La adresa - Mersul autobuzelor Innsbruck Austria

La adresa

Innsbruck, Austria

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
17:00
09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:05 Turnu Magurele 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 12:55 Alexandria 09:00 Turda 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:00 Corabia 09:10 Unirea 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud
18:20
17:45 Barlad 17:20 Buzau 16:55 Ramnicu Sarat 16:30 Iasi 15:10 Bicaz 13:50 Piatra Neamt 12:50 Buhusi 12:00 Bucuresti 09:00 Brasov 07:00 Orastie 05:10 Arad 17:35 Urziceni 17:15 Dorohoi 16:50 Focsani 16:00 Falticeni 15:00 Roman 13:40 Adjud 12:30 Targu Ocna 11:30 Onesti 08:30 Fagaras 06:30 Deva 04:00 Nadlac 17:30 Harlau 17:10 Braila 16:45 Suceava 15:45 Targu Frumos 14:45 Targu Neamt 13:00 Bacau 12:15 Comanesti 10:30 Ploiesti 08:00 Sibiu 06:00 Lugoj 17:40 Husi 17:25 Vaslui 17:00 Botosani 16:40 Galati 15:30 Pascani 14:40 Tecuci 12:55 Roznov 12:05 Moinesti 10:00 Targu Secuiesc 07:30 Sebes 05:30 Timisoara
Sosiri
De la Ora

05:40 Constanta
00:05

05:40 Mangalia
00:10

05:40 Medgidia
00:15

05:40 Cernavoda
00:30

05:40 Giurgiu
01:00

05:40 Alexandria
01:05

05:40 Fetesti
01:10

05:40 Braila
01:20

05:40 Tulcea
01:30

05:40 Calarasi
02:00

05:40 Galati
02:10

05:40 Slobozia
03:00

05:40 Tecuci
03:10

05:40 Ramnicu Sarat
03:20

05:40 Barlad
03:30

05:40 Husi
03:50

05:40 Bucuresti
04:00

04:00 Tulcea
04:00

05:40 Buzau
04:10

04:00 Braila
04:10

05:40 Focsani
04:20

04:00 Galati
04:20

05:40 Vaslui
04:30

04:00 Tecuci
04:30

05:40 Harlau
04:40

05:40 Roman
05:00

04:00 Barlad 04:00 Giurgiu 04:00 Giurgiu
05:00

05:40 Adjud
05:10

04:00 Husi 04:00 Turnu Magurele 04:00 Turnu Magurele
05:10

05:40 Bacau
05:15

05:40 Slatina (Olt)
05:20

04:00 Corabia 04:00 Corabia
05:20

05:40 Radauti
05:25

05:40 Iasi
05:30

04:00 Alexandria 04:00 Buzau 04:00 Alexandria
05:30

05:40 Dorohoi
05:35

05:40 Targu Frumos
05:40

04:00 Slatina (Olt) 04:00 Focsani 04:00 Slatina (Olt)
05:40

05:40 Targoviste
05:45

05:40 Urziceni
05:47

05:40 Ploiesti
05:50

04:00 Marasesti
05:50

05:40 Targu Neamt
05:55

04:00 Adjud
05:55

05:40 Buhusi
05:57

05:40 Roznov
05:58

05:40 Piatra Neamt
06:00

04:00 Constanta 04:00 Constanta 04:00 Sascut 04:00 Craiova 04:00 Craiova
06:00

04:00 Mangalia 04:00 Bacau 04:00 Mangalia
06:05

05:40 Onesti
06:10

04:00 Roman 04:00 Filiasi 04:00 Filiasi
06:10

04:00 Vaslui 04:00 Medgidia 04:00 Medgidia
06:15

05:40 Botosani
06:20

04:00 Rovinari 04:00 Hirsova 04:00 Hirsova 04:00 Rovinari 04:00 Negresti
06:20

04:00 Tandarei 04:00 Tandarei
06:25

05:40 Pascani
06:30

04:00 Slobozia 04:00 Isalnita 04:00 Iasi 04:00 Isalnita 04:00 Slobozia
06:30

04:00 Podu Iloaiei
06:35

05:40 Craiova
06:40

04:00 Deleni 04:00 Targu Carbunesti 04:00 Targu Carbunesti
06:40

04:00 Motru 04:00 Hirlau 04:00 Motru
06:45

05:40 Suceava
06:50

04:00 Resita 04:00 Resita 04:00 Targu Frumos
06:50

04:00 Pascani 04:00 Caransebes 04:00 Caransebes
06:55

05:40 Filiasi
07:00

04:00 Motca 04:00 Bucuresti 04:00 Bucuresti 04:00 Lugoj 04:00 Lugoj
07:00

04:00 Timisoara 04:00 Cristesti 04:00 Timisoara
07:05

04:00 Arad 04:00 Arad 04:00 Timisesti
07:10

05:40 Pitesti
07:20

04:00 Dumbrava 04:00 Targu Jiu 04:00 Targu Jiu
07:20

04:00 Petrosani 04:00 Targu Neamt 04:00 Petrosani
07:25

05:40 Targu Secuiesc
07:30

04:00 Piatra Neamt 04:00 Hateg 04:00 Pitesti 04:00 Hateg 04:00 Pitesti
07:30

04:00 Bicaz
07:35

04:00 Sovata 04:00 Calan 04:00 Calan
07:40

04:00 Poiana Largului
07:45

04:00 Ploiesti 04:00 Hunedoara 04:00 Hunedoara 04:00 Durau 04:00 Ploiesti
07:50

04:00 Grinties
07:55

05:40 Brasov
08:00

04:00 Borsec 04:00 Deva 04:00 Ramnicu Sarat 04:00 Ramnicu Sarat 04:00 Deva
08:00

04:00 Toplita
08:05

05:40 Bicaz
08:10

04:00 Campina 04:00 Miercurea Ciuc 04:00 Campina
08:10

05:40 Ramnicu Valcea
08:15

05:40 Falticeni
08:20

04:00 Sinaia 04:00 Sinaia 04:00 Sfantu Gheorghe
08:20

05:40 Gura Humorului
08:30

04:00 Morareni 04:00 Predeal 04:00 Simeria 04:00 Simeria 04:00 Predeal
08:30

05:40 Moinesti
08:40

04:00 Orastie 04:00 Orastie
08:40

05:40 Fagaras
08:45

04:00 Sebes 04:00 Sebes
08:50

05:40 Comanesti
09:00

04:00 Reghin 04:00 Lancram 04:00 Brasov 04:00 Brasov 04:00 Lancram
09:00

05:40 Targu Jiu
09:10

04:00 Targu Secuiesc 04:00 Targu Secuiesc
09:10

05:40 Campulung Moldovenesc
09:20

04:00 Sfantu Gheorghe 04:00 Sfantu Gheorghe
09:20

05:40 Targu Ocna
09:30

04:00 Covasna 04:00 Alba Iulia 04:00 Alba Iulia 04:00 Medias 04:00 Covasna
09:30

05:40 Gheorgheni
09:35

05:40 Reghin
09:40

04:00 Teius 04:00 Targu Ocna 04:00 Targu Ocna 04:00 Sighisoara 04:00 Teius
09:40

05:40 Drobeta Turnu Severin
09:45

04:00 Onesti 04:00 Onesti 04:00 Aiud 04:00 Aiud
09:50

05:40 Toplita Gara
10:00

04:00 Targu Mures 04:00 Comanesti 04:00 Comanesti 04:00 Unirea 04:00 Unirea
10:00

04:00 Falticeni
10:05

05:40 Sighisoara
10:10

04:00 Moinesti 04:00 Turda 04:00 Turda 04:00 Suceava 04:00 Moinesti
10:10

05:40 Orastie
10:15

04:00 Dolhasca
10:15

05:40 Deva
10:20

04:00 Veresti 04:00 Fagaras 04:00 Fagaras
10:20

05:40 Caransebes
10:25

04:00 Darabani
10:25

05:40 Targu Mures
10:30

04:00 Vestem 04:00 Vestem 04:00 Stefanesti
10:30

05:40 Vatra Dornei
10:35

04:00 Botosani
10:35

04:00 Gura Humorului
10:40

04:00 Campulung Moldovenesc
10:45

04:00 Iacobeni 04:00 Ramnicu Valcea 04:00 Ramnicu Valcea
10:50

04:00 Borsa
10:53

05:40 Resita
11:00

04:00 Sibiu 04:00 Vatra Dornei 04:00 Sibiu
11:00

04:00 Prundu Bargaului
11:05

05:40 Blaj
11:10

04:00 Miercurea Sibiului 04:00 Miercurea Sibiului 04:00 Bistrita
11:10

05:40 Sibiu
11:15

04:00 Beclean
11:15

04:00 Baia Mare 04:00 Sighisoara 04:00 Sighisoara
11:20

04:00 Dej
11:25

05:40 Medias
11:30

04:00 Cluj Napoca 04:00 Medias 04:00 Medias
11:30

05:40 Sebes
11:35

05:40 Alba Iulia
12:00

04:00 Cluj Napoca
12:00

05:40 Bistrita
12:10

05:40 Lugoj
12:20

05:40 Aiud
12:30

04:00 Gilau
12:30

05:40 Beclean
12:35

05:40 Dej
13:00

04:00 Huedin
13:00

05:40 Turda
13:15

05:40 Gherla
13:30

05:40 Cluj Napoca
14:00

04:00 Negreni
14:00

05:40 Timisoara
14:10

05:40 Huedin
15:00

04:00 Piatra Craiului
15:00

04:00 Beius
15:30

05:40 Arad
16:00

04:00 Alesd
16:00

05:40 Oradea
17:00

05:40 Nadlac
17:10

04:00 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.