Hauptpl. 1, 3830 Waidhofen an der Thaya, Austria - Mersul autobuzelor Waidhofen an der Thaya Austria

Hauptpl. 1, 3830 Waidhofen an der Thaya, Austria

Waidhofen an der Thaya, Austria

Adresă: Hauptpl. 1, 3830 Waidhofen an der Thaya, Austria

Plecări
Ora Către
01:10
11:15 Vestem 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 17:30 Corabia 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 12:50 Stefanesti 21:10 Husi 20:40 Adjud 21:15 Barlad 10:00 Huedin 07:00 Alesd 21:50 Tulcea 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 12:40 Botosani 21:00 Buzau 20:25 Bacau 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 21:40 Braila 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 20:00 Giurgiu 16:00 Durau 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:30 Campulung Moldovenesc 20:55 Focsani 20:30 Sascut 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 17:40 Turnu Magurele 15:30 Grinties 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 12:20 Iacobeni 21:20 Tecuci 20:50 Marasesti 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 13:40 Suceava
18:20
17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 12:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 07:00 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 12:00 Dej 17:00 Craiova 10:30 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 16:40 Medias 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 10:00 Negreni 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras
Sosiri
De la Ora

01:30 Tulcea
01:00

01:30 Braila
02:00

01:30 Galati
02:30

01:30 Tecuci
03:00

01:30 Barlad
04:00

01:30 Husi
05:00

01:30 Buzau
05:10

01:30 Focsani
05:20

01:30 Marasesti
05:30

01:00 Giurgiu 01:00 Constanta 01:00 Giurgiu 01:00 Constanta
06:00

01:30 Giurgiu 01:30 Constanta 01:30 Giurgiu 01:30 Constanta 01:30 Adjud
06:00

01:00 Turnu Magurele 01:00 Turnu Magurele
06:10

01:30 Turnu Magurele 01:30 Turnu Magurele
06:10

01:00 Corabia 01:00 Corabia
06:20

01:30 Corabia 01:30 Corabia
06:20

01:00 Alexandria 01:00 Mangalia 01:00 Alexandria 01:00 Mangalia
06:30

01:30 Mangalia 01:30 Mangalia 01:30 Alexandria 01:30 Alexandria 01:30 Sascut
06:30

01:00 Filiasi 01:00 Medgidia 01:00 Filiasi 01:00 Medgidia
06:40

01:30 Filiasi 01:30 Filiasi 01:30 Bacau 01:30 Medgidia 01:30 Medgidia
06:40

01:30 Roman
06:45

01:00 Hirsova 01:00 Slatina (Olt) 01:00 Hirsova 01:00 Slatina (Olt)
06:50

01:30 Slatina (Olt) 01:30 Slatina (Olt) 01:30 Hirsova 01:30 Hirsova
06:50

01:30 Vaslui
06:55

01:00 Craiova 01:00 Tandarei 01:00 Tulcea 01:00 Craiova 01:00 Tandarei
07:00

01:30 Tandarei 01:30 Tandarei 01:30 Negresti 01:30 Craiova 01:30 Craiova
07:00

01:30 Iasi
07:05

01:00 Filiasi 01:00 Braila 01:00 Filiasi
07:10

01:30 Podu Iloaiei 01:30 Filiasi 01:30 Filiasi
07:10

01:00 Galati
07:15

01:30 Deleni
07:15

01:00 Rovinari 01:00 Rovinari
07:20

01:30 Rovinari 01:30 Rovinari
07:20

01:00 Tecuci
07:25

01:00 Isalnita 01:00 Isalnita
07:30

01:30 Isalnita 01:30 Isalnita 01:30 Hirlau
07:30

01:00 Barlad
07:35

01:00 Targu Carbunesti 01:00 Targu Carbunesti
07:40

01:30 Targu Carbunesti 01:30 Targu Carbunesti
07:40

01:00 Motru 01:00 Husi 01:00 Motru
07:45

01:30 Targu Frumos 01:30 Motru 01:30 Motru
07:45

01:00 Resita 01:00 Resita
07:50

01:30 Pascani 01:30 Resita 01:30 Resita
07:50

01:00 Caransebes 01:00 Caransebes
07:55

01:30 Caransebes 01:30 Caransebes
07:55

01:00 Buzau 01:00 Slobozia 01:00 Lugoj 01:00 Slobozia 01:00 Lugoj
08:00

01:30 Slobozia 01:30 Slobozia 01:30 Lugoj 01:30 Lugoj 01:30 Motca
08:00

01:00 Timisoara 01:00 Timisoara
08:05

01:30 Timisoara 01:30 Timisoara 01:30 Cristesti
08:05

01:00 Arad 01:00 Bucuresti 01:00 Focsani 01:00 Arad 01:00 Bucuresti
08:10

01:30 Arad 01:30 Arad 01:30 Timisesti 01:30 Bucuresti 01:30 Bucuresti
08:10

01:00 Marasesti
08:15

01:30 Dumbrava
08:15

01:00 Targu Jiu 01:00 Targu Jiu
08:20

01:30 Targu Jiu 01:30 Targu Jiu
08:20

01:00 Adjud 01:00 Petrosani 01:00 Petrosani
08:25

01:30 Petrosani 01:30 Petrosani
08:25

01:00 Hateg 01:00 Hateg
08:30

01:30 Hateg 01:30 Hateg 01:30 Targu Neamt
08:30

01:00 Sascut
08:35

01:00 Calan 01:00 Calan
08:40

01:30 Calan 01:30 Calan
08:40

01:00 Bacau
08:45

01:30 Piatra Neamt
08:45

01:00 Hunedoara 01:00 Hunedoara
08:50

01:30 Hunedoara 01:30 Hunedoara 01:30 Bicaz
08:50

01:00 Roman
08:55

01:00 Pitesti 01:00 Vaslui 01:00 Deva 01:00 Deva 01:00 Pitesti
09:00

01:30 Sovata 01:30 Pitesti 01:30 Pitesti 01:30 Deva 01:30 Deva
09:00

01:00 Negresti
09:05

01:30 Poiana Largului
09:05

01:00 Ramnicu Sarat 01:00 Ramnicu Sarat 01:00 Iasi
09:10

01:30 Ramnicu Sarat 01:30 Ramnicu Sarat 01:30 Durau
09:10

01:00 Podu Iloaiei
09:15

01:30 Grinties
09:15

01:00 Campina 01:00 Deleni 01:00 Campina
09:20

01:30 Campina 01:30 Borsec 01:30 Campina
09:20

01:00 Hirlau
09:25

01:00 Sinaia 01:00 Targu Frumos 01:00 Sinaia
09:30

01:30 Sinaia 01:30 Toplita 01:30 Sinaia
09:30

01:00 Pascani
09:35

01:00 Predeal 01:00 Motca 01:00 Predeal
09:40

01:30 Predeal 01:30 Predeal
09:40

01:00 Cristesti
09:45

01:30 Miercurea Ciuc
09:45

01:00 Brasov 01:00 Brasov 01:00 Timisesti
09:50

01:30 Brasov 01:30 Sfantu Gheorghe 01:30 Brasov
09:50

01:00 Dumbrava
09:55

01:30 Morareni
09:55

01:00 Targu Secuiesc 01:00 Targu Neamt 01:00 Targu Secuiesc
10:00

01:30 Targu Secuiesc 01:30 Targu Secuiesc 01:30 Reghin
10:00

01:00 Piatra Neamt 01:00 Sfantu Gheorghe 01:00 Sfantu Gheorghe
10:05

01:30 Medias 01:30 Sfantu Gheorghe 01:30 Sfantu Gheorghe
10:05

01:00 Covasna 01:00 Covasna 01:00 Bicaz
10:10

01:30 Sighisoara 01:30 Covasna 01:30 Covasna
10:10

01:00 Sovata
10:15

01:30 Targu Mures
10:15

01:00 Poiana Largului 01:00 Targu Ocna 01:00 Targu Ocna
10:20

01:30 Targu Ocna 01:30 Targu Ocna 01:30 Falticeni
10:20

01:00 Durau
10:25

01:30 Suceava
10:25

01:00 Onesti 01:00 Onesti
10:30

01:30 Onesti 01:30 Onesti
10:30

01:00 Comanesti 01:00 Grinties 01:00 Comanesti
10:40

01:30 Comanesti 01:30 Comanesti
10:40

01:30 Stefanesti
10:45

01:00 Moinesti 01:00 Moinesti
10:50

01:30 Botosani 01:30 Moinesti 01:30 Moinesti
10:50

01:00 Borsec
10:55

01:30 Gura Humorului
10:55

01:00 Simeria 01:00 Toplita 01:00 Simeria 01:00 Fagaras 01:00 Fagaras
11:00

01:30 Fagaras 01:30 Fagaras 01:30 Simeria 01:30 Simeria 01:30 Campulung Moldovenesc
11:00

01:00 Miercurea Ciuc
11:05

01:00 Vestem 01:00 Vestem 01:00 Sfantu Gheorghe
11:10

01:30 Vestem 01:30 Vestem 01:30 Iacobeni
11:10

01:00 Ramnicu Valcea 01:00 Orastie 01:00 Morareni 01:00 Ramnicu Valcea 01:00 Orastie
11:20

01:30 Borsa 01:30 Orastie 01:30 Orastie 01:30 Ramnicu Valcea 01:30 Ramnicu Valcea
11:20

01:00 Sibiu 01:00 Reghin 01:00 Sebes 01:00 Sebes 01:00 Sibiu
11:30

01:30 Sebes 01:30 Sebes 01:30 Sibiu 01:30 Sibiu
11:30

01:00 Miercurea Sibiului 01:00 Sighisoara 01:00 Lancram 01:00 Lancram 01:00 Miercurea Sibiului
11:40

01:30 Miercurea Sibiului 01:30 Miercurea Sibiului 01:30 Lancram 01:30 Lancram
11:40

01:00 Targu Mures
11:45

01:00 Alba Iulia 01:00 Alba Iulia 01:00 Sighisoara 01:00 Sighisoara
11:50

01:30 Sighisoara 01:30 Sighisoara 01:30 Alba Iulia 01:30 Alba Iulia
11:50

01:00 Falticeni
11:55

01:00 Medias 01:00 Suceava 01:00 Medias
12:00

01:30 Medias 01:30 Medias 01:30 Vatra Dornei
12:00

01:00 Dolhasca
12:05

01:30 Prundu Bargaului
12:05

01:00 Teius 01:00 Teius 01:00 Veresti
12:10

01:30 Teius 01:30 Bistrita 01:30 Teius
12:10

01:00 Darabani
12:15

01:00 Aiud 01:00 Aiud 01:00 Stefanesti
12:20

01:30 Aiud 01:30 Aiud
12:20

01:00 Botosani
12:25

01:00 Unirea 01:00 Unirea
12:30

01:30 Beclean 01:30 Unirea 01:30 Unirea
12:30

01:00 Gura Humorului
12:35

01:00 Turda 01:00 Campulung Moldovenesc 01:00 Turda
12:40

01:30 Turda 01:30 Turda 01:30 Baia Mare
12:40

01:00 Iacobeni
12:45

01:30 Dej
12:45

01:00 Borsa
12:55

01:30 Cluj Napoca
12:55

01:00 Vatra Dornei
13:00

01:30 Cluj Napoca
13:00

01:00 Prundu Bargaului
13:10

01:00 Bistrita
13:15

01:00 Beclean
13:20

01:00 Baia Mare
13:25

01:00 Dej
13:30

01:00 Cluj Napoca
13:35

01:00 Cluj Napoca
13:40

01:00 Gilau
13:45

01:00 Huedin
13:50

01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca
14:00

01:30 Cluj Napoca 01:30 Cluj Napoca 01:30 Cluj Napoca 01:30 Gilau 01:30 Cluj Napoca
14:00

01:00 Negreni
15:00

01:30 Huedin
15:00

01:30 Negreni
15:30

01:00 Piatra Craiului
16:00

01:30 Piatra Craiului
16:00

01:00 Beius
16:10

01:30 Beius
16:30

01:30 Alesd
16:40

01:00 Alesd
17:00

01:00 Oradea
18:00

01:30 Oradea
18:00

01:00 Bors
18:30

01:30 Bors
19:00

01:00 Budapesta
23:00

01:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.