Grafenstein, Peco OMW, km 298, A2 - Mersul autobuzelor Klagenfurt Austria

Grafenstein, Peco OMW, km 298, A2

Klagenfurt, Austria

Plecări
Ora Către
04:10
02:35 L'Hospitalet de l'Infant 14:00 Zujar 12:10 Almeria 06:45 Ontinyent 10:30 Puerto Lumbreras 08:40 Elche 04:40 Valencia 04:10 Castellon de la Plana 08:45 Padova 11:30 Piacenza 13:50 Savona 16:45 Cannes 21:30 Narbonne 04:40 Villach 06:15 La Roda 08:30 Villamayor de Santiago 10:00 Madrid 09:30 Alcazar de San Juan 11:20 El Ejido 13:05 Castell de Ferro 16:15 Malaga 17:30 Vidauban 14:35 Guadix 07:15 Oliva 12:45 Roquetas de Mar 11:40 Vera 08:30 Alicante 06:00 Xativa 00:15 Girona 09:05 Vicenza 12:30 Tortona 15:20 Imperia 18:40 Lancon-Provence 23:20 Figueras 22:20 Perpignan 07:30 Las Pedroneras 08:45 Horcajo de Santiago 02:00 Arganda del Rey 10:00 Villacanas 11:45 Berja 13:35 Motril 20:20 Nimes 11:35 Tabernas 18:20 Aix-en-Provence 14:45 Benalua de las Villas 07:40 Denia 11:15 Huercal Overa 10:00 Lorca 06:30 Aielo de Malferit 01:30 Barcelona 01:00 Barcelona 09:20 Verona 13:00 Ovada 15:40 San Remo 20:45 Montpellier 06:50 Udine 05:00 Almansa 08:00 Miguel Esteban 08:55 Fuente de Pedro Naharro 08:30 Tomelloso 10:50 Villa de Don Fadrique 12:15 Matagorda 14:05 Salobrena 03:20 Benicarlo 12:35 Albox 13:45 Baza 02:55 Baix Ebre 15:35 Granada 07:00 Alcoi 12:30 Almeria 09:30 Murcia 08:00 Benidorm 02:00 Tarragona 08:30 Venetia 10:35 Brescia 13:15 Genova 16:05 Nice 21:10 Beziers 06:10 Tarvisio 05:45 Albacete 08:10 Quintanar de la Orden 09:05 Tarancon 09:00 Pedro Munoz 11:15 Corral de Almaguer 12:35 Adra 14:50 Almunecar 12:00 Almeria
19:00
04:00 Budapesta 10:30 Piatra Craiului 12:00 Cluj Napoca 12:40 Beclean 13:20 Borsa 14:00 Botosani 15:00 Dolhasca 16:15 Sighisoara 17:00 Sfantu Gheorghe 17:40 Grinties 18:15 Bicaz 18:35 Timisesti 18:55 Targu Frumos 19:30 Iasi 20:20 Bacau 21:00 Focsani 21:30 Tecuci 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 11:30 Fagaras 12:50 Calan 12:40 Targu Ocna 12:00 Orastie 14:30 Brasov 11:00 Teius 15:40 Ramnicu Sarat 10:00 Cluj Napoca 17:30 Slobozia 11:30 Fagaras 17:30 Mangalia 12:40 Targu Ocna 10:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 06:40 Bors 12:50 Calan 17:20 Alexandria 07:00 Oradea 10:40 Negreni 12:10 Cluj Napoca 12:50 Bistrita 13:30 Iacobeni 14:15 Stefanesti 15:15 Suceava 16:30 Medias 17:10 Miercurea Ciuc 17:50 Durau 18:20 Piatra Neamt 18:40 Cristesti 19:00 Harlau 19:40 Negresti 20:30 Sascut 21:05 Buzau 21:40 Galati 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 10:50 Sibiu 13:30 Targu Jiu 11:45 Moinesti 12:40 Hunedoara 12:55 Covasna 11:45 Sebes 14:50 Predeal 10:45 Aiud 16:00 Ploiesti 10:50 Sibiu 18:00 Tandarei 11:45 Moinesti 20:00 Constanta 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 10:00 Alesd 11:00 Huedin 12:20 Dej 13:00 Prundu Bargaului 13:40 Campulung Moldovenesc 14:30 Darabani 15:30 Falticeni 16:45 Reghin 17:20 Toplita 18:00 Poiana Largului 18:25 Targu Neamt 18:45 Motca 19:10 Deleni 19:50 Vaslui 20:40 Adjud 21:20 Husi 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 10:30 Unirea 14:15 Lugoj 11:00 Ramnicu Valcea 13:15 Petrosani 12:00 Comanesti 12:30 Deva 13:35 Sfantu Gheorghe 11:30 Lancram 15:00 Sinaia 10:30 Unirea 16:30 Pitesti 11:00 Ramnicu Valcea 18:30 Hirsova 12:00 Comanesti 10:45 Miercurea Sibiului 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 21:50 Braila 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 10:10 Beius 11:30 Gilau 12:30 Baia Mare 13:10 Vatra Dornei 13:50 Gura Humorului 14:45 Veresti 15:45 Targu Mures 16:50 Morareni 17:30 Borsec 18:10 Sovata 18:30 Dumbrava 18:50 Pascani 19:20 Podu Iloaiei 20:10 Roman 20:50 Marasesti 21:25 Barlad 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 10:15 Turda 14:00 Timisoara 11:15 Vestem 13:00 Hateg 12:20 Onesti 12:15 Simeria 14:10 Targu Secuiesc 11:15 Alba Iulia 15:20 Campina 10:15 Turda 17:00 Bucuresti 11:15 Vestem 17:00 Medgidia 12:20 Onesti 10:15 Medias 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 22:00 Tulcea 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria
Sosiri
De la Ora

04:10 Dorohoi
00:00

04:10 Baltati
00:20

04:10 Targu Frumos 04:10 Botosani 04:10 Viena
00:30

04:10 Ruginoasa
00:40

04:10 Pascani
00:45

04:10 Cristesti 04:10 Radauti
01:00

04:10 Wiener Neustadt
01:15

04:10 Falticeni
01:30

04:10 Ilz
02:20

04:10 Suceava
02:30

04:10 Gleisdorf
02:35

04:10 Ilisesti
02:45

04:10 Graz 04:10 Paltinoasa
03:00

04:10 Gura Humorului
03:15

04:10 Campulung Moldovenesc
03:40

04:10 Griffen
03:50

04:10 Griffen
04:00

04:10 Iacobeni
04:15

04:10 Vatra Dornei
04:30

04:10 Pitesti
05:00

05:00 Giurgiu 05:00 Constanta 05:00 Tulcea 05:00 Giurgiu 05:00 Constanta
06:00

05:00 Braila
06:05

05:00 Turnu Magurele 05:00 Galati 05:00 Turnu Magurele
06:10

05:00 Tecuci
06:15

05:00 Corabia 05:00 Barlad 05:00 Corabia
06:20

05:00 Husi
06:25

05:00 Alexandria 05:00 Alexandria 05:00 Mangalia 05:00 Buzau 05:00 Mangalia
06:30

05:00 Focsani
06:35

05:00 Filiasi 05:00 Marasesti 05:00 Medgidia 05:00 Medgidia 05:00 Filiasi
06:40

05:00 Adjud
06:45

05:00 Hirsova 05:00 Hirsova 05:00 Slatina (Olt) 05:00 Sascut 05:00 Slatina (Olt)
06:50

05:00 Bacau
06:55

04:10 Feldru
07:00

05:00 Tandarei 05:00 Craiova 05:00 Roman 05:00 Craiova 05:00 Tandarei
07:00

05:00 Vaslui
07:05

05:00 Filiasi 05:00 Filiasi 05:00 Negresti
07:10

05:00 Iasi
07:15

05:00 Rovinari 05:00 Podu Iloaiei 05:00 Rovinari
07:20

05:00 Deleni
07:25

05:00 Isalnita 05:00 Harlau 05:00 Isalnita
07:30

05:00 Targu Frumos
07:35

05:00 Pascani 05:00 Targu Carbunesti 05:00 Targu Carbunesti
07:40

05:00 Motru 05:00 Motru 05:00 Motca
07:45

05:00 Resita 05:00 Cristesti 05:00 Resita
07:50

05:00 Timisesti 05:00 Caransebes 05:00 Caransebes
07:55

04:10 Bistrita
08:00

05:00 Dumbrava 05:00 Lugoj 05:00 Slobozia 05:00 Lugoj 05:00 Slobozia
08:00

05:00 Timisoara 05:00 Timisoara
08:05

05:00 Arad 05:00 Bucuresti 05:00 Bucuresti 05:00 Arad
08:10

05:00 Targu Neamt
08:15

05:00 Targu Jiu 05:00 Targu Jiu
08:20

05:00 Petrosani 05:00 Petrosani
08:25

05:00 Hateg 05:00 Piatra Neamt 05:00 Hateg
08:30

04:10 Beclean
08:40

05:00 Calan 05:00 Calan
08:40

05:00 Bicaz
08:45

05:00 Hunedoara 05:00 Hunedoara
08:50

05:00 Pitesti 05:00 Poiana Largului 05:00 Deva 05:00 Pitesti 05:00 Deva
09:00

04:10 Dej
09:10

05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Durau 05:00 Ramnicu Sarat
09:10

05:00 Campina 05:00 Grinties 05:00 Campina
09:20

05:00 Borsec 05:00 Sinaia 05:00 Sinaia
09:30

05:00 Predeal 05:00 Toplita 05:00 Predeal
09:40

05:00 Brasov 05:00 Miercurea Ciuc 05:00 Brasov
09:50

05:00 Targu Secuiesc 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Targu Secuiesc
10:00

05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Sfantu Gheorghe
10:05

05:00 Covasna 05:00 Covasna
10:10

05:00 Morareni 05:00 Targu Ocna 05:00 Targu Ocna
10:20

04:10 Cluj Napoca
10:30

05:00 Reghin 05:00 Onesti 05:00 Onesti
10:30

05:00 Comanesti 05:00 Sighisoara 05:00 Comanesti
10:40

04:10 Turda
10:50

05:00 Moinesti 05:00 Moinesti 05:00 Targu Mures
10:50

05:00 Falticeni 05:00 Simeria 05:00 Fagaras 05:00 Simeria 05:00 Fagaras
11:00

05:00 Suceava
11:05

05:00 Dolhasca 05:00 Vestem 05:00 Vestem
11:10

04:10 Unirea
11:15

05:00 Veresti
11:15

05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Orastie 05:00 Darabani 05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Orastie
11:20

05:00 Stefanesti
11:25

04:10 Aiud
11:30

05:00 Sibiu 05:00 Sebes 05:00 Sibiu 05:00 Botosani 05:00 Sebes
11:30

05:00 Gura Humorului
11:35

05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Lancram 05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Lancram
11:40

04:10 Teius
11:45

05:00 Iacobeni
11:45

05:00 Alba Iulia 05:00 Borsa 05:00 Sighisoara 05:00 Alba Iulia 05:00 Sighisoara
11:50

05:00 Vatra Dornei
11:55

05:00 Prundu Bargaului 05:00 Medias 05:00 Medias
12:00

05:00 Bistrita
12:05

04:10 Alba Iulia
12:10

05:00 Beclean 05:00 Teius 05:00 Teius
12:10

05:00 Baia Mare
12:15

04:10 Sebes
12:20

05:00 Aiud 05:00 Dej 05:00 Aiud
12:20

05:00 Unirea 05:00 Cluj Napoca 05:00 Unirea
12:30

05:00 Turda 05:00 Cluj Napoca 05:00 Turda
12:40

04:10 Simeria
12:50

05:00 Gilau
13:00

04:10 Deva
14:00

05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca 05:00 Huedin 05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca
14:00

05:00 Negreni
15:00

05:00 Piatra Craiului
16:00

04:10 Arad
17:00

05:00 Beius
17:00

04:10 Pecica
17:30

04:10 Nadlac
18:00

05:00 Alesd
18:00

05:00 Oradea
18:30

05:00 Bors
19:00

04:10 Budapesta
22:30

05:00 Budapesta
23:00

04:10 Iasi 04:10 Darabani
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.