La adresa - Mersul autobuzelor Linz Austria

La adresa

Linz, Austria

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:30
07:00 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 18:00 Tandarei 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 12:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:50 Gilau 15:35 Isalnita 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 16:45 Reghin 06:00 Alesd 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 16:20 Falticeni 18:30 Hirsova 15:00 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 13:20 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 12:00 Dej 17:00 Craiova 10:30 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 16:40 Medias 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 16:15 Suceava 17:00 Medgidia 14:20 Iacobeni 10:15 Medias 13:00 Bistrita 17:30 Corabia 11:30 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 10:00 Negreni 15:00 Motru 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 21:20 Tulcea 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 17:30 Slobozia 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 16:55 Morareni
16:00
10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele
18:00
10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:30 Gilau 08:00 Oradea 17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 11:00 Turda 09:00 Huedin 17:00 Barlad 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara
18:00
02:30 Viena
Sosiri
De la Ora

05:00 Tulcea
01:00

05:00 Braila
02:00

05:00 Galati
02:30

05:00 Tecuci
03:00

05:00 Schwechat
03:50

05:00 Viena
04:00

05:00 Tulcea
04:00

05:00 Barlad
04:00

05:00 Braila
04:10

05:00 Galati
04:20

05:00 Tecuci
04:30

05:00 Braila
05:00

05:00 Giurgiu 05:00 Barlad
05:00

05:00 Husi
05:00

05:00 Turnu Magurele 05:00 Husi
05:10

05:00 Buzau
05:10

05:00 Corabia
05:20

05:00 Focsani
05:20

05:00 Galati
05:30

05:00 Buzau 05:00 Alexandria
05:30

05:00 Marasesti
05:30

05:00 Focsani 05:00 Slatina (Olt)
05:40

05:00 Marasesti
05:50

05:00 Adjud
05:55

05:00 Barlad
06:00

05:00 Sascut 05:00 Craiova 05:00 Constanta
06:00

05:00 Giurgiu 05:00 Constanta 05:00 Adjud 05:00 Constanta 05:00 Giurgiu
06:00

05:00 Bacau 05:00 Mangalia
06:05

05:00 Husi
06:10

05:00 Filiasi 05:00 Roman
06:10

05:00 Turnu Magurele 05:00 Turnu Magurele
06:10

05:00 Medgidia 05:00 Vaslui
06:15

05:00 Negresti 05:00 Hirsova 05:00 Rovinari
06:20

05:00 Corabia 05:00 Corabia
06:20

05:00 Tandarei
06:25

05:00 Iasi 05:00 Slobozia 05:00 Isalnita
06:30

05:00 Sascut 05:00 Alexandria 05:00 Alexandria 05:00 Mangalia 05:00 Mangalia
06:30

05:00 Podu Iloaiei
06:35

05:00 Targu Carbunesti 05:00 Deleni
06:40

05:00 Filiasi 05:00 Medgidia 05:00 Medgidia 05:00 Bacau 05:00 Filiasi
06:40

05:00 Hirlau 05:00 Motru
06:45

05:00 Roman
06:45

05:00 Targu Frumos 05:00 Resita
06:50

05:00 Hirsova 05:00 Hirsova 05:00 Slatina (Olt) 05:00 Slatina (Olt)
06:50

05:00 Caransebes 05:00 Pascani
06:55

05:00 Vaslui
06:55

05:00 Vaslui
07:00

05:00 Bucuresti 05:00 Lugoj 05:00 Motca
07:00

05:00 Negresti 05:00 Tandarei 05:00 Craiova 05:00 Craiova 05:00 Tandarei
07:00

05:00 Cristesti 05:00 Timisoara
07:05

05:00 Iasi
07:05

05:00 Timisesti 05:00 Arad
07:10

05:00 Filiasi 05:00 Filiasi 05:00 Podu Iloaiei
07:10

05:00 Deleni
07:15

05:00 Dumbrava 05:00 Targu Jiu
07:20

05:00 Rovinari 05:00 Rovinari
07:20

05:00 Petrosani 05:00 Targu Neamt
07:25

05:00 Piatra Neamt 05:00 Pitesti 05:00 Hateg
07:30

05:00 Hirlau 05:00 Isalnita 05:00 Isalnita
07:30

05:00 Bicaz
07:35

05:00 Calan 05:00 Sovata
07:40

05:00 Targu Carbunesti 05:00 Targu Carbunesti
07:40

05:00 Poiana Largului
07:45

05:00 Motru 05:00 Motru 05:00 Targu Frumos
07:45

05:00 Durau 05:00 Hunedoara 05:00 Ploiesti
07:50

05:00 Resita 05:00 Pascani 05:00 Resita
07:50

05:00 Grinties
07:55

05:00 Caransebes 05:00 Caransebes
07:55

05:00 Negresti
08:00

05:00 Borsec 05:00 Deva 05:00 Ramnicu Sarat
08:00

05:00 Lugoj 05:00 Motca 05:00 Lugoj 05:00 Slobozia 05:00 Slobozia
08:00

05:00 Toplita
08:05

05:00 Timisoara 05:00 Cristesti 05:00 Timisoara
08:05

05:00 Miercurea Ciuc 05:00 Campina
08:10

05:00 Arad 05:00 Bucuresti 05:00 Bucuresti 05:00 Arad 05:00 Timisesti
08:10

05:00 Dumbrava
08:15

05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Sinaia
08:20

05:00 Targu Jiu 05:00 Targu Jiu
08:20

05:00 Petrosani 05:00 Petrosani
08:25

05:00 Morareni 05:00 Predeal 05:00 Simeria
08:30

05:00 Hateg 05:00 Targu Neamt 05:00 Hateg
08:30

05:00 Orastie
08:40

05:00 Calan 05:00 Calan
08:40

05:00 Piatra Neamt
08:45

05:00 Sebes
08:50

05:00 Hunedoara 05:00 Hunedoara 05:00 Bicaz
08:50

05:00 Roman
09:00

05:00 Brasov 05:00 Lancram 05:00 Reghin
09:00

05:00 Pitesti 05:00 Deva 05:00 Pitesti 05:00 Deva 05:00 Sovata
09:00

05:00 Poiana Largului
09:05

05:00 Targu Secuiesc
09:10

05:00 Durau 05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Ramnicu Sarat
09:10

05:00 Grinties
09:15

05:00 Sfantu Gheorghe
09:20

05:00 Borsec 05:00 Campina 05:00 Campina
09:20

05:00 Medias 05:00 Covasna 05:00 Alba Iulia
09:30

05:00 Toplita 05:00 Sinaia 05:00 Sinaia
09:30

05:00 Targu Ocna 05:00 Sighisoara 05:00 Teius
09:40

05:00 Predeal 05:00 Predeal
09:40

05:00 Miercurea Ciuc
09:45

05:00 Onesti 05:00 Aiud
09:50

05:00 Brasov 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Brasov
09:50

05:00 Morareni
09:55

05:00 Bacau
10:00

05:00 Unirea 05:00 Targu Mures 05:00 Comanesti
10:00

05:00 Reghin 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Targu Secuiesc
10:00

05:00 Falticeni
10:05

05:00 Medias 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Sfantu Gheorghe
10:05

05:00 Suceava 05:00 Moinesti 05:00 Turda
10:10

05:00 Covasna 05:00 Covasna 05:00 Sighisoara
10:10

05:00 Dolhasca
10:15

05:00 Targu Mures
10:15

05:00 Fagaras 05:00 Veresti
10:20

05:00 Targu Ocna 05:00 Falticeni 05:00 Targu Ocna
10:20

05:00 Darabani
10:25

05:00 Suceava
10:25

05:00 Vestem 05:00 Stefanesti
10:30

05:00 Onesti 05:00 Onesti
10:30

05:00 Botosani
10:35

05:00 Gura Humorului
10:40

05:00 Comanesti 05:00 Comanesti
10:40

05:00 Campulung Moldovenesc
10:45

05:00 Stefanesti
10:45

05:00 Iacobeni 05:00 Ramnicu Valcea
10:50

05:00 Moinesti 05:00 Moinesti 05:00 Botosani
10:50

05:00 Borsa
10:53

05:00 Gura Humorului
10:55

05:00 Onesti
11:00

05:00 Vatra Dornei 05:00 Sibiu
11:00

05:00 Simeria 05:00 Fagaras 05:00 Simeria 05:00 Fagaras 05:00 Campulung Moldovenesc
11:00

05:00 Prundu Bargaului
11:05

05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Bistrita
11:10

05:00 Vestem 05:00 Iacobeni 05:00 Vestem
11:10

05:00 Beclean
11:15

05:00 Sighisoara 05:00 Baia Mare
11:20

05:00 Orastie 05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Borsa 05:00 Orastie
11:20

05:00 Dej
11:25

05:00 Medias 05:00 Cluj Napoca
11:30

05:00 Sibiu 05:00 Sebes 05:00 Sibiu 05:00 Sebes
11:30

05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Lancram 05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Lancram
11:40

05:00 Alba Iulia 05:00 Sighisoara 05:00 Alba Iulia 05:00 Sighisoara
11:50

05:00 Targu Secuiesc
12:00

05:00 Cluj Napoca
12:00

05:00 Vatra Dornei 05:00 Medias 05:00 Medias
12:00

05:00 Prundu Bargaului
12:05

05:00 Teius 05:00 Bistrita 05:00 Teius
12:10

05:00 Aiud 05:00 Aiud
12:20

05:00 Gilau
12:30

05:00 Unirea 05:00 Beclean 05:00 Unirea
12:30

05:00 Turda 05:00 Baia Mare 05:00 Turda
12:40

05:00 Dej
12:45

05:00 Cluj Napoca
12:55

05:00 Sfantu Gheorghe
13:00

05:00 Huedin
13:00

05:00 Cluj Napoca
13:00

05:00 Brasov
14:00

05:00 Negreni
14:00

05:00 Cluj Napoca 05:00 Gilau 05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca
14:00

05:00 Sighisoara
15:00

05:00 Piatra Craiului
15:00

05:00 Huedin
15:00

05:00 Beius
15:30

05:00 Negreni
15:30

05:00 Targu Mures
16:00

05:00 Alesd
16:00

05:00 Piatra Craiului
16:00

05:00 Ludus
16:30

05:00 Beius
16:30

05:00 Alesd
16:40

05:00 Campia Turzii
17:00

05:00 Turda
17:30

05:00 Cluj Napoca
18:00

05:00 Oradea
18:00

05:00 Floresti
18:30

05:00 Gilau
19:00

05:00 Oradea
19:00

05:00 Bors
19:00

05:00 Huedin
20:00

05:00 Alesd
21:00

05:00 Oradea
22:00

05:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.