La adresa - Mersul autobuzelor Graz Austria

La adresa

Graz, Austria

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
15:10
07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 12:25 Motru 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita
Sosiri
De la Ora

05:30 Tulcea
04:00

05:30 Braila
04:10

05:30 Galati
04:20

05:30 Tecuci
04:30

05:30 Giurgiu 05:30 Giurgiu 05:30 Barlad
05:00

05:30 Turnu Magurele 05:30 Turnu Magurele 05:30 Husi
05:10

05:30 Corabia 05:30 Corabia
05:20

05:30 Buzau 05:30 Alexandria 05:30 Alexandria
05:30

05:30 Slatina (Olt) 05:30 Focsani 05:30 Slatina (Olt)
05:40

05:30 Marasesti
05:50

05:30 Adjud
05:55

05:30 Craiova 05:30 Sascut 05:30 Craiova 05:30 Constanta 05:30 Constanta
06:00

05:30 Bacau 05:30 Mangalia 05:30 Mangalia
06:05

05:30 Filiasi 05:30 Roman 05:30 Filiasi
06:10

05:30 Medgidia 05:30 Medgidia 05:30 Vaslui
06:15

05:30 Negresti 05:30 Rovinari 05:30 Hirsova 05:30 Hirsova 05:30 Rovinari
06:20

05:30 Tandarei 05:30 Tandarei
06:25

05:30 Isalnita 05:30 Iasi 05:30 Slobozia 05:30 Slobozia 05:30 Isalnita
06:30

05:30 Podu Iloaiei
06:35

05:30 Targu Carbunesti 05:30 Targu Carbunesti 05:30 Deleni
06:40

05:30 Hirlau 05:30 Motru 05:30 Motru
06:45

05:30 Targu Frumos 05:30 Resita 05:30 Resita
06:50

05:30 Caransebes 05:30 Pascani 05:30 Caransebes
06:55

05:30 Bucuresti 05:30 Lugoj 05:30 Lugoj 05:30 Motca 05:30 Bucuresti
07:00

05:30 Cristesti 05:30 Timisoara 05:30 Timisoara
07:05

05:30 Timisesti 05:30 Arad 05:30 Arad
07:10

05:30 Targu Jiu 05:30 Dumbrava 05:30 Targu Jiu
07:20

05:30 Petrosani 05:30 Petrosani 05:30 Targu Neamt
07:25

05:30 Piatra Neamt 05:30 Hateg 05:30 Pitesti 05:30 Hateg 05:30 Pitesti
07:30

05:30 Bicaz
07:35

05:30 Calan 05:30 Calan 05:30 Sovata
07:40

05:30 Poiana Largului
07:45

05:30 Durau 05:30 Hunedoara 05:30 Ploiesti 05:30 Ploiesti 05:30 Hunedoara
07:50

05:30 Grinties
07:55

05:30 Deva 05:30 Borsec 05:30 Deva 05:30 Ramnicu Sarat 05:30 Ramnicu Sarat
08:00

05:30 Toplita
08:05

05:30 Miercurea Ciuc 05:30 Campina 05:30 Campina
08:10

05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Sinaia 05:30 Sinaia
08:20

05:30 Predeal 05:30 Morareni 05:30 Predeal 05:30 Simeria 05:30 Simeria
08:30

05:30 Orastie 05:30 Orastie
08:40

05:30 Sebes 05:30 Sebes
08:50

05:30 Lancram 05:30 Brasov 05:30 Brasov 05:30 Lancram 05:30 Reghin
09:00

05:30 Targu Secuiesc 05:30 Targu Secuiesc
09:10

05:30 Sfantu Gheorghe 05:30 Sfantu Gheorghe
09:20

05:30 Medias 05:30 Covasna 05:30 Covasna 05:30 Alba Iulia 05:30 Alba Iulia
09:30

05:30 Targu Ocna 05:30 Targu Ocna 05:30 Sighisoara 05:30 Teius 05:30 Teius
09:40

05:30 Onesti 05:30 Aiud 05:30 Aiud 05:30 Onesti
09:50

05:30 Unirea 05:30 Targu Mures 05:30 Comanesti 05:30 Comanesti 05:30 Unirea
10:00

05:30 Falticeni
10:05

05:30 Suceava 05:30 Moinesti 05:30 Moinesti 05:30 Turda 05:30 Turda
10:10

05:30 Dolhasca
10:15

05:30 Fagaras 05:30 Fagaras 05:30 Veresti
10:20

05:30 Darabani
10:25

05:30 Stefanesti 05:30 Vestem 05:30 Vestem
10:30

05:30 Botosani
10:35

05:30 Gura Humorului
10:40

05:30 Campulung Moldovenesc
10:45

05:30 Iacobeni 05:30 Ramnicu Valcea 05:30 Ramnicu Valcea
10:50

05:30 Borsa
10:53

05:30 Vatra Dornei 05:30 Sibiu 05:30 Sibiu
11:00

05:30 Prundu Bargaului
11:05

05:30 Miercurea Sibiului 05:30 Miercurea Sibiului 05:30 Bistrita
11:10

05:30 Beclean
11:15

05:30 Sighisoara 05:30 Baia Mare 05:30 Sighisoara
11:20

05:30 Dej
11:25

05:30 Medias 05:30 Medias 05:30 Cluj Napoca
11:30

05:30 Cluj Napoca
12:00

05:30 Gilau
12:30

05:30 Huedin
13:00

05:30 Negreni
14:00

05:30 Piatra Craiului
15:00

05:30 Beius
15:30

05:30 Alesd
16:00

05:30 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.