la adresa - Mersul autobuzelor Kufstein Austria

la adresa

Kufstein, Austria

Plecări
Ora Către
18:00
08:00 Cluj Napoca 08:40 Iacobeni 05:10 Alesd 09:15 Darabani 07:00 Gilau 11:00 Timisesti 08:25 Bistrita 11:30 Hirlau 09:00 Campulung Moldovenesc 12:00 Negresti 09:20 Veresti 13:10 Sascut 11:05 Cristesti 14:00 Buzau 11:40 Deleni 14:40 Galati 12:05 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:40 Adjud 13:05 Turnu Magurele 14:10 Husi 09:40 Teius 14:50 Braila 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 10:30 Durau 05:30 Beius 10:55 Dumbrava 09:55 Medias 05:00 Oradea 10:25 Grinties 06:30 Huedin 10:35 Poiana Largului 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 15:00 Tulcea 09:00 Campulung Moldovenesc 05:20 Piatra Craiului 09:20 Veresti 08:10 Cluj Napoca 11:05 Cristesti 08:30 Prundu Bargaului 11:40 Deleni 09:05 Gura Humorului 12:05 Vaslui 09:25 Dolhasca 13:40 Adjud 11:10 Motca 14:10 Husi 11:50 Podu Iloaiei 14:50 Braila 12:10 Roman 12:55 Alexandria 13:50 Marasesti 09:00 Turda 14:20 Barlad 10:00 Alba Iulia 08:13 Baia Mare 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 10:35 Poiana Largului 11:15 Pascani 08:00 Cluj Napoca 10:00 Reghin 05:10 Alesd 10:20 Toplita 07:00 Gilau 10:40 Bicaz 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 04:00 Bors 09:05 Gura Humorului 06:10 Negreni 09:25 Dolhasca 08:16 Dej 11:10 Motca 08:35 Vatra Dornei 11:50 Podu Iloaiei 09:10 Botosani 12:10 Roman 09:30 Suceava 13:50 Marasesti 11:20 Targu Frumos 14:20 Barlad 11:55 Iasi 08:13 Baia Mare 13:00 Bacau 13:00 Corabia 13:55 Focsani 09:10 Unirea 14:30 Tecuci 10:20 Sebes 08:50 Borsa 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 09:40 Falticeni 10:40 Bicaz 09:45 Targu Mures 15:00 Tulcea 10:05 Morareni 05:20 Piatra Craiului 10:15 Miercurea Ciuc 08:10 Cluj Napoca 10:45 Piatra Neamt 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 08:35 Vatra Dornei 05:00 Oradea 09:10 Botosani 06:30 Huedin 09:30 Suceava 08:20 Beclean 11:20 Targu Frumos 08:40 Iacobeni 11:55 Iasi 09:15 Darabani 13:00 Bacau 11:00 Timisesti 13:55 Focsani 11:30 Hirlau 14:30 Tecuci 12:00 Negresti 08:50 Borsa 13:10 Sascut 13:10 Giurgiu 14:00 Buzau 09:30 Aiud 14:40 Galati 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 10:15 Miercurea Ciuc 10:50 Targu Neamt 10:45 Piatra Neamt 09:50 Sighisoara 04:00 Bors 10:10 Sfantu Gheorghe 06:10 Negreni 10:30 Durau 08:16 Dej 10:55 Dumbrava 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras
Sosiri
De la Ora

23:50 Tulcea 23:50 Tulcea
04:00

23:50 Braila 23:50 Braila
04:10

23:50 Galati 23:50 Galati
04:20

23:50 Tecuci 23:50 Tecuci
04:30

23:50 Giurgiu 23:50 Barlad 23:50 Barlad
05:00

23:50 Husi 23:50 Husi 23:50 Turnu Magurele
05:10

23:50 Corabia
05:20

23:50 Buzau 23:50 Alexandria 23:50 Buzau
05:30

23:50 Focsani 23:50 Slatina (Olt) 23:50 Focsani
05:40

23:50 Marasesti 23:50 Marasesti
05:50

23:50 Adjud 23:50 Adjud
05:55

23:50 Craiova 23:50 Sascut 23:50 Constanta 23:50 Sascut
06:00

23:50 Bacau 23:50 Bacau 23:50 Mangalia
06:05

23:50 Roman 23:50 Roman 23:50 Filiasi
06:10

23:50 Medgidia 23:50 Vaslui 23:50 Vaslui
06:15

23:50 Negresti 23:50 Rovinari 23:50 Hirsova 23:50 Negresti
06:20

23:50 Tandarei
06:25

23:50 Iasi 23:50 Isalnita 23:50 Iasi 23:50 Slobozia
06:30

23:50 Podu Iloaiei 23:50 Podu Iloaiei
06:35

23:50 Deleni 23:50 Deleni 23:50 Targu Carbunesti
06:40

23:50 Hirlau 23:50 Motru 23:50 Hirlau
06:45

23:50 Targu Frumos 23:50 Targu Frumos 23:50 Resita
06:50

23:50 Pascani 23:50 Pascani 23:50 Caransebes
06:55

23:50 Lugoj 23:50 Motca 23:50 Motca 23:50 Bucuresti
07:00

23:50 Cristesti 23:50 Timisoara 23:50 Cristesti
07:05

23:50 Timisesti 23:50 Timisesti 23:50 Arad
07:10

23:50 Dumbrava 23:50 Dumbrava 23:50 Targu Jiu
07:20

23:50 Petrosani 23:50 Targu Neamt 23:50 Targu Neamt
07:25

23:50 Piatra Neamt 23:50 Hateg 23:50 Pitesti 23:50 Piatra Neamt
07:30

23:50 Bicaz 23:50 Bicaz
07:35

23:50 Calan 23:50 Sovata 23:50 Sovata
07:40

23:50 Poiana Largului 23:50 Poiana Largului
07:45

23:50 Durau 23:50 Ploiesti 23:50 Durau 23:50 Hunedoara
07:50

23:50 Grinties 23:50 Grinties
07:55

23:50 Borsec 23:50 Deva 23:50 Borsec 23:50 Ramnicu Sarat
08:00

23:50 Toplita 23:50 Toplita
08:05

23:50 Miercurea Ciuc 23:50 Miercurea Ciuc 23:50 Campina
08:10

23:50 Sfantu Gheorghe 23:50 Sfantu Gheorghe 23:50 Sinaia
08:20

23:50 Morareni 23:50 Predeal 23:50 Morareni 23:50 Simeria
08:30

23:50 Orastie
08:40

23:50 Sebes
08:50

23:50 Lancram 23:50 Brasov 23:50 Reghin 23:50 Reghin
09:00

23:50 Targu Secuiesc
09:10

23:50 Sfantu Gheorghe
09:20

23:50 Medias 23:50 Covasna 23:50 Alba Iulia 23:50 Medias
09:30

23:50 Sighisoara 23:50 Targu Ocna 23:50 Sighisoara 23:50 Teius
09:40

23:50 Aiud 23:50 Onesti
09:50

23:50 Targu Mures 23:50 Targu Mures 23:50 Comanesti 23:50 Unirea
10:00

23:50 Falticeni 23:50 Falticeni
10:05

23:50 Suceava 23:50 Moinesti 23:50 Turda 23:50 Suceava
10:10

23:50 Dolhasca 23:50 Dolhasca
10:15

23:50 Fagaras 23:50 Veresti 23:50 Veresti
10:20

23:50 Darabani 23:50 Darabani
10:25

23:50 Stefanesti 23:50 Stefanesti 23:50 Vestem
10:30

23:50 Botosani 23:50 Botosani
10:35

23:50 Gura Humorului 23:50 Gura Humorului
10:40

23:50 Campulung Moldovenesc 23:50 Campulung Moldovenesc
10:45

23:50 Iacobeni 23:50 Ramnicu Valcea 23:50 Iacobeni
10:50

23:50 Borsa 23:50 Borsa
10:53

23:50 Vatra Dornei 23:50 Vatra Dornei 23:50 Sibiu
11:00

23:50 Prundu Bargaului 23:50 Prundu Bargaului
11:05

23:50 Bistrita 23:50 Miercurea Sibiului 23:50 Bistrita
11:10

23:50 Beclean 23:50 Beclean
11:15

23:50 Baia Mare 23:50 Baia Mare 23:50 Sighisoara
11:20

23:50 Dej 23:50 Dej
11:25

23:50 Medias 23:50 Cluj Napoca 23:50 Cluj Napoca
11:30

23:50 Cluj Napoca 23:50 Cluj Napoca
12:00

23:50 Gilau 23:50 Gilau
12:30

23:50 Huedin 23:50 Huedin
13:00

23:50 Negreni 23:50 Negreni
14:00

23:50 Piatra Craiului 23:50 Piatra Craiului
15:00

23:50 Beius 23:50 Beius
15:30

23:50 Alesd 23:50 Alesd
16:00

23:50 Oradea 23:50 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.