La adresa - Mersul autobuzelor Genk Belgia

La adresa

Genk, Belgia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:10
18:30 Calarasi 12:40 Fagaras 14:30 Radauti 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 17:55 Lehliu 16:25 Ianca 17:20 Ramnicu Valcea 16:00 Vaslui 16:50 Campina 15:45 Harlau 16:10 Ramnicu Sarat 15:30 Saveni 15:40 Bacau 12:20 Teius 15:00 Motca 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 14:55 Targu Neamt 12:45 Brasov 14:20 Gura Humorului 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 17:50 Tandarei 16:20 Faurei 17:10 Targoviste 16:05 Husi 16:40 Urziceni 15:40 Flamanzi 16:00 Focsani 12:05 Turda 15:30 Roman 12:25 Alba Iulia 18:45 Constanta 18:10 Slobozia 14:50 Falticeni 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 17:40 Bucuresti 15:50 Podu Iloaiei 17:00 Sinaia 16:10 Barlad 16:30 Ploiesti 15:20 Dorohoi 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 15:20 Targu Frumos 12:30 Sebes 18:40 Medgidia 18:00 Harsova 14:40 Suceava 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 17:30 Pitesti 15:55 Iasi 16:55 Predeal 15:35 Botosani 16:20 Buzau 15:25 Darabani 15:50 Adjud 12:15 Aiud 15:10 Pascani 12:35 Sibiu
07:55
08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla 13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 18:30 Mangalia 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 15:10 Giurgiu 12:20 Teius 12:20 Chisineu Cris 12:40 Fagaras 12:55 Deva 13:05 Moinesti 13:40 Targu Jiu 15:10 Giurgiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 12:20 Chisineu Cris 14:55 Turnu Magurele 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:00 Urziceni 14:55 Turnu Magurele 16:40 Targoviste 14:00 Odorheiu Secuiesc 17:20 Tandarei 14:40 Piatra Neamt 17:55 Cernavoda 16:40 Tulcea 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 15:00 Alexandria 12:25 Alba Iulia 12:30 Arad 12:45 Brasov 13:00 Hunedoara 13:00 Comanesti 13:50 Caransebes 15:00 Alexandria 14:20 Filiasi 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 16:10 Campina 13:30 Onesti 16:50 Ramnicu Valcea 14:10 Miercurea Ciuc 17:30 Lehliu 14:50 Bicaz 18:00 Calarasi 16:30 Galati 09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 14:30 Craiova 12:10 Targu Mures 12:05 Gilau 12:30 Sebes 12:40 Timisoara 12:50 Targu Secuiesc 13:10 Hateg 14:30 Craiova 13:55 Resita 12:05 Gilau 14:40 Slatina (Olt) 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 16:20 Predeal 13:40 Reghin 17:00 Pitesti 14:20 Sovata 17:40 Harsova 15:00 Poiana Largului 18:10 Medgidia 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 18:20 Constanta 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 13:30 Bumbesti Jiu 12:15 Aiud 12:10 Salonta 12:35 Sibiu 12:50 Lugoj 12:55 Covasna 13:20 Petrosani 13:30 Bumbesti Jiu 14:00 Rovinari 12:10 Salonta 14:50 Caracal 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 15:55 Ploiesti 14:50 Caracal 16:30 Sinaia 13:50 Toplita 17:10 Bucuresti 14:30 Gheorgheni 17:50 Slobozia 15:10 Vanatori
08:00
10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:45 Aiud 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:30 Lancram 10:30 Unirea 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 21:10 Husi
09:10
20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 10:15 Turda 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca
13:40
22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti
Sosiri
De la Ora

18:10 Braila
00:10

18:10 Galati
00:30

18:10 Buzau
01:00

14:00 Tulcea
01:15

14:40 Tulcea
01:15

14:00 Braila
01:20

14:40 Braila
01:20

18:10 Ramnicu Sarat
01:30

18:10 Tecuci
01:50

14:00 Mangalia
02:00

18:10 Focsani
02:15

18:10 Adjud
02:45

18:10 Barlad
03:00

14:00 Galati 14:00 Constanta
03:00

14:40 Galati
03:00

14:00 Medgidia
03:10

18:10 Husi
03:30

14:00 Ianca
03:30

14:40 Ianca
03:30

18:10 Dorohoi
03:35

18:10 Onesti
03:45

18:10 Vaslui
04:00

14:00 Calarasi
04:00

18:10 Comanesti
04:10

14:00 Cernavoda
04:10

18:10 Bucuresti
04:15

14:00 Slobozia
04:15

18:10 Moinesti
04:20

14:00 Harsova
04:20

18:10 Botosani
04:30

14:00 Faurei
04:30

14:40 Faurei
04:30

18:10 Craiova
04:35

14:00 Tecuci
04:40

14:40 Tecuci
04:40

18:10 Iasi
04:45

14:00 Barlad
04:50

14:40 Barlad
04:50

18:10 Podu Iloaiei
05:00

14:00 Lehliu
05:00

14:40 Mangalia
05:00

18:10 Filiasi
05:05

18:10 Ploiesti
05:10

14:00 Tandarei
05:10

14:40 Constanta
05:10

18:10 Suceava
05:20

14:40 Medgidia
05:20

18:10 Bacau
05:30

14:00 Husi
05:30

14:40 Calarasi 14:40 Husi
05:30

18:10 Negresti
05:40

14:10 Tulcea
05:40

14:00 Vaslui
05:40

14:40 Cernavoda 14:40 Vaslui
05:40

18:10 Harlau
05:45

14:10 Braila
05:45

18:10 Constanta
05:50

14:10 Galati
05:50

14:40 Slobozia
05:50

18:10 Campina
06:00

14:10 Constanta 14:10 Constanta 14:10 Giurgiu 14:10 Giurgiu 14:10 Tecuci
06:00

14:00 Constanta 14:00 Giurgiu 14:00 Giurgiu 14:00 Constanta
06:00

14:00 Giurgiu 14:00 Iasi
06:00

14:40 Iasi 14:40 Giurgiu 14:40 Harsova
06:00

18:10 Buhusi
06:05

14:10 Barlad
06:05

18:10 Roznov
06:10

14:10 Husi 14:10 Turnu Magurele 14:10 Turnu Magurele
06:10

14:00 Turnu Magurele 14:00 Turnu Magurele
06:10

14:00 Podu Iloaiei 14:00 Alexandria
06:10

14:40 Podu Iloaiei 14:40 Lehliu 14:40 Alexandria
06:10

18:10 Targu Frumos
06:15

14:00 Turnu Magurele
06:15

14:40 Turnu Magurele
06:15

18:10 Gura Humorului
06:20

14:10 Corabia 14:10 Corabia
06:20

14:00 Corabia 14:00 Corabia
06:20

14:00 Caracal 14:00 Harlau
06:20

14:40 Caracal 14:40 Tandarei 14:40 Harlau
06:20

18:10 Falticeni
06:30

14:10 Mangalia 14:10 Alexandria 14:10 Buzau 14:10 Alexandria 14:10 Mangalia
06:30

14:00 Alexandria 14:00 Mangalia 14:00 Alexandria 14:00 Mangalia
06:30

14:00 Slatina (Olt) 14:00 Flamanzi
06:30

14:40 Slatina (Olt) 14:40 Bucuresti 14:40 Flamanzi
06:30

18:10 Rovinari
06:35

18:10 Pascani
06:40

14:10 Filiasi 14:10 Medgidia 14:10 Medgidia 14:10 Filiasi 14:10 Focsani
06:40

14:00 Filiasi 14:00 Medgidia 14:00 Filiasi 14:00 Medgidia
06:40

14:00 Botosani
06:40

14:40 Botosani 14:40 Pitesti
06:40

18:10 Motca
06:45

14:00 Saveni
06:45

14:40 Saveni
06:45

18:10 Piatra Neamt
06:50

14:10 Hirsova 14:10 Hirsova 14:10 Slatina (Olt) 14:10 Slatina (Olt)
06:50

14:00 Slatina (Olt) 14:00 Hirsova 14:00 Slatina (Olt) 14:00 Hirsova
06:50

14:00 Darabani
06:50

14:40 Darabani 14:40 Ramnicu Valcea
06:50

18:10 Roman
06:55

18:10 Cristesti
07:00

14:10 Tandarei 14:10 Tandarei 14:10 Craiova 14:10 Marasesti 14:10 Craiova
07:00

14:00 Tulcea 14:00 Craiova 14:00 Tandarei 14:00 Craiova 14:00 Tandarei
07:00

14:00 Bucuresti 14:00 Craiova 14:00 Dorohoi
07:00

14:40 Targoviste 14:40 Dorohoi 14:40 Craiova
07:00

18:10 Targu Jiu
07:05

14:10 Adjud
07:05

18:10 Brasov
07:10

14:10 Filiasi 14:10 Sascut 14:10 Filiasi
07:10

14:00 Filiasi 14:00 Braila 14:00 Filiasi
07:10

14:00 Vanatori 14:00 Filiasi
07:10

14:40 Vanatori 14:40 Sinaia 14:40 Filiasi
07:10

14:00 Galati
07:15

14:10 Rovinari 14:10 Rovinari
07:20

14:00 Rovinari 14:00 Rovinari
07:20

14:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

14:40 Drobeta Turnu Severin 14:40 Predeal
07:20

14:00 Tecuci
07:25

18:10 Fetesti
07:30

14:10 Isalnita 14:10 Isalnita
07:30

14:00 Isalnita 14:00 Isalnita
07:30

14:00 Pitesti 14:00 Rovinari
07:30

14:40 Rovinari 14:40 Campina
07:30

14:00 Barlad
07:35

14:10 Targu Carbunesti 14:10 Targu Carbunesti
07:40

14:00 Targu Carbunesti 14:00 Targu Carbunesti
07:40

14:00 Resita
07:40

14:40 Urziceni 14:40 Resita
07:40

14:10 Motru 14:10 Motru 14:10 Bacau
07:45

14:00 Motru 14:00 Husi 14:00 Motru
07:45

14:10 Resita 14:10 Resita
07:50

14:00 Resita 14:00 Resita
07:50

14:00 Caransebes
07:50

14:40 Ploiesti 14:40 Caransebes
07:50

14:10 Caransebes 14:10 Caransebes
07:55

14:00 Caransebes 14:00 Caransebes
07:55

18:10 Targu Neamt
08:00

14:10 Slobozia 14:10 Lugoj 14:10 Roman 14:10 Lugoj 14:10 Slobozia
08:00

14:00 Buzau 14:00 Lugoj 14:00 Slobozia 14:00 Lugoj 14:00 Slobozia
08:00

14:00 Ramnicu Valcea 14:00 Targu Jiu
08:00

14:40 Targu Jiu 14:40 Buzau
08:00

14:10 Timisoara 14:10 Vaslui 14:10 Timisoara
08:05

14:00 Timisoara 14:00 Timisoara
08:05

14:10 Negresti 14:10 Arad 14:10 Bucuresti 14:10 Bucuresti 14:10 Arad
08:10

14:00 Bucuresti 14:00 Arad 14:00 Arad 14:00 Bucuresti 14:00 Focsani
08:10

14:00 Bumbesti Jiu 14:00 Targoviste
08:10

14:40 Bumbesti Jiu 14:40 Ramnicu Sarat
08:10

14:10 Iasi
08:15

14:00 Marasesti
08:15

14:10 Targu Jiu 14:10 Podu Iloaiei 14:10 Targu Jiu
08:20

14:00 Targu Jiu 14:00 Targu Jiu
08:20

14:00 Sinaia 14:00 Petrosani
08:20

14:40 Petrosani 14:40 Focsani
08:20

14:10 Petrosani 14:10 Deleni 14:10 Petrosani
08:25

14:00 Petrosani 14:00 Adjud 14:00 Petrosani
08:25

18:10 Fagaras
08:30

14:10 Hirlau 14:10 Hateg 14:10 Hateg
08:30

14:00 Hateg 14:00 Hateg
08:30

14:00 Poiana Largului 14:00 Predeal 14:00 Hateg
08:30

14:40 Marasesti 14:40 Poiana Largului 14:40 Hateg
08:30

18:10 Petrosani
08:35

14:10 Targu Frumos
08:35

14:00 Sascut
08:35

14:00 Bicaz
08:35

14:40 Bicaz
08:35

14:10 Calan 14:10 Calan 14:10 Pascani
08:40

14:00 Calan 14:00 Calan
08:40

14:00 Campina 14:00 Hunedoara 14:00 Piatra Neamt
08:40

14:40 Piatra Neamt 14:40 Hunedoara 14:40 Adjud
08:40

14:10 Motca
08:45

14:00 Bacau
08:45

14:10 Cristesti 14:10 Hunedoara 14:10 Hunedoara
08:50

14:00 Hunedoara 14:00 Hunedoara
08:50

14:00 Deva 14:00 Urziceni
08:50

14:40 Deva 14:40 Bacau
08:50

14:10 Timisesti
08:55

14:00 Roman
08:55

14:10 Deva 14:10 Pitesti 14:10 Pitesti 14:10 Deva 14:10 Dumbrava
09:00

14:00 Deva 14:00 Vaslui 14:00 Pitesti 14:00 Deva 14:00 Pitesti
09:00

14:00 Lugoj 14:00 Gheorgheni 14:00 Ploiesti
09:00

14:40 Lugoj 14:40 Roman 14:40 Gheorgheni
09:00

14:10 Targu Neamt
09:05

14:00 Negresti
09:05

14:10 Ramnicu Sarat 14:10 Ramnicu Sarat 14:10 Piatra Neamt
09:10

14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Iasi
09:10

14:00 Buzau 14:00 Timisoara 14:00 Sovata
09:10

14:40 Targu Frumos 14:40 Sovata 14:40 Timisoara
09:10

14:10 Bicaz
09:15

14:00 Podu Iloaiei
09:15

14:10 Campina 14:10 Campina
09:20

14:00 Campina 14:00 Deleni 14:00 Campina
09:20

14:00 Ramnicu Sarat 14:00 Arad
09:20

14:40 Arad 14:40 Pascani
09:20

14:00 Harlau
09:25

18:10 Poiana Largului
09:30

14:10 Sinaia 14:10 Sinaia 14:10 Poiana Largului
09:30

14:00 Sinaia 14:00 Sinaia 14:00 Targu Frumos
09:30

14:00 Miercurea Ciuc 14:00 Chisineu Cris 14:00 Focsani
09:30

14:40 Miercurea Ciuc 14:40 Chisineu Cris 14:40 Motca
09:30

18:10 Hateg
09:35

14:10 Durau
09:35

14:00 Pascani
09:35

14:10 Predeal 14:10 Toplita 14:10 Predeal
09:40

14:00 Motca 14:00 Predeal 14:00 Predeal
09:40

14:00 Marasesti 14:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

14:40 Targu Neamt 14:40 Odorheiu Secuiesc
09:40

18:10 Sibiu
09:45

14:00 Cristesti
09:45

14:10 Brasov 14:10 Miercurea Ciuc 14:10 Brasov 14:10 Sfantu Gheorghe
09:50

14:00 Brasov 14:00 Brasov 14:00 Timisesti
09:50

14:00 Adjud 14:00 Salonta 14:00 Toplita
09:50

14:40 Falticeni 14:40 Salonta 14:40 Toplita
09:50

14:10 Morareni
09:55

14:00 Dumbrava
09:55

14:40 Suceava
09:55

18:10 Hunedoara
10:00

14:10 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 14:10 Targu Secuiesc
10:00

14:00 Targu Secuiesc 14:00 Targu Neamt 14:00 Targu Secuiesc
10:00

14:00 Bacau 14:00 Gilau 14:00 Reghin
10:00

14:40 Radauti 14:40 Reghin 14:40 Gilau
10:00

14:10 Sfantu Gheorghe 14:10 Sighisoara 14:10 Sfantu Gheorghe
10:05

14:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Piatra Neamt 14:00 Sovata 14:00 Sfantu Gheorghe
10:05

14:40 Gura Humorului
10:05

14:10 Covasna 14:10 Covasna
10:10

14:00 Covasna 14:00 Covasna 14:00 Bicaz
10:10

14:00 Onesti 14:00 Roman
10:10

14:40 Campulung Moldovenesc 14:40 Onesti
10:10

14:10 Targu Mures
10:15

14:00 Targu Frumos
10:15

14:10 Targu Ocna 14:10 Falticeni 14:10 Targu Ocna
10:20

14:00 Targu Ocna 14:00 Targu Ocna 14:00 Poiana Largului
10:20

14:00 Moinesti 14:00 Pascani
10:20

14:40 Moinesti 14:40 Vatra Dornei
10:20

14:10 Suceava
10:25

14:00 Durau
10:25

18:10 Sebes
10:30

14:10 Onesti 14:10 Dolhasca 14:10 Onesti
10:30

14:00 Onesti 14:00 Onesti
10:30

14:00 Motca 14:00 Comanesti
10:30

14:40 Prundu Bargaului 14:40 Comanesti
10:30

14:10 Veresti
10:35

14:00 Grinties
10:35

14:10 Comanesti 14:10 Darabani 14:10 Comanesti
10:40

14:00 Comanesti 14:00 Comanesti
10:40

14:00 Targu Neamt 14:00 Covasna
10:40

14:40 Nasaud 14:40 Covasna
10:40

14:10 Botosani
10:45

14:10 Moinesti 14:10 Gura Humorului 14:10 Moinesti
10:50

14:00 Moinesti 14:00 Moinesti
10:50

14:00 Falticeni 14:00 Targu Secuiesc
10:50

14:40 Bistrita 14:40 Targu Secuiesc
10:50

14:10 Campulung Moldovenesc
10:55

14:00 Borsec
10:55

14:00 Suceava
10:55

14:10 Simeria 14:10 Fagaras 14:10 Fagaras 14:10 Simeria 14:10 Iacobeni
11:00

14:00 Toplita 14:00 Fagaras 14:00 Simeria 14:00 Fagaras 14:00 Simeria
11:00

14:00 Brasov 14:00 Radauti
11:00

14:40 Brasov 14:40 Beclean
11:00

14:00 Miercurea Ciuc
11:05

14:00 Gura Humorului
11:05

14:10 Vestem 14:10 Vatra Dornei 14:10 Vestem
11:10

14:00 Vestem 14:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Vestem
11:10

14:00 Campulung Moldovenesc 14:00 Fagaras
11:10

14:40 Fagaras 14:40 Dej
11:10

14:10 Prundu Bargaului
11:15

14:10 Orastie 14:10 Bistrita 14:10 Ramnicu Valcea 14:10 Ramnicu Valcea 14:10 Orastie
11:20

14:00 Orastie 14:00 Morareni 14:00 Ramnicu Valcea 14:00 Orastie 14:00 Ramnicu Valcea
11:20

14:00 Sibiu 14:00 Vatra Dornei
11:20

14:40 Gherla 14:40 Sibiu
11:20

14:10 Beclean
11:25

14:00 Sebes
11:25

14:40 Sebes
11:25

18:10 Toplita
11:30

14:10 Sebes 14:10 Sibiu 14:10 Dej 14:10 Sibiu 14:10 Sebes
11:30

14:00 Sibiu 14:00 Reghin 14:00 Sebes 14:00 Sibiu 14:00 Sebes
11:30

14:00 Alba Iulia 14:00 Prundu Bargaului
11:30

14:40 Alba Iulia
11:30

14:00 Medias
11:35

14:00 Teius
11:35

14:40 Teius
11:35

14:10 Miercurea Sibiului 14:10 Lancram 14:10 Miercurea Sibiului 14:10 Lancram
11:40

14:00 Lancram 14:00 Miercurea Sibiului 14:00 Sighisoara 14:00 Lancram 14:00 Miercurea Sibiului
11:40

14:00 Nasaud 14:00 Aiud
11:40

14:40 Aiud
11:40

14:00 Targu Mures
11:45

14:00 Bistrita
11:45

14:10 Sighisoara 14:10 Alba Iulia 14:10 Sighisoara 14:10 Alba Iulia
11:50

14:00 Sighisoara 14:00 Alba Iulia 14:00 Sighisoara 14:00 Alba Iulia
11:50

14:00 Targu Mures
11:50

14:40 Targu Mures
11:50

14:00 Falticeni
11:55

14:00 Beclean
11:55

18:10 Deva
12:00

14:10 Medias 14:10 Cluj Napoca 14:10 Medias
12:00

14:00 Medias 14:00 Suceava 14:00 Medias
12:00

14:00 Turda 14:00 Dej
12:00

14:40 Turda
12:00

14:10 Gilau
12:05

14:00 Dolhasca
12:05

14:10 Teius 14:10 Teius 14:10 Huedin
12:10

14:00 Veresti 14:00 Teius 14:00 Teius
12:10

14:10 Negreni
12:15

14:00 Darabani
12:15

14:10 Alesd 14:10 Aiud 14:10 Aiud
12:20

14:00 Aiud 14:00 Botosani 14:00 Aiud
12:20

18:10 Reghin
12:30

14:10 Unirea 14:10 Unirea
12:30

14:00 Unirea 14:00 Gura Humorului 14:00 Unirea
12:30

14:00 Gherla
12:30

14:10 Turda 14:10 Turda
12:40

14:00 Campulung Moldovenesc 14:00 Turda 14:00 Turda
12:40

14:00 Iacobeni
12:50

18:10 Alba Iulia
13:00

14:00 Borsa
13:00

14:00 Vatra Dornei
13:05

14:00 Prundu Bargaului
13:10

14:00 Bistrita
13:15

14:00 Beclean
13:20

14:00 Baia Mare
13:25

18:10 Targu Mures
13:30

14:00 Dej
13:30

14:00 Cluj Napoca
13:30

14:40 Cluj Napoca
13:30

14:00 Cluj Napoca
13:35

14:00 Cluj Napoca
13:40

18:10 Aiud
13:45

14:00 Gilau
13:45

14:00 Huedin
13:50

14:00 Bontida
13:50

14:40 Bontida
13:55

18:10 Ludus
14:00

14:10 Cluj Napoca 14:10 Cluj Napoca 14:10 Cluj Napoca 14:10 Cluj Napoca
14:00

14:00 Cluj Napoca 14:00 Cluj Napoca 14:00 Cluj Napoca 14:00 Cluj Napoca
14:00

14:00 Baia Mare
14:00

14:40 Baia Mare
14:00

14:00 Satu Mare
14:10

14:40 Satu Mare
14:10

14:00 Zalau
14:20

18:10 Turda
14:30

14:00 Huedin
14:30

18:10 Cluj Napoca
15:00

14:00 Negreni
15:00

14:40 Zalau
15:00

14:00 Piatra Craiului
16:00

14:40 Huedin
16:00

14:00 Beius
16:10

18:10 Huedin
17:00

14:00 Alesd
17:00

14:40 Alesd
17:00

14:00 Alesd
17:40

18:10 Alesd
18:00

14:00 Oradea
18:00

14:00 Oradea
18:00

18:10 Oradea
18:30

14:10 Oradea
18:30

14:00 Bors
18:30

18:10 Bors
18:45

14:10 Bors
19:00

14:40 Oradea
19:00

14:10 Budapesta
23:00

14:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.