Krems an der Donau - Mersul autobuzelor Krems an der Donau Austria

Krems an der Donau

Krems an der Donau, Austria

Adresă: Hauptbahnhof

Plecări
Ora Către
02:05
20:55 Focsani 20:30 Sascut 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 21:30 Galati 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 17:40 Bicaz 15:30 Grinties 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 14:50 Sfantu Gheorghe 15:15 Targu Carbunesti 14:00 Sighisoara 14:15 Lugoj 13:00 Darabani 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 21:20 Tecuci 20:50 Marasesti 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 17:00 Sovata 15:20 Borsec 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 14:40 Morareni 15:00 Motru 13:55 Targu Mures 14:00 Timisoara 13:10 Veresti 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 21:10 Husi 20:40 Adjud 21:15 Barlad 10:00 Huedin 07:00 Alesd 21:50 Tulcea 12:50 Stefanesti 12:05 Borsa 11:40 Beclean 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 18:00 Targu Neamt 16:30 Poiana Largului 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 15:10 Toplita 16:00 Rovinari 14:30 Reghin 14:45 Resita 13:50 Falticeni 13:40 Arad 13:20 Dolhasca 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 21:00 Buzau 20:25 Bacau 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 21:40 Braila 12:40 Botosani 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 20:00 Negresti 19:20 Hirlau 18:50 Cristesti 17:50 Piatra Neamt 16:00 Durau 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:00 Miercurea Ciuc 15:35 Isalnita 14:05 Medias 14:30 Caransebes 12:35 Gura Humorului 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta
15:30 Kruiser
22:00 Oradea
19:20
16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 18:15 Dumbrava 17:40 Poiana Largului 17:10 Toplita 18:40 Motca 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 18:05 Targu Neamt 17:30 Durau 17:00 Sfantu Gheorghe 18:00 Piatra Neamt 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 18:30 Cristesti 17:55 Bicaz 17:25 Grinties 17:05 Miercurea Ciuc 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 18:20 Timisesti 17:45 Sovata 17:20 Borsec 19:05 Hirlau 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna
21:50
10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari
Sosiri
De la Ora

01:00 Tulcea
01:00

01:00 Braila
02:00

01:00 Galati
02:30

01:00 Tecuci
03:00

21:50 Tulcea
04:00

01:00 Barlad
04:00

21:50 Braila
04:10

21:50 Galati
04:20

21:50 Tecuci
04:30
Kruiser
11:20 Oradea
05:00

21:50 Barlad 21:50 Giurgiu
05:00

01:00 Husi
05:00

21:50 Husi 21:50 Turnu Magurele
05:10

01:00 Buzau
05:10

21:50 Corabia
05:20

01:00 Focsani
05:20

21:50 Alexandria 21:50 Buzau
05:30

01:00 Marasesti
05:30

21:50 Focsani 21:50 Slatina (Olt)
05:40

21:50 Marasesti
05:50

21:50 Adjud
05:55

21:50 Constanta 21:50 Sascut 21:50 Craiova
06:00

00:30 Constanta 00:30 Giurgiu 00:30 Constanta 00:30 Giurgiu
06:00

01:00 Giurgiu 01:00 Constanta 01:00 Constanta 01:00 Giurgiu 01:00 Adjud
06:00

21:50 Mangalia 21:50 Bacau
06:05

21:50 Roman 21:50 Filiasi
06:10

00:30 Turnu Magurele 00:30 Turnu Magurele
06:10

01:00 Turnu Magurele 01:00 Turnu Magurele
06:10

21:50 Vaslui 21:50 Medgidia
06:15

21:50 Hirsova 21:50 Rovinari 21:50 Negresti
06:20

00:30 Corabia 00:30 Corabia
06:20

01:00 Corabia 01:00 Corabia
06:20

21:50 Tandarei
06:25

21:50 Slobozia 21:50 Isalnita 21:50 Iasi
06:30

00:30 Alexandria 00:30 Mangalia 00:30 Alexandria 00:30 Mangalia
06:30

01:00 Mangalia 01:00 Alexandria 01:00 Sascut 01:00 Alexandria 01:00 Mangalia
06:30

21:50 Podu Iloaiei
06:35

21:50 Deleni 21:50 Targu Carbunesti
06:40

00:30 Medgidia 00:30 Filiasi 00:30 Medgidia 00:30 Filiasi
06:40

01:00 Filiasi 01:00 Bacau 01:00 Filiasi 01:00 Medgidia 01:00 Medgidia
06:40

21:50 Motru 21:50 Hirlau
06:45

01:00 Roman
06:45

21:50 Resita 21:50 Targu Frumos
06:50

00:30 Slatina (Olt) 00:30 Hirsova 00:30 Slatina (Olt) 00:30 Hirsova
06:50

01:00 Slatina (Olt) 01:00 Hirsova 01:00 Hirsova 01:00 Slatina (Olt)
06:50

21:50 Pascani 21:50 Caransebes
06:55

01:00 Vaslui
06:55

21:50 Motca 21:50 Bucuresti 21:50 Lugoj
07:00

00:30 Craiova 00:30 Tandarei 00:30 Craiova 00:30 Tulcea 00:30 Tandarei
07:00

01:00 Tandarei 01:00 Tandarei 01:00 Negresti 01:00 Craiova 01:00 Craiova
07:00

21:50 Timisoara 21:50 Cristesti
07:05

01:00 Iasi
07:05

21:50 Arad 21:50 Timisesti
07:10

00:30 Filiasi 00:30 Braila 00:30 Filiasi
07:10

01:00 Podu Iloaiei 01:00 Filiasi 01:00 Filiasi
07:10

00:30 Galati
07:15

01:00 Deleni
07:15

21:50 Dumbrava 21:50 Targu Jiu
07:20

00:30 Rovinari 00:30 Rovinari
07:20

01:00 Rovinari 01:00 Rovinari
07:20

21:50 Petrosani 21:50 Targu Neamt
07:25

00:30 Tecuci
07:25

21:50 Piatra Neamt 21:50 Pitesti 21:50 Hateg
07:30

00:30 Isalnita 00:30 Isalnita
07:30

01:00 Isalnita 01:00 Hirlau 01:00 Isalnita
07:30

21:50 Bicaz
07:35

00:30 Barlad
07:35

21:50 Sovata 21:50 Calan
07:40

00:30 Targu Carbunesti 00:30 Targu Carbunesti
07:40

01:00 Targu Carbunesti 01:00 Targu Carbunesti
07:40

21:50 Poiana Largului
07:45

00:30 Motru 00:30 Husi 00:30 Motru
07:45

01:00 Targu Frumos 01:00 Motru 01:00 Motru
07:45

21:50 Ploiesti 21:50 Durau 21:50 Hunedoara
07:50

00:30 Resita 00:30 Resita
07:50

01:00 Pascani 01:00 Resita 01:00 Resita
07:50

21:50 Grinties
07:55

00:30 Caransebes 00:30 Caransebes
07:55

01:00 Caransebes 01:00 Caransebes
07:55

21:50 Borsec 21:50 Deva 21:50 Ramnicu Sarat
08:00

00:30 Lugoj 00:30 Slobozia 00:30 Lugoj 00:30 Buzau 00:30 Slobozia
08:00

01:00 Slobozia 01:00 Lugoj 01:00 Motca 01:00 Lugoj 01:00 Slobozia
08:00

21:50 Toplita
08:05

00:30 Timisoara 00:30 Timisoara
08:05

01:00 Timisoara 01:00 Cristesti 01:00 Timisoara
08:05

21:50 Miercurea Ciuc 21:50 Campina
08:10

00:30 Bucuresti 00:30 Arad 00:30 Focsani 00:30 Bucuresti 00:30 Arad
08:10

01:00 Arad 01:00 Timisesti 01:00 Arad 01:00 Bucuresti 01:00 Bucuresti
08:10

00:30 Marasesti
08:15

01:00 Dumbrava
08:15

21:50 Sinaia 21:50 Sfantu Gheorghe
08:20

00:30 Targu Jiu 00:30 Targu Jiu
08:20

01:00 Targu Jiu 01:00 Targu Jiu
08:20

00:30 Petrosani 00:30 Adjud 00:30 Petrosani
08:25

01:00 Petrosani 01:00 Petrosani
08:25

21:50 Morareni 21:50 Predeal 21:50 Simeria
08:30

00:30 Hateg 00:30 Hateg
08:30

01:00 Hateg 01:00 Hateg 01:00 Targu Neamt
08:30

00:30 Sascut
08:35

21:50 Orastie
08:40

00:30 Calan 00:30 Calan
08:40

01:00 Calan 01:00 Calan
08:40

00:30 Bacau
08:45

01:00 Piatra Neamt
08:45

21:50 Sebes
08:50

00:30 Hunedoara 00:30 Hunedoara
08:50

01:00 Hunedoara 01:00 Bicaz 01:00 Hunedoara
08:50

00:30 Roman
08:55

21:50 Reghin 21:50 Brasov 21:50 Lancram
09:00

00:30 Deva 00:30 Vaslui 00:30 Deva 00:30 Pitesti 00:30 Pitesti
09:00

01:00 Sovata 01:00 Pitesti 01:00 Pitesti 01:00 Deva 01:00 Deva
09:00

00:30 Negresti
09:05

01:00 Poiana Largului
09:05

21:50 Targu Secuiesc
09:10

00:30 Ramnicu Sarat 00:30 Ramnicu Sarat 00:30 Iasi
09:10

01:00 Ramnicu Sarat 01:00 Ramnicu Sarat 01:00 Durau
09:10

00:30 Podu Iloaiei
09:15

01:00 Grinties
09:15

21:50 Sfantu Gheorghe
09:20

00:30 Deleni 00:30 Campina 00:30 Campina
09:20

01:00 Borsec 01:00 Campina 01:00 Campina
09:20

00:30 Hirlau
09:25

21:50 Covasna 21:50 Alba Iulia 21:50 Medias
09:30

00:30 Sinaia 00:30 Targu Frumos 00:30 Sinaia
09:30

01:00 Sinaia 01:00 Toplita 01:00 Sinaia
09:30

00:30 Pascani
09:35

21:50 Teius 21:50 Targu Ocna 21:50 Sighisoara
09:40

00:30 Motca 00:30 Predeal 00:30 Predeal
09:40

01:00 Predeal 01:00 Predeal
09:40

00:30 Cristesti
09:45

01:00 Miercurea Ciuc
09:45

21:50 Onesti 21:50 Aiud
09:50

00:30 Brasov 00:30 Timisesti 00:30 Brasov
09:50

01:00 Brasov 01:00 Sfantu Gheorghe 01:00 Brasov
09:50

00:30 Dumbrava
09:55

01:00 Morareni
09:55

21:50 Targu Mures 21:50 Comanesti 21:50 Unirea
10:00

00:30 Targu Neamt 00:30 Targu Secuiesc 00:30 Targu Secuiesc
10:00

01:00 Targu Secuiesc 01:00 Reghin 01:00 Targu Secuiesc
10:00

21:50 Falticeni
10:05

00:30 Sfantu Gheorghe 00:30 Sfantu Gheorghe 00:30 Piatra Neamt
10:05

01:00 Medias 01:00 Sfantu Gheorghe 01:00 Sfantu Gheorghe
10:05

21:50 Moinesti 21:50 Turda 21:50 Suceava
10:10

00:30 Covasna 00:30 Bicaz 00:30 Covasna
10:10

01:00 Sighisoara 01:00 Covasna 01:00 Covasna
10:10

21:50 Dolhasca
10:15

00:30 Sovata
10:15

01:00 Targu Mures
10:15

21:50 Veresti 21:50 Fagaras
10:20

00:30 Poiana Largului 00:30 Targu Ocna 00:30 Targu Ocna
10:20

01:00 Targu Ocna 01:00 Targu Ocna 01:00 Falticeni
10:20

21:50 Darabani
10:25

00:30 Durau
10:25

01:00 Suceava
10:25

21:50 Vestem 21:50 Stefanesti
10:30

00:30 Onesti 00:30 Onesti
10:30

01:00 Onesti 01:00 Onesti
10:30

21:50 Botosani
10:35

21:50 Gura Humorului
10:40

00:30 Comanesti 00:30 Grinties 00:30 Comanesti
10:40

01:00 Comanesti 01:00 Comanesti
10:40

21:50 Campulung Moldovenesc
10:45

01:00 Stefanesti
10:45

21:50 Iacobeni 21:50 Ramnicu Valcea
10:50

00:30 Moinesti 00:30 Moinesti
10:50

01:00 Botosani 01:00 Moinesti 01:00 Moinesti
10:50

21:50 Borsa
10:53

00:30 Borsec
10:55

01:00 Gura Humorului
10:55

21:50 Sibiu 21:50 Vatra Dornei
11:00

00:30 Toplita 00:30 Fagaras 00:30 Simeria 00:30 Fagaras 00:30 Simeria
11:00

01:00 Fagaras 01:00 Fagaras 01:00 Simeria 01:00 Campulung Moldovenesc 01:00 Simeria
11:00

21:50 Prundu Bargaului
11:05

00:30 Miercurea Ciuc
11:05

21:50 Miercurea Sibiului 21:50 Bistrita
11:10

00:30 Vestem 00:30 Sfantu Gheorghe 00:30 Vestem
11:10

01:00 Vestem 01:00 Iacobeni 01:00 Vestem
11:10

21:50 Beclean
11:15

21:50 Baia Mare 21:50 Sighisoara
11:20

00:30 Morareni 00:30 Ramnicu Valcea 00:30 Orastie 00:30 Ramnicu Valcea 00:30 Orastie
11:20

01:00 Borsa 01:00 Orastie 01:00 Orastie 01:00 Ramnicu Valcea 01:00 Ramnicu Valcea
11:20

21:50 Dej
11:25

21:50 Cluj Napoca 21:50 Medias
11:30

00:30 Reghin 00:30 Sibiu 00:30 Sebes 00:30 Sibiu 00:30 Sebes
11:30

01:00 Sebes 01:00 Sibiu 01:00 Sibiu 01:00 Sebes
11:30

00:30 Lancram 00:30 Miercurea Sibiului 00:30 Lancram 00:30 Sighisoara 00:30 Miercurea Sibiului
11:40

01:00 Miercurea Sibiului 01:00 Miercurea Sibiului 01:00 Lancram 01:00 Lancram
11:40

00:30 Targu Mures
11:45

00:30 Sighisoara 00:30 Alba Iulia 00:30 Sighisoara 00:30 Alba Iulia
11:50

01:00 Sighisoara 01:00 Sighisoara 01:00 Alba Iulia 01:00 Alba Iulia
11:50

00:30 Falticeni
11:55

21:50 Cluj Napoca
12:00

00:30 Suceava 00:30 Medias 00:30 Medias
12:00

01:00 Medias 01:00 Vatra Dornei 01:00 Medias
12:00

00:30 Dolhasca
12:05

01:00 Prundu Bargaului
12:05

00:30 Teius 00:30 Veresti 00:30 Teius
12:10

01:00 Teius 01:00 Bistrita 01:00 Teius
12:10

00:30 Darabani
12:15

00:30 Aiud 00:30 Aiud 00:30 Stefanesti
12:20

01:00 Aiud 01:00 Aiud
12:20

00:30 Botosani
12:25

21:50 Gilau
12:30

00:30 Unirea 00:30 Unirea
12:30

01:00 Beclean 01:00 Unirea 01:00 Unirea
12:30

00:30 Gura Humorului
12:35

00:30 Campulung Moldovenesc 00:30 Turda 00:30 Turda
12:40

01:00 Turda 01:00 Turda 01:00 Baia Mare
12:40

00:30 Iacobeni
12:45

01:00 Dej
12:45

00:30 Borsa
12:55

01:00 Cluj Napoca
12:55

21:50 Huedin
13:00

00:30 Vatra Dornei
13:00

01:00 Cluj Napoca
13:00

00:30 Prundu Bargaului
13:10

00:30 Bistrita
13:15

00:30 Beclean
13:20

00:30 Baia Mare
13:25

00:30 Dej
13:30

00:30 Cluj Napoca
13:35

00:30 Cluj Napoca
13:40

00:30 Gilau
13:45

00:30 Huedin
13:50

21:50 Negreni
14:00

00:30 Cluj Napoca 00:30 Cluj Napoca 00:30 Cluj Napoca 00:30 Cluj Napoca
14:00

01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca 01:00 Gilau 01:00 Cluj Napoca
14:00

21:50 Piatra Craiului
15:00

00:30 Negreni
15:00

01:00 Huedin
15:00

21:50 Beius
15:30

01:00 Negreni
15:30

21:50 Alesd
16:00

00:30 Piatra Craiului
16:00

01:00 Piatra Craiului
16:00

00:30 Beius
16:10

01:00 Beius
16:30

01:00 Alesd
16:40

00:30 Alesd
17:00

00:30 Oradea
18:00

01:00 Oradea
18:00

00:30 Bors
18:30

21:50 Oradea
19:00

01:00 Bors
19:00

00:30 Budapesta
23:00

01:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.