Kortrijk - Mersul autobuzelor Kortrijk Belgia

Kortrijk

Kortrijk, Belgia

Adresă: President Kennedylaan

Plecări
Ora Către
01:30 Romfour
02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 08:00 Cornitel 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului
02:00 Romfour
10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului
05:00 Romfour
17:00 Gura Humorului 09:00 Huedin 13:00 Beclean 18:00 Falticeni 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 08:00 Cornitel 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Alesd 12:00 Dej
05:20
14:25 Durau 14:00 Constanta 14:45 Targu Neamt 13:20 Tandarei 15:55 Sascut 08:40 Miercurea Sibiului 16:15 Buzau 09:50 Fagaras 16:35 Galati 10:30 Targu Ocna 15:50 Bacau 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:00 Motca 12:10 Lugoj 15:20 Deleni 14:00 Constanta 07:30 Negreni 13:20 Tandarei 08:30 Cluj Napoca 08:40 Miercurea Sibiului 11:00 Prundu Bargaului 09:50 Fagaras 13:00 Gura Humorului 10:30 Targu Ocna 13:35 Dolhasca 11:30 Brasov 14:10 Reghin 12:10 Ramnicu Sarat 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 14:30 Poiana Largului 13:50 Mangalia 14:50 Timisesti 13:00 Bucuresti 16:00 Adjud 09:00 Sibiu 16:20 Husi 10:00 Moinesti 16:40 Braila 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:05 Pascani 12:15 Caransebes 15:25 Podu Iloaiei 13:50 Mangalia 07:40 Huedin 13:00 Bucuresti 10:00 Dej 09:00 Sibiu 12:00 Vatra Dornei 10:00 Moinesti 13:10 Botosani 10:50 Covasna 13:40 Suceava 11:40 Predeal 07:25 Alesd 12:20 Ploiesti 12:00 Arad 12:20 Resita 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:35 Bicaz 13:40 Medgidia 07:10 Bors 08:10 Medias 16:05 Marasesti 09:30 Ramnicu Valcea 16:25 Barlad 10:10 Comanesti 15:40 Vaslui 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 15:10 Targu Frumos 12:20 Resita 15:30 Iasi 13:40 Medgidia 07:45 Gilau 08:10 Medias 10:30 Beclean 09:30 Ramnicu Valcea 12:20 Iacobeni 10:10 Comanesti 13:20 Darabani 11:00 Sfantu Gheorghe 13:55 Falticeni 11:50 Sinaia 14:15 Morareni 12:30 Pitesti 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:10 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 13:30 Harsova 07:20 Oradea 08:30 Sighisoara 16:10 Focsani 09:40 Vestem 16:30 Tecuci 10:20 Onesti 15:45 Roman 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 14:55 Cristesti 12:05 Timisoara 15:15 Harlau 12:25 Motru 15:35 Negresti 13:30 Harsova 08:00 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 10:50 Bistrita 09:40 Vestem 12:30 Campulung Moldovenesc 10:20 Onesti 13:30 Veresti 11:20 Targu Secuiesc 14:00 Targu Mures 12:00 Campina 14:20 Toplita 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu
07:00
13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 14:00 Constanta 09:25 Prundu Bargaului 13:20 Tandarei 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 13:10 Barlad 12:45 Craiova 12:45 Marasesti 12:15 Caransebes 12:20 Roman 13:50 Mangalia 16:00 Constanta 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 08:40 Miercurea Sibiului 12:20 Resita 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 13:50 Mangalia 09:20 Bistrita 13:00 Bucuresti 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:05 Husi 12:00 Arad 12:40 Adjud 12:20 Resita 12:15 Vaslui 13:40 Medgidia 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 09:00 Sibiu 12:25 Motru 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 13:40 Medgidia 09:10 Beclean 08:10 Medias 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:15 Tecuci 12:35 Rovinari 13:00 Buzau 12:05 Timisoara 12:35 Sascut 12:25 Motru 12:10 Negresti 13:30 Harsova 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 13:30 Harsova 09:00 Dej 08:30 Sighisoara 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 11:40 Pascani 12:40 Filiasi 12:55 Focsani 12:10 Lugoj 12:30 Bacau 14:00 Constanta 12:05 Iasi 13:20 Tandarei 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia
Sosiri
De la Ora
Romfour
02:00 Lille
01:00
Romfour
22:00 Budapesta
02:00

12:25 Constanta
04:30

12:25 Tulcea
04:40

12:25 Braila
04:45

12:25 Galati
04:50

13:00 Giurgiu 13:00 Giurgiu
05:00

12:25 Giurgiu 12:25 Giurgiu 12:25 Tecuci
05:00

12:25 Barlad
05:05

13:00 Turnu Magurele 13:00 Turnu Magurele
05:10

12:25 Turnu Magurele 12:25 Turnu Magurele
05:10

13:00 Corabia 13:00 Corabia
05:20

12:25 Husi 12:25 Corabia 12:25 Corabia
05:20

13:00 Braila 13:00 Alexandria 13:00 Alexandria
05:30

12:25 Alexandria 12:25 Alexandria 12:25 Buzau
05:30

13:00 Galati
05:35

13:00 Slatina (Olt) 13:00 Slatina (Olt)
05:40

12:25 Slatina (Olt) 12:25 Slatina (Olt) 12:25 Focsani
05:40

13:00 Constanta 13:00 Craiova 13:00 Craiova 13:00 Constanta
06:00

12:25 Craiova 12:25 Marasesti 12:25 Craiova 12:25 Constanta 12:25 Constanta
06:00

13:00 Mangalia 13:00 Mangalia
06:05

12:25 Adjud 12:25 Mangalia 12:25 Mangalia
06:05

13:00 Filiasi 13:00 Filiasi
06:10

12:25 Filiasi 12:25 Filiasi
06:10

13:00 Medgidia 13:00 Medgidia
06:15

12:25 Medgidia 12:25 Medgidia
06:15

13:00 Hirsova 13:00 Rovinari 13:00 Rovinari 13:00 Hirsova
06:20

12:25 Hirsova 12:25 Rovinari 12:25 Sascut 12:25 Hirsova 12:25 Rovinari
06:20

13:00 Tandarei 13:00 Tandarei
06:25

12:25 Tandarei 12:25 Tandarei
06:25

13:00 Isalnita 13:00 Slobozia 13:00 Slobozia 13:00 Isalnita
06:30

12:25 Slobozia 12:25 Isalnita 12:25 Isalnita 12:25 Slobozia
06:30

13:00 Targu Carbunesti 13:00 Targu Carbunesti 13:00 Tecuci
06:40

12:25 Targu Carbunesti 12:25 Targu Carbunesti
06:40

13:00 Motru 13:00 Barlad 13:00 Motru
06:45

12:25 Motru 12:25 Bacau 12:25 Motru
06:45

13:00 Resita 13:00 Husi 13:00 Resita
06:50

12:25 Resita 12:25 Resita
06:50

13:00 Caransebes 13:00 Caransebes
06:55

12:25 Caransebes 12:25 Caransebes
06:55

13:00 Bucuresti 13:00 Lugoj 13:00 Bucuresti 13:00 Lugoj 13:00 Buzau
07:00

12:25 Lugoj 12:25 Bucuresti 12:25 Roman 12:25 Lugoj 12:25 Bucuresti
07:00

13:00 Timisoara 13:00 Timisoara
07:05

12:25 Vaslui 12:25 Timisoara 12:25 Timisoara
07:05

13:00 Arad 13:00 Focsani 13:00 Arad
07:10

12:25 Arad 12:25 Negresti 12:25 Arad
07:10

12:25 Iasi
07:15

13:00 Targu Jiu 13:00 Targu Jiu
07:20

12:25 Podu Iloaiei 12:25 Targu Jiu 12:25 Targu Jiu
07:20

13:00 Marasesti 13:00 Petrosani 13:00 Petrosani
07:25

12:25 Deleni 12:25 Petrosani 12:25 Petrosani
07:25

13:00 Adjud 13:00 Hateg 13:00 Pitesti 13:00 Pitesti 13:00 Hateg
07:30

12:25 Hateg 12:25 Pitesti 12:25 Hateg 12:25 Pitesti 12:25 Hirlau
07:30

13:00 Sascut
07:35

12:25 Targu Frumos
07:35

13:00 Calan 13:00 Bacau 13:00 Calan
07:40

12:25 Calan 12:25 Pascani 12:25 Calan
07:40

13:00 Roman
07:45

12:25 Motca
07:45

13:00 Hunedoara 13:00 Vaslui 13:00 Hunedoara 13:00 Ploiesti 13:00 Ploiesti
07:50

12:25 Hunedoara 12:25 Ploiesti 12:25 Ploiesti 12:25 Cristesti 12:25 Hunedoara
07:50

12:25 Timisesti
07:55

13:00 Ramnicu Sarat 13:00 Deva 13:00 Negresti 13:00 Ramnicu Sarat 13:00 Deva
08:00

12:25 Dumbrava 12:25 Deva 12:25 Ramnicu Sarat 12:25 Deva 12:25 Ramnicu Sarat
08:00
Romfour
22:00 Falticeni
08:00
Romfour
20:00 Falticeni
08:00
Romfour
21:00 Falticeni
08:00
Romfour
21:00 Falticeni
08:00

13:00 Iasi
08:05

12:25 Targu Neamt
08:05

13:00 Campina 13:00 Campina 13:00 Podu Iloaiei
08:10

12:25 Campina 12:25 Piatra Neamt 12:25 Campina
08:10

13:00 Deleni
08:15

12:25 Bicaz
08:15

13:00 Sinaia 13:00 Harlau 13:00 Sinaia
08:20

12:25 Sinaia 12:25 Sinaia
08:20

13:00 Targu Frumos
08:25

13:00 Simeria 13:00 Pascani 13:00 Predeal 13:00 Simeria 13:00 Predeal
08:30

12:25 Poiana Largului 12:25 Predeal 12:25 Simeria 12:25 Predeal 12:25 Simeria
08:30

13:00 Motca
08:35

12:25 Durau
08:35

13:00 Orastie 13:00 Cristesti 13:00 Orastie
08:40

12:25 Orastie 12:25 Orastie 12:25 Toplita
08:40

13:00 Timisesti
08:45

12:25 Miercurea Ciuc
08:45

13:00 Sebes 13:00 Targu Neamt 13:00 Sebes
08:50

12:25 Sebes 12:25 Sfantu Gheorghe 12:25 Sebes
08:50

13:00 Piatra Neamt
08:55

12:25 Morareni
08:55

13:00 Lancram 13:00 Brasov 13:00 Brasov 13:00 Lancram 13:00 Bicaz
09:00

12:25 Reghin 12:25 Brasov 12:25 Lancram 12:25 Brasov 12:25 Lancram
09:00
Romfour
22:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
20:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
21:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
21:00 Gura Humorului
09:00

12:25 Medias
09:05

13:00 Targu Secuiesc 13:00 Targu Secuiesc 13:00 Poiana Largului
09:10

12:25 Targu Secuiesc 12:25 Sighisoara 12:25 Targu Secuiesc
09:10

12:25 Targu Mures
09:15

13:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Durau 13:00 Sfantu Gheorghe
09:20

12:25 Falticeni 12:25 Sfantu Gheorghe 12:25 Sfantu Gheorghe
09:20

12:25 Suceava
09:25

13:00 Toplita 13:00 Alba Iulia 13:00 Covasna 13:00 Alba Iulia 13:00 Covasna
09:30

12:25 Covasna 12:25 Alba Iulia 12:25 Covasna 12:25 Alba Iulia
09:30

13:00 Targu Ocna 13:00 Teius 13:00 Targu Ocna 13:00 Morareni 13:00 Teius
09:40

12:25 Targu Ocna 12:25 Teius 12:25 Targu Ocna 12:25 Teius
09:40

13:00 Reghin
09:45

12:25 Botosani
09:45

13:00 Onesti 13:00 Aiud 13:00 Targu Mures 13:00 Onesti 13:00 Aiud
09:50

12:25 Aiud 12:25 Onesti 12:25 Gura Humorului 12:25 Aiud 12:25 Onesti
09:50

12:25 Campulung Moldovenesc
09:55

13:00 Unirea 13:00 Falticeni 13:00 Comanesti 13:00 Unirea 13:00 Comanesti
10:00

12:25 Unirea 12:25 Comanesti 12:25 Unirea 12:25 Iacobeni 12:25 Comanesti
10:00
Romfour
02:00 Norwich
10:00
Romfour
22:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
20:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
21:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
21:00 Campulung Moldovenesc
10:00

13:00 Suceava
10:05

13:00 Turda 13:00 Dolhasca 13:00 Moinesti 13:00 Turda 13:00 Moinesti
10:10

12:25 Moinesti 12:25 Turda 12:25 Vatra Dornei 12:25 Moinesti 12:25 Turda
10:10

12:25 Prundu Bargaului
10:15

13:00 Veresti 13:00 Fagaras 13:00 Fagaras
10:20

12:25 Fagaras 12:25 Bistrita 12:25 Fagaras
10:20

13:00 Darabani
10:25

12:25 Beclean
10:25

13:00 Vestem 13:00 Vestem 13:00 Botosani
10:30

12:25 Vestem 12:25 Dej 12:25 Vestem
10:30

13:00 Gura Humorului
10:40

13:00 Ramnicu Valcea 13:00 Ramnicu Valcea
10:50

12:25 Ramnicu Valcea 12:25 Ramnicu Valcea
10:50

13:00 Campulung Moldovenesc
10:55

13:00 Iacobeni 13:00 Sibiu 13:00 Sibiu
11:00

12:25 Sibiu 12:25 Sibiu
11:00
Romfour
22:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
20:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
21:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
21:00 Vatra Dornei
11:00

13:00 Vatra Dornei
11:05

13:00 Miercurea Sibiului 13:00 Prundu Bargaului 13:00 Miercurea Sibiului
11:10

12:25 Miercurea Sibiului 12:25 Miercurea Sibiului
11:10

13:00 Sighisoara 13:00 Bistrita 13:00 Sighisoara
11:20

12:25 Sighisoara 12:25 Sighisoara
11:20

13:00 Beclean 13:00 Medias 13:00 Medias
11:30

12:25 Medias 12:25 Medias 12:25 Cluj Napoca
11:30

13:00 Dej
11:40

13:00 Cluj Napoca
11:45

13:00 Cluj Napoca
12:00

12:25 Cluj Napoca
12:00
Romfour
02:00 Peterborough
12:00
Romfour
22:00 Bistrita
12:00
Romfour
20:00 Bistrita
12:00
Romfour
21:00 Bistrita
12:00
Romfour
21:00 Bistrita
12:00

12:25 Gilau
12:05

12:25 Huedin
12:10

13:00 Gilau
12:15

12:25 Negreni
12:15

12:25 Alesd
12:20
Romfour
02:00 Cambridge
13:00
Romfour
22:00 Beclean
13:00
Romfour
20:00 Beclean
13:00
Romfour
21:00 Beclean
13:00
Romfour
21:00 Beclean
13:00

13:00 Huedin
13:30
Romfour
02:00 Ipswich
14:00
Romfour
22:00 Dej
14:00
Romfour
20:00 Dej
14:00
Romfour
21:00 Dej
14:00
Romfour
21:00 Dej
14:00

13:00 Negreni
14:50

13:00 Alesd
14:55
Romfour
02:00 Colchester
15:00
Romfour
22:00 Gherla
15:00
Romfour
20:00 Trier 20:00 Gherla
15:00
Romfour
21:00 Gherla
15:00
Romfour
21:00 Gherla
15:00
Romfour
02:00 Chelmsford
16:00
Romfour
22:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
20:00 Cluj Napoca 20:00 Namur
16:00
Romfour
21:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
21:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
02:00 Londra
17:00
Romfour
22:00 Huedin
17:00
Romfour
20:00 Huedin 20:00 Charleroi
17:00
Romfour
21:00 Huedin
17:00
Romfour
21:00 Huedin
17:00
Romfour
22:00 Cornitel
17:50
Romfour
20:00 Cornitel
17:50
Romfour
21:00 Cornitel
17:50
Romfour
21:00 Cornitel
17:50
Romfour
22:00 Alesd
18:00
Romfour
20:00 Mons 20:00 Alesd
18:00
Romfour
21:00 Alesd
18:00
Romfour
21:00 Alesd
18:00

13:00 Oradea
18:15

13:00 Bors
18:30

12:25 Oradea
18:30

12:25 Bors
18:40
Romfour
02:00 Maidstone
19:00
Romfour
22:00 Oradea
19:00
Romfour
20:00 Tournai 20:00 Oradea
19:00
Romfour
21:00 Oradea
19:00
Romfour
21:00 Oradea
19:00
Romfour
02:00 Canterbury
20:00
Romfour
02:00 Dover
21:00
Romfour
02:00 Calais
23:00
Romfour
20:00 Budapesta
23:00
Romfour
21:00 Budapesta
23:00
Romfour
21:00 Budapesta
23:00
Romfour
02:00 Dunkerque
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.