Gara - Mersul autobuzelor Viena Austria

Gara

Viena, Austria

Plecări
Ora Către
05:00
12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 13:40 Medgidia 15:29 Sfantu Gheorghe 08:10 Medias 13:40 Medgidia 09:30 Ramnicu Valcea 08:10 Medias 10:10 Comanesti 09:30 Ramnicu Valcea 11:00 Sfantu Gheorghe 10:10 Comanesti 11:50 Sinaia 11:00 Sfantu Gheorghe 12:30 Pitesti 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 14:25 Prundu Bargaului 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 13:30 Harsova 18:10 Tulcea 08:30 Sighisoara 13:30 Harsova 09:40 Vestem 08:30 Sighisoara 10:20 Onesti 09:40 Vestem 11:20 Targu Secuiesc 10:20 Onesti 12:00 Campina 11:20 Targu Secuiesc 13:10 Slobozia 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 14:35 Iacobeni 17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 14:00 Constanta 15:14 Medias 13:20 Tandarei 14:00 Constanta 08:40 Miercurea Sibiului 13:20 Tandarei 09:50 Fagaras 08:40 Miercurea Sibiului 10:30 Targu Ocna 09:50 Fagaras 11:30 Brasov 10:30 Targu Ocna 12:10 Ramnicu Sarat 11:30 Brasov 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 13:50 Mangalia 15:31 Miercurea Ciuc 13:00 Bucuresti 13:50 Mangalia 09:00 Sibiu 13:00 Bucuresti 10:00 Moinesti 09:00 Sibiu 10:50 Covasna 10:00 Moinesti 11:40 Predeal 10:50 Covasna 12:20 Ploiesti 11:40 Predeal 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 06:00 Budapesta 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca
23:00
12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:10 Ramnicu Sarat 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 12:20 Ploiesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 12:30 Pitesti 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 14:00 Constanta 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:10 Slobozia 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi
23:00 Romfour
10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:00 Falticeni 06:00 Oradea 11:00 Gherla 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 07:00 Alesd 12:00 Dej 16:00 Campulung Moldovenesc 09:00 Huedin 13:00 Beclean 17:00 Gura Humorului
Sosiri
De la Ora

21:30 Tulcea
04:00

21:30 Braila
04:10

21:30 Galati
04:20

21:30 Tecuci
04:30

21:30 Giurgiu 21:30 Giurgiu 21:30 Barlad
05:00

21:30 Husi 21:30 Turnu Magurele 21:30 Turnu Magurele
05:10

21:30 Corabia 21:30 Corabia
05:20

21:30 Alexandria 21:30 Alexandria 21:30 Buzau
05:30

21:30 Slatina (Olt) 21:30 Focsani 21:30 Slatina (Olt)
05:40

21:30 Marasesti
05:50

21:30 Adjud
05:55
Kruiser
12:20 Oradea
06:00

21:30 Craiova 21:30 Constanta 21:30 Craiova 21:30 Constanta 21:30 Sascut
06:00

21:30 Bacau 21:30 Mangalia 21:30 Mangalia
06:05

21:30 Filiasi 21:30 Roman 21:30 Filiasi
06:10

21:30 Medgidia 21:30 Medgidia 21:30 Vaslui
06:15

21:30 Rovinari 21:30 Hirsova 21:30 Rovinari 21:30 Hirsova 21:30 Negresti
06:20

21:30 Tandarei 21:30 Tandarei
06:25

21:30 Iasi 21:30 Slobozia 21:30 Isalnita 21:30 Slobozia 21:30 Isalnita
06:30

21:30 Podu Iloaiei
06:35

21:30 Deleni 21:30 Targu Carbunesti 21:30 Targu Carbunesti
06:40

21:30 Motru 21:30 Motru 21:30 Hirlau
06:45

21:30 Targu Frumos 21:30 Resita 21:30 Resita
06:50

21:30 Pascani 21:30 Caransebes 21:30 Caransebes
06:55

21:30 Lugoj 21:30 Lugoj 21:30 Motca 21:30 Bucuresti 21:30 Bucuresti
07:00

21:30 Timisoara 21:30 Timisoara 21:30 Cristesti
07:05

21:30 Timisesti 21:30 Arad 21:30 Arad
07:10

21:30 Dumbrava 21:30 Targu Jiu 21:30 Targu Jiu
07:20

21:30 Petrosani 21:30 Petrosani 21:30 Targu Neamt
07:25

21:30 Hateg 21:30 Pitesti 21:30 Hateg 21:30 Pitesti 21:30 Piatra Neamt
07:30

21:30 Bicaz
07:35

21:30 Calan 21:30 Sovata 21:30 Calan
07:40

21:30 Poiana Largului
07:45

21:30 Ploiesti 21:30 Ploiesti 21:30 Hunedoara 21:30 Hunedoara 21:30 Durau
07:50

21:30 Grinties
07:55

21:30 Deva 21:30 Borsec 21:30 Ramnicu Sarat 21:30 Ramnicu Sarat 21:30 Deva
08:00
Romfour
01:00 Falticeni
08:00

21:30 Toplita
08:05

21:30 Campina 21:30 Miercurea Ciuc 21:30 Campina
08:10

21:30 Sfantu Gheorghe 21:30 Sinaia 21:30 Sinaia
08:20

21:30 Predeal 21:30 Morareni 21:30 Predeal 21:30 Simeria 21:30 Simeria
08:30

21:30 Orastie 21:30 Orastie
08:40

21:30 Sebes 21:30 Sebes
08:50

21:30 Lancram 21:30 Brasov 21:30 Lancram 21:30 Brasov 21:30 Reghin
09:00
Romfour
01:00 Gura Humorului
09:00

21:30 Targu Secuiesc 21:30 Targu Secuiesc
09:10

21:30 Sfantu Gheorghe 21:30 Sfantu Gheorghe
09:20

21:30 Alba Iulia 21:30 Covasna 21:30 Covasna 21:30 Alba Iulia 21:30 Medias
09:30

21:30 Targu Ocna 21:30 Targu Ocna 21:30 Sighisoara 21:30 Teius 21:30 Teius
09:40

21:30 Aiud 21:30 Aiud 21:30 Onesti 21:30 Onesti
09:50

21:30 Unirea 21:30 Targu Mures 21:30 Comanesti 21:30 Comanesti 21:30 Unirea
10:00
Romfour
01:00 Campulung Moldovenesc
10:00

21:30 Falticeni
10:05

21:30 Turda 21:30 Moinesti 21:30 Moinesti 21:30 Turda 21:30 Suceava
10:10

21:30 Dolhasca
10:15

21:30 Fagaras 21:30 Fagaras 21:30 Veresti
10:20

21:30 Darabani
10:25

21:30 Vestem 21:30 Vestem 21:30 Stefanesti
10:30

21:30 Botosani
10:35

21:30 Gura Humorului
10:40

21:30 Campulung Moldovenesc
10:45

21:30 Ramnicu Valcea 21:30 Ramnicu Valcea 21:30 Iacobeni
10:50

21:30 Borsa
10:53

21:30 Vatra Dornei 21:30 Sibiu 21:30 Sibiu
11:00
Romfour
01:00 Vatra Dornei
11:00

21:30 Prundu Bargaului
11:05

21:30 Miercurea Sibiului 21:30 Miercurea Sibiului 21:30 Bistrita
11:10

21:30 Beclean
11:15

21:30 Baia Mare 21:30 Sighisoara 21:30 Sighisoara
11:20

21:30 Dej
11:25

21:30 Medias 21:30 Medias 21:30 Cluj Napoca
11:30

21:30 Cluj Napoca
12:00
Romfour
01:00 Bistrita
12:00

21:30 Gilau
12:30

21:30 Huedin
13:00
Romfour
01:00 Beclean
13:00

21:30 Negreni
14:00
Romfour
01:00 Dej
14:00

21:30 Piatra Craiului
15:00
Romfour
01:00 Gherla
15:00

21:30 Beius
15:30

21:30 Alesd
16:00
Romfour
01:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
01:00 Huedin
17:00
Romfour
01:00 Cornitel
17:50
Romfour
01:00 Alesd
18:00

21:30 Oradea
19:00
Romfour
01:00 Oradea
19:00
Romfour
01:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.