Krems an der Donau - Mersul autobuzelor Krems an der Donau Austria

Krems an der Donau

Krems an der Donau, Austria

Adresă: Hauptbahnhof

Plecări
Ora Către
15:30 Kruiser
22:00 Oradea
21:50
09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes
Sosiri
De la Ora

21:50 Tulcea
04:00

21:50 Braila
04:10

21:50 Galati
04:20

21:50 Tecuci
04:30
Kruiser
11:20 Oradea
05:00

21:50 Barlad 21:50 Giurgiu 21:50 Giurgiu
05:00

21:50 Husi 21:50 Turnu Magurele 21:50 Turnu Magurele
05:10

21:50 Corabia 21:50 Corabia
05:20

21:50 Alexandria 21:50 Alexandria 21:50 Buzau
05:30

21:50 Focsani 21:50 Slatina (Olt) 21:50 Slatina (Olt)
05:40

21:50 Marasesti
05:50

21:50 Adjud
05:55

21:50 Constanta 21:50 Sascut 21:50 Craiova 21:50 Craiova 21:50 Constanta
06:00

21:50 Mangalia 21:50 Mangalia 21:50 Bacau
06:05

21:50 Roman 21:50 Filiasi 21:50 Filiasi
06:10

21:50 Vaslui 21:50 Medgidia 21:50 Medgidia
06:15

21:50 Rovinari 21:50 Hirsova 21:50 Rovinari 21:50 Negresti 21:50 Hirsova
06:20

21:50 Tandarei 21:50 Tandarei
06:25

21:50 Slobozia 21:50 Isalnita 21:50 Isalnita 21:50 Slobozia 21:50 Iasi
06:30

21:50 Podu Iloaiei
06:35

21:50 Deleni 21:50 Targu Carbunesti 21:50 Targu Carbunesti
06:40

21:50 Motru 21:50 Motru 21:50 Hirlau
06:45

21:50 Resita 21:50 Targu Frumos 21:50 Resita
06:50

21:50 Pascani 21:50 Caransebes 21:50 Caransebes
06:55

21:50 Bucuresti 21:50 Motca 21:50 Lugoj 21:50 Bucuresti 21:50 Lugoj
07:00

21:50 Timisoara 21:50 Cristesti 21:50 Timisoara
07:05

21:50 Arad 21:50 Timisesti 21:50 Arad
07:10

21:50 Dumbrava 21:50 Targu Jiu 21:50 Targu Jiu
07:20

21:50 Petrosani 21:50 Petrosani 21:50 Targu Neamt
07:25

21:50 Pitesti 21:50 Piatra Neamt 21:50 Hateg 21:50 Pitesti 21:50 Hateg
07:30

21:50 Bicaz
07:35

21:50 Sovata 21:50 Calan 21:50 Calan
07:40

21:50 Poiana Largului
07:45

21:50 Ploiesti 21:50 Hunedoara 21:50 Durau 21:50 Hunedoara 21:50 Ploiesti
07:50

21:50 Grinties
07:55

21:50 Deva 21:50 Borsec 21:50 Deva 21:50 Ramnicu Sarat 21:50 Ramnicu Sarat
08:00

21:50 Toplita
08:05

21:50 Campina 21:50 Miercurea Ciuc 21:50 Campina
08:10

21:50 Sinaia 21:50 Sfantu Gheorghe 21:50 Sinaia
08:20

21:50 Morareni 21:50 Predeal 21:50 Simeria 21:50 Simeria 21:50 Predeal
08:30

21:50 Orastie 21:50 Orastie
08:40

21:50 Sebes 21:50 Sebes
08:50

21:50 Reghin 21:50 Brasov 21:50 Lancram 21:50 Brasov 21:50 Lancram
09:00

21:50 Targu Secuiesc 21:50 Targu Secuiesc
09:10

21:50 Sfantu Gheorghe 21:50 Sfantu Gheorghe
09:20

21:50 Covasna 21:50 Alba Iulia 21:50 Alba Iulia 21:50 Medias 21:50 Covasna
09:30

21:50 Teius 21:50 Teius 21:50 Targu Ocna 21:50 Targu Ocna 21:50 Sighisoara
09:40

21:50 Onesti 21:50 Onesti 21:50 Aiud 21:50 Aiud
09:50

21:50 Targu Mures 21:50 Comanesti 21:50 Unirea 21:50 Unirea 21:50 Comanesti
10:00

21:50 Falticeni
10:05

21:50 Moinesti 21:50 Turda 21:50 Turda 21:50 Suceava 21:50 Moinesti
10:10

21:50 Dolhasca
10:15

21:50 Veresti 21:50 Fagaras 21:50 Fagaras
10:20

21:50 Darabani
10:25

21:50 Vestem 21:50 Vestem 21:50 Stefanesti
10:30

21:50 Botosani
10:35

21:50 Gura Humorului
10:40

21:50 Campulung Moldovenesc
10:45

21:50 Ramnicu Valcea 21:50 Iacobeni 21:50 Ramnicu Valcea
10:50

21:50 Borsa
10:53

21:50 Sibiu 21:50 Sibiu 21:50 Vatra Dornei
11:00

21:50 Prundu Bargaului
11:05

21:50 Miercurea Sibiului 21:50 Bistrita 21:50 Miercurea Sibiului
11:10

21:50 Beclean
11:15

21:50 Baia Mare 21:50 Sighisoara 21:50 Sighisoara
11:20

21:50 Dej
11:25

21:50 Cluj Napoca 21:50 Medias 21:50 Medias
11:30

21:50 Cluj Napoca
12:00

21:50 Gilau
12:30

21:50 Huedin
13:00

21:50 Negreni
14:00

21:50 Piatra Craiului
15:00

21:50 Beius
15:30

21:50 Alesd
16:00

21:50 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.