gara - Mersul autobuzelor Neustadt Austria

gara

Neustadt, Austria

Plecări
Ora Către
00:20
13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 20:50 Marasesti 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 17:00 Sovata 15:20 Borsec 21:20 Tecuci 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 21:15 Barlad 10:00 Huedin 07:00 Alesd 21:50 Tulcea 12:50 Stefanesti 12:05 Borsa 11:40 Beclean 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 18:00 Targu Neamt 16:30 Poiana Largului 15:10 Toplita 21:10 Husi 20:40 Adjud 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 20:25 Bacau 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 21:40 Braila 12:40 Botosani 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 20:00 Negresti 19:20 Hirlau 18:50 Cristesti 17:50 Piatra Neamt 16:00 Durau 21:00 Buzau 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:30 Sascut 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 21:30 Galati 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 17:40 Bicaz 15:30 Grinties 20:55 Focsani
16:10
17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos
20:50
04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru
Sosiri
De la Ora

02:00 Tulcea
01:00

02:00 Braila
02:00

02:00 Galati
02:30

02:00 Tecuci
03:00

22:40 Tulcea
04:00

02:00 Barlad
04:00

22:40 Braila
04:10

22:40 Galati
04:20

22:40 Tecuci
04:30

22:40 Barlad 22:40 Giurgiu
05:00

02:00 Husi
05:00

22:40 Husi 22:40 Turnu Magurele
05:10

02:00 Buzau
05:10

22:40 Corabia
05:20

02:00 Focsani
05:20

22:40 Alexandria 22:40 Buzau
05:30

02:00 Marasesti
05:30

22:40 Focsani 22:40 Slatina (Olt)
05:40

22:40 Marasesti
05:50

22:40 Adjud
05:55

22:40 Constanta 22:40 Sascut 22:40 Craiova
06:00

01:20 Constanta 01:20 Giurgiu 01:20 Constanta 01:20 Giurgiu
06:00

02:00 Giurgiu 02:00 Constanta 02:00 Giurgiu 02:00 Constanta 02:00 Adjud
06:00

22:40 Mangalia 22:40 Bacau
06:05

22:40 Roman 22:40 Filiasi
06:10

01:20 Turnu Magurele 01:20 Turnu Magurele
06:10

02:00 Turnu Magurele 02:00 Turnu Magurele
06:10

22:40 Vaslui 22:40 Medgidia
06:15

22:40 Hirsova 22:40 Rovinari 22:40 Negresti
06:20

01:20 Corabia 01:20 Corabia
06:20

02:00 Corabia 02:00 Corabia
06:20

22:40 Tandarei
06:25

22:40 Slobozia 22:40 Isalnita 22:40 Iasi
06:30

01:20 Alexandria 01:20 Mangalia 01:20 Alexandria 01:20 Mangalia
06:30

02:00 Alexandria 02:00 Sascut 02:00 Alexandria 02:00 Mangalia 02:00 Mangalia
06:30

22:40 Podu Iloaiei
06:35

22:40 Deleni 22:40 Targu Carbunesti
06:40

01:20 Medgidia 01:20 Filiasi 01:20 Medgidia 01:20 Filiasi
06:40

02:00 Filiasi 02:00 Bacau 02:00 Filiasi 02:00 Medgidia 02:00 Medgidia
06:40

22:40 Motru 22:40 Hirlau
06:45

02:00 Roman
06:45

22:40 Resita 22:40 Targu Frumos
06:50

01:20 Slatina (Olt) 01:20 Hirsova 01:20 Slatina (Olt) 01:20 Hirsova
06:50

02:00 Hirsova 02:00 Hirsova 02:00 Slatina (Olt) 02:00 Slatina (Olt)
06:50

22:40 Pascani 22:40 Caransebes
06:55

02:00 Vaslui
06:55

22:40 Motca 22:40 Bucuresti 22:40 Lugoj
07:00

01:20 Craiova 01:20 Tandarei 01:20 Tulcea 01:20 Craiova 01:20 Tandarei
07:00

02:00 Tandarei 02:00 Tandarei 02:00 Negresti 02:00 Craiova 02:00 Craiova
07:00

22:40 Timisoara 22:40 Cristesti
07:05

02:00 Iasi
07:05

22:40 Arad 22:40 Timisesti
07:10

01:20 Braila 01:20 Filiasi 01:20 Filiasi
07:10

02:00 Filiasi 02:00 Filiasi 02:00 Podu Iloaiei
07:10

01:20 Galati
07:15

02:00 Deleni
07:15

22:40 Dumbrava 22:40 Targu Jiu
07:20

01:20 Rovinari 01:20 Rovinari
07:20

02:00 Rovinari 02:00 Rovinari
07:20

22:40 Petrosani 22:40 Targu Neamt
07:25

01:20 Tecuci
07:25

22:40 Piatra Neamt 22:40 Pitesti 22:40 Hateg
07:30

01:20 Isalnita 01:20 Isalnita
07:30

02:00 Hirlau 02:00 Isalnita 02:00 Isalnita
07:30

22:40 Bicaz
07:35

01:20 Barlad
07:35

22:40 Sovata 22:40 Calan
07:40

01:20 Targu Carbunesti 01:20 Targu Carbunesti
07:40

02:00 Targu Carbunesti 02:00 Targu Carbunesti
07:40

22:40 Poiana Largului
07:45

01:20 Husi 01:20 Motru 01:20 Motru
07:45

02:00 Targu Frumos 02:00 Motru 02:00 Motru
07:45

22:40 Ploiesti 22:40 Durau 22:40 Hunedoara
07:50

01:20 Resita 01:20 Resita
07:50

02:00 Resita 02:00 Resita 02:00 Pascani
07:50

22:40 Grinties
07:55

01:20 Caransebes 01:20 Caransebes
07:55

02:00 Caransebes 02:00 Caransebes
07:55

22:40 Borsec 22:40 Deva 22:40 Ramnicu Sarat
08:00

01:20 Lugoj 01:20 Slobozia 01:20 Lugoj 01:20 Buzau 01:20 Slobozia
08:00

02:00 Lugoj 02:00 Lugoj 02:00 Motca 02:00 Slobozia 02:00 Slobozia
08:00

22:40 Toplita
08:05

01:20 Timisoara 01:20 Timisoara
08:05

02:00 Timisoara 02:00 Timisoara 02:00 Cristesti
08:05

22:40 Miercurea Ciuc 22:40 Campina
08:10

01:20 Bucuresti 01:20 Arad 01:20 Focsani 01:20 Bucuresti 01:20 Arad
08:10

02:00 Arad 02:00 Arad 02:00 Timisesti 02:00 Bucuresti 02:00 Bucuresti
08:10

01:20 Marasesti
08:15

02:00 Dumbrava
08:15

22:40 Sinaia 22:40 Sfantu Gheorghe
08:20

01:20 Targu Jiu 01:20 Targu Jiu
08:20

02:00 Targu Jiu 02:00 Targu Jiu
08:20

01:20 Petrosani 01:20 Adjud 01:20 Petrosani
08:25

02:00 Petrosani 02:00 Petrosani
08:25

22:40 Morareni 22:40 Predeal 22:40 Simeria
08:30

01:20 Hateg 01:20 Hateg
08:30

02:00 Hateg 02:00 Hateg 02:00 Targu Neamt
08:30

01:20 Sascut
08:35

22:40 Orastie
08:40

01:20 Calan 01:20 Calan
08:40

02:00 Calan 02:00 Calan
08:40

01:20 Bacau
08:45

02:00 Piatra Neamt
08:45

22:40 Sebes
08:50

01:20 Hunedoara 01:20 Hunedoara
08:50

02:00 Bicaz 02:00 Hunedoara 02:00 Hunedoara
08:50

01:20 Roman
08:55

22:40 Reghin 22:40 Brasov 22:40 Lancram
09:00

01:20 Vaslui 01:20 Deva 01:20 Deva 01:20 Pitesti 01:20 Pitesti
09:00

02:00 Pitesti 02:00 Pitesti 02:00 Deva 02:00 Deva 02:00 Sovata
09:00

01:20 Negresti
09:05

02:00 Poiana Largului
09:05

22:40 Targu Secuiesc
09:10

01:20 Ramnicu Sarat 01:20 Iasi 01:20 Ramnicu Sarat
09:10

02:00 Ramnicu Sarat 02:00 Ramnicu Sarat 02:00 Durau
09:10

01:20 Podu Iloaiei
09:15

02:00 Grinties
09:15

22:40 Sfantu Gheorghe
09:20

01:20 Campina 01:20 Campina 01:20 Deleni
09:20

02:00 Campina 02:00 Borsec 02:00 Campina
09:20

01:20 Hirlau
09:25

22:40 Covasna 22:40 Alba Iulia 22:40 Medias
09:30

01:20 Sinaia 01:20 Targu Frumos 01:20 Sinaia
09:30

02:00 Sinaia 02:00 Toplita 02:00 Sinaia
09:30

01:20 Pascani
09:35

22:40 Teius 22:40 Targu Ocna 22:40 Sighisoara
09:40

01:20 Predeal 01:20 Predeal 01:20 Motca
09:40

02:00 Predeal 02:00 Predeal
09:40

01:20 Cristesti
09:45

02:00 Miercurea Ciuc
09:45

22:40 Onesti 22:40 Aiud
09:50

01:20 Brasov 01:20 Timisesti 01:20 Brasov
09:50

02:00 Brasov 02:00 Sfantu Gheorghe 02:00 Brasov
09:50

01:20 Dumbrava
09:55

02:00 Morareni
09:55

22:40 Targu Mures 22:40 Comanesti 22:40 Unirea
10:00

01:20 Targu Secuiesc 01:20 Targu Secuiesc 01:20 Targu Neamt
10:00

02:00 Reghin 02:00 Targu Secuiesc 02:00 Targu Secuiesc
10:00

22:40 Falticeni
10:05

01:20 Sfantu Gheorghe 01:20 Sfantu Gheorghe 01:20 Piatra Neamt
10:05

02:00 Medias 02:00 Sfantu Gheorghe 02:00 Sfantu Gheorghe
10:05

22:40 Moinesti 22:40 Turda 22:40 Suceava
10:10

01:20 Covasna 01:20 Bicaz 01:20 Covasna
10:10

02:00 Sighisoara 02:00 Covasna 02:00 Covasna
10:10

22:40 Dolhasca
10:15

01:20 Sovata
10:15

02:00 Targu Mures
10:15

22:40 Veresti 22:40 Fagaras
10:20

01:20 Targu Ocna 01:20 Targu Ocna 01:20 Poiana Largului
10:20

02:00 Targu Ocna 02:00 Targu Ocna 02:00 Falticeni
10:20

22:40 Darabani
10:25

01:20 Durau
10:25

02:00 Suceava
10:25

22:40 Vestem 22:40 Stefanesti
10:30

01:20 Onesti 01:20 Onesti
10:30

02:00 Onesti 02:00 Onesti
10:30

22:40 Botosani
10:35

22:40 Gura Humorului
10:40

01:20 Comanesti 01:20 Grinties 01:20 Comanesti
10:40

02:00 Comanesti 02:00 Comanesti
10:40

22:40 Campulung Moldovenesc
10:45

02:00 Stefanesti
10:45

22:40 Iacobeni 22:40 Ramnicu Valcea
10:50

01:20 Moinesti 01:20 Moinesti
10:50

02:00 Moinesti 02:00 Moinesti 02:00 Botosani
10:50

22:40 Borsa
10:53

01:20 Borsec
10:55

02:00 Gura Humorului
10:55

22:40 Sibiu 22:40 Vatra Dornei
11:00

01:20 Fagaras 01:20 Simeria 01:20 Fagaras 01:20 Simeria 01:20 Toplita
11:00

02:00 Fagaras 02:00 Fagaras 02:00 Simeria 02:00 Campulung Moldovenesc 02:00 Simeria
11:00

22:40 Prundu Bargaului
11:05

01:20 Miercurea Ciuc
11:05

22:40 Miercurea Sibiului 22:40 Bistrita
11:10

01:20 Vestem 01:20 Sfantu Gheorghe 01:20 Vestem
11:10

02:00 Iacobeni 02:00 Vestem 02:00 Vestem
11:10

22:40 Beclean
11:15

22:40 Baia Mare 22:40 Sighisoara
11:20

01:20 Morareni 01:20 Ramnicu Valcea 01:20 Orastie 01:20 Ramnicu Valcea 01:20 Orastie
11:20

02:00 Orastie 02:00 Orastie 02:00 Ramnicu Valcea 02:00 Ramnicu Valcea 02:00 Borsa
11:20

22:40 Dej
11:25

22:40 Cluj Napoca 22:40 Medias
11:30

01:20 Sibiu 01:20 Sebes 01:20 Sibiu 01:20 Sebes 01:20 Reghin
11:30

02:00 Sibiu 02:00 Sibiu 02:00 Sebes 02:00 Sebes
11:30

01:20 Lancram 01:20 Miercurea Sibiului 01:20 Lancram 01:20 Sighisoara 01:20 Miercurea Sibiului
11:40

02:00 Miercurea Sibiului 02:00 Miercurea Sibiului 02:00 Lancram 02:00 Lancram
11:40

01:20 Targu Mures
11:45

01:20 Sighisoara 01:20 Alba Iulia 01:20 Sighisoara 01:20 Alba Iulia
11:50

02:00 Sighisoara 02:00 Sighisoara 02:00 Alba Iulia 02:00 Alba Iulia
11:50

01:20 Falticeni
11:55

22:40 Cluj Napoca
12:00

01:20 Medias 01:20 Medias 01:20 Suceava
12:00

02:00 Vatra Dornei 02:00 Medias 02:00 Medias
12:00

01:20 Dolhasca
12:05

02:00 Prundu Bargaului
12:05

01:20 Teius 01:20 Veresti 01:20 Teius
12:10

02:00 Teius 02:00 Bistrita 02:00 Teius
12:10

01:20 Darabani
12:15

01:20 Aiud 01:20 Aiud 01:20 Stefanesti
12:20

02:00 Aiud 02:00 Aiud
12:20

01:20 Botosani
12:25

22:40 Gilau
12:30

01:20 Unirea 01:20 Unirea
12:30

02:00 Unirea 02:00 Unirea 02:00 Beclean
12:30

01:20 Gura Humorului
12:35

01:20 Turda 01:20 Turda 01:20 Campulung Moldovenesc
12:40

02:00 Turda 02:00 Turda 02:00 Baia Mare
12:40

01:20 Iacobeni
12:45

02:00 Dej
12:45

01:20 Borsa
12:55

02:00 Cluj Napoca
12:55

22:40 Huedin
13:00

01:20 Vatra Dornei
13:00

02:00 Cluj Napoca
13:00

01:20 Prundu Bargaului
13:10

01:20 Bistrita
13:15

01:20 Beclean
13:20

01:20 Baia Mare
13:25

01:20 Dej
13:30

01:20 Cluj Napoca
13:35

01:20 Cluj Napoca
13:40

01:20 Gilau
13:45

01:20 Huedin
13:50

22:40 Negreni
14:00

01:20 Cluj Napoca 01:20 Cluj Napoca 01:20 Cluj Napoca 01:20 Cluj Napoca
14:00

02:00 Cluj Napoca 02:00 Cluj Napoca 02:00 Cluj Napoca 02:00 Gilau 02:00 Cluj Napoca
14:00

22:40 Piatra Craiului
15:00

01:20 Negreni
15:00

02:00 Huedin
15:00

22:40 Beius
15:30

02:00 Negreni
15:30

22:40 Alesd
16:00

01:20 Piatra Craiului
16:00

02:00 Piatra Craiului
16:00

01:20 Beius
16:10

02:00 Beius
16:30

02:00 Alesd
16:40

01:20 Alesd
17:00

01:20 Oradea
18:00

02:00 Oradea
18:00

01:20 Bors
18:30

22:40 Oradea
19:00

02:00 Bors
19:00

01:20 Budapesta
23:00

02:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.