La adresa - Mersul autobuzelor Geel Belgia

La adresa

Geel, Belgia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:40
11:30 Motca 10:20 Onesti 11:10 Bicaz 11:20 Targu Secuiesc 10:45 Miercurea Ciuc 12:00 Campina 10:25 Medias 13:10 Slobozia 10:05 Suceava 09:35 Iacobeni 09:10 Beclean 06:00 Gilau 05:10 Oradea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 13:05 Husi 12:05 Timisoara 12:40 Adjud 12:25 Motru 12:15 Vaslui 13:30 Harsova 12:00 Podu Iloaiei 08:30 Sighisoara 13:20 Galati 09:40 Vestem 11:15 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:05 Poiana Largului 11:30 Brasov 10:40 Sfantu Gheorghe 12:10 Ramnicu Sarat 10:20 Sighisoara 09:50 Botosani 09:30 Vatra Dornei 09:00 Dej 05:50 Huedin 05:00 Bors 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:15 Tecuci 12:40 Filiasi 13:00 Buzau 12:10 Lugoj 12:35 Sascut 14:00 Constanta 12:10 Negresti 13:20 Tandarei 11:50 Hirlau 08:40 Miercurea Sibiului 11:20 Timisesti 09:50 Fagaras 10:00 Moinesti 11:10 Targu Neamt 10:50 Covasna 11:00 Durau 11:40 Predeal 10:35 Morareni 12:20 Ploiesti 10:15 Targu Mures 09:45 Gura Humorului 09:25 Prundu Bargaului 08:30 Cluj Napoca 05:30 Negreni 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 11:40 Pascani 12:45 Craiova 12:55 Focsani 12:15 Caransebes 12:30 Bacau 13:50 Mangalia 12:05 Iasi 13:00 Bucuresti 11:55 Deleni 09:00 Sibiu 11:25 Cristesti 11:45 Targu Frumos 10:10 Comanesti 11:05 Piatra Neamt 11:00 Sfantu Gheorghe 10:55 Toplita 11:50 Sinaia 10:30 Reghin 12:30 Pitesti 10:10 Falticeni 09:40 Campulung Moldovenesc 09:20 Bistrita 08:00 Cluj Napoca 05:20 Alesd 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 13:10 Barlad 12:00 Arad 12:45 Marasesti 12:20 Resita 12:20 Roman 13:40 Medgidia 15:00 Tulcea 08:10 Medias 14:00 Braila 09:30 Ramnicu Valcea
12:20
19:00 Sascut 18:30 Hirsova 18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 11:25 Beclean 13:15 Petrosani 13:00 Iacobeni 12:30 Deva 14:55 Suceava 11:30 Lancram 15:40 Medias 10:30 Unirea 16:35 Miercurea Ciuc 17:40 Turnu Magurele 17:00 Bicaz 17:00 Craiova 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 18:50 Bacau 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 11:40 Bistrita 13:00 Hateg 13:30 Campulung Moldovenesc 12:15 Simeria 15:00 Falticeni 11:15 Alba Iulia 15:50 Reghin 10:15 Turda 16:40 Toplita 17:30 Corabia 17:05 Piatra Neamt 16:30 Filiasi 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 17:30 Slobozia 18:40 Roman 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 14:45 Resita 11:30 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:50 Prundu Bargaului 12:50 Calan 14:00 Gura Humorului 12:00 Orastie 15:20 Targu Mures 11:00 Teius 16:20 Morareni 10:00 Cluj Napoca 16:45 Durau 17:20 Alexandria 17:10 Targu Neamt 16:00 Rovinari 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 18:00 Tandarei 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 14:30 Caransebes 11:00 Dej 13:30 Targu Jiu 12:30 Vatra Dornei 12:40 Hunedoara 14:25 Botosani 11:45 Sebes 15:30 Sighisoara 10:45 Aiud 16:30 Sfantu Gheorghe 20:00 Giurgiu 16:50 Poiana Largului 17:10 Slatina (Olt) 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti
12:50
23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd
Sosiri
De la Ora

19:50 Braila
00:10

19:50 Galati
00:30

19:50 Buzau
01:00

19:50 Ramnicu Sarat
01:30

19:50 Tecuci
01:50

19:50 Focsani
02:15

19:50 Adjud
02:45

19:50 Barlad
03:00

19:50 Husi
03:30

19:50 Dorohoi
03:35

19:50 Onesti
03:45

19:50 Vaslui
04:00

19:50 Comanesti
04:10

19:50 Bucuresti
04:15

19:50 Moinesti
04:20

19:50 Botosani
04:30

19:50 Craiova
04:35

12:05 Tulcea
04:40

19:50 Iasi
04:45

12:05 Braila
04:45

12:05 Galati
04:50

19:50 Podu Iloaiei
05:00

12:05 Tecuci 12:05 Giurgiu
05:00

19:50 Filiasi
05:05

12:05 Barlad
05:05

19:50 Ploiesti
05:10

12:05 Turnu Magurele
05:10

19:50 Suceava
05:20

12:05 Corabia 12:05 Husi
05:20

19:50 Bacau
05:30

12:05 Buzau 12:05 Alexandria
05:30

19:50 Negresti
05:40

12:05 Focsani 12:05 Slatina (Olt)
05:40

13:05 Tulcea
05:40

19:50 Harlau
05:45

13:05 Braila
05:45

19:50 Constanta
05:50

13:05 Galati
05:50

19:50 Campina
06:00

12:05 Constanta 12:05 Marasesti 12:05 Craiova
06:00

13:05 Tecuci 13:05 Giurgiu 13:05 Constanta 13:05 Constanta 13:05 Giurgiu
06:00

19:50 Buhusi
06:05

12:05 Mangalia 12:05 Adjud
06:05

13:05 Barlad
06:05

19:50 Roznov
06:10

12:05 Filiasi
06:10

13:05 Turnu Magurele 13:05 Turnu Magurele 13:05 Husi
06:10

19:50 Targu Frumos
06:15

12:05 Medgidia
06:15

19:50 Gura Humorului
06:20

12:05 Hirsova 12:05 Rovinari 12:05 Sascut
06:20

13:05 Corabia 13:05 Corabia
06:20

12:05 Tandarei
06:25

19:50 Falticeni
06:30

12:05 Slobozia 12:05 Isalnita
06:30

13:05 Alexandria 13:05 Mangalia 13:05 Buzau 13:05 Mangalia 13:05 Alexandria
06:30

19:50 Rovinari
06:35

19:50 Pascani
06:40

12:05 Targu Carbunesti
06:40

13:05 Medgidia 13:05 Focsani 13:05 Medgidia 13:05 Filiasi 13:05 Filiasi
06:40

19:50 Motca
06:45

12:05 Bacau 12:05 Motru
06:45

19:50 Piatra Neamt
06:50

12:05 Resita
06:50

13:05 Hirsova 13:05 Slatina (Olt) 13:05 Slatina (Olt) 13:05 Hirsova
06:50

19:50 Roman
06:55

12:05 Caransebes
06:55

19:50 Cristesti
07:00

12:05 Roman 12:05 Bucuresti 12:05 Lugoj
07:00

13:05 Craiova 13:05 Marasesti 13:05 Craiova 13:05 Tandarei 13:05 Tandarei
07:00

19:50 Targu Jiu
07:05

12:05 Vaslui 12:05 Timisoara
07:05

13:05 Adjud
07:05

19:50 Brasov
07:10

12:05 Arad 12:05 Negresti
07:10

13:05 Filiasi 13:05 Sascut 13:05 Filiasi
07:10

12:05 Iasi
07:15

12:05 Podu Iloaiei 12:05 Targu Jiu
07:20

13:05 Rovinari 13:05 Rovinari
07:20

12:05 Deleni 12:05 Petrosani
07:25

19:50 Fetesti
07:30

12:05 Hirlau 12:05 Hateg 12:05 Pitesti
07:30

13:05 Isalnita 13:05 Isalnita
07:30

12:05 Targu Frumos
07:35

12:05 Pascani 12:05 Calan
07:40

13:05 Targu Carbunesti 13:05 Targu Carbunesti
07:40

12:05 Motca
07:45

13:05 Motru 13:05 Bacau 13:05 Motru
07:45

12:05 Hunedoara 12:05 Cristesti 12:05 Ploiesti
07:50

13:05 Resita 13:05 Resita
07:50

12:05 Timisesti
07:55

13:05 Caransebes 13:05 Caransebes
07:55

19:50 Targu Neamt
08:00

12:05 Dumbrava 12:05 Ramnicu Sarat 12:05 Deva
08:00

13:05 Roman 13:05 Lugoj 13:05 Slobozia 13:05 Lugoj 13:05 Slobozia
08:00

12:05 Targu Neamt
08:05

13:05 Timisoara 13:05 Vaslui 13:05 Timisoara
08:05

12:05 Campina 12:05 Piatra Neamt
08:10

13:05 Bucuresti 13:05 Bucuresti 13:05 Negresti 13:05 Arad 13:05 Arad
08:10

12:05 Bicaz
08:15

13:05 Iasi
08:15

12:05 Sinaia
08:20

13:05 Podu Iloaiei 13:05 Targu Jiu 13:05 Targu Jiu
08:20

13:05 Petrosani 13:05 Petrosani 13:05 Deleni
08:25

19:50 Fagaras
08:30

12:05 Poiana Largului 12:05 Simeria 12:05 Predeal
08:30

13:05 Hirlau 13:05 Hateg 13:05 Hateg
08:30

19:50 Petrosani
08:35

12:05 Durau
08:35

13:05 Targu Frumos
08:35

12:05 Toplita 12:05 Orastie
08:40

13:05 Pascani 13:05 Calan 13:05 Calan
08:40

12:05 Miercurea Ciuc
08:45

13:05 Motca
08:45

12:05 Sfantu Gheorghe 12:05 Sebes
08:50

13:05 Hunedoara 13:05 Cristesti 13:05 Hunedoara
08:50

12:05 Morareni
08:55

13:05 Timisesti
08:55

12:05 Brasov 12:05 Lancram 12:05 Reghin
09:00

13:05 Deva 13:05 Pitesti 13:05 Dumbrava 13:05 Deva 13:05 Pitesti
09:00

12:05 Medias
09:05

13:05 Targu Neamt
09:05

12:05 Targu Secuiesc 12:05 Sighisoara
09:10

13:05 Ramnicu Sarat 13:05 Piatra Neamt 13:05 Ramnicu Sarat
09:10

12:05 Targu Mures
09:15

13:05 Bicaz
09:15

12:05 Sfantu Gheorghe 12:05 Falticeni
09:20

13:05 Campina 13:05 Campina
09:20

12:05 Suceava
09:25

19:50 Poiana Largului
09:30

12:05 Alba Iulia 12:05 Covasna
09:30

13:05 Sinaia 13:05 Poiana Largului 13:05 Sinaia
09:30

19:50 Hateg
09:35

13:05 Durau
09:35

12:05 Targu Ocna 12:05 Teius
09:40

13:05 Predeal 13:05 Toplita 13:05 Predeal
09:40

19:50 Sibiu
09:45

12:05 Botosani
09:45

12:05 Gura Humorului 12:05 Onesti 12:05 Aiud
09:50

13:05 Sfantu Gheorghe 13:05 Miercurea Ciuc 13:05 Brasov 13:05 Brasov
09:50

12:05 Campulung Moldovenesc
09:55

13:05 Morareni
09:55

19:50 Hunedoara
10:00

12:05 Comanesti 12:05 Unirea 12:05 Iacobeni
10:00

13:05 Targu Secuiesc 13:05 Targu Secuiesc 13:05 Reghin
10:00

13:05 Sighisoara 13:05 Sfantu Gheorghe 13:05 Sfantu Gheorghe
10:05

12:05 Turda 12:05 Vatra Dornei 12:05 Moinesti
10:10

13:05 Covasna 13:05 Covasna
10:10

12:05 Prundu Bargaului
10:15

13:05 Targu Mures
10:15

12:05 Fagaras 12:05 Bistrita
10:20

13:05 Falticeni 13:05 Targu Ocna 13:05 Targu Ocna
10:20

12:05 Beclean
10:25

13:05 Suceava
10:25

19:50 Sebes
10:30

12:05 Dej 12:05 Vestem
10:30

13:05 Onesti 13:05 Dolhasca 13:05 Onesti
10:30

13:05 Veresti
10:35

13:05 Darabani 13:05 Comanesti 13:05 Comanesti
10:40

13:05 Botosani
10:45

12:05 Ramnicu Valcea
10:50

13:05 Moinesti 13:05 Gura Humorului 13:05 Moinesti
10:50

13:05 Campulung Moldovenesc
10:55

12:05 Sibiu
11:00

13:05 Simeria 13:05 Iacobeni 13:05 Fagaras 13:05 Simeria 13:05 Fagaras
11:00

12:05 Miercurea Sibiului
11:10

13:05 Vatra Dornei 13:05 Vestem 13:05 Vestem
11:10

13:05 Prundu Bargaului
11:15

12:05 Sighisoara
11:20

13:05 Ramnicu Valcea 13:05 Bistrita 13:05 Orastie 13:05 Ramnicu Valcea 13:05 Orastie
11:20

13:05 Beclean
11:25

19:50 Toplita
11:30

12:05 Cluj Napoca 12:05 Medias
11:30

13:05 Dej 13:05 Sibiu 13:05 Sebes 13:05 Sibiu 13:05 Sebes
11:30

13:05 Lancram 13:05 Miercurea Sibiului 13:05 Lancram 13:05 Miercurea Sibiului
11:40

13:05 Alba Iulia 13:05 Sighisoara 13:05 Alba Iulia 13:05 Sighisoara
11:50

19:50 Deva
12:00

12:05 Cluj Napoca
12:00

13:05 Medias 13:05 Medias 13:05 Cluj Napoca
12:00

12:05 Gilau
12:05

13:05 Gilau
12:05

12:05 Huedin
12:10

13:05 Huedin 13:05 Teius 13:05 Teius
12:10

12:05 Negreni
12:15

13:05 Negreni
12:15

12:05 Alesd
12:20

13:05 Aiud 13:05 Aiud 13:05 Alesd
12:20

19:50 Reghin
12:30

13:05 Unirea 13:05 Unirea
12:30

13:05 Turda 13:05 Turda
12:40

19:50 Alba Iulia
13:00

19:50 Targu Mures
13:30

19:50 Aiud
13:45

19:50 Ludus
14:00

13:05 Cluj Napoca 13:05 Cluj Napoca 13:05 Cluj Napoca 13:05 Cluj Napoca
14:00

19:50 Turda
14:30

19:50 Cluj Napoca
15:00

19:50 Huedin
17:00

19:50 Alesd
18:00

19:50 Oradea
18:30

12:05 Oradea
18:30

13:05 Oradea
18:30

12:05 Bors
18:40

19:50 Bors
18:45

13:05 Bors
19:00

13:05 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.