Peco OMV A1, Km.80 - Mersul autobuzelor Melk Austria

Peco OMV A1, Km.80

Melk, Austria

Plecări
Ora Către
01:10
12:00 Bad Camberg 14:10 Koln 16:00 Liege 17:25 Aalst 18:30 Ostende 21:30 Canterbury 01:20 Londra 23:25 Milton Keynes 00:35 Coventry 03:00 Manchester 05:00 Holyhead 02:00 Oed 03:50 Haag 06:50 Nurnberg 09:20 Wertheim 12:15 Limburg an der Lahn 14:30 Frechen 16:45 Bruxelles 17:40 Drongen 20:30 Calais 21:40 Maidstone 23:00 Luton 00:00 Northampton 01:00 Birmingham 03:00 Liverpool 12:30 Dublin 02:30 Sankt Valentin 04:15 Suben 07:40 Nurnberg 09:50 Spessart 13:15 Bad Honnef am Rhein 15:00 Aachen 16:50 Bruxelles 18:15 Brugge 21:00 Dover 22:15 Dartford 23:30 Luton 00:20 Northampton 01:10 Birmingham 04:30 Bangor 12:30 Dublin 01:30 Kemmelbach 02:50 Linz 04:50 Passau 08:30 Wurzburg 10:30 Weiskirchen 13:35 Siegburg 15:50 Liege 16:55 Bruxelles 18:30 Jabbeke 21:30 Kent 22:30 Londra 23:20 Milton Keynes 00:30 Coventry 03:00 Manchester 05:30 Holyhead 01:50 Amstetten 03:20 Wels 05:50 Regensburg 08:50 Wurzburg 11:00 Frankfurt
02:30
18:40 Londra 18:25 Londra 16:30 Dover 13:30 Gent 15:30 Calais 14:00 Brugge 16:50 Dartford
06:00
23:30 Radauti 20:00 Bistrita 16:00 Huedin 12:30 Timisoara 11:00 Carei 19:30 Piatra Neamt 19:00 Siret 20:00 Bacau 21:15 Targu Ocna 20:45 Vaslui 20:00 Iasi 15:30 Sighisoara 22:30 Gura Humorului 19:30 Beclean 15:30 Alesd 11:00 Arad 12:30 Zalau 18:30 Targu Neamt 21:30 Onesti 21:05 Dofteana 18:00 Falticeni 22:30 Tecuci 18:30 Suceava 14:30 Targu Mures 22:00 Campulung Moldovenesc 18:00 Dej 15:00 Oradea 13:00 Baia Mare 12:00 Simleu Silvaniei 18:00 Falticeni 20:00 Botosani 19:00 Vicovu de Sus 20:45 Comanesti 20:55 Darmanesti 18:45 Pascani 19:30 Botosani 19:00 Ploiesti 12:40 Turda 21:00 Vatra Dornei 17:00 Cluj Napoca 17:30 Gherla 12:00 Satu Mare 11:00 Marghita 19:30 Dorohoi 19:00 Roman 20:35 Moinesti 21:30 Barlad 19:15 Targu Frumos 17:00 Brasov
08:30
17:30 Oradea 20:30 Dej 00:30 Campulung Moldovenesc 20:00 Timisoara 18:30 Marghita 03:00 Dorohoi 02:30 Roman 04:45 Targu Ocna 02:15 Pascani 06:00 Tecuci 03:00 Botosani 00:30 Brasov 18:00 Alesd 22:00 Beclean 01:00 Gura Humorului 03:00 Piatra Neamt 18:30 Arad 20:30 Baia Mare 02:30 Siret 02:30 Vicovu de Sus 05:00 Onesti 04:35 Dofteana 01:30 Falticeni 23:00 Sighisoara 18:30 Huedin 22:30 Bistrita 02:00 Radauti 22:00 Targu Mures 02:00 Targu Neamt 20:00 Zalau 19:30 Satu Mare 04:15 Comanesti 04:25 Darmanesti 03:30 Iasi 04:15 Vaslui 19:30 Cluj Napoca 23:30 Vatra Dornei 20:00 Gherla 20:10 Turda 01:30 Falticeni 19:30 Simleu Silvaniei 03:30 Botosani 18:30 Carei 03:30 Bacau 04:05 Moinesti 02:45 Targu Frumos 05:00 Barlad 02:00 Suceava 02:30 Ploiesti
09:30
19:00 Orastie 13:40 Budapesta 21:00 Aiud 23:05 Dej 15:55 Arad 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 22:40 Gherla 19:15 Sebes 21:15 Unirea 23:35 Beclean 15:30 Pecica 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 10:10 Sankt Polten 20:15 Alba Iulia 21:35 Turda 00:10 Bistrita 15:10 Nadlac 03:15 Salonta 02:10 Simand 18:40 Simeria 10:10 Viena 20:45 Teius 22:00 Cluj Napoca 18:30 Deva 09:40 Loosdorf 04:05 Oradea
19:00
04:00 Oradea 07:00 Dej 11:00 Campulung Moldovenesc 13:30 Piatra Neamt 07:00 Baia Mare 14:00 Bacau 05:00 Arad 15:15 Targu Ocna 13:30 Botosani 14:15 Darabani 08:30 Targu Mures 13:00 Vicovu de Sus 12:00 Falticeni 04:30 Alesd 08:30 Beclean 11:30 Gura Humorului 12:30 Targu Neamt 06:00 Satu Mare 15:30 Onesti 06:30 Zalau 15:05 Dofteana 13:00 Siret 13:00 Ploiesti 06:40 Turda 14:00 Iasi 14:45 Vaslui 05:00 Huedin 09:00 Bistrita 12:30 Radauti 12:00 Falticeni 05:00 Carei 14:45 Comanesti 06:00 Simleu Silvaniei 14:55 Darmanesti 14:00 Botosani 11:00 Brasov 13:15 Targu Frumos 15:30 Barlad 06:00 Cluj Napoca 10:00 Vatra Dornei 06:30 Gherla 16:30 Tecuci 13:00 Roman 06:30 Timisoara 14:35 Moinesti 05:00 Marghita 12:30 Suceava 13:30 Dorohoi 09:30 Sighisoara 12:45 Pascani
19:30
09:05 Dej 07:00 Aiud 22:30 Budapesta 05:00 Orastie 01:30 Pecica 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 17:40 Dorohoi 08:00 Cluj Napoca 06:45 Teius 21:10 Viena 04:50 Simeria 01:10 Nadlac 03:15 Salonta 02:10 Simand 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 18:10 Darabani 10:10 Bistrita 07:35 Turda 06:15 Alba Iulia 20:10 Sankt Polten 04:30 Deva 19:40 Loosdorf 04:05 Oradea 13:00 Feldru 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 17:00 Botosani 09:35 Beclean 07:15 Unirea 05:15 Sebes 08:40 Gherla 01:55 Arad 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 12:50 Nasaud 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 16:30 Radauti
23:00
17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 17:35 Buzau 12:00 Campina 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 17:30 Focsani 12:10 Ramnicu Sarat 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 17:25 Marasesti 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 17:20 Adjud 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Husi 11:50 Sinaia 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara
Sosiri
De la Ora

01:10 Dorohoi
00:00

01:10 Baltati
00:20

19:30 Calais
00:20

01:10 Sankt Polten 01:10 Botosani 01:10 Targu Frumos
00:30

01:10 Ruginoasa
00:40

01:10 Pascani
00:45

01:10 Loosdorf 01:10 Cristesti 01:10 Radauti
01:00

09:30 Spessart
01:00

09:30 Wertheim
01:20

01:10 Falticeni
01:30

09:30 Wurzburg
01:50

19:30 Ostende
02:05

09:30 Wurzburg
02:10

02:30 Tecuci
02:30

01:10 Suceava
02:30

19:30 Jabbeke
02:30

01:10 Ilisesti
02:45

19:30 Brugge
02:45

01:10 Paltinoasa
03:00

09:30 Nurnberg
03:00

01:10 Gura Humorului
03:15

19:30 Drongen
03:15

02:30 Barlad
03:30

19:30 Aalst
03:35

01:10 Campulung Moldovenesc
03:40

09:30 Nurnberg
03:50

02:30 Onesti
04:00

19:30 Bruxelles
04:00

19:30 Bruxelles
04:05

19:30 Bruxelles
04:10

02:30 Targu Ocna 02:30 Vaslui
04:15

01:10 Iacobeni
04:15

02:30 Dofteana
04:25

01:10 Vatra Dornei
04:30

02:30 Darmanesti
04:35

02:30 Comanesti
04:45

02:00 Tulcea
04:50

02:30 Moinesti
04:55

01:10 Pitesti
05:00

19:30 Liege
05:00

02:00 Giurgiu 02:00 Giurgiu 02:00 Braila
05:00

19:30 Liege
05:05

09:30 Regensburg
05:10

02:00 Turnu Magurele 02:00 Galati 02:00 Turnu Magurele
05:10

02:00 Corabia 02:00 Tecuci 02:00 Corabia
05:20

02:30 Suceava 02:30 Darabani 02:30 Bacau 02:30 Iasi 02:30 Botosani
05:30

02:00 Barlad 02:00 Alexandria 02:00 Alexandria
05:30

02:00 Husi 02:00 Slatina (Olt) 02:00 Slatina (Olt)
05:40

02:00 Buzau
05:45

19:30 Aachen
05:50

09:30 Passau
05:50

02:00 Focsani
05:50

02:00 Marasesti 02:00 Constanta 02:00 Craiova 02:00 Craiova 02:00 Constanta
06:00

02:00 Mangalia 02:00 Mangalia
06:05

02:00 Filiasi 02:00 Adjud 02:00 Filiasi
06:10

02:30 Dorohoi 02:30 Targu Frumos
06:15

02:00 Medgidia 02:00 Medgidia
06:15

02:30 Vicovu de Sus
06:20

19:30 Frechen
06:20

02:00 Hirsova 02:00 Rovinari 02:00 Hirsova 02:00 Rovinari
06:20

09:30 Suben
06:25

02:00 Tandarei 02:00 Tandarei
06:25

02:30 Piatra Neamt 02:30 Roman 02:30 Ploiesti
06:30

19:30 Dublin 19:30 Dublin
06:30

02:00 Isalnita 02:00 Slobozia 02:00 Sascut 02:00 Isalnita 02:00 Slobozia
06:30

19:30 Koln
06:40

02:00 Targu Carbunesti 02:00 Targu Carbunesti
06:40

02:30 Pascani
06:45

02:00 Motru 02:00 Motru
06:45

09:30 Haag
06:50

02:00 Resita 02:00 Bacau 02:00 Resita
06:50

02:00 Roman 02:00 Caransebes 02:00 Caransebes
06:55

02:30 Siret 02:30 Targu Neamt
07:00

01:10 Feldru
07:00

02:00 Lugoj 02:00 Vaslui 02:00 Bucuresti 02:00 Lugoj 02:00 Bucuresti
07:00

02:00 Timisoara 02:00 Timisoara
07:05

02:00 Negresti 02:00 Arad 02:00 Arad
07:10

19:30 Siegburg
07:15

09:30 Luton 09:30 Luton
07:15

09:30 Wels
07:20

02:00 Iasi 02:00 Targu Jiu 02:00 Targu Jiu
07:20

02:00 Petrosani 02:00 Petrosani
07:25

02:30 Falticeni 02:30 Falticeni
07:30

02:00 Hateg 02:00 Pitesti 02:00 Hateg 02:00 Pitesti 02:00 Podu Iloaiei
07:30

19:30 Bad Honnef am Rhein
07:35

02:00 Deleni
07:35

02:00 Calan 02:00 Calan 02:00 Hirlau
07:40

09:30 Linz
07:50

02:00 Hunedoara 02:00 Ploiesti 02:00 Ploiesti 02:00 Hunedoara
07:50

02:00 Targu Frumos
07:55

02:30 Radauti
08:00

01:10 Bistrita
08:00

09:30 Londra 09:30 Londra
08:00

02:00 Ramnicu Sarat 02:00 Pascani 02:00 Deva 02:00 Deva 02:00 Ramnicu Sarat
08:00

09:30 Sankt Valentin
08:10

02:00 Campina 02:00 Motca 02:00 Campina
08:10

02:00 Cristesti
08:15

02:00 Timisesti 02:00 Sinaia 02:00 Sinaia
08:20

02:00 Dumbrava
08:25

02:30 Gura Humorului 02:30 Brasov 02:30 Ramnicu Valcea
08:30

02:00 Predeal 02:00 Targu Neamt 02:00 Simeria 02:00 Predeal 02:00 Simeria
08:30

19:30 Limburg an der Lahn
08:35

09:30 Oed
08:40

02:00 Orastie 02:00 Orastie
08:40

01:10 Beclean
08:45

19:30 Bad Camberg
08:50

09:30 Amstetten
08:50

02:00 Sebes 02:00 Piatra Neamt 02:00 Sebes
08:50

02:30 Campulung Moldovenesc
09:00

02:00 Lancram 02:00 Brasov 02:00 Lancram 02:00 Brasov 02:00 Bicaz
09:00

01:10 Dej
09:10

19:30 Frankfurt
09:10

09:30 Kemmelbach
09:10

02:00 Poiana Largului 02:00 Targu Secuiesc 02:00 Targu Secuiesc
09:10

19:30 Weiskirchen
09:20

02:00 Sfantu Gheorghe 02:00 Sfantu Gheorghe 02:00 Durau
09:20

02:00 Toplita
09:25

09:30 Dartford
09:30

02:00 Miercurea Ciuc 02:00 Covasna 02:00 Alba Iulia 02:00 Covasna 02:00 Alba Iulia
09:30

02:00 Sfantu Gheorghe
09:35

02:00 Morareni
09:38

02:00 Targu Ocna 02:00 Teius 02:00 Targu Ocna 02:00 Teius
09:40

02:00 Reghin
09:41

02:00 Medias
09:44

02:00 Sighisoara
09:48

02:00 Aiud 02:00 Onesti 02:00 Aiud 02:00 Onesti
09:50

02:00 Targu Mures
09:55

02:30 Hunedoara 02:30 Vatra Dornei
10:00

09:30 Maidstone
10:00

02:00 Comanesti 02:00 Unirea 02:00 Falticeni 02:00 Comanesti 02:00 Unirea
10:00

02:00 Suceava
10:05

02:00 Moinesti 02:00 Turda 02:00 Moinesti 02:00 Turda
10:10

02:00 Fagaras 02:00 Fagaras
10:20

02:30 Sighisoara 02:30 Deva
10:30

01:10 Cluj Napoca
10:30

02:00 Botosani 02:00 Vestem 02:00 Vestem
10:30

09:30 Canterbury
10:35

02:00 Gura Humorului
10:40

02:30 Sibiu 02:30 Simeria
10:45

09:30 Kent
10:50

02:00 Ramnicu Valcea 02:00 Ramnicu Valcea
10:50

02:00 Campulung Moldovenesc
10:55

02:30 Bistrita 02:30 Orastie
11:00

19:30 Spessart
11:00

02:00 Sibiu 02:00 Sibiu 02:00 Iacobeni
11:00

02:00 Vatra Dornei
11:05

01:10 Turda
11:10

02:00 Miercurea Sibiului 02:00 Prundu Bargaului 02:00 Miercurea Sibiului
11:10

02:30 Sebes Alba
11:15

19:30 Wertheim
11:20

09:30 Dover
11:20

02:00 Sighisoara 02:00 Bistrita 02:00 Sighisoara
11:20

02:30 Beclean 02:30 Targu Mures
11:30

01:10 Unirea
11:30

02:00 Medias 02:00 Medias 02:00 Beclean
11:30

01:10 Aiud
11:40

02:00 Dej
11:40

02:30 Alba Iulia
11:45

02:00 Cluj Napoca
11:45

19:30 Wurzburg
11:50

01:10 Teius
11:55

19:30 Holyhead 19:30 Holyhead
12:00

02:00 Cluj Napoca
12:00

19:30 Wurzburg
12:10

02:30 Turda
12:30

01:10 Alba Iulia
12:40

19:30 Bangor
12:45

01:10 Sebes
12:55

02:30 Baia Mare
13:00

19:30 Nurnberg
13:00

01:10 Orastie
13:10

02:00 Gilau
13:15

02:30 Timisoara 02:30 Dej
13:30

01:10 Simeria
13:30

02:00 Huedin
13:30

19:30 Nurnberg
13:50

02:00 Negreni
13:50

02:30 Gherla 02:30 Cluj Napoca
14:00

09:30 Calais
14:20

01:10 Deva
14:25

02:30 Satu Mare
14:30

19:30 Manchester 19:30 Manchester 19:30 Liverpool
14:30

02:30 Zalau
15:00

19:30 Regensburg
15:10

02:30 Simleu Silvaniei 02:30 Arad
15:30

19:30 Passau
15:50

19:30 Birmingham
16:00

09:30 Ostende
16:05

19:30 Birmingham
16:20

19:30 Suben
16:25

02:30 Marghita 02:30 Huedin 02:30 Carei
16:30

19:30 Coventry 19:30 Coventry
16:30

09:30 Jabbeke
16:30

09:30 Brugge
16:45

19:30 Haag
16:50

02:00 Alesd
16:55

02:30 Alesd
17:00

01:10 Arad
17:00

19:30 Northampton 19:30 Northampton
17:00

09:30 Drongen
17:15

19:30 Wels
17:20

02:30 Oradea
17:30

19:30 Milton Keynes
17:30

19:30 Milton Keynes
17:35

09:30 Aalst
17:35

01:10 Pecica
17:40

19:30 Luton
17:40

19:30 Luton
17:45

19:30 Linz
17:50

19:30 Londra
18:00

09:30 Bruxelles
18:00

02:00 Oradea
18:00

01:10 Nadlac
18:10

19:30 Sankt Valentin
18:10

09:30 Bruxelles
18:20

19:30 Londra
18:30

02:00 Bors
18:30

09:30 Bruxelles
18:35

19:30 Oed
18:40

19:30 Amstetten
18:50

19:30 Dartford
19:00

09:30 Liege
19:00

19:30 Kemmelbach
19:10

09:30 Liege
19:10

09:30 Aachen
19:50

19:30 Maidstone
20:00

09:30 Frechen
20:20

19:30 Canterbury
20:35

09:30 Koln
20:40

19:30 Kent
20:50

01:10 Budapesta
21:00

19:30 Dover
21:10

09:30 Siegburg
21:15

09:30 Bad Honnef am Rhein
21:35

09:30 Limburg an der Lahn
22:35

09:30 Bad Camberg
22:50

09:30 Frankfurt
23:10

09:30 Weiskirchen
23:20

01:10 Darabani 01:10 Iasi 01:10 Viena
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.