La adresa - Mersul autobuzelor Wels Austria

La adresa

Wels, Austria

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:55
11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 10:45 Miercurea Sibiului 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 10:15 Medias 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 10:00 Cluj Napoca 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd
19:00
09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti
Sosiri
De la Ora

04:00 Tulcea
01:00

04:00 Braila
02:00

04:00 Galati
02:30

04:00 Tecuci
03:00

23:40 Tulcea
04:00

04:00 Barlad
04:00

23:40 Braila
04:10

23:40 Galati
04:20

23:40 Tecuci
04:30

23:40 Giurgiu 23:40 Barlad
05:00

04:00 Husi
05:00

23:40 Husi 23:40 Turnu Magurele
05:10

04:00 Buzau
05:10

23:40 Corabia
05:20

04:00 Focsani
05:20

23:40 Alexandria 23:40 Buzau
05:30

04:00 Marasesti
05:30

23:40 Focsani 23:40 Slatina (Olt)
05:40

23:40 Marasesti
05:50

23:40 Adjud
05:55

23:40 Craiova 23:40 Constanta 23:40 Sascut
06:00

04:00 Adjud 04:00 Giurgiu 04:00 Constanta 04:00 Giurgiu 04:00 Constanta
06:00

23:40 Bacau 23:40 Mangalia
06:05

23:40 Roman 23:40 Filiasi
06:10

04:00 Turnu Magurele 04:00 Turnu Magurele
06:10

23:40 Medgidia 23:40 Vaslui
06:15

23:40 Hirsova 23:40 Rovinari 23:40 Negresti
06:20

04:00 Corabia 04:00 Corabia
06:20

23:40 Tandarei
06:25

23:40 Iasi 23:40 Slobozia 23:40 Isalnita
06:30

04:00 Alexandria 04:00 Mangalia 04:00 Mangalia 04:00 Alexandria 04:00 Sascut
06:30

23:40 Podu Iloaiei
06:35

23:40 Deleni 23:40 Targu Carbunesti
06:40

04:00 Medgidia 04:00 Medgidia 04:00 Filiasi 04:00 Bacau 04:00 Filiasi
06:40

23:40 Motru 23:40 Hirlau
06:45

04:00 Roman
06:45

23:40 Targu Frumos 23:40 Resita
06:50

04:00 Hirsova 04:00 Slatina (Olt) 04:00 Slatina (Olt) 04:00 Hirsova
06:50

23:40 Pascani 23:40 Caransebes
06:55

04:00 Vaslui
06:55

23:40 Lugoj 23:40 Motca 23:40 Bucuresti
07:00

04:00 Craiova 04:00 Craiova 04:00 Tandarei 04:00 Negresti 04:00 Tandarei
07:00

23:40 Timisoara 23:40 Cristesti
07:05

04:00 Iasi
07:05

23:40 Timisesti 23:40 Arad
07:10

04:00 Filiasi 04:00 Podu Iloaiei 04:00 Filiasi
07:10

04:00 Deleni
07:15

23:40 Dumbrava 23:40 Targu Jiu
07:20

04:00 Rovinari 04:00 Rovinari
07:20

23:40 Petrosani 23:40 Targu Neamt
07:25

23:40 Hateg 23:40 Pitesti 23:40 Piatra Neamt
07:30

04:00 Isalnita 04:00 Isalnita 04:00 Hirlau
07:30

23:40 Bicaz
07:35

23:40 Calan 23:40 Sovata
07:40

04:00 Targu Carbunesti 04:00 Targu Carbunesti
07:40

23:40 Poiana Largului
07:45

04:00 Motru 04:00 Targu Frumos 04:00 Motru
07:45

23:40 Ploiesti 23:40 Hunedoara 23:40 Durau
07:50

04:00 Pascani 04:00 Resita 04:00 Resita
07:50

23:40 Grinties
07:55

04:00 Caransebes 04:00 Caransebes
07:55

23:40 Deva 23:40 Borsec 23:40 Ramnicu Sarat
08:00

04:00 Lugoj 04:00 Motca 04:00 Lugoj 04:00 Slobozia 04:00 Slobozia
08:00

23:40 Toplita
08:05

04:00 Timisoara 04:00 Timisoara 04:00 Cristesti
08:05

23:40 Miercurea Ciuc 23:40 Campina
08:10

04:00 Bucuresti 04:00 Bucuresti 04:00 Arad 04:00 Timisesti 04:00 Arad
08:10

04:00 Dumbrava
08:15

23:40 Sfantu Gheorghe 23:40 Sinaia
08:20

04:00 Targu Jiu 04:00 Targu Jiu
08:20

04:00 Petrosani 04:00 Petrosani
08:25

23:40 Morareni 23:40 Predeal 23:40 Simeria
08:30

04:00 Targu Neamt 04:00 Hateg 04:00 Hateg
08:30

23:40 Orastie
08:40

04:00 Calan 04:00 Calan
08:40

04:00 Piatra Neamt
08:45

23:40 Sebes
08:50

04:00 Hunedoara 04:00 Bicaz 04:00 Hunedoara
08:50

23:40 Brasov 23:40 Lancram 23:40 Reghin
09:00

04:00 Deva 04:00 Pitesti 04:00 Sovata 04:00 Deva 04:00 Pitesti
09:00

04:00 Poiana Largului
09:05

23:40 Targu Secuiesc
09:10

04:00 Ramnicu Sarat 04:00 Ramnicu Sarat 04:00 Durau
09:10

04:00 Grinties
09:15

23:40 Sfantu Gheorghe
09:20

04:00 Borsec 04:00 Campina 04:00 Campina
09:20

23:40 Covasna 23:40 Alba Iulia 23:40 Medias
09:30

04:00 Toplita 04:00 Sinaia 04:00 Sinaia
09:30

23:40 Sighisoara 23:40 Targu Ocna 23:40 Teius
09:40

04:00 Predeal 04:00 Predeal
09:40

04:00 Miercurea Ciuc
09:45

23:40 Aiud 23:40 Onesti
09:50

04:00 Sfantu Gheorghe 04:00 Brasov 04:00 Brasov
09:50

04:00 Morareni
09:55

23:40 Targu Mures 23:40 Comanesti 23:40 Unirea
10:00

04:00 Reghin 04:00 Targu Secuiesc 04:00 Targu Secuiesc
10:00

23:40 Falticeni
10:05

04:00 Sfantu Gheorghe 04:00 Sfantu Gheorghe 04:00 Medias
10:05

23:40 Moinesti 23:40 Turda 23:40 Suceava
10:10

04:00 Covasna 04:00 Sighisoara 04:00 Covasna
10:10

23:40 Dolhasca
10:15

04:00 Targu Mures
10:15

23:40 Fagaras 23:40 Veresti
10:20

04:00 Targu Ocna 04:00 Targu Ocna 04:00 Falticeni
10:20

23:40 Darabani
10:25

04:00 Suceava
10:25

23:40 Stefanesti 23:40 Vestem
10:30

04:00 Onesti 04:00 Onesti
10:30

23:40 Botosani
10:35

23:40 Gura Humorului
10:40

04:00 Comanesti 04:00 Comanesti
10:40

23:40 Campulung Moldovenesc
10:45

04:00 Stefanesti
10:45

23:40 Ramnicu Valcea 23:40 Iacobeni
10:50

04:00 Moinesti 04:00 Botosani 04:00 Moinesti
10:50

23:40 Borsa
10:53

04:00 Gura Humorului
10:55

23:40 Vatra Dornei 23:40 Sibiu
11:00

04:00 Simeria 04:00 Fagaras 04:00 Campulung Moldovenesc 04:00 Simeria 04:00 Fagaras
11:00

23:40 Prundu Bargaului
11:05

23:40 Bistrita 23:40 Miercurea Sibiului
11:10

04:00 Vestem 04:00 Iacobeni 04:00 Vestem
11:10

23:40 Beclean
11:15

23:40 Baia Mare 23:40 Sighisoara
11:20

04:00 Ramnicu Valcea 04:00 Borsa 04:00 Orastie 04:00 Ramnicu Valcea 04:00 Orastie
11:20

23:40 Dej
11:25

23:40 Medias 23:40 Cluj Napoca
11:30

04:00 Sibiu 04:00 Sebes 04:00 Sibiu 04:00 Sebes
11:30

04:00 Lancram 04:00 Miercurea Sibiului 04:00 Lancram 04:00 Miercurea Sibiului
11:40

04:00 Alba Iulia 04:00 Sighisoara 04:00 Alba Iulia 04:00 Sighisoara
11:50

23:40 Cluj Napoca
12:00

04:00 Medias 04:00 Medias 04:00 Vatra Dornei
12:00

04:00 Prundu Bargaului
12:05

04:00 Bistrita 04:00 Teius 04:00 Teius
12:10

04:00 Aiud 04:00 Aiud
12:20

23:40 Gilau
12:30

04:00 Unirea 04:00 Beclean 04:00 Unirea
12:30

04:00 Turda 04:00 Turda 04:00 Baia Mare
12:40

04:00 Dej
12:45

04:00 Cluj Napoca
12:55

23:40 Huedin
13:00

04:00 Cluj Napoca
13:00

23:40 Negreni
14:00

04:00 Cluj Napoca 04:00 Cluj Napoca 04:00 Cluj Napoca 04:00 Cluj Napoca 04:00 Gilau
14:00

23:40 Piatra Craiului
15:00

04:00 Huedin
15:00

23:40 Beius
15:30

04:00 Negreni
15:30

23:40 Alesd
16:00

04:00 Piatra Craiului
16:00

04:00 Beius
16:30

04:00 Alesd
16:40

04:00 Oradea
18:00

23:40 Oradea
19:00

04:00 Bors
19:00

04:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.