La adresa - Mersul autobuzelor Wels Austria

La adresa

Wels, Austria

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
19:00
11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita
Sosiri
De la Ora

23:40 Tulcea
04:00

23:40 Braila
04:10

23:40 Galati
04:20

23:40 Tecuci
04:30

23:40 Giurgiu 23:40 Giurgiu 23:40 Barlad
05:00

23:40 Turnu Magurele 23:40 Turnu Magurele 23:40 Husi
05:10

23:40 Corabia 23:40 Corabia
05:20

23:40 Buzau 23:40 Alexandria 23:40 Alexandria
05:30

23:40 Slatina (Olt) 23:40 Focsani 23:40 Slatina (Olt)
05:40

23:40 Marasesti
05:50

23:40 Adjud
05:55

23:40 Craiova 23:40 Sascut 23:40 Craiova 23:40 Constanta 23:40 Constanta
06:00

23:40 Bacau 23:40 Mangalia 23:40 Mangalia
06:05

23:40 Filiasi 23:40 Roman 23:40 Filiasi
06:10

23:40 Medgidia 23:40 Medgidia 23:40 Vaslui
06:15

23:40 Negresti 23:40 Rovinari 23:40 Hirsova 23:40 Hirsova 23:40 Rovinari
06:20

23:40 Tandarei 23:40 Tandarei
06:25

23:40 Isalnita 23:40 Iasi 23:40 Slobozia 23:40 Slobozia 23:40 Isalnita
06:30

23:40 Podu Iloaiei
06:35

23:40 Targu Carbunesti 23:40 Targu Carbunesti 23:40 Deleni
06:40

23:40 Hirlau 23:40 Motru 23:40 Motru
06:45

23:40 Targu Frumos 23:40 Resita 23:40 Resita
06:50

23:40 Caransebes 23:40 Pascani 23:40 Caransebes
06:55

23:40 Bucuresti 23:40 Lugoj 23:40 Lugoj 23:40 Motca 23:40 Bucuresti
07:00

23:40 Cristesti 23:40 Timisoara 23:40 Timisoara
07:05

23:40 Timisesti 23:40 Arad 23:40 Arad
07:10

23:40 Targu Jiu 23:40 Dumbrava 23:40 Targu Jiu
07:20

23:40 Petrosani 23:40 Petrosani 23:40 Targu Neamt
07:25

23:40 Hateg 23:40 Piatra Neamt 23:40 Pitesti 23:40 Hateg 23:40 Pitesti
07:30

23:40 Bicaz
07:35

23:40 Calan 23:40 Calan 23:40 Sovata
07:40

23:40 Poiana Largului
07:45

23:40 Hunedoara 23:40 Durau 23:40 Ploiesti 23:40 Ploiesti 23:40 Hunedoara
07:50

23:40 Grinties
07:55

23:40 Deva 23:40 Deva 23:40 Borsec 23:40 Ramnicu Sarat 23:40 Ramnicu Sarat
08:00

23:40 Toplita
08:05

23:40 Campina 23:40 Miercurea Ciuc 23:40 Campina
08:10

23:40 Sfantu Gheorghe 23:40 Sinaia 23:40 Sinaia
08:20

23:40 Predeal 23:40 Simeria 23:40 Morareni 23:40 Predeal 23:40 Simeria
08:30

23:40 Orastie 23:40 Orastie
08:40

23:40 Sebes 23:40 Sebes
08:50

23:40 Lancram 23:40 Brasov 23:40 Lancram 23:40 Brasov 23:40 Reghin
09:00

23:40 Targu Secuiesc 23:40 Targu Secuiesc
09:10

23:40 Sfantu Gheorghe 23:40 Sfantu Gheorghe
09:20

23:40 Medias 23:40 Covasna 23:40 Alba Iulia 23:40 Covasna 23:40 Alba Iulia
09:30

23:40 Targu Ocna 23:40 Sighisoara 23:40 Teius 23:40 Targu Ocna 23:40 Teius
09:40

23:40 Aiud 23:40 Onesti 23:40 Aiud 23:40 Onesti
09:50

23:40 Unirea 23:40 Targu Mures 23:40 Comanesti 23:40 Unirea 23:40 Comanesti
10:00

23:40 Falticeni
10:05

23:40 Suceava 23:40 Moinesti 23:40 Turda 23:40 Moinesti 23:40 Turda
10:10

23:40 Dolhasca
10:15

23:40 Fagaras 23:40 Fagaras 23:40 Veresti
10:20

23:40 Darabani
10:25

23:40 Stefanesti 23:40 Vestem 23:40 Vestem
10:30

23:40 Botosani
10:35

23:40 Gura Humorului
10:40

23:40 Campulung Moldovenesc
10:45

23:40 Iacobeni 23:40 Ramnicu Valcea 23:40 Ramnicu Valcea
10:50

23:40 Borsa
10:53

23:40 Vatra Dornei 23:40 Sibiu 23:40 Sibiu
11:00

23:40 Prundu Bargaului
11:05

23:40 Miercurea Sibiului 23:40 Bistrita 23:40 Miercurea Sibiului
11:10

23:40 Beclean
11:15

23:40 Sighisoara 23:40 Baia Mare 23:40 Sighisoara
11:20

23:40 Dej
11:25

23:40 Medias 23:40 Medias 23:40 Cluj Napoca
11:30

23:40 Cluj Napoca
12:00

23:40 Gilau
12:30

23:40 Huedin
13:00

23:40 Negreni
14:00

23:40 Piatra Craiului
15:00

23:40 Beius
15:30

23:40 Alesd
16:00

23:40 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.