Peco OMV A1, Km.80 - Mersul autobuzelor Melk Austria

Peco OMV A1, Km.80

Melk, Austria

Plecări
Ora Către
01:10 Matei Unitrans
13:35 Siegburg 15:50 Liege 16:55 Bruxelles 18:30 Jabbeke 21:15 Canterbury 23:45 Luton 01:15 Northampton 03:10 Birmingham 06:20 Bangor 16:30 Dublin 01:50 Amstetten 03:20 Wels 05:30 Regensburg 08:50 Wurzburg 11:10 Frankfurt 14:10 Koln 16:00 Liege 17:25 Aalst 18:55 Ostende 21:45 Maidstone 00:30 Milton Keynes 02:30 Coventry 05:30 Manchester 14:00 Holyhead 22:50 Londra 02:00 Oed 03:50 Haag 05:50 Nurnberg 09:20 Wertheim 12:00 Bad Camberg 14:30 Frechen 16:45 Bruxelles 17:40 Drongen 19:10 Calais 22:30 Dartford 00:35 Milton Keynes 02:35 Coventry 05:35 Manchester 14:00 Holyhead 02:30 Sankt Valentin 04:15 Suben 07:40 Nurnberg 09:50 Spessart 12:15 Limburg an der Lahn 13:15 Bad Honnef am Rhein 15:00 Aachen 16:50 Bruxelles 18:15 Brugge 21:30 Kent 23:40 Luton 01:10 Northampton 03:00 Birmingham 05:50 Liverpool 16:30 Dublin 01:30 Kemmelbach 02:50 Linz 04:50 Passau 08:30 Wurzburg 10:30 Weiskirchen
02:30
15:30 Calais 14:00 Brugge 16:50 Dartford 18:40 Londra 18:25 Londra 16:30 Dover 13:30 Gent
06:00
18:45 Pascani 20:55 Darmanesti 19:30 Botosani 20:45 Comanesti 20:55 Darmanesti 19:00 Siret 12:00 Satu Mare 11:00 Marghita 12:30 Zalau 19:30 Piatra Neamt 20:45 Comanesti 23:30 Radauti 20:00 Bistrita 16:00 Huedin 12:40 Turda 18:00 Falticeni 20:00 Botosani 19:00 Vicovu de Sus 20:45 Comanesti 20:55 Darmanesti 18:45 Pascani 20:35 Moinesti 19:15 Targu Frumos 19:00 Roman 20:35 Moinesti 13:00 Baia Mare 12:30 Timisoara 11:00 Carei 12:30 Timisoara 12:00 Simleu Silvaniei 18:30 Targu Neamt 19:00 Roman 21:30 Barlad 18:30 Suceava 22:30 Gura Humorului 19:30 Beclean 17:00 Brasov 15:30 Alesd 19:30 Dorohoi 19:00 Roman 20:35 Moinesti 21:30 Barlad 19:15 Targu Frumos 21:15 Targu Ocna 20:00 Iasi 20:00 Bacau 21:15 Targu Ocna 20:00 Botosani 12:00 Satu Mare 11:00 Arad 12:30 Zalau 11:00 Arad 11:00 Marghita 18:00 Falticeni 20:00 Bacau 20:45 Vaslui 20:00 Iasi 19:30 Botosani 22:00 Campulung Moldovenesc 18:00 Dej 15:30 Sighisoara 15:00 Oradea 19:30 Piatra Neamt 19:00 Siret 20:00 Bacau 21:15 Targu Ocna 20:45 Vaslui 21:05 Dofteana 18:30 Suceava 19:00 Vicovu de Sus 21:30 Onesti 21:05 Dofteana 19:30 Dorohoi 11:00 Carei 13:00 Baia Mare 12:00 Simleu Silvaniei 21:30 Onesti 18:00 Falticeni 21:00 Vatra Dornei 17:00 Cluj Napoca 14:30 Targu Mures 17:30 Gherla 18:30 Targu Neamt 21:30 Onesti 21:05 Dofteana 18:00 Falticeni
08:30
02:45 Targu Frumos 05:00 Barlad 04:15 Comanesti 04:25 Darmanesti 03:00 Dorohoi 20:30 Baia Mare 18:30 Arad 19:30 Simleu Silvaniei 18:30 Carei 19:30 Simleu Silvaniei 04:15 Comanesti 04:25 Darmanesti 02:45 Targu Frumos 05:00 Barlad 03:00 Botosani 20:10 Turda 02:00 Targu Neamt 04:15 Comanesti 17:30 Oradea 04:25 Darmanesti 20:30 Dej 00:30 Campulung Moldovenesc 02:15 Pascani 02:00 Suceava 03:30 Bacau 04:05 Moinesti 02:30 Siret 19:30 Satu Mare 20:00 Timisoara 18:30 Marghita 18:30 Marghita 03:00 Piatra Neamt 03:30 Bacau 04:05 Moinesti 02:15 Pascani 00:30 Brasov 01:30 Falticeni 03:30 Botosani 03:30 Bacau 04:05 Moinesti 18:00 Alesd 22:00 Beclean 01:00 Gura Humorului 01:30 Falticeni 03:00 Botosani 02:30 Roman 04:45 Targu Ocna 02:30 Vicovu de Sus 18:30 Carei 18:30 Arad 20:30 Baia Mare 02:00 Targu Neamt 02:30 Roman 04:45 Targu Ocna 01:30 Falticeni 23:00 Sighisoara 03:00 Dorohoi 02:30 Roman 04:45 Targu Ocna 18:30 Huedin 22:30 Bistrita 02:00 Radauti 03:30 Iasi 04:15 Vaslui 05:00 Onesti 04:35 Dofteana 03:30 Botosani 20:00 Timisoara 20:00 Zalau 19:30 Satu Mare 20:00 Zalau 01:30 Falticeni 05:00 Onesti 04:35 Dofteana 03:30 Iasi 04:15 Vaslui 02:00 Suceava 22:00 Targu Mures 03:00 Piatra Neamt 02:30 Siret 02:30 Vicovu de Sus 05:00 Onesti 04:35 Dofteana 19:30 Cluj Napoca 23:30 Vatra Dornei 20:00 Gherla
09:30 Matei Unitrans
02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 04:05 Oradea 18:40 Simeria 10:10 Viena 20:45 Teius 22:00 Cluj Napoca 18:30 Deva 09:40 Loosdorf 04:05 Oradea 03:15 Salonta 02:10 Simand 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 19:00 Orastie 13:40 Budapesta 21:00 Aiud 23:05 Dej 15:55 Arad 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 04:05 Oradea 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 22:40 Gherla 19:15 Sebes 21:15 Unirea 23:35 Beclean 15:30 Pecica 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 03:15 Salonta 02:10 Simand 10:10 Sankt Polten 20:15 Alba Iulia 21:35 Turda 00:10 Bistrita 15:10 Nadlac 03:15 Salonta 02:10 Simand
19:00
14:45 Comanesti 14:55 Darmanesti 13:00 Siret 05:00 Carei 05:00 Arad 14:45 Comanesti 12:00 Falticeni 14:55 Darmanesti 13:15 Targu Frumos 15:30 Barlad 07:00 Dej 11:00 Campulung Moldovenesc 06:40 Turda 13:00 Vicovu de Sus 12:00 Falticeni 06:30 Timisoara 12:30 Targu Neamt 05:00 Marghita 15:30 Onesti 15:05 Dofteana 13:00 Siret 04:00 Oradea 12:30 Suceava 13:00 Roman 14:35 Moinesti 13:00 Vicovu de Sus 14:00 Botosani 14:15 Darabani 06:30 Zalau 13:00 Roman 14:35 Moinesti 12:45 Pascani 08:30 Beclean 11:30 Gura Humorului 11:00 Brasov 14:00 Iasi 07:00 Baia Mare 14:45 Vaslui 05:00 Arad 12:00 Falticeni 14:45 Comanesti 14:55 Darmanesti 14:00 Botosani 04:30 Alesd 13:30 Botosani 14:00 Bacau 15:15 Targu Ocna 13:30 Dorohoi 07:00 Baia Mare 06:00 Simleu Silvaniei 14:00 Bacau 13:30 Piatra Neamt 15:15 Targu Ocna 12:00 Falticeni 09:00 Bistrita 12:30 Radauti 09:30 Sighisoara 13:15 Targu Frumos 06:00 Satu Mare 15:30 Barlad 06:30 Zalau 13:00 Roman 14:35 Moinesti 12:30 Suceava 13:30 Dorohoi 05:00 Huedin 15:30 Onesti 15:05 Dofteana 06:00 Satu Mare 06:30 Timisoara 05:00 Marghita 15:30 Onesti 12:30 Targu Neamt 15:05 Dofteana 14:00 Iasi 14:45 Vaslui 06:00 Cluj Napoca 10:00 Vatra Dornei 06:30 Gherla 08:30 Targu Mures 12:45 Pascani 05:00 Carei 13:30 Piatra Neamt 06:00 Simleu Silvaniei 14:00 Bacau 15:15 Targu Ocna 13:30 Botosani
19:30 Matei Unitrans
09:05 Dej 07:00 Aiud 22:30 Budapesta 05:00 Orastie 01:30 Pecica 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 03:15 Salonta 02:10 Simand 17:00 Botosani 14:50 Campulung Moldovenesc 17:00 Botosani 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 08:00 Cluj Napoca 06:45 Teius 21:10 Viena 04:50 Simeria 01:10 Nadlac 03:15 Salonta 02:10 Simand 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 04:05 Oradea 16:30 Radauti 14:15 Iacobeni 16:30 Radauti 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 10:10 Bistrita 07:35 Turda 06:15 Alba Iulia 20:10 Sankt Polten 04:30 Deva 19:40 Loosdorf 04:05 Oradea 13:00 Feldru 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 17:40 Dorohoi 14:00 Vatra Dornei 17:40 Dorohoi 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 13:00 Feldru 09:35 Beclean 07:15 Unirea 05:15 Sebes 08:40 Gherla 01:55 Arad 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 12:50 Nasaud 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 18:10 Darabani 18:10 Darabani 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 12:50 Nasaud
23:00
15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 17:25 Marasesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 16:05 Dumbrava 12:55 Alexandria 16:00 Targu Neamt 09:00 Turda 16:25 Pascani 10:00 Alba Iulia 16:45 Podu Iloaiei 10:10 Lancram 17:50 Tecuci 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 17:40 Husi 10:10 Comanesti 17:20 Adjud 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 17:05 Roman 13:00 Corabia 16:10 Timisesti 09:10 Unirea 16:30 Targu Frumos 10:20 Sebes 16:50 Iasi 10:30 Orastie 17:55 Galati 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 17:35 Buzau 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 17:15 Sascut 13:10 Slobozia 15:55 Piatra Neamt 13:10 Giurgiu 16:15 Cristesti 09:30 Aiud 16:35 Harlau 11:15 Calan 16:55 Negresti 10:40 Simeria 18:00 Braila 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 17:30 Focsani 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 17:10 Bacau 12:50 Slatina (Olt) 15:50 Bicaz 13:05 Turnu Magurele 16:20 Motca 09:40 Teius 16:40 Deleni 11:00 Deva 14:45 Gura Humorului 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes
Sosiri
De la Ora
Matei Unitrans
01:10 Dorohoi
00:00
Matei Unitrans
01:10 Baltati 01:10 Baltati
00:20
Matei Unitrans
01:10 Botosani 01:10 Sankt Polten 01:10 Targu Frumos 01:10 Targu Frumos
00:30
Matei Unitrans
01:10 Ruginoasa 01:10 Ruginoasa
00:40
Matei Unitrans
01:10 Pascani 01:10 Pascani
00:45
Matei Unitrans
01:10 Cristesti 01:10 Loosdorf 01:10 Cristesti 01:10 Radauti
01:00
Matei Unitrans
19:30 Calais
01:00
Matei Unitrans
09:30 Spessart
01:00
Matei Unitrans
09:30 Wertheim
01:20

02:30 Constanta
01:30
Matei Unitrans
01:10 Falticeni 01:10 Falticeni
01:30
Matei Unitrans
09:30 Wurzburg
01:50
Matei Unitrans
19:30 Ostende
02:05
Matei Unitrans
09:30 Wurzburg
02:10

02:30 Tecuci 02:30 Tecuci
02:30
Matei Unitrans
01:10 Suceava 01:10 Suceava
02:30
Matei Unitrans
19:30 Jabbeke
02:30
Matei Unitrans
01:10 Ilisesti 01:10 Ilisesti
02:45
Matei Unitrans
19:30 Brugge
02:45
Matei Unitrans
01:10 Paltinoasa 01:10 Paltinoasa
03:00
Matei Unitrans
09:30 Nurnberg
03:00
Matei Unitrans
01:10 Gura Humorului 01:10 Gura Humorului
03:15
Matei Unitrans
19:30 Drongen
03:15

02:30 Barlad 02:30 Barlad
03:30
Matei Unitrans
19:30 Aalst
03:35
Matei Unitrans
01:10 Campulung Moldovenesc 01:10 Campulung Moldovenesc
03:40
Matei Unitrans
09:30 Nurnberg
03:50

02:30 Onesti 02:30 Onesti 02:30 Bucuresti
04:00
Matei Unitrans
19:30 Bruxelles
04:00
Matei Unitrans
19:30 Bruxelles
04:05
Matei Unitrans
19:30 Bruxelles
04:10

02:30 Targu Ocna 02:30 Vaslui 02:30 Vaslui 02:30 Targu Ocna
04:15
Matei Unitrans
01:10 Iacobeni 01:10 Iacobeni
04:15

02:30 Dofteana 02:30 Dofteana
04:25
Matei Unitrans
01:10 Vatra Dornei 01:10 Vatra Dornei
04:30

02:30 Darmanesti 02:30 Darmanesti
04:35

02:30 Comanesti 02:30 Comanesti
04:45

02:00 Tulcea
04:50

02:30 Moinesti 02:30 Moinesti
04:55

02:30 Ploiesti
05:00
Matei Unitrans
01:10 Pitesti 01:10 Pitesti
05:00
Matei Unitrans
19:30 Liege
05:00

02:00 Braila 02:00 Giurgiu 02:00 Giurgiu
05:00
Matei Unitrans
19:30 Liege
05:05
Matei Unitrans
09:30 Regensburg
05:10

02:00 Galati 02:00 Turnu Magurele 02:00 Turnu Magurele
05:10

02:00 Corabia 02:00 Tecuci 02:00 Corabia
05:20

02:30 Darabani 02:30 Botosani 02:30 Bacau 02:30 Suceava 02:30 Suceava 02:30 Iasi 02:30 Iasi 02:30 Bacau 02:30 Botosani
05:30

02:00 Alexandria 02:00 Barlad 02:00 Alexandria
05:30

02:00 Slatina (Olt) 02:00 Husi 02:00 Slatina (Olt)
05:40

02:00 Buzau
05:45
Matei Unitrans
19:30 Aachen
05:50
Matei Unitrans
09:30 Passau
05:50

02:00 Focsani
05:50

02:00 Constanta 02:00 Marasesti 02:00 Constanta 02:00 Craiova 02:00 Craiova
06:00

02:00 Mangalia 02:00 Mangalia
06:05

02:00 Filiasi 02:00 Filiasi 02:00 Adjud
06:10

02:30 Targu Frumos 02:30 Dorohoi 02:30 Dorohoi 02:30 Targu Frumos
06:15

02:00 Medgidia 02:00 Medgidia
06:15

02:30 Vicovu de Sus
06:20
Matei Unitrans
19:30 Frechen
06:20

02:00 Rovinari 02:00 Hirsova 02:00 Rovinari 02:00 Hirsova
06:20
Matei Unitrans
09:30 Suben
06:25

02:00 Tandarei 02:00 Tandarei
06:25

02:30 Piatra Neamt 02:30 Roman 02:30 Piatra Neamt 02:30 Roman
06:30

02:00 Sascut 02:00 Isalnita 02:00 Slobozia 02:00 Slobozia 02:00 Isalnita
06:30
Matei Unitrans
19:30 Koln
06:40

02:00 Targu Carbunesti 02:00 Targu Carbunesti
06:40

02:30 Pascani 02:30 Pascani
06:45

02:00 Motru 02:00 Motru
06:45
Matei Unitrans
09:30 Haag
06:50

02:00 Resita 02:00 Bacau 02:00 Resita
06:50

02:00 Caransebes 02:00 Roman 02:00 Caransebes
06:55

02:30 Targu Neamt 02:30 Siret 02:30 Targu Neamt 02:30 Siret
07:00
Matei Unitrans
01:10 Feldru 01:10 Feldru
07:00
Matei Unitrans
19:30 Dublin 19:30 Dublin
07:00

02:00 Bucuresti 02:00 Lugoj 02:00 Vaslui 02:00 Bucuresti 02:00 Lugoj
07:00

02:00 Timisoara 02:00 Timisoara
07:05

02:00 Arad 02:00 Arad 02:00 Negresti
07:10
Matei Unitrans
19:30 Siegburg
07:15
Matei Unitrans
09:30 Luton 09:30 Luton
07:15
Matei Unitrans
09:30 Wels
07:20

02:00 Targu Jiu 02:00 Iasi 02:00 Targu Jiu
07:20

02:00 Petrosani 02:00 Petrosani
07:25

02:30 Falticeni 02:30 Falticeni 02:30 Falticeni 02:30 Falticeni
07:30

02:00 Pitesti 02:00 Podu Iloaiei 02:00 Hateg 02:00 Pitesti 02:00 Hateg
07:30
Matei Unitrans
19:30 Bad Honnef am Rhein
07:35

02:00 Deleni
07:35

02:00 Hirlau 02:00 Calan 02:00 Calan
07:40
Matei Unitrans
09:30 Linz
07:50

02:00 Hunedoara 02:00 Ploiesti 02:00 Hunedoara 02:00 Ploiesti
07:50

02:00 Targu Frumos
07:55

02:30 Radauti
08:00
Matei Unitrans
01:10 Bistrita
08:00
Matei Unitrans
09:30 Londra 09:30 Londra
08:00

02:00 Ramnicu Sarat 02:00 Deva 02:00 Ramnicu Sarat 02:00 Deva 02:00 Pascani
08:00
Matei Unitrans
09:30 Sankt Valentin
08:10

02:00 Motca 02:00 Campina 02:00 Campina
08:10

02:00 Cristesti
08:15

02:00 Sinaia 02:00 Timisesti 02:00 Sinaia
08:20

02:00 Dumbrava
08:25

02:30 Brasov 02:30 Gura Humorului 02:30 Brasov
08:30

02:00 Simeria 02:00 Targu Neamt 02:00 Predeal 02:00 Simeria 02:00 Predeal
08:30
Matei Unitrans
19:30 Limburg an der Lahn
08:35
Matei Unitrans
09:30 Oed
08:40

02:00 Orastie 02:00 Orastie
08:40
Matei Unitrans
01:10 Beclean
08:45
Matei Unitrans
19:30 Bad Camberg
08:50
Matei Unitrans
09:30 Amstetten
08:50

02:00 Sebes 02:00 Sebes 02:00 Piatra Neamt
08:50

02:30 Campulung Moldovenesc 02:30 Craiova 02:30 Craiova
09:00

02:00 Brasov 02:00 Bicaz 02:00 Lancram 02:00 Brasov 02:00 Lancram
09:00
Matei Unitrans
01:10 Dej
09:10
Matei Unitrans
19:30 Frankfurt
09:10
Matei Unitrans
09:30 Kemmelbach
09:10

02:00 Targu Secuiesc 02:00 Poiana Largului 02:00 Targu Secuiesc
09:10
Matei Unitrans
19:30 Weiskirchen
09:20

02:00 Sfantu Gheorghe 02:00 Durau 02:00 Sfantu Gheorghe
09:20

02:00 Toplita
09:25
Matei Unitrans
09:30 Dartford
09:30

02:00 Alba Iulia 02:00 Covasna 02:00 Alba Iulia 02:00 Miercurea Ciuc 02:00 Covasna
09:30

02:00 Sfantu Gheorghe
09:35

02:00 Morareni
09:38

02:00 Targu Ocna 02:00 Teius 02:00 Targu Ocna 02:00 Teius
09:40

02:00 Reghin
09:41

02:00 Medias
09:44

02:00 Sighisoara
09:48

02:00 Onesti 02:00 Aiud 02:00 Onesti 02:00 Aiud
09:50

02:00 Targu Mures
09:55

02:30 Vatra Dornei 02:30 Hunedoara 02:30 Hunedoara
10:00
Matei Unitrans
09:30 Maidstone
10:00

02:00 Comanesti 02:00 Falticeni 02:00 Unirea 02:00 Comanesti 02:00 Unirea
10:00

02:00 Suceava
10:05

02:00 Turda 02:00 Moinesti 02:00 Turda 02:00 Moinesti
10:10

02:00 Fagaras 02:00 Fagaras
10:20

02:30 Targu Jiu 02:30 Targu Jiu 02:30 Sighisoara 02:30 Deva 02:30 Deva 02:30 Sighisoara
10:30
Matei Unitrans
01:10 Cluj Napoca
10:30

02:00 Vestem 02:00 Botosani 02:00 Vestem
10:30
Matei Unitrans
09:30 Canterbury
10:35

02:00 Gura Humorului
10:40

02:30 Simeria 02:30 Simeria
10:45
Matei Unitrans
09:30 Kent
10:50

02:00 Ramnicu Valcea 02:00 Ramnicu Valcea
10:50

02:00 Campulung Moldovenesc
10:55

02:30 Orastie 02:30 Orastie 02:30 Bistrita
11:00
Matei Unitrans
19:30 Spessart
11:00

02:00 Sibiu 02:00 Iacobeni 02:00 Sibiu
11:00

02:00 Vatra Dornei
11:05
Matei Unitrans
01:10 Turda
11:10

02:00 Miercurea Sibiului 02:00 Miercurea Sibiului 02:00 Prundu Bargaului
11:10

02:30 Sebes Alba 02:30 Sebes Alba
11:15
Matei Unitrans
19:30 Wertheim
11:20
Matei Unitrans
09:30 Dover
11:20

02:00 Sighisoara 02:00 Sighisoara 02:00 Bistrita
11:20

02:30 Targu Mures 02:30 Petrosani 02:30 Petrosani 02:30 Beclean 02:30 Targu Mures
11:30
Matei Unitrans
01:10 Unirea
11:30

02:00 Medias 02:00 Beclean 02:00 Medias
11:30
Matei Unitrans
01:10 Aiud
11:40

02:00 Dej
11:40

02:30 Alba Iulia 02:30 Alba Iulia
11:45

02:00 Cluj Napoca
11:45
Matei Unitrans
19:30 Wurzburg
11:50
Matei Unitrans
01:10 Teius
11:55
Matei Unitrans
19:30 Holyhead 19:30 Holyhead
12:00

02:00 Cluj Napoca
12:00
Matei Unitrans
19:30 Wurzburg
12:10

02:30 Turda 02:30 Turda
12:30
Matei Unitrans
01:10 Alba Iulia
12:40
Matei Unitrans
19:30 Bangor
12:45
Matei Unitrans
01:10 Sebes
12:55

02:30 Baia Mare 02:30 Deva 02:30 Deva 02:30 Baia Mare
13:00
Matei Unitrans
19:30 Nurnberg
13:00
Matei Unitrans
01:10 Orastie
13:10

02:00 Gilau
13:15

02:30 Dej 02:30 Timisoara 02:30 Timisoara
13:30
Matei Unitrans
01:10 Simeria
13:30
Matei Unitrans
19:30 Manchester
13:30

02:00 Huedin
13:30
Matei Unitrans
19:30 Nurnberg
13:50

02:00 Negreni
13:50

02:30 Cluj Napoca 02:30 Gherla
14:00
Matei Unitrans
19:30 Manchester 19:30 Liverpool
14:00
Matei Unitrans
09:30 Calais
14:20
Matei Unitrans
01:10 Deva
14:25

02:30 Satu Mare 02:30 Satu Mare
14:30

02:30 Zalau 02:30 Zalau
15:00
Matei Unitrans
19:30 Regensburg
15:10

02:30 Arad 02:30 Simleu Silvaniei 02:30 Arad 02:30 Simleu Silvaniei
15:30
Matei Unitrans
19:30 Passau
15:50
Matei Unitrans
19:30 Birmingham
16:00
Matei Unitrans
09:30 Ostende
16:05
Matei Unitrans
19:30 Birmingham
16:20
Matei Unitrans
19:30 Suben
16:25

02:30 Carei 02:30 Marghita 02:30 Marghita 02:30 Carei 02:30 Huedin
16:30
Matei Unitrans
19:30 Coventry 19:30 Coventry
16:30
Matei Unitrans
09:30 Jabbeke
16:30
Matei Unitrans
09:30 Brugge
16:45
Matei Unitrans
19:30 Haag
16:50

02:00 Alesd
16:55

02:30 Alesd
17:00
Matei Unitrans
01:10 Arad
17:00
Matei Unitrans
19:30 Northampton 19:30 Northampton
17:00
Matei Unitrans
09:30 Drongen
17:15
Matei Unitrans
19:30 Wels
17:20

02:30 Oradea
17:30
Matei Unitrans
19:30 Milton Keynes
17:30
Matei Unitrans
19:30 Milton Keynes
17:35
Matei Unitrans
09:30 Aalst
17:35
Matei Unitrans
01:10 Pecica
17:40
Matei Unitrans
19:30 Luton
17:40
Matei Unitrans
19:30 Luton
17:45
Matei Unitrans
19:30 Linz
17:50
Matei Unitrans
09:30 Bruxelles
18:00

02:00 Oradea
18:00
Matei Unitrans
01:10 Nadlac
18:10
Matei Unitrans
19:30 Sankt Valentin
18:10
Matei Unitrans
09:30 Bruxelles
18:20

02:00 Bors
18:30
Matei Unitrans
09:30 Bruxelles
18:35
Matei Unitrans
19:30 Oed
18:40
Matei Unitrans
19:30 Amstetten
18:50
Matei Unitrans
09:30 Liege
19:00
Matei Unitrans
19:30 Kemmelbach
19:10
Matei Unitrans
09:30 Liege
19:10
Matei Unitrans
19:30 Londra
19:30
Matei Unitrans
09:30 Aachen
19:50
Matei Unitrans
19:30 Dartford
20:00
Matei Unitrans
09:30 Frechen
20:20
Matei Unitrans
09:30 Koln
20:40
Matei Unitrans
01:10 Budapesta
21:00
Matei Unitrans
19:30 Maidstone
21:00
Matei Unitrans
09:30 Siegburg
21:15
Matei Unitrans
09:30 Bad Honnef am Rhein
21:35
Matei Unitrans
19:30 Canterbury
21:50
Matei Unitrans
19:30 Kent
22:30
Matei Unitrans
09:30 Limburg an der Lahn
22:35
Matei Unitrans
09:30 Bad Camberg
22:50
Matei Unitrans
19:30 Dover
23:00
Matei Unitrans
09:30 Frankfurt
23:10
Matei Unitrans
09:30 Weiskirchen
23:20
Matei Unitrans
01:10 Darabani 01:10 Viena 01:10 Iasi 01:10 Iasi
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.