La adresa - Mersul autobuzelor Charleroi Belgia

La adresa

Charleroi, Belgia

Plecări
Ora Către
00:40
19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 08:00 Oradea 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:30 Barlad 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva
08:35
12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci
16:30
19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 19:40 Galati 08:30 Alesd 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 20:00 Braila 03:55 Schwechat 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 08:00 Oradea 09:30 Gilau 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 17:00 Barlad 09:00 Huedin 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei
16:30
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

15:55 Constanta
00:05

15:55 Mangalia
00:10

15:55 Medgidia
00:15

15:55 Cernavoda
00:30

15:55 Giurgiu
01:00

15:55 Alexandria
01:05

15:55 Fetesti
01:10

15:55 Braila
01:20

15:55 Tulcea
01:30

15:55 Calarasi
02:00

15:55 Galati
02:10

15:55 Slobozia
03:00

15:55 Tecuci
03:10

15:55 Ramnicu Sarat
03:20

15:55 Barlad
03:30

15:45 Schwechat
03:50

12:30 Schwechat 12:30 Schwechat
03:50

15:55 Husi
03:50

12:30 Viena
04:00

15:55 Bucuresti
04:00

15:55 Buzau
04:10

15:55 Focsani
04:20

15:55 Vaslui
04:30

15:55 Harlau
04:40

15:45 Braila 15:45 Focsani
05:00

12:30 Braila 12:30 Braila 12:30 Focsani
05:00

15:55 Roman
05:00

15:55 Adjud
05:10

15:55 Bacau
05:15

15:45 Tecuci
05:20

12:30 Tecuci
05:20

15:55 Slatina (Olt)
05:20

15:55 Radauti
05:25

15:45 Galati
05:30

12:30 Galati 12:30 Galati
05:30

15:55 Iasi
05:30

15:55 Dorohoi
05:35

15:45 Marasesti
05:40

12:30 Marasesti
05:40

15:55 Targu Frumos
05:40

15:55 Targoviste
05:45

15:55 Urziceni
05:47

15:55 Ploiesti
05:50

15:55 Targu Neamt
05:55

15:55 Buhusi
05:57

15:55 Roznov
05:58

15:45 Barlad 15:45 Saveni 15:45 Adjud 15:45 Saveni
06:00

12:30 Adjud 12:30 Barlad 12:30 Barlad 12:30 Saveni
06:00

15:55 Piatra Neamt
06:00

15:45 Husi
06:10

12:30 Husi 12:30 Husi
06:10

15:55 Onesti
06:10

15:55 Botosani
06:20

15:45 Botosani 15:45 Botosani
06:30

12:30 Botosani
06:30

15:55 Pascani
06:30

15:55 Craiova
06:40

15:55 Suceava
06:50

15:45 Vaslui 15:45 Harlau 15:45 Iasi 15:45 Iasi 15:45 Harlau
07:00

12:30 Iasi 12:30 Vaslui 12:30 Vaslui 12:30 Harlau
07:00

15:55 Filiasi
07:00

15:45 Cotnari 15:45 Cotnari
07:15

12:30 Cotnari
07:15

15:55 Pitesti
07:20

15:45 Targu Frumos 15:45 Targu Frumos 15:45 Suceava 15:45 Suceava
07:30

12:30 Suceava 12:30 Targu Frumos
07:30

15:55 Targu Secuiesc
07:30

15:45 Pascani 15:45 Targu Ocna 15:45 Negresti 15:45 Pascani
08:00

12:30 Targu Ocna 12:30 Pascani 12:30 Negresti 12:30 Negresti
08:00

15:55 Brasov
08:00

15:55 Bicaz
08:10

15:55 Ramnicu Valcea
08:15

15:55 Falticeni
08:20

15:55 Gura Humorului
08:30

15:55 Moinesti
08:40

15:55 Fagaras
08:45

15:45 Comanesti 15:45 Roman
09:00

12:30 Roman 12:30 Roman 12:30 Comanesti
09:00

15:55 Comanesti
09:00

15:55 Targu Jiu
09:10

15:45 Girov 15:45 Girov
09:20

12:30 Girov
09:20

15:55 Campulung Moldovenesc
09:20

15:55 Targu Ocna
09:30

15:55 Gheorgheni
09:35

15:55 Reghin
09:40

15:55 Drobeta Turnu Severin
09:45

15:45 Miercurea Ciuc 15:45 Piatra Neamt 15:45 Bacau 15:45 Gura Humorului 15:45 Targu Neamt 15:45 Gura Humorului 15:45 Targu Neamt 15:45 Piatra Neamt
10:00

12:30 Bacau 12:30 Gura Humorului 12:30 Bacau 12:30 Targu Neamt 12:30 Piatra Neamt 12:30 Miercurea Ciuc
10:00

15:55 Toplita Gara
10:00

15:55 Sighisoara
10:10

15:55 Orastie
10:15

15:55 Deva
10:20

15:55 Caransebes
10:25

15:45 Bicaz 15:45 Bicaz
10:30

12:30 Bicaz
10:30

15:55 Targu Mures
10:30

15:55 Vatra Dornei
10:35

15:45 Campulung Moldovenesc 15:45 Onesti 15:45 Odorheiu Secuiesc 15:45 Campulung Moldovenesc
11:00

12:30 Odorheiu Secuiesc 12:30 Onesti 12:30 Campulung Moldovenesc 12:30 Onesti
11:00

15:55 Resita
11:00

15:55 Blaj
11:10

15:55 Sibiu
11:15

15:55 Medias
11:30

15:55 Sebes
11:35

15:45 Vatra Dornei 15:45 Praid 15:45 Medias 15:45 Praid 15:45 Targu Secuiesc 15:45 Vatra Dornei
12:00

12:30 Praid 12:30 Medias 12:30 Targu Secuiesc 12:30 Vatra Dornei 12:30 Targu Secuiesc
12:00

15:55 Alba Iulia
12:00

15:55 Bistrita
12:10

15:55 Lugoj
12:20

15:55 Aiud
12:30

15:55 Beclean
12:35

15:45 Blaj 15:45 Reghin 15:45 Reghin 15:45 Sfantu Gheorghe
13:00

12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Sfantu Gheorghe 12:30 Reghin 12:30 Blaj
13:00

15:55 Dej
13:00

15:55 Turda
13:15

15:55 Gherla
13:30

15:45 Fagaras 15:45 Teius 15:45 Brasov 15:45 Fagaras
14:00

12:30 Fagaras 12:30 Brasov 12:30 Brasov 12:30 Teius
14:00

15:55 Cluj Napoca
14:00

15:55 Timisoara
14:10

15:45 Sighisoara 15:45 Avrig 15:45 Alba Iulia 15:45 Avrig
15:00

12:30 Alba Iulia 12:30 Avrig 12:30 Sighisoara 12:30 Sighisoara
15:00

15:55 Huedin
15:00

15:45 Sibiu 15:45 Sibiu
15:30

12:30 Sibiu
15:30

15:45 Bistrita 15:45 Dej 15:45 Dej 15:45 Bistrita 15:45 Zlatna 15:45 Targu Mures
16:00

12:30 Bistrita 12:30 Zlatna 12:30 Targu Mures 12:30 Dej 12:30 Targu Mures
16:00

15:55 Arad
16:00

15:45 Sebes 15:45 Sebes 15:45 Ludus
16:30

12:30 Sebes 12:30 Ludus 12:30 Ludus
16:30

15:45 Abrud 15:45 Nasaud 15:45 Campia Turzii 15:45 Nasaud
17:00

12:30 Campia Turzii 12:30 Campia Turzii 12:30 Nasaud 12:30 Abrud
17:00

15:55 Oradea
17:00

15:55 Nadlac
17:10

15:45 Beclean 15:45 Turda 15:45 Beclean
17:30

12:30 Turda 12:30 Turda 12:30 Beclean
17:30

15:45 Gherla 15:45 Zalau 15:45 Cluj Napoca 15:45 Deva 15:45 Brad 15:45 Gherla 15:45 Deva 15:45 Zalau
18:00

12:30 Deva 12:30 Gherla 12:30 Zalau 12:30 Cluj Napoca 12:30 Cluj Napoca 12:30 Brad
18:00

15:45 Floresti
18:30

12:30 Floresti 12:30 Floresti
18:30

15:45 Gilau
19:00

12:30 Gilau 12:30 Gilau
19:00

15:45 Huedin
20:00

12:30 Huedin 12:30 Huedin
20:00

15:45 Alesd
21:00

12:30 Alesd 12:30 Alesd
21:00

15:45 Oradea 15:45 Oradea 15:45 Arad 15:45 Oradea 15:45 Oradea 15:45 Oradea
22:00

12:30 Arad 12:30 Oradea 12:30 Oradea 12:30 Oradea 12:30 Oradea
22:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.