La adresa - Mersul autobuzelor Bruxelles Belgia

La adresa

Bruxelles, Belgia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:30 Danytur
19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 19:00 Cotnari 14:00 Reghin 16:00 Praid 20:00 Saveni 11:30 Sebes 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 18:00 Girov 12:00 Dej 14:00 Fagaras 19:00 Botosani 10:00 Deva 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 17:30 Piatra Neamt 10:00 Zalau 13:30 Avrig 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 19:20 Harlau 16:00 Targu Neamt 17:00 Bicaz 08:00 Oradea 13:00 Sibiu 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi
06:00 Romfour Romania
11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud
06:30
18:45 Constanta 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 18:40 Medgidia 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau 15:50 Adjud 15:10 Pascani 14:40 Suceava 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 16:10 Ramnicu Sarat 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 09:00 Oradea 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 16:00 Focsani 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti
08:20
13:00 Nasaud 13:40 Gura Humorului 14:20 Targu Neamt 14:55 Roman 15:30 Focsani 16:00 Urziceni 16:40 Targoviste 17:20 Tandarei 17:55 Cernavoda 18:30 Mangalia 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:00 Alesd 10:40 Baia Mare 12:40 Dej 13:10 Prundu Bargaului 13:50 Radauti 14:30 Motca 15:00 Bacau 15:40 Ramnicu Sarat 16:10 Campina 16:50 Ramnicu Valcea 17:30 Lehliu 18:00 Calarasi 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 09:30 Huedin 11:30 Bontida 12:50 Beclean 13:20 Vatra Dornei 14:00 Suceava 14:40 Pascani 15:10 Adjud 15:50 Buzau 16:20 Predeal 17:00 Pitesti 17:40 Harsova 18:10 Medgidia 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 10:00 Zalau 12:00 Cluj Napoca 12:55 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 14:10 Falticeni 14:50 Targu Frumos 15:20 Marasesti 15:55 Ploiesti 16:30 Sinaia 17:10 Bucuresti 17:50 Slobozia 18:20 Constanta 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 08:00 Oradea 10:20 Satu Mare 12:30 Gherla
08:55
15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi
11:00 Romfour Romania
18:20 Negresti 10:45 Miercurea Sibiului 17:35 Pascani 17:40 Turnu Magurele 17:25 Cristesti 17:00 Craiova 08:30 Alesd 11:00 Cluj Napoca 11:25 Beclean 13:00 Iacobeni 14:55 Suceava 15:40 Medias 16:35 Miercurea Ciuc 17:00 Bicaz 20:40 Tulcea 20:00 Barlad 19:20 Marasesti 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 19:00 Sascut 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 15:15 Targu Carbunesti 11:30 Lancram 14:15 Lugoj 10:30 Unirea 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 17:00 Medgidia 18:10 Iasi 10:15 Medias 17:45 Hirlau 17:30 Corabia 17:20 Timisesti 16:30 Filiasi 09:30 Negreni 04:00 Budapesta 11:40 Bistrita 13:30 Campulung Moldovenesc 15:00 Falticeni 15:50 Reghin 16:40 Toplita 17:05 Piatra Neamt 20:30 Braila 19:50 Husi 14:35 Darabani 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 18:50 Bacau 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 15:00 Motru 11:15 Alba Iulia 14:00 Timisoara 10:15 Turda 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 17:30 Mangalia 18:00 Podu Iloaiei 10:00 Cluj Napoca 17:40 Targu Frumos 17:20 Alexandria 07:00 Bors 16:00 Rovinari 10:00 Huedin 11:30 Cluj Napoca 11:50 Prundu Bargaului 14:00 Gura Humorului 15:20 Targu Mures 16:20 Morareni 16:45 Durau 17:10 Targu Neamt 20:20 Galati 19:40 Buzau 14:45 Veresti 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 18:40 Roman 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 14:45 Resita 11:00 Teius 13:40 Arad 10:00 Cluj Napoca 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 18:30 Vaslui 20:00 Constanta 17:50 Deleni 20:00 Giurgiu 17:30 Motca 17:10 Slatina (Olt) 08:00 Oradea 15:35 Isalnita 10:30 Gilau 11:00 Dej 12:30 Vatra Dornei 14:25 Botosani 15:30 Sighisoara 16:30 Sfantu Gheorghe 16:50 Poiana Largului 17:15 Dumbrava 20:10 Tecuci 19:30 Focsani 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 19:10 Adjud 18:00 Tandarei 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 14:30 Caransebes 10:45 Aiud 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita
11:00
13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 12:30 Dej 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 18:00 Calarasi 12:35 Sibiu 17:20 Lehliu 12:55 Covasna 16:40 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 12:20 Gherla 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 18:30 Mangalia 12:20 Teius 17:50 Cernavoda 12:40 Fagaras 17:10 Tandarei 13:05 Moinesti 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 18:20 Constanta 12:25 Alba Iulia 17:40 Slobozia 12:45 Brasov 17:00 Bucuresti 13:00 Comanesti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 12:40 Beclean 10:00 Bontida 09:20 Huedin 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 18:10 Medgidia 12:30 Sebes 17:30 Harsova 12:50 Targu Secuiesc 16:50 Pitesti 13:30 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi
11:30
17:00 Oituz 13:40 Fagaras 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 11:30 Turda 19:00 Marasesti 13:45 Satu Mare 10:45 Timisoara 10:00 Huedin 09:50 Oradea 15:45 Campulung Moldovenesc 18:30 Targu Neamt 22:00 Barlad 21:30 Husi 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 21:30 Botosani 11:00 Alba Iulia 18:30 Adjud 15:00 Baia Mare 19:00 Focsani 14:00 Bistrita 17:45 Falticeni 14:45 Vatra Dornei 16:30 Frasin 21:30 Husi 21:00 Vaslui 10:00 Deva 15:00 Brasov 12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:00 Harlau 19:30 Tecuci 21:00 Braila 16:00 Ploiesti 19:30 Ramnicu Sarat 13:15 Dej 16:45 Gura Humorului 17:15 Suceava 13:00 Gherla 21:00 Vaslui 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 13:00 Targu Mures 20:30 Galati 13:00 Carei 16:30 Bucuresti 19:30 Piatra Neamt 12:45 Cluj Napoca 16:15 Vama 19:00 Pascani 13:30 Beclean 22:00 Barlad
13:30
22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau
15:30 Danytur
08:00 Oradea 10:00 Deva 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 12:00 Brasov 20:00 Saveni 11:20 Campia Turzii 16:00 Campulung Moldovenesc 09:30 Gilau 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:00 Girov 14:00 Fagaras 19:40 Galati 15:30 Negresti 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 13:30 Onesti 12:00 Dej 11:50 Sighisoara 19:00 Botosani 11:00 Turda 14:00 Vatra Dornei 09:00 Huedin 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 20:00 Braila 15:00 Roman 13:00 Sibiu 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:00 Pascani 13:00 Targu Secuiesc 10:00 Zalau 11:40 Targu Mures 18:00 Suceava 10:20 Cluj Napoca 12:00 Bistrita 08:30 Alesd 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 11:30 Sebes 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 08:00 Oradea 11:35 Ludus 17:00 Gura Humorului 09:40 Floresti 09:00 Nasaud 03:55 Schwechat 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Cotnari 16:00 Praid 17:00 Barlad 16:00 Vaslui
15:30 Danytur
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

15:35 Constanta
00:05

19:00 Braila
00:10

15:35 Mangalia
00:10

15:35 Medgidia
00:15

19:00 Galati
00:30

15:35 Cernavoda
00:30

01:45 Lugoj
01:00

19:00 Buzau
01:00

15:35 Giurgiu
01:00

15:35 Alexandria
01:05

15:35 Fetesti
01:10

16:00 Tulcea 16:00 Tulcea 16:00 Tulcea
01:15

14:10 Tulcea 14:10 Tulcea 14:10 Tulcea
01:15

12:30 Tulcea 12:30 Tulcea 12:30 Tulcea 12:30 Tulcea
01:15

15:35 Braila
01:20

16:00 Braila 16:00 Braila 16:00 Braila
01:20

14:10 Braila 14:10 Braila 14:10 Braila
01:20

12:30 Braila 12:30 Braila 12:30 Braila 12:30 Braila
01:20

19:00 Ramnicu Sarat
01:30

15:35 Tulcea
01:30

19:00 Tecuci
01:50

15:35 Calarasi
02:00

16:00 Mangalia
02:00

15:35 Galati
02:10

19:00 Focsani
02:15

01:45 Timisoara
02:30

19:00 Adjud
02:45

19:00 Barlad
03:00

15:35 Slobozia
03:00

16:00 Constanta 16:00 Galati 16:00 Galati 16:00 Galati
03:00

14:10 Galati 14:10 Galati 14:10 Galati
03:00

12:30 Galati 12:30 Galati 12:30 Galati 12:30 Galati
03:00

15:35 Tecuci
03:10

16:00 Medgidia
03:10

15:35 Ramnicu Sarat
03:20

19:00 Husi
03:30

15:35 Barlad
03:30

16:00 Ianca 16:00 Ianca 16:00 Ianca
03:30

14:10 Ianca 14:10 Ianca 14:10 Ianca
03:30

12:30 Ianca 12:30 Ianca 12:30 Ianca 12:30 Ianca
03:30

19:00 Dorohoi
03:35

01:45 Arad
03:45

19:00 Onesti
03:45
Danytur
16:00 Schwechat
03:50
Danytur
13:40 Schwechat 13:40 Schwechat
03:50

15:35 Husi
03:50

19:00 Vaslui
04:00
Danytur
13:40 Viena
04:00

15:35 Bucuresti
04:00

16:00 Calarasi
04:00

19:00 Comanesti
04:10

15:35 Buzau
04:10

16:00 Cernavoda
04:10

12:30 Mangalia
04:10

19:00 Bucuresti
04:15

16:00 Slobozia
04:15

19:00 Moinesti
04:20

15:35 Focsani
04:20

16:00 Harsova
04:20

12:30 Constanta
04:20

19:00 Botosani
04:30

15:35 Vaslui
04:30

16:00 Faurei 16:00 Faurei 16:00 Faurei
04:30

14:10 Faurei 14:10 Faurei 14:10 Faurei
04:30

12:30 Medgidia 12:30 Faurei 12:30 Faurei 12:30 Faurei 12:30 Faurei
04:30

19:00 Craiova
04:35

15:35 Harlau
04:40

16:00 Tecuci 16:00 Tecuci 16:00 Tecuci
04:40

14:10 Tecuci 14:10 Tecuci 14:10 Tecuci
04:40

12:30 Tecuci 12:30 Tecuci 12:30 Tecuci 12:30 Tecuci 12:30 Calarasi
04:40

19:00 Iasi
04:45

16:00 Barlad 16:00 Barlad 16:00 Barlad
04:50

14:10 Barlad 14:10 Barlad 14:10 Barlad
04:50

12:30 Barlad 12:30 Barlad 12:30 Cernavoda 12:30 Barlad 12:30 Barlad
04:50

12:30 Slobozia
04:55

19:00 Podu Iloaiei
05:00
Danytur
16:00 Focsani 16:00 Focsani 16:00 Braila
05:00
Danytur
13:40 Focsani 13:40 Braila 13:40 Braila
05:00

21:30 Barlad
05:00

15:35 Roman
05:00

16:00 Lehliu
05:00

14:10 Mangalia
05:00

12:30 Harsova
05:00

19:00 Filiasi
05:05

19:00 Ploiesti
05:10

15:35 Adjud
05:10

16:00 Tandarei
05:10

14:10 Constanta
05:10

12:30 Lehliu
05:10

15:35 Bacau
05:15

19:00 Suceava
05:20
Danytur
16:00 Tecuci 16:00 Tecuci
05:20
Danytur
13:40 Tecuci
05:20

15:35 Slatina (Olt)
05:20

14:10 Medgidia
05:20

12:30 Tandarei
05:20

15:35 Radauti
05:25

19:00 Bacau
05:30
Danytur
16:00 Galati
05:30
Danytur
13:40 Galati 13:40 Galati
05:30

21:30 Husi
05:30

15:35 Iasi
05:30

16:00 Husi 16:00 Husi 16:00 Husi
05:30

14:10 Husi 14:10 Husi 14:10 Calarasi 14:10 Husi
05:30

12:30 Husi 12:30 Bucuresti 12:30 Husi 12:30 Husi 12:30 Husi
05:30

15:35 Dorohoi
05:35

19:00 Negresti
05:40
Danytur
16:00 Marasesti 16:00 Marasesti
05:40
Danytur
13:40 Marasesti
05:40

15:35 Targu Frumos
05:40
Romfour Romania
13:55 Tulcea
05:40

16:00 Vaslui 16:00 Vaslui 16:00 Vaslui
05:40

14:10 Vaslui 14:10 Cernavoda 14:10 Vaslui 14:10 Vaslui
05:40

12:30 Pitesti 12:30 Vaslui 12:30 Vaslui 12:30 Vaslui 12:30 Vaslui
05:40

19:00 Harlau
05:45

15:35 Targoviste
05:45
Romfour Romania
13:55 Braila
05:45

15:35 Urziceni
05:47

19:00 Constanta
05:50

15:35 Ploiesti
05:50
Romfour Romania
13:55 Galati
05:50

14:10 Slobozia
05:50

12:30 Ramnicu Valcea
05:50

15:35 Targu Neamt
05:55

15:35 Buhusi
05:57

15:35 Roznov
05:58

19:00 Campina
06:00
Danytur
16:00 Barlad 16:00 Saveni 16:00 Saveni 16:00 Adjud 16:00 Adjud
06:00
Danytur
13:40 Barlad 13:40 Saveni 13:40 Adjud 13:40 Barlad
06:00

15:35 Piatra Neamt
06:00
Romfour Romania
13:55 Constanta 13:55 Giurgiu 13:55 Constanta 13:55 Giurgiu 13:55 Tecuci
06:00
Romfour Romania
17:00 Constanta 17:00 Constanta 17:00 Giurgiu 17:00 Giurgiu
06:00

16:00 Giurgiu 16:00 Iasi 16:00 Iasi 16:00 Giurgiu 16:00 Giurgiu 16:00 Iasi
06:00

14:10 Iasi 14:10 Giurgiu 14:10 Iasi 14:10 Giurgiu 14:10 Harsova 14:10 Giurgiu 14:10 Iasi
06:00

12:30 Giurgiu 12:30 Iasi 12:30 Giurgiu 12:30 Iasi 12:30 Giurgiu 12:30 Iasi 12:30 Giurgiu 12:30 Iasi 12:30 Targoviste
06:00

19:00 Buhusi
06:05
Romfour Romania
13:55 Barlad
06:05

19:00 Roznov
06:10
Danytur
16:00 Husi
06:10
Danytur
13:40 Husi 13:40 Husi
06:10

15:35 Onesti
06:10
Romfour Romania
13:55 Husi 13:55 Turnu Magurele 13:55 Turnu Magurele
06:10
Romfour Romania
17:00 Turnu Magurele 17:00 Turnu Magurele
06:10

16:00 Alexandria 16:00 Alexandria 16:00 Alexandria 16:00 Podu Iloaiei 16:00 Podu Iloaiei 16:00 Podu Iloaiei
06:10

14:10 Podu Iloaiei 14:10 Alexandria 14:10 Alexandria 14:10 Lehliu 14:10 Alexandria 14:10 Podu Iloaiei 14:10 Podu Iloaiei
06:10

12:30 Alexandria 12:30 Alexandria 12:30 Sinaia 12:30 Podu Iloaiei 12:30 Podu Iloaiei 12:30 Podu Iloaiei 12:30 Podu Iloaiei 12:30 Alexandria 12:30 Alexandria
06:10

19:00 Targu Frumos
06:15

16:00 Turnu Magurele 16:00 Turnu Magurele 16:00 Turnu Magurele
06:15

14:10 Turnu Magurele 14:10 Turnu Magurele 14:10 Turnu Magurele
06:15

12:30 Turnu Magurele 12:30 Turnu Magurele 12:30 Turnu Magurele 12:30 Turnu Magurele
06:15

19:00 Gura Humorului
06:20

15:35 Botosani
06:20
Romfour Romania
13:55 Corabia 13:55 Corabia
06:20
Romfour Romania
17:00 Corabia 17:00 Corabia
06:20

16:00 Harlau 16:00 Caracal 16:00 Caracal 16:00 Caracal 16:00 Harlau 16:00 Harlau
06:20

14:10 Caracal 14:10 Caracal 14:10 Harlau 14:10 Tandarei 14:10 Harlau 14:10 Caracal 14:10 Harlau
06:20

12:30 Harlau 12:30 Predeal 12:30 Caracal 12:30 Caracal 12:30 Harlau 12:30 Harlau 12:30 Caracal 12:30 Caracal 12:30 Harlau
06:20

19:00 Falticeni
06:30
Danytur
16:00 Botosani 16:00 Botosani
06:30
Danytur
13:40 Botosani
06:30

15:35 Pascani
06:30
Romfour Romania
13:55 Buzau 13:55 Alexandria 13:55 Mangalia 13:55 Mangalia 13:55 Alexandria
06:30
Romfour Romania
17:00 Mangalia 17:00 Alexandria 17:00 Alexandria 17:00 Mangalia
06:30

16:00 Flamanzi 16:00 Flamanzi 16:00 Flamanzi 16:00 Slatina (Olt) 16:00 Slatina (Olt) 16:00 Slatina (Olt)
06:30

14:10 Bucuresti 14:10 Flamanzi 14:10 Slatina (Olt) 14:10 Flamanzi 14:10 Flamanzi 14:10 Slatina (Olt) 14:10 Slatina (Olt)
06:30

12:30 Slatina (Olt) 12:30 Slatina (Olt) 12:30 Flamanzi 12:30 Flamanzi 12:30 Slatina (Olt) 12:30 Slatina (Olt) 12:30 Campina 12:30 Flamanzi 12:30 Flamanzi
06:30

19:00 Rovinari
06:35

19:00 Pascani
06:40

15:35 Craiova
06:40
Romfour Romania
13:55 Filiasi 13:55 Medgidia 13:55 Medgidia 13:55 Filiasi 13:55 Focsani
06:40
Romfour Romania
17:00 Filiasi 17:00 Medgidia 17:00 Medgidia 17:00 Filiasi
06:40

16:00 Botosani 16:00 Botosani 16:00 Botosani
06:40

14:10 Botosani 14:10 Botosani 14:10 Pitesti 14:10 Botosani
06:40

12:30 Botosani 12:30 Botosani 12:30 Botosani 12:30 Botosani 12:30 Urziceni
06:40

19:00 Motca
06:45

21:30 Vaslui
06:45

16:00 Saveni 16:00 Saveni 16:00 Saveni
06:45

14:10 Saveni 14:10 Saveni 14:10 Saveni
06:45

12:30 Saveni 12:30 Saveni 12:30 Saveni 12:30 Saveni
06:45

19:00 Piatra Neamt
06:50

15:35 Suceava
06:50
Romfour Romania
13:55 Hirsova 13:55 Hirsova 13:55 Slatina (Olt) 13:55 Slatina (Olt)
06:50
Romfour Romania
17:00 Slatina (Olt) 17:00 Hirsova 17:00 Hirsova 17:00 Slatina (Olt)
06:50

16:00 Darabani 16:00 Darabani 16:00 Darabani
06:50

14:10 Darabani 14:10 Darabani 14:10 Ramnicu Valcea 14:10 Darabani
06:50

12:30 Darabani 12:30 Ploiesti 12:30 Darabani 12:30 Darabani 12:30 Darabani
06:50

19:00 Roman
06:55

19:00 Cristesti
07:00
Danytur
16:00 Iasi 16:00 Vaslui 16:00 Harlau 16:00 Iasi 16:00 Harlau
07:00
Danytur
13:40 Vaslui 13:40 Harlau 13:40 Iasi 13:40 Vaslui
07:00

15:35 Filiasi
07:00
Romfour Romania
13:55 Tandarei 13:55 Tandarei 13:55 Craiova 13:55 Craiova 13:55 Marasesti
07:00
Romfour Romania
17:00 Tandarei 17:00 Tandarei 17:00 Craiova 17:00 Tulcea 17:00 Craiova
07:00

16:00 Craiova 16:00 Dorohoi 16:00 Bucuresti 16:00 Dorohoi 16:00 Craiova 16:00 Craiova 16:00 Dorohoi
07:00

14:10 Dorohoi 14:10 Craiova 14:10 Targoviste 14:10 Dorohoi 14:10 Craiova 14:10 Dorohoi 14:10 Craiova
07:00

12:30 Buzau 12:30 Craiova 12:30 Dorohoi 12:30 Craiova 12:30 Dorohoi 12:30 Craiova 12:30 Dorohoi 12:30 Dorohoi 12:30 Craiova
07:00

19:00 Targu Jiu
07:05
Romfour Romania
13:55 Adjud
07:05

19:00 Brasov
07:10
Romfour Romania
13:55 Sascut 13:55 Filiasi 13:55 Filiasi
07:10
Romfour Romania
17:00 Filiasi 17:00 Braila 17:00 Filiasi
07:10

16:00 Filiasi 16:00 Vanatori 16:00 Vanatori 16:00 Vanatori 16:00 Filiasi 16:00 Filiasi
07:10

14:10 Sinaia 14:10 Filiasi 14:10 Filiasi 14:10 Vanatori 14:10 Vanatori 14:10 Vanatori 14:10 Filiasi
07:10

12:30 Filiasi 12:30 Vanatori 12:30 Vanatori 12:30 Vanatori 12:30 Vanatori 12:30 Filiasi 12:30 Filiasi 12:30 Ramnicu Sarat 12:30 Filiasi
07:10
Danytur
16:00 Cotnari 16:00 Cotnari
07:15
Danytur
13:40 Cotnari
07:15
Romfour Romania
17:00 Galati
07:15

15:35 Pitesti
07:20
Romfour Romania
13:55 Rovinari 13:55 Rovinari
07:20
Romfour Romania
17:00 Rovinari 17:00 Rovinari
07:20

16:00 Drobeta Turnu Severin 16:00 Drobeta Turnu Severin 16:00 Drobeta Turnu Severin
07:20

14:10 Drobeta Turnu Severin 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:10 Predeal
07:20

12:30 Drobeta Turnu Severin 12:30 Drobeta Turnu Severin 12:30 Focsani 12:30 Drobeta Turnu Severin 12:30 Drobeta Turnu Severin
07:20
Romfour Romania
17:00 Tecuci
07:25

19:00 Fetesti
07:30
Danytur
16:00 Suceava 16:00 Suceava 16:00 Targu Frumos 16:00 Targu Frumos
07:30
Danytur
13:40 Suceava 13:40 Targu Frumos
07:30

21:30 Botosani
07:30

15:35 Targu Secuiesc
07:30
Romfour Romania
13:55 Isalnita 13:55 Isalnita
07:30
Romfour Romania
17:00 Isalnita 17:00 Isalnita
07:30

16:00 Rovinari 16:00 Pitesti 16:00 Rovinari 16:00 Rovinari
07:30

14:10 Rovinari 14:10 Campina 14:10 Rovinari 14:10 Rovinari
07:30

12:30 Rovinari 12:30 Rovinari 12:30 Marasesti 12:30 Rovinari 12:30 Rovinari
07:30
Romfour Romania
17:00 Barlad
07:35
Romfour Romania
13:55 Targu Carbunesti 13:55 Targu Carbunesti
07:40
Romfour Romania
17:00 Targu Carbunesti 17:00 Targu Carbunesti
07:40

16:00 Resita 16:00 Resita 16:00 Resita
07:40

14:10 Resita 14:10 Urziceni 14:10 Resita 14:10 Resita
07:40

12:30 Adjud 12:30 Resita 12:30 Resita 12:30 Resita 12:30 Resita
07:40
Romfour Romania
13:55 Motru 13:55 Bacau 13:55 Motru
07:45
Romfour Romania
17:00 Motru 17:00 Husi 17:00 Motru
07:45
Romfour Romania
13:55 Resita 13:55 Resita
07:50
Romfour Romania
17:00 Resita 17:00 Resita
07:50

16:00 Caransebes 16:00 Caransebes 16:00 Caransebes
07:50

14:10 Ploiesti 14:10 Caransebes 14:10 Caransebes 14:10 Caransebes
07:50

12:30 Caransebes 12:30 Caransebes 12:30 Caransebes 12:30 Bacau 12:30 Caransebes
07:50
Romfour Romania
13:55 Caransebes 13:55 Caransebes
07:55
Romfour Romania
17:00 Caransebes 17:00 Caransebes
07:55

19:00 Targu Neamt
08:00
Danytur
16:00 Targu Ocna 16:00 Targu Ocna 16:00 Negresti 16:00 Pascani 16:00 Pascani
08:00
Danytur
13:40 Targu Ocna 13:40 Negresti 13:40 Pascani 13:40 Negresti
08:00

21:30 Iasi 21:30 Harlau
08:00

15:35 Brasov
08:00
Romfour Romania
13:55 Lugoj 13:55 Roman 13:55 Lugoj 13:55 Slobozia 13:55 Slobozia
08:00
Romfour Romania
17:00 Slobozia 17:00 Lugoj 17:00 Slobozia 17:00 Buzau 17:00 Lugoj
08:00

16:00 Targu Jiu 16:00 Ramnicu Valcea 16:00 Targu Jiu 16:00 Targu Jiu
08:00

14:10 Targu Jiu 14:10 Targu Jiu 14:10 Targu Jiu 14:10 Buzau
08:00

12:30 Targu Jiu 12:30 Targu Jiu 12:30 Roman 12:30 Targu Jiu 12:30 Targu Jiu
08:00
Romfour Romania
13:55 Vaslui 13:55 Timisoara 13:55 Timisoara
08:05
Romfour Romania
17:00 Timisoara 17:00 Timisoara
08:05

15:35 Bicaz
08:10
Romfour Romania
13:55 Negresti 13:55 Arad 13:55 Bucuresti 13:55 Bucuresti 13:55 Arad
08:10
Romfour Romania
17:00 Arad 17:00 Bucuresti 17:00 Focsani 17:00 Bucuresti 17:00 Arad
08:10

16:00 Bumbesti Jiu 16:00 Bumbesti Jiu 16:00 Bumbesti Jiu 16:00 Targoviste
08:10

14:10 Bumbesti Jiu 14:10 Bumbesti Jiu 14:10 Ramnicu Sarat 14:10 Bumbesti Jiu
08:10

12:30 Bumbesti Jiu 12:30 Targu Frumos 12:30 Bumbesti Jiu 12:30 Bumbesti Jiu 12:30 Bumbesti Jiu
08:10

15:35 Ramnicu Valcea
08:15
Romfour Romania
13:55 Iasi
08:15
Romfour Romania
17:00 Marasesti
08:15

15:35 Falticeni
08:20
Romfour Romania
13:55 Targu Jiu 13:55 Podu Iloaiei 13:55 Targu Jiu
08:20
Romfour Romania
17:00 Targu Jiu 17:00 Targu Jiu
08:20

16:00 Petrosani 16:00 Sinaia 16:00 Petrosani 16:00 Petrosani
08:20

14:10 Focsani 14:10 Petrosani 14:10 Petrosani 14:10 Petrosani
08:20

12:30 Petrosani 12:30 Pascani 12:30 Petrosani 12:30 Petrosani 12:30 Petrosani
08:20
Romfour Romania
13:55 Petrosani 13:55 Deleni 13:55 Petrosani
08:25
Romfour Romania
17:00 Adjud 17:00 Petrosani 17:00 Petrosani
08:25

19:00 Fagaras
08:30

21:30 Podu Iloaiei 21:30 Braila
08:30

15:35 Gura Humorului
08:30
Romfour Romania
13:55 Hirlau 13:55 Hateg 13:55 Hateg
08:30
Romfour Romania
17:00 Hateg 17:00 Hateg
08:30

16:00 Hateg 16:00 Predeal 16:00 Hateg 16:00 Hateg 16:00 Poiana Largului 16:00 Poiana Largului 16:00 Poiana Largului
08:30

14:10 Marasesti 14:10 Poiana Largului 14:10 Hateg 14:10 Hateg 14:10 Hateg 14:10 Poiana Largului 14:10 Poiana Largului
08:30

12:30 Hateg 12:30 Hateg 12:30 Poiana Largului 12:30 Poiana Largului 12:30 Poiana Largului 12:30 Hateg 12:30 Motca 12:30 Poiana Largului 12:30 Hateg
08:30

19:00 Petrosani
08:35
Romfour Romania
13:55 Targu Frumos
08:35
Romfour Romania
17:00 Sascut
08:35

16:00 Bicaz 16:00 Bicaz 16:00 Bicaz
08:35

14:10 Bicaz 14:10 Bicaz 14:10 Bicaz
08:35

12:30 Bicaz 12:30 Bicaz 12:30 Bicaz 12:30 Bicaz
08:35

15:35 Moinesti
08:40
Romfour Romania
13:55 Calan 13:55 Pascani 13:55 Calan
08:40
Romfour Romania
17:00 Calan 17:00 Calan
08:40

16:00 Hunedoara 16:00 Piatra Neamt 16:00 Campina 16:00 Hunedoara 16:00 Piatra Neamt 16:00 Piatra Neamt 16:00 Hunedoara
08:40

14:10 Hunedoara 14:10 Piatra Neamt 14:10 Piatra Neamt 14:10 Hunedoara 14:10 Adjud 14:10 Piatra Neamt 14:10 Hunedoara
08:40

12:30 Piatra Neamt 12:30 Hunedoara 12:30 Hunedoara 12:30 Targu Neamt 12:30 Piatra Neamt 12:30 Piatra Neamt 12:30 Hunedoara 12:30 Hunedoara 12:30 Piatra Neamt
08:40

21:30 Targu Frumos
08:45

15:35 Fagaras
08:45
Romfour Romania
13:55 Motca
08:45
Romfour Romania
17:00 Bacau
08:45
Romfour Romania
13:55 Cristesti 13:55 Hunedoara 13:55 Hunedoara
08:50
Romfour Romania
17:00 Hunedoara 17:00 Hunedoara
08:50

16:00 Deva 16:00 Deva 16:00 Deva 16:00 Urziceni
08:50

14:10 Deva 14:10 Deva 14:10 Bacau 14:10 Deva
08:50

12:30 Deva 12:30 Falticeni 12:30 Deva 12:30 Deva 12:30 Deva
08:50
Romfour Romania
13:55 Timisesti
08:55
Romfour Romania
17:00 Roman
08:55

12:30 Suceava
08:55
Danytur
16:00 Comanesti 16:00 Comanesti 16:00 Roman
09:00
Danytur
13:40 Comanesti 13:40 Roman 13:40 Roman
09:00

21:30 Piatra Neamt 21:30 Galati
09:00

15:35 Comanesti
09:00
Romfour Romania
13:55 Deva 13:55 Pitesti 13:55 Pitesti 13:55 Deva 13:55 Dumbrava
09:00
Romfour Romania
17:00 Vaslui 17:00 Pitesti 17:00 Deva 17:00 Pitesti 17:00 Deva
09:00

16:00 Gheorgheni 16:00 Ploiesti 16:00 Lugoj 16:00 Lugoj 16:00 Lugoj 16:00 Gheorgheni 16:00 Gheorgheni
09:00

14:10 Gheorgheni 14:10 Roman 14:10 Gheorgheni 14:10 Lugoj 14:10 Lugoj 14:10 Lugoj 14:10 Gheorgheni
09:00

12:30 Gheorgheni 12:30 Lugoj 12:30 Lugoj 12:30 Lugoj 12:30 Lugoj 12:30 Gheorgheni 12:30 Gheorgheni 12:30 Radauti 12:30 Gheorgheni
09:00
Romfour Romania
13:55 Targu Neamt
09:05
Romfour Romania
17:00 Negresti
09:05

15:35 Targu Jiu
09:10
Romfour Romania
13:55 Ramnicu Sarat 13:55 Ramnicu Sarat 13:55 Piatra Neamt
09:10
Romfour Romania
17:00 Ramnicu Sarat 17:00 Ramnicu Sarat 17:00 Iasi
09:10

16:00 Timisoara 16:00 Sovata 16:00 Sovata 16:00 Timisoara 16:00 Timisoara 16:00 Sovata 16:00 Buzau
09:10

14:10 Targu Frumos 14:10 Sovata 14:10 Timisoara 14:10 Sovata 14:10 Timisoara 14:10 Sovata 14:10 Timisoara
09:10

12:30 Timisoara 12:30 Sovata 12:30 Timisoara 12:30 Sovata 12:30 Gura Humorului 12:30 Timisoara 12:30 Sovata 12:30 Sovata 12:30 Timisoara
09:10

21:30 Pascani 21:30 Pascani
09:15
Romfour Romania
13:55 Bicaz
09:15
Romfour Romania
17:00 Podu Iloaiei
09:15
Danytur
16:00 Girov 16:00 Girov
09:20
Danytur
13:40 Girov
09:20

15:35 Campulung Moldovenesc
09:20
Romfour Romania
13:55 Campina 13:55 Campina
09:20
Romfour Romania
17:00 Deleni 17:00 Campina 17:00 Campina
09:20

16:00 Arad 16:00 Ramnicu Sarat 16:00 Arad 16:00 Arad
09:20

14:10 Arad 14:10 Arad 14:10 Pascani 14:10 Arad
09:20

12:30 Arad 12:30 Campulung Moldovenesc 12:30 Arad 12:30 Arad 12:30 Arad
09:20
Romfour Romania
17:00 Harlau
09:25

19:00 Poiana Largului
09:30

15:35 Targu Ocna
09:30
Romfour Romania
13:55 Sinaia 13:55 Sinaia 13:55 Poiana Largului
09:30
Romfour Romania
17:00 Sinaia 17:00 Targu Frumos 17:00 Sinaia
09:30

16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Chisineu Cris 16:00 Chisineu Cris 16:00 Chisineu Cris 16:00 Focsani
09:30

14:10 Chisineu Cris 14:10 Chisineu Cris 14:10 Miercurea Ciuc 14:10 Motca 14:10 Chisineu Cris 14:10 Miercurea Ciuc 14:10 Miercurea Ciuc
09:30

12:30 Vatra Dornei 12:30 Miercurea Ciuc 12:30 Miercurea Ciuc 12:30 Chisineu Cris 12:30 Chisineu Cris 12:30 Miercurea Ciuc 12:30 Miercurea Ciuc 12:30 Chisineu Cris 12:30 Chisineu Cris
09:30

19:00 Hateg
09:35

15:35 Gheorgheni
09:35
Romfour Romania
13:55 Durau
09:35
Romfour Romania
17:00 Pascani
09:35

15:35 Reghin
09:40
Romfour Romania
13:55 Predeal 13:55 Toplita 13:55 Predeal
09:40
Romfour Romania
17:00 Motca 17:00 Predeal 17:00 Predeal
09:40

16:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Marasesti 16:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

14:10 Odorheiu Secuiesc 14:10 Targu Neamt 14:10 Odorheiu Secuiesc 14:10 Odorheiu Secuiesc
09:40

12:30 Odorheiu Secuiesc 12:30 Odorheiu Secuiesc 12:30 Odorheiu Secuiesc 12:30 Prundu Bargaului 12:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

19:00 Sibiu
09:45

15:35 Drobeta Turnu Severin
09:45
Romfour Romania
17:00 Cristesti
09:45
Romfour Romania
13:55 Brasov 13:55 Miercurea Ciuc 13:55 Brasov 13:55 Sfantu Gheorghe
09:50
Romfour Romania
17:00 Brasov 17:00 Brasov 17:00 Timisesti
09:50

16:00 Toplita 16:00 Adjud 16:00 Salonta 16:00 Salonta 16:00 Salonta 16:00 Toplita 16:00 Toplita
09:50

14:10 Falticeni 14:10 Toplita 14:10 Toplita 14:10 Salonta 14:10 Salonta 14:10 Salonta 14:10 Toplita
09:50

12:30 Toplita 12:30 Salonta 12:30 Salonta 12:30 Salonta 12:30 Salonta 12:30 Nasaud 12:30 Toplita 12:30 Toplita 12:30 Toplita
09:50
Romfour Romania
13:55 Morareni
09:55
Romfour Romania
17:00 Dumbrava
09:55

14:10 Suceava
09:55

19:00 Hunedoara
10:00
Danytur
16:00 Gura Humorului 16:00 Gura Humorului 16:00 Targu Neamt 16:00 Targu Neamt 16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Piatra Neamt 16:00 Miercurea Ciuc 16:00 Piatra Neamt 16:00 Bacau
10:00
Danytur
13:40 Gura Humorului 13:40 Targu Neamt 13:40 Bacau 13:40 Piatra Neamt 13:40 Miercurea Ciuc 13:40 Bacau
10:00

21:30 Ramnicu Sarat 21:30 Roman 21:30 Ramnicu Sarat 21:30 Tecuci
10:00

15:35 Toplita Gara
10:00
Romfour Romania
13:55 Reghin 13:55 Targu Secuiesc 13:55 Targu Secuiesc
10:00
Romfour Romania
17:00 Targu Neamt 17:00 Targu Secuiesc 17:00 Targu Secuiesc
10:00

16:00 Reghin 16:00 Gilau 16:00 Reghin 16:00 Gilau 16:00 Gilau 16:00 Reghin 16:00 Bacau
10:00

14:10 Reghin 14:10 Gilau 14:10 Reghin 14:10 Radauti 14:10 Gilau 14:10 Reghin 14:10 Gilau
10:00

12:30 Gilau 12:30 Reghin 12:30 Gilau 12:30 Bistrita 12:30 Reghin 12:30 Gilau 12:30 Reghin 12:30 Reghin 12:30 Gilau
10:00
Romfour Romania
13:55 Sfantu Gheorghe 13:55 Sighisoara 13:55 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
17:00 Sovata 17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Piatra Neamt 17:00 Sfantu Gheorghe
10:05

14:10 Gura Humorului
10:05

15:35 Sighisoara
10:10
Romfour Romania
13:55 Covasna 13:55 Covasna
10:10
Romfour Romania
17:00 Covasna 17:00 Bicaz 17:00 Covasna
10:10

16:00 Onesti 16:00 Onesti 16:00 Onesti 16:00 Roman
10:10

14:10 Campulung Moldovenesc 14:10 Onesti 14:10 Onesti 14:10 Onesti
10:10

12:30 Beclean 12:30 Onesti 12:30 Onesti 12:30 Onesti 12:30 Onesti
10:10

15:35 Orastie
10:15
Romfour Romania
13:55 Targu Mures
10:15

16:00 Targu Frumos
10:15

15:35 Deva
10:20
Romfour Romania
13:55 Targu Ocna 13:55 Falticeni 13:55 Targu Ocna
10:20
Romfour Romania
17:00 Poiana Largului 17:00 Targu Ocna 17:00 Targu Ocna
10:20

16:00 Pascani 16:00 Moinesti 16:00 Moinesti 16:00 Moinesti
10:20

14:10 Moinesti 14:10 Moinesti 14:10 Vatra Dornei 14:10 Moinesti
10:20

12:30 Moinesti 12:30 Moinesti 12:30 Moinesti 12:30 Dej 12:30 Moinesti
10:20

15:35 Caransebes
10:25
Romfour Romania
13:55 Suceava
10:25
Romfour Romania
17:00 Durau
10:25

19:00 Sebes
10:30
Danytur
16:00 Bicaz 16:00 Bicaz
10:30
Danytur
13:40 Bicaz
10:30

21:30 Focsani 21:30 Marasesti 21:30 Bucuresti 21:30 Focsani 21:30 Bucuresti
10:30

15:35 Targu Mures
10:30
Romfour Romania
13:55 Dolhasca 13:55 Onesti 13:55 Onesti
10:30
Romfour Romania
17:00 Onesti 17:00 Onesti
10:30

16:00 Comanesti 16:00 Comanesti 16:00 Motca 16:00 Comanesti
10:30

14:10 Comanesti 14:10 Comanesti 14:10 Prundu Bargaului 14:10 Comanesti
10:30

12:30 Comanesti 12:30 Gherla 12:30 Comanesti 12:30 Comanesti 12:30 Comanesti
10:30

15:35 Vatra Dornei
10:35
Romfour Romania
13:55 Veresti
10:35
Romfour Romania
17:00 Grinties
10:35
Romfour Romania
13:55 Comanesti 13:55 Darabani 13:55 Comanesti
10:40
Romfour Romania
17:00 Comanesti 17:00 Comanesti
10:40

16:00 Covasna 16:00 Targu Neamt 16:00 Covasna 16:00 Covasna
10:40

14:10 Covasna 14:10 Nasaud 14:10 Covasna 14:10 Covasna
10:40

12:30 Covasna 12:30 Covasna 12:30 Covasna 12:30 Covasna
10:40

21:30 Bacau
10:45
Romfour Romania
13:55 Botosani
10:45
Romfour Romania
13:55 Moinesti 13:55 Gura Humorului 13:55 Moinesti
10:50
Romfour Romania
17:00 Moinesti 17:00 Moinesti
10:50

16:00 Targu Secuiesc 16:00 Targu Secuiesc 16:00 Targu Secuiesc 16:00 Falticeni
10:50

14:10 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 14:10 Targu Secuiesc 14:10 Targu Secuiesc
10:50

12:30 Targu Secuiesc 12:30 Targu Secuiesc 12:30 Targu Secuiesc 12:30 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
13:55 Campulung Moldovenesc
10:55
Romfour Romania
17:00 Borsec
10:55

16:00 Suceava
10:55
Danytur
16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Onesti 16:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Odorheiu Secuiesc
11:00
Danytur
13:40 Campulung Moldovenesc 13:40 Onesti 13:40 Odorheiu Secuiesc 13:40 Onesti
11:00

21:30 Targu Neamt 21:30 Adjud
11:00

15:35 Resita
11:00
Romfour Romania
13:55 Fagaras 13:55 Fagaras 13:55 Simeria 13:55 Iacobeni 13:55 Simeria
11:00
Romfour Romania
17:00 Simeria 17:00 Fagaras 17:00 Simeria 17:00 Toplita 17:00 Fagaras
11:00

16:00 Brasov 16:00 Brasov 16:00 Brasov 16:00 Radauti
11:00

14:10 Brasov 14:10 Brasov 14:10 Beclean 14:10 Brasov
11:00

12:30 Brasov 12:30 Brasov 12:30 Brasov 12:30 Brasov
11:00
Romfour Romania
17:00 Miercurea Ciuc
11:05

16:00 Gura Humorului
11:05

15:35 Blaj
11:10
Romfour Romania
13:55 Vatra Dornei 13:55 Vestem 13:55 Vestem
11:10
Romfour Romania
17:00 Vestem 17:00 Sfantu Gheorghe 17:00 Vestem
11:10

16:00 Campulung Moldovenesc 16:00 Fagaras 16:00 Fagaras 16:00 Fagaras
11:10

14:10 Fagaras 14:10 Dej 14:10 Fagaras 14:10 Fagaras
11:10

12:30 Fagaras 12:30 Fagaras 12:30 Fagaras 12:30 Fagaras
11:10

15:35 Sibiu
11:15
Romfour Romania
13:55 Prundu Bargaului
11:15
Romfour Romania
13:55 Bistrita 13:55 Orastie 13:55 Ramnicu Valcea 13:55 Ramnicu Valcea 13:55 Orastie
11:20
Romfour Romania
17:00 Morareni 17:00 Ramnicu Valcea 17:00 Orastie 17:00 Ramnicu Valcea 17:00 Orastie
11:20

16:00 Sibiu 16:00 Vatra Dornei 16:00 Sibiu 16:00 Sibiu
11:20

14:10 Sibiu 14:10 Gherla 14:10 Sibiu 14:10 Sibiu
11:20

12:30 Sibiu 12:30 Sibiu 12:30 Sibiu 12:30 Sibiu
11:20
Romfour Romania
13:55 Beclean
11:25

16:00 Sebes 16:00 Sebes 16:00 Sebes
11:25

14:10 Sebes 14:10 Sebes 14:10 Sebes
11:25

12:30 Sebes 12:30 Sebes 12:30 Sebes 12:30 Sebes
11:25

19:00 Toplita
11:30

21:30 Ploiesti 21:30 Ploiesti
11:30

15:35 Medias
11:30
Romfour Romania
13:55 Sebes 13:55 Sibiu 13:55 Dej 13:55 Sibiu 13:55 Sebes
11:30
Romfour Romania
17:00 Sebes 17:00 Sibiu 17:00 Sebes 17:00 Reghin 17:00 Sibiu
11:30

16:00 Alba Iulia 16:00 Alba Iulia 16:00 Alba Iulia 16:00 Prundu Bargaului
11:30

14:10 Alba Iulia 14:10 Alba Iulia 14:10 Alba Iulia
11:30

12:30 Alba Iulia 12:30 Alba Iulia 12:30 Alba Iulia 12:30 Alba Iulia
11:30

15:35 Sebes
11:35
Romfour Romania
17:00 Medias
11:35

16:00 Teius 16:00 Teius 16:00 Teius
11:35

14:10 Teius 14:10 Teius 14:10 Teius
11:35

12:30 Teius 12:30 Teius 12:30 Teius 12:30 Teius
11:35
Romfour Romania
13:55 Lancram 13:55 Miercurea Sibiului 13:55 Miercurea Sibiului 13:55 Lancram
11:40
Romfour Romania
17:00 Miercurea Sibiului 17:00 Sighisoara 17:00 Lancram 17:00 Miercurea Sibiului 17:00 Lancram
11:40

16:00 Aiud 16:00 Nasaud 16:00 Aiud 16:00 Aiud
11:40

14:10 Aiud 14:10 Aiud 14:10 Aiud
11:40

12:30 Aiud 12:30 Aiud 12:30 Aiud 12:30 Aiud
11:40
Romfour Romania
17:00 Targu Mures
11:45

16:00 Bistrita
11:45
Romfour Romania
13:55 Sighisoara 13:55 Sighisoara 13:55 Alba Iulia 13:55 Alba Iulia
11:50
Romfour Romania
17:00 Alba Iulia 17:00 Sighisoara 17:00 Alba Iulia 17:00 Sighisoara
11:50

16:00 Targu Mures 16:00 Targu Mures 16:00 Targu Mures
11:50

14:10 Targu Mures 14:10 Targu Mures 14:10 Targu Mures
11:50

12:30 Targu Mures 12:30 Targu Mures 12:30 Targu Mures 12:30 Targu Mures
11:50
Romfour Romania
17:00 Falticeni
11:55

16:00 Beclean
11:55

01:45 Bucuresti
12:00

19:00 Deva
12:00
Danytur
16:00 Medias 16:00 Praid 16:00 Medias 16:00 Praid 16:00 Targu Secuiesc 16:00 Vatra Dornei 16:00 Vatra Dornei
12:00
Danytur
13:40 Medias 13:40 Targu Secuiesc 13:40 Vatra Dornei 13:40 Targu Secuiesc 13:40 Praid
12:00

21:30 Onesti 21:30 Falticeni
12:00

15:35 Alba Iulia
12:00
Romfour Romania
13:55 Cluj Napoca 13:55 Medias 13:55 Medias
12:00
Romfour Romania
17:00 Medias 17:00 Suceava 17:00 Medias
12:00

16:00 Turda 16:00 Turda 16:00 Turda 16:00 Dej
12:00

14:10 Turda 14:10 Turda 14:10 Turda
12:00

12:30 Turda 12:30 Turda 12:30 Turda 12:30 Turda
12:00
Romfour Romania
13:55 Gilau
12:05
Romfour Romania
17:00 Dolhasca
12:05

15:35 Bistrita
12:10
Romfour Romania
13:55 Teius 13:55 Teius 13:55 Huedin
12:10
Romfour Romania
17:00 Teius 17:00 Veresti 17:00 Teius
12:10
Romfour Romania
13:55 Negreni
12:15
Romfour Romania
17:00 Darabani
12:15

21:30 Suceava
12:20

15:35 Lugoj
12:20
Romfour Romania
13:55 Alesd 13:55 Aiud 13:55 Aiud
12:20
Romfour Romania
17:00 Aiud 17:00 Botosani 17:00 Aiud
12:20

19:00 Reghin
12:30

21:30 Oituz
12:30

15:35 Aiud
12:30
Romfour Romania
13:55 Unirea 13:55 Unirea
12:30
Romfour Romania
17:00 Gura Humorului 17:00 Unirea 17:00 Unirea
12:30

16:00 Gherla
12:30

15:35 Beclean
12:35
Romfour Romania
13:55 Turda 13:55 Turda
12:40
Romfour Romania
17:00 Turda 17:00 Turda 17:00 Campulung Moldovenesc
12:40
Romfour Romania
17:00 Iacobeni
12:50

19:00 Alba Iulia
13:00
Danytur
16:00 Reghin 16:00 Blaj 16:00 Blaj 16:00 Reghin 16:00 Sfantu Gheorghe
13:00
Danytur
13:40 Blaj 13:40 Sfantu Gheorghe 13:40 Reghin 13:40 Sfantu Gheorghe
13:00

21:30 Gura Humorului
13:00

15:35 Dej
13:00
Romfour Romania
17:00 Borsa
13:00

21:30 Frasin
13:05
Romfour Romania
17:00 Vatra Dornei
13:05
Romfour Romania
17:00 Prundu Bargaului
13:10

21:30 Vama
13:15

15:35 Turda
13:15
Romfour Romania
17:00 Bistrita
13:15
Romfour Romania
17:00 Beclean
13:20
Romfour Romania
17:00 Baia Mare
13:25

01:45 Pitesti
13:30

19:00 Targu Mures
13:30

21:30 Campulung Moldovenesc 21:30 Targu Secuiesc
13:30

15:35 Gherla
13:30
Romfour Romania
17:00 Dej
13:30

16:00 Cluj Napoca
13:30

14:10 Cluj Napoca
13:30

12:30 Cluj Napoca
13:30
Romfour Romania
17:00 Cluj Napoca
13:35
Romfour Romania
17:00 Cluj Napoca
13:40

19:00 Aiud
13:45
Romfour Romania
17:00 Gilau
13:45
Romfour Romania
17:00 Huedin
13:50

16:00 Bontida
13:50

12:30 Bontida
13:50

14:10 Bontida
13:55

19:00 Ludus
14:00
Danytur
16:00 Fagaras 16:00 Fagaras 16:00 Teius 16:00 Teius 16:00 Brasov
14:00
Danytur
13:40 Brasov 13:40 Fagaras 13:40 Teius 13:40 Brasov
14:00

15:35 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
13:55 Cluj Napoca 13:55 Cluj Napoca 13:55 Cluj Napoca 13:55 Cluj Napoca
14:00
Romfour Romania
17:00 Cluj Napoca 17:00 Cluj Napoca 17:00 Cluj Napoca 17:00 Cluj Napoca
14:00

16:00 Baia Mare
14:00

14:10 Baia Mare
14:00

12:30 Baia Mare
14:00

15:35 Timisoara
14:10

16:00 Satu Mare
14:10

14:10 Satu Mare
14:10

12:30 Satu Mare
14:10

16:00 Zalau
14:20

12:30 Zalau
14:20

19:00 Turda
14:30

21:30 Brasov 21:30 Vatra Dornei
14:30

16:00 Huedin
14:30

12:30 Huedin
14:30

12:30 Alesd
14:40

01:45 Slatina (Olt)
15:00

19:00 Cluj Napoca
15:00
Danytur
16:00 Sighisoara 16:00 Avrig 16:00 Avrig 16:00 Alba Iulia 16:00 Alba Iulia
15:00
Danytur
13:40 Sighisoara 13:40 Avrig 13:40 Alba Iulia 13:40 Sighisoara
15:00

21:30 Codlea
15:00

15:35 Huedin
15:00
Romfour Romania
17:00 Negreni
15:00

14:10 Zalau
15:00
Danytur
16:00 Sibiu 16:00 Sibiu
15:30
Danytur
13:40 Sibiu
15:30

21:30 Fagaras
15:50

01:45 Craiova
16:00
Danytur
16:00 Zlatna 16:00 Zlatna 16:00 Targu Mures 16:00 Dej 16:00 Dej 16:00 Bistrita 16:00 Bistrita
16:00
Danytur
13:40 Zlatna 13:40 Targu Mures 13:40 Targu Mures 13:40 Dej 13:40 Bistrita
16:00

15:35 Arad
16:00
Romfour Romania
17:00 Piatra Craiului
16:00

14:10 Huedin
16:00
Romfour Romania
17:00 Beius
16:10
Danytur
16:00 Sebes 16:00 Sebes 16:00 Ludus
16:30
Danytur
13:40 Ludus 13:40 Ludus 13:40 Sebes
16:30

21:30 Bistrita 21:30 Baia Mare 21:30 Baia Mare
16:30

21:30 Avrig
16:40

19:00 Huedin
17:00
Danytur
16:00 Nasaud 16:00 Nasaud 16:00 Abrud 16:00 Abrud 16:00 Campia Turzii
17:00
Danytur
13:40 Campia Turzii 13:40 Nasaud 13:40 Abrud 13:40 Campia Turzii
17:00

21:30 Targu Mures 21:30 Targu Mures 21:30 Beclean
17:00

15:35 Oradea
17:00
Romfour Romania
17:00 Alesd
17:00

14:10 Alesd
17:00

12:30 Oradea
17:00

15:35 Nadlac
17:10

21:30 Sibiu
17:15

21:30 Dej
17:20
Danytur
16:00 Beclean 16:00 Beclean 16:00 Turda
17:30
Danytur
13:40 Turda 13:40 Beclean 13:40 Turda
17:30

21:30 Turda 21:30 Turda
17:30

21:30 Gherla
17:35

16:00 Alesd
17:40

19:00 Alesd
18:00
Danytur
16:00 Gherla 16:00 Deva 16:00 Gherla 16:00 Zalau 16:00 Deva 16:00 Cluj Napoca 16:00 Brad 16:00 Zalau 16:00 Brad
18:00
Danytur
13:40 Deva 13:40 Cluj Napoca 13:40 Gherla 13:40 Zalau 13:40 Cluj Napoca 13:40 Brad
18:00

21:30 Satu Mare 21:30 Sebes 21:30 Alba Iulia 21:30 Satu Mare 21:30 Cluj Napoca 21:30 Alba Iulia
18:00
Romfour Romania
17:00 Oradea
18:00

16:00 Oradea
18:00

19:00 Oradea
18:30
Danytur
16:00 Floresti
18:30
Danytur
13:40 Floresti 13:40 Floresti
18:30

21:30 Orastie
18:30
Romfour Romania
13:55 Oradea
18:30
Romfour Romania
17:00 Bors
18:30

19:00 Bors
18:45

21:30 Carei 21:30 Carei
18:45
Danytur
16:00 Gilau
19:00
Danytur
13:40 Gilau 13:40 Gilau
19:00

21:30 Huedin 21:30 Simeria
19:00
Romfour Romania
13:55 Bors
19:00

14:10 Oradea
19:00

21:30 Deva
19:30

01:45 Targu Jiu
20:00
Danytur
16:00 Huedin
20:00
Danytur
13:40 Huedin 13:40 Huedin
20:00

21:30 Oradea
20:00

01:45 Motru
21:00
Danytur
16:00 Alesd
21:00
Danytur
13:40 Alesd 13:40 Alesd
21:00

21:30 Timisoara
21:00

01:45 Drobeta Turnu Severin
22:00
Danytur
16:00 Oradea 16:00 Oradea 16:00 Oradea 16:00 Oradea 16:00 Oradea 16:00 Arad 16:00 Arad
22:00
Danytur
13:40 Oradea 13:40 Oradea 13:40 Oradea 13:40 Oradea 13:40 Arad
22:00

21:30 Arad
22:00

01:45 Orsova
22:30

21:30 Nadlac
23:00
Romfour Romania
13:55 Budapesta
23:00
Romfour Romania
17:00 Budapesta
23:00

01:45 Caransebes
23:59

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.