La adresa - Mersul autobuzelor Hasselt Belgia

La adresa

Hasselt, Belgia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:20
14:10 Miercurea Ciuc 18:50 Mangalia 14:50 Bicaz 18:20 Cernavoda 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:20 Sovata 18:45 Constanta 15:00 Poiana Largului 18:10 Slobozia 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:30 Gheorgheni 18:40 Medgidia 15:10 Vanatori 18:00 Harsova 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:40 Piatra Neamt 18:30 Calarasi 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc
07:50
11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt)
08:00
13:50 Radauti 12:30 Arad 14:30 Motca 13:00 Hunedoara 15:00 Bacau 13:50 Caransebes 15:40 Ramnicu Sarat 14:20 Filiasi 16:10 Campina 13:30 Onesti 16:50 Ramnicu Valcea 14:10 Miercurea Ciuc 17:30 Lehliu 14:50 Bicaz 18:00 Calarasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:00 Alesd 12:25 Alba Iulia 10:40 Baia Mare 12:45 Brasov 12:40 Dej 13:00 Comanesti 13:10 Prundu Bargaului 15:00 Alexandria 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 14:00 Suceava 12:40 Timisoara 14:40 Pascani 13:10 Hateg 15:10 Adjud 13:55 Resita 15:50 Buzau 14:40 Slatina (Olt) 16:20 Predeal 13:40 Reghin 17:00 Pitesti 14:20 Sovata 17:40 Harsova 15:00 Poiana Largului 18:10 Medgidia 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:30 Huedin 12:30 Sebes 11:30 Bontida 12:50 Targu Secuiesc 12:50 Beclean 14:30 Craiova 13:20 Vatra Dornei 12:05 Gilau 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 14:10 Falticeni 12:50 Lugoj 14:50 Targu Frumos 13:20 Petrosani 15:20 Marasesti 14:00 Rovinari 15:55 Ploiesti 14:50 Caracal 16:30 Sinaia 13:50 Toplita 17:10 Bucuresti 14:30 Gheorgheni 17:50 Slobozia 15:10 Vanatori 18:20 Constanta 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 10:00 Zalau 12:35 Sibiu 12:00 Cluj Napoca 12:55 Covasna 12:55 Bistrita 13:30 Bumbesti Jiu 13:30 Campulung Moldovenesc 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 12:20 Chisineu Cris 14:20 Targu Neamt 12:55 Deva 14:55 Roman 13:40 Targu Jiu 15:30 Focsani 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:00 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:40 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:20 Tandarei 14:40 Piatra Neamt 17:55 Cernavoda 16:40 Tulcea 18:30 Mangalia 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 08:00 Oradea 12:20 Teius 10:20 Satu Mare 12:40 Fagaras 12:30 Gherla 13:05 Moinesti 13:00 Nasaud 15:10 Giurgiu 13:40 Gura Humorului 14:55 Turnu Magurele 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin
09:05
04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie
10:00
14:15 Lugoj 10:30 Unirea 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 17:40 Turnu Magurele 13:15 Petrosani 17:00 Craiova 12:30 Deva 15:15 Targu Carbunesti 11:30 Lancram 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 11:15 Alba Iulia 14:00 Timisoara 10:15 Turda 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 17:30 Corabia 13:00 Hateg 16:30 Filiasi 12:15 Simeria 15:00 Motru 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 11:00 Teius 13:40 Arad 10:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 17:20 Alexandria 12:50 Calan 16:00 Rovinari 12:00 Orastie 14:45 Resita 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 14:30 Caransebes 10:45 Aiud 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 20:00 Giurgiu 13:30 Targu Jiu 17:10 Slatina (Olt) 12:40 Hunedoara 15:35 Isalnita 11:45 Sebes 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej
13:50
21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei
Sosiri
De la Ora

15:25 Constanta
00:05

18:00 Braila
00:10

15:25 Mangalia
00:10

15:25 Medgidia
00:15

18:00 Galati
00:30

15:25 Cernavoda
00:30

18:00 Buzau
01:00

15:25 Giurgiu
01:00

15:25 Alexandria
01:05

15:25 Fetesti
01:10

13:50 Tulcea
01:15

14:30 Tulcea
01:15

15:25 Braila
01:20

13:50 Braila
01:20

14:30 Braila
01:20

18:00 Ramnicu Sarat
01:30

15:25 Tulcea
01:30

18:00 Tecuci
01:50

15:25 Calarasi
02:00

13:50 Mangalia
02:00

15:25 Galati
02:10

18:00 Focsani
02:15

18:00 Adjud
02:45

18:00 Barlad
03:00

15:25 Slobozia
03:00

13:50 Galati 13:50 Constanta
03:00

14:30 Galati
03:00

15:25 Tecuci
03:10

13:50 Medgidia
03:10

15:25 Ramnicu Sarat
03:20

18:00 Husi
03:30

15:25 Barlad
03:30

13:50 Ianca
03:30

14:30 Ianca
03:30

18:00 Dorohoi
03:35

18:00 Onesti
03:45

15:25 Husi
03:50

18:00 Vaslui
04:00

15:25 Bucuresti
04:00

13:50 Calarasi
04:00

18:00 Comanesti
04:10

15:25 Buzau
04:10

13:50 Cernavoda
04:10

18:00 Bucuresti
04:15

13:50 Slobozia
04:15

18:00 Moinesti
04:20

15:25 Focsani
04:20

13:50 Harsova
04:20

18:00 Botosani
04:30

15:25 Vaslui
04:30

13:50 Faurei
04:30

14:30 Faurei
04:30

18:00 Craiova
04:35

15:25 Harlau
04:40

13:50 Tecuci
04:40

14:30 Tecuci
04:40

18:00 Iasi
04:45

13:50 Barlad
04:50

14:30 Barlad
04:50

18:00 Podu Iloaiei
05:00

15:25 Roman
05:00

13:50 Lehliu
05:00

14:30 Mangalia
05:00

18:00 Filiasi
05:05

18:00 Ploiesti
05:10

15:25 Adjud
05:10

13:50 Tandarei
05:10

14:30 Constanta
05:10

15:25 Bacau
05:15

18:00 Suceava
05:20

15:25 Slatina (Olt)
05:20

14:30 Medgidia
05:20

15:25 Radauti
05:25

18:00 Bacau
05:30

15:25 Iasi
05:30

13:50 Husi
05:30

14:30 Husi 14:30 Calarasi
05:30

15:25 Dorohoi
05:35

18:00 Negresti
05:40

15:25 Targu Frumos
05:40

14:00 Tulcea
05:40

13:50 Vaslui
05:40

14:30 Cernavoda 14:30 Vaslui
05:40

18:00 Harlau
05:45

15:25 Targoviste
05:45

14:00 Braila
05:45

15:25 Urziceni
05:47

18:00 Constanta
05:50

15:25 Ploiesti
05:50

14:00 Galati
05:50

14:30 Slobozia
05:50

15:25 Targu Neamt
05:55

15:25 Buhusi
05:57

15:25 Roznov
05:58

18:00 Campina
06:00

15:25 Piatra Neamt
06:00

14:00 Constanta 14:00 Tecuci 14:00 Constanta 14:00 Giurgiu 14:00 Giurgiu
06:00

14:10 Constanta 14:10 Giurgiu 14:10 Giurgiu 14:10 Constanta
06:00

13:50 Giurgiu 13:50 Iasi
06:00

14:30 Iasi 14:30 Giurgiu 14:30 Harsova
06:00

18:00 Buhusi
06:05

14:00 Barlad
06:05

18:00 Roznov
06:10

15:25 Onesti
06:10

14:00 Turnu Magurele 14:00 Turnu Magurele 14:00 Husi
06:10

14:10 Turnu Magurele 14:10 Turnu Magurele
06:10

13:50 Podu Iloaiei 13:50 Alexandria
06:10

14:30 Podu Iloaiei 14:30 Lehliu 14:30 Alexandria
06:10

18:00 Targu Frumos
06:15

13:50 Turnu Magurele
06:15

14:30 Turnu Magurele
06:15

18:00 Gura Humorului
06:20

15:25 Botosani
06:20

14:00 Corabia 14:00 Corabia
06:20

14:10 Corabia 14:10 Corabia
06:20

13:50 Caracal 13:50 Harlau
06:20

14:30 Tandarei 14:30 Caracal 14:30 Harlau
06:20

18:00 Falticeni
06:30

15:25 Pascani
06:30

14:00 Alexandria 14:00 Mangalia 14:00 Buzau 14:00 Alexandria 14:00 Mangalia
06:30

14:10 Alexandria 14:10 Mangalia 14:10 Alexandria 14:10 Mangalia
06:30

13:50 Slatina (Olt) 13:50 Flamanzi
06:30

14:30 Bucuresti 14:30 Slatina (Olt) 14:30 Flamanzi
06:30

18:00 Rovinari
06:35

18:00 Pascani
06:40

15:25 Craiova
06:40

14:00 Focsani 14:00 Filiasi 14:00 Medgidia 14:00 Filiasi 14:00 Medgidia
06:40

14:10 Filiasi 14:10 Medgidia 14:10 Filiasi 14:10 Medgidia
06:40

13:50 Botosani
06:40

14:30 Botosani 14:30 Pitesti
06:40

18:00 Motca
06:45

13:50 Saveni
06:45

14:30 Saveni
06:45

18:00 Piatra Neamt
06:50

15:25 Suceava
06:50

14:00 Slatina (Olt) 14:00 Hirsova 14:00 Slatina (Olt) 14:00 Hirsova
06:50

14:10 Slatina (Olt) 14:10 Hirsova 14:10 Slatina (Olt) 14:10 Hirsova
06:50

13:50 Darabani
06:50

14:30 Darabani 14:30 Ramnicu Valcea
06:50

18:00 Roman
06:55

18:00 Cristesti
07:00

15:25 Filiasi
07:00

14:00 Tandarei 14:00 Craiova 14:00 Tandarei 14:00 Marasesti 14:00 Craiova
07:00

14:10 Craiova 14:10 Tulcea 14:10 Tandarei 14:10 Craiova 14:10 Tandarei
07:00

13:50 Bucuresti 13:50 Craiova 13:50 Dorohoi
07:00

14:30 Targoviste 14:30 Dorohoi 14:30 Craiova
07:00

18:00 Targu Jiu
07:05

14:00 Adjud
07:05

18:00 Brasov
07:10

14:00 Filiasi 14:00 Sascut 14:00 Filiasi
07:10

14:10 Filiasi 14:10 Filiasi 14:10 Braila
07:10

13:50 Vanatori 13:50 Filiasi
07:10

14:30 Vanatori 14:30 Sinaia 14:30 Filiasi
07:10

14:10 Galati
07:15

15:25 Pitesti
07:20

14:00 Rovinari 14:00 Rovinari
07:20

14:10 Rovinari 14:10 Rovinari
07:20

13:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

14:30 Drobeta Turnu Severin 14:30 Predeal
07:20

14:10 Tecuci
07:25

18:00 Fetesti
07:30

15:25 Targu Secuiesc
07:30

14:00 Isalnita 14:00 Isalnita
07:30

14:10 Isalnita 14:10 Isalnita
07:30

13:50 Pitesti 13:50 Rovinari
07:30

14:30 Rovinari 14:30 Campina
07:30

14:10 Barlad
07:35

14:00 Targu Carbunesti 14:00 Targu Carbunesti
07:40

14:10 Targu Carbunesti 14:10 Targu Carbunesti
07:40

13:50 Resita
07:40

14:30 Urziceni 14:30 Resita
07:40

14:00 Motru 14:00 Bacau 14:00 Motru
07:45

14:10 Motru 14:10 Husi 14:10 Motru
07:45

14:00 Resita 14:00 Resita
07:50

14:10 Resita 14:10 Resita
07:50

13:50 Caransebes
07:50

14:30 Ploiesti 14:30 Caransebes
07:50

14:00 Caransebes 14:00 Caransebes
07:55

14:10 Caransebes 14:10 Caransebes
07:55

18:00 Targu Neamt
08:00

15:25 Brasov
08:00

14:00 Slobozia 14:00 Lugoj 14:00 Slobozia 14:00 Roman 14:00 Lugoj
08:00

14:10 Buzau 14:10 Lugoj 14:10 Slobozia 14:10 Lugoj 14:10 Slobozia
08:00

13:50 Ramnicu Valcea 13:50 Targu Jiu
08:00

14:30 Targu Jiu 14:30 Buzau
08:00

14:00 Timisoara 14:00 Vaslui 14:00 Timisoara
08:05

14:10 Timisoara 14:10 Timisoara
08:05

15:25 Bicaz
08:10

14:00 Negresti 14:00 Arad 14:00 Bucuresti 14:00 Arad 14:00 Bucuresti
08:10

14:10 Arad 14:10 Bucuresti 14:10 Arad 14:10 Bucuresti 14:10 Focsani
08:10

13:50 Bumbesti Jiu 13:50 Targoviste
08:10

14:30 Bumbesti Jiu 14:30 Ramnicu Sarat
08:10

15:25 Ramnicu Valcea
08:15

14:00 Iasi
08:15

14:10 Marasesti
08:15

15:25 Falticeni
08:20

14:00 Targu Jiu 14:00 Targu Jiu 14:00 Podu Iloaiei
08:20

14:10 Targu Jiu 14:10 Targu Jiu
08:20

13:50 Sinaia 13:50 Petrosani
08:20

14:30 Petrosani 14:30 Focsani
08:20

14:00 Petrosani 14:00 Deleni 14:00 Petrosani
08:25

14:10 Petrosani 14:10 Adjud 14:10 Petrosani
08:25

18:00 Fagaras
08:30

15:25 Gura Humorului
08:30

14:00 Hirlau 14:00 Hateg 14:00 Hateg
08:30

14:10 Hateg 14:10 Hateg
08:30

13:50 Poiana Largului 13:50 Predeal 13:50 Hateg
08:30

14:30 Marasesti 14:30 Poiana Largului 14:30 Hateg
08:30

18:00 Petrosani
08:35

14:00 Targu Frumos
08:35

14:10 Sascut
08:35

13:50 Bicaz
08:35

14:30 Bicaz
08:35

15:25 Moinesti
08:40

14:00 Calan 14:00 Calan 14:00 Pascani
08:40

14:10 Calan 14:10 Calan
08:40

13:50 Campina 13:50 Piatra Neamt 13:50 Hunedoara
08:40

14:30 Piatra Neamt 14:30 Hunedoara 14:30 Adjud
08:40

15:25 Fagaras
08:45

14:00 Motca
08:45

14:10 Bacau
08:45

14:00 Hunedoara 14:00 Cristesti 14:00 Hunedoara
08:50

14:10 Hunedoara 14:10 Hunedoara
08:50

13:50 Deva 13:50 Urziceni
08:50

14:30 Deva 14:30 Bacau
08:50

14:00 Timisesti
08:55

14:10 Roman
08:55

15:25 Comanesti
09:00

14:00 Dumbrava 14:00 Deva 14:00 Pitesti 14:00 Pitesti 14:00 Deva
09:00

14:10 Deva 14:10 Vaslui 14:10 Pitesti 14:10 Deva 14:10 Pitesti
09:00

13:50 Lugoj 13:50 Gheorgheni 13:50 Ploiesti
09:00

14:30 Lugoj 14:30 Roman 14:30 Gheorgheni
09:00

14:00 Targu Neamt
09:05

14:10 Negresti
09:05

15:25 Targu Jiu
09:10

14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Piatra Neamt
09:10

14:10 Ramnicu Sarat 14:10 Ramnicu Sarat 14:10 Iasi
09:10

13:50 Buzau 13:50 Timisoara 13:50 Sovata
09:10

14:30 Targu Frumos 14:30 Sovata 14:30 Timisoara
09:10

14:00 Bicaz
09:15

14:10 Podu Iloaiei
09:15

15:25 Campulung Moldovenesc
09:20

14:00 Campina 14:00 Campina
09:20

14:10 Campina 14:10 Deleni 14:10 Campina
09:20

13:50 Ramnicu Sarat 13:50 Arad
09:20

14:30 Arad 14:30 Pascani
09:20

14:10 Harlau
09:25

18:00 Poiana Largului
09:30

15:25 Targu Ocna
09:30

14:00 Poiana Largului 14:00 Sinaia 14:00 Sinaia
09:30

14:10 Sinaia 14:10 Sinaia 14:10 Targu Frumos
09:30

13:50 Miercurea Ciuc 13:50 Chisineu Cris 13:50 Focsani
09:30

14:30 Miercurea Ciuc 14:30 Chisineu Cris 14:30 Motca
09:30

18:00 Hateg
09:35

15:25 Gheorgheni
09:35

14:00 Durau
09:35

14:10 Pascani
09:35

15:25 Reghin
09:40

14:00 Predeal 14:00 Toplita 14:00 Predeal
09:40

14:10 Motca 14:10 Predeal 14:10 Predeal
09:40

13:50 Odorheiu Secuiesc 13:50 Marasesti
09:40

14:30 Odorheiu Secuiesc 14:30 Targu Neamt
09:40

18:00 Sibiu
09:45

15:25 Drobeta Turnu Severin
09:45

14:10 Cristesti
09:45

14:00 Brasov 14:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Miercurea Ciuc 14:00 Brasov
09:50

14:10 Brasov 14:10 Brasov 14:10 Timisesti
09:50

13:50 Adjud 13:50 Salonta 13:50 Toplita
09:50

14:30 Salonta 14:30 Falticeni 14:30 Toplita
09:50

14:00 Morareni
09:55

14:10 Dumbrava
09:55

14:30 Suceava
09:55

18:00 Hunedoara
10:00

15:25 Toplita Gara
10:00

14:00 Targu Secuiesc 14:00 Reghin 14:00 Targu Secuiesc
10:00

14:10 Targu Secuiesc 14:10 Targu Neamt 14:10 Targu Secuiesc
10:00

13:50 Bacau 13:50 Reghin 13:50 Gilau
10:00

14:30 Radauti 14:30 Reghin 14:30 Gilau
10:00

14:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 14:00 Sfantu Gheorghe
10:05

14:10 Sfantu Gheorghe 14:10 Piatra Neamt 14:10 Sovata 14:10 Sfantu Gheorghe
10:05

14:30 Gura Humorului
10:05

15:25 Sighisoara
10:10

14:00 Covasna 14:00 Covasna
10:10

14:10 Covasna 14:10 Covasna 14:10 Bicaz
10:10

13:50 Onesti 13:50 Roman
10:10

14:30 Onesti 14:30 Campulung Moldovenesc
10:10

15:25 Orastie
10:15

14:00 Targu Mures
10:15

13:50 Targu Frumos
10:15

15:25 Deva
10:20

14:00 Targu Ocna 14:00 Falticeni 14:00 Targu Ocna
10:20

14:10 Targu Ocna 14:10 Targu Ocna 14:10 Poiana Largului
10:20

13:50 Moinesti 13:50 Pascani
10:20

14:30 Moinesti 14:30 Vatra Dornei
10:20

15:25 Caransebes
10:25

14:00 Suceava
10:25

14:10 Durau
10:25

18:00 Sebes
10:30

15:25 Targu Mures
10:30

14:00 Onesti 14:00 Dolhasca 14:00 Onesti
10:30

14:10 Onesti 14:10 Onesti
10:30

13:50 Motca 13:50 Comanesti
10:30

14:30 Prundu Bargaului 14:30 Comanesti
10:30

15:25 Vatra Dornei
10:35

14:00 Veresti
10:35

14:10 Grinties
10:35

14:00 Comanesti 14:00 Darabani 14:00 Comanesti
10:40

14:10 Comanesti 14:10 Comanesti
10:40

13:50 Targu Neamt 13:50 Covasna
10:40

14:30 Nasaud 14:30 Covasna
10:40

14:00 Botosani
10:45

14:00 Moinesti 14:00 Gura Humorului 14:00 Moinesti
10:50

14:10 Moinesti 14:10 Moinesti
10:50

13:50 Falticeni 13:50 Targu Secuiesc
10:50

14:30 Bistrita 14:30 Targu Secuiesc
10:50

14:00 Campulung Moldovenesc
10:55

14:10 Borsec
10:55

13:50 Suceava
10:55

15:25 Resita
11:00

14:00 Simeria 14:00 Fagaras 14:00 Iacobeni 14:00 Fagaras 14:00 Simeria
11:00

14:10 Fagaras 14:10 Toplita 14:10 Simeria 14:10 Fagaras 14:10 Simeria
11:00

13:50 Brasov 13:50 Radauti
11:00

14:30 Brasov 14:30 Beclean
11:00

14:10 Miercurea Ciuc
11:05

13:50 Gura Humorului
11:05

15:25 Blaj
11:10

14:00 Vestem 14:00 Vestem 14:00 Vatra Dornei
11:10

14:10 Vestem 14:10 Sfantu Gheorghe 14:10 Vestem
11:10

13:50 Campulung Moldovenesc 13:50 Fagaras
11:10

14:30 Fagaras 14:30 Dej
11:10

15:25 Sibiu
11:15

14:00 Prundu Bargaului
11:15

14:00 Ramnicu Valcea 14:00 Orastie 14:00 Bistrita 14:00 Ramnicu Valcea 14:00 Orastie
11:20

14:10 Orastie 14:10 Ramnicu Valcea 14:10 Morareni 14:10 Orastie 14:10 Ramnicu Valcea
11:20

13:50 Sibiu 13:50 Vatra Dornei
11:20

14:30 Gherla 14:30 Sibiu
11:20

14:00 Beclean
11:25

13:50 Sebes
11:25

14:30 Sebes
11:25

18:00 Toplita
11:30

15:25 Medias
11:30

14:00 Sebes 14:00 Sebes 14:00 Sibiu 14:00 Dej 14:00 Sibiu
11:30

14:10 Sibiu 14:10 Reghin 14:10 Sebes 14:10 Sibiu 14:10 Sebes
11:30

13:50 Alba Iulia 13:50 Prundu Bargaului
11:30

14:30 Alba Iulia
11:30

15:25 Sebes
11:35

14:10 Medias
11:35

13:50 Teius
11:35

14:30 Teius
11:35

14:00 Lancram 14:00 Miercurea Sibiului 14:00 Miercurea Sibiului 14:00 Lancram
11:40

14:10 Lancram 14:10 Miercurea Sibiului 14:10 Lancram 14:10 Sighisoara 14:10 Miercurea Sibiului
11:40

13:50 Nasaud 13:50 Aiud
11:40

14:30 Aiud
11:40

14:10 Targu Mures
11:45

13:50 Bistrita
11:45

14:00 Alba Iulia 14:00 Sighisoara 14:00 Sighisoara 14:00 Alba Iulia
11:50

14:10 Sighisoara 14:10 Alba Iulia 14:10 Sighisoara 14:10 Alba Iulia
11:50

13:50 Targu Mures
11:50

14:30 Targu Mures
11:50

14:10 Falticeni
11:55

13:50 Beclean
11:55

18:00 Deva
12:00

15:25 Alba Iulia
12:00

14:00 Medias 14:00 Cluj Napoca 14:00 Medias
12:00

14:10 Medias 14:10 Medias 14:10 Suceava
12:00

13:50 Turda 13:50 Dej
12:00

14:30 Turda
12:00

14:00 Gilau
12:05

14:10 Dolhasca
12:05

15:25 Bistrita
12:10

14:00 Huedin 14:00 Teius 14:00 Teius
12:10

14:10 Teius 14:10 Veresti 14:10 Teius
12:10

14:00 Negreni
12:15

14:10 Darabani
12:15

15:25 Lugoj
12:20

14:00 Aiud 14:00 Aiud 14:00 Alesd
12:20

14:10 Aiud 14:10 Botosani 14:10 Aiud
12:20

18:00 Reghin
12:30

15:25 Aiud
12:30

14:00 Unirea 14:00 Unirea
12:30

14:10 Unirea 14:10 Gura Humorului 14:10 Unirea
12:30

13:50 Gherla
12:30

15:25 Beclean
12:35

14:00 Turda 14:00 Turda
12:40

14:10 Campulung Moldovenesc 14:10 Turda 14:10 Turda
12:40

14:10 Iacobeni
12:50

18:00 Alba Iulia
13:00

15:25 Dej
13:00

14:10 Borsa
13:00

14:10 Vatra Dornei
13:05

14:10 Prundu Bargaului
13:10

15:25 Turda
13:15

14:10 Bistrita
13:15

14:10 Beclean
13:20

14:10 Baia Mare
13:25

18:00 Targu Mures
13:30

15:25 Gherla
13:30

14:10 Dej
13:30

13:50 Cluj Napoca
13:30

14:30 Cluj Napoca
13:30

14:10 Cluj Napoca
13:35

14:10 Cluj Napoca
13:40

18:00 Aiud
13:45

14:10 Gilau
13:45

14:10 Huedin
13:50

13:50 Bontida
13:50

14:30 Bontida
13:55

18:00 Ludus
14:00

15:25 Cluj Napoca
14:00

14:00 Cluj Napoca 14:00 Cluj Napoca 14:00 Cluj Napoca 14:00 Cluj Napoca
14:00

14:10 Cluj Napoca 14:10 Cluj Napoca 14:10 Cluj Napoca 14:10 Cluj Napoca
14:00

13:50 Baia Mare
14:00

14:30 Baia Mare
14:00

15:25 Timisoara
14:10

13:50 Satu Mare
14:10

14:30 Satu Mare
14:10

13:50 Zalau
14:20

18:00 Turda
14:30

13:50 Huedin
14:30

18:00 Cluj Napoca
15:00

15:25 Huedin
15:00

14:10 Negreni
15:00

14:30 Zalau
15:00

15:25 Arad
16:00

14:10 Piatra Craiului
16:00

14:30 Huedin
16:00

14:10 Beius
16:10

18:00 Huedin
17:00

15:25 Oradea
17:00

14:10 Alesd
17:00

14:30 Alesd
17:00

15:25 Nadlac
17:10

13:50 Alesd
17:40

18:00 Alesd
18:00

14:10 Oradea
18:00

13:50 Oradea
18:00

18:00 Oradea
18:30

14:00 Oradea
18:30

14:10 Bors
18:30

18:00 Bors
18:45

14:00 Bors
19:00

14:30 Oradea
19:00

14:00 Budapesta
23:00

14:10 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.