La Adresa - Mersul autobuzelor Viena Austria

La Adresa

Viena, Austria

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
00:00
01:00 Braila 22:30 Onesti 18:00 Sibiu 12:00 Arad 00:00 Tecuci 21:30 Targu Secuiesc 16:30 Deva 06:30 Budapesta 23:30 Focsani 20:30 Brasov 15:00 Lugoj 01:30 Galati 23:00 Adjud 19:30 Fagaras 13:30 Timisoara
01:00
12:35 Sibiu 09:00 Oradea 12:55 Covasna 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 13:50 Toplita 15:55 Urziceni 14:30 Gheorgheni 15:20 Focsani 15:10 Vanatori 14:50 Roman 16:15 Tecuci 14:10 Targu Neamt 15:55 Iasi 13:40 Gura Humorului 15:35 Botosani 13:00 Nasaud 15:25 Darabani 12:20 Gherla 12:15 Aiud 09:40 Satu Mare 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:30 Onesti 13:55 Resita 14:10 Miercurea Ciuc 14:40 Slatina (Olt) 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 09:30 Zalau 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:50 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 15:10 Marasesti 16:40 Tulcea 14:40 Targu Frumos 16:25 Ianca 14:00 Falticeni 16:00 Vaslui 13:30 Campulung Moldovenesc 15:45 Harlau 12:50 Bistrita 15:30 Saveni 12:00 Cluj Napoca 12:20 Teius 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 13:40 Reghin 14:00 Rovinari 14:20 Sovata 14:50 Caracal 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 09:20 Huedin 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 13:30 Onesti 16:10 Predeal 14:10 Miercurea Ciuc 15:40 Buzau 14:50 Bicaz 15:00 Adjud 16:30 Galati 14:30 Pascani 16:20 Faurei 13:55 Suceava 16:05 Husi 13:20 Vatra Dornei 15:40 Flamanzi 12:40 Beclean 12:05 Turda 10:00 Bontida 12:25 Alba Iulia 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 13:50 Toplita 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:30 Gheorgheni 14:55 Turnu Magurele 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 09:10 Alesd 12:50 Targu Secuiesc 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 13:40 Reghin 16:00 Campina 14:20 Sovata 15:30 Ramnicu Sarat 15:00 Poiana Largului 14:55 Bacau 16:35 Braila 14:20 Motca 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Radauti 16:10 Barlad 13:10 Prundu Bargaului 15:20 Dorohoi 12:30 Dej 12:10 Targu Mures 09:50 Baia Mare 12:30 Sebes 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:20 Filiasi 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni
02:30
14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 18:40 Medgidia 17:20 Ramnicu Valcea 11:00 Alesd 12:40 Baia Mare 13:20 Bistrita 15:10 Pascani 14:00 Campulung Moldovenesc 14:30 Suceava 18:30 Calarasi 18:00 Harsova 15:30 Bacau 16:00 Ramnicu Sarat 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:50 Caracal 18:50 Constanta 17:30 Pitesti 11:40 Huedin 12:50 Bontida 13:30 Nasaud 16:30 Urziceni 14:10 Gura Humorului 14:20 Radauti 18:20 Cernavoda 18:55 Mangalia 15:40 Adjud 16:10 Buzau 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:55 Turnu Magurele 17:00 Sinaia 17:40 Bucuresti 12:20 Zalau 13:00 Dej 13:40 Prundu Bargaului 16:40 Campina 14:50 Targu Neamt 17:55 Lehliu 15:00 Motca 15:20 Targu Frumos 15:50 Marasesti 16:20 Ploiesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 17:10 Targoviste 17:50 Tandarei 12:30 Satu Mare 13:10 Beclean 13:50 Vatra Dornei 16:50 Predeal 14:40 Falticeni 08:00 Oradea 18:10 Slobozia 15:20 Roman 15:55 Focsani 12:00 Cluj Napoca 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes
03:00 Romfour Romania
13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
03:00 Romfour Romania
21:20 Tecuci 20:50 Marasesti 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:20 Roman 15:20 Campina 19:40 Podu Iloaiei 17:00 Bucuresti 19:05 Pascani 17:00 Medgidia 18:30 Dumbrava 10:15 Medias 17:00 Sovata 15:20 Borsec 14:40 Morareni 13:55 Targu Mures 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 17:30 Corabia 13:00 Hateg 16:30 Filiasi 12:15 Simeria 15:00 Motru 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 13:40 Suceava 11:15 Vestem 12:20 Iacobeni 12:20 Onesti 11:50 Bistrita 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 21:10 Husi 20:40 Adjud 21:15 Barlad 10:00 Huedin 07:00 Alesd 21:50 Tulcea 20:10 Vaslui 15:40 Ramnicu Sarat 19:30 Deleni 17:30 Slobozia 19:00 Motca 17:30 Mangalia 18:00 Targu Neamt 10:00 Cluj Napoca 16:30 Poiana Largului 15:10 Toplita 14:30 Reghin 13:50 Falticeni 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 17:20 Alexandria 12:50 Calan 16:00 Rovinari 12:00 Orastie 14:45 Resita 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 12:50 Stefanesti 11:30 Fagaras 12:05 Borsa 12:40 Targu Ocna 11:40 Beclean 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 21:00 Buzau 20:25 Bacau 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 21:40 Braila 14:50 Predeal 20:00 Negresti 16:00 Ploiesti 19:20 Hirlau 18:00 Tandarei 18:50 Cristesti 20:00 Constanta 17:50 Piatra Neamt 16:00 Durau 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 12:35 Gura Humorului 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 20:00 Giurgiu 13:30 Targu Jiu 17:10 Slatina (Olt) 12:40 Hunedoara 15:35 Isalnita 11:45 Sebes 14:30 Caransebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 12:40 Botosani 11:45 Moinesti 12:00 Vatra Dornei 12:55 Covasna 11:30 Baia Mare 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:55 Focsani 20:30 Sascut 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 11:20 Dej 15:00 Sinaia 19:50 Iasi 16:30 Pitesti 19:15 Targu Frumos 18:30 Hirsova 18:40 Timisesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Bicaz 15:30 Grinties 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 17:40 Turnu Magurele 13:15 Petrosani 17:00 Craiova 12:30 Deva 15:15 Targu Carbunesti 11:30 Lancram 14:15 Lugoj 10:30 Unirea 21:30 Galati 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 12:00 Comanesti 11:55 Prundu Bargaului 13:35 Sfantu Gheorghe 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea
04:00 Danytur
13:00 Sibiu 18:00 Pascani 10:00 Zalau 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 17:00 Gura Humorului 09:40 Floresti 09:00 Nasaud 17:30 Piatra Neamt 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 13:00 Medias 10:00 Zlatna 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 11:30 Sebes 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 20:00 Saveni 11:20 Campia Turzii 16:00 Campulung Moldovenesc 19:20 Harlau 09:30 Gilau 07:00 Beclean 17:00 Bicaz 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 12:00 Blaj 09:30 Abrud 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 14:00 Fagaras 10:00 Deva 19:00 Iasi 14:00 Reghin 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 19:00 Botosani 11:00 Turda 14:00 Vatra Dornei 19:00 Cotnari 09:00 Huedin 05:00 Gherla 16:00 Praid 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 11:00 Teius 09:00 Brad 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 13:30 Avrig 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 18:00 Suceava 10:20 Cluj Napoca 12:00 Bistrita 18:00 Girov 08:30 Alesd 04:00 Oradea 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig
04:00 Danytur
05:00 Passau 06:20 Regensburg 07:40 Neustadt an der Aisch 09:00 Wetzlar 10:20 Ludenscheid 11:40 Hannover 05:20 Deggendorf 06:40 Parsberg 08:00 Wurzburg 09:20 Siegen 10:40 Iserlohn 13:00 Hamburg 05:40 Straubing 07:00 Neumarkt in der Oberpfalz 08:20 Hanau am Main 09:40 Olpe 11:00 Bielefeld 06:00 Bogen 07:20 Nurnberg 08:40 Giesen 10:00 Meinerzhagen 11:20 Bad Oeynhausen
04:00 Danytur
08:00 Bayreuth 12:00 Bad Hersfeld 14:40 Holle 16:00 Leipzig 09:00 Bamberg 13:00 Kassel 15:00 Wolfsburg 16:20 Weimar 05:00 Linz 10:00 Schweinfurt 14:00 Gottingen 15:20 Magdeburg 16:40 Zwickau 07:00 Plzen 11:00 Fulda 14:20 Northeim 15:40 Halle 17:00 Chemnitz
04:00 Danytur
06:00 Brno 14:00 Rostock 08:00 Praga 16:00 Lubeck 10:00 Dresda 12:00 Berlin
04:00 Danytur
14:00 Fagaras 08:00 Oradea 10:00 Deva 19:00 Husi 18:00 Suceava 16:30 Bacau 12:00 Bistrita 14:30 Brasov 18:00 Girov 04:00 Oradea 13:20 Campia Turzii 14:00 Fagaras 10:30 Gilau 10:00 Deva 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 17:00 Targu Ocna 16:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Medias 07:00 Beclean 10:00 Zlatna 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Pascani 18:00 Girov 18:40 Tecuci 10:00 Zalau 08:00 Oradea 13:30 Avrig 18:30 Barlad 17:30 Negresti 17:00 Gura Humorului 06:00 Onesti 09:00 Nasaud 14:00 Sighisoara 17:30 Piatra Neamt 13:00 Turda 13:30 Avrig 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 16:00 Comanesti 14:00 Vatra Dornei 12:00 Blaj 05:00 Gherla 09:30 Abrud 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 16:00 Targu Neamt 17:30 Piatra Neamt 13:00 Sibiu 19:20 Galati 20:00 Saveni 18:00 Vaslui 16:00 Campulung Moldovenesc 15:30 Targu Secuiesc 19:20 Harlau 07:00 Beclean 13:40 Targu Mures 17:00 Bicaz 12:00 Cluj Napoca 13:00 Sibiu 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:20 Marasesti 18:00 Suceava 15:00 Miercurea Ciuc 12:00 Bistrita 11:00 Teius 04:00 Oradea 09:00 Brad 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:00 Iasi 19:20 Harlau 14:00 Reghin 17:00 Bicaz 11:30 Sebes 19:40 Braila 19:00 Botosani 17:00 Roman 14:00 Vatra Dornei 15:00 Sfantu Gheorghe 19:00 Cotnari 05:00 Gherla 13:00 Ludus 16:00 Praid 10:45 Floresti 11:30 Sebes 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 18:00 Adjud 17:00 Gura Humorului 14:00 Odorheiu Secuiesc 09:00 Nasaud 10:30 Alba Iulia 19:00 Focsani 08:00 Arad 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 18:30 Targu Frumos 19:00 Cotnari 19:00 Focsani 12:00 Dej 16:00 Praid
04:00 Danytur
14:40 Antwerp 16:00 Rotterdam 17:20 Utrecht 18:40 Emmen 10:00 Luxembourg 13:20 Mons 15:00 Eindhoven 16:20 Haga 17:40 Apeldoorn 19:00 Groningen 11:00 Liege 13:40 Bruxelles 15:20 Tilburg 16:40 Haarlem 18:00 Almelo 12:00 Namur 14:00 Gent 15:40 Breda 17:00 Amsterdam 18:20 Zwolle 12:30 Charleroi 14:20 Brugge
04:00
09:00 Tecuci 10:00 Braila 04:30 Fagaras 23:00 Timisoara 08:30 Focsani 07:30 Onesti 03:00 Sibiu 10:00 Budapesta 07:00 Adjud 06:30 Targu Secuiesc 01:30 Deva 22:00 Arad 10:30 Galati 05:30 Brasov 00:00 Lugoj
04:00
15:20 Targu Frumos 14:50 Falticeni 18:45 Constanta 18:10 Slobozia 17:40 Bucuresti 17:00 Sinaia 16:30 Ploiesti 15:55 Marasesti 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 14:10 Campulung Moldovenesc 12:55 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 11:00 Zalau 14:30 Craiova 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 15:10 Pascani 14:40 Suceava 18:40 Medgidia 18:00 Harsova 17:30 Pitesti 16:55 Predeal 16:20 Buzau 15:50 Adjud 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:00 Vatra Dornei 12:50 Beclean 11:30 Bontida 10:30 Huedin 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 15:40 Bacau 15:00 Motca 14:30 Radauti 18:30 Calarasi 17:55 Lehliu 17:20 Ramnicu Valcea 16:50 Campina 16:10 Ramnicu Sarat 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 13:10 Prundu Bargaului 12:40 Dej 11:20 Baia Mare 10:00 Alesd 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 15:30 Roman 14:55 Targu Neamt 14:20 Gura Humorului 18:50 Mangalia 18:20 Cernavoda 17:50 Tandarei 17:10 Targoviste 16:40 Urziceni 16:00 Focsani 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 13:00 Nasaud 12:30 Gherla 11:10 Satu Mare 09:00 Oradea 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda
05:00
14:00 Odorheiu Secuiesc 13:40 Reghin 14:40 Piatra Neamt 14:20 Sovata 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 12:50 Bistrita 16:00 Vaslui 12:00 Cluj Napoca 15:45 Harlau 11:10 Zalau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 17:30 Constanta 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 16:50 Slobozia 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 16:10 Bucuresti 12:10 Targu Mures 15:45 Sinaia 12:30 Sebes 15:10 Ploiesti 12:50 Targu Secuiesc 14:35 Marasesti 14:10 Targu Frumos 13:40 Suceava 13:05 Vatra Dornei 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 13:50 Toplita 14:50 Bicaz 14:30 Gheorgheni 16:30 Galati 16:20 Faurei 12:45 Beclean 16:05 Husi 11:40 Bontida 15:40 Flamanzi 11:00 Huedin 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 14:30 Craiova 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 17:20 Medgidia 13:55 Resita 15:35 Botosani 16:40 Harsova 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 16:00 Pitesti 12:15 Aiud 15:40 Predeal 12:35 Sibiu 15:00 Buzau 12:55 Covasna 14:30 Adjud 14:00 Pascani 13:30 Radauti 13:40 Reghin 14:20 Sovata 14:00 Odorheiu Secuiesc 15:00 Poiana Largului 14:40 Piatra Neamt 16:35 Braila 13:00 Prundu Bargaului 15:50 Podu Iloaiei 12:40 Dej 16:10 Barlad 11:30 Baia Mare 15:20 Dorohoi 10:00 Alesd 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 17:10 Calarasi 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 16:30 Lehliu 14:50 Caracal 15:30 Saveni 15:55 Ramnicu Valcea 12:20 Teius 15:30 Campina 12:40 Fagaras 14:45 Ramnicu Sarat 13:05 Moinesti 14:25 Bacau 13:55 Targu Neamt 13:20 Gura Humorului 13:50 Toplita 13:30 Onesti 14:30 Gheorgheni 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 12:55 Nasaud 15:55 Iasi 12:30 Gherla 15:35 Botosani 11:20 Satu Mare 15:25 Darabani 09:00 Oradea 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 17:40 Mangalia 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 17:00 Cernavoda 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 16:20 Tandarei 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 15:50 Targoviste 12:25 Alba Iulia 15:20 Urziceni 12:45 Brasov 14:40 Focsani 13:00 Comanesti 14:20 Roman 13:50 Falticeni 13:10 Campulung Moldovenesc
18:00
15:00 Targu Secuiesc 09:30 Deva 18:00 Tecuci 14:00 Brasov 08:15 Lugoj 00:30 Budapesta 17:30 Focsani 13:00 Fagaras 07:00 Timisoara 19:30 Galati 17:00 Adjud 16:30 Onesti 11:00 Sibiu 06:00 Arad 19:00 Braila
Sosiri
De la Ora
Danytur
04:00 Brugge
00:05
Danytur
04:00 Gent
00:20
Danytur
04:00 Bruxelles
00:30

14:00 Timisoara
00:30
Danytur
04:00 Charleroi
00:40
Danytur
04:00 Luxembourg
00:50
Danytur
04:00 Calais
01:00

18:30 Sibiu
01:00

19:30 Tulcea 19:30 Tulcea 19:30 Tulcea
01:15

21:30 Tulcea
01:15

21:40 Tulcea 21:40 Tulcea 21:40 Tulcea 21:40 Tulcea
01:15

20:00 Tulcea 20:00 Tulcea 20:00 Tulcea 20:00 Tulcea
01:15
Danytur
04:00 Saarbrucken
01:20

19:30 Braila 19:30 Braila 19:30 Braila
01:20

21:30 Braila
01:20

21:40 Braila 21:40 Braila 21:40 Braila 21:40 Braila
01:20

20:00 Braila 20:00 Braila 20:00 Braila 20:00 Braila
01:20
Danytur
04:00 Kaiserslautern
01:30

14:00 Arad
01:30
Danytur
04:00 Manheim
01:40
Danytur
04:00 Heidelberg
01:50
Danytur
04:00 Nurnberg
02:00

19:30 Mangalia
02:00

21:40 Mangalia
02:00
Danytur
04:00 Passau
02:10
Danytur
04:00 Munchen
02:20

18:30 Deva
02:30

19:30 Galati 19:30 Galati 19:30 Galati 19:30 Constanta
03:00

21:30 Galati
03:00

21:40 Galati 21:40 Galati 21:40 Galati 21:40 Constanta 21:40 Galati
03:00

20:00 Galati 20:00 Galati 20:00 Galati 20:00 Galati
03:00

19:30 Medgidia
03:10

19:30 Ianca 19:30 Ianca 19:30 Ianca
03:30

21:30 Ianca
03:30

21:40 Medgidia 21:40 Ianca 21:40 Ianca 21:40 Ianca 21:40 Ianca
03:30

20:00 Ianca 20:00 Ianca 20:00 Ianca 20:00 Ianca
03:30

21:40 Calarasi
03:40
Danytur
04:00 Schwechat
03:50
Danytur
04:00 Schwechat
03:50

21:40 Cernavoda
03:50

21:40 Slobozia
03:55

18:30 Lugoj
04:00

19:30 Calarasi
04:00

21:40 Harsova
04:00

19:30 Cernavoda
04:10

21:40 Lehliu
04:10

20:00 Mangalia
04:10

19:30 Slobozia
04:15

19:30 Harsova
04:20

21:40 Tandarei
04:20

20:00 Constanta
04:20

19:30 Faurei 19:30 Faurei 19:30 Faurei
04:30

21:30 Faurei
04:30

21:40 Faurei 21:40 Faurei 21:40 Faurei 21:40 Faurei
04:30

20:00 Faurei 20:00 Faurei 20:00 Medgidia 20:00 Faurei 20:00 Faurei
04:30

19:30 Tecuci 19:30 Tecuci 19:30 Tecuci
04:40

21:30 Tecuci
04:40

21:40 Tecuci 21:40 Tecuci 21:40 Tecuci 21:40 Tecuci
04:40

20:00 Calarasi 20:00 Tecuci 20:00 Tecuci 20:00 Tecuci 20:00 Tecuci
04:40

19:30 Barlad 19:30 Barlad 19:30 Barlad
04:50

21:30 Barlad
04:50

21:40 Barlad 21:40 Barlad 21:40 Barlad 21:40 Barlad
04:50

20:00 Barlad 20:00 Barlad 20:00 Barlad 20:00 Cernavoda 20:00 Barlad
04:50

20:00 Slobozia
04:55
Danytur
04:00 Braila 04:00 Focsani 04:00 Focsani
05:00
Danytur
04:00 Focsani 04:00 Focsani 04:00 Braila
05:00

18:30 Timisoara
05:00

19:30 Lehliu
05:00

21:30 Mangalia
05:00

21:40 Bucuresti
05:00

20:00 Harsova
05:00

19:30 Tandarei
05:10

21:40 Pitesti
05:10

20:00 Lehliu
05:10
Danytur
04:00 Tecuci 04:00 Tecuci
05:20
Danytur
04:00 Tecuci 04:00 Tecuci
05:20

20:00 Tandarei
05:20
Danytur
04:00 Galati
05:30
Danytur
04:00 Galati
05:30

19:30 Husi 19:30 Husi 19:30 Husi
05:30

21:30 Constanta 21:30 Husi
05:30

21:40 Husi 21:40 Husi 21:40 Husi 21:40 Husi
05:30

20:00 Husi 20:00 Husi 20:00 Bucuresti 20:00 Husi 20:00 Husi
05:30
Danytur
04:00 Marasesti 04:00 Marasesti
05:40
Danytur
04:00 Marasesti 04:00 Marasesti
05:40

19:30 Vaslui 19:30 Vaslui 19:30 Vaslui
05:40

21:30 Vaslui 21:30 Medgidia
05:40

21:40 Vaslui 21:40 Vaslui 21:40 Vaslui 21:40 Vaslui
05:40

20:00 Vaslui 20:00 Vaslui 20:00 Pitesti 20:00 Vaslui 20:00 Vaslui
05:40

20:00 Ramnicu Valcea
05:50
Danytur
04:00 Saveni 04:00 Saveni 04:00 Adjud 04:00 Barlad 04:00 Adjud
06:00
Danytur
04:00 Barlad 04:00 Saveni 04:00 Saveni 04:00 Adjud 04:00 Adjud
06:00

08:00 Galati 18:30 Arad
06:00

19:30 Giurgiu 19:30 Iasi 19:30 Giurgiu 19:30 Iasi 19:30 Giurgiu 19:30 Iasi
06:00

21:30 Giurgiu 21:30 Iasi 21:30 Calarasi
06:00

21:40 Giurgiu 21:40 Iasi 21:40 Iasi 21:40 Iasi 21:40 Ramnicu Valcea 21:40 Giurgiu 21:40 Giurgiu 21:40 Iasi
06:00

20:00 Giurgiu 20:00 Giurgiu 20:00 Giurgiu 20:00 Iasi 20:00 Iasi 20:00 Giurgiu 20:00 Iasi 20:00 Targoviste 20:00 Iasi
06:00
Danytur
04:00 Husi
06:10
Danytur
04:00 Husi
06:10

19:30 Alexandria 19:30 Podu Iloaiei 19:30 Podu Iloaiei 19:30 Podu Iloaiei 19:30 Alexandria 19:30 Alexandria
06:10

21:30 Alexandria 21:30 Podu Iloaiei 21:30 Cernavoda
06:10

21:40 Alexandria 21:40 Alexandria 21:40 Podu Iloaiei 21:40 Podu Iloaiei 21:40 Podu Iloaiei 21:40 Alexandria 21:40 Podu Iloaiei
06:10

20:00 Alexandria 20:00 Podu Iloaiei 20:00 Alexandria 20:00 Sinaia 20:00 Podu Iloaiei 20:00 Podu Iloaiei 20:00 Alexandria 20:00 Podu Iloaiei 20:00 Alexandria
06:10

19:30 Turnu Magurele 19:30 Turnu Magurele 19:30 Turnu Magurele
06:15

21:30 Turnu Magurele
06:15

21:40 Turnu Magurele 21:40 Turnu Magurele 21:40 Turnu Magurele
06:15

20:00 Turnu Magurele 20:00 Turnu Magurele 20:00 Turnu Magurele 20:00 Turnu Magurele
06:15

19:30 Caracal 19:30 Caracal 19:30 Caracal 19:30 Harlau 19:30 Harlau 19:30 Harlau
06:20

21:30 Slobozia 21:30 Caracal 21:30 Harlau
06:20

21:40 Harlau 21:40 Caracal 21:40 Harlau 21:40 Caracal 21:40 Harlau 21:40 Caracal 21:40 Harlau
06:20

20:00 Harlau 20:00 Caracal 20:00 Predeal 20:00 Harlau 20:00 Caracal 20:00 Caracal 20:00 Caracal 20:00 Harlau 20:00 Harlau
06:20
Danytur
04:00 Botosani 04:00 Botosani
06:30
Danytur
04:00 Botosani 04:00 Botosani
06:30

08:00 Braila
06:30

19:30 Flamanzi 19:30 Slatina (Olt) 19:30 Slatina (Olt) 19:30 Slatina (Olt) 19:30 Flamanzi 19:30 Flamanzi
06:30

21:30 Flamanzi 21:30 Harsova 21:30 Slatina (Olt)
06:30

21:40 Slatina (Olt) 21:40 Flamanzi 21:40 Slatina (Olt) 21:40 Flamanzi 21:40 Slatina (Olt) 21:40 Targoviste 21:40 Flamanzi 21:40 Flamanzi
06:30

20:00 Slatina (Olt) 20:00 Campina 20:00 Flamanzi 20:00 Slatina (Olt) 20:00 Flamanzi 20:00 Slatina (Olt) 20:00 Flamanzi 20:00 Flamanzi 20:00 Slatina (Olt)
06:30

19:30 Botosani 19:30 Botosani 19:30 Botosani
06:40

21:30 Botosani 21:30 Lehliu
06:40

21:40 Botosani 21:40 Botosani 21:40 Botosani 21:40 Botosani 21:40 Sinaia
06:40

20:00 Botosani 20:00 Botosani 20:00 Botosani 20:00 Urziceni 20:00 Botosani
06:40

19:30 Saveni 19:30 Saveni 19:30 Saveni
06:45

21:30 Saveni
06:45

21:40 Saveni 21:40 Saveni 21:40 Saveni 21:40 Saveni
06:45

20:00 Saveni 20:00 Saveni 20:00 Saveni 20:00 Saveni
06:45

19:30 Darabani 19:30 Darabani 19:30 Darabani
06:50

21:30 Tandarei 21:30 Darabani
06:50

21:40 Predeal 21:40 Darabani 21:40 Darabani 21:40 Darabani 21:40 Darabani
06:50

20:00 Darabani 20:00 Darabani 20:00 Ploiesti 20:00 Darabani 20:00 Darabani
06:50
Danytur
04:00 Iasi 04:00 Iasi 04:00 Harlau 04:00 Vaslui 04:00 Harlau
07:00
Danytur
04:00 Vaslui 04:00 Harlau 04:00 Iasi 04:00 Iasi 04:00 Harlau
07:00

19:30 Dorohoi 19:30 Craiova 19:30 Craiova 19:30 Dorohoi 19:30 Bucuresti 19:30 Dorohoi 19:30 Craiova
07:00

21:30 Craiova 21:30 Dorohoi 21:30 Bucuresti
07:00

21:40 Dorohoi 21:40 Craiova 21:40 Craiova 21:40 Campina 21:40 Dorohoi 21:40 Craiova 21:40 Dorohoi 21:40 Dorohoi
07:00

20:00 Craiova 20:00 Dorohoi 20:00 Dorohoi 20:00 Buzau 20:00 Dorohoi 20:00 Craiova 20:00 Dorohoi 20:00 Craiova 20:00 Craiova
07:00

19:30 Vanatori 19:30 Vanatori 19:30 Vanatori 19:30 Filiasi 19:30 Filiasi 19:30 Filiasi
07:10

21:30 Pitesti 21:30 Vanatori 21:30 Filiasi
07:10

21:40 Filiasi 21:40 Vanatori 21:40 Vanatori 21:40 Vanatori 21:40 Filiasi 21:40 Urziceni 21:40 Vanatori 21:40 Filiasi
07:10

20:00 Ramnicu Sarat 20:00 Filiasi 20:00 Vanatori 20:00 Vanatori 20:00 Filiasi 20:00 Vanatori 20:00 Filiasi 20:00 Filiasi 20:00 Vanatori
07:10
Danytur
04:00 Cotnari 04:00 Cotnari
07:15
Danytur
04:00 Cotnari 04:00 Cotnari
07:15

19:30 Drobeta Turnu Severin 19:30 Drobeta Turnu Severin 19:30 Drobeta Turnu Severin
07:20

21:30 Drobeta Turnu Severin 21:30 Ramnicu Valcea
07:20

21:40 Drobeta Turnu Severin 21:40 Drobeta Turnu Severin 21:40 Drobeta Turnu Severin 21:40 Ploiesti
07:20

20:00 Drobeta Turnu Severin 20:00 Drobeta Turnu Severin 20:00 Drobeta Turnu Severin 20:00 Focsani 20:00 Drobeta Turnu Severin
07:20
Danytur
04:00 Targu Frumos 04:00 Suceava 04:00 Targu Frumos 04:00 Suceava
07:30
Danytur
04:00 Suceava 04:00 Suceava 04:00 Targu Frumos 04:00 Targu Frumos
07:30

08:00 Tecuci
07:30

19:30 Rovinari 19:30 Pitesti 19:30 Rovinari 19:30 Rovinari
07:30

21:30 Rovinari 21:30 Targoviste
07:30

21:40 Rovinari 21:40 Buzau 21:40 Rovinari 21:40 Rovinari
07:30

20:00 Rovinari 20:00 Rovinari 20:00 Rovinari 20:00 Marasesti 20:00 Rovinari
07:30

19:30 Resita 19:30 Resita 19:30 Resita
07:40

21:30 Resita 21:30 Sinaia
07:40

21:40 Resita 21:40 Resita 21:40 Ramnicu Sarat 21:40 Resita
07:40

20:00 Resita 20:00 Adjud 20:00 Resita 20:00 Resita 20:00 Resita
07:40

19:30 Caransebes 19:30 Caransebes 19:30 Caransebes
07:50

21:30 Predeal 21:30 Caransebes
07:50

21:40 Caransebes 21:40 Caransebes 21:40 Focsani 21:40 Caransebes
07:50

20:00 Bacau 20:00 Caransebes 20:00 Caransebes 20:00 Caransebes 20:00 Caransebes
07:50
Danytur
04:00 Targu Ocna 04:00 Negresti 04:00 Targu Ocna 04:00 Pascani 04:00 Pascani
08:00
Danytur
04:00 Targu Ocna 04:00 Targu Ocna 04:00 Pascani 04:00 Pascani 04:00 Negresti
08:00
Danytur
02:30 Hamburg
08:00
Danytur
02:30 Chemnitz
08:00
Danytur
04:00 Norwich 04:00 Swindon 04:00 Lincoln 04:00 Swindon 04:00 Norwich 04:00 Lincoln 04:00 Norwich
08:00
Danytur
02:30 Groningen
08:00

08:00 Focsani
08:00

19:30 Targu Jiu 19:30 Ramnicu Valcea 19:30 Targu Jiu 19:30 Targu Jiu
08:00

21:30 Targu Jiu 21:30 Campina
08:00

21:40 Targu Jiu 21:40 Targu Jiu 21:40 Targu Jiu 21:40 Marasesti
08:00

20:00 Targu Jiu 20:00 Targu Jiu 20:00 Targu Jiu 20:00 Roman 20:00 Targu Jiu
08:00

19:30 Bumbesti Jiu 19:30 Bumbesti Jiu 19:30 Bumbesti Jiu 19:30 Targoviste
08:10

21:30 Bumbesti Jiu 21:30 Urziceni
08:10

21:40 Bumbesti Jiu 21:40 Bumbesti Jiu 21:40 Bumbesti Jiu 21:40 Adjud
08:10

20:00 Bumbesti Jiu 20:00 Bumbesti Jiu 20:00 Targu Frumos 20:00 Bumbesti Jiu 20:00 Bumbesti Jiu
08:10
Danytur
02:30 Hannover
08:20

19:30 Petrosani 19:30 Sinaia 19:30 Petrosani 19:30 Petrosani
08:20

21:30 Petrosani 21:30 Ploiesti
08:20

21:40 Petrosani 21:40 Bacau 21:40 Petrosani 21:40 Petrosani
08:20

20:00 Petrosani 20:00 Petrosani 20:00 Pascani 20:00 Petrosani 20:00 Petrosani
08:20

19:30 Hateg 19:30 Poiana Largului 19:30 Poiana Largului 19:30 Poiana Largului 19:30 Hateg 19:30 Predeal 19:30 Hateg
08:30

21:30 Hateg 21:30 Buzau 21:30 Poiana Largului
08:30

21:40 Hateg 21:40 Hateg 21:40 Roman 21:40 Poiana Largului 21:40 Poiana Largului 21:40 Poiana Largului 21:40 Hateg 21:40 Poiana Largului
08:30

20:00 Motca 20:00 Hateg 20:00 Poiana Largului 20:00 Hateg 20:00 Poiana Largului 20:00 Poiana Largului 20:00 Hateg 20:00 Poiana Largului 20:00 Hateg
08:30

19:30 Bicaz 19:30 Bicaz 19:30 Bicaz
08:35

21:30 Bicaz
08:35

21:40 Bicaz 21:40 Bicaz 21:40 Bicaz 21:40 Bicaz
08:35

20:00 Bicaz 20:00 Bicaz 20:00 Bicaz 20:00 Bicaz
08:35
Danytur
02:30 Hannover
08:40

19:30 Campina 19:30 Hunedoara 19:30 Piatra Neamt 19:30 Hunedoara 19:30 Piatra Neamt 19:30 Piatra Neamt 19:30 Hunedoara
08:40

21:30 Hunedoara 21:30 Piatra Neamt 21:30 Ramnicu Sarat
08:40

21:40 Hunedoara 21:40 Piatra Neamt 21:40 Hunedoara 21:40 Targu Frumos 21:40 Piatra Neamt 21:40 Piatra Neamt 21:40 Piatra Neamt 21:40 Hunedoara
08:40

20:00 Piatra Neamt 20:00 Piatra Neamt 20:00 Hunedoara 20:00 Piatra Neamt 20:00 Hunedoara 20:00 Hunedoara 20:00 Targu Neamt 20:00 Hunedoara 20:00 Piatra Neamt
08:40

19:30 Deva 19:30 Deva 19:30 Deva 19:30 Urziceni
08:50

21:30 Deva 21:30 Focsani
08:50

21:40 Deva 21:40 Deva 21:40 Deva 21:40 Pascani
08:50

20:00 Deva 20:00 Deva 20:00 Deva 20:00 Falticeni 20:00 Deva
08:50

21:40 Targu Neamt
08:55

20:00 Suceava
08:55
Danytur
04:00 Roman 04:00 Comanesti 04:00 Comanesti
09:00
Danytur
04:00 Comanesti 04:00 Comanesti 04:00 Roman
09:00
Danytur
02:30 Bad Oeynhausen
09:00
Danytur
02:30 Zwickau
09:00
Danytur
04:00 Bristol 04:00 Ipswich 04:00 Chesterfield 04:00 Ipswich 04:00 Ipswich 04:00 Chesterfield 04:00 Bristol
09:00
Danytur
02:30 Emmen
09:00

08:00 Adjud
09:00

19:30 Lugoj 19:30 Lugoj 19:30 Lugoj 19:30 Gheorgheni 19:30 Gheorgheni 19:30 Gheorgheni 19:30 Ploiesti
09:00

21:30 Lugoj 21:30 Marasesti 21:30 Gheorgheni
09:00

21:40 Gheorgheni 21:40 Falticeni 21:40 Lugoj 21:40 Lugoj 21:40 Gheorgheni 21:40 Gheorgheni 21:40 Gheorgheni 21:40 Lugoj
09:00

20:00 Lugoj 20:00 Radauti 20:00 Gheorgheni 20:00 Lugoj 20:00 Lugoj 20:00 Gheorgheni 20:00 Lugoj 20:00 Gheorgheni 20:00 Gheorgheni
09:00

19:30 Sovata 19:30 Timisoara 19:30 Buzau 19:30 Timisoara 19:30 Sovata 19:30 Sovata 19:30 Timisoara
09:10

21:30 Timisoara 21:30 Sovata 21:30 Adjud
09:10

21:40 Sovata 21:40 Timisoara 21:40 Timisoara 21:40 Sovata 21:40 Suceava 21:40 Timisoara 21:40 Sovata 21:40 Sovata
09:10

20:00 Timisoara 20:00 Sovata 20:00 Sovata 20:00 Sovata 20:00 Timisoara 20:00 Sovata 20:00 Timisoara 20:00 Gura Humorului 20:00 Timisoara
09:10
Danytur
04:00 Girov 04:00 Girov
09:20
Danytur
04:00 Girov 04:00 Girov
09:20
Danytur
02:30 Bielefeld
09:20

19:30 Ramnicu Sarat 19:30 Arad 19:30 Arad 19:30 Arad
09:20

21:30 Arad 21:30 Bacau
09:20

21:40 Arad 21:40 Arad 21:40 Radauti 21:40 Arad
09:20

20:00 Arad 20:00 Arad 20:00 Campulung Moldovenesc 20:00 Arad 20:00 Arad
09:20
Danytur
04:00 Southampton 04:00 Southampton
09:30

08:00 Onesti
09:30

19:30 Miercurea Ciuc 19:30 Miercurea Ciuc 19:30 Miercurea Ciuc 19:30 Chisineu Cris 19:30 Chisineu Cris 19:30 Chisineu Cris 19:30 Focsani
09:30

21:30 Miercurea Ciuc 21:30 Chisineu Cris 21:30 Roman
09:30

21:40 Gura Humorului 21:40 Miercurea Ciuc 21:40 Chisineu Cris 21:40 Miercurea Ciuc 21:40 Miercurea Ciuc 21:40 Chisineu Cris 21:40 Miercurea Ciuc 21:40 Chisineu Cris
09:30

20:00 Chisineu Cris 20:00 Vatra Dornei 20:00 Miercurea Ciuc 20:00 Miercurea Ciuc 20:00 Chisineu Cris 20:00 Chisineu Cris 20:00 Miercurea Ciuc 20:00 Chisineu Cris 20:00 Miercurea Ciuc
09:30

21:30 Targu Frumos
09:35
Danytur
02:30 Iserlohn
09:40

19:30 Odorheiu Secuiesc 19:30 Marasesti 19:30 Odorheiu Secuiesc 19:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

21:30 Pascani 21:30 Odorheiu Secuiesc
09:40

21:40 Campulung Moldovenesc 21:40 Odorheiu Secuiesc 21:40 Odorheiu Secuiesc 21:40 Odorheiu Secuiesc 21:40 Odorheiu Secuiesc
09:40

20:00 Prundu Bargaului 20:00 Odorheiu Secuiesc 20:00 Odorheiu Secuiesc 20:00 Odorheiu Secuiesc 20:00 Odorheiu Secuiesc
09:40

21:30 Motca
09:45

19:30 Salonta 19:30 Adjud 19:30 Salonta 19:30 Salonta 19:30 Toplita 19:30 Toplita 19:30 Toplita
09:50

21:30 Salonta 21:30 Targu Neamt 21:30 Toplita
09:50

21:40 Toplita 21:40 Salonta 21:40 Salonta 21:40 Vatra Dornei 21:40 Toplita 21:40 Toplita 21:40 Toplita 21:40 Salonta
09:50

20:00 Salonta 20:00 Toplita 20:00 Salonta 20:00 Salonta 20:00 Toplita 20:00 Salonta 20:00 Nasaud 20:00 Toplita 20:00 Toplita
09:50

21:40 Prundu Bargaului
09:55
Danytur
04:00 Piatra Neamt 04:00 Targu Neamt 04:00 Gura Humorului 04:00 Piatra Neamt 04:00 Gura Humorului 04:00 Targu Neamt 04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Bacau 04:00 Miercurea Ciuc
10:00
Danytur
04:00 Targu Neamt 04:00 Bacau 04:00 Gura Humorului 04:00 Targu Neamt 04:00 Piatra Neamt 04:00 Gura Humorului 04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Piatra Neamt
10:00
Danytur
02:30 Ludenscheid
10:00
Danytur
02:30 Weimar
10:00
Danytur
04:00 Nottingham 04:00 Colchester 04:00 Winchester 04:00 Colchester 04:00 Winchester 04:00 Nottingham 04:00 Colchester
10:00
Danytur
02:30 Zwolle
10:00

19:30 Reghin 19:30 Gilau 19:30 Bacau 19:30 Gilau 19:30 Reghin 19:30 Reghin 19:30 Gilau
10:00

21:30 Gilau 21:30 Reghin 21:30 Falticeni
10:00

21:40 Nasaud 21:40 Reghin 21:40 Gilau 21:40 Gilau 21:40 Reghin 21:40 Gilau 21:40 Reghin 21:40 Reghin
10:00

20:00 Gilau 20:00 Reghin 20:00 Reghin 20:00 Reghin 20:00 Gilau 20:00 Bistrita 20:00 Reghin 20:00 Gilau 20:00 Gilau
10:00

19:30 Onesti 19:30 Onesti 19:30 Onesti 19:30 Roman
10:10

21:30 Suceava 21:30 Onesti
10:10

21:40 Onesti 21:40 Onesti 21:40 Bistrita 21:40 Onesti 21:40 Onesti
10:10

20:00 Beclean 20:00 Onesti 20:00 Onesti 20:00 Onesti 20:00 Onesti
10:10

19:30 Targu Frumos
10:15

21:40 Beclean
10:15
Danytur
02:30 Meinerzhagen
10:20
Danytur
02:30 Leipzig
10:20

19:30 Moinesti 19:30 Moinesti 19:30 Moinesti 19:30 Pascani
10:20

21:30 Moinesti 21:30 Radauti
10:20

21:40 Dej 21:40 Moinesti 21:40 Moinesti 21:40 Moinesti 21:40 Moinesti
10:20

20:00 Dej 20:00 Moinesti 20:00 Moinesti 20:00 Moinesti 20:00 Moinesti
10:20
Danytur
04:00 Bicaz 04:00 Bicaz
10:30
Danytur
04:00 Bicaz 04:00 Bicaz
10:30
Danytur
04:00 Reading 04:00 Reading
10:30

19:30 Comanesti 19:30 Motca 19:30 Comanesti 19:30 Comanesti
10:30

21:30 Gura Humorului 21:30 Comanesti
10:30

21:40 Comanesti 21:40 Comanesti 21:40 Comanesti 21:40 Comanesti
10:30

20:00 Comanesti 20:00 Comanesti 20:00 Gherla 20:00 Comanesti 20:00 Comanesti
10:30
Danytur
02:30 Olpe
10:40
Danytur
02:30 Halle
10:40

19:30 Targu Neamt 19:30 Covasna 19:30 Covasna 19:30 Covasna
10:40

21:30 Campulung Moldovenesc 21:30 Covasna
10:40

21:40 Covasna 21:40 Covasna 21:40 Covasna 21:40 Covasna
10:40

20:00 Covasna 20:00 Covasna 20:00 Covasna 20:00 Covasna
10:40

19:30 Targu Secuiesc 19:30 Falticeni 19:30 Targu Secuiesc 19:30 Targu Secuiesc
10:50

21:30 Targu Secuiesc 21:30 Vatra Dornei
10:50

21:40 Targu Secuiesc 21:40 Targu Secuiesc 21:40 Targu Secuiesc 21:40 Targu Secuiesc
10:50

20:00 Targu Secuiesc 20:00 Targu Secuiesc 20:00 Targu Secuiesc 20:00 Targu Secuiesc
10:50

19:30 Suceava
10:55
Danytur
04:00 Odorheiu Secuiesc 04:00 Onesti 04:00 Campulung Moldovenesc 04:00 Campulung Moldovenesc 04:00 Odorheiu Secuiesc
11:00
Danytur
04:00 Onesti 04:00 Campulung Moldovenesc 04:00 Campulung Moldovenesc 04:00 Odorheiu Secuiesc 04:00 Odorheiu Secuiesc
11:00
Danytur
02:30 Siegen
11:00
Danytur
02:30 Magdeburg
11:00
Danytur
04:00 Basingstoke 04:00 Sheffield 04:00 Chelmsford 04:00 Derby 04:00 Chelmsford 04:00 Derby 04:00 Chelmsford 04:00 Basingstoke
11:00
Danytur
02:30 Almelo
11:00

08:00 Targu Secuiesc
11:00

19:30 Brasov 19:30 Brasov 19:30 Brasov 19:30 Radauti
11:00

21:30 Brasov 21:30 Prundu Bargaului
11:00

21:40 Brasov 21:40 Brasov 21:40 Brasov 21:40 Brasov
11:00

20:00 Brasov 20:00 Brasov 20:00 Brasov 20:00 Brasov
11:00

19:30 Gura Humorului
11:05

19:30 Campulung Moldovenesc 19:30 Fagaras 19:30 Fagaras 19:30 Fagaras
11:10

21:30 Fagaras 21:30 Nasaud
11:10

21:40 Fagaras 21:40 Fagaras 21:40 Fagaras 21:40 Fagaras
11:10

20:00 Fagaras 20:00 Fagaras 20:00 Fagaras 20:00 Fagaras
11:10
Danytur
02:30 Wetzlar
11:20
Danytur
02:30 Wolfsburg
11:20
Danytur
02:30 Apeldoorn
11:20

19:30 Sibiu 19:30 Sibiu 19:30 Sibiu 19:30 Vatra Dornei
11:20

21:30 Bistrita 21:30 Sibiu
11:20

21:40 Sibiu 21:40 Sibiu 21:40 Sibiu 21:40 Sibiu
11:20

20:00 Sibiu 20:00 Sibiu 20:00 Sibiu 20:00 Sibiu
11:20

19:30 Sebes 19:30 Sebes 19:30 Sebes
11:25

21:30 Sebes
11:25

21:40 Sebes 21:40 Sebes 21:40 Sebes 21:40 Sebes
11:25

20:00 Sebes 20:00 Sebes 20:00 Sebes 20:00 Sebes
11:25
Danytur
04:00 Guildford 04:00 Guildford
11:30

19:30 Alba Iulia 19:30 Alba Iulia 19:30 Alba Iulia 19:30 Prundu Bargaului
11:30

21:30 Alba Iulia 21:30 Beclean
11:30

21:40 Alba Iulia 21:40 Alba Iulia 21:40 Alba Iulia 21:40 Alba Iulia
11:30

20:00 Alba Iulia 20:00 Alba Iulia 20:00 Alba Iulia 20:00 Alba Iulia
11:30

19:30 Teius 19:30 Teius 19:30 Teius
11:35

21:30 Teius
11:35

21:40 Teius 21:40 Teius 21:40 Teius 21:40 Teius
11:35

20:00 Teius 20:00 Teius 20:00 Teius 20:00 Teius
11:35
Danytur
02:30 Giesen
11:40
Danytur
02:30 Northeim
11:40
Danytur
02:30 Utrecht
11:40

19:30 Nasaud 19:30 Aiud 19:30 Aiud 19:30 Aiud
11:40

21:30 Dej 21:30 Aiud
11:40

21:40 Aiud 21:40 Aiud 21:40 Aiud 21:40 Aiud
11:40

20:00 Aiud 20:00 Aiud 20:00 Aiud 20:00 Aiud
11:40

19:30 Bistrita
11:45

19:30 Targu Mures 19:30 Targu Mures 19:30 Targu Mures
11:50

21:30 Targu Mures 21:30 Bontida
11:50

21:40 Targu Mures 21:40 Targu Mures 21:40 Targu Mures 21:40 Targu Mures
11:50

20:00 Targu Mures 20:00 Targu Mures 20:00 Targu Mures 20:00 Targu Mures
11:50

19:30 Beclean
11:55
Danytur
04:00 Praid 04:00 Vatra Dornei 04:00 Medias 04:00 Vatra Dornei 04:00 Targu Secuiesc 04:00 Medias 04:00 Praid
12:00
Danytur
04:00 Medias 04:00 Medias 04:00 Praid 04:00 Targu Secuiesc 04:00 Vatra Dornei 04:00 Praid 04:00 Vatra Dornei
12:00
Danytur
02:30 Hanau am Main
12:00
Danytur
02:30 Holle
12:00
Danytur
02:30 Lubeck
12:00
Danytur
04:00 Southend-on-Sea 04:00 Loughborough 04:00 Southend-on-Sea 04:00 Brighton 04:00 Loughborough 04:00 Brighton 04:00 Southend-on-Sea 04:00 Doncaster
12:00
Danytur
02:30 Amsterdam
12:00

14:00 Galati 08:00 Brasov
12:00

19:30 Turda 19:30 Turda 19:30 Turda 19:30 Dej
12:00

21:30 Baia Mare 21:30 Turda
12:00

21:40 Turda 21:40 Turda 21:40 Turda 21:40 Turda
12:00

20:00 Turda 20:00 Turda 20:00 Turda 20:00 Turda
12:00

21:30 Satu Mare
12:10
Danytur
02:30 Wurzburg
12:20
Danytur
02:30 Gottingen
12:20
Danytur
02:30 Haarlem
12:20
Danytur
04:00 Eastbourne 04:00 Eastbourne
12:30

14:00 Braila
12:30

19:30 Gherla
12:30
Danytur
02:30 Neustadt an der Aisch
12:40
Danytur
02:30 Kassel
12:40
Danytur
02:30 Haga
12:40
Danytur
04:00 Reghin 04:00 Sfantu Gheorghe 04:00 Blaj 04:00 Reghin 04:00 Blaj
13:00
Danytur
04:00 Blaj 04:00 Blaj 04:00 Reghin 04:00 Sfantu Gheorghe 04:00 Reghin
13:00
Danytur
02:30 Nurnberg
13:00
Danytur
02:30 Bad Hersfeld
13:00
Danytur
04:00 Hastings 04:00 Leicester 04:00 Scunthorpe 04:00 Leicester 04:00 Hastings
13:00
Danytur
02:30 Rotterdam
13:00

08:00 Fagaras
13:00

21:40 Gherla
13:00

21:30 Zalau
13:10
Danytur
02:30 Neumarkt in der Oberpfalz
13:20
Danytur
02:30 Fulda
13:20
Danytur
02:30 Breda
13:20
Danytur
04:00 Folkestone 04:00 Folkestone
13:30

14:00 Tecuci
13:30

19:30 Cluj Napoca
13:30

21:30 Cluj Napoca
13:30

21:40 Cluj Napoca
13:30

20:00 Cluj Napoca
13:30
Danytur
02:30 Parsberg
13:40
Danytur
02:30 Schweinfurt
13:40
Danytur
02:30 Tilburg
13:40

21:30 Huedin
13:45

19:30 Bontida
13:50

21:30 Alesd
13:50

21:40 Bontida
13:50

20:00 Bontida
13:50
Danytur
04:00 Teius 04:00 Fagaras 04:00 Teius 04:00 Brasov 04:00 Fagaras
14:00
Danytur
04:00 Fagaras 04:00 Brasov 04:00 Fagaras 04:00 Teius 04:00 Teius
14:00
Danytur
02:30 Regensburg
14:00
Danytur
02:30 Bamberg
14:00
Danytur
02:30 Rostock
14:00
Danytur
04:00 Peterborough 04:00 Kingston upon Hull 04:00 Peterborough
14:00
Danytur
02:30 Eindhoven
14:00

19:30 Baia Mare
14:00

21:30 Oradea
14:00

21:40 Baia Mare
14:00

20:00 Baia Mare
14:00

19:30 Satu Mare
14:10

21:40 Satu Mare
14:10

20:00 Satu Mare
14:10
Danytur
02:30 Bogen
14:20
Danytur
02:30 Bayreuth
14:20
Danytur
02:30 Antwerp
14:20

19:30 Zalau
14:20

21:40 Zalau
14:20

20:00 Zalau
14:20

14:00 Focsani
14:30

19:30 Huedin
14:30

21:40 Huedin
14:30

20:00 Huedin
14:30
Danytur
02:30 Straubing
14:40
Danytur
02:30 Plzen
14:40
Danytur
02:30 Brugge
14:40

21:40 Alesd
14:40

20:00 Alesd
14:40
Danytur
04:00 Avrig 04:00 Alba Iulia 04:00 Avrig 04:00 Sighisoara 04:00 Alba Iulia
15:00
Danytur
04:00 Avrig 04:00 Sighisoara 04:00 Avrig 04:00 Alba Iulia 04:00 Alba Iulia
15:00
Danytur
02:30 Deggendorf
15:00
Danytur
04:00 York 04:00 Corby 04:00 Corby
15:00
Danytur
02:30 Gent
15:00

14:00 Adjud
15:00
Danytur
02:30 Passau
15:20
Danytur
04:00 Leeds
15:20
Danytur
04:00 Sibiu 04:00 Sibiu
15:30
Danytur
04:00 Sibiu 04:00 Sibiu
15:30
Danytur
02:30 Bruxelles
15:30

08:00 Sibiu 14:00 Onesti
15:30
Danytur
04:00 Bradford
15:40
Danytur
04:00 Zlatna 04:00 Dej 04:00 Bistrita 04:00 Bistrita 04:00 Targu Mures 04:00 Zlatna 04:00 Dej
16:00
Danytur
04:00 Bistrita 04:00 Zlatna 04:00 Zlatna 04:00 Dej 04:00 Targu Mures 04:00 Dej 04:00 Bistrita
16:00
Danytur
02:30 Berlin
16:00
Danytur
04:00 Kettering 04:00 Halifax 04:00 Kettering
16:00
Danytur
02:30 Mons
16:00
Danytur
04:00 Manchester
16:20
Danytur
04:00 Sebes 04:00 Ludus 04:00 Sebes
16:30
Danytur
04:00 Sebes 04:00 Sebes 04:00 Ludus
16:30
Danytur
02:30 Charleroi
16:30
Danytur
04:00 Bolton
16:40

21:40 Oradea
16:50
Danytur
04:00 Campia Turzii 04:00 Abrud 04:00 Nasaud 04:00 Nasaud 04:00 Abrud
17:00
Danytur
04:00 Campia Turzii 04:00 Nasaud 04:00 Nasaud 04:00 Abrud 04:00 Abrud
17:00
Danytur
04:00 Cambridge 04:00 Preston 04:00 Cambridge
17:00
Danytur
02:30 Liege 02:30 Namur
17:00

08:00 Deva 18:30 Galati 14:00 Targu Secuiesc
17:00

20:00 Oradea
17:00
Danytur
04:00 Liverpool
17:20
Danytur
04:00 Beclean 04:00 Turda 04:00 Beclean
17:30
Danytur
04:00 Turda 04:00 Beclean 04:00 Beclean
17:30

18:30 Braila
17:30
Danytur
04:00 Warrington
17:40

19:30 Alesd
17:40
Danytur
04:00 Brad 04:00 Deva 04:00 Brad 04:00 Zalau 04:00 Cluj Napoca 04:00 Gherla 04:00 Gherla 04:00 Zalau 04:00 Deva
18:00
Danytur
04:00 Deva 04:00 Zalau 04:00 Gherla 04:00 Zalau 04:00 Deva 04:00 Gherla 04:00 Cluj Napoca 04:00 Brad 04:00 Brad
18:00
Danytur
02:30 Linz
18:00
Danytur
02:30 Dresda
18:00
Danytur
04:00 Northampton 04:00 Northampton 04:00 Chester
18:00

14:00 Brasov
18:00

19:30 Oradea
18:00
Danytur
04:00 Stoke on Trent
18:20
Danytur
04:00 Floresti
18:30
Danytur
04:00 Floresti
18:30

18:30 Tecuci 08:00 Lugoj
18:30
Danytur
04:00 Wolverhampton
18:40
Danytur
04:00 Gilau
19:00
Danytur
04:00 Gilau
19:00
Danytur
04:00 Birmingham 04:00 Bedford 04:00 Bedford
19:00
Danytur
02:30 Luxembourg
19:00

14:00 Fagaras 18:30 Focsani
19:00
Danytur
04:00 Coventry
19:20

18:30 Adjud 08:00 Timisoara
19:30
Danytur
04:00 Warwick
19:40
Danytur
04:00 Huedin
20:00
Danytur
04:00 Huedin
20:00
Danytur
02:30 Praga
20:00
Danytur
04:00 Milton Keynes 04:00 Worcester 04:00 Milton Keynes
20:00
Danytur
04:00 Stratford-upon-Avon
20:20

08:00 Arad 18:30 Onesti 14:00 Sibiu
20:30
Danytur
04:00 Bicester
20:40
Danytur
04:00 Alesd
21:00
Danytur
04:00 Alesd
21:00
Danytur
04:00 Luton 04:00 Oxford 04:00 Luton
21:00
Danytur
04:00 Londra
21:20

18:30 Targu Secuiesc
21:30
Danytur
04:00 Londra
21:40
Danytur
04:00 Oradea 04:00 Oradea 04:00 Oradea 04:00 Arad 04:00 Oradea 04:00 Arad 04:00 Oradea
22:00
Danytur
04:00 Oradea 04:00 Oradea 04:00 Oradea 04:00 Oradea 04:00 Oradea 04:00 Arad 04:00 Arad
22:00
Danytur
02:30 Brno
22:00
Danytur
04:00 Rochester
22:00

14:00 Deva
22:00
Danytur
04:00 Maidstone
22:20

18:30 Brasov
22:30
Danytur
04:00 Faversham
22:40
Danytur
04:00 Canterbury
23:00
Danytur
04:00 Dover
23:15

14:00 Lugoj 18:30 Fagaras
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.