecuci 13:00 Buzau 12:35 Sascut 12:10 Negresti 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 11:15 Dumbrava 11:05 Poiana Largului 10:40 Sfantu Gheorghe 10:20 Sighisoara 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 11:40 Pascani 12:55 Focsani 12:30 Bacau 12:05 Iasi 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 11:10 Targu Neamt 11:00 Durau 10:35 Morareni 10:15 Targu Mures 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului
07:30
18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt
08:40
16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat
17:00
09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 17:00 Barlad 09:30 Abrud 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:30 Sebes 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 19:40 Galati 09:00 Brad 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:00 Deva 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 20:00 Braila 08:00 Arad 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 13:30 Avrig 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 08:00 Oradea 10:00 Zlatna 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 13:00 Sibiu 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus
17:00
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

15:50 Constanta
00:05

15:50 Mangalia
00:10

15:50 Medgidia
00:15

15:50 Cernavoda
00:30

15:50 Giurgiu
01:00

15:50 Alexandria
01:05

15:50 Fetesti
01:10

15:50 Braila
01:20

15:50 Tulcea
01:30

15:50 Calarasi
02:00

15:50 Galati
02:10

15:50 Slobozia
03:00

15:50 Tecuci
03:10

15:50 Ramnicu Sarat
03:20

15:50 Barlad
03:30

12:00 Schwechat 12:00 Schwechat
03:50

15:50 Husi
03:50

12:00 Viena
04:00

15:50 Bucuresti
04:00

15:50 Buzau
04:10

15:50 Focsani
04:20

15:50 Vaslui
04:30

15:50 Harlau
04:40

13:30 Tulcea
04:40

13:30 Braila
04:45

13:30 Galati
04:50

12:00 Focsani 12:00 Braila 12:00 Braila
05:00

15:50 Roman
05:00

12:55 Tulcea 12:55 Giurgiu 12:55 Giurgiu
05:00

13:30 Tecuci 13:30 Giurgiu
05:00

13:30 Barlad
05:05

15:50 Adjud
05:10

12:55 Turnu Magurele 12:55 Turnu Magurele
05:10

13:30 Turnu Magurele
05:10

15:50 Bacau
05:15

12:00 Tecuci
05:20

15:50 Slatina (Olt)
05:20

12:55 Corabia 12:55 Corabia
05:20

13:30 Husi 13:30 Corabia
05:20

15:50 Radauti
05:25

12:00 Galati 12:00 Galati
05:30

15:50 Iasi
05:30

12:55 Alexandria 12:55 Alexandria 12:55 Braila
05:30

13:30 Alexandria 13:30 Buzau
05:30

15:50 Dorohoi
05:35

12:55 Galati
05:35

12:00 Marasesti
05:40

15:50 Targu Frumos
05:40

12:55 Slatina (Olt) 12:55 Slatina (Olt)
05:40

13:30 Focsani 13:30 Slatina (Olt)
05:40

14:30 Tulcea
05:40

15:50 Targoviste
05:45

14:30 Braila
05:45

15:50 Urziceni
05:47

15:50 Ploiesti
05:50

14:30 Galati
05:50

15:50 Targu Neamt
05:55

15:50 Buhusi
05:57

15:50 Roznov
05:58

12:00 Barlad 12:00 Barlad 12:00 Saveni 12:00 Adjud
06:00

15:50 Piatra Neamt
06:00

12:55 Craiova 12:55 Constanta 12:55 Constanta 12:55 Craiova
06:00

13:30 Constanta 13:30 Marasesti 13:30 Craiova
06:00

14:30 Tecuci 14:30 Giurgiu 14:30 Constanta 14:30 Constanta 14:30 Giurgiu
06:00

12:55 Mangalia 12:55 Mangalia
06:05

13:30 Mangalia 13:30 Adjud
06:05

14:30 Barlad
06:05

12:00 Husi 12:00 Husi
06:10

15:50 Onesti
06:10

12:55 Filiasi 12:55 Filiasi
06:10

13:30 Filiasi
06:10

14:30 Turnu Magurele 14:30 Turnu Magurele 14:30 Husi
06:10

12:55 Medgidia 12:55 Medgidia
06:15

13:30 Medgidia
06:15

15:50 Botosani
06:20

12:55 Hirsova 12:55 Rovinari 12:55 Rovinari 12:55 Hirsova
06:20

13:30 Rovinari 13:30 Hirsova 13:30 Sascut
06:20

14:30 Corabia 14:30 Corabia
06:20

12:55 Tandarei 12:55 Tandarei
06:25

13:30 Tandarei
06:25

12:00 Botosani
06:30

15:50 Pascani
06:30

12:55 Slobozia 12:55 Isalnita 12:55 Isalnita 12:55 Slobozia
06:30

13:30 Isalnita 13:30 Slobozia
06:30

14:30 Alexandria 14:30 Mangalia 14:30 Buzau 14:30 Mangalia 14:30 Alexandria
06:30

15:50 Craiova
06:40

12:55 Tecuci 12:55 Targu Carbunesti 12:55 Targu Carbunesti
06:40

13:30 Targu Carbunesti
06:40

14:30 Focsani 14:30 Medgidia 14:30 Filiasi 14:30 Filiasi 14:30 Medgidia
06:40

12:55 Motru 12:55 Motru 12:55 Barlad
06:45

13:30 Motru 13:30 Bacau
06:45

15:50 Suceava
06:50

12:55 Husi 12:55 Resita 12:55 Resita
06:50

13:30 Resita
06:50

14:30 Hirsova 14:30 Slatina (Olt) 14:30 Slatina (Olt) 14:30 Hirsova
06:50

12:55 Caransebes 12:55 Caransebes
06:55

13:30 Caransebes
06:55

12:00 Vaslui 12:00 Vaslui 12:00 Iasi 12:00 Harlau
07:00

15:50 Filiasi
07:00

12:55 Lugoj 12:55 Bucuresti 12:55 Bucuresti 12:55 Buzau 12:55 Lugoj
07:00

13:30 Roman 13:30 Bucuresti 13:30 Lugoj
07:00

14:30 Craiova 14:30 Tandarei 14:30 Tandarei 14:30 Craiova 14:30 Marasesti
07:00

12:55 Timisoara 12:55 Timisoara
07:05

13:30 Timisoara 13:30 Vaslui
07:05

14:30 Adjud
07:05

12:55 Arad 12:55 Focsani 12:55 Arad
07:10

13:30 Arad 13:30 Negresti
07:10

14:30 Filiasi 14:30 Sascut 14:30 Filiasi
07:10

12:00 Cotnari
07:15

13:30 Iasi
07:15

15:50 Pitesti
07:20

12:55 Targu Jiu 12:55 Targu Jiu
07:20

13:30 Targu Jiu 13:30 Podu Iloaiei
07:20

14:30 Rovinari 14:30 Rovinari
07:20

12:55 Marasesti 12:55 Petrosani 12:55 Petrosani
07:25

13:30 Petrosani 13:30 Deleni
07:25

12:00 Suceava 12:00 Targu Frumos
07:30

15:50 Targu Secuiesc
07:30

12:55 Hateg 12:55 Pitesti 12:55 Pitesti 12:55 Adjud 12:55 Hateg
07:30

13:30 Hirlau 13:30 Hateg 13:30 Pitesti
07:30

14:30 Isalnita 14:30 Isalnita
07:30

12:55 Sascut
07:35

13:30 Targu Frumos
07:35

12:55 Calan 12:55 Bacau 12:55 Calan
07:40

13:30 Pascani 13:30 Calan
07:40

14:30 Targu Carbunesti 14:30 Targu Carbunesti
07:40

12:55 Roman
07:45

13:30 Motca
07:45

14:30 Bacau 14:30 Motru 14:30 Motru
07:45

12:55 Ploiesti 12:55 Hunedoara 12:55 Vaslui 12:55 Ploiesti 12:55 Hunedoara
07:50

13:30 Ploiesti 13:30 Hunedoara 13:30 Cristesti
07:50

14:30 Resita 14:30 Resita
07:50

13:30 Timisesti
07:55

14:30 Caransebes 14:30 Caransebes
07:55

12:00 Targu Ocna 12:00 Pascani 12:00 Negresti 12:00 Negresti
08:00

15:50 Brasov
08:00

12:55 Deva 12:55 Ramnicu Sarat 12:55 Deva 12:55 Negresti 12:55 Ramnicu Sarat
08:00

13:30 Deva 13:30 Dumbrava 13:30 Ramnicu Sarat
08:00

14:30 Slobozia 14:30 Lugoj 14:30 Slobozia 14:30 Roman 14:30 Lugoj
08:00

12:55 Iasi
08:05

13:30 Targu Neamt
08:05

14:30 Vaslui 14:30 Timisoara 14:30 Timisoara
08:05

15:50 Bicaz
08:10

12:55 Campina 12:55 Podu Iloaiei 12:55 Campina
08:10

13:30 Campina 13:30 Piatra Neamt
08:10

14:30 Bucuresti 14:30 Negresti 14:30 Arad 14:30 Arad 14:30 Bucuresti
08:10

15:50 Ramnicu Valcea
08:15

12:55 Deleni
08:15

13:30 Bicaz
08:15

14:30 Iasi
08:15

15:50 Falticeni
08:20

12:55 Sinaia 12:55 Harlau 12:55 Sinaia
08:20

13:30 Sinaia
08:20

14:30 Targu Jiu 14:30 Targu Jiu 14:30 Podu Iloaiei
08:20

12:55 Targu Frumos
08:25

14:30 Petrosani 14:30 Deleni 14:30 Petrosani
08:25

15:50 Gura Humorului
08:30

12:55 Predeal 12:55 Pascani 12:55 Simeria 12:55 Predeal 12:55 Simeria
08:30

13:30 Predeal 13:30 Poiana Largului 13:30 Simeria
08:30

14:30 Hirlau 14:30 Hateg 14:30 Hateg
08:30

12:55 Motca
08:35

13:30 Durau
08:35

14:30 Targu Frumos
08:35

15:50 Moinesti
08:40

12:55 Orastie 12:55 Cristesti 12:55 Orastie
08:40

13:30 Orastie 13:30 Toplita
08:40

14:30 Calan 14:30 Pascani 14:30 Calan
08:40

15:50 Fagaras
08:45

12:55 Timisesti
08:45

13:30 Miercurea Ciuc
08:45

14:30 Motca
08:45

12:55 Targu Neamt 12:55 Sebes 12:55 Sebes
08:50

13:30 Sfantu Gheorghe 13:30 Sebes
08:50

14:30 Hunedoara 14:30 Cristesti 14:30 Hunedoara
08:50

12:55 Piatra Neamt
08:55

13:30 Morareni
08:55

14:30 Timisesti
08:55

12:00 Comanesti 12:00 Roman 12:00 Roman
09:00

15:50 Comanesti
09:00

12:55 Lancram 12:55 Brasov 12:55 Bicaz 12:55 Brasov 12:55 Lancram
09:00

13:30 Reghin 13:30 Lancram 13:30 Brasov
09:00

14:30 Pitesti 14:30 Deva 14:30 Dumbrava 14:30 Pitesti 14:30 Deva
09:00

13:30 Medias
09:05

14:30 Targu Neamt
09:05

15:50 Targu Jiu
09:10

12:55 Targu Secuiesc 12:55 Poiana Largului 12:55 Targu Secuiesc
09:10

13:30 Sighisoara 13:30 Targu Secuiesc
09:10

14:30 Ramnicu Sarat 14:30 Piatra Neamt 14:30 Ramnicu Sarat
09:10

13:30 Targu Mures
09:15

14:30 Bicaz
09:15

12:00 Girov
09:20

15:50 Campulung Moldovenesc
09:20

12:55 Durau 12:55 Sfantu Gheorghe 12:55 Sfantu Gheorghe
09:20

13:30 Falticeni 13:30 Sfantu Gheorghe
09:20

14:30 Campina 14:30 Campina
09:20

13:30 Suceava
09:25

15:50 Targu Ocna
09:30

12:55 Covasna 12:55 Alba Iulia 12:55 Covasna 12:55 Alba Iulia 12:55 Toplita
09:30

13:30 Covasna 13:30 Alba Iulia
09:30

14:30 Poiana Largului 14:30 Sinaia 14:30 Sinaia
09:30

15:50 Gheorgheni
09:35

14:30 Durau
09:35

15:50 Reghin
09:40

12:55 Teius 12:55 Targu Ocna 12:55 Teius 12:55 Morareni 12:55 Targu Ocna
09:40

13:30 Teius 13:30 Targu Ocna
09:40

14:30 Predeal 14:30 Toplita 14:30 Predeal
09:40

15:50 Drobeta Turnu Severin
09:45

12:55 Reghin
09:45

13:30 Botosani
09:45

12:55 Onesti 12:55 Aiud 12:55 Targu Mures 12:55 Onesti 12:55 Aiud
09:50

13:30 Gura Humorului 13:30 Onesti 13:30 Aiud
09:50

14:30 Sfantu Gheorghe 14:30 Miercurea Ciuc 14:30 Brasov 14:30 Brasov
09:50

13:30 Campulung Moldovenesc
09:55

14:30 Morareni
09:55

12:00 Gura Humorului 12:00 Targu Neamt 12:00 Bacau 12:00 Miercurea Ciuc 12:00 Piatra Neamt 12:00 Bacau
10:00

15:50 Toplita Gara
10:00

12:55 Comanesti 12:55 Unirea 12:55 Comanesti 12:55 Unirea 12:55 Falticeni
10:00

13:30 Comanesti 13:30 Unirea 13:30 Iacobeni
10:00

14:30 Targu Secuiesc 14:30 Targu Secuiesc 14:30 Reghin
10:00

12:55 Suceava
10:05

14:30 Sfantu Gheorghe 14:30 Sfantu Gheorghe 14:30 Sighisoara
10:05

15:50 Sighisoara
10:10

12:55 Moinesti 12:55 Turda 12:55 Dolhasca 12:55 Moinesti 12:55 Turda
10:10

13:30 Moinesti 13:30 Turda 13:30 Vatra Dornei
10:10

14:30 Covasna 14:30 Covasna
10:10

15:50 Orastie
10:15

13:30 Prundu Bargaului
10:15

14:30 Targu Mures
10:15

15:50 Deva
10:20

12:55 Veresti 12:55 Fagaras 12:55 Fagaras
10:20

13:30 Bistrita 13:30 Fagaras
10:20

14:30 Falticeni 14:30 Targu Ocna 14:30 Targu Ocna
10:20

15:50 Caransebes
10:25

12:55 Darabani
10:25

13:30 Beclean
10:25

14:30 Suceava
10:25

12:00 Bicaz
10:30

15:50 Targu Mures
10:30

12:55 Vestem 12:55 Vestem 12:55 Botosani
10:30

13:30 Dej 13:30 Vestem
10:30

14:30 Onesti 14:30 Dolhasca 14:30 Onesti
10:30

15:50 Vatra Dornei
10:35

14:30 Veresti
10:35

12:55 Gura Humorului
10:40

14:30 Comanesti 14:30 Darabani 14:30 Comanesti
10:40

14:30 Botosani
10:45

12:55 Ramnicu Valcea 12:55 Ramnicu Valcea
10:50

13:30 Ramnicu Valcea
10:50

14:30 Moinesti 14:30 Gura Humorului 14:30 Moinesti
10:50

12:55 Campulung Moldovenesc
10:55

14:30 Campulung Moldovenesc
10:55

12:00 Onesti 12:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Onesti 12:00 Odorheiu Secuiesc
11:00

15:50 Resita
11:00

12:55 Sibiu 12:55 Sibiu 12:55 Iacobeni
11:00

13:30 Sibiu
11:00

14:30 Iacobeni 14:30 Fagaras 14:30 Simeria 14:30 Fagaras 14:30 Simeria
11:00

12:55 Vatra Dornei
11:05

15:50 Blaj
11:10

12:55 Miercurea Sibiului 12:55 Prundu Bargaului 12:55 Miercurea Sibiului
11:10

13:30 Miercurea Sibiului
11:10

14:30 Vestem 14:30 Vestem 14:30 Vatra Dornei
11:10

15:50 Sibiu
11:15

14:30 Prundu Bargaului
11:15

12:55 Bistrita 12:55 Sighisoara 12:55 Sighisoara
11:20

13:30 Sighisoara
11:20

14:30 Ramnicu Valcea 14:30 Bistrita 14:30 Orastie 14:30 Ramnicu Valcea 14:30 Orastie
11:20

14:30 Beclean
11:25

15:50 Medias
11:30

12:55 Medias 12:55 Medias 12:55 Beclean
11:30

13:30 Cluj Napoca 13:30 Medias
11:30

14:30 Sebes 14:30 Sibiu 14:30 Sebes 14:30 Dej 14:30 Sibiu
11:30

15:50 Sebes
11:35

12:55 Dej
11:40

14:30 Miercurea Sibiului 14:30 Lancram 14:30 Miercurea Sibiului 14:30 Lancram
11:40

12:55 Cluj Napoca
11:45

14:30 Sighisoara 14:30 Alba Iulia 14:30 Sighisoara 14:30 Alba Iulia
11:50

12:00 Medias 12:00 Praid 12:00 Targu Secuiesc 12:00 Vatra Dornei 12:00 Targu Secuiesc
12:00

15:50 Alba Iulia
12:00

12:55 Cluj Napoca
12:00

13:30 Cluj Napoca
12:00

14:30 Medias 14:30 Medias 14:30 Cluj Napoca
12:00

13:30 Gilau
12:05

14:30 Gilau
12:05

15:50 Bistrita
12:10

13:30 Huedin
12:10

14:30 Huedin 14:30 Teius 14:30 Teius
12:10

12:55 Gilau
12:15

13:30 Negreni
12:15

14:30 Negreni
12:15

15:50 Lugoj
12:20

13:30 Alesd
12:20

14:30 Aiud 14:30 Aiud 14:30 Alesd
12:20

15:50 Aiud
12:30

14:30 Unirea 14:30 Unirea
12:30

15:50 Beclean
12:35

14:30 Turda 14:30 Turda
12:40

12:00 Blaj 12:00 Sfantu Gheorghe 12:00 Reghin 12:00 Sfantu Gheorghe
13:00

15:50 Dej
13:00

15:50 Turda
13:15

15:50 Gherla
13:30

12:55 Huedin
13:30

12:00 Brasov 12:00 Fagaras 12:00 Teius 12:00 Brasov
14:00

15:50 Cluj Napoca
14:00

14:30 Cluj Napoca 14:30 Cluj Napoca 14:30 Cluj Napoca 14:30 Cluj Napoca
14:00

15:50 Timisoara
14:10

12:55 Negreni
14:50

12:55 Alesd
14:55

12:00 Sighisoara 12:00 Sighisoara 12:00 Avrig 12:00 Alba Iulia
15:00

15:50 Huedin
15:00

12:00 Sibiu
15:30

12:00 Zlatna 12:00 Targu Mures 12:00 Dej 12:00 Targu Mures 12:00 Bistrita
16:00

15:50 Arad
16:00

12:00 Sebes 12:00 Ludus 12:00 Ludus
16:30

12:00 Nasaud 12:00 Campia Turzii 12:00 Abrud 12:00 Campia Turzii
17:00

15:50 Oradea
17:00

15:50 Nadlac
17:10

12:00 Turda 12:00 Beclean 12:00 Turda
17:30

12:00 Gherla 12:00 Zalau 12:00 Deva 12:00 Cluj Napoca 12:00 Cluj Napoca 12:00 Brad
18:00

12:55 Oradea
18:15

12:00 Floresti 12:00 Floresti
18:30

12:55 Bors
18:30

13:30 Oradea
18:30

14:30 Oradea
18:30

13:30 Bors
18:40

12:00 Gilau 12:00 Gilau
19:00

14:30 Bors
19:00

12:00 Huedin 12:00 Huedin
20:00

12:00 Alesd 12:00 Alesd
21:00

12:00 Oradea 12:00 Oradea 12:00 Oradea 12:00 Arad 12:00 Oradea
22:00

14:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.