Autohof Wels - Peco Esso A25, Km.12, RO-LA (tren) - Mersul autobuzelor Wels Austria

Autohof Wels - Peco Esso A25, Km.12, RO-LA (tren)

Wels, Austria

Plecări
Ora Către
03:20
04:30 Bangor 12:30 Dublin 22:15 Dartford 23:30 Luton 00:20 Northampton 01:10 Birmingham 20:30 Calais 04:15 Suben 07:40 Nurnberg 09:50 Spessart 12:15 Limburg an der Lahn 14:30 Frechen 16:45 Bruxelles 17:40 Drongen 03:00 Manchester 05:30 Holyhead 21:30 Kent 22:30 Londra 23:20 Milton Keynes 00:30 Coventry 21:00 Dover 04:50 Passau 08:30 Wurzburg 10:30 Weiskirchen 13:15 Bad Honnef am Rhein 15:00 Aachen 16:50 Bruxelles 18:15 Brugge 03:00 Manchester 05:00 Holyhead 21:30 Canterbury 01:20 Londra 23:25 Milton Keynes 00:35 Coventry 05:50 Regensburg 08:50 Wurzburg 11:00 Frankfurt 13:35 Siegburg 15:50 Liege 16:55 Bruxelles 18:30 Jabbeke 03:00 Liverpool 12:30 Dublin 21:40 Maidstone 23:00 Luton 00:00 Northampton 01:00 Birmingham 18:30 Ostende 03:50 Haag 06:50 Nurnberg 09:20 Wertheim 12:00 Bad Camberg 14:10 Koln 16:00 Liege 17:25 Aalst
07:20
10:10 Sankt Polten 20:15 Alba Iulia 21:35 Turda 00:10 Bistrita 15:10 Nadlac 08:50 Amstetten 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 18:40 Simeria 10:10 Viena 20:45 Teius 22:00 Cluj Napoca 18:30 Deva 09:40 Loosdorf 08:40 Oed 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 19:00 Orastie 13:40 Budapesta 21:00 Aiud 23:05 Dej 15:55 Arad 09:30 Melk 08:10 Sankt Valentin 03:15 Salonta 02:10 Simand 22:40 Gherla 19:15 Sebes 21:15 Unirea 23:35 Beclean 15:30 Pecica 09:10 Kemmelbach 07:50 Linz 04:05 Oradea
17:20
09:35 Beclean 07:15 Unirea 05:15 Sebes 21:10 Viena 04:50 Simeria 01:10 Nadlac 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 12:50 Nasaud 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 16:30 Radauti 09:05 Dej 07:00 Aiud 22:30 Budapesta 20:10 Sankt Polten 04:30 Deva 19:40 Loosdorf 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 17:40 Dorohoi 19:30 Melk 08:00 Cluj Napoca 06:45 Teius 18:50 Amstetten 08:40 Gherla 01:55 Arad 18:10 Sankt Valentin 03:15 Salonta 02:10 Simand 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 18:10 Darabani 19:10 Kemmelbach 07:35 Turda 06:15 Alba Iulia 18:40 Oed 05:00 Orastie 01:30 Pecica 17:50 Linz 04:05 Oradea 13:00 Feldru 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 17:00 Botosani 10:10 Bistrita
19:00 Romfour
06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni
19:00 Romfour
07:00 Alesd 12:30 Gherla 15:30 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 13:00 Dej 16:30 Campulung Moldovenesc 02:30 Budapesta 09:00 Huedin 13:30 Beclean 17:30 Gura Humorului 06:00 Oradea 11:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:30 Falticeni
19:00 Romfour
02:30 Budapesta 09:00 Huedin 13:30 Beclean 17:30 Gura Humorului 06:00 Oradea 11:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:30 Falticeni 07:00 Alesd 12:30 Gherla 15:30 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 13:00 Dej 16:30 Campulung Moldovenesc
19:00 Romfour
13:30 Beclean 17:30 Gura Humorului 07:00 Alesd 12:30 Gherla 14:00 Bistrita 18:30 Falticeni 08:00 Cornitel 13:00 Dej 15:30 Vatra Dornei 02:30 Budapesta 09:00 Huedin 16:30 Campulung Moldovenesc 06:00 Oradea 11:00 Cluj Napoca
19:00 Romfour
07:00 Alesd 12:30 Gherla 15:30 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 13:00 Dej 16:30 Campulung Moldovenesc 02:30 Budapesta 09:00 Huedin 13:30 Beclean 17:30 Gura Humorului 06:00 Oradea 11:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:30 Falticeni
19:00 Romfour
02:30 Budapesta 09:00 Huedin 13:30 Beclean 17:30 Gura Humorului 06:00 Oradea 11:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:30 Falticeni 07:00 Alesd 12:30 Gherla 15:30 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 13:00 Dej 16:30 Campulung Moldovenesc
19:00 Romfour
16:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Dej 07:00 Alesd 15:00 Vatra Dornei 11:00 Gherla 06:00 Oradea 18:00 Falticeni 14:00 Bistrita 10:00 Cluj Napoca 02:00 Budapesta 17:00 Gura Humorului 13:00 Beclean 09:00 Huedin 08:00 Cornitel
20:00 Romfour
10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului
20:00 Romfour
09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc
20:00 Romfour
07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 00:00 Cornitel 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei
20:00 Romfour
10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 08:00 Cornitel 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 06:00 Oradea 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Alesd 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 09:00 Huedin
20:00 Romfour
06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni
20:00 Romfour
09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului 02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 00:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc
21:00
13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:20 Ploiesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 12:00 Campina 13:10 Slobozia 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 12:10 Ramnicu Sarat 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita
22:00
13:10 Botosani 10:50 Covasna 13:40 Suceava 11:40 Predeal 07:25 Alesd 12:20 Ploiesti 14:30 Poiana Largului 13:50 Mangalia 14:50 Timisesti 13:00 Bucuresti 16:00 Adjud 09:00 Sibiu 16:20 Husi 10:00 Moinesti 16:40 Braila 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 07:40 Huedin 13:00 Bucuresti 10:00 Dej 09:00 Sibiu 12:00 Vatra Dornei 10:00 Moinesti 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:20 Darabani 11:00 Sfantu Gheorghe 13:55 Falticeni 11:50 Sinaia 14:15 Morareni 12:30 Pitesti 14:35 Bicaz 13:40 Medgidia 07:10 Bors 08:10 Medias 16:05 Marasesti 09:30 Ramnicu Valcea 16:25 Barlad 10:10 Comanesti 15:40 Vaslui 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 07:45 Gilau 08:10 Medias 10:30 Beclean 09:30 Ramnicu Valcea 12:20 Iacobeni 10:10 Comanesti 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Veresti 11:20 Targu Secuiesc 14:00 Targu Mures 12:00 Campina 14:20 Toplita 13:10 Slobozia 14:40 Piatra Neamt 13:30 Harsova 07:20 Oradea 08:30 Sighisoara 16:10 Focsani 09:40 Vestem 16:30 Tecuci 10:20 Onesti 15:45 Roman 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:00 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 10:50 Bistrita 09:40 Vestem 12:30 Campulung Moldovenesc 10:20 Onesti 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 10:30 Targu Ocna 13:35 Dolhasca 11:30 Brasov 14:10 Reghin 12:10 Ramnicu Sarat 14:25 Durau 14:00 Constanta 14:45 Targu Neamt 13:20 Tandarei 15:55 Sascut 08:40 Miercurea Sibiului 16:15 Buzau 09:50 Fagaras 16:35 Galati 10:30 Targu Ocna 15:50 Bacau 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:30 Cluj Napoca 08:40 Miercurea Sibiului 11:00 Prundu Bargaului 09:50 Fagaras 13:00 Gura Humorului 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes
Sosiri
De la Ora

03:20 Dorohoi
00:00

03:20 Baltati
00:20

17:20 Calais
00:20

03:20 Sankt Polten 03:20 Targu Frumos 03:20 Botosani
00:30

03:20 Ruginoasa
00:40

03:20 Pascani
00:45

03:20 Loosdorf 03:20 Cristesti 03:20 Radauti
01:00

07:20 Spessart
01:00
Romfour
20:00 Lille
01:00

03:20 Melk
01:10

07:20 Wertheim
01:20

03:20 Falticeni 03:20 Kemmelbach
01:30

03:20 Amstetten
01:50

07:20 Wurzburg
01:50

03:20 Oed
02:00

17:20 Ostende
02:05

07:20 Wurzburg
02:10

03:20 Suceava 03:20 Sankt Valentin
02:30

17:20 Jabbeke
02:30

03:20 Ilisesti
02:45

17:20 Brugge
02:45

03:20 Linz
02:50

03:20 Paltinoasa
03:00

07:20 Nurnberg
03:00

03:20 Gura Humorului
03:15

17:20 Drongen
03:15

17:20 Aalst
03:35

03:20 Campulung Moldovenesc
03:40

07:20 Nurnberg
03:50

17:20 Bruxelles
04:00

17:20 Bruxelles
04:05

17:20 Bruxelles
04:10

03:20 Iacobeni
04:15

03:20 Vatra Dornei
04:30

04:00 Tulcea
04:50

03:20 Pitesti
05:00

17:20 Liege
05:00

02:00 Giurgiu 02:00 Giurgiu
05:00

04:00 Giurgiu 04:00 Giurgiu 04:00 Braila
05:00

17:20 Liege
05:05

07:20 Regensburg
05:10

02:00 Turnu Magurele 02:00 Turnu Magurele
05:10

04:00 Galati 04:00 Turnu Magurele 04:00 Turnu Magurele
05:10

02:00 Corabia 02:00 Corabia
05:20

04:00 Corabia 04:00 Tecuci 04:00 Corabia
05:20

02:00 Alexandria 02:00 Alexandria 02:00 Braila
05:30

04:00 Alexandria 04:00 Alexandria 04:00 Barlad
05:30

02:00 Galati
05:35

02:00 Slatina (Olt) 02:00 Slatina (Olt)
05:40

04:00 Slatina (Olt) 04:00 Slatina (Olt) 04:00 Husi
05:40

04:00 Buzau
05:45

17:20 Aachen
05:50

07:20 Passau
05:50

04:00 Focsani
05:50

02:00 Craiova 02:00 Constanta 02:00 Constanta 02:00 Craiova
06:00

04:00 Craiova 04:00 Constanta 04:00 Craiova 04:00 Constanta 04:00 Marasesti
06:00

02:00 Mangalia 02:00 Mangalia
06:05

04:00 Mangalia 04:00 Mangalia
06:05

02:00 Filiasi 02:00 Filiasi
06:10

04:00 Adjud 04:00 Filiasi 04:00 Filiasi
06:10

02:00 Medgidia 02:00 Medgidia
06:15

04:00 Medgidia 04:00 Medgidia
06:15

17:20 Frechen
06:20

02:00 Rovinari 02:00 Hirsova 02:00 Rovinari 02:00 Hirsova
06:20

04:00 Hirsova 04:00 Rovinari 04:00 Rovinari 04:00 Hirsova
06:20

07:20 Suben
06:25

02:00 Tandarei 02:00 Tandarei
06:25

04:00 Tandarei 04:00 Tandarei
06:25

17:20 Dublin 17:20 Dublin
06:30

02:00 Isalnita 02:00 Slobozia 02:00 Isalnita 02:00 Slobozia
06:30

04:00 Slobozia 04:00 Isalnita 04:00 Sascut 04:00 Slobozia 04:00 Isalnita
06:30

17:20 Koln
06:40

02:00 Tecuci 02:00 Targu Carbunesti 02:00 Targu Carbunesti
06:40

04:00 Targu Carbunesti 04:00 Targu Carbunesti
06:40

02:00 Motru 02:00 Motru 02:00 Barlad
06:45

04:00 Motru 04:00 Motru
06:45

07:20 Haag
06:50

02:00 Husi 02:00 Resita 02:00 Resita
06:50

04:00 Resita 04:00 Resita 04:00 Bacau
06:50

02:00 Caransebes 02:00 Caransebes
06:55

04:00 Caransebes 04:00 Caransebes 04:00 Roman
06:55

03:20 Feldru
07:00

02:00 Lugoj 02:00 Bucuresti 02:00 Buzau 02:00 Bucuresti 02:00 Lugoj
07:00

04:00 Lugoj 04:00 Lugoj 04:00 Vaslui 04:00 Bucuresti 04:00 Bucuresti
07:00

02:00 Timisoara 02:00 Timisoara
07:05

04:00 Timisoara 04:00 Timisoara
07:05

02:00 Focsani 02:00 Arad 02:00 Arad
07:10

04:00 Negresti 04:00 Arad 04:00 Arad
07:10

17:20 Siegburg
07:15

07:20 Luton 07:20 Luton
07:15

02:00 Targu Jiu 02:00 Targu Jiu
07:20

04:00 Iasi 04:00 Targu Jiu 04:00 Targu Jiu
07:20

02:00 Marasesti 02:00 Petrosani 02:00 Petrosani
07:25

04:00 Petrosani 04:00 Petrosani
07:25

02:00 Pitesti 02:00 Hateg 02:00 Pitesti 02:00 Adjud 02:00 Hateg
07:30

04:00 Hateg 04:00 Pitesti 04:00 Hateg 04:00 Pitesti 04:00 Podu Iloaiei
07:30

17:20 Bad Honnef am Rhein
07:35

02:00 Sascut
07:35

04:00 Deleni
07:35

02:00 Calan 02:00 Bacau 02:00 Calan
07:40

04:00 Calan 04:00 Calan 04:00 Hirlau
07:40

02:00 Roman
07:45

02:00 Ploiesti 02:00 Ploiesti 02:00 Hunedoara 02:00 Vaslui 02:00 Hunedoara
07:50

04:00 Ploiesti 04:00 Ploiesti 04:00 Hunedoara 04:00 Hunedoara
07:50

04:00 Targu Frumos
07:55

03:20 Bistrita
08:00

07:20 Londra 07:20 Londra
08:00

02:00 Deva 02:00 Deva 02:00 Ramnicu Sarat 02:00 Negresti 02:00 Ramnicu Sarat
08:00

04:00 Pascani 04:00 Deva 04:00 Deva 04:00 Ramnicu Sarat 04:00 Ramnicu Sarat
08:00
Romfour
05:00 Falticeni
08:00
Romfour
05:00 Falticeni
08:00
Romfour
05:00 Falticeni
08:00
Romfour
05:00 Falticeni
08:00
Romfour
05:00 Falticeni
08:00
Romfour
05:00 Falticeni
08:00
Romfour
05:00 Falticeni
08:00
Romfour
05:00 Falticeni
08:00
Romfour
05:00 Falticeni
08:00
Romfour
05:00 Falticeni
08:00
Romfour
05:00 Falticeni
08:00
Romfour
05:00 Falticeni
08:00
Romfour
05:00 Falticeni
08:00

02:00 Iasi
08:05

02:00 Campina 02:00 Podu Iloaiei 02:00 Campina
08:10

04:00 Campina 04:00 Motca 04:00 Campina
08:10

02:00 Deleni
08:15

04:00 Cristesti
08:15

02:00 Sinaia 02:00 Harlau 02:00 Sinaia
08:20

04:00 Sinaia 04:00 Sinaia 04:00 Timisesti
08:20

02:00 Targu Frumos
08:25

04:00 Dumbrava
08:25

02:00 Predeal 02:00 Pascani 02:00 Simeria 02:00 Predeal 02:00 Simeria
08:30

04:00 Predeal 04:00 Targu Neamt 04:00 Simeria 04:00 Predeal 04:00 Simeria
08:30

17:20 Limburg an der Lahn
08:35

02:00 Motca
08:35

02:00 Orastie 02:00 Cristesti 02:00 Orastie
08:40

04:00 Orastie 04:00 Orastie
08:40

03:20 Beclean
08:45

02:00 Timisesti
08:45

17:20 Bad Camberg
08:50

02:00 Targu Neamt 02:00 Sebes 02:00 Sebes
08:50

04:00 Piatra Neamt 04:00 Sebes 04:00 Sebes
08:50

02:00 Piatra Neamt
08:55

02:00 Brasov 02:00 Lancram 02:00 Brasov 02:00 Bicaz 02:00 Lancram
09:00

04:00 Brasov 04:00 Lancram 04:00 Lancram 04:00 Brasov 04:00 Bicaz
09:00
Romfour
05:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
05:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
05:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
05:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
05:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
05:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
05:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
05:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
05:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
05:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
05:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
05:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
05:00 Gura Humorului
09:00

03:20 Dej
09:10

17:20 Frankfurt
09:10

02:00 Targu Secuiesc 02:00 Poiana Largului 02:00 Targu Secuiesc
09:10

04:00 Targu Secuiesc 04:00 Targu Secuiesc 04:00 Poiana Largului
09:10

17:20 Weiskirchen
09:20

02:00 Durau 02:00 Sfantu Gheorghe 02:00 Sfantu Gheorghe
09:20

04:00 Sfantu Gheorghe 04:00 Durau 04:00 Sfantu Gheorghe
09:20

04:00 Toplita
09:25

07:20 Dartford
09:30

02:00 Covasna 02:00 Alba Iulia 02:00 Covasna 02:00 Alba Iulia 02:00 Toplita
09:30

04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Covasna 04:00 Alba Iulia 04:00 Covasna 04:00 Alba Iulia
09:30

04:00 Sfantu Gheorghe
09:35

04:00 Morareni
09:38

02:00 Targu Ocna 02:00 Teius 02:00 Targu Ocna 02:00 Teius 02:00 Morareni
09:40

04:00 Targu Ocna 04:00 Teius 04:00 Targu Ocna 04:00 Teius
09:40

04:00 Reghin
09:41

04:00 Medias
09:44

02:00 Reghin
09:45

04:00 Sighisoara
09:48

02:00 Onesti 02:00 Targu Mures 02:00 Aiud 02:00 Onesti 02:00 Aiud
09:50

04:00 Aiud 04:00 Onesti 04:00 Aiud 04:00 Onesti
09:50

04:00 Targu Mures
09:55

07:20 Maidstone
10:00

02:00 Comanesti 02:00 Unirea 02:00 Comanesti 02:00 Falticeni 02:00 Unirea
10:00

04:00 Unirea 04:00 Falticeni 04:00 Comanesti 04:00 Unirea 04:00 Comanesti
10:00
Romfour
05:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
20:00 Norwich
10:00
Romfour
05:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
05:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
05:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
05:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
05:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
05:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
05:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
05:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
05:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
05:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
05:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
05:00 Campulung Moldovenesc
10:00

02:00 Suceava
10:05

04:00 Suceava
10:05

02:00 Moinesti 02:00 Dolhasca 02:00 Turda 02:00 Moinesti 02:00 Turda
10:10

04:00 Turda 04:00 Moinesti 04:00 Turda 04:00 Moinesti
10:10

02:00 Fagaras 02:00 Veresti 02:00 Fagaras
10:20

04:00 Fagaras 04:00 Fagaras
10:20

02:00 Darabani
10:25

03:20 Cluj Napoca
10:30

02:00 Vestem 02:00 Botosani 02:00 Vestem
10:30

04:00 Vestem 04:00 Vestem 04:00 Botosani
10:30

07:20 Canterbury
10:35

02:00 Gura Humorului
10:40

04:00 Gura Humorului
10:40

07:20 Kent
10:50

02:00 Ramnicu Valcea 02:00 Ramnicu Valcea
10:50

04:00 Ramnicu Valcea 04:00 Ramnicu Valcea
10:50

02:00 Campulung Moldovenesc
10:55

04:00 Campulung Moldovenesc
10:55

17:20 Spessart
11:00

02:00 Sibiu 02:00 Sibiu 02:00 Iacobeni
11:00

04:00 Sibiu 04:00 Iacobeni 04:00 Sibiu
11:00
Romfour
05:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
05:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
05:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
05:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
05:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
05:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
05:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
05:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
05:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
05:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
05:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
05:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
05:00 Vatra Dornei
11:00

02:00 Vatra Dornei
11:05

04:00 Vatra Dornei
11:05

03:20 Turda
11:10

02:00 Prundu Bargaului 02:00 Miercurea Sibiului 02:00 Miercurea Sibiului
11:10

04:00 Miercurea Sibiului 04:00 Prundu Bargaului 04:00 Miercurea Sibiului
11:10

17:20 Wertheim
11:20

07:20 Dover
11:20

02:00 Sighisoara 02:00 Bistrita 02:00 Sighisoara
11:20

04:00 Bistrita 04:00 Sighisoara 04:00 Sighisoara
11:20

03:20 Unirea
11:30

02:00 Medias 02:00 Medias 02:00 Beclean
11:30

04:00 Medias 04:00 Beclean 04:00 Medias
11:30

03:20 Aiud
11:40

02:00 Dej
11:40

04:00 Dej
11:40

02:00 Cluj Napoca
11:45

04:00 Cluj Napoca
11:45

17:20 Wurzburg
11:50

03:20 Teius
11:55

17:20 Holyhead 17:20 Holyhead
12:00

02:00 Cluj Napoca
12:00

04:00 Cluj Napoca
12:00
Romfour
05:00 Bistrita
12:00
Romfour
20:00 Peterborough
12:00
Romfour
05:00 Bistrita
12:00
Romfour
05:00 Bistrita
12:00
Romfour
05:00 Bistrita
12:00
Romfour
05:00 Bistrita
12:00
Romfour
05:00 Bistrita
12:00
Romfour
05:00 Bistrita
12:00
Romfour
05:00 Bistrita
12:00
Romfour
05:00 Bistrita
12:00
Romfour
05:00 Bistrita
12:00
Romfour
05:00 Bistrita
12:00
Romfour
05:00 Bistrita
12:00
Romfour
05:00 Bistrita
12:00

17:20 Wurzburg
12:10

02:00 Gilau
12:15

03:20 Alba Iulia
12:40

17:20 Bangor
12:45

03:20 Sebes
12:55

17:20 Nurnberg
13:00
Romfour
05:00 Beclean
13:00
Romfour
20:00 Cambridge
13:00
Romfour
05:00 Beclean
13:00
Romfour
05:00 Beclean
13:00
Romfour
05:00 Beclean
13:00
Romfour
05:00 Beclean
13:00
Romfour
05:00 Beclean
13:00
Romfour
05:00 Beclean
13:00
Romfour
05:00 Beclean
13:00
Romfour
05:00 Beclean
13:00
Romfour
05:00 Beclean
13:00
Romfour
05:00 Beclean
13:00
Romfour
05:00 Beclean
13:00
Romfour
05:00 Beclean
13:00

03:20 Orastie
13:10

04:00 Gilau
13:15

03:20 Simeria
13:30

02:00 Huedin
13:30

04:00 Huedin
13:30

17:20 Nurnberg
13:50

04:00 Negreni
13:50
Romfour
05:00 Dej
14:00
Romfour
20:00 Ipswich
14:00
Romfour
05:00 Dej
14:00
Romfour
05:00 Dej
14:00
Romfour
05:00 Dej
14:00
Romfour
05:00 Dej
14:00
Romfour
05:00 Dej
14:00
Romfour
05:00 Dej
14:00
Romfour
05:00 Dej
14:00
Romfour
05:00 Dej
14:00
Romfour
05:00 Dej
14:00
Romfour
05:00 Dej
14:00
Romfour
05:00 Dej
14:00
Romfour
05:00 Dej
14:00

07:20 Calais
14:20

03:20 Deva
14:25

17:20 Liverpool 17:20 Manchester 17:20 Manchester
14:30

02:00 Negreni
14:50

02:00 Alesd
14:55
Romfour
05:00 Gherla
15:00
Romfour
20:00 Colchester
15:00
Romfour
05:00 Gherla
15:00
Romfour
05:00 Gherla
15:00
Romfour
05:00 Gherla
15:00
Romfour
05:00 Gherla
15:00
Romfour
05:00 Gherla
15:00
Romfour
05:00 Gherla
15:00
Romfour
05:00 Gherla
15:00
Romfour
05:00 Gherla
15:00
Romfour
05:00 Gherla
15:00
Romfour
05:00 Gherla
15:00
Romfour
05:00 Gherla
15:00
Romfour
05:00 Gherla
15:00

17:20 Regensburg
15:10

17:20 Passau
15:50

17:20 Birmingham
16:00
Romfour
05:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
20:00 Chelmsford
16:00
Romfour
05:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
05:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
05:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
05:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
05:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
05:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
05:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
05:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
05:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
05:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
05:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
05:00 Cluj Napoca
16:00

07:20 Ostende
16:05

17:20 Birmingham
16:20

17:20 Suben
16:25

17:20 Coventry 17:20 Coventry
16:30

07:20 Jabbeke
16:30

07:20 Brugge
16:45

17:20 Haag
16:50

04:00 Alesd
16:55

03:20 Arad
17:00

17:20 Northampton 17:20 Northampton
17:00
Romfour
05:00 Huedin
17:00
Romfour
20:00 Londra
17:00
Romfour
05:00 Huedin
17:00
Romfour
05:00 Huedin
17:00
Romfour
05:00 Huedin
17:00
Romfour
05:00 Huedin
17:00
Romfour
05:00 Huedin
17:00
Romfour
05:00 Huedin
17:00
Romfour
05:00 Huedin
17:00
Romfour
05:00 Huedin
17:00
Romfour
05:00 Huedin
17:00
Romfour
05:00 Huedin
17:00
Romfour
05:00 Huedin
17:00
Romfour
05:00 Huedin
17:00

07:20 Drongen
17:15

17:20 Milton Keynes
17:30

17:20 Milton Keynes
17:35

07:20 Aalst
17:35

03:20 Pecica
17:40

17:20 Luton
17:40

17:20 Luton
17:45
Romfour
05:00 Cornitel
17:50
Romfour
05:00 Cornitel
17:50
Romfour
05:00 Cornitel
17:50
Romfour
05:00 Cornitel
17:50
Romfour
05:00 Cornitel
17:50
Romfour
05:00 Cornitel
17:50
Romfour
05:00 Cornitel
17:50
Romfour
05:00 Cornitel
17:50

17:20 Londra
18:00

07:20 Bruxelles
18:00

04:00 Oradea
18:00
Romfour
05:00 Cornitel
18:00
Romfour
05:00 Cornitel
18:00
Romfour
05:00 Alesd
18:00
Romfour
05:00 Alesd
18:00
Romfour
05:00 Alesd
18:00
Romfour
05:00 Alesd
18:00
Romfour
05:00 Alesd
18:00
Romfour
05:00 Cornitel
18:00
Romfour
05:00 Cornitel
18:00
Romfour
05:00 Cornitel
18:00
Romfour
05:00 Alesd
18:00
Romfour
05:00 Alesd
18:00
Romfour
05:00 Alesd
18:00

03:20 Nadlac
18:10

02:00 Oradea
18:15

07:20 Bruxelles
18:20

17:20 Londra
18:30

02:00 Bors
18:30

04:00 Bors
18:30

07:20 Bruxelles
18:35

17:20 Dartford
19:00

07:20 Liege
19:00
Romfour
05:00 Alesd
19:00
Romfour
20:00 Maidstone
19:00
Romfour
05:00 Alesd
19:00
Romfour
05:00 Oradea
19:00
Romfour
05:00 Oradea
19:00
Romfour
05:00 Oradea
19:00
Romfour
05:00 Oradea
19:00
Romfour
05:00 Oradea
19:00
Romfour
05:00 Alesd
19:00
Romfour
05:00 Alesd
19:00
Romfour
05:00 Alesd
19:00
Romfour
05:00 Oradea
19:00
Romfour
05:00 Oradea
19:00
Romfour
05:00 Oradea
19:00

07:20 Liege
19:10

07:20 Aachen
19:50

17:20 Maidstone
20:00
Romfour
05:00 Oradea
20:00
Romfour
20:00 Canterbury
20:00
Romfour
05:00 Oradea
20:00
Romfour
05:00 Oradea
20:00
Romfour
05:00 Oradea
20:00
Romfour
05:00 Oradea
20:00

07:20 Frechen
20:20

17:20 Canterbury
20:35

07:20 Koln
20:40

17:20 Kent
20:50

03:20 Budapesta
21:00
Romfour
20:00 Dover
21:00

17:20 Dover
21:10

07:20 Siegburg
21:15

07:20 Bad Honnef am Rhein
21:35

07:20 Limburg an der Lahn
22:35

07:20 Bad Camberg
22:50
Romfour
05:00 Budapesta
23:00
Romfour
20:00 Calais
23:00
Romfour
05:00 Budapesta
23:00
Romfour
05:00 Budapesta
23:00
Romfour
05:00 Budapesta
23:00
Romfour
05:00 Budapesta
23:00
Romfour
05:00 Budapesta
23:00
Romfour
05:00 Budapesta
23:00
Romfour
05:00 Budapesta
23:00
Romfour
05:00 Budapesta
23:00
Romfour
05:00 Budapesta
23:00
Romfour
05:00 Budapesta
23:00
Romfour
05:00 Budapesta
23:00
Romfour
05:00 Budapesta
23:00

07:20 Frankfurt
23:10

07:20 Weiskirchen
23:20

03:20 Viena 03:20 Iasi 03:20 Darabani
23:30
Romfour
20:00 Dunkerque
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.