La adresa - Mersul autobuzelor Braunau am Inn Austria

La adresa

Braunau am Inn, Austria

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
15:35
21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 10:45 Miercurea Sibiului 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 05:30 Oradea 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 10:15 Medias
20:20
06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova
Sosiri
De la Ora

03:30 Tulcea
01:00

03:30 Braila
02:00

03:30 Galati
02:30

03:30 Tecuci
03:00

23:05 Tulcea
04:00

03:30 Barlad
04:00

23:05 Braila
04:10

23:05 Galati
04:20

23:05 Tecuci
04:30

23:05 Barlad 23:05 Giurgiu
05:00

03:30 Husi
05:00

23:05 Husi 23:05 Turnu Magurele
05:10

03:30 Buzau
05:10

23:05 Corabia
05:20

03:30 Focsani
05:20

23:05 Alexandria 23:05 Buzau
05:30

03:30 Marasesti
05:30

23:05 Focsani 23:05 Slatina (Olt)
05:40

23:05 Marasesti
05:50

23:05 Adjud
05:55

23:05 Constanta 23:05 Sascut 23:05 Craiova
06:00

03:30 Giurgiu 03:30 Constanta 03:30 Giurgiu 03:30 Constanta 03:30 Adjud
06:00

23:05 Mangalia 23:05 Bacau
06:05

23:05 Roman 23:05 Filiasi
06:10

03:30 Turnu Magurele 03:30 Turnu Magurele
06:10

23:05 Vaslui 23:05 Medgidia
06:15

23:05 Hirsova 23:05 Rovinari 23:05 Negresti
06:20

03:30 Corabia 03:30 Corabia
06:20

23:05 Tandarei
06:25

23:05 Slobozia 23:05 Isalnita 23:05 Iasi
06:30

03:30 Mangalia 03:30 Sascut 03:30 Alexandria 03:30 Alexandria 03:30 Mangalia
06:30

23:05 Podu Iloaiei
06:35

23:05 Deleni 23:05 Targu Carbunesti
06:40

03:30 Bacau 03:30 Filiasi 03:30 Filiasi 03:30 Medgidia 03:30 Medgidia
06:40

23:05 Motru 23:05 Hirlau
06:45

03:30 Roman
06:45

23:05 Resita 23:05 Targu Frumos
06:50

03:30 Slatina (Olt) 03:30 Hirsova 03:30 Hirsova 03:30 Slatina (Olt)
06:50

23:05 Pascani 23:05 Caransebes
06:55

03:30 Vaslui
06:55

23:05 Motca 23:05 Bucuresti 23:05 Lugoj
07:00

03:30 Tandarei 03:30 Negresti 03:30 Tandarei 03:30 Craiova 03:30 Craiova
07:00

23:05 Timisoara 23:05 Cristesti
07:05

03:30 Iasi
07:05

23:05 Arad 23:05 Timisesti
07:10

03:30 Filiasi 03:30 Filiasi 03:30 Podu Iloaiei
07:10

03:30 Deleni
07:15

23:05 Dumbrava 23:05 Targu Jiu
07:20

03:30 Rovinari 03:30 Rovinari
07:20

23:05 Petrosani 23:05 Targu Neamt
07:25

23:05 Piatra Neamt 23:05 Hateg 23:05 Pitesti
07:30

03:30 Isalnita 03:30 Hirlau 03:30 Isalnita
07:30

23:05 Bicaz
07:35

23:05 Sovata 23:05 Calan
07:40

03:30 Targu Carbunesti 03:30 Targu Carbunesti
07:40

23:05 Poiana Largului
07:45

03:30 Targu Frumos 03:30 Motru 03:30 Motru
07:45

23:05 Ploiesti 23:05 Durau 23:05 Hunedoara
07:50

03:30 Resita 03:30 Resita 03:30 Pascani
07:50

23:05 Grinties
07:55

03:30 Caransebes 03:30 Caransebes
07:55

23:05 Borsec 23:05 Deva 23:05 Ramnicu Sarat
08:00

03:30 Slobozia 03:30 Lugoj 03:30 Motca 03:30 Lugoj 03:30 Slobozia
08:00

23:05 Toplita
08:05

03:30 Timisoara 03:30 Cristesti 03:30 Timisoara
08:05

23:05 Miercurea Ciuc 23:05 Campina
08:10

03:30 Arad 03:30 Timisesti 03:30 Arad 03:30 Bucuresti 03:30 Bucuresti
08:10

03:30 Dumbrava
08:15

23:05 Sinaia 23:05 Sfantu Gheorghe
08:20

03:30 Targu Jiu 03:30 Targu Jiu
08:20

03:30 Petrosani 03:30 Petrosani
08:25

23:05 Morareni 23:05 Predeal 23:05 Simeria
08:30

03:30 Hateg 03:30 Hateg 03:30 Targu Neamt
08:30

23:05 Orastie
08:40

03:30 Calan 03:30 Calan
08:40

03:30 Piatra Neamt
08:45

23:05 Sebes
08:50

03:30 Hunedoara 03:30 Bicaz 03:30 Hunedoara
08:50

23:05 Reghin 23:05 Brasov 23:05 Lancram
09:00

03:30 Pitesti 03:30 Deva 03:30 Pitesti 03:30 Deva 03:30 Sovata
09:00

03:30 Poiana Largului
09:05

23:05 Targu Secuiesc
09:10

03:30 Ramnicu Sarat 03:30 Ramnicu Sarat 03:30 Durau
09:10

03:30 Grinties
09:15

23:05 Sfantu Gheorghe
09:20

03:30 Campina 03:30 Borsec 03:30 Campina
09:20

23:05 Covasna 23:05 Alba Iulia 23:05 Medias
09:30

03:30 Toplita 03:30 Sinaia 03:30 Sinaia
09:30

23:05 Teius 23:05 Targu Ocna 23:05 Sighisoara
09:40

03:30 Predeal 03:30 Predeal
09:40

03:30 Miercurea Ciuc
09:45

23:05 Onesti 23:05 Aiud
09:50

03:30 Sfantu Gheorghe 03:30 Brasov 03:30 Brasov
09:50

03:30 Morareni
09:55

23:05 Targu Mures 23:05 Comanesti 23:05 Unirea
10:00

03:30 Targu Secuiesc 03:30 Reghin 03:30 Targu Secuiesc
10:00

23:05 Falticeni
10:05

03:30 Medias 03:30 Sfantu Gheorghe 03:30 Sfantu Gheorghe
10:05

23:05 Moinesti 23:05 Turda 23:05 Suceava
10:10

03:30 Sighisoara 03:30 Covasna 03:30 Covasna
10:10

23:05 Dolhasca
10:15

03:30 Targu Mures
10:15

23:05 Veresti 23:05 Fagaras
10:20

03:30 Targu Ocna 03:30 Targu Ocna 03:30 Falticeni
10:20

23:05 Darabani
10:25

03:30 Suceava
10:25

23:05 Vestem 23:05 Stefanesti
10:30

03:30 Onesti 03:30 Onesti
10:30

23:05 Botosani
10:35

23:05 Gura Humorului
10:40

03:30 Comanesti 03:30 Comanesti
10:40

23:05 Campulung Moldovenesc
10:45

03:30 Stefanesti
10:45

23:05 Iacobeni 23:05 Ramnicu Valcea
10:50

03:30 Moinesti 03:30 Moinesti 03:30 Botosani
10:50

23:05 Borsa
10:53

03:30 Gura Humorului
10:55

23:05 Sibiu 23:05 Vatra Dornei
11:00

03:30 Fagaras 03:30 Campulung Moldovenesc 03:30 Simeria 03:30 Fagaras 03:30 Simeria
11:00

23:05 Prundu Bargaului
11:05

23:05 Miercurea Sibiului 23:05 Bistrita
11:10

03:30 Iacobeni 03:30 Vestem 03:30 Vestem
11:10

23:05 Beclean
11:15

23:05 Baia Mare 23:05 Sighisoara
11:20

03:30 Orastie 03:30 Orastie 03:30 Ramnicu Valcea 03:30 Ramnicu Valcea 03:30 Borsa
11:20

23:05 Dej
11:25

23:05 Cluj Napoca 23:05 Medias
11:30

03:30 Sebes 03:30 Sibiu 03:30 Sebes 03:30 Sibiu
11:30

03:30 Miercurea Sibiului 03:30 Lancram 03:30 Miercurea Sibiului 03:30 Lancram
11:40

03:30 Sighisoara 03:30 Alba Iulia 03:30 Sighisoara 03:30 Alba Iulia
11:50

23:05 Cluj Napoca
12:00

03:30 Medias 03:30 Vatra Dornei 03:30 Medias
12:00

03:30 Prundu Bargaului
12:05

03:30 Bistrita 03:30 Teius 03:30 Teius
12:10

03:30 Aiud 03:30 Aiud
12:20

23:05 Gilau
12:30

03:30 Unirea 03:30 Beclean 03:30 Unirea
12:30

03:30 Turda 03:30 Baia Mare 03:30 Turda
12:40

03:30 Dej
12:45

03:30 Cluj Napoca
12:55

23:05 Huedin
13:00

03:30 Cluj Napoca
13:00

23:05 Negreni
14:00

03:30 Cluj Napoca 03:30 Cluj Napoca 03:30 Gilau 03:30 Cluj Napoca 03:30 Cluj Napoca
14:00

23:05 Piatra Craiului
15:00

03:30 Huedin
15:00

23:05 Beius
15:30

03:30 Negreni
15:30

23:05 Alesd
16:00

03:30 Piatra Craiului
16:00

03:30 Beius
16:30

03:30 Alesd
16:40

03:30 Oradea
18:00

23:05 Oradea
19:00

03:30 Bors
19:00

03:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.