centura - Mersul autobuzelor Wolfsberg Austria

centura

Wolfsberg, Austria

Plecări
Ora Către
15:45
10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 12:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 07:00 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 12:00 Dej 17:00 Craiova 10:30 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 10:00 Negreni 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti
16:20
17:50 Calarasi 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 05:30 Alesd 16:40 Tulcea 08:00 Baia Mare 16:25 Ianca 12:30 Dej 16:00 Vaslui 13:20 Vatra Dornei 15:45 Harlau 17:10 Lehliu 15:30 Saveni 16:40 Ramnicu Valcea 12:20 Teius 16:10 Campina 12:40 Fagaras 15:40 Ramnicu Sarat 13:05 Moinesti 15:00 Bacau 15:10 Giurgiu 14:30 Motca 12:20 Chisineu Cris 13:50 Radauti 12:55 Deva 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Targu Jiu 14:40 Piatra Neamt 14:10 Drobeta Turnu Severin 16:40 Tulcea 14:55 Turnu Magurele 16:25 Ianca 14:00 Odorheiu Secuiesc 16:00 Vaslui 14:40 Piatra Neamt 15:45 Harlau 16:40 Tulcea 15:30 Saveni 16:25 Ianca 12:20 Teius 16:00 Vaslui 12:40 Fagaras 15:45 Harlau 13:05 Moinesti 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 18:20 Mangalia 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 06:00 Huedin 16:30 Galati 10:00 Bontida 16:20 Faurei 12:40 Beclean 16:05 Husi 17:40 Cernavoda 15:40 Flamanzi 17:00 Tandarei 12:05 Turda 16:30 Targoviste 12:25 Alba Iulia 16:00 Urziceni 12:45 Brasov 15:30 Focsani 13:00 Comanesti 14:55 Roman 15:00 Alexandria 14:20 Targu Neamt 12:30 Arad 13:40 Gura Humorului 13:00 Hunedoara 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Caransebes 14:50 Bicaz 14:20 Filiasi 16:30 Galati 13:30 Onesti 16:20 Faurei 14:10 Miercurea Ciuc 16:05 Husi 14:50 Bicaz 15:40 Flamanzi 16:30 Galati 12:05 Turda 16:20 Faurei 12:25 Alba Iulia 16:05 Husi 12:45 Brasov 15:40 Flamanzi 13:00 Comanesti 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 18:10 Constanta 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 05:00 Oradea 15:00 Poiana Largului 06:30 Zalau 16:35 Braila 12:00 Cluj Napoca 15:50 Podu Iloaiei 13:00 Nasaud 16:10 Barlad 17:30 Slobozia 15:20 Dorohoi 16:55 Bucuresti 12:10 Targu Mures 16:30 Sinaia 12:30 Sebes 15:55 Ploiesti 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Marasesti 14:30 Craiova 14:50 Targu Frumos 12:05 Gilau 14:10 Falticeni 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 14:20 Sovata 13:55 Resita 15:00 Poiana Largului 14:40 Slatina (Olt) 16:35 Braila 13:40 Reghin 15:50 Podu Iloaiei 14:20 Sovata 16:10 Barlad 15:00 Poiana Largului 15:20 Dorohoi 16:35 Braila 12:10 Targu Mures 15:50 Podu Iloaiei 12:30 Sebes 16:10 Barlad 12:50 Targu Secuiesc 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 18:00 Medgidia 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 13:30 Campulung Moldovenesc 15:10 Vanatori 07:00 Satu Mare 16:15 Tecuci 12:20 Gherla 15:55 Iasi 13:10 Prundu Bargaului 15:35 Botosani 17:20 Harsova 15:25 Darabani 16:50 Pitesti 12:15 Aiud 16:20 Predeal 12:35 Sibiu 15:50 Buzau 12:55 Covasna 15:10 Adjud 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Pascani 12:10 Salonta 14:00 Suceava 13:50 Toplita 13:20 Petrosani 14:30 Gheorgheni 14:00 Rovinari 15:10 Vanatori 14:50 Caracal 16:15 Tecuci 13:50 Toplita 15:55 Iasi 14:30 Gheorgheni 15:35 Botosani 15:10 Vanatori 15:25 Darabani 16:15 Tecuci 12:15 Aiud 15:55 Iasi 12:35 Sibiu 15:35 Botosani 12:55 Covasna 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 12:50 Lugoj
Sosiri
De la Ora

03:00 Tulcea
01:00

00:40 Tulcea 00:40 Tulcea
01:15

00:40 Braila 00:40 Braila
01:20

03:00 Braila
02:00

03:00 Galati
02:30

03:00 Tecuci
03:00

00:40 Galati 00:40 Galati
03:00

00:40 Ianca 00:40 Ianca
03:30

03:00 Barlad
04:00

00:40 Mangalia
04:00

00:40 Constanta
04:10

00:40 Faurei 00:40 Faurei 00:40 Medgidia
04:30

00:40 Tecuci 00:40 Tecuci
04:40

00:40 Barlad 00:40 Barlad 00:40 Calarasi
04:50

03:00 Husi
05:00

00:40 Cernavoda
05:00

03:00 Buzau
05:10

00:40 Slobozia
05:10

03:00 Focsani
05:20

03:00 Marasesti
05:30

00:40 Harsova 00:40 Husi 00:40 Husi
05:30

00:40 Vaslui 00:40 Vaslui
05:40

01:30 Constanta 01:30 Giurgiu 01:30 Giurgiu 01:30 Constanta
06:00

03:00 Adjud 03:00 Giurgiu 03:00 Constanta 03:00 Giurgiu 03:00 Constanta
06:00

00:40 Giurgiu 00:40 Giurgiu 00:40 Iasi 00:40 Iasi 00:40 Lehliu
06:00

01:30 Turnu Magurele 01:30 Turnu Magurele
06:10

03:00 Turnu Magurele 03:00 Turnu Magurele
06:10

00:40 Tandarei 00:40 Alexandria 00:40 Alexandria 00:40 Podu Iloaiei 00:40 Podu Iloaiei
06:10

00:40 Turnu Magurele 00:40 Turnu Magurele
06:15

01:30 Corabia 01:30 Corabia
06:20

03:00 Corabia 03:00 Corabia
06:20

00:40 Caracal 00:40 Caracal 00:40 Harlau 00:40 Harlau
06:20

01:30 Alexandria 01:30 Mangalia 01:30 Alexandria 01:30 Mangalia
06:30

03:00 Mangalia 03:00 Mangalia 03:00 Alexandria 03:00 Alexandria 03:00 Sascut
06:30

00:40 Flamanzi 00:40 Flamanzi 00:40 Slatina (Olt) 00:40 Slatina (Olt)
06:30

01:30 Filiasi 01:30 Medgidia 01:30 Filiasi 01:30 Medgidia
06:40

03:00 Medgidia 03:00 Medgidia 03:00 Filiasi 03:00 Filiasi 03:00 Bacau
06:40

00:40 Botosani 00:40 Botosani
06:40

03:00 Roman
06:45

00:40 Saveni 00:40 Saveni
06:45

01:30 Slatina (Olt) 01:30 Hirsova 01:30 Slatina (Olt) 01:30 Hirsova
06:50

03:00 Slatina (Olt) 03:00 Slatina (Olt) 03:00 Hirsova 03:00 Hirsova
06:50

00:40 Darabani 00:40 Darabani
06:50

03:00 Vaslui
06:55

01:30 Tandarei 01:30 Craiova 01:30 Tandarei 01:30 Tulcea 01:30 Craiova
07:00

03:00 Craiova 03:00 Craiova 03:00 Tandarei 03:00 Tandarei 03:00 Negresti
07:00

00:40 Craiova 00:40 Dorohoi 00:40 Craiova 00:40 Dorohoi 00:40 Bucuresti
07:00

03:00 Iasi
07:05

01:30 Filiasi 01:30 Braila 01:30 Filiasi
07:10

03:00 Podu Iloaiei 03:00 Filiasi 03:00 Filiasi
07:10

00:40 Vanatori 00:40 Vanatori 00:40 Pitesti 00:40 Filiasi 00:40 Filiasi
07:10

01:30 Galati
07:15

03:00 Deleni
07:15

01:30 Rovinari 01:30 Rovinari
07:20

03:00 Rovinari 03:00 Rovinari
07:20

00:40 Drobeta Turnu Severin 00:40 Drobeta Turnu Severin 00:40 Ramnicu Valcea
07:20

01:30 Tecuci
07:25

01:30 Isalnita 01:30 Isalnita
07:30

03:00 Isalnita 03:00 Isalnita 03:00 Hirlau
07:30

00:40 Targoviste 00:40 Rovinari 00:40 Rovinari
07:30

01:30 Barlad
07:35

01:30 Targu Carbunesti 01:30 Targu Carbunesti
07:40

03:00 Targu Carbunesti 03:00 Targu Carbunesti
07:40

00:40 Resita 00:40 Resita 00:40 Sinaia
07:40

01:30 Motru 01:30 Husi 01:30 Motru
07:45

03:00 Targu Frumos 03:00 Motru 03:00 Motru
07:45

01:30 Resita 01:30 Resita
07:50

03:00 Pascani 03:00 Resita 03:00 Resita
07:50

00:40 Predeal 00:40 Caransebes 00:40 Caransebes
07:50

01:30 Caransebes 01:30 Caransebes
07:55

03:00 Caransebes 03:00 Caransebes
07:55

00:40 Campina
07:55

01:30 Buzau 01:30 Slobozia 01:30 Lugoj 01:30 Slobozia 01:30 Lugoj
08:00

03:00 Lugoj 03:00 Lugoj 03:00 Motca 03:00 Slobozia 03:00 Slobozia
08:00

00:40 Urziceni 00:40 Targu Jiu 00:40 Targu Jiu
08:00

01:30 Timisoara 01:30 Timisoara
08:05

03:00 Timisoara 03:00 Timisoara 03:00 Cristesti
08:05

01:30 Focsani 01:30 Arad 01:30 Bucuresti 01:30 Arad 01:30 Bucuresti
08:10

03:00 Bucuresti 03:00 Bucuresti 03:00 Arad 03:00 Arad 03:00 Timisesti
08:10

00:40 Ploiesti 00:40 Bumbesti Jiu 00:40 Bumbesti Jiu
08:10

01:30 Marasesti
08:15

03:00 Dumbrava
08:15

01:30 Targu Jiu 01:30 Targu Jiu
08:20

03:00 Targu Jiu 03:00 Targu Jiu
08:20

00:40 Petrosani 00:40 Petrosani 00:40 Buzau
08:20

01:30 Adjud 01:30 Petrosani 01:30 Petrosani
08:25

03:00 Petrosani 03:00 Petrosani
08:25

01:30 Hateg 01:30 Hateg
08:30

03:00 Targu Neamt 03:00 Hateg 03:00 Hateg
08:30

00:40 Hateg 00:40 Hateg 00:40 Poiana Largului 00:40 Poiana Largului 00:40 Ramnicu Sarat
08:30

01:30 Sascut
08:35

00:40 Bicaz 00:40 Bicaz
08:35

01:30 Calan 01:30 Calan
08:40

03:00 Calan 03:00 Calan
08:40

00:40 Focsani 00:40 Hunedoara 00:40 Piatra Neamt 00:40 Piatra Neamt 00:40 Hunedoara
08:40

01:30 Bacau
08:45

03:00 Piatra Neamt
08:45

01:30 Hunedoara 01:30 Hunedoara
08:50

03:00 Hunedoara 03:00 Hunedoara 03:00 Bicaz
08:50

00:40 Marasesti 00:40 Deva 00:40 Deva
08:50

01:30 Roman
08:55

00:40 Adjud
08:55

01:30 Pitesti 01:30 Vaslui 01:30 Deva 01:30 Deva 01:30 Pitesti
09:00

03:00 Deva 03:00 Deva 03:00 Sovata 03:00 Pitesti 03:00 Pitesti
09:00

00:40 Lugoj 00:40 Lugoj 00:40 Bacau 00:40 Gheorgheni 00:40 Gheorgheni
09:00

01:30 Negresti
09:05

03:00 Poiana Largului
09:05

00:40 Roman
09:05

01:30 Ramnicu Sarat 01:30 Iasi 01:30 Ramnicu Sarat
09:10

03:00 Ramnicu Sarat 03:00 Ramnicu Sarat 03:00 Durau
09:10

00:40 Timisoara 00:40 Sovata 00:40 Timisoara 00:40 Sovata 00:40 Targu Frumos
09:10

01:30 Podu Iloaiei
09:15

03:00 Grinties
09:15

01:30 Campina 01:30 Deleni 01:30 Campina
09:20

03:00 Campina 03:00 Borsec 03:00 Campina
09:20

00:40 Pascani 00:40 Arad 00:40 Arad
09:20

01:30 Hirlau
09:25

00:40 Motca
09:25

01:30 Targu Frumos 01:30 Sinaia 01:30 Sinaia
09:30

03:00 Sinaia 03:00 Toplita 03:00 Sinaia
09:30

00:40 Targu Neamt 00:40 Miercurea Ciuc 00:40 Miercurea Ciuc 00:40 Chisineu Cris 00:40 Chisineu Cris
09:30

01:30 Pascani
09:35

00:40 Falticeni
09:35

01:30 Predeal 01:30 Motca 01:30 Predeal
09:40

03:00 Predeal 03:00 Predeal
09:40

00:40 Suceava 00:40 Odorheiu Secuiesc 00:40 Odorheiu Secuiesc
09:40

01:30 Cristesti
09:45

03:00 Miercurea Ciuc
09:45

00:40 Radauti
09:45

01:30 Brasov 01:30 Timisesti 01:30 Brasov
09:50

03:00 Brasov 03:00 Sfantu Gheorghe 03:00 Brasov
09:50

00:40 Salonta 00:40 Salonta 00:40 Gura Humorului 00:40 Toplita 00:40 Toplita
09:50

01:30 Dumbrava
09:55

03:00 Morareni
09:55

00:40 Campulung Moldovenesc
09:55

01:30 Targu Secuiesc 01:30 Targu Neamt 01:30 Targu Secuiesc
10:00

03:00 Reghin 03:00 Targu Secuiesc 03:00 Targu Secuiesc
10:00

00:40 Gilau 00:40 Reghin 00:40 Gilau 00:40 Reghin 00:40 Vatra Dornei
10:00

01:30 Sfantu Gheorghe 01:30 Piatra Neamt 01:30 Sfantu Gheorghe
10:05

03:00 Sfantu Gheorghe 03:00 Sfantu Gheorghe 03:00 Medias
10:05

00:40 Prundu Bargaului
10:05

01:30 Bicaz 01:30 Covasna 01:30 Covasna
10:10

03:00 Sighisoara 03:00 Covasna 03:00 Covasna
10:10

00:40 Onesti 00:40 Onesti 00:40 Nasaud
10:10

01:30 Sovata
10:15

03:00 Targu Mures
10:15

00:40 Bistrita
10:15

01:30 Targu Ocna 01:30 Poiana Largului 01:30 Targu Ocna
10:20

03:00 Falticeni 03:00 Targu Ocna 03:00 Targu Ocna
10:20

00:40 Beclean 00:40 Moinesti 00:40 Moinesti
10:20

01:30 Durau
10:25

03:00 Suceava
10:25

00:40 Dej
10:25

01:30 Onesti 01:30 Onesti
10:30

03:00 Onesti 03:00 Onesti
10:30

00:40 Gherla 00:40 Comanesti 00:40 Comanesti
10:30

01:30 Grinties 01:30 Comanesti 01:30 Comanesti
10:40

03:00 Comanesti 03:00 Comanesti
10:40

00:40 Covasna 00:40 Covasna
10:40

03:00 Stefanesti
10:45

01:30 Moinesti 01:30 Moinesti
10:50

03:00 Botosani 03:00 Moinesti 03:00 Moinesti
10:50

00:40 Targu Secuiesc 00:40 Targu Secuiesc
10:50

01:30 Borsec
10:55

03:00 Gura Humorului
10:55

01:30 Fagaras 01:30 Simeria 01:30 Toplita 01:30 Simeria 01:30 Fagaras
11:00

03:00 Fagaras 03:00 Fagaras 03:00 Simeria 03:00 Simeria 03:00 Campulung Moldovenesc
11:00

00:40 Brasov 00:40 Brasov
11:00

01:30 Miercurea Ciuc
11:05

01:30 Sfantu Gheorghe 01:30 Vestem 01:30 Vestem
11:10

03:00 Vestem 03:00 Vestem 03:00 Iacobeni
11:10

00:40 Fagaras 00:40 Fagaras
11:10

01:30 Orastie 01:30 Orastie 01:30 Ramnicu Valcea 01:30 Morareni 01:30 Ramnicu Valcea
11:20

03:00 Borsa 03:00 Orastie 03:00 Orastie 03:00 Ramnicu Valcea 03:00 Ramnicu Valcea
11:20

00:40 Sibiu 00:40 Sibiu
11:20

00:40 Sebes 00:40 Sebes
11:25

01:30 Sebes 01:30 Sibiu 01:30 Sibiu 01:30 Reghin 01:30 Sebes
11:30

03:00 Sibiu 03:00 Sibiu 03:00 Sebes 03:00 Sebes
11:30

00:40 Alba Iulia 00:40 Alba Iulia
11:30

00:40 Teius 00:40 Teius
11:35

01:30 Miercurea Sibiului 01:30 Sighisoara 01:30 Lancram 01:30 Lancram 01:30 Miercurea Sibiului
11:40

03:00 Lancram 03:00 Lancram 03:00 Miercurea Sibiului 03:00 Miercurea Sibiului
11:40

00:40 Aiud 00:40 Aiud
11:40

01:30 Targu Mures
11:45

01:30 Sighisoara 01:30 Alba Iulia 01:30 Alba Iulia 01:30 Sighisoara
11:50

03:00 Sighisoara 03:00 Sighisoara 03:00 Alba Iulia 03:00 Alba Iulia
11:50

00:40 Targu Mures 00:40 Targu Mures
11:50

01:30 Falticeni
11:55

01:30 Medias 01:30 Suceava 01:30 Medias
12:00

03:00 Vatra Dornei 03:00 Medias 03:00 Medias
12:00

00:40 Turda 00:40 Turda
12:00

01:30 Dolhasca
12:05

03:00 Prundu Bargaului
12:05

01:30 Teius 01:30 Veresti 01:30 Teius
12:10

03:00 Teius 03:00 Bistrita 03:00 Teius
12:10

01:30 Darabani
12:15

01:30 Aiud 01:30 Stefanesti 01:30 Aiud
12:20

03:00 Aiud 03:00 Aiud
12:20

01:30 Botosani
12:25

01:30 Unirea 01:30 Unirea
12:30

03:00 Unirea 03:00 Unirea 03:00 Beclean
12:30

01:30 Gura Humorului
12:35

01:30 Turda 01:30 Campulung Moldovenesc 01:30 Turda
12:40

03:00 Baia Mare 03:00 Turda 03:00 Turda
12:40

01:30 Iacobeni
12:45

03:00 Dej
12:45

01:30 Borsa
12:55

03:00 Cluj Napoca
12:55

01:30 Vatra Dornei
13:00

03:00 Cluj Napoca
13:00

01:30 Prundu Bargaului
13:10

01:30 Bistrita
13:15

01:30 Beclean
13:20

01:30 Baia Mare
13:25

01:30 Dej
13:30

00:40 Cluj Napoca
13:30

01:30 Cluj Napoca
13:35

01:30 Cluj Napoca
13:40

00:40 Bontida
13:40

01:30 Gilau
13:45

01:30 Huedin
13:50

00:40 Baia Mare
13:50

00:40 Satu Mare
13:55

01:30 Cluj Napoca 01:30 Cluj Napoca 01:30 Cluj Napoca 01:30 Cluj Napoca
14:00

03:00 Cluj Napoca 03:00 Gilau 03:00 Cluj Napoca 03:00 Cluj Napoca 03:00 Cluj Napoca
14:00

00:40 Zalau
14:00

00:40 Huedin
14:10

00:40 Alesd
14:20

00:40 Oradea
14:30

01:30 Negreni
15:00

03:00 Huedin
15:00

03:00 Negreni
15:30

01:30 Piatra Craiului
16:00

03:00 Piatra Craiului
16:00

01:30 Beius
16:10

03:00 Beius
16:30

03:00 Alesd
16:40

01:30 Alesd
17:00

01:30 Oradea
18:00

03:00 Oradea
18:00

01:30 Bors
18:30

03:00 Bors
19:00

01:30 Budapesta
23:00

03:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.