Kortrijk - Mersul autobuzelor Kortrijk Belgia

Kortrijk

Kortrijk, Belgia

Adresă: President Kennedylaan

Plecări
Ora Către
08:30
12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 10:00 Zalau 12:35 Sibiu 12:00 Cluj Napoca 12:55 Covasna 12:55 Bistrita 13:30 Bumbesti Jiu 13:30 Campulung Moldovenesc 12:10 Salonta 14:10 Falticeni 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 15:55 Ploiesti 14:50 Caracal 16:30 Sinaia 13:50 Toplita 17:10 Bucuresti 14:30 Gheorgheni 17:50 Slobozia 15:10 Vanatori 18:20 Constanta 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 08:00 Oradea 12:20 Teius 10:20 Satu Mare 12:40 Fagaras 12:30 Gherla 13:05 Moinesti 13:00 Nasaud 15:10 Giurgiu 13:40 Gura Humorului 12:20 Chisineu Cris 14:20 Targu Neamt 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:00 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:40 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:20 Tandarei 14:40 Piatra Neamt 17:55 Cernavoda 16:40 Tulcea 18:30 Mangalia 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:00 Alesd 12:25 Alba Iulia 10:40 Baia Mare 12:45 Brasov 12:40 Dej 13:00 Comanesti 13:10 Prundu Bargaului 15:00 Alexandria 13:50 Radauti 12:30 Arad 14:30 Motca 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:10 Campina 13:30 Onesti 16:50 Ramnicu Valcea 14:10 Miercurea Ciuc 17:30 Lehliu 14:50 Bicaz 18:00 Calarasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:30 Huedin 12:30 Sebes 11:30 Bontida 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Beclean 14:30 Craiova 13:20 Vatra Dornei 12:05 Gilau 14:00 Suceava 12:40 Timisoara 14:40 Pascani 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:20 Predeal 13:40 Reghin 17:00 Pitesti 14:20 Sovata 17:40 Harsova 15:00 Poiana Largului 18:10 Medgidia 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului
12:00
18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 14:45 Resita 19:40 Buzau 13:40 Arad 14:45 Veresti 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 15:35 Isalnita 20:10 Tecuci 14:30 Caransebes 19:30 Focsani 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 15:15 Targu Carbunesti 20:00 Barlad 14:15 Lugoj 19:20 Marasesti 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 15:00 Motru 19:50 Husi 14:00 Timisoara 14:35 Darabani 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc
Sosiri
De la Ora

14:00 Tulcea 14:00 Tulcea
01:15

14:00 Braila 14:00 Braila
01:20

14:00 Galati 14:00 Galati
03:00

14:00 Ianca 14:00 Ianca
03:30

14:00 Faurei 14:00 Faurei
04:30

14:00 Tecuci 14:00 Tecuci
04:40

14:00 Barlad 14:00 Barlad
04:50

14:00 Mangalia
05:00

14:00 Constanta
05:10

14:00 Medgidia
05:20

14:00 Husi 14:00 Calarasi 14:00 Husi
05:30

13:25 Tulcea
05:40

14:00 Vaslui 14:00 Vaslui 14:00 Cernavoda
05:40

13:25 Braila
05:45

13:25 Galati
05:50

14:00 Slobozia
05:50

13:25 Giurgiu 13:25 Constanta 13:25 Giurgiu 13:25 Constanta 13:25 Tecuci
06:00

14:00 Harsova 14:00 Giurgiu 14:00 Iasi 14:00 Iasi 14:00 Giurgiu
06:00

13:25 Barlad
06:05

13:25 Turnu Magurele 13:25 Husi 13:25 Turnu Magurele
06:10

14:00 Alexandria 14:00 Alexandria 14:00 Podu Iloaiei 14:00 Podu Iloaiei 14:00 Lehliu
06:10

14:00 Turnu Magurele 14:00 Turnu Magurele
06:15

13:25 Corabia 13:25 Corabia
06:20

14:00 Harlau 14:00 Caracal 14:00 Tandarei 14:00 Caracal 14:00 Harlau
06:20

13:25 Buzau 13:25 Mangalia 13:25 Alexandria 13:25 Alexandria 13:25 Mangalia
06:30

14:00 Flamanzi 14:00 Flamanzi 14:00 Slatina (Olt) 14:00 Bucuresti 14:00 Slatina (Olt)
06:30

13:25 Filiasi 13:25 Filiasi 13:25 Medgidia 13:25 Focsani 13:25 Medgidia
06:40

14:00 Pitesti 14:00 Botosani 14:00 Botosani
06:40

14:00 Saveni 14:00 Saveni
06:45

13:25 Slatina (Olt) 13:25 Hirsova 13:25 Hirsova 13:25 Slatina (Olt)
06:50

14:00 Darabani 14:00 Darabani 14:00 Ramnicu Valcea
06:50

13:25 Tandarei 13:25 Tandarei 13:25 Craiova 13:25 Marasesti 13:25 Craiova
07:00

14:00 Dorohoi 14:00 Craiova 14:00 Craiova 14:00 Dorohoi 14:00 Targoviste
07:00

13:25 Adjud
07:05

13:25 Sascut 13:25 Filiasi 13:25 Filiasi
07:10

14:00 Filiasi 14:00 Vanatori 14:00 Sinaia 14:00 Vanatori 14:00 Filiasi
07:10

13:25 Rovinari 13:25 Rovinari
07:20

14:00 Predeal 14:00 Drobeta Turnu Severin 14:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

13:25 Isalnita 13:25 Isalnita
07:30

14:00 Rovinari 14:00 Rovinari 14:00 Campina
07:30

13:25 Targu Carbunesti 13:25 Targu Carbunesti
07:40

14:00 Resita 14:00 Resita 14:00 Urziceni
07:40

13:25 Motru 13:25 Motru 13:25 Bacau
07:45

13:25 Resita 13:25 Resita
07:50

14:00 Caransebes 14:00 Ploiesti 14:00 Caransebes
07:50

13:25 Caransebes 13:25 Caransebes
07:55

13:25 Slobozia 13:25 Roman 13:25 Lugoj 13:25 Slobozia 13:25 Lugoj
08:00

14:00 Buzau 14:00 Targu Jiu 14:00 Targu Jiu
08:00

13:25 Vaslui 13:25 Timisoara 13:25 Timisoara
08:05

13:25 Negresti 13:25 Arad 13:25 Arad 13:25 Bucuresti 13:25 Bucuresti
08:10

14:00 Bumbesti Jiu 14:00 Bumbesti Jiu 14:00 Ramnicu Sarat
08:10

13:25 Iasi
08:15

13:25 Targu Jiu 13:25 Podu Iloaiei 13:25 Targu Jiu
08:20

14:00 Petrosani 14:00 Petrosani 14:00 Focsani
08:20

13:25 Deleni 13:25 Petrosani 13:25 Petrosani
08:25

13:25 Hirlau 13:25 Hateg 13:25 Hateg
08:30

14:00 Hateg 14:00 Hateg 14:00 Marasesti 14:00 Poiana Largului 14:00 Poiana Largului
08:30

13:25 Targu Frumos
08:35

14:00 Bicaz 14:00 Bicaz
08:35

13:25 Calan 13:25 Pascani 13:25 Calan
08:40

14:00 Piatra Neamt 14:00 Hunedoara 14:00 Adjud 14:00 Piatra Neamt 14:00 Hunedoara
08:40

13:25 Motca
08:45

13:25 Cristesti 13:25 Hunedoara 13:25 Hunedoara
08:50

14:00 Deva 14:00 Deva 14:00 Bacau
08:50

13:25 Timisesti
08:55

13:25 Pitesti 13:25 Deva 13:25 Pitesti 13:25 Deva 13:25 Dumbrava
09:00

14:00 Gheorgheni 14:00 Lugoj 14:00 Lugoj 14:00 Roman 14:00 Gheorgheni
09:00

13:25 Targu Neamt
09:05

13:25 Ramnicu Sarat 13:25 Piatra Neamt 13:25 Ramnicu Sarat
09:10

14:00 Sovata 14:00 Timisoara 14:00 Timisoara 14:00 Sovata 14:00 Targu Frumos
09:10

13:25 Bicaz
09:15

13:25 Campina 13:25 Campina
09:20

14:00 Arad 14:00 Pascani 14:00 Arad
09:20

13:25 Sinaia 13:25 Poiana Largului 13:25 Sinaia
09:30

14:00 Miercurea Ciuc 14:00 Miercurea Ciuc 14:00 Chisineu Cris 14:00 Chisineu Cris 14:00 Motca
09:30

13:25 Durau
09:35

13:25 Toplita 13:25 Predeal 13:25 Predeal
09:40

14:00 Odorheiu Secuiesc 14:00 Targu Neamt 14:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

13:25 Miercurea Ciuc 13:25 Brasov 13:25 Brasov 13:25 Sfantu Gheorghe
09:50

14:00 Toplita 14:00 Salonta 14:00 Falticeni 14:00 Salonta 14:00 Toplita
09:50

13:25 Morareni
09:55

14:00 Suceava
09:55

13:25 Targu Secuiesc 13:25 Reghin 13:25 Targu Secuiesc
10:00

14:00 Reghin 14:00 Gilau 14:00 Gilau 14:00 Reghin 14:00 Radauti
10:00

13:25 Sfantu Gheorghe 13:25 Sighisoara 13:25 Sfantu Gheorghe
10:05

14:00 Gura Humorului
10:05

13:25 Covasna 13:25 Covasna
10:10

14:00 Onesti 14:00 Campulung Moldovenesc 14:00 Onesti
10:10

13:25 Targu Mures
10:15

13:25 Falticeni 13:25 Targu Ocna 13:25 Targu Ocna
10:20

14:00 Vatra Dornei 14:00 Moinesti 14:00 Moinesti
10:20

13:25 Suceava
10:25

13:25 Dolhasca 13:25 Onesti 13:25 Onesti
10:30

14:00 Prundu Bargaului 14:00 Comanesti 14:00 Comanesti
10:30

13:25 Veresti
10:35

13:25 Darabani 13:25 Comanesti 13:25 Comanesti
10:40

14:00 Covasna 14:00 Nasaud 14:00 Covasna
10:40

13:25 Botosani
10:45

13:25 Gura Humorului 13:25 Moinesti 13:25 Moinesti
10:50

14:00 Targu Secuiesc 14:00 Targu Secuiesc 14:00 Bistrita
10:50

13:25 Campulung Moldovenesc
10:55

13:25 Fagaras 13:25 Simeria 13:25 Fagaras 13:25 Simeria 13:25 Iacobeni
11:00

14:00 Beclean 14:00 Brasov 14:00 Brasov
11:00

13:25 Vestem 13:25 Vatra Dornei 13:25 Vestem
11:10

14:00 Fagaras 14:00 Fagaras 14:00 Dej
11:10

13:25 Prundu Bargaului
11:15

13:25 Bistrita 13:25 Orastie 13:25 Ramnicu Valcea 13:25 Orastie 13:25 Ramnicu Valcea
11:20

14:00 Sibiu 14:00 Gherla 14:00 Sibiu
11:20

13:25 Beclean
11:25

14:00 Sebes 14:00 Sebes
11:25

13:25 Sebes 13:25 Dej 13:25 Sibiu 13:25 Sebes 13:25 Sibiu
11:30

14:00 Alba Iulia 14:00 Alba Iulia
11:30

14:00 Teius 14:00 Teius
11:35

13:25 Miercurea Sibiului 13:25 Lancram 13:25 Miercurea Sibiului 13:25 Lancram
11:40

14:00 Aiud 14:00 Aiud
11:40

13:25 Sighisoara 13:25 Alba Iulia 13:25 Sighisoara 13:25 Alba Iulia
11:50

14:00 Targu Mures 14:00 Targu Mures
11:50

13:25 Medias 13:25 Cluj Napoca 13:25 Medias
12:00

14:00 Turda 14:00 Turda
12:00

13:25 Gilau
12:05

13:25 Teius 13:25 Teius 13:25 Huedin
12:10

13:25 Negreni
12:15

13:25 Aiud 13:25 Alesd 13:25 Aiud
12:20

13:25 Unirea 13:25 Unirea
12:30

13:25 Turda 13:25 Turda
12:40

14:00 Cluj Napoca
13:30

14:00 Bontida
13:55

13:25 Cluj Napoca 13:25 Cluj Napoca 13:25 Cluj Napoca 13:25 Cluj Napoca
14:00

14:00 Baia Mare
14:00

14:00 Satu Mare
14:10

14:00 Zalau
15:00

14:00 Huedin
16:00

14:00 Alesd
17:00

13:25 Oradea
18:30

13:25 Bors
19:00

14:00 Oradea
19:00

13:25 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.