La adresa - Mersul autobuzelor Charleroi Belgia

La adresa

Charleroi, Belgia

Plecări
Ora Către
00:40 Danytur
17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva
06:30
15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 13:30 Harsova 12:10 Lugoj 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 11:55 Targu Carbunesti 14:00 Constanta 12:45 Craiova 13:20 Tandarei 12:15 Caransebes 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:00 Budapesta 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:30 Isalnita 13:50 Mangalia 12:00 Arad 13:00 Bucuresti 12:20 Resita 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 12:35 Rovinari 13:40 Medgidia 12:05 Timisoara 08:10 Medias 12:25 Motru 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani
08:35
17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad
16:30 Danytur
11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 20:00 Braila 03:55 Schwechat 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 14:00 Bacau 12:00 Brasov 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 08:00 Oradea 09:30 Gilau 17:30 Husi 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 17:00 Barlad 09:00 Huedin 16:00 Vaslui 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 13:00 Targu Secuiesc 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 19:40 Galati 08:30 Alesd 15:30 Negresti
16:30 Danytur
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

15:55 Constanta
00:05

15:55 Mangalia
00:10

15:55 Medgidia
00:15

15:55 Cernavoda
00:30

15:55 Giurgiu
01:00

15:55 Alexandria
01:05

15:55 Fetesti
01:10

15:55 Braila
01:20

15:55 Tulcea
01:30

15:55 Calarasi
02:00

15:55 Galati
02:10

15:55 Slobozia
03:00

15:55 Tecuci
03:10

15:55 Ramnicu Sarat
03:20

15:55 Barlad
03:30
Danytur
15:45 Schwechat
03:50
Danytur
12:30 Schwechat 12:30 Schwechat
03:50

15:55 Husi
03:50
Danytur
12:30 Viena
04:00

15:55 Bucuresti
04:00

15:55 Buzau
04:10

15:55 Focsani
04:20

15:55 Vaslui
04:30

15:55 Harlau
04:40
Danytur
15:45 Braila 15:45 Focsani
05:00
Danytur
12:30 Braila 12:30 Braila 12:30 Focsani
05:00

15:55 Roman
05:00

12:40 Giurgiu 12:40 Giurgiu
05:00

15:55 Adjud
05:10

12:40 Turnu Magurele 12:40 Turnu Magurele
05:10

15:55 Bacau
05:15
Danytur
15:45 Tecuci
05:20
Danytur
12:30 Tecuci
05:20

15:55 Slatina (Olt)
05:20

12:40 Corabia 12:40 Corabia
05:20

15:55 Radauti
05:25
Danytur
15:45 Galati
05:30
Danytur
12:30 Galati 12:30 Galati
05:30

15:55 Iasi
05:30

12:40 Alexandria 12:40 Alexandria 12:40 Braila
05:30

15:55 Dorohoi
05:35

12:40 Galati
05:35
Danytur
15:45 Marasesti
05:40
Danytur
12:30 Marasesti
05:40

15:55 Targu Frumos
05:40

12:40 Slatina (Olt) 12:40 Slatina (Olt)
05:40

15:55 Targoviste
05:45

15:55 Urziceni
05:47

15:55 Ploiesti
05:50

15:55 Targu Neamt
05:55

15:55 Buhusi
05:57

15:55 Roznov
05:58
Danytur
15:45 Saveni 15:45 Adjud 15:45 Saveni 15:45 Barlad
06:00
Danytur
12:30 Adjud 12:30 Barlad 12:30 Barlad 12:30 Saveni
06:00

15:55 Piatra Neamt
06:00

12:40 Craiova 12:40 Constanta 12:40 Craiova 12:40 Constanta
06:00

12:40 Mangalia 12:40 Mangalia
06:05
Danytur
15:45 Husi
06:10
Danytur
12:30 Husi 12:30 Husi
06:10

15:55 Onesti
06:10

12:40 Filiasi 12:40 Filiasi
06:10

12:40 Medgidia 12:40 Medgidia
06:15

15:55 Botosani
06:20

12:40 Rovinari 12:40 Hirsova 12:40 Rovinari 12:40 Hirsova
06:20

12:40 Tandarei 12:40 Tandarei
06:25
Danytur
15:45 Botosani 15:45 Botosani
06:30
Danytur
12:30 Botosani
06:30

15:55 Pascani
06:30

12:40 Isalnita 12:40 Slobozia 12:40 Isalnita 12:40 Slobozia
06:30

15:55 Craiova
06:40

12:40 Tecuci 12:40 Targu Carbunesti 12:40 Targu Carbunesti
06:40

12:40 Motru 12:40 Motru 12:40 Barlad
06:45

15:55 Suceava
06:50

12:40 Husi 12:40 Resita 12:40 Resita
06:50

12:40 Caransebes 12:40 Caransebes
06:55
Danytur
15:45 Harlau 15:45 Iasi 15:45 Iasi 15:45 Harlau 15:45 Vaslui
07:00
Danytur
12:30 Iasi 12:30 Vaslui 12:30 Vaslui 12:30 Harlau
07:00

15:55 Filiasi
07:00

12:40 Lugoj 12:40 Bucuresti 12:40 Buzau 12:40 Bucuresti 12:40 Lugoj
07:00

12:40 Timisoara 12:40 Timisoara
07:05

12:40 Focsani 12:40 Arad 12:40 Arad
07:10
Danytur
15:45 Cotnari 15:45 Cotnari
07:15
Danytur
12:30 Cotnari
07:15

15:55 Pitesti
07:20

12:40 Targu Jiu 12:40 Targu Jiu
07:20

12:40 Marasesti 12:40 Petrosani 12:40 Petrosani
07:25
Danytur
15:45 Targu Frumos 15:45 Targu Frumos 15:45 Suceava 15:45 Suceava
07:30
Danytur
12:30 Suceava 12:30 Targu Frumos
07:30

15:55 Targu Secuiesc
07:30

12:40 Hateg 12:40 Pitesti 12:40 Adjud 12:40 Hateg 12:40 Pitesti
07:30

12:40 Sascut
07:35

12:40 Calan 12:40 Bacau 12:40 Calan
07:40

12:40 Roman
07:45

12:40 Ploiesti 12:40 Hunedoara 12:40 Ploiesti 12:40 Vaslui 12:40 Hunedoara
07:50
Danytur
15:45 Negresti 15:45 Targu Ocna 15:45 Pascani 15:45 Pascani
08:00
Danytur
12:30 Targu Ocna 12:30 Pascani 12:30 Negresti 12:30 Negresti
08:00

15:55 Brasov
08:00

12:40 Deva 12:40 Ramnicu Sarat 12:40 Deva 12:40 Negresti 12:40 Ramnicu Sarat
08:00

12:40 Iasi
08:05

15:55 Bicaz
08:10

12:40 Campina 12:40 Podu Iloaiei 12:40 Campina
08:10

15:55 Ramnicu Valcea
08:15

12:40 Deleni
08:15

15:55 Falticeni
08:20

12:40 Sinaia 12:40 Harlau 12:40 Sinaia
08:20

12:40 Targu Frumos
08:25

15:55 Gura Humorului
08:30

12:40 Predeal 12:40 Pascani 12:40 Simeria 12:40 Predeal 12:40 Simeria
08:30

12:40 Motca
08:35

15:55 Moinesti
08:40

12:40 Orastie 12:40 Cristesti 12:40 Orastie
08:40

15:55 Fagaras
08:45

12:40 Timisesti
08:45

12:40 Targu Neamt 12:40 Sebes 12:40 Sebes
08:50

12:40 Piatra Neamt
08:55
Danytur
15:45 Roman 15:45 Comanesti
09:00
Danytur
12:30 Roman 12:30 Roman 12:30 Comanesti
09:00

15:55 Comanesti
09:00

12:40 Lancram 12:40 Brasov 12:40 Bicaz 12:40 Lancram 12:40 Brasov
09:00

15:55 Targu Jiu
09:10

12:40 Targu Secuiesc 12:40 Poiana Largului 12:40 Targu Secuiesc
09:10
Danytur
15:45 Girov 15:45 Girov
09:20
Danytur
12:30 Girov
09:20

15:55 Campulung Moldovenesc
09:20

12:40 Durau 12:40 Sfantu Gheorghe 12:40 Sfantu Gheorghe
09:20

15:55 Targu Ocna
09:30

12:40 Covasna 12:40 Alba Iulia 12:40 Covasna 12:40 Alba Iulia 12:40 Toplita
09:30

15:55 Gheorgheni
09:35

15:55 Reghin
09:40

12:40 Teius 12:40 Targu Ocna 12:40 Teius 12:40 Morareni 12:40 Targu Ocna
09:40

15:55 Drobeta Turnu Severin
09:45

12:40 Reghin
09:45

12:40 Targu Mures 12:40 Onesti 12:40 Aiud 12:40 Onesti 12:40 Aiud
09:50
Danytur
15:45 Piatra Neamt 15:45 Bacau 15:45 Miercurea Ciuc 15:45 Gura Humorului 15:45 Targu Neamt 15:45 Gura Humorului 15:45 Targu Neamt 15:45 Piatra Neamt
10:00
Danytur
12:30 Gura Humorului 12:30 Bacau 12:30 Targu Neamt 12:30 Bacau 12:30 Piatra Neamt 12:30 Miercurea Ciuc
10:00

15:55 Toplita Gara
10:00

12:40 Comanesti 12:40 Unirea 12:40 Falticeni 12:40 Comanesti 12:40 Unirea
10:00

12:40 Suceava
10:05

15:55 Sighisoara
10:10

12:40 Moinesti 12:40 Dolhasca 12:40 Turda 12:40 Moinesti 12:40 Turda
10:10

15:55 Orastie
10:15

15:55 Deva
10:20

12:40 Veresti 12:40 Fagaras 12:40 Fagaras
10:20

15:55 Caransebes
10:25

12:40 Darabani
10:25
Danytur
15:45 Bicaz 15:45 Bicaz
10:30
Danytur
12:30 Bicaz
10:30

15:55 Targu Mures
10:30

12:40 Vestem 12:40 Botosani 12:40 Vestem
10:30

15:55 Vatra Dornei
10:35

12:40 Gura Humorului
10:40

12:40 Ramnicu Valcea 12:40 Ramnicu Valcea
10:50

12:40 Campulung Moldovenesc
10:55
Danytur
15:45 Odorheiu Secuiesc 15:45 Campulung Moldovenesc 15:45 Onesti 15:45 Campulung Moldovenesc
11:00
Danytur
12:30 Odorheiu Secuiesc 12:30 Campulung Moldovenesc 12:30 Onesti 12:30 Onesti
11:00

15:55 Resita
11:00

12:40 Sibiu 12:40 Sibiu 12:40 Iacobeni
11:00

12:40 Vatra Dornei
11:05

15:55 Blaj
11:10

12:40 Prundu Bargaului 12:40 Miercurea Sibiului 12:40 Miercurea Sibiului
11:10

15:55 Sibiu
11:15

12:40 Bistrita 12:40 Sighisoara 12:40 Sighisoara
11:20

15:55 Medias
11:30

12:40 Medias 12:40 Beclean 12:40 Medias
11:30

15:55 Sebes
11:35

12:40 Dej
11:40

12:40 Cluj Napoca
11:45
Danytur
15:45 Vatra Dornei 15:45 Praid 15:45 Praid 15:45 Targu Secuiesc 15:45 Medias 15:45 Vatra Dornei
12:00
Danytur
12:30 Praid 12:30 Medias 12:30 Vatra Dornei 12:30 Targu Secuiesc 12:30 Targu Secuiesc
12:00

15:55 Alba Iulia
12:00

12:40 Cluj Napoca
12:00

15:55 Bistrita
12:10

12:40 Gilau
12:15

15:55 Lugoj
12:20

15:55 Aiud
12:30

15:55 Beclean
12:35
Danytur
15:45 Reghin 15:45 Sfantu Gheorghe 15:45 Reghin 15:45 Blaj
13:00
Danytur
12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Reghin 12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Blaj
13:00

15:55 Dej
13:00

15:55 Turda
13:15

15:55 Gherla
13:30

12:40 Huedin
13:30
Danytur
15:45 Brasov 15:45 Teius 15:45 Fagaras 15:45 Fagaras
14:00
Danytur
12:30 Brasov 12:30 Fagaras 12:30 Brasov 12:30 Teius
14:00

15:55 Cluj Napoca
14:00

15:55 Timisoara
14:10

12:40 Negreni
14:50

12:40 Alesd
14:55
Danytur
15:45 Avrig 15:45 Alba Iulia 15:45 Avrig 15:45 Sighisoara
15:00
Danytur
12:30 Alba Iulia 12:30 Sighisoara 12:30 Avrig 12:30 Sighisoara
15:00

15:55 Huedin
15:00
Danytur
15:45 Sibiu 15:45 Sibiu
15:30
Danytur
12:30 Sibiu
15:30
Danytur
15:45 Dej 15:45 Bistrita 15:45 Dej 15:45 Bistrita 15:45 Targu Mures 15:45 Zlatna
16:00
Danytur
12:30 Bistrita 12:30 Zlatna 12:30 Dej 12:30 Targu Mures 12:30 Targu Mures
16:00

15:55 Arad
16:00
Danytur
15:45 Sebes 15:45 Sebes 15:45 Ludus
16:30
Danytur
12:30 Ludus 12:30 Sebes 12:30 Ludus
16:30
Danytur
15:45 Nasaud 15:45 Campia Turzii 15:45 Nasaud 15:45 Abrud
17:00
Danytur
12:30 Nasaud 12:30 Campia Turzii 12:30 Campia Turzii 12:30 Abrud
17:00

15:55 Oradea
17:00

15:55 Nadlac
17:10
Danytur
15:45 Turda 15:45 Beclean 15:45 Beclean
17:30
Danytur
12:30 Beclean 12:30 Turda 12:30 Turda
17:30
Danytur
15:45 Deva 15:45 Brad 15:45 Gherla 15:45 Deva 15:45 Zalau 15:45 Cluj Napoca 15:45 Gherla 15:45 Zalau
18:00
Danytur
12:30 Deva 12:30 Gherla 12:30 Zalau 12:30 Brad 12:30 Cluj Napoca 12:30 Cluj Napoca
18:00

12:40 Oradea
18:15
Danytur
15:45 Floresti
18:30
Danytur
12:30 Floresti 12:30 Floresti
18:30

12:40 Bors
18:30
Danytur
15:45 Gilau
19:00
Danytur
12:30 Gilau 12:30 Gilau
19:00
Danytur
15:45 Huedin
20:00
Danytur
12:30 Huedin 12:30 Huedin
20:00
Danytur
15:45 Alesd
21:00
Danytur
12:30 Alesd 12:30 Alesd
21:00
Danytur
15:45 Oradea 15:45 Oradea 15:45 Arad 15:45 Oradea 15:45 Oradea 15:45 Oradea
22:00
Danytur
12:30 Arad 12:30 Oradea 12:30 Oradea 12:30 Oradea 12:30 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.