La adresa - Mersul autobuzelor Genk Belgia

La adresa

Genk, Belgia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
05:50
13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 15:00 Tulcea 14:00 Braila 11:45 Targu Frumos 11:05 Piatra Neamt 10:55 Toplita 10:30 Reghin 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 12:00 Podu Iloaiei 13:20 Galati 11:30 Motca 11:10 Bicaz 10:45 Miercurea Ciuc 10:25 Medias 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 11:50 Hirlau 11:20 Timisesti 11:15 Dumbrava 11:05 Poiana Largului 10:40 Sfantu Gheorghe 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:05 Iasi 11:55 Deleni 11:25 Cristesti 11:10 Targu Neamt 11:00 Durau 10:35 Morareni 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia
07:10
15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman
08:00
16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 10:00 Cluj Napoca 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 21:15 Barlad 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:10 Husi 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 21:40 Braila 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei
09:10
19:00 Sascut 18:20 Negresti 17:35 Pascani 17:25 Cristesti 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 17:40 Turnu Magurele 13:15 Petrosani 17:00 Craiova 12:30 Deva 15:15 Targu Carbunesti 11:30 Lancram 14:15 Lugoj 10:30 Unirea 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 18:50 Bacau 18:10 Iasi 17:45 Hirlau 17:20 Timisesti 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 17:30 Corabia 13:00 Hateg 16:30 Filiasi 12:15 Simeria 15:00 Motru 11:15 Alba Iulia 14:00 Timisoara 10:15 Turda 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 18:40 Roman 18:00 Podu Iloaiei 17:40 Targu Frumos 07:00 Bors 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 17:20 Alexandria 12:50 Calan 16:00 Rovinari 12:00 Orastie 14:45 Resita 11:00 Teius 13:40 Arad 10:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 19:10 Adjud 18:30 Vaslui 17:50 Deleni 17:30 Motca 08:00 Oradea 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 20:00 Giurgiu 13:30 Targu Jiu 17:10 Slatina (Olt) 12:40 Hunedoara 15:35 Isalnita 11:45 Sebes 14:30 Caransebes 10:45 Aiud 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta
13:40 Giltrans
02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea
Sosiri
De la Ora
Giltrans
18:10 Braila
00:10
Giltrans
18:10 Galati
00:30
Giltrans
18:10 Buzau
01:00
Giltrans
18:10 Ramnicu Sarat
01:30
Giltrans
18:10 Tecuci
01:50
Giltrans
18:10 Focsani
02:15
Giltrans
18:10 Adjud
02:45
Giltrans
18:10 Barlad
03:00
Giltrans
18:10 Husi
03:30
Giltrans
18:10 Dorohoi
03:35
Giltrans
18:10 Onesti
03:45
Giltrans
18:10 Vaslui
04:00
Giltrans
18:10 Comanesti
04:10
Giltrans
18:10 Bucuresti
04:15
Giltrans
18:10 Moinesti
04:20
Giltrans
18:10 Botosani
04:30
Giltrans
18:10 Craiova
04:35

13:10 Tulcea
04:40
Giltrans
18:10 Iasi
04:45

13:10 Braila
04:45

13:10 Galati
04:50
Giltrans
18:10 Podu Iloaiei
05:00

11:15 Tulcea 11:15 Giurgiu
05:00

13:10 Tecuci 13:10 Giurgiu
05:00
Giltrans
18:10 Filiasi
05:05

13:10 Barlad
05:05
Giltrans
18:10 Ploiesti
05:10

11:15 Turnu Magurele
05:10

13:10 Turnu Magurele
05:10
Giltrans
18:10 Suceava
05:20

11:15 Corabia
05:20

13:10 Husi 13:10 Corabia
05:20
Giltrans
18:10 Bacau
05:30

11:15 Braila 11:15 Alexandria
05:30

13:10 Alexandria 13:10 Buzau
05:30

11:15 Galati
05:35
Giltrans
18:10 Negresti
05:40

11:15 Slatina (Olt)
05:40

13:10 Focsani 13:10 Slatina (Olt)
05:40

14:10 Tulcea
05:40
Giltrans
18:10 Harlau
05:45

14:10 Braila
05:45
Giltrans
18:10 Constanta
05:50

14:10 Galati
05:50
Giltrans
18:10 Campina
06:00

11:15 Constanta 11:15 Craiova
06:00

13:10 Marasesti 13:10 Constanta 13:10 Craiova
06:00

14:10 Constanta 14:10 Giurgiu 14:10 Giurgiu 14:10 Tecuci 14:10 Constanta
06:00

14:00 Giurgiu 14:00 Constanta 14:00 Giurgiu 14:00 Constanta
06:00
Giltrans
18:10 Buhusi
06:05

11:15 Mangalia
06:05

13:10 Adjud 13:10 Mangalia
06:05

14:10 Barlad
06:05
Giltrans
18:10 Roznov
06:10

11:15 Filiasi
06:10

13:10 Filiasi
06:10

14:10 Husi 14:10 Turnu Magurele 14:10 Turnu Magurele
06:10

14:00 Turnu Magurele 14:00 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
18:10 Targu Frumos
06:15

11:15 Medgidia
06:15

13:10 Medgidia
06:15
Giltrans
18:10 Gura Humorului
06:20

11:15 Rovinari 11:15 Hirsova
06:20

13:10 Rovinari 13:10 Hirsova 13:10 Sascut
06:20

14:10 Corabia 14:10 Corabia
06:20

14:00 Corabia 14:00 Corabia
06:20

11:15 Tandarei
06:25

13:10 Tandarei
06:25
Giltrans
18:10 Falticeni
06:30

11:15 Slobozia 11:15 Isalnita
06:30

13:10 Isalnita 13:10 Slobozia
06:30

14:10 Buzau 14:10 Alexandria 14:10 Mangalia 14:10 Mangalia 14:10 Alexandria
06:30

14:00 Alexandria 14:00 Mangalia 14:00 Alexandria 14:00 Mangalia
06:30
Giltrans
18:10 Rovinari
06:35
Giltrans
18:10 Pascani
06:40

11:15 Targu Carbunesti 11:15 Tecuci
06:40

13:10 Targu Carbunesti
06:40

14:10 Filiasi 14:10 Medgidia 14:10 Medgidia 14:10 Filiasi 14:10 Focsani
06:40

14:00 Filiasi 14:00 Medgidia 14:00 Filiasi 14:00 Medgidia
06:40
Giltrans
18:10 Motca
06:45

11:15 Motru 11:15 Barlad
06:45

13:10 Motru 13:10 Bacau
06:45
Giltrans
18:10 Piatra Neamt
06:50

11:15 Resita 11:15 Husi
06:50

13:10 Resita
06:50

14:10 Hirsova 14:10 Hirsova 14:10 Slatina (Olt) 14:10 Slatina (Olt)
06:50

14:00 Slatina (Olt) 14:00 Hirsova 14:00 Slatina (Olt) 14:00 Hirsova
06:50
Giltrans
18:10 Roman
06:55

11:15 Caransebes
06:55

13:10 Caransebes
06:55
Giltrans
18:10 Cristesti
07:00

11:15 Bucuresti 11:15 Lugoj 11:15 Buzau
07:00

13:10 Roman 13:10 Bucuresti 13:10 Lugoj
07:00

14:10 Tandarei 14:10 Craiova 14:10 Marasesti 14:10 Craiova 14:10 Tandarei
07:00

14:00 Craiova 14:00 Tandarei 14:00 Tulcea 14:00 Craiova 14:00 Tandarei
07:00
Giltrans
18:10 Targu Jiu
07:05

11:15 Timisoara
07:05

13:10 Vaslui 13:10 Timisoara
07:05

14:10 Adjud
07:05
Giltrans
18:10 Brasov
07:10

11:15 Arad 11:15 Focsani
07:10

13:10 Arad 13:10 Negresti
07:10

14:10 Sascut 14:10 Filiasi 14:10 Filiasi
07:10

14:00 Filiasi 14:00 Braila 14:00 Filiasi
07:10

13:10 Iasi
07:15

14:00 Galati
07:15

11:15 Targu Jiu
07:20

13:10 Podu Iloaiei 13:10 Targu Jiu
07:20

14:10 Rovinari 14:10 Rovinari
07:20

14:00 Rovinari 14:00 Rovinari
07:20

11:15 Marasesti 11:15 Petrosani
07:25

13:10 Deleni 13:10 Petrosani
07:25

14:00 Tecuci
07:25
Giltrans
18:10 Fetesti
07:30

11:15 Adjud 11:15 Hateg 11:15 Pitesti
07:30

13:10 Hirlau 13:10 Hateg 13:10 Pitesti
07:30

14:10 Isalnita 14:10 Isalnita
07:30

14:00 Isalnita 14:00 Isalnita
07:30

11:15 Sascut
07:35

13:10 Targu Frumos
07:35

14:00 Barlad
07:35

11:15 Calan 11:15 Bacau
07:40

13:10 Pascani 13:10 Calan
07:40

14:10 Targu Carbunesti 14:10 Targu Carbunesti
07:40

14:00 Targu Carbunesti 14:00 Targu Carbunesti
07:40

11:15 Roman
07:45

13:10 Motca
07:45

14:10 Motru 14:10 Bacau 14:10 Motru
07:45

14:00 Motru 14:00 Husi 14:00 Motru
07:45

11:15 Ploiesti 11:15 Vaslui 11:15 Hunedoara
07:50

13:10 Ploiesti 13:10 Hunedoara 13:10 Cristesti
07:50

14:10 Resita 14:10 Resita
07:50

14:00 Resita 14:00 Resita
07:50

13:10 Timisesti
07:55

14:10 Caransebes 14:10 Caransebes
07:55

14:00 Caransebes 14:00 Caransebes
07:55
Giltrans
18:10 Targu Neamt
08:00

11:15 Ramnicu Sarat 11:15 Negresti 11:15 Deva
08:00

13:10 Deva 13:10 Dumbrava 13:10 Ramnicu Sarat
08:00

14:10 Lugoj 14:10 Roman 14:10 Lugoj 14:10 Slobozia 14:10 Slobozia
08:00

14:00 Slobozia 14:00 Lugoj 14:00 Slobozia 14:00 Buzau 14:00 Lugoj
08:00

11:15 Iasi
08:05

13:10 Targu Neamt
08:05

14:10 Vaslui 14:10 Timisoara 14:10 Timisoara
08:05

14:00 Timisoara 14:00 Timisoara
08:05

11:15 Campina 11:15 Podu Iloaiei
08:10

13:10 Campina 13:10 Piatra Neamt
08:10

14:10 Negresti 14:10 Arad 14:10 Bucuresti 14:10 Bucuresti 14:10 Arad
08:10

14:00 Arad 14:00 Bucuresti 14:00 Focsani 14:00 Arad 14:00 Bucuresti
08:10

11:15 Deleni
08:15

13:10 Bicaz
08:15

14:10 Iasi
08:15

14:00 Marasesti
08:15

11:15 Sinaia 11:15 Harlau
08:20

13:10 Sinaia
08:20

14:10 Targu Jiu 14:10 Podu Iloaiei 14:10 Targu Jiu
08:20

14:00 Targu Jiu 14:00 Targu Jiu
08:20

11:15 Targu Frumos
08:25

14:10 Petrosani 14:10 Deleni 14:10 Petrosani
08:25

14:00 Adjud 14:00 Petrosani 14:00 Petrosani
08:25
Giltrans
18:10 Fagaras
08:30

11:15 Predeal 11:15 Simeria 11:15 Pascani
08:30

13:10 Predeal 13:10 Poiana Largului 13:10 Simeria
08:30

14:10 Hirlau 14:10 Hateg 14:10 Hateg
08:30

14:00 Hateg 14:00 Hateg
08:30
Giltrans
18:10 Petrosani
08:35

11:15 Motca
08:35

13:10 Durau
08:35

14:10 Targu Frumos
08:35

14:00 Sascut
08:35

11:15 Cristesti 11:15 Orastie
08:40

13:10 Orastie 13:10 Toplita
08:40

14:10 Calan 14:10 Pascani 14:10 Calan
08:40

14:00 Calan 14:00 Calan
08:40

11:15 Timisesti
08:45

13:10 Miercurea Ciuc
08:45

14:10 Motca
08:45

14:00 Bacau
08:45

11:15 Sebes 11:15 Targu Neamt
08:50

13:10 Sfantu Gheorghe 13:10 Sebes
08:50

14:10 Cristesti 14:10 Hunedoara 14:10 Hunedoara
08:50

14:00 Hunedoara 14:00 Hunedoara
08:50

11:15 Piatra Neamt
08:55

13:10 Morareni
08:55

14:10 Timisesti
08:55

14:00 Roman
08:55

11:15 Lancram 11:15 Brasov 11:15 Bicaz
09:00

13:10 Brasov 13:10 Reghin 13:10 Lancram
09:00

14:10 Deva 14:10 Pitesti 14:10 Pitesti 14:10 Deva 14:10 Dumbrava
09:00

14:00 Vaslui 14:00 Pitesti 14:00 Deva 14:00 Pitesti 14:00 Deva
09:00

13:10 Medias
09:05

14:10 Targu Neamt
09:05

14:00 Negresti
09:05

11:15 Targu Secuiesc 11:15 Poiana Largului
09:10

13:10 Sighisoara 13:10 Targu Secuiesc
09:10

14:10 Ramnicu Sarat 14:10 Piatra Neamt 14:10 Ramnicu Sarat
09:10

14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Iasi 14:00 Ramnicu Sarat
09:10

13:10 Targu Mures
09:15

14:10 Bicaz
09:15

14:00 Podu Iloaiei
09:15

11:15 Sfantu Gheorghe 11:15 Durau
09:20

13:10 Falticeni 13:10 Sfantu Gheorghe
09:20

14:10 Campina 14:10 Campina
09:20

14:00 Campina 14:00 Deleni 14:00 Campina
09:20

13:10 Suceava
09:25

14:00 Harlau
09:25
Giltrans
18:10 Poiana Largului
09:30

11:15 Covasna 11:15 Alba Iulia 11:15 Toplita
09:30

13:10 Covasna 13:10 Alba Iulia
09:30

14:10 Sinaia 14:10 Sinaia 14:10 Poiana Largului
09:30

14:00 Sinaia 14:00 Targu Frumos 14:00 Sinaia
09:30
Giltrans
18:10 Hateg
09:35

14:10 Durau
09:35

14:00 Pascani
09:35

11:15 Targu Ocna 11:15 Teius 11:15 Morareni
09:40

13:10 Targu Ocna 13:10 Teius
09:40

14:10 Predeal 14:10 Toplita 14:10 Predeal
09:40

14:00 Motca 14:00 Predeal 14:00 Predeal
09:40
Giltrans
18:10 Sibiu
09:45

11:15 Reghin
09:45

13:10 Botosani
09:45

14:00 Cristesti
09:45

11:15 Targu Mures 11:15 Onesti 11:15 Aiud
09:50

13:10 Gura Humorului 13:10 Onesti 13:10 Aiud
09:50

14:10 Miercurea Ciuc 14:10 Brasov 14:10 Sfantu Gheorghe 14:10 Brasov
09:50

14:00 Brasov 14:00 Timisesti 14:00 Brasov
09:50

13:10 Campulung Moldovenesc
09:55

14:10 Morareni
09:55

14:00 Dumbrava
09:55
Giltrans
18:10 Hunedoara
10:00

11:15 Falticeni 11:15 Comanesti 11:15 Unirea
10:00

13:10 Comanesti 13:10 Unirea 13:10 Iacobeni
10:00

14:10 Reghin 14:10 Targu Secuiesc 14:10 Targu Secuiesc
10:00

14:00 Targu Neamt 14:00 Targu Secuiesc 14:00 Targu Secuiesc
10:00

11:15 Suceava
10:05

14:10 Sfantu Gheorghe 14:10 Sighisoara 14:10 Sfantu Gheorghe
10:05

14:00 Sovata 14:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Piatra Neamt 14:00 Sfantu Gheorghe
10:05

11:15 Moinesti 11:15 Turda 11:15 Dolhasca
10:10

13:10 Moinesti 13:10 Turda 13:10 Vatra Dornei
10:10

14:10 Covasna 14:10 Covasna
10:10

14:00 Covasna 14:00 Bicaz 14:00 Covasna
10:10

13:10 Prundu Bargaului
10:15

14:10 Targu Mures
10:15

11:15 Veresti 11:15 Fagaras
10:20

13:10 Fagaras 13:10 Bistrita
10:20

14:10 Falticeni 14:10 Targu Ocna 14:10 Targu Ocna
10:20

14:00 Poiana Largului 14:00 Targu Ocna 14:00 Targu Ocna
10:20

11:15 Darabani
10:25

13:10 Beclean
10:25

14:10 Suceava
10:25

14:00 Durau
10:25
Giltrans
18:10 Sebes
10:30

11:15 Vestem 11:15 Botosani
10:30

13:10 Dej 13:10 Vestem
10:30

14:10 Dolhasca 14:10 Onesti 14:10 Onesti
10:30

14:00 Onesti 14:00 Onesti
10:30

14:10 Veresti
10:35

14:00 Grinties
10:35

11:15 Gura Humorului
10:40

14:10 Comanesti 14:10 Darabani 14:10 Comanesti
10:40

14:00 Comanesti 14:00 Comanesti
10:40

14:10 Botosani
10:45

11:15 Ramnicu Valcea
10:50

13:10 Ramnicu Valcea
10:50

14:10 Moinesti 14:10 Moinesti 14:10 Gura Humorului
10:50

14:00 Moinesti 14:00 Moinesti
10:50

11:15 Campulung Moldovenesc
10:55

14:10 Campulung Moldovenesc
10:55

14:00 Borsec
10:55

11:15 Sibiu 11:15 Iacobeni
11:00

13:10 Sibiu
11:00

14:10 Fagaras 14:10 Simeria 14:10 Iacobeni 14:10 Simeria 14:10 Fagaras
11:00

14:00 Simeria 14:00 Fagaras 14:00 Simeria 14:00 Toplita 14:00 Fagaras
11:00

11:15 Vatra Dornei
11:05

14:00 Miercurea Ciuc
11:05

11:15 Miercurea Sibiului 11:15 Prundu Bargaului
11:10

13:10 Miercurea Sibiului
11:10

14:10 Vatra Dornei 14:10 Vestem 14:10 Vestem
11:10

14:00 Vestem 14:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Vestem
11:10

14:10 Prundu Bargaului
11:15

11:15 Bistrita 11:15 Sighisoara
11:20

13:10 Sighisoara
11:20

14:10 Bistrita 14:10 Orastie 14:10 Ramnicu Valcea 14:10 Ramnicu Valcea 14:10 Orastie
11:20

14:00 Morareni 14:00 Ramnicu Valcea 14:00 Orastie 14:00 Ramnicu Valcea 14:00 Orastie
11:20

14:10 Beclean
11:25
Giltrans
18:10 Toplita
11:30

11:15 Beclean 11:15 Medias
11:30

13:10 Medias 13:10 Cluj Napoca
11:30

14:10 Sebes 14:10 Sibiu 14:10 Dej 14:10 Sibiu 14:10 Sebes
11:30

14:00 Sebes 14:00 Sibiu 14:00 Sebes 14:00 Reghin 14:00 Sibiu
11:30

14:00 Medias
11:35

11:15 Dej
11:40

14:10 Lancram 14:10 Miercurea Sibiului 14:10 Miercurea Sibiului 14:10 Lancram
11:40

14:00 Miercurea Sibiului 14:00 Sighisoara 14:00 Lancram 14:00 Miercurea Sibiului 14:00 Lancram
11:40

11:15 Cluj Napoca
11:45

14:00 Targu Mures
11:45

14:10 Sighisoara 14:10 Alba Iulia 14:10 Alba Iulia 14:10 Sighisoara
11:50

14:00 Alba Iulia 14:00 Sighisoara 14:00 Alba Iulia 14:00 Sighisoara
11:50

14:00 Falticeni
11:55
Giltrans
18:10 Deva
12:00

11:15 Cluj Napoca
12:00

13:10 Cluj Napoca
12:00

14:10 Cluj Napoca 14:10 Medias 14:10 Medias
12:00

14:00 Medias 14:00 Suceava 14:00 Medias
12:00

13:10 Gilau
12:05

14:10 Gilau
12:05

14:00 Dolhasca
12:05

13:10 Huedin
12:10

14:10 Teius 14:10 Teius 14:10 Huedin
12:10

14:00 Teius 14:00 Veresti 14:00 Teius
12:10

11:15 Gilau
12:15

13:10 Negreni
12:15

14:10 Negreni
12:15

14:00 Darabani
12:15

13:10 Alesd
12:20

14:10 Alesd 14:10 Aiud 14:10 Aiud
12:20

14:00 Aiud 14:00 Botosani 14:00 Aiud
12:20
Giltrans
18:10 Reghin
12:30

14:10 Unirea 14:10 Unirea
12:30

14:00 Gura Humorului 14:00 Unirea 14:00 Unirea
12:30

14:10 Turda 14:10 Turda
12:40

14:00 Turda 14:00 Turda 14:00 Campulung Moldovenesc
12:40

14:00 Iacobeni
12:50
Giltrans
18:10 Alba Iulia
13:00

14:00 Borsa
13:00

14:00 Vatra Dornei
13:05

14:00 Prundu Bargaului
13:10

14:00 Bistrita
13:15

14:00 Beclean
13:20

14:00 Baia Mare
13:25
Giltrans
18:10 Targu Mures
13:30

11:15 Huedin
13:30

14:00 Dej
13:30

14:00 Cluj Napoca
13:35

14:00 Cluj Napoca
13:40
Giltrans
18:10 Aiud
13:45

14:00 Gilau
13:45

14:00 Huedin
13:50
Giltrans
18:10 Ludus
14:00

14:10 Cluj Napoca 14:10 Cluj Napoca 14:10 Cluj Napoca 14:10 Cluj Napoca
14:00

14:00 Cluj Napoca 14:00 Cluj Napoca 14:00 Cluj Napoca 14:00 Cluj Napoca
14:00
Giltrans
18:10 Turda
14:30

11:15 Negreni
14:50

11:15 Alesd
14:55
Giltrans
18:10 Cluj Napoca
15:00

14:00 Negreni
15:00

14:00 Piatra Craiului
16:00

14:00 Beius
16:10
Giltrans
18:10 Huedin
17:00

14:00 Alesd
17:00
Giltrans
18:10 Alesd
18:00

14:00 Oradea
18:00

11:15 Oradea
18:15
Giltrans
18:10 Oradea
18:30

11:15 Bors
18:30

13:10 Oradea
18:30

14:10 Oradea
18:30

14:00 Bors
18:30

13:10 Bors
18:40
Giltrans
18:10 Bors
18:45

14:10 Bors
19:00

14:10 Budapesta
23:00

14:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.