Bregenz - Mersul autobuzelor Bregenz Austria

Bregenz

Bregenz, Austria

Adresă: Fritz-Mayer-Platz 1

Plecări
Ora Către
11:00 Romfour
06:00 Oradea 11:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 18:30 Falticeni 07:00 Alesd 12:30 Gherla 15:30 Vatra Dornei 08:30 Cornitel 13:00 Dej 16:30 Campulung Moldovenesc 02:30 Budapesta 09:00 Huedin 13:30 Beclean 17:30 Gura Humorului
12:00 Romfour
17:00 Gura Humorului 09:00 Huedin 13:00 Beclean 18:00 Falticeni 02:00 Budapesta 10:00 Cluj Napoca 14:00 Bistrita 15:00 Vatra Dornei 08:00 Cornitel 06:00 Oradea 11:00 Gherla 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Alesd 12:00 Dej
16:30
13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 14:00 Constanta 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa
Sosiri
De la Ora

04:30 Tulcea
04:00

04:30 Braila
04:10

04:30 Galati
04:20

04:30 Tecuci
04:30

04:30 Giurgiu 04:30 Giurgiu 04:30 Barlad
05:00

04:30 Husi 04:30 Turnu Magurele 04:30 Turnu Magurele
05:10

04:30 Corabia 04:30 Corabia
05:20

04:30 Buzau 04:30 Alexandria 04:30 Alexandria
05:30

04:30 Slatina (Olt) 04:30 Focsani 04:30 Slatina (Olt)
05:40

04:30 Marasesti
05:50

04:30 Adjud
05:55

04:30 Constanta 04:30 Constanta 04:30 Sascut 04:30 Craiova 04:30 Craiova
06:00

04:30 Bacau 04:30 Mangalia 04:30 Mangalia
06:05

04:30 Filiasi 04:30 Filiasi 04:30 Roman
06:10

04:30 Vaslui 04:30 Medgidia 04:30 Medgidia
06:15

04:30 Rovinari 04:30 Hirsova 04:30 Rovinari 04:30 Hirsova 04:30 Negresti
06:20

04:30 Tandarei 04:30 Tandarei
06:25

04:30 Iasi 04:30 Isalnita 04:30 Slobozia 04:30 Isalnita 04:30 Slobozia
06:30

04:30 Podu Iloaiei
06:35

04:30 Deleni 04:30 Targu Carbunesti 04:30 Targu Carbunesti
06:40

04:30 Hirlau 04:30 Motru 04:30 Motru
06:45

04:30 Resita 04:30 Resita 04:30 Targu Frumos
06:50

04:30 Caransebes 04:30 Caransebes 04:30 Pascani
06:55

04:30 Motca 04:30 Bucuresti 04:30 Bucuresti 04:30 Lugoj 04:30 Lugoj
07:00

04:30 Cristesti 04:30 Timisoara 04:30 Timisoara
07:05

04:30 Arad 04:30 Arad 04:30 Timisesti
07:10

04:30 Targu Jiu 04:30 Targu Jiu 04:30 Dumbrava
07:20

04:30 Targu Neamt 04:30 Petrosani 04:30 Petrosani
07:25

04:30 Piatra Neamt 04:30 Hateg 04:30 Pitesti 04:30 Hateg 04:30 Pitesti
07:30

04:30 Bicaz
07:35

04:30 Calan 04:30 Calan 04:30 Sovata
07:40

04:30 Poiana Largului
07:45

04:30 Hunedoara 04:30 Hunedoara 04:30 Durau 04:30 Ploiesti 04:30 Ploiesti
07:50

04:30 Grinties
07:55

04:30 Ramnicu Sarat 04:30 Ramnicu Sarat 04:30 Deva 04:30 Deva 04:30 Borsec
08:00
Romfour
17:00 Falticeni
08:00
Romfour
15:00 Falticeni
08:00

04:30 Toplita
08:05

04:30 Campina 04:30 Miercurea Ciuc 04:30 Campina
08:10

04:30 Sinaia 04:30 Sinaia 04:30 Sfantu Gheorghe
08:20

04:30 Simeria 04:30 Simeria 04:30 Predeal 04:30 Morareni 04:30 Predeal
08:30

04:30 Orastie 04:30 Orastie
08:40

04:30 Sebes 04:30 Sebes
08:50

04:30 Reghin 04:30 Lancram 04:30 Brasov 04:30 Lancram 04:30 Brasov
09:00
Romfour
17:00 Gura Humorului
09:00
Romfour
15:00 Gura Humorului
09:00

04:30 Targu Secuiesc 04:30 Targu Secuiesc
09:10

04:30 Sfantu Gheorghe 04:30 Sfantu Gheorghe
09:20

04:30 Alba Iulia 04:30 Alba Iulia 04:30 Medias 04:30 Covasna 04:30 Covasna
09:30

04:30 Targu Ocna 04:30 Targu Ocna 04:30 Sighisoara 04:30 Teius 04:30 Teius
09:40

04:30 Onesti 04:30 Onesti 04:30 Aiud 04:30 Aiud
09:50

04:30 Comanesti 04:30 Comanesti 04:30 Unirea 04:30 Unirea 04:30 Targu Mures
10:00
Romfour
17:00 Campulung Moldovenesc
10:00
Romfour
15:00 Campulung Moldovenesc
10:00

04:30 Falticeni
10:05

04:30 Turda 04:30 Turda 04:30 Suceava 04:30 Moinesti 04:30 Moinesti
10:10

04:30 Dolhasca
10:15

04:30 Fagaras 04:30 Fagaras 04:30 Veresti
10:20

04:30 Darabani
10:25

04:30 Vestem 04:30 Vestem 04:30 Stefanesti
10:30

04:30 Botosani
10:35

04:30 Gura Humorului
10:40

04:30 Campulung Moldovenesc
10:45

04:30 Iacobeni 04:30 Ramnicu Valcea 04:30 Ramnicu Valcea
10:50

04:30 Borsa
10:53

04:30 Vatra Dornei 04:30 Sibiu 04:30 Sibiu
11:00
Romfour
17:00 Vatra Dornei
11:00
Romfour
15:00 Vatra Dornei
11:00

04:30 Prundu Bargaului
11:05

04:30 Miercurea Sibiului 04:30 Miercurea Sibiului 04:30 Bistrita
11:10

04:30 Beclean
11:15

04:30 Sighisoara 04:30 Sighisoara 04:30 Baia Mare
11:20

04:30 Dej
11:25

04:30 Medias 04:30 Medias 04:30 Cluj Napoca
11:30

04:30 Cluj Napoca
12:00
Romfour
17:00 Bistrita
12:00
Romfour
15:00 Bistrita
12:00

04:30 Gilau
12:30

04:30 Huedin
13:00
Romfour
17:00 Beclean
13:00
Romfour
15:00 Beclean
13:00

04:30 Negreni
14:00
Romfour
17:00 Dej
14:00
Romfour
15:00 Dej
14:00

04:30 Piatra Craiului
15:00
Romfour
17:00 Gherla
15:00
Romfour
15:00 Gherla
15:00

04:30 Beius
15:30

04:30 Alesd
16:00
Romfour
17:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
15:00 Cluj Napoca
16:00
Romfour
17:00 Huedin
17:00
Romfour
15:00 Huedin
17:00
Romfour
15:00 Cornitel
17:50
Romfour
17:00 Cornitel
18:00
Romfour
15:00 Alesd
18:00

04:30 Oradea
19:00
Romfour
17:00 Alesd
19:00
Romfour
15:00 Oradea
19:00
Romfour
17:00 Oradea
20:00
Romfour
17:00 Budapesta
23:00
Romfour
15:00 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.