Thayatal Str., 2091 Langau bei Geras, Austria - Mersul autobuzelor Langau Austria

Thayatal Str., 2091 Langau bei Geras, Austria

Langau, Austria

Adresă: Thayatal Str., 2091 Langau bei Geras, Austria

Plecări
Ora Către
21:30
13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea
Sosiri
De la Ora

22:00 Tulcea
04:00

22:00 Braila
04:10

22:00 Galati
04:20

22:00 Tecuci
04:30

22:00 Barlad 22:00 Giurgiu 22:00 Giurgiu
05:00

22:00 Husi 22:00 Turnu Magurele 22:00 Turnu Magurele
05:10

22:00 Corabia 22:00 Corabia
05:20

22:00 Alexandria 22:00 Buzau 22:00 Alexandria
05:30

22:00 Slatina (Olt) 22:00 Focsani 22:00 Slatina (Olt)
05:40

22:00 Marasesti
05:50

22:00 Adjud
05:55

22:00 Constanta 22:00 Constanta 22:00 Sascut 22:00 Craiova 22:00 Craiova
06:00

22:00 Mangalia 22:00 Mangalia 22:00 Bacau
06:05

22:00 Roman 22:00 Filiasi 22:00 Filiasi
06:10

22:00 Vaslui 22:00 Medgidia 22:00 Medgidia
06:15

22:00 Rovinari 22:00 Hirsova 22:00 Rovinari 22:00 Hirsova 22:00 Negresti
06:20

22:00 Tandarei 22:00 Tandarei
06:25

22:00 Slobozia 22:00 Slobozia 22:00 Isalnita 22:00 Iasi 22:00 Isalnita
06:30

22:00 Podu Iloaiei
06:35

22:00 Deleni 22:00 Targu Carbunesti 22:00 Targu Carbunesti
06:40

22:00 Motru 22:00 Hirlau 22:00 Motru
06:45

22:00 Resita 22:00 Resita 22:00 Targu Frumos
06:50

22:00 Pascani 22:00 Caransebes 22:00 Caransebes
06:55

22:00 Motca 22:00 Bucuresti 22:00 Bucuresti 22:00 Lugoj 22:00 Lugoj
07:00

22:00 Timisoara 22:00 Timisoara 22:00 Cristesti
07:05

22:00 Arad 22:00 Arad 22:00 Timisesti
07:10

22:00 Dumbrava 22:00 Targu Jiu 22:00 Targu Jiu
07:20

22:00 Petrosani 22:00 Targu Neamt 22:00 Petrosani
07:25

22:00 Piatra Neamt 22:00 Hateg 22:00 Pitesti 22:00 Hateg 22:00 Pitesti
07:30

22:00 Bicaz
07:35

22:00 Sovata 22:00 Calan 22:00 Calan
07:40

22:00 Poiana Largului
07:45

22:00 Ploiesti 22:00 Ploiesti 22:00 Hunedoara 22:00 Hunedoara 22:00 Durau
07:50

22:00 Grinties
07:55

22:00 Deva 22:00 Borsec 22:00 Ramnicu Sarat 22:00 Ramnicu Sarat 22:00 Deva
08:00

22:00 Toplita
08:05

22:00 Campina 22:00 Miercurea Ciuc 22:00 Campina
08:10

22:00 Sinaia 22:00 Sinaia 22:00 Sfantu Gheorghe
08:20

22:00 Predeal 22:00 Morareni 22:00 Predeal 22:00 Simeria 22:00 Simeria
08:30

22:00 Orastie 22:00 Orastie
08:40

22:00 Sebes 22:00 Sebes
08:50

22:00 Reghin 22:00 Lancram 22:00 Brasov 22:00 Lancram 22:00 Brasov
09:00

22:00 Targu Secuiesc 22:00 Targu Secuiesc
09:10

22:00 Sfantu Gheorghe 22:00 Sfantu Gheorghe
09:20

22:00 Covasna 22:00 Covasna 22:00 Alba Iulia 22:00 Alba Iulia 22:00 Medias
09:30

22:00 Teius 22:00 Targu Ocna 22:00 Targu Ocna 22:00 Sighisoara 22:00 Teius
09:40

22:00 Onesti 22:00 Onesti 22:00 Aiud 22:00 Aiud
09:50

22:00 Targu Mures 22:00 Comanesti 22:00 Comanesti 22:00 Unirea 22:00 Unirea
10:00

22:00 Falticeni
10:05

22:00 Moinesti 22:00 Moinesti 22:00 Turda 22:00 Turda 22:00 Suceava
10:10

22:00 Dolhasca
10:15

22:00 Veresti 22:00 Fagaras 22:00 Fagaras
10:20

22:00 Darabani
10:25

22:00 Vestem 22:00 Vestem 22:00 Stefanesti
10:30

22:00 Botosani
10:35

22:00 Gura Humorului
10:40

22:00 Campulung Moldovenesc
10:45

22:00 Iacobeni 22:00 Ramnicu Valcea 22:00 Ramnicu Valcea
10:50

22:00 Borsa
10:53

22:00 Sibiu 22:00 Sibiu 22:00 Vatra Dornei
11:00

22:00 Prundu Bargaului
11:05

22:00 Miercurea Sibiului 22:00 Miercurea Sibiului 22:00 Bistrita
11:10

22:00 Beclean
11:15

22:00 Baia Mare 22:00 Sighisoara 22:00 Sighisoara
11:20

22:00 Dej
11:25

22:00 Cluj Napoca 22:00 Medias 22:00 Medias
11:30

22:00 Cluj Napoca
12:00

22:00 Gilau
12:30

22:00 Huedin
13:00

22:00 Negreni
14:00

22:00 Piatra Craiului
15:00

22:00 Beius
15:30

22:00 Alesd
16:00

22:00 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.