Iesirea Ansfelden, Peco OMV, A1, Km.171 (iesire aeroport) - Mersul autobuzelor Linz Austria

Iesirea Ansfelden, Peco OMV, A1, Km.171 (iesire aeroport)

Linz, Austria

Plecări
Ora Către
02:50
14:30 Frechen 16:45 Bruxelles 17:40 Drongen 20:30 Calais 21:40 Maidstone 23:00 Luton 00:00 Northampton 01:00 Birmingham 03:00 Liverpool 12:30 Dublin 04:15 Suben 07:40 Nurnberg 09:50 Spessart 12:15 Limburg an der Lahn 15:00 Aachen 16:50 Bruxelles 18:15 Brugge 21:00 Dover 22:15 Dartford 23:30 Luton 00:20 Northampton 01:10 Birmingham 04:30 Bangor 12:30 Dublin 04:50 Passau 08:30 Wurzburg 10:30 Weiskirchen 13:15 Bad Honnef am Rhein 15:50 Liege 16:55 Bruxelles 18:30 Jabbeke 21:30 Kent 22:30 Londra 23:20 Milton Keynes 00:30 Coventry 03:00 Manchester 05:30 Holyhead 03:20 Wels 05:50 Regensburg 08:50 Wurzburg 11:00 Frankfurt 13:35 Siegburg 16:00 Liege 17:25 Aalst 18:30 Ostende 21:30 Canterbury 01:20 Londra 23:25 Milton Keynes 00:35 Coventry 03:00 Manchester 05:00 Holyhead 03:50 Haag 06:50 Nurnberg 09:20 Wertheim 12:00 Bad Camberg 14:10 Koln
07:50
07:25 Huedin 03:15 Salonta 02:10 Simand 10:10 Sankt Polten 20:15 Alba Iulia 21:35 Turda 00:10 Bistrita 15:10 Nadlac 08:50 Amstetten 02:45 Ciumeghiu 03:15 Salonta 02:10 Simand 04:05 Oradea 18:40 Simeria 10:10 Viena 20:45 Teius 22:00 Cluj Napoca 18:30 Deva 09:40 Loosdorf 08:40 Oed 04:05 Oradea 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 19:00 Orastie 13:40 Budapesta 21:00 Aiud 23:05 Dej 15:55 Arad 09:30 Melk 08:10 Sankt Valentin 05:45 Alesd 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 22:40 Gherla 19:15 Sebes 21:15 Unirea 23:35 Beclean 15:30 Pecica 09:10 Kemmelbach 02:35 Chisineu Cris
17:50
17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 13:00 Feldru 09:35 Beclean 07:15 Unirea 05:15 Sebes 21:10 Viena 04:50 Simeria 01:10 Nadlac 02:45 Ciumeghiu 17:40 Dorohoi 07:25 Huedin 17:40 Dorohoi 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 12:50 Nasaud 19:30 Melk 09:05 Dej 07:00 Aiud 22:30 Budapesta 20:10 Sankt Polten 04:30 Deva 19:40 Loosdorf 03:15 Salonta 18:10 Darabani 02:10 Simand 18:10 Darabani 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 19:10 Kemmelbach 08:00 Cluj Napoca 06:45 Teius 18:50 Amstetten 08:40 Gherla 01:55 Arad 18:10 Sankt Valentin 17:00 Botosani 04:05 Oradea 17:00 Botosani 13:00 Feldru 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 10:10 Bistrita 07:35 Turda 06:15 Alba Iulia 18:40 Oed 05:00 Orastie 01:30 Pecica 02:35 Chisineu Cris 16:30 Radauti 05:45 Alesd 16:30 Radauti 12:50 Nasaud 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc
19:30
13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 17:50 Piatra Neamt 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 15:20 Borsec 11:30 Fagaras 14:40 Morareni 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 12:45 Stefanesti 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 21:20 Tecuci 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 20:55 Focsani 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 17:20 Alexandria 11:00 Cluj Napoca 16:00 Rovinari 08:00 Piatra Craiului 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 17:40 Bicaz 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 15:10 Toplita 11:45 Moinesti 14:30 Reghin 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 21:50 Tulcea 19:30 Deleni 14:50 Predeal 21:15 Barlad 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 20:50 Marasesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 20:00 Giurgiu 11:30 Baia Mare 17:10 Slatina (Olt) 10:20 Gilau 15:35 Isalnita 07:10 Beius 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Poiana Largului 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 15:00 Miercurea Ciuc 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 14:05 Medias 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 21:40 Braila 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 21:10 Husi 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 20:40 Adjud 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 17:40 Turnu Magurele 11:20 Dej 17:00 Craiova 10:00 Huedin 15:15 Targu Carbunesti 07:00 Alesd 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 16:00 Durau 11:15 Vestem 14:50 Sfantu Gheorghe 20:25 Bacau 12:20 Onesti 14:00 Sighisoara 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 21:30 Galati 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 21:00 Buzau 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 17:30 Corabia 11:10 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 09:00 Negreni 15:00 Motru 06:00 Oradea 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului
20:00
13:10 Botosani 10:30 Targu Ocna 13:40 Suceava 11:30 Brasov 07:25 Alesd 12:10 Ramnicu Sarat 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 15:05 Pascani 12:10 Lugoj 15:25 Podu Iloaiei 14:00 Constanta 07:40 Huedin 13:20 Tandarei 10:00 Dej 08:40 Miercurea Sibiului 12:00 Vatra Dornei 09:50 Fagaras 13:20 Darabani 10:50 Covasna 13:55 Falticeni 11:40 Predeal 14:15 Morareni 12:20 Ploiesti 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 15:10 Targu Frumos 12:15 Caransebes 15:30 Iasi 13:50 Mangalia 07:45 Gilau 13:00 Bucuresti 10:30 Beclean 09:00 Sibiu 12:20 Iacobeni 10:00 Moinesti 13:30 Veresti 11:00 Sfantu Gheorghe 14:00 Targu Mures 11:50 Sinaia 14:20 Toplita 12:30 Pitesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:00 Arad 15:15 Harlau 12:20 Resita 15:35 Negresti 13:40 Medgidia 08:00 Cluj Napoca 08:10 Medias 10:50 Bistrita 09:30 Ramnicu Valcea 12:30 Campulung Moldovenesc 10:10 Comanesti 10:20 Onesti 13:35 Dolhasca 11:20 Targu Secuiesc 14:10 Reghin 12:00 Campina 14:25 Durau 13:10 Slobozia 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:05 Timisoara 15:20 Deleni 12:25 Motru 07:30 Negreni 13:30 Harsova 08:30 Cluj Napoca 08:30 Sighisoara 11:00 Prundu Bargaului 09:40 Vestem 13:00 Gura Humorului
Sosiri
De la Ora

02:50 Dorohoi
00:00

02:50 Baltati 02:50 Baltati
00:20

17:50 Calais
00:20

02:50 Targu Frumos 02:50 Targu Frumos 02:50 Sankt Polten 02:50 Botosani
00:30

02:50 Ruginoasa 02:50 Ruginoasa
00:40

02:50 Pascani 02:50 Pascani
00:45

02:50 Radauti 02:50 Loosdorf 02:50 Cristesti 02:50 Cristesti
01:00

07:50 Spessart
01:00

02:50 Melk
01:10

07:50 Wertheim
01:20

02:50 Falticeni 02:50 Falticeni 02:50 Kemmelbach
01:30

02:50 Amstetten
01:50

07:50 Wurzburg
01:50

02:50 Oed
02:00

17:50 Ostende
02:05

07:50 Wurzburg
02:10

02:50 Sankt Valentin 02:50 Suceava 02:50 Suceava
02:30

17:50 Jabbeke
02:30

02:50 Ilisesti 02:50 Ilisesti
02:45

17:50 Brugge
02:45

02:50 Paltinoasa 02:50 Paltinoasa
03:00

07:50 Nurnberg
03:00

02:50 Gura Humorului 02:50 Gura Humorului
03:15

17:50 Drongen
03:15

17:50 Aalst
03:35

02:50 Campulung Moldovenesc 02:50 Campulung Moldovenesc
03:40

07:50 Nurnberg
03:50

17:50 Bruxelles
04:00

17:50 Bruxelles
04:05

17:50 Bruxelles
04:10

02:50 Iacobeni 02:50 Iacobeni
04:15

02:50 Vatra Dornei 02:50 Vatra Dornei
04:30

02:50 Pitesti 02:50 Pitesti
05:00

17:50 Liege
05:00

03:00 Giurgiu 03:00 Tulcea
05:00

17:50 Liege
05:05

07:50 Regensburg
05:10

03:00 Turnu Magurele
05:10

03:00 Corabia
05:20

03:00 Alexandria 03:00 Braila
05:30

03:00 Galati
05:35

03:00 Slatina (Olt)
05:40

17:50 Aachen
05:50

07:50 Passau
05:50

03:00 Craiova 03:00 Constanta
06:00

04:00 Giurgiu 04:00 Constanta 04:00 Giurgiu 04:00 Constanta
06:00

03:00 Mangalia
06:05

03:00 Filiasi
06:10

04:00 Turnu Magurele 04:00 Turnu Magurele
06:10

03:00 Medgidia
06:15

17:50 Frechen
06:20

03:00 Rovinari 03:00 Hirsova
06:20

04:00 Corabia 04:00 Corabia
06:20

07:50 Suben
06:25

03:00 Tandarei
06:25

17:50 Dublin 17:50 Dublin
06:30

03:00 Isalnita 03:00 Slobozia
06:30

04:00 Alexandria 04:00 Mangalia 04:00 Alexandria 04:00 Mangalia
06:30

17:50 Koln
06:40

03:00 Tecuci 03:00 Targu Carbunesti
06:40

04:00 Filiasi 04:00 Medgidia 04:00 Medgidia 04:00 Filiasi
06:40

03:00 Motru 03:00 Barlad
06:45

07:50 Haag
06:50

03:00 Resita 03:00 Husi
06:50

04:00 Hirsova 04:00 Hirsova 04:00 Slatina (Olt) 04:00 Slatina (Olt)
06:50

03:00 Caransebes
06:55

02:50 Feldru 02:50 Feldru
07:00

03:00 Lugoj 03:00 Bucuresti 03:00 Buzau
07:00

04:00 Tandarei 04:00 Craiova 04:00 Tulcea 04:00 Craiova 04:00 Tandarei
07:00

03:00 Timisoara
07:05

03:00 Focsani 03:00 Arad
07:10

04:00 Filiasi 04:00 Braila 04:00 Filiasi
07:10

17:50 Siegburg
07:15

07:50 Luton 07:50 Luton
07:15

04:00 Galati
07:15

07:50 Wels
07:20

03:00 Targu Jiu
07:20

04:00 Rovinari 04:00 Rovinari
07:20

03:00 Petrosani 03:00 Marasesti
07:25

04:00 Tecuci
07:25

03:00 Hateg 03:00 Pitesti 03:00 Adjud
07:30

04:00 Isalnita 04:00 Isalnita
07:30

17:50 Bad Honnef am Rhein
07:35

03:00 Sascut
07:35

04:00 Barlad
07:35

03:00 Bacau 03:00 Calan
07:40

04:00 Targu Carbunesti 04:00 Targu Carbunesti
07:40

03:00 Roman
07:45

04:00 Husi 04:00 Motru 04:00 Motru
07:45

03:00 Vaslui 03:00 Ploiesti 03:00 Hunedoara
07:50

04:00 Resita 04:00 Resita
07:50

04:00 Caransebes 04:00 Caransebes
07:55

02:50 Bistrita
08:00

07:50 Londra 07:50 Londra
08:00

03:00 Negresti 03:00 Deva 03:00 Ramnicu Sarat
08:00

04:00 Buzau 04:00 Lugoj 04:00 Slobozia 04:00 Lugoj 04:00 Slobozia
08:00

03:00 Iasi
08:05

04:00 Timisoara 04:00 Timisoara
08:05

03:00 Podu Iloaiei 03:00 Campina
08:10

04:00 Focsani 04:00 Arad 04:00 Bucuresti 04:00 Bucuresti 04:00 Arad
08:10

03:00 Deleni
08:15

04:00 Marasesti
08:15

03:00 Harlau 03:00 Sinaia
08:20

04:00 Targu Jiu 04:00 Targu Jiu
08:20

03:00 Targu Frumos
08:25

04:00 Petrosani 04:00 Adjud 04:00 Petrosani
08:25

03:00 Pascani 03:00 Predeal 03:00 Simeria
08:30

04:00 Hateg 04:00 Hateg
08:30

17:50 Limburg an der Lahn
08:35

03:00 Motca
08:35

04:00 Sascut
08:35

03:00 Cristesti 03:00 Orastie
08:40

04:00 Calan 04:00 Calan
08:40

02:50 Beclean
08:45

03:00 Timisesti
08:45

04:00 Bacau
08:45

17:50 Bad Camberg
08:50

03:00 Targu Neamt 03:00 Sebes
08:50

04:00 Hunedoara 04:00 Hunedoara
08:50

03:00 Piatra Neamt
08:55

04:00 Roman
08:55

03:00 Lancram 03:00 Bicaz 03:00 Brasov
09:00

04:00 Pitesti 04:00 Pitesti 04:00 Deva 04:00 Vaslui 04:00 Deva
09:00

04:00 Negresti
09:05

02:50 Dej
09:10

17:50 Frankfurt
09:10

03:00 Poiana Largului 03:00 Targu Secuiesc
09:10

04:00 Ramnicu Sarat 04:00 Iasi 04:00 Ramnicu Sarat
09:10

04:00 Podu Iloaiei
09:15

17:50 Weiskirchen
09:20

03:00 Durau 03:00 Sfantu Gheorghe
09:20

04:00 Campina 04:00 Deleni 04:00 Campina
09:20

04:00 Harlau
09:25

07:50 Dartford
09:30

03:00 Toplita 03:00 Covasna 03:00 Alba Iulia
09:30

04:00 Targu Frumos 04:00 Sinaia 04:00 Sinaia
09:30

04:00 Pascani
09:35

03:00 Morareni 03:00 Targu Ocna 03:00 Teius
09:40

04:00 Predeal 04:00 Predeal 04:00 Motca
09:40

03:00 Reghin
09:45

04:00 Cristesti
09:45

03:00 Onesti 03:00 Aiud 03:00 Targu Mures
09:50

04:00 Brasov 04:00 Timisesti 04:00 Brasov
09:50

04:00 Dumbrava
09:55

07:50 Maidstone
10:00

03:00 Falticeni 03:00 Comanesti 03:00 Unirea
10:00

04:00 Targu Secuiesc 04:00 Targu Neamt 04:00 Targu Secuiesc
10:00

03:00 Suceava
10:05

04:00 Sfantu Gheorghe 04:00 Piatra Neamt 04:00 Sfantu Gheorghe 04:00 Sovata
10:05

03:00 Dolhasca 03:00 Moinesti 03:00 Turda
10:10

04:00 Covasna 04:00 Bicaz 04:00 Covasna
10:10

03:00 Fagaras 03:00 Veresti
10:20

04:00 Targu Ocna 04:00 Targu Ocna 04:00 Poiana Largului
10:20

03:00 Darabani
10:25

04:00 Durau
10:25

02:50 Cluj Napoca
10:30

03:00 Vestem 03:00 Botosani
10:30

04:00 Onesti 04:00 Onesti
10:30

07:50 Canterbury
10:35

04:00 Grinties
10:35

03:00 Gura Humorului
10:40

04:00 Comanesti 04:00 Comanesti
10:40

07:50 Kent
10:50

03:00 Ramnicu Valcea
10:50

04:00 Moinesti 04:00 Moinesti
10:50

03:00 Campulung Moldovenesc
10:55

04:00 Borsec
10:55

17:50 Spessart
11:00

03:00 Sibiu 03:00 Iacobeni
11:00

04:00 Simeria 04:00 Fagaras 04:00 Simeria 04:00 Toplita 04:00 Fagaras
11:00

03:00 Vatra Dornei
11:05

04:00 Miercurea Ciuc
11:05

02:50 Turda
11:10

03:00 Prundu Bargaului 03:00 Miercurea Sibiului
11:10

04:00 Vestem 04:00 Vestem 04:00 Sfantu Gheorghe
11:10

17:50 Wertheim
11:20

07:50 Dover
11:20

03:00 Sighisoara 03:00 Bistrita
11:20

04:00 Ramnicu Valcea 04:00 Orastie 04:00 Ramnicu Valcea 04:00 Morareni 04:00 Orastie
11:20

02:50 Unirea
11:30

03:00 Medias 03:00 Beclean
11:30

04:00 Sibiu 04:00 Reghin 04:00 Sebes 04:00 Sibiu 04:00 Sebes
11:30

04:00 Medias
11:35

02:50 Aiud
11:40

03:00 Dej
11:40

04:00 Miercurea Sibiului 04:00 Lancram 04:00 Miercurea Sibiului 04:00 Lancram 04:00 Sighisoara
11:40

03:00 Cluj Napoca
11:45

04:00 Targu Mures
11:45

17:50 Wurzburg
11:50

04:00 Alba Iulia 04:00 Sighisoara 04:00 Alba Iulia 04:00 Sighisoara
11:50

02:50 Teius
11:55

04:00 Falticeni
11:55

17:50 Holyhead 17:50 Holyhead
12:00

03:00 Cluj Napoca
12:00

04:00 Suceava 04:00 Medias 04:00 Medias
12:00

04:00 Dolhasca
12:05

17:50 Wurzburg
12:10

04:00 Teius 04:00 Veresti 04:00 Teius
12:10

03:00 Gilau
12:15

04:00 Darabani
12:15

04:00 Aiud 04:00 Aiud 04:00 Botosani
12:20

04:00 Unirea 04:00 Unirea 04:00 Gura Humorului
12:30

02:50 Alba Iulia
12:40

04:00 Turda 04:00 Turda 04:00 Campulung Moldovenesc
12:40

17:50 Bangor
12:45

04:00 Iacobeni
12:50

02:50 Sebes
12:55

17:50 Nurnberg
13:00

04:00 Borsa
13:00

04:00 Vatra Dornei
13:05

02:50 Orastie
13:10

04:00 Prundu Bargaului
13:10

04:00 Bistrita
13:15

04:00 Beclean
13:20

04:00 Baia Mare
13:25

02:50 Simeria
13:30

03:00 Huedin
13:30

04:00 Dej
13:30

04:00 Cluj Napoca
13:35

04:00 Cluj Napoca
13:40

04:00 Gilau
13:45

17:50 Nurnberg
13:50

04:00 Huedin
13:50

04:00 Cluj Napoca 04:00 Cluj Napoca 04:00 Cluj Napoca 04:00 Cluj Napoca
14:00

07:50 Calais
14:20

02:50 Deva
14:25

17:50 Liverpool 17:50 Manchester 17:50 Manchester
14:30

03:00 Negreni
14:50

03:00 Alesd
14:55

04:00 Negreni
15:00

17:50 Regensburg
15:10

17:50 Passau
15:50

17:50 Birmingham
16:00

04:00 Piatra Craiului
16:00

07:50 Ostende
16:05

04:00 Beius
16:10

17:50 Birmingham
16:20

17:50 Suben
16:25

17:50 Coventry 17:50 Coventry
16:30

07:50 Jabbeke
16:30

07:50 Brugge
16:45

17:50 Haag
16:50

02:50 Arad
17:00

17:50 Northampton 17:50 Northampton
17:00

04:00 Alesd
17:00

07:50 Drongen
17:15

17:50 Wels
17:20

17:50 Milton Keynes
17:30

17:50 Milton Keynes
17:35

07:50 Aalst
17:35

02:50 Pecica
17:40

17:50 Luton
17:40

17:50 Luton
17:45

17:50 Londra
18:00

07:50 Bruxelles
18:00

04:00 Oradea
18:00

02:50 Nadlac
18:10

03:00 Oradea
18:15

07:50 Bruxelles
18:20

17:50 Londra
18:30

03:00 Bors
18:30

04:00 Bors
18:30

07:50 Bruxelles
18:35

17:50 Dartford
19:00

07:50 Liege
19:00

07:50 Liege
19:10

07:50 Aachen
19:50

17:50 Maidstone
20:00

07:50 Frechen
20:20

17:50 Canterbury
20:35

07:50 Koln
20:40

17:50 Kent
20:50

02:50 Budapesta
21:00

17:50 Dover
21:10

07:50 Siegburg
21:15

07:50 Bad Honnef am Rhein
21:35

07:50 Limburg an der Lahn
22:35

07:50 Bad Camberg
22:50

04:00 Budapesta
23:00

07:50 Frankfurt
23:10

07:50 Weiskirchen
23:20

02:50 Iasi 02:50 Iasi 02:50 Viena 02:50 Darabani
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.