La adresa - Mersul autobuzelor Sankt Polten Austria

La adresa

Sankt Polten, Austria

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
15:30
19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 16:45 Reghin 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 16:20 Falticeni 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:00 Campulung Moldovenesc 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 13:20 Prundu Bargaului 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 12:00 Dej 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:30 Huedin 13:40 Arad 06:00 Alesd 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 16:40 Medias 12:55 Covasna 20:00 Constanta 16:15 Suceava 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 14:20 Iacobeni 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 13:00 Bistrita 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 11:30 Cluj Napoca 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 10:00 Negreni 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 05:30 Oradea 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 21:20 Tulcea 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 16:30 Sighisoara 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:40 Stefanesti 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 14:10 Borsa 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 12:40 Beclean 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 11:00 Cluj Napoca 14:15 Lugoj 08:00 Piatra Craiului 21:10 Braila 13:15 Petrosani 05:00 Bors 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:45 Miercurea Sibiului 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 16:55 Morareni 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 16:25 Targu Mures 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:30 Botosani 15:20 Campina 17:30 Corabia 14:00 Vatra Dornei 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 12:30 Baia Mare 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:50 Gilau 14:00 Timisoara 07:00 Beius 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 10:15 Medias
20:10
09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara
Sosiri
De la Ora

03:40 Tulcea
01:00

03:40 Braila
02:00

03:40 Galati
02:30

03:40 Tecuci
03:00

23:10 Tulcea
04:00

03:40 Barlad
04:00

23:10 Braila
04:10

23:10 Galati
04:20

23:10 Tecuci
04:30

23:10 Giurgiu 23:10 Barlad
05:00

03:40 Husi
05:00

23:10 Turnu Magurele 23:10 Husi
05:10

03:40 Buzau
05:10

23:10 Corabia
05:20

03:40 Focsani
05:20

23:10 Buzau 23:10 Alexandria
05:30

03:40 Marasesti
05:30

23:10 Focsani 23:10 Slatina (Olt)
05:40

23:10 Marasesti
05:50

23:10 Adjud
05:55

23:10 Sascut 23:10 Craiova 23:10 Constanta
06:00

03:40 Constanta 03:40 Giurgiu 03:40 Giurgiu 03:40 Constanta 03:40 Adjud
06:00

23:10 Bacau 23:10 Mangalia
06:05

23:10 Filiasi 23:10 Roman
06:10

03:40 Turnu Magurele 03:40 Turnu Magurele
06:10

23:10 Medgidia 23:10 Vaslui
06:15

23:10 Negresti 23:10 Hirsova 23:10 Rovinari
06:20

03:40 Corabia 03:40 Corabia
06:20

23:10 Tandarei
06:25

23:10 Iasi 23:10 Slobozia 23:10 Isalnita
06:30

03:40 Mangalia 03:40 Sascut 03:40 Alexandria 03:40 Alexandria 03:40 Mangalia
06:30

23:10 Podu Iloaiei
06:35

23:10 Targu Carbunesti 23:10 Deleni
06:40

03:40 Bacau 03:40 Filiasi 03:40 Filiasi 03:40 Medgidia 03:40 Medgidia
06:40

23:10 Hirlau 23:10 Motru
06:45

03:40 Roman
06:45

23:10 Targu Frumos 23:10 Resita
06:50

03:40 Slatina (Olt) 03:40 Hirsova 03:40 Hirsova 03:40 Slatina (Olt)
06:50

23:10 Caransebes 23:10 Pascani
06:55

03:40 Vaslui
06:55

23:10 Bucuresti 23:10 Lugoj 23:10 Motca
07:00

03:40 Tandarei 03:40 Negresti 03:40 Tandarei 03:40 Craiova 03:40 Craiova
07:00

23:10 Cristesti 23:10 Timisoara
07:05

03:40 Iasi
07:05

23:10 Timisesti 23:10 Arad
07:10

03:40 Filiasi 03:40 Filiasi 03:40 Podu Iloaiei
07:10

03:40 Deleni
07:15

23:10 Dumbrava 23:10 Targu Jiu
07:20

03:40 Rovinari 03:40 Rovinari
07:20

23:10 Petrosani 23:10 Targu Neamt
07:25

23:10 Piatra Neamt 23:10 Pitesti 23:10 Hateg
07:30

03:40 Isalnita 03:40 Hirlau 03:40 Isalnita
07:30

23:10 Bicaz
07:35

23:10 Calan 23:10 Sovata
07:40

03:40 Targu Carbunesti 03:40 Targu Carbunesti
07:40

23:10 Poiana Largului
07:45

03:40 Targu Frumos 03:40 Motru 03:40 Motru
07:45

23:10 Durau 23:10 Hunedoara 23:10 Ploiesti
07:50

03:40 Resita 03:40 Resita 03:40 Pascani
07:50

23:10 Grinties
07:55

03:40 Caransebes 03:40 Caransebes
07:55

23:10 Borsec 23:10 Deva 23:10 Ramnicu Sarat
08:00

03:40 Slobozia 03:40 Motca 03:40 Lugoj 03:40 Slobozia 03:40 Lugoj
08:00

23:10 Toplita
08:05

03:40 Cristesti 03:40 Timisoara 03:40 Timisoara
08:05

23:10 Miercurea Ciuc 23:10 Campina
08:10

03:40 Timisesti 03:40 Arad 03:40 Arad 03:40 Bucuresti 03:40 Bucuresti
08:10

03:40 Dumbrava
08:15

23:10 Sfantu Gheorghe 23:10 Sinaia
08:20

03:40 Targu Jiu 03:40 Targu Jiu
08:20

03:40 Petrosani 03:40 Petrosani
08:25

23:10 Morareni 23:10 Predeal 23:10 Simeria
08:30

03:40 Hateg 03:40 Hateg 03:40 Targu Neamt
08:30

23:10 Orastie
08:40

03:40 Calan 03:40 Calan
08:40

03:40 Piatra Neamt
08:45

23:10 Sebes
08:50

03:40 Hunedoara 03:40 Bicaz 03:40 Hunedoara
08:50

23:10 Brasov 23:10 Lancram 23:10 Reghin
09:00

03:40 Pitesti 03:40 Deva 03:40 Pitesti 03:40 Deva 03:40 Sovata
09:00

03:40 Poiana Largului
09:05

23:10 Targu Secuiesc
09:10

03:40 Ramnicu Sarat 03:40 Ramnicu Sarat 03:40 Durau
09:10

03:40 Grinties
09:15

23:10 Sfantu Gheorghe
09:20

03:40 Campina 03:40 Borsec 03:40 Campina
09:20

23:10 Medias 23:10 Covasna 23:10 Alba Iulia
09:30

03:40 Toplita 03:40 Sinaia 03:40 Sinaia
09:30

23:10 Targu Ocna 23:10 Sighisoara 23:10 Teius
09:40

03:40 Predeal 03:40 Predeal
09:40

03:40 Miercurea Ciuc
09:45

23:10 Onesti 23:10 Aiud
09:50

03:40 Sfantu Gheorghe 03:40 Brasov 03:40 Brasov
09:50

03:40 Morareni
09:55

23:10 Unirea 23:10 Targu Mures 23:10 Comanesti
10:00

03:40 Targu Secuiesc 03:40 Reghin 03:40 Targu Secuiesc
10:00

23:10 Falticeni
10:05

03:40 Medias 03:40 Sfantu Gheorghe 03:40 Sfantu Gheorghe
10:05

23:10 Suceava 23:10 Moinesti 23:10 Turda
10:10

03:40 Covasna 03:40 Covasna 03:40 Sighisoara
10:10

23:10 Dolhasca
10:15

03:40 Targu Mures
10:15

23:10 Fagaras 23:10 Veresti
10:20

03:40 Falticeni 03:40 Targu Ocna 03:40 Targu Ocna
10:20

23:10 Darabani
10:25

03:40 Suceava
10:25

23:10 Vestem 23:10 Stefanesti
10:30

03:40 Onesti 03:40 Onesti
10:30

23:10 Botosani
10:35

23:10 Gura Humorului
10:40

03:40 Comanesti 03:40 Comanesti
10:40

23:10 Campulung Moldovenesc
10:45

03:40 Stefanesti
10:45

23:10 Iacobeni 23:10 Ramnicu Valcea
10:50

03:40 Botosani 03:40 Moinesti 03:40 Moinesti
10:50

23:10 Borsa
10:53

03:40 Gura Humorului
10:55

23:10 Vatra Dornei 23:10 Sibiu
11:00

03:40 Fagaras 03:40 Simeria 03:40 Fagaras 03:40 Simeria 03:40 Campulung Moldovenesc
11:00

23:10 Prundu Bargaului
11:05

23:10 Miercurea Sibiului 23:10 Bistrita
11:10

03:40 Vestem 03:40 Iacobeni 03:40 Vestem
11:10

23:10 Beclean
11:15

23:10 Sighisoara 23:10 Baia Mare
11:20

03:40 Orastie 03:40 Orastie 03:40 Ramnicu Valcea 03:40 Borsa 03:40 Ramnicu Valcea
11:20

23:10 Dej
11:25

23:10 Medias 23:10 Cluj Napoca
11:30

03:40 Sebes 03:40 Sibiu 03:40 Sebes 03:40 Sibiu
11:30

03:40 Miercurea Sibiului 03:40 Lancram 03:40 Miercurea Sibiului 03:40 Lancram
11:40

03:40 Sighisoara 03:40 Alba Iulia 03:40 Sighisoara 03:40 Alba Iulia
11:50

23:10 Cluj Napoca
12:00

03:40 Medias 03:40 Vatra Dornei 03:40 Medias
12:00

03:40 Prundu Bargaului
12:05

03:40 Teius 03:40 Teius 03:40 Bistrita
12:10

03:40 Aiud 03:40 Aiud
12:20

23:10 Gilau
12:30

03:40 Beclean 03:40 Unirea 03:40 Unirea
12:30

03:40 Baia Mare 03:40 Turda 03:40 Turda
12:40

03:40 Dej
12:45

03:40 Cluj Napoca
12:55

23:10 Huedin
13:00

03:40 Cluj Napoca
13:00

23:10 Negreni
14:00

03:40 Cluj Napoca 03:40 Gilau 03:40 Cluj Napoca 03:40 Cluj Napoca 03:40 Cluj Napoca
14:00

23:10 Piatra Craiului
15:00

03:40 Huedin
15:00

23:10 Beius
15:30

03:40 Negreni
15:30

23:10 Alesd
16:00

03:40 Piatra Craiului
16:00

03:40 Beius
16:30

03:40 Alesd
16:40

03:40 Oradea
18:00

23:10 Oradea
19:00

03:40 Bors
19:00

03:40 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.