La adresa - Mersul autobuzelor Linz Austria

La adresa

Linz, Austria

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
14:30 Romfour Romania
15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 21:10 Braila 20:40 Husi 20:10 Adjud 19:45 Vaslui 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 21:00 Galati 20:30 Buzau 20:05 Sascut 19:40 Negresti 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 20:55 Tecuci 20:20 Focsani 20:00 Bacau 19:30 Iasi 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 21:20 Tulcea 15:40 Ramnicu Sarat 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 04:00 Budapesta 20:50 Barlad 20:15 Marasesti 19:55 Roman 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:55 Morareni 16:00 Ploiesti 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna
17:50
18:20 Constanta 17:40 Slobozia 17:00 Bucuresti 16:20 Sinaia 15:50 Ploiesti 15:10 Marasesti 14:40 Targu Frumos 14:00 Falticeni 13:30 Campulung Moldovenesc 12:50 Bistrita 12:00 Cluj Napoca 09:30 Zalau 13:30 Onesti 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 14:10 Miercurea Ciuc 15:10 Giurgiu 14:50 Bicaz 12:20 Chisineu Cris 16:30 Galati 12:55 Deva 16:20 Faurei 13:40 Targu Jiu 16:05 Husi 14:10 Drobeta Turnu Severin 15:40 Flamanzi 14:55 Turnu Magurele 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 18:10 Medgidia 17:30 Harsova 16:50 Pitesti 16:10 Predeal 15:40 Buzau 15:00 Adjud 14:30 Pascani 13:55 Suceava 13:20 Vatra Dornei 12:40 Beclean 10:00 Bontida 09:20 Huedin 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:40 Reghin 13:00 Comanesti 14:20 Sovata 15:00 Alexandria 15:00 Poiana Largului 12:30 Arad 16:35 Braila 13:00 Hunedoara 15:50 Podu Iloaiei 13:50 Caransebes 16:10 Barlad 14:20 Filiasi 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 18:00 Calarasi 17:20 Lehliu 16:40 Ramnicu Valcea 16:00 Campina 15:30 Ramnicu Sarat 14:55 Bacau 14:20 Motca 13:50 Radauti 13:10 Prundu Bargaului 12:30 Dej 09:50 Baia Mare 09:10 Alesd 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 13:50 Toplita 14:30 Craiova 14:30 Gheorgheni 12:05 Gilau 15:10 Vanatori 12:40 Timisoara 16:15 Tecuci 13:10 Hateg 15:55 Iasi 13:55 Resita 15:35 Botosani 14:40 Slatina (Olt) 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 18:30 Mangalia 17:50 Cernavoda 17:10 Tandarei 16:30 Targoviste 15:55 Urziceni 15:20 Focsani 14:50 Roman 14:10 Targu Neamt 13:40 Gura Humorului 13:00 Nasaud 12:20 Gherla 09:40 Satu Mare 09:00 Oradea 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 14:00 Odorheiu Secuiesc 13:30 Bumbesti Jiu 14:40 Piatra Neamt 12:10 Salonta 16:40 Tulcea 12:50 Lugoj 16:25 Ianca 13:20 Petrosani 16:00 Vaslui 14:00 Rovinari 15:45 Harlau 14:50 Caracal 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti
18:00 Danytur
17:30 Husi 14:00 Bacau 12:00 Brasov 11:20 Campia Turzii 09:30 Gilau 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 08:00 Oradea 16:00 Vaslui 13:30 Onesti 11:50 Sighisoara 11:00 Turda 09:00 Huedin 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:00 Barlad 19:40 Galati 15:30 Negresti 13:00 Targu Secuiesc 11:40 Targu Mures 10:20 Cluj Napoca 08:30 Alesd 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 20:00 Braila 15:00 Roman 12:20 Sfantu Gheorghe 11:35 Ludus 09:40 Floresti 03:55 Schwechat 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu
18:00 Danytur
02:30 Viena
18:00
15:45 Harlau 15:30 Saveni 12:20 Teius 12:40 Fagaras 13:05 Moinesti 15:10 Giurgiu 12:20 Chisineu Cris 12:55 Deva 13:40 Targu Jiu 14:10 Drobeta Turnu Severin 14:55 Turnu Magurele 14:00 Odorheiu Secuiesc 14:40 Piatra Neamt 16:40 Tulcea 16:25 Ianca 16:00 Vaslui 13:10 Beclean 13:50 Vatra Dornei 16:50 Predeal 14:40 Falticeni 08:00 Oradea 18:10 Slobozia 15:20 Roman 15:55 Focsani 12:00 Cluj Napoca 17:10 Targoviste 17:50 Tandarei 12:30 Satu Mare 15:40 Flamanzi 12:05 Turda 12:25 Alba Iulia 12:45 Brasov 13:00 Comanesti 15:00 Alexandria 12:30 Arad 13:00 Hunedoara 13:50 Caransebes 14:20 Filiasi 13:30 Onesti 14:10 Miercurea Ciuc 14:50 Bicaz 16:30 Galati 16:20 Faurei 16:05 Husi 13:20 Bistrita 15:10 Pascani 14:00 Campulung Moldovenesc 14:30 Suceava 18:30 Calarasi 18:00 Harsova 15:30 Bacau 16:00 Ramnicu Sarat 14:30 Craiova 18:40 Medgidia 17:20 Ramnicu Valcea 11:00 Alesd 12:40 Baia Mare 15:20 Dorohoi 12:10 Targu Mures 12:30 Sebes 12:50 Targu Secuiesc 12:05 Gilau 12:40 Timisoara 13:10 Hateg 13:55 Resita 14:40 Slatina (Olt) 13:40 Reghin 14:20 Sovata 15:00 Poiana Largului 16:35 Braila 15:50 Podu Iloaiei 16:10 Barlad 13:30 Nasaud 16:30 Urziceni 14:10 Gura Humorului 14:20 Radauti 18:20 Cernavoda 18:55 Mangalia 15:40 Adjud 16:10 Buzau 18:50 Constanta 17:30 Pitesti 11:40 Huedin 12:50 Bontida 15:25 Darabani 12:15 Aiud 12:35 Sibiu 12:55 Covasna 13:30 Bumbesti Jiu 12:10 Salonta 12:50 Lugoj 13:20 Petrosani 14:00 Rovinari 14:50 Caracal 13:50 Toplita 14:30 Gheorgheni 15:10 Vanatori 16:15 Tecuci 15:55 Iasi 15:35 Botosani 13:40 Prundu Bargaului 16:40 Campina 14:50 Targu Neamt 17:55 Lehliu 15:00 Motca 15:20 Targu Frumos 15:50 Marasesti 16:20 Ploiesti 17:00 Sinaia 17:40 Bucuresti 12:20 Zalau 13:00 Dej
Sosiri
De la Ora
Romfour Romania
05:00 Tulcea
01:00

23:50 Tulcea
01:15

01:00 Tulcea 01:00 Tulcea 01:00 Tulcea 01:00 Tulcea
01:15

23:50 Braila
01:20

01:00 Braila 01:00 Braila 01:00 Braila 01:00 Braila
01:20
Romfour Romania
05:00 Braila
02:00
Romfour Romania
05:00 Galati
02:30
Romfour Romania
05:00 Tecuci
03:00

23:50 Galati
03:00

01:00 Galati 01:00 Galati 01:00 Galati 01:00 Galati
03:00

23:50 Ianca
03:30

01:00 Ianca 01:00 Ianca 01:00 Ianca 01:00 Ianca
03:30
Danytur
05:00 Schwechat 05:00 Schwechat
03:50
Danytur
05:00 Viena
04:00
Romfour Romania
05:00 Barlad
04:00

01:00 Mangalia
04:10

01:00 Constanta
04:20

23:50 Faurei
04:30

01:00 Faurei 01:00 Faurei 01:00 Medgidia 01:00 Faurei 01:00 Faurei
04:30

23:50 Tecuci
04:40

01:00 Tecuci 01:00 Tecuci 01:00 Tecuci 01:00 Tecuci 01:00 Calarasi
04:40

23:50 Barlad
04:50

01:00 Barlad 01:00 Barlad 01:00 Barlad 01:00 Barlad 01:00 Cernavoda
04:50

01:00 Slobozia
04:55
Danytur
05:00 Focsani 05:00 Braila 05:00 Braila
05:00
Romfour Romania
05:00 Husi
05:00

23:50 Mangalia
05:00

01:00 Harsova
05:00
Romfour Romania
05:00 Buzau
05:10

01:00 Lehliu
05:10
Danytur
05:00 Tecuci
05:20
Romfour Romania
05:00 Focsani
05:20

01:00 Tandarei
05:20
Danytur
05:00 Galati 05:00 Galati
05:30
Romfour Romania
05:00 Marasesti
05:30

23:50 Constanta 23:50 Husi
05:30

01:00 Bucuresti 01:00 Husi 01:00 Husi 01:00 Husi 01:00 Husi
05:30
Danytur
05:00 Marasesti
05:40

23:50 Vaslui 23:50 Medgidia
05:40

01:00 Vaslui 01:00 Vaslui 01:00 Pitesti 01:00 Vaslui 01:00 Vaslui
05:40

01:00 Ramnicu Valcea
05:50
Danytur
05:00 Barlad 05:00 Barlad 05:00 Saveni 05:00 Adjud
06:00
Romfour Romania
05:00 Giurgiu 05:00 Constanta 05:00 Giurgiu 05:00 Constanta 05:00 Adjud
06:00

23:50 Calarasi 23:50 Iasi 23:50 Giurgiu
06:00

01:00 Iasi 01:00 Giurgiu 01:00 Iasi 01:00 Giurgiu 01:00 Giurgiu 01:00 Iasi 01:00 Giurgiu 01:00 Iasi 01:00 Targoviste
06:00
Danytur
05:00 Husi 05:00 Husi
06:10
Romfour Romania
05:00 Turnu Magurele 05:00 Turnu Magurele
06:10

23:50 Alexandria 23:50 Podu Iloaiei 23:50 Cernavoda
06:10

01:00 Alexandria 01:00 Alexandria 01:00 Podu Iloaiei 01:00 Podu Iloaiei 01:00 Sinaia 01:00 Podu Iloaiei 01:00 Podu Iloaiei 01:00 Alexandria 01:00 Alexandria
06:10

23:50 Turnu Magurele
06:15

01:00 Turnu Magurele 01:00 Turnu Magurele 01:00 Turnu Magurele 01:00 Turnu Magurele
06:15
Romfour Romania
05:00 Corabia 05:00 Corabia
06:20

23:50 Slobozia 23:50 Caracal 23:50 Harlau
06:20

01:00 Predeal 01:00 Caracal 01:00 Caracal 01:00 Caracal 01:00 Caracal 01:00 Harlau 01:00 Harlau 01:00 Harlau 01:00 Harlau
06:20
Danytur
05:00 Botosani
06:30
Romfour Romania
05:00 Mangalia 05:00 Sascut 05:00 Alexandria 05:00 Alexandria 05:00 Mangalia
06:30

23:50 Flamanzi 23:50 Harsova 23:50 Slatina (Olt)
06:30

01:00 Flamanzi 01:00 Flamanzi 01:00 Slatina (Olt) 01:00 Slatina (Olt) 01:00 Slatina (Olt) 01:00 Slatina (Olt) 01:00 Flamanzi 01:00 Flamanzi 01:00 Campina
06:30
Romfour Romania
05:00 Bacau 05:00 Filiasi 05:00 Filiasi 05:00 Medgidia 05:00 Medgidia
06:40

23:50 Lehliu 23:50 Botosani
06:40

01:00 Botosani 01:00 Botosani 01:00 Botosani 01:00 Botosani 01:00 Urziceni
06:40
Romfour Romania
05:00 Roman
06:45

23:50 Saveni
06:45

01:00 Saveni 01:00 Saveni 01:00 Saveni 01:00 Saveni
06:45
Romfour Romania
05:00 Slatina (Olt) 05:00 Hirsova 05:00 Hirsova 05:00 Slatina (Olt)
06:50

23:50 Tandarei 23:50 Darabani
06:50

01:00 Ploiesti 01:00 Darabani 01:00 Darabani 01:00 Darabani 01:00 Darabani
06:50
Romfour Romania
05:00 Vaslui
06:55
Danytur
05:00 Vaslui 05:00 Vaslui 05:00 Harlau 05:00 Iasi
07:00
Romfour Romania
05:00 Tandarei 05:00 Negresti 05:00 Tandarei 05:00 Craiova 05:00 Craiova
07:00

23:50 Dorohoi 23:50 Craiova 23:50 Bucuresti
07:00

01:00 Craiova 01:00 Craiova 01:00 Dorohoi 01:00 Dorohoi 01:00 Buzau 01:00 Craiova 01:00 Dorohoi 01:00 Dorohoi 01:00 Craiova
07:00
Romfour Romania
05:00 Iasi
07:05
Romfour Romania
05:00 Filiasi 05:00 Filiasi 05:00 Podu Iloaiei
07:10

23:50 Pitesti 23:50 Vanatori 23:50 Filiasi
07:10

01:00 Vanatori 01:00 Vanatori 01:00 Vanatori 01:00 Vanatori 01:00 Filiasi 01:00 Filiasi 01:00 Filiasi 01:00 Filiasi 01:00 Ramnicu Sarat
07:10
Danytur
05:00 Cotnari
07:15
Romfour Romania
05:00 Deleni
07:15
Romfour Romania
05:00 Rovinari 05:00 Rovinari
07:20

23:50 Ramnicu Valcea 23:50 Drobeta Turnu Severin
07:20

01:00 Drobeta Turnu Severin 01:00 Drobeta Turnu Severin 01:00 Drobeta Turnu Severin 01:00 Drobeta Turnu Severin 01:00 Focsani
07:20
Danytur
05:00 Suceava 05:00 Targu Frumos
07:30
Romfour Romania
05:00 Isalnita 05:00 Hirlau 05:00 Isalnita
07:30

23:50 Rovinari 23:50 Targoviste
07:30

01:00 Rovinari 01:00 Rovinari 01:00 Rovinari 01:00 Rovinari 01:00 Marasesti
07:30
Romfour Romania
05:00 Targu Carbunesti 05:00 Targu Carbunesti
07:40

23:50 Resita 23:50 Sinaia
07:40

01:00 Resita 01:00 Resita 01:00 Adjud 01:00 Resita 01:00 Resita
07:40
Romfour Romania
05:00 Targu Frumos 05:00 Motru 05:00 Motru
07:45
Romfour Romania
05:00 Resita 05:00 Resita 05:00 Pascani
07:50

23:50 Predeal 23:50 Caransebes
07:50

01:00 Caransebes 01:00 Caransebes 01:00 Caransebes 01:00 Caransebes 01:00 Bacau
07:50
Romfour Romania
05:00 Caransebes 05:00 Caransebes
07:55
Danytur
05:00 Targu Ocna 05:00 Pascani 05:00 Negresti 05:00 Negresti
08:00
Romfour Romania
05:00 Slobozia 05:00 Motca 05:00 Lugoj 05:00 Lugoj 05:00 Slobozia
08:00

23:50 Campina 23:50 Targu Jiu
08:00

01:00 Targu Jiu 01:00 Targu Jiu 01:00 Targu Jiu 01:00 Targu Jiu 01:00 Roman
08:00
Romfour Romania
05:00 Cristesti 05:00 Timisoara 05:00 Timisoara
08:05
Romfour Romania
05:00 Timisesti 05:00 Arad 05:00 Arad 05:00 Bucuresti 05:00 Bucuresti
08:10

23:50 Bumbesti Jiu 23:50 Urziceni
08:10

01:00 Targu Frumos 01:00 Bumbesti Jiu 01:00 Bumbesti Jiu 01:00 Bumbesti Jiu 01:00 Bumbesti Jiu
08:10
Romfour Romania
05:00 Dumbrava
08:15
Romfour Romania
05:00 Targu Jiu 05:00 Targu Jiu
08:20

23:50 Petrosani 23:50 Ploiesti
08:20

01:00 Pascani 01:00 Petrosani 01:00 Petrosani 01:00 Petrosani 01:00 Petrosani
08:20
Romfour Romania
05:00 Petrosani 05:00 Petrosani
08:25
Romfour Romania
05:00 Hateg 05:00 Hateg 05:00 Targu Neamt
08:30

23:50 Hateg 23:50 Buzau 23:50 Poiana Largului
08:30

01:00 Hateg 01:00 Hateg 01:00 Poiana Largului 01:00 Poiana Largului 01:00 Poiana Largului 01:00 Poiana Largului 01:00 Motca 01:00 Hateg 01:00 Hateg
08:30

23:50 Bicaz
08:35

01:00 Bicaz 01:00 Bicaz 01:00 Bicaz 01:00 Bicaz
08:35
Romfour Romania
05:00 Calan 05:00 Calan
08:40

23:50 Ramnicu Sarat 23:50 Piatra Neamt 23:50 Hunedoara
08:40

01:00 Targu Neamt 01:00 Piatra Neamt 01:00 Hunedoara 01:00 Hunedoara 01:00 Piatra Neamt 01:00 Piatra Neamt 01:00 Hunedoara 01:00 Hunedoara 01:00 Piatra Neamt
08:40
Romfour Romania
05:00 Piatra Neamt
08:45
Romfour Romania
05:00 Bicaz 05:00 Hunedoara 05:00 Hunedoara
08:50

23:50 Deva 23:50 Focsani
08:50

01:00 Falticeni 01:00 Deva 01:00 Deva 01:00 Deva 01:00 Deva
08:50

01:00 Suceava
08:55
Danytur
05:00 Comanesti 05:00 Roman 05:00 Roman
09:00
Romfour Romania
05:00 Pitesti 05:00 Deva 05:00 Pitesti 05:00 Sovata 05:00 Deva
09:00

23:50 Lugoj 23:50 Marasesti 23:50 Gheorgheni
09:00

01:00 Lugoj 01:00 Lugoj 01:00 Lugoj 01:00 Lugoj 01:00 Gheorgheni 01:00 Gheorgheni 01:00 Gheorgheni 01:00 Gheorgheni 01:00 Radauti
09:00
Romfour Romania
05:00 Poiana Largului
09:05
Romfour Romania
05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Durau 05:00 Ramnicu Sarat
09:10

23:50 Sovata 23:50 Timisoara 23:50 Adjud
09:10

01:00 Sovata 01:00 Timisoara 01:00 Timisoara 01:00 Sovata 01:00 Gura Humorului 01:00 Sovata 01:00 Sovata 01:00 Timisoara 01:00 Timisoara
09:10
Romfour Romania
05:00 Grinties
09:15
Danytur
05:00 Girov
09:20
Romfour Romania
05:00 Campina 05:00 Borsec 05:00 Campina
09:20

23:50 Bacau 23:50 Arad
09:20

01:00 Campulung Moldovenesc 01:00 Arad 01:00 Arad 01:00 Arad 01:00 Arad
09:20
Romfour Romania
05:00 Toplita 05:00 Sinaia 05:00 Sinaia
09:30

23:50 Miercurea Ciuc 23:50 Chisineu Cris 23:50 Roman
09:30

01:00 Vatra Dornei 01:00 Miercurea Ciuc 01:00 Miercurea Ciuc 01:00 Miercurea Ciuc 01:00 Miercurea Ciuc 01:00 Chisineu Cris 01:00 Chisineu Cris 01:00 Chisineu Cris 01:00 Chisineu Cris
09:30

23:50 Targu Frumos
09:35
Romfour Romania
05:00 Predeal 05:00 Predeal
09:40

23:50 Pascani 23:50 Odorheiu Secuiesc
09:40

01:00 Odorheiu Secuiesc 01:00 Odorheiu Secuiesc 01:00 Odorheiu Secuiesc 01:00 Odorheiu Secuiesc 01:00 Prundu Bargaului
09:40
Romfour Romania
05:00 Miercurea Ciuc
09:45

23:50 Motca
09:45
Romfour Romania
05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Brasov 05:00 Brasov
09:50

23:50 Salonta 23:50 Targu Neamt 23:50 Toplita
09:50

01:00 Salonta 01:00 Salonta 01:00 Salonta 01:00 Salonta 01:00 Nasaud 01:00 Toplita 01:00 Toplita 01:00 Toplita 01:00 Toplita
09:50
Romfour Romania
05:00 Morareni
09:55
Danytur
05:00 Targu Neamt 05:00 Bacau 05:00 Gura Humorului 05:00 Piatra Neamt 05:00 Miercurea Ciuc 05:00 Bacau
10:00
Romfour Romania
05:00 Targu Secuiesc 05:00 Reghin 05:00 Targu Secuiesc
10:00

23:50 Reghin 23:50 Gilau 23:50 Falticeni
10:00

01:00 Reghin 01:00 Gilau 01:00 Gilau 01:00 Reghin 01:00 Bistrita 01:00 Reghin 01:00 Reghin 01:00 Gilau 01:00 Gilau
10:00
Romfour Romania
05:00 Medias 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Sfantu Gheorghe
10:05
Romfour Romania
05:00 Sighisoara 05:00 Covasna 05:00 Covasna
10:10

23:50 Suceava 23:50 Onesti
10:10

01:00 Beclean 01:00 Onesti 01:00 Onesti 01:00 Onesti 01:00 Onesti
10:10
Romfour Romania
05:00 Targu Mures
10:15
Romfour Romania
05:00 Targu Ocna 05:00 Targu Ocna 05:00 Falticeni
10:20

23:50 Radauti 23:50 Moinesti
10:20

01:00 Moinesti 01:00 Moinesti 01:00 Moinesti 01:00 Moinesti 01:00 Dej
10:20
Romfour Romania
05:00 Suceava
10:25
Danytur
05:00 Bicaz
10:30
Romfour Romania
05:00 Onesti 05:00 Onesti
10:30

23:50 Gura Humorului 23:50 Comanesti
10:30

01:00 Gherla 01:00 Comanesti 01:00 Comanesti 01:00 Comanesti 01:00 Comanesti
10:30
Romfour Romania
05:00 Comanesti 05:00 Comanesti
10:40

23:50 Campulung Moldovenesc 23:50 Covasna
10:40

01:00 Covasna 01:00 Covasna 01:00 Covasna 01:00 Covasna
10:40
Romfour Romania
05:00 Stefanesti
10:45
Romfour Romania
05:00 Moinesti 05:00 Moinesti 05:00 Botosani
10:50

23:50 Targu Secuiesc 23:50 Vatra Dornei
10:50

01:00 Targu Secuiesc 01:00 Targu Secuiesc 01:00 Targu Secuiesc 01:00 Targu Secuiesc
10:50
Romfour Romania
05:00 Gura Humorului
10:55
Danytur
05:00 Onesti 05:00 Onesti 05:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Odorheiu Secuiesc
11:00
Romfour Romania
05:00 Fagaras 05:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Simeria 05:00 Fagaras 05:00 Simeria
11:00

23:50 Brasov 23:50 Prundu Bargaului
11:00

01:00 Brasov 01:00 Brasov 01:00 Brasov 01:00 Brasov
11:00
Romfour Romania
05:00 Iacobeni 05:00 Vestem 05:00 Vestem
11:10

23:50 Nasaud 23:50 Fagaras
11:10

01:00 Fagaras 01:00 Fagaras 01:00 Fagaras 01:00 Fagaras
11:10
Romfour Romania
05:00 Orastie 05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Orastie 05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Borsa
11:20

23:50 Bistrita 23:50 Sibiu
11:20

01:00 Sibiu 01:00 Sibiu 01:00 Sibiu 01:00 Sibiu
11:20

23:50 Sebes
11:25

01:00 Sebes 01:00 Sebes 01:00 Sebes 01:00 Sebes
11:25
Romfour Romania
05:00 Sebes 05:00 Sibiu 05:00 Sebes 05:00 Sibiu
11:30

23:50 Alba Iulia 23:50 Beclean
11:30

01:00 Alba Iulia 01:00 Alba Iulia 01:00 Alba Iulia 01:00 Alba Iulia
11:30

23:50 Teius
11:35

01:00 Teius 01:00 Teius 01:00 Teius 01:00 Teius
11:35
Romfour Romania
05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Lancram 05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Lancram
11:40

23:50 Dej 23:50 Aiud
11:40

01:00 Aiud 01:00 Aiud 01:00 Aiud 01:00 Aiud
11:40
Romfour Romania
05:00 Sighisoara 05:00 Alba Iulia 05:00 Sighisoara 05:00 Alba Iulia
11:50

23:50 Bontida 23:50 Targu Mures
11:50

01:00 Targu Mures 01:00 Targu Mures 01:00 Targu Mures 01:00 Targu Mures
11:50
Danytur
05:00 Praid 05:00 Medias 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Vatra Dornei
12:00
Romfour Romania
05:00 Medias 05:00 Vatra Dornei 05:00 Medias
12:00

23:50 Baia Mare 23:50 Turda
12:00

01:00 Turda 01:00 Turda 01:00 Turda 01:00 Turda
12:00
Romfour Romania
05:00 Prundu Bargaului
12:05
Romfour Romania
05:00 Bistrita 05:00 Teius 05:00 Teius
12:10

23:50 Satu Mare
12:10
Romfour Romania
05:00 Aiud 05:00 Aiud
12:20
Romfour Romania
05:00 Unirea 05:00 Beclean 05:00 Unirea
12:30
Romfour Romania
05:00 Turda 05:00 Baia Mare 05:00 Turda
12:40
Romfour Romania
05:00 Dej
12:45
Romfour Romania
05:00 Cluj Napoca
12:55
Danytur
05:00 Blaj 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Reghin
13:00
Romfour Romania
05:00 Cluj Napoca
13:00

23:50 Zalau
13:10

23:50 Cluj Napoca
13:30

01:00 Cluj Napoca
13:30

23:50 Huedin
13:45

23:50 Alesd
13:50

01:00 Bontida
13:50
Danytur
05:00 Brasov 05:00 Fagaras 05:00 Teius 05:00 Brasov
14:00
Romfour Romania
05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca 05:00 Gilau 05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca
14:00

23:50 Oradea
14:00

01:00 Baia Mare
14:00

01:00 Satu Mare
14:10

01:00 Zalau
14:20

01:00 Huedin
14:30

01:00 Alesd
14:40
Danytur
05:00 Sighisoara 05:00 Sighisoara 05:00 Avrig 05:00 Alba Iulia
15:00
Romfour Romania
05:00 Huedin
15:00
Danytur
05:00 Sibiu
15:30
Romfour Romania
05:00 Negreni
15:30
Danytur
05:00 Zlatna 05:00 Targu Mures 05:00 Targu Mures 05:00 Dej 05:00 Bistrita
16:00
Romfour Romania
05:00 Piatra Craiului
16:00
Danytur
05:00 Sebes 05:00 Ludus 05:00 Ludus
16:30
Romfour Romania
05:00 Beius
16:30
Romfour Romania
05:00 Alesd
16:40
Danytur
05:00 Campia Turzii 05:00 Nasaud 05:00 Abrud 05:00 Campia Turzii
17:00

01:00 Oradea
17:00
Danytur
05:00 Turda 05:00 Turda 05:00 Beclean
17:30
Danytur
05:00 Deva 05:00 Cluj Napoca 05:00 Gherla 05:00 Zalau 05:00 Cluj Napoca 05:00 Brad
18:00
Romfour Romania
05:00 Oradea
18:00
Danytur
05:00 Floresti 05:00 Floresti
18:30
Danytur
05:00 Gilau 05:00 Gilau
19:00
Romfour Romania
05:00 Bors
19:00
Danytur
05:00 Huedin 05:00 Huedin
20:00
Danytur
05:00 Alesd 05:00 Alesd
21:00
Danytur
05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Oradea 05:00 Arad 05:00 Oradea
22:00
Romfour Romania
05:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.