La adresa - Mersul autobuzelor Braunau am Inn Austria

La adresa

Braunau am Inn, Austria

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
20:20
13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 13:30 Harsova 12:10 Roman 08:30 Sighisoara 13:50 Marasesti 09:40 Vestem 14:20 Barlad 10:20 Onesti 08:13 Baia Mare 11:20 Targu Secuiesc 13:00 Corabia 12:00 Campina 09:10 Unirea 13:10 Slobozia 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 11:55 Iasi 13:20 Tandarei 13:00 Bacau 08:40 Miercurea Sibiului 13:55 Focsani 09:50 Fagaras 14:30 Tecuci 10:30 Targu Ocna 08:50 Borsa 11:30 Brasov 13:10 Giurgiu 12:10 Ramnicu Sarat 09:30 Aiud 12:50 Slatina (Olt) 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 11:30 Hirlau 13:50 Mangalia 12:00 Negresti 13:00 Bucuresti 13:10 Sascut 09:00 Sibiu 14:00 Buzau 10:00 Moinesti 14:40 Galati 10:50 Covasna 12:50 Slatina (Olt) 11:40 Predeal 13:05 Turnu Magurele 12:20 Ploiesti 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 11:40 Deleni 13:40 Medgidia 12:05 Vaslui 08:10 Medias 13:40 Adjud 09:30 Ramnicu Valcea 14:10 Husi 10:10 Comanesti 14:50 Braila 11:00 Sfantu Gheorghe 12:55 Alexandria 11:50 Sinaia 09:00 Turda 12:30 Pitesti 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti
Sosiri
De la Ora

23:05 Tulcea
04:00

23:05 Braila
04:10

23:05 Galati
04:20

23:05 Tecuci
04:30

23:05 Giurgiu 23:05 Barlad 23:05 Giurgiu
05:00

23:05 Turnu Magurele 23:05 Husi 23:05 Turnu Magurele
05:10

23:05 Corabia 23:05 Corabia
05:20

23:05 Alexandria 23:05 Alexandria 23:05 Buzau
05:30

23:05 Focsani 23:05 Slatina (Olt) 23:05 Slatina (Olt)
05:40

23:05 Marasesti
05:50

23:05 Adjud
05:55

23:05 Craiova 23:05 Constanta 23:05 Constanta 23:05 Craiova 23:05 Sascut
06:00

23:05 Bacau 23:05 Mangalia 23:05 Mangalia
06:05

23:05 Roman 23:05 Filiasi 23:05 Filiasi
06:10

23:05 Medgidia 23:05 Medgidia 23:05 Vaslui
06:15

23:05 Rovinari 23:05 Hirsova 23:05 Rovinari 23:05 Hirsova 23:05 Negresti
06:20

23:05 Tandarei 23:05 Tandarei
06:25

23:05 Isalnita 23:05 Iasi 23:05 Slobozia 23:05 Isalnita 23:05 Slobozia
06:30

23:05 Podu Iloaiei
06:35

23:05 Targu Carbunesti 23:05 Deleni 23:05 Targu Carbunesti
06:40

23:05 Motru 23:05 Motru 23:05 Hirlau
06:45

23:05 Targu Frumos 23:05 Resita 23:05 Resita
06:50

23:05 Pascani 23:05 Caransebes 23:05 Caransebes
06:55

23:05 Lugoj 23:05 Lugoj 23:05 Motca 23:05 Bucuresti 23:05 Bucuresti
07:00

23:05 Timisoara 23:05 Timisoara 23:05 Cristesti
07:05

23:05 Timisesti 23:05 Arad 23:05 Arad
07:10

23:05 Targu Jiu 23:05 Dumbrava 23:05 Targu Jiu
07:20

23:05 Petrosani 23:05 Petrosani 23:05 Targu Neamt
07:25

23:05 Pitesti 23:05 Hateg 23:05 Pitesti 23:05 Hateg 23:05 Piatra Neamt
07:30

23:05 Bicaz
07:35

23:05 Calan 23:05 Sovata 23:05 Calan
07:40

23:05 Poiana Largului
07:45

23:05 Ploiesti 23:05 Ploiesti 23:05 Hunedoara 23:05 Hunedoara 23:05 Durau
07:50

23:05 Grinties
07:55

23:05 Deva 23:05 Deva 23:05 Borsec 23:05 Ramnicu Sarat 23:05 Ramnicu Sarat
08:00

23:05 Toplita
08:05

23:05 Campina 23:05 Miercurea Ciuc 23:05 Campina
08:10

23:05 Sfantu Gheorghe 23:05 Sinaia 23:05 Sinaia
08:20

23:05 Predeal 23:05 Simeria 23:05 Morareni 23:05 Predeal 23:05 Simeria
08:30

23:05 Orastie 23:05 Orastie
08:40

23:05 Sebes 23:05 Sebes
08:50

23:05 Brasov 23:05 Lancram 23:05 Brasov 23:05 Reghin 23:05 Lancram
09:00

23:05 Targu Secuiesc 23:05 Targu Secuiesc
09:10

23:05 Sfantu Gheorghe 23:05 Sfantu Gheorghe
09:20

23:05 Covasna 23:05 Alba Iulia 23:05 Covasna 23:05 Alba Iulia 23:05 Medias
09:30

23:05 Targu Ocna 23:05 Teius 23:05 Targu Ocna 23:05 Sighisoara 23:05 Teius
09:40

23:05 Aiud 23:05 Onesti 23:05 Aiud 23:05 Onesti
09:50

23:05 Targu Mures 23:05 Comanesti 23:05 Unirea 23:05 Comanesti 23:05 Unirea
10:00

23:05 Falticeni
10:05

23:05 Moinesti 23:05 Turda 23:05 Moinesti 23:05 Turda 23:05 Suceava
10:10

23:05 Dolhasca
10:15

23:05 Fagaras 23:05 Fagaras 23:05 Veresti
10:20

23:05 Darabani
10:25

23:05 Vestem 23:05 Stefanesti 23:05 Vestem
10:30

23:05 Botosani
10:35

23:05 Gura Humorului
10:40

23:05 Campulung Moldovenesc
10:45

23:05 Ramnicu Valcea 23:05 Ramnicu Valcea 23:05 Iacobeni
10:50

23:05 Borsa
10:53

23:05 Vatra Dornei 23:05 Sibiu 23:05 Sibiu
11:00

23:05 Prundu Bargaului
11:05

23:05 Miercurea Sibiului 23:05 Bistrita 23:05 Miercurea Sibiului
11:10

23:05 Beclean
11:15

23:05 Baia Mare 23:05 Sighisoara 23:05 Sighisoara
11:20

23:05 Dej
11:25

23:05 Medias 23:05 Medias 23:05 Cluj Napoca
11:30

23:05 Cluj Napoca
12:00

23:05 Gilau
12:30

23:05 Huedin
13:00

23:05 Negreni
14:00

23:05 Piatra Craiului
15:00

23:05 Beius
15:30

23:05 Alesd
16:00

23:05 Oradea
19:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.