la adresa - Mersul autobuzelor Salzburg Austria

la adresa

Salzburg, Austria

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
15:00
10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes
18:30
17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:35 Urziceni 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara 17:40 Husi 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:45 Barlad
Sosiri
De la Ora

05:30 Constanta
00:05

05:30 Mangalia
00:10

05:30 Medgidia
00:15

05:30 Cernavoda
00:30

05:30 Giurgiu
01:00

05:30 Alexandria
01:05

05:30 Fetesti
01:10

05:30 Braila
01:20

05:30 Tulcea
01:30

05:30 Calarasi
02:00

05:30 Galati
02:10

05:30 Slobozia
03:00

05:30 Tecuci
03:10

05:30 Ramnicu Sarat
03:20

05:30 Barlad
03:30

05:30 Husi
03:50

05:30 Bucuresti
04:00

05:40 Tulcea
04:00

05:30 Buzau
04:10

05:40 Braila
04:10

05:30 Focsani
04:20

05:40 Galati
04:20

05:30 Vaslui
04:30

05:40 Tecuci
04:30

05:30 Harlau
04:40

05:30 Roman
05:00

05:40 Giurgiu 05:40 Giurgiu 05:40 Barlad
05:00

05:30 Adjud
05:10

05:40 Turnu Magurele 05:40 Husi 05:40 Turnu Magurele
05:10

05:30 Bacau
05:15

05:30 Slatina (Olt)
05:20

05:40 Corabia 05:40 Corabia
05:20

05:30 Radauti
05:25

05:30 Iasi
05:30

05:40 Buzau 05:40 Alexandria 05:40 Alexandria
05:30

05:30 Dorohoi
05:35

05:30 Targu Frumos
05:40

05:40 Slatina (Olt) 05:40 Focsani 05:40 Slatina (Olt)
05:40

05:30 Targoviste
05:45

05:30 Urziceni
05:47

05:30 Ploiesti
05:50

05:40 Marasesti
05:50

05:30 Targu Neamt
05:55

05:40 Adjud
05:55

05:30 Buhusi
05:57

05:30 Roznov
05:58

05:30 Piatra Neamt
06:00

05:40 Constanta 05:40 Craiova 05:40 Sascut 05:40 Craiova 05:40 Constanta
06:00

05:40 Bacau 05:40 Mangalia 05:40 Mangalia
06:05

05:30 Onesti
06:10

05:40 Filiasi 05:40 Filiasi 05:40 Roman
06:10

05:40 Vaslui 05:40 Medgidia 05:40 Medgidia
06:15

05:30 Botosani
06:20

05:40 Hirsova 05:40 Rovinari 05:40 Negresti 05:40 Rovinari 05:40 Hirsova
06:20

05:40 Tandarei 05:40 Tandarei
06:25

05:30 Pascani
06:30

05:40 Isalnita 05:40 Iasi 05:40 Slobozia 05:40 Slobozia 05:40 Isalnita
06:30

05:40 Podu Iloaiei
06:35

05:30 Craiova
06:40

05:40 Targu Carbunesti 05:40 Deleni 05:40 Targu Carbunesti
06:40

05:40 Hirlau 05:40 Motru 05:40 Motru
06:45

05:30 Suceava
06:50

05:40 Resita 05:40 Targu Frumos 05:40 Resita
06:50

05:40 Caransebes 05:40 Caransebes 05:40 Pascani
06:55

05:30 Filiasi
07:00

05:40 Motca 05:40 Bucuresti 05:40 Bucuresti 05:40 Lugoj 05:40 Lugoj
07:00

05:40 Cristesti 05:40 Timisoara 05:40 Timisoara
07:05

05:40 Arad 05:40 Timisesti 05:40 Arad
07:10

05:30 Pitesti
07:20

05:40 Targu Jiu 05:40 Targu Jiu 05:40 Dumbrava
07:20

05:40 Targu Neamt 05:40 Petrosani 05:40 Petrosani
07:25

05:30 Targu Secuiesc
07:30

05:40 Hateg 05:40 Piatra Neamt 05:40 Pitesti 05:40 Hateg 05:40 Pitesti
07:30

05:40 Bicaz
07:35

05:40 Calan 05:40 Calan 05:40 Sovata
07:40

05:40 Poiana Largului
07:45

05:40 Hunedoara 05:40 Durau 05:40 Hunedoara 05:40 Ploiesti 05:40 Ploiesti
07:50

05:40 Grinties
07:55

05:30 Brasov
08:00

05:40 Ramnicu Sarat 05:40 Deva 05:40 Borsec 05:40 Deva 05:40 Ramnicu Sarat
08:00

05:40 Toplita
08:05

05:30 Bicaz
08:10

05:40 Campina 05:40 Miercurea Ciuc 05:40 Campina
08:10

05:30 Ramnicu Valcea
08:15

05:30 Falticeni
08:20

05:40 Sinaia 05:40 Sfantu Gheorghe 05:40 Sinaia
08:20

05:30 Gura Humorului
08:30

05:40 Simeria 05:40 Predeal 05:40 Morareni 05:40 Predeal 05:40 Simeria
08:30

05:30 Moinesti
08:40

05:40 Orastie 05:40 Orastie
08:40

05:30 Fagaras
08:45

05:40 Sebes 05:40 Sebes
08:50

05:30 Comanesti
09:00

05:40 Reghin 05:40 Lancram 05:40 Brasov 05:40 Brasov 05:40 Lancram
09:00

05:30 Targu Jiu
09:10

05:40 Targu Secuiesc 05:40 Targu Secuiesc
09:10

05:30 Campulung Moldovenesc
09:20

05:40 Sfantu Gheorghe 05:40 Sfantu Gheorghe
09:20

05:30 Targu Ocna
09:30

05:40 Alba Iulia 05:40 Medias 05:40 Covasna 05:40 Covasna 05:40 Alba Iulia
09:30

05:30 Gheorgheni
09:35

05:30 Reghin
09:40

05:40 Targu Ocna 05:40 Targu Ocna 05:40 Sighisoara 05:40 Teius 05:40 Teius
09:40

05:30 Drobeta Turnu Severin
09:45

05:40 Onesti 05:40 Onesti 05:40 Aiud 05:40 Aiud
09:50

05:30 Toplita Gara
10:00

05:40 Comanesti 05:40 Unirea 05:40 Unirea 05:40 Targu Mures 05:40 Comanesti
10:00

05:40 Falticeni
10:05

05:30 Sighisoara
10:10

05:40 Turda 05:40 Suceava 05:40 Moinesti 05:40 Turda 05:40 Moinesti
10:10

05:30 Orastie
10:15

05:40 Dolhasca
10:15

05:30 Deva
10:20

05:40 Fagaras 05:40 Fagaras 05:40 Veresti
10:20

05:30 Caransebes
10:25

05:40 Darabani
10:25

05:30 Targu Mures
10:30

05:40 Vestem 05:40 Stefanesti 05:40 Vestem
10:30

05:30 Vatra Dornei
10:35

05:40 Botosani
10:35

05:40 Gura Humorului
10:40

05:40 Campulung Moldovenesc
10:45

05:40 Iacobeni 05:40 Ramnicu Valcea 05:40 Ramnicu Valcea
10:50

05:40 Borsa
10:53

05:30 Resita
11:00

05:40 Vatra Dornei 05:40 Sibiu 05:40 Sibiu
11:00

05:40 Prundu Bargaului
11:05

05:30 Blaj
11:10

05:40 Bistrita 05:40 Miercurea Sibiului 05:40 Miercurea Sibiului
11:10

05:30 Sibiu
11:15

05:40 Beclean
11:15

05:40 Sighisoara 05:40 Sighisoara 05:40 Baia Mare
11:20

05:40 Dej
11:25

05:30 Medias
11:30

05:40 Medias 05:40 Medias 05:40 Cluj Napoca
11:30

05:30 Sebes
11:35

05:30 Alba Iulia
12:00

05:40 Cluj Napoca
12:00

05:30 Bistrita
12:10

05:30 Lugoj
12:20

05:30 Aiud
12:30

05:40 Gilau
12:30

05:30 Beclean
12:35

05:30 Dej
13:00

05:40 Huedin
13:00

05:30 Turda
13:15

05:30 Gherla
13:30

05:30 Cluj Napoca
14:00

05:40 Negreni
14:00

05:30 Timisoara
14:10

05:30 Huedin
15:00

05:40 Piatra Craiului
15:00

05:40 Beius
15:30

05:30 Arad
16:00

05:40 Alesd
16:00

05:30 Oradea
17:00

05:30 Nadlac
17:10

05:40 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.