Peco AGIP Km.341 - Mersul autobuzelor Villach Austria

Peco AGIP Km.341

Villach, Austria

Plecări
Ora Către
16:30
17:10 Griffen 13:00 Feldru 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 16:30 Radauti 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 18:10 Darabani 11:40 Gherla 09:50 Aiud 07:20 Orastie 03:30 Nadlac 20:30 Viena 16:50 Klagenfurt 12:50 Nasaud 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 17:40 Dorohoi 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 17:00 Botosani 13:00 Feldru 14:00 Bistrita 11:00 Cluj Napoca 09:30 Teius 07:00 Deva 04:50 Simeria 19:40 Wiener Neustadt 18:45 Ilz 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 03:15 Salonta 02:10 Simand 18:10 Darabani 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 16:30 Radauti 12:50 Nasaud 13:20 Beclean 10:20 Turda 09:00 Alba Iulia 04:20 Arad 23:30 Budapesta 17:50 Graz 18:10 Gleisdorf 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 04:05 Oradea 17:00 Botosani 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 17:40 Dorohoi 12:40 Dej 10:10 Unirea 08:00 Sebes 04:00 Pecica 20:20 Viena 17:30 Griffen
18:00
17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 16:30 Medias 17:10 Miercurea Ciuc 17:50 Durau 18:20 Piatra Neamt 18:40 Cristesti 19:00 Harlau 19:40 Negresti 20:30 Sascut 21:05 Buzau 21:40 Galati 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 07:00 Oradea 10:40 Negreni 12:10 Cluj Napoca 12:50 Bistrita 13:30 Iacobeni 14:15 Stefanesti 15:15 Suceava 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 16:45 Reghin 17:20 Toplita 18:00 Poiana Largului 18:25 Targu Neamt 18:45 Motca 19:10 Deleni 19:50 Vaslui 20:40 Adjud 21:20 Husi 21:50 Braila 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 10:00 Alesd 11:00 Huedin 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Campulung Moldovenesc 14:30 Darabani 15:30 Falticeni 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 16:50 Morareni 17:30 Borsec 18:10 Sovata 18:30 Dumbrava 18:50 Pascani 19:20 Podu Iloaiei 20:10 Roman 20:50 Marasesti 21:25 Barlad 22:00 Tulcea 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 10:10 Beius 11:30 Gilau 12:30 Baia Mare 13:10 Vatra Dornei 13:50 Gura Humorului 14:45 Veresti 15:45 Targu Mures 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 16:15 Sighisoara 17:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Grinties 18:15 Bicaz 18:35 Timisesti 18:55 Targu Frumos 19:30 Iasi 20:20 Bacau 21:00 Focsani 21:30 Tecuci 06:40 Bors 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 04:00 Budapesta 10:30 Piatra Craiului 12:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 13:20 Borsa 14:00 Botosani 15:00 Dolhasca
Sosiri
De la Ora

16:30 Montpellier
00:15

16:30 Malaga 16:30 Malaga
00:30

16:30 Nimes
00:50

16:30 Granada 16:30 Granada
01:15

16:30 Lancon-Provence
01:20

16:30 Almunecar 16:30 Almunecar
01:55

16:30 Benalua de las Villas 16:30 Benalua de las Villas
02:05

16:30 Guadix 16:30 Guadix
02:15

16:30 Aix-en-Provence 16:30 Salobrena 16:30 Salobrena
02:40

16:30 Zujar 16:30 Zujar
02:50

16:30 Baza 16:30 Baza
03:05

16:30 Motril 16:30 Motril
03:10

16:30 Vidauban
03:30

16:30 Cannes
03:40

16:30 Castell de Ferro 16:30 Castell de Ferro
03:45

16:30 Nice
04:10

16:30 Adra 16:30 Albox 16:30 Adra 16:30 Albox
04:15

16:30 Matagorda 16:30 Matagorda
04:35

16:30 San Remo
04:40

16:30 Imperia 16:30 Roquetas de Mar
05:00

16:30 Berja 16:30 Berja
05:05

16:30 Tabernas 16:30 Tabernas
05:15

16:30 El Ejido 16:30 El Ejido
05:30

16:30 Almeria 16:30 Almeria
05:50

16:30 Madrid 16:30 Madrid 16:30 Almeria
06:00

05:30 Giurgiu 05:30 Constanta 05:30 Tulcea 05:30 Giurgiu 05:30 Constanta
06:00

05:30 Braila
06:05

05:30 Turnu Magurele 05:30 Galati 05:30 Turnu Magurele
06:10

05:30 Tecuci
06:15

16:30 Arganda del Rey 16:30 Arganda del Rey
06:20

05:30 Barlad 05:30 Corabia 05:30 Corabia
06:20

05:30 Husi
06:25

05:30 Alexandria 05:30 Alexandria 05:30 Mangalia 05:30 Buzau 05:30 Mangalia
06:30

05:30 Focsani
06:35

16:30 Savona 16:30 Vera
06:40

05:30 Filiasi 05:30 Marasesti 05:30 Medgidia 05:30 Medgidia 05:30 Filiasi
06:40

05:30 Adjud
06:45

05:30 Hirsova 05:30 Hirsova 05:30 Slatina (Olt) 05:30 Sascut 05:30 Slatina (Olt)
06:50

16:30 Huercal Overa
06:55

05:30 Bacau
06:55

16:30 Tarancon 16:30 Tarancon
07:00

05:30 Tandarei 05:30 Roman 05:30 Craiova 05:30 Craiova 05:30 Tandarei
07:00

05:30 Vaslui
07:05

05:30 Filiasi 05:30 Filiasi 05:30 Negresti
07:10

16:30 Fuente de Pedro Naharro 16:30 Fuente de Pedro Naharro
07:15

05:30 Iasi
07:15

16:30 Puerto Lumbreras 16:30 Genova
07:20

05:30 Rovinari 05:30 Podu Iloaiei 05:30 Rovinari
07:20

05:30 Deleni
07:25

16:30 Horcajo de Santiago 16:30 Horcajo de Santiago
07:30

05:30 Isalnita 05:30 Harlau 05:30 Isalnita
07:30

05:30 Targu Frumos
07:35

16:30 Corral de Almaguer
07:40

05:30 Pascani 05:30 Targu Carbunesti 05:30 Targu Carbunesti
07:40

16:30 Lorca 16:30 Villamayor de Santiago 16:30 Villamayor de Santiago
07:45

05:30 Motru 05:30 Motru 05:30 Motca
07:45

16:30 Ovada
07:50

05:30 Resita 05:30 Resita 05:30 Cristesti
07:50

05:30 Timisesti 05:30 Caransebes 05:30 Caransebes
07:55

16:30 Quintanar de la Orden 16:30 Quintanar de la Orden
08:00

05:30 Lugoj 05:30 Dumbrava 05:30 Slobozia 05:30 Lugoj 05:30 Slobozia
08:00

05:30 Timisoara 05:30 Timisoara
08:05

05:30 Arad 05:30 Bucuresti 05:30 Bucuresti 05:30 Arad
08:10

05:30 Targu Neamt
08:15

16:30 Villa de Don Fadrique 16:30 Miguel Esteban 16:30 Miguel Esteban 16:30 Tortona 16:30 Murcia
08:20

05:30 Targu Jiu 05:30 Targu Jiu
08:20

05:30 Petrosani 05:30 Petrosani
08:25

05:30 Hateg 05:30 Hateg 05:30 Piatra Neamt
08:30

16:30 Villacanas
08:35

05:30 Calan 05:30 Calan
08:40

16:30 Las Pedroneras 16:30 Las Pedroneras
08:45

05:30 Bicaz
08:45

05:30 Hunedoara 05:30 Hunedoara
08:50

16:30 Alcazar de San Juan
09:00

05:30 Pitesti 05:30 Deva 05:30 Pitesti 05:30 Poiana Largului 05:30 Deva
09:00

16:30 Piacenza
09:10

05:30 Ramnicu Sarat 05:30 Durau 05:30 Ramnicu Sarat
09:10

16:30 La Roda 16:30 La Roda
09:15

05:30 Campina 05:30 Campina 05:30 Grinties
09:20

16:30 Elche 16:30 Pedro Munoz 16:30 Albacete 16:30 Albacete
09:30

05:30 Borsec 05:30 Sinaia 05:30 Sinaia
09:30

05:30 Predeal 05:30 Predeal 05:30 Toplita
09:40

05:30 Brasov 05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Brasov
09:50

16:30 Alicante 16:30 Tomelloso 16:30 Brescia
10:00

05:30 Targu Secuiesc 05:30 Targu Secuiesc 05:30 Sfantu Gheorghe
10:00

05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Sfantu Gheorghe
10:05

05:30 Covasna 05:30 Covasna
10:10

16:30 Almansa 16:30 Almansa
10:20

05:30 Targu Ocna 05:30 Morareni 05:30 Targu Ocna
10:20

16:30 Benidorm
10:30

05:30 Reghin 05:30 Onesti 05:30 Onesti
10:30

16:30 Verona
10:40

05:30 Comanesti 05:30 Comanesti 05:30 Sighisoara
10:40

05:30 Moinesti 05:30 Moinesti 05:30 Targu Mures
10:50

05:30 Simeria 05:30 Fagaras 05:30 Falticeni 05:30 Simeria 05:30 Fagaras
11:00

05:30 Suceava
11:05

05:30 Dolhasca 05:30 Vestem 05:30 Vestem
11:10

05:30 Veresti
11:15

05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Orastie 05:30 Darabani 05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Orastie
11:20

05:30 Stefanesti
11:25

05:30 Sibiu 05:30 Sebes 05:30 Sibiu 05:30 Sebes 05:30 Botosani
11:30

05:30 Gura Humorului
11:35

05:30 Miercurea Sibiului 05:30 Lancram 05:30 Miercurea Sibiului 05:30 Campulung Moldovenesc 05:30 Lancram
11:40

05:30 Iacobeni
11:45

05:30 Alba Iulia 05:30 Sighisoara 05:30 Alba Iulia 05:30 Sighisoara 05:30 Borsa
11:50

05:30 Vatra Dornei
11:55

16:30 Vicenza
12:00

05:30 Medias 05:30 Medias 05:30 Prundu Bargaului
12:00

05:30 Bistrita
12:05

16:30 Padova
12:10

05:30 Teius 05:30 Teius 05:30 Beclean
12:10

05:30 Baia Mare
12:15

05:30 Aiud 05:30 Dej 05:30 Aiud
12:20

16:30 Venetia
12:25

05:30 Cluj Napoca 05:30 Unirea 05:30 Unirea
12:30

05:30 Turda 05:30 Turda 05:30 Cluj Napoca
12:40

16:30 Aielo de Malferit
13:00

05:30 Gilau
13:00

16:30 Xativa
13:30

16:30 Udine
14:00

05:30 Cluj Napoca 05:30 Cluj Napoca 05:30 Huedin 05:30 Cluj Napoca 05:30 Cluj Napoca
14:00

16:30 Valencia 16:30 Tarvisio
15:00

05:30 Negreni
15:00

16:30 Castellon de la Plana
15:40

05:30 Piatra Craiului
16:00

16:30 Benicarlo
16:30

05:30 Beius
17:00

16:30 Baix Ebre
17:20

16:30 L'Hospitalet de l'Infant
17:40

05:30 Alesd
18:00

16:30 Tarragona
18:15

05:30 Oradea
18:30

05:30 Bors
19:00

16:30 Barcelona
19:15

16:30 Barcelona
19:20

16:30 Girona
20:20

16:30 Figueras
20:45

16:30 Perpignan
22:30

05:30 Budapesta
23:00

16:30 Narbonne
23:20

16:30 Beziers
23:45

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.