La adresa - Mersul autobuzelor Antwerp Belgia

La adresa

Antwerp, Belgia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
07:00
09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 14:35 Bicaz 13:50 Mangalia 07:10 Bors 13:00 Bucuresti 16:05 Marasesti 09:00 Sibiu 16:25 Barlad 10:00 Moinesti 15:40 Vaslui 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 12:55 Alexandria 11:00 Deva 09:00 Turda 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 13:40 Medgidia 07:20 Oradea 08:10 Medias 16:10 Focsani 09:30 Ramnicu Valcea 16:30 Tecuci 10:10 Comanesti 15:45 Roman 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 13:00 Corabia 10:10 Lancram 09:10 Unirea 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 13:30 Harsova 15:55 Sascut 08:30 Sighisoara 16:15 Buzau 09:40 Vestem 16:35 Galati 10:20 Onesti 15:50 Bacau 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 13:10 Giurgiu 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:30 Poiana Largului 14:00 Constanta 14:50 Timisesti 13:20 Tandarei 16:00 Adjud 08:40 Miercurea Sibiului 16:20 Husi 09:50 Fagaras 16:40 Braila 10:30 Targu Ocna 16:45 Tulcea 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 13:05 Turnu Magurele 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat
07:40
10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria
08:50
15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani
12:40
20:30 Roman 20:00 Targu Neamt 18:30 Hateg 17:30 Toplita 16:00 Targu Mures 13:30 Cluj Napoca 09:00 Bors 02:15 Fetesti 23:00 Ramnicu Sarat 22:35 Barlad 22:15 Vaslui 21:55 Botosani 21:42 Filiasi 21:25 Negresti 20:55 Roznov 20:38 Rovinari 20:20 Cristesti 19:30 Fagaras 18:10 Sibiu 16:35 Deva 15:10 Aiud 12:30 Huedin 04:30 Constanta 00:30 Braila 22:50 Tecuci 22:30 Husi 22:10 Comanesti 21:53 Craiova 21:40 Ploiesti 21:20 Harlau 20:50 Targu Frumos 20:37 Pascani 20:35 Motca 20:15 Targu Jiu 19:25 Petrosani 18:00 Hunedoara 16:30 Reghin 15:00 Ludus 10:30 Alesd 00:00 Galati 22:45 Focsani 22:25 Dorohoi 22:05 Bucuresti 21:50 Iasi 21:35 Suceava 21:15 Campina 20:45 Gura Humorului 20:33 Piatra Neamt 20:10 Brasov 19:00 Poiana Largului 17:40 Sebes 16:10 Alba Iulia 14:30 Turda 09:30 Oradea 23:30 Buzau 22:40 Adjud 22:20 Onesti 22:00 Moinesti 21:45 Podu Iloaiei 21:30 Bacau 21:10 Buhusi 20:40 Falticeni
14:20
18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 19:40 Galati 09:00 Brad 15:30 Negresti 18:00 Girov 13:00 Targu Secuiesc 14:00 Fagaras 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 10:00 Deva 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 20:00 Braila 08:00 Arad 15:00 Roman 17:30 Piatra Neamt 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 13:30 Avrig 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 08:00 Oradea 10:00 Zlatna 17:30 Husi 19:20 Harlau 14:00 Bacau 17:00 Bicaz 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 13:00 Sibiu 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 17:00 Barlad 09:30 Abrud 16:00 Vaslui 19:00 Cotnari 13:30 Onesti 16:00 Praid 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Iasi 11:30 Sebes
14:20
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

15:40 Constanta
00:05

20:00 Braila
00:10

15:40 Mangalia
00:10

15:40 Medgidia
00:15

20:00 Galati
00:30

15:40 Cernavoda
00:30

20:00 Buzau
01:00

15:40 Giurgiu
01:00

15:40 Alexandria
01:05

15:40 Fetesti
01:10

15:40 Braila
01:20

20:00 Ramnicu Sarat
01:30

15:40 Tulcea
01:30

20:00 Tecuci
01:50

15:40 Calarasi
02:00

15:40 Galati
02:10

20:00 Focsani
02:15

20:00 Adjud
02:45

20:00 Barlad
03:00

15:40 Slobozia
03:00

15:40 Tecuci
03:10

15:40 Ramnicu Sarat
03:20

20:00 Husi
03:30

15:40 Barlad
03:30

20:00 Dorohoi
03:35

20:00 Onesti
03:45

14:40 Schwechat 14:40 Schwechat
03:50

15:40 Husi
03:50

20:00 Vaslui
04:00

14:40 Viena
04:00

15:40 Bucuresti
04:00

20:00 Comanesti
04:10

15:40 Buzau
04:10

20:00 Bucuresti
04:15

20:00 Moinesti
04:20

15:40 Focsani
04:20

20:00 Botosani
04:30

15:40 Vaslui
04:30

20:00 Craiova
04:35

15:40 Harlau
04:40

20:00 Iasi
04:45

20:00 Podu Iloaiei
05:00

14:40 Braila 14:40 Braila 14:40 Focsani
05:00

15:40 Roman
05:00

11:30 Giurgiu 11:30 Tulcea 11:30 Giurgiu
05:00

20:00 Filiasi
05:05

20:00 Ploiesti
05:10

15:40 Adjud
05:10

11:30 Turnu Magurele 11:30 Turnu Magurele
05:10

15:40 Bacau
05:15

20:00 Suceava
05:20

14:40 Tecuci
05:20

15:40 Slatina (Olt)
05:20

11:30 Corabia 11:30 Corabia
05:20

15:40 Radauti
05:25

20:00 Bacau
05:30

14:40 Galati 14:40 Galati
05:30

15:40 Iasi
05:30

11:30 Alexandria 11:30 Alexandria 11:30 Braila
05:30

15:40 Dorohoi
05:35

11:30 Galati
05:35

20:00 Negresti
05:40

14:40 Marasesti
05:40

15:40 Targu Frumos
05:40

11:30 Slatina (Olt) 11:30 Slatina (Olt)
05:40

20:00 Harlau
05:45

15:40 Targoviste
05:45

15:40 Urziceni
05:47

20:00 Constanta
05:50

15:40 Ploiesti
05:50

15:40 Targu Neamt
05:55

15:40 Buhusi
05:57

15:40 Roznov
05:58

20:00 Campina
06:00

14:40 Barlad 14:40 Saveni 14:40 Adjud 14:40 Barlad
06:00

15:40 Piatra Neamt
06:00

11:30 Craiova 11:30 Constanta 11:30 Craiova 11:30 Constanta
06:00

15:00 Constanta 15:00 Giurgiu 15:00 Giurgiu 15:00 Constanta
06:00

20:00 Buhusi
06:05

11:30 Mangalia 11:30 Mangalia
06:05

20:00 Roznov
06:10

14:40 Husi 14:40 Husi
06:10

15:40 Onesti
06:10

11:30 Filiasi 11:30 Filiasi
06:10

15:00 Turnu Magurele 15:00 Turnu Magurele
06:10

20:00 Targu Frumos
06:15

11:30 Medgidia 11:30 Medgidia
06:15

20:00 Gura Humorului
06:20

15:40 Botosani
06:20

11:30 Rovinari 11:30 Hirsova 11:30 Rovinari 11:30 Hirsova
06:20

15:00 Corabia 15:00 Corabia
06:20

11:30 Tandarei 11:30 Tandarei
06:25

20:00 Falticeni
06:30

14:40 Botosani
06:30

15:40 Pascani
06:30

11:30 Isalnita 11:30 Slobozia 11:30 Isalnita 11:30 Slobozia
06:30

15:00 Alexandria 15:00 Alexandria 15:00 Mangalia 15:00 Mangalia
06:30

20:00 Rovinari
06:35

20:00 Pascani
06:40

15:40 Craiova
06:40

11:30 Tecuci 11:30 Targu Carbunesti 11:30 Targu Carbunesti
06:40

15:00 Filiasi 15:00 Medgidia 15:00 Medgidia 15:00 Filiasi
06:40

20:00 Motca
06:45

11:30 Motru 11:30 Barlad 11:30 Motru
06:45

20:00 Piatra Neamt
06:50

15:40 Suceava
06:50

11:30 Resita 11:30 Resita 11:30 Husi
06:50

15:00 Hirsova 15:00 Hirsova 15:00 Slatina (Olt) 15:00 Slatina (Olt)
06:50

20:00 Roman
06:55

11:30 Caransebes 11:30 Caransebes
06:55

20:00 Cristesti
07:00

14:40 Vaslui 14:40 Iasi 14:40 Harlau 14:40 Vaslui
07:00

15:40 Filiasi
07:00

11:30 Bucuresti 11:30 Lugoj 11:30 Buzau 11:30 Bucuresti 11:30 Lugoj
07:00

15:00 Tandarei 15:00 Craiova 15:00 Tulcea 15:00 Craiova 15:00 Tandarei
07:00

20:00 Targu Jiu
07:05

11:30 Timisoara 11:30 Timisoara
07:05

20:00 Brasov
07:10

11:30 Focsani 11:30 Arad 11:30 Arad
07:10

15:00 Filiasi 15:00 Braila 15:00 Filiasi
07:10

14:40 Cotnari
07:15

15:00 Galati
07:15

15:40 Pitesti
07:20

11:30 Targu Jiu 11:30 Targu Jiu
07:20

15:00 Rovinari 15:00 Rovinari
07:20

11:30 Petrosani 11:30 Petrosani 11:30 Marasesti
07:25

15:00 Tecuci
07:25

20:00 Fetesti
07:30

14:40 Targu Frumos 14:40 Suceava
07:30

15:40 Targu Secuiesc
07:30

11:30 Hateg 11:30 Pitesti 11:30 Adjud 11:30 Hateg 11:30 Pitesti
07:30

15:00 Isalnita 15:00 Isalnita
07:30

11:30 Sascut
07:35

15:00 Barlad
07:35

11:30 Bacau 11:30 Calan 11:30 Calan
07:40

15:00 Targu Carbunesti 15:00 Targu Carbunesti
07:40

11:30 Roman
07:45

15:00 Husi 15:00 Motru 15:00 Motru
07:45

11:30 Ploiesti 11:30 Vaslui 11:30 Hunedoara 11:30 Ploiesti 11:30 Hunedoara
07:50

15:00 Resita 15:00 Resita
07:50

15:00 Caransebes 15:00 Caransebes
07:55

20:00 Targu Neamt
08:00

14:40 Pascani 14:40 Negresti 14:40 Negresti 14:40 Targu Ocna
08:00

15:40 Brasov
08:00

11:30 Deva 11:30 Ramnicu Sarat 11:30 Negresti 11:30 Deva 11:30 Ramnicu Sarat
08:00

15:00 Buzau 15:00 Lugoj 15:00 Slobozia 15:00 Lugoj 15:00 Slobozia
08:00

11:30 Iasi
08:05

15:00 Timisoara 15:00 Timisoara
08:05

15:40 Bicaz
08:10

11:30 Podu Iloaiei 11:30 Campina 11:30 Campina
08:10

15:00 Focsani 15:00 Arad 15:00 Bucuresti 15:00 Bucuresti 15:00 Arad
08:10

15:40 Ramnicu Valcea
08:15

11:30 Deleni
08:15

15:00 Marasesti
08:15

15:40 Falticeni
08:20

11:30 Harlau 11:30 Sinaia 11:30 Sinaia
08:20

15:00 Targu Jiu 15:00 Targu Jiu
08:20

11:30 Targu Frumos
08:25

15:00 Petrosani 15:00 Adjud 15:00 Petrosani
08:25

20:00 Fagaras
08:30

15:40 Gura Humorului
08:30

11:30 Pascani 11:30 Predeal 11:30 Simeria 11:30 Predeal 11:30 Simeria
08:30

15:00 Hateg 15:00 Hateg
08:30

20:00 Petrosani
08:35

11:30 Motca
08:35

15:00 Sascut
08:35

15:40 Moinesti
08:40

11:30 Orastie 11:30 Cristesti 11:30 Orastie
08:40

15:00 Calan 15:00 Calan
08:40

15:40 Fagaras
08:45

11:30 Timisesti
08:45

15:00 Bacau
08:45

11:30 Sebes 11:30 Sebes 11:30 Targu Neamt
08:50

15:00 Hunedoara 15:00 Hunedoara
08:50

11:30 Piatra Neamt
08:55

15:00 Roman
08:55

14:40 Comanesti 14:40 Roman 14:40 Roman
09:00

15:40 Comanesti
09:00

11:30 Brasov 11:30 Lancram 11:30 Brasov 11:30 Bicaz 11:30 Lancram
09:00

15:00 Pitesti 15:00 Pitesti 15:00 Deva 15:00 Vaslui 15:00 Deva
09:00

15:00 Negresti
09:05

15:40 Targu Jiu
09:10

11:30 Targu Secuiesc 11:30 Poiana Largului 11:30 Targu Secuiesc
09:10

15:00 Ramnicu Sarat 15:00 Iasi 15:00 Ramnicu Sarat
09:10

15:00 Podu Iloaiei
09:15

14:40 Girov
09:20

15:40 Campulung Moldovenesc
09:20

11:30 Sfantu Gheorghe 11:30 Sfantu Gheorghe 11:30 Durau
09:20

15:00 Campina 15:00 Deleni 15:00 Campina
09:20

15:00 Harlau
09:25

20:00 Poiana Largului
09:30

15:40 Targu Ocna
09:30

11:30 Covasna 11:30 Alba Iulia 11:30 Covasna 11:30 Alba Iulia 11:30 Toplita
09:30

15:00 Targu Frumos 15:00 Sinaia 15:00 Sinaia
09:30

20:00 Hateg
09:35

15:40 Gheorgheni
09:35

15:00 Pascani
09:35

15:40 Reghin
09:40

11:30 Targu Ocna 11:30 Teius 11:30 Targu Ocna 11:30 Teius 11:30 Morareni
09:40

15:00 Predeal 15:00 Predeal 15:00 Motca
09:40

20:00 Sibiu
09:45

15:40 Drobeta Turnu Severin
09:45

11:30 Reghin
09:45

15:00 Cristesti
09:45

11:30 Onesti 11:30 Aiud 11:30 Onesti 11:30 Aiud 11:30 Targu Mures
09:50

15:00 Timisesti 15:00 Brasov 15:00 Brasov
09:50

15:00 Dumbrava
09:55

20:00 Hunedoara
10:00

14:40 Miercurea Ciuc 14:40 Piatra Neamt 14:40 Bacau 14:40 Gura Humorului 14:40 Targu Neamt 14:40 Bacau
10:00

15:40 Toplita Gara
10:00

11:30 Comanesti 11:30 Unirea 11:30 Falticeni 11:30 Comanesti 11:30 Unirea
10:00

15:00 Targu Neamt 15:00 Targu Secuiesc 15:00 Targu Secuiesc
10:00

11:30 Suceava
10:05

15:00 Piatra Neamt 15:00 Sfantu Gheorghe 15:00 Sfantu Gheorghe 15:00 Sovata
10:05

15:40 Sighisoara
10:10

11:30 Dolhasca 11:30 Moinesti 11:30 Turda 11:30 Moinesti 11:30 Turda
10:10

15:00 Bicaz 15:00 Covasna 15:00 Covasna
10:10

15:40 Orastie
10:15

15:40 Deva
10:20

11:30 Fagaras 11:30 Fagaras 11:30 Veresti
10:20

15:00 Targu Ocna 15:00 Poiana Largului 15:00 Targu Ocna
10:20

15:40 Caransebes
10:25

11:30 Darabani
10:25

15:00 Durau
10:25

20:00 Sebes
10:30

14:40 Bicaz
10:30

15:40 Targu Mures
10:30

11:30 Vestem 11:30 Botosani 11:30 Vestem
10:30

15:00 Onesti 15:00 Onesti
10:30

15:40 Vatra Dornei
10:35

15:00 Grinties
10:35

11:30 Gura Humorului
10:40

15:00 Comanesti 15:00 Comanesti
10:40

11:30 Ramnicu Valcea 11:30 Ramnicu Valcea
10:50

15:00 Moinesti 15:00 Moinesti
10:50

11:30 Campulung Moldovenesc
10:55

15:00 Borsec
10:55

14:40 Campulung Moldovenesc 14:40 Onesti 14:40 Odorheiu Secuiesc 14:40 Onesti
11:00

15:40 Resita
11:00

11:30 Sibiu 11:30 Sibiu 11:30 Iacobeni
11:00

15:00 Simeria 15:00 Fagaras 15:00 Toplita 15:00 Simeria 15:00 Fagaras
11:00

11:30 Vatra Dornei
11:05

15:00 Miercurea Ciuc
11:05

15:40 Blaj
11:10

11:30 Prundu Bargaului 11:30 Miercurea Sibiului 11:30 Miercurea Sibiului
11:10

15:00 Vestem 15:00 Sfantu Gheorghe 15:00 Vestem
11:10

15:40 Sibiu
11:15

11:30 Sighisoara 11:30 Sighisoara 11:30 Bistrita
11:20

15:00 Ramnicu Valcea 15:00 Orastie 15:00 Ramnicu Valcea 15:00 Morareni 15:00 Orastie
11:20

20:00 Toplita
11:30

15:40 Medias
11:30

11:30 Medias 11:30 Medias 11:30 Beclean
11:30

15:00 Reghin 15:00 Sibiu 15:00 Sebes 15:00 Sibiu 15:00 Sebes
11:30

15:40 Sebes
11:35

15:00 Medias
11:35

11:30 Dej
11:40

15:00 Miercurea Sibiului 15:00 Lancram 15:00 Miercurea Sibiului 15:00 Lancram 15:00 Sighisoara
11:40

11:30 Cluj Napoca
11:45

15:00 Targu Mures
11:45

15:00 Alba Iulia 15:00 Sighisoara 15:00 Alba Iulia 15:00 Sighisoara
11:50

15:00 Falticeni
11:55

20:00 Deva
12:00

14:40 Targu Secuiesc 14:40 Vatra Dornei 14:40 Targu Secuiesc 14:40 Medias 14:40 Praid
12:00

15:40 Alba Iulia
12:00

11:30 Cluj Napoca
12:00

15:00 Suceava 15:00 Medias 15:00 Medias
12:00

15:00 Dolhasca
12:05

15:40 Bistrita
12:10

15:00 Teius 15:00 Veresti 15:00 Teius
12:10

11:30 Gilau
12:15

15:00 Darabani
12:15

15:40 Lugoj
12:20

15:00 Aiud 15:00 Botosani 15:00 Aiud
12:20

20:00 Reghin
12:30

15:40 Aiud
12:30

15:00 Unirea 15:00 Gura Humorului 15:00 Unirea
12:30

15:40 Beclean
12:35

15:00 Turda 15:00 Campulung Moldovenesc 15:00 Turda
12:40

15:00 Iacobeni
12:50

20:00 Alba Iulia
13:00

14:40 Blaj 14:40 Sfantu Gheorghe 14:40 Reghin 14:40 Sfantu Gheorghe
13:00

15:40 Dej
13:00

15:00 Borsa
13:00

15:00 Vatra Dornei
13:05

15:00 Prundu Bargaului
13:10

15:40 Turda
13:15

15:00 Bistrita
13:15

15:00 Beclean
13:20

15:00 Baia Mare
13:25

20:00 Targu Mures
13:30

15:40 Gherla
13:30

11:30 Huedin
13:30

15:00 Dej
13:30

15:00 Cluj Napoca
13:35

15:00 Cluj Napoca
13:40

20:00 Aiud
13:45

15:00 Gilau
13:45

15:00 Huedin
13:50

20:00 Ludus
14:00

14:40 Fagaras 14:40 Teius 14:40 Brasov 14:40 Brasov
14:00

15:40 Cluj Napoca
14:00

15:00 Cluj Napoca 15:00 Cluj Napoca 15:00 Cluj Napoca 15:00 Cluj Napoca
14:00

15:40 Timisoara
14:10

20:00 Turda
14:30

11:30 Negreni
14:50

11:30 Alesd
14:55

20:00 Cluj Napoca
15:00

14:40 Sighisoara 14:40 Avrig 14:40 Alba Iulia 14:40 Sighisoara
15:00

15:40 Huedin
15:00

15:00 Negreni
15:00

14:40 Sibiu
15:30

14:40 Targu Mures 14:40 Dej 14:40 Targu Mures 14:40 Bistrita 14:40 Zlatna
16:00

15:40 Arad
16:00

15:00 Piatra Craiului
16:00

15:00 Beius
16:10

14:40 Ludus 14:40 Ludus 14:40 Sebes
16:30

20:00 Huedin
17:00

14:40 Abrud 14:40 Campia Turzii 14:40 Nasaud 14:40 Campia Turzii
17:00

15:40 Oradea
17:00

15:00 Alesd
17:00

15:40 Nadlac
17:10

14:40 Beclean 14:40 Turda 14:40 Turda
17:30

20:00 Alesd
18:00

14:40 Gherla 14:40 Zalau 14:40 Cluj Napoca 14:40 Deva 14:40 Brad 14:40 Cluj Napoca
18:00

15:00 Oradea
18:00

11:30 Oradea
18:15

20:00 Oradea
18:30

14:40 Floresti 14:40 Floresti
18:30

11:30 Bors
18:30

15:00 Bors
18:30

20:00 Bors
18:45

14:40 Gilau 14:40 Gilau
19:00

14:40 Huedin 14:40 Huedin
20:00

14:40 Alesd 14:40 Alesd
21:00

14:40 Oradea 14:40 Arad 14:40 Oradea 14:40 Oradea 14:40 Oradea
22:00

15:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.