Landstraße 20-22, 3910 Zwettl, Austria - Mersul autobuzelor Zwettl Stadt Austria

Landstraße 20-22, 3910 Zwettl, Austria

Zwettl Stadt, Austria

Adresă: Landstraße 20-22, 3910 Zwettl, Austria

Plecări
Ora Către
21:40
10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu
Sosiri
De la Ora

21:55 Tulcea
04:00

21:55 Braila
04:10

21:55 Galati
04:20

21:55 Tecuci
04:30

21:55 Barlad 21:55 Giurgiu 21:55 Giurgiu
05:00

21:55 Turnu Magurele 21:55 Husi 21:55 Turnu Magurele
05:10

21:55 Corabia 21:55 Corabia
05:20

21:55 Alexandria 21:55 Buzau 21:55 Alexandria
05:30

21:55 Slatina (Olt) 21:55 Focsani 21:55 Slatina (Olt)
05:40

21:55 Marasesti
05:50

21:55 Adjud
05:55

21:55 Constanta 21:55 Constanta 21:55 Craiova 21:55 Sascut 21:55 Craiova
06:00

21:55 Mangalia 21:55 Bacau 21:55 Mangalia
06:05

21:55 Roman 21:55 Filiasi 21:55 Filiasi
06:10

21:55 Vaslui 21:55 Medgidia 21:55 Medgidia
06:15

21:55 Rovinari 21:55 Hirsova 21:55 Hirsova 21:55 Rovinari 21:55 Negresti
06:20

21:55 Tandarei 21:55 Tandarei
06:25

21:55 Slobozia 21:55 Isalnita 21:55 Isalnita 21:55 Iasi 21:55 Slobozia
06:30

21:55 Podu Iloaiei
06:35

21:55 Deleni 21:55 Targu Carbunesti 21:55 Targu Carbunesti
06:40

21:55 Motru 21:55 Hirlau 21:55 Motru
06:45

21:55 Resita 21:55 Resita 21:55 Targu Frumos
06:50

21:55 Pascani 21:55 Caransebes 21:55 Caransebes
06:55

21:55 Motca 21:55 Bucuresti 21:55 Bucuresti 21:55 Lugoj 21:55 Lugoj
07:00

21:55 Timisoara 21:55 Cristesti 21:55 Timisoara
07:05

21:55 Arad 21:55 Arad 21:55 Timisesti
07:10

21:55 Dumbrava 21:55 Targu Jiu 21:55 Targu Jiu
07:20

21:55 Petrosani 21:55 Targu Neamt 21:55 Petrosani
07:25

21:55 Piatra Neamt 21:55 Hateg 21:55 Pitesti 21:55 Pitesti 21:55 Hateg
07:30

21:55 Bicaz
07:35

21:55 Sovata 21:55 Calan 21:55 Calan
07:40

21:55 Poiana Largului
07:45

21:55 Ploiesti 21:55 Hunedoara 21:55 Durau 21:55 Hunedoara 21:55 Ploiesti
07:50

21:55 Grinties
07:55

21:55 Borsec 21:55 Deva 21:55 Ramnicu Sarat 21:55 Ramnicu Sarat 21:55 Deva
08:00

21:55 Toplita
08:05

21:55 Campina 21:55 Miercurea Ciuc 21:55 Campina
08:10

21:55 Sinaia 21:55 Sinaia 21:55 Sfantu Gheorghe
08:20

21:55 Morareni 21:55 Predeal 21:55 Simeria 21:55 Simeria 21:55 Predeal
08:30

21:55 Orastie 21:55 Orastie
08:40

21:55 Sebes 21:55 Sebes
08:50

21:55 Reghin 21:55 Lancram 21:55 Brasov 21:55 Brasov 21:55 Lancram
09:00

21:55 Targu Secuiesc 21:55 Targu Secuiesc
09:10

21:55 Sfantu Gheorghe 21:55 Sfantu Gheorghe
09:20

21:55 Covasna 21:55 Alba Iulia 21:55 Alba Iulia 21:55 Medias 21:55 Covasna
09:30

21:55 Teius 21:55 Targu Ocna 21:55 Targu Ocna 21:55 Sighisoara 21:55 Teius
09:40

21:55 Onesti 21:55 Onesti 21:55 Aiud 21:55 Aiud
09:50

21:55 Targu Mures 21:55 Comanesti 21:55 Comanesti 21:55 Unirea 21:55 Unirea
10:00

21:55 Falticeni
10:05

21:55 Moinesti 21:55 Turda 21:55 Turda 21:55 Suceava 21:55 Moinesti
10:10

21:55 Dolhasca
10:15

21:55 Veresti 21:55 Fagaras 21:55 Fagaras
10:20

21:55 Darabani
10:25

21:55 Vestem 21:55 Vestem 21:55 Stefanesti
10:30

21:55 Botosani
10:35

21:55 Gura Humorului
10:40

21:55 Campulung Moldovenesc
10:45

21:55 Iacobeni 21:55 Ramnicu Valcea 21:55 Ramnicu Valcea
10:50

21:55 Borsa
10:53

21:55 Sibiu 21:55 Vatra Dornei 21:55 Sibiu
11:00

21:55 Prundu Bargaului
11:05

21:55 Miercurea Sibiului 21:55 Miercurea Sibiului 21:55 Bistrita
11:10

21:55 Beclean
11:15

21:55 Baia Mare 21:55 Sighisoara 21:55 Sighisoara
11:20

21:55 Dej
11:25

21:55 Cluj Napoca 21:55 Medias 21:55 Medias
11:30

21:55 Cluj Napoca
12:00

21:55 Gilau
12:30

21:55 Huedin
13:00

21:55 Negreni
14:00

21:55 Piatra Craiului
15:00

21:55 Beius
15:30

21:55 Alesd
16:00

21:55 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.