Peco Amstetten A1, Km.122 (Amstetten West) - Mersul autobuzelor Amstetten Austria

Peco Amstetten A1, Km.122 (Amstetten West)

Amstetten, Austria

Plecări
Ora Către
01:50
23:45 Luton 01:15 Northampton 03:10 Birmingham 06:20 Bangor 16:30 Dublin 03:20 Wels 05:30 Regensburg 08:50 Wurzburg 11:10 Frankfurt 13:35 Siegburg 15:50 Liege 16:55 Bruxelles 18:30 Jabbeke 21:15 Canterbury 21:45 Maidstone 00:30 Milton Keynes 02:30 Coventry 05:30 Manchester 14:00 Holyhead 22:50 Londra 02:00 Oed 03:50 Haag 05:50 Nurnberg 09:20 Wertheim 12:00 Bad Camberg 14:10 Koln 16:00 Liege 17:25 Aalst 18:55 Ostende 22:30 Dartford 00:35 Milton Keynes 02:35 Coventry 05:35 Manchester 14:00 Holyhead 02:30 Sankt Valentin 04:15 Suben 07:40 Nurnberg 09:50 Spessart 12:15 Limburg an der Lahn 14:30 Frechen 16:45 Bruxelles 17:40 Drongen 19:10 Calais 23:40 Luton 01:10 Northampton 03:00 Birmingham 05:50 Liverpool 16:30 Dublin 02:50 Linz 04:50 Passau 08:30 Wurzburg 10:30 Weiskirchen 13:15 Bad Honnef am Rhein 15:00 Aachen 16:50 Bruxelles 18:15 Brugge 21:30 Kent
08:50
04:05 Oradea 22:40 Gherla 19:15 Sebes 21:15 Unirea 23:35 Beclean 15:30 Pecica 09:10 Kemmelbach 04:05 Oradea 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 10:10 Sankt Polten 20:15 Alba Iulia 21:35 Turda 00:10 Bistrita 15:10 Nadlac 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 18:40 Simeria 10:10 Viena 20:45 Teius 22:00 Cluj Napoca 18:30 Deva 09:40 Loosdorf 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 03:15 Salonta 02:10 Simand 03:15 Salonta 19:00 Orastie 13:40 Budapesta 21:00 Aiud 23:05 Dej 15:55 Arad 09:30 Melk 03:15 Salonta 02:10 Simand 04:05 Oradea 02:10 Simand
18:50
08:00 Cluj Napoca 06:45 Teius 21:10 Viena 04:50 Simeria 01:10 Nadlac 03:15 Salonta 03:15 Salonta 02:10 Simand 02:10 Simand 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 19:10 Kemmelbach 17:00 Botosani 17:00 Botosani 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 07:35 Turda 06:15 Alba Iulia 20:10 Sankt Polten 04:30 Deva 19:40 Loosdorf 04:05 Oradea 04:05 Oradea 13:00 Feldru 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 10:10 Bistrita 16:30 Radauti 16:30 Radauti 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 07:15 Unirea 05:15 Sebes 08:40 Gherla 01:55 Arad 02:35 Chisineu Cris 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 05:45 Alesd 12:50 Nasaud 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 09:35 Beclean 17:40 Dorohoi 17:40 Dorohoi 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 13:00 Feldru 09:05 Dej 07:00 Aiud 22:30 Budapesta 05:00 Orastie 01:30 Pecica 02:45 Ciumeghiu 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 07:25 Huedin 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 19:30 Melk 18:10 Darabani 18:10 Darabani 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 12:50 Nasaud
19:00
17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:40 Iasi 17:10 Slatina (Olt) 18:20 Bacau 15:35 Isalnita 19:00 Focsani 14:30 Caransebes 19:40 Tecuci 13:30 Targu Jiu 20:00 Giurgiu 12:40 Hunedoara 17:10 Slatina (Olt) 11:45 Sebes 15:35 Isalnita 10:45 Aiud 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 11:45 Sebes 12:30 Bistrita 10:45 Aiud 13:20 Iacobeni 10:50 Sibiu 13:55 Darabani 11:45 Moinesti 14:40 Falticeni 12:55 Covasna 15:00 Reghin 14:50 Predeal 15:40 Toplita 16:00 Ploiesti 16:00 Bicaz 18:00 Tandarei 16:40 Timisesti 20:00 Constanta 17:10 Targu Frumos 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 17:50 Negresti 17:00 Craiova 18:30 Sascut 15:15 Targu Carbunesti 19:10 Buzau 14:15 Lugoj 19:50 Galati 13:15 Petrosani 17:40 Turnu Magurele 12:30 Deva 17:00 Craiova 11:30 Lancram 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 11:30 Lancram 12:40 Prundu Bargaului 10:30 Unirea 13:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 14:00 Veresti 12:00 Comanesti 14:45 Targu Mures 13:35 Sfantu Gheorghe 15:10 Morareni 15:00 Sinaia 15:45 Borsec 16:30 Pitesti 16:10 Piatra Neamt 18:30 Hirsova 16:50 Cristesti 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Harlau 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 04:00 Budapesta 18:00 Vaslui 16:30 Filiasi 18:40 Adjud 15:00 Motru 19:20 Husi 14:00 Timisoara 20:00 Braila 13:00 Hateg 17:30 Corabia 12:15 Simeria 16:30 Filiasi 11:15 Alba Iulia 15:00 Motru 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 12:15 Simeria 11:55 Baia Mare 11:15 Alba Iulia 13:00 Vatra Dornei 10:15 Turda 13:40 Gura Humorului 11:15 Vestem 14:10 Dolhasca 12:20 Onesti 14:50 Sighisoara 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Sfantu Gheorghe 15:20 Campina 15:50 Durau 17:00 Bucuresti 16:20 Targu Neamt 17:00 Medgidia 16:55 Motca 10:15 Medias 17:20 Deleni 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 05:00 Bors 17:20 Alexandria 18:10 Roman 16:00 Rovinari 18:50 Marasesti 14:45 Resita 19:30 Barlad 13:40 Arad 20:30 Tulcea 12:50 Calan 17:20 Alexandria 12:00 Orastie 16:00 Rovinari 11:00 Teius 14:45 Resita 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Orastie 12:00 Beclean 11:00 Teius 13:10 Borsa 10:00 Cluj Napoca 13:50 Botosani 11:30 Fagaras 14:30 Suceava 12:40 Targu Ocna 14:55 Medias 14:30 Brasov 15:30 Miercurea Ciuc 15:40 Ramnicu Sarat 15:55 Poiana Largului 17:30 Slobozia 16:30 Dumbrava 17:30 Mangalia 17:00 Pascani 10:00 Cluj Napoca 17:30 Podu Iloaiei
22:30
11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 17:30 Mangalia 16:00 Rovinari 10:00 Cluj Napoca 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 20:55 Focsani 11:15 Vestem 20:25 Bacau 12:20 Onesti 19:50 Iasi 14:10 Targu Secuiesc 19:15 Targu Frumos 15:20 Campina 18:40 Timisesti 17:00 Bucuresti 13:40 Suceava 17:00 Medgidia 12:20 Iacobeni 10:15 Medias 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:50 Piatra Neamt 14:00 Timisoara 15:20 Borsec 13:00 Hateg 14:40 Morareni 12:15 Simeria 12:45 Stefanesti 11:15 Alba Iulia 21:20 Tecuci 10:15 Turda 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 20:00 Constanta 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:50 Marasesti 11:30 Fagaras 20:20 Roman 12:40 Targu Ocna 19:40 Podu Iloaiei 14:30 Brasov 19:05 Pascani 15:40 Ramnicu Sarat 18:30 Dumbrava 17:30 Slobozia 12:40 Botosani 17:30 Mangalia 12:05 Borsa 10:00 Cluj Napoca 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 17:40 Bicaz 13:40 Arad 15:10 Toplita 12:50 Calan 14:30 Reghin 12:00 Orastie 21:50 Tulcea 11:00 Teius 21:15 Barlad 10:00 Cluj Napoca 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 10:45 Miercurea Sibiului 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 10:50 Sibiu 20:40 Adjud 11:45 Moinesti 20:10 Vaslui 12:55 Covasna 19:30 Deleni 14:50 Predeal 19:00 Motca 16:00 Ploiesti 13:55 Targu Mures 18:00 Tandarei 12:35 Gura Humorului 20:00 Constanta 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:30 Poiana Largului 13:30 Targu Jiu 15:00 Miercurea Ciuc 12:40 Hunedoara 14:05 Medias 11:45 Sebes 21:40 Braila 10:45 Aiud 21:10 Husi 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 10:15 Medias 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 21:00 Buzau 11:00 Ramnicu Valcea 20:30 Sascut 12:00 Comanesti 20:00 Negresti 13:35 Sfantu Gheorghe 19:20 Harlau 15:00 Sinaia 18:50 Cristesti 16:30 Pitesti 13:50 Falticeni 18:30 Hirsova 12:30 Campulung Moldovenesc 10:45 Miercurea Sibiului 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 16:00 Durau 13:15 Petrosani 14:50 Sfantu Gheorghe 12:30 Deva 14:00 Sighisoara 11:30 Lancram 21:30 Galati 10:30 Unirea
Sosiri
De la Ora

01:50 Dorohoi
00:00

01:50 Baltati 01:50 Baltati
00:20

01:50 Botosani 01:50 Targu Frumos 01:50 Targu Frumos 01:50 Sankt Polten
00:30

01:50 Ruginoasa 01:50 Ruginoasa
00:40

01:50 Pascani 01:50 Pascani
00:45

01:50 Cristesti 01:50 Cristesti 01:50 Radauti 01:50 Loosdorf
01:00

18:50 Calais
01:00

08:50 Spessart
01:00

01:50 Melk
01:10

08:50 Wertheim
01:20

01:50 Kemmelbach 01:50 Falticeni 01:50 Falticeni
01:30

08:50 Wurzburg
01:50

18:50 Ostende
02:05

08:50 Wurzburg
02:10

01:50 Suceava 01:50 Suceava
02:30

18:50 Jabbeke
02:30

01:50 Ilisesti 01:50 Ilisesti
02:45

18:50 Brugge
02:45

01:50 Paltinoasa 01:50 Paltinoasa
03:00

08:50 Nurnberg
03:00

01:50 Gura Humorului 01:50 Gura Humorului
03:15

18:50 Drongen
03:15

18:50 Aalst
03:35

01:50 Campulung Moldovenesc 01:50 Campulung Moldovenesc
03:40

08:50 Nurnberg
03:50

18:50 Bruxelles
04:00

05:00 Tulcea
04:00

18:50 Bruxelles
04:05

18:50 Bruxelles
04:10

01:50 Iacobeni 01:50 Iacobeni
04:15

01:50 Vatra Dornei 01:50 Vatra Dornei
04:30

05:00 Braila
04:30

01:50 Pitesti 01:50 Pitesti
05:00

18:50 Liege
05:00

05:00 Galati
05:00

18:50 Liege
05:05

08:50 Regensburg
05:10

18:50 Aachen
05:50

08:50 Passau
05:50

05:00 Giurgiu 05:00 Constanta 05:00 Constanta 05:00 Giurgiu 05:00 Tecuci
06:00

01:00 Constanta 01:00 Constanta 01:00 Giurgiu 01:00 Giurgiu
06:00

05:00 Turnu Magurele 05:00 Turnu Magurele 05:00 Barlad
06:10

01:00 Turnu Magurele 01:00 Turnu Magurele
06:10

18:50 Frechen
06:20

05:00 Corabia 05:00 Husi 05:00 Corabia
06:20

01:00 Corabia 01:00 Corabia
06:20

08:50 Suben
06:25

05:00 Mangalia 05:00 Mangalia 05:00 Alexandria 05:00 Alexandria 05:00 Buzau
06:30

01:00 Mangalia 01:00 Mangalia 01:00 Alexandria 01:00 Alexandria
06:30

18:50 Koln
06:40

05:00 Filiasi 05:00 Filiasi 05:00 Focsani 05:00 Medgidia 05:00 Medgidia
06:40

01:00 Filiasi 01:00 Medgidia 01:00 Medgidia 01:00 Filiasi
06:40

08:50 Haag
06:50

05:00 Slatina (Olt) 05:00 Slatina (Olt) 05:00 Marasesti 05:00 Hirsova 05:00 Hirsova
06:50

01:00 Slatina (Olt) 01:00 Hirsova 01:00 Hirsova 01:00 Slatina (Olt)
06:50

05:00 Adjud
06:55

01:50 Feldru 01:50 Feldru
07:00

18:50 Dublin 18:50 Dublin
07:00

05:00 Craiova 05:00 Tandarei 05:00 Tandarei 05:00 Craiova 05:00 Sascut
07:00

01:00 Tandarei 01:00 Tandarei 01:00 Craiova 01:00 Tulcea 01:00 Craiova
07:00

05:00 Bacau
07:05

05:00 Roman 05:00 Filiasi 05:00 Filiasi
07:10

01:00 Filiasi 01:00 Braila 01:00 Filiasi
07:10

18:50 Siegburg
07:15

08:50 Luton 08:50 Luton
07:15

05:00 Vaslui
07:15

01:00 Galati
07:15

08:50 Wels
07:20

05:00 Rovinari 05:00 Rovinari 05:00 Negresti
07:20

01:00 Rovinari 01:00 Rovinari
07:20

01:00 Tecuci
07:25

05:00 Isalnita 05:00 Isalnita 05:00 Iasi
07:30

01:00 Isalnita 01:00 Isalnita
07:30

18:50 Bad Honnef am Rhein
07:35

05:00 Podu Iloaiei
07:35

01:00 Barlad
07:35

05:00 Targu Carbunesti 05:00 Deleni 05:00 Targu Carbunesti
07:40

01:00 Targu Carbunesti 01:00 Targu Carbunesti
07:40

05:00 Motru 05:00 Motru 05:00 Harlau
07:45

01:00 Motru 01:00 Husi 01:00 Motru
07:45

08:50 Linz
07:50

05:00 Resita 05:00 Resita 05:00 Targu Frumos
07:50

01:00 Resita 01:00 Resita
07:50

05:00 Caransebes 05:00 Caransebes 05:00 Pascani
07:55

01:00 Caransebes 01:00 Caransebes
07:55

01:50 Bistrita
08:00

08:50 Londra 08:50 Londra
08:00

05:00 Slobozia 05:00 Slobozia 05:00 Lugoj 05:00 Motca 05:00 Lugoj
08:00

01:00 Slobozia 01:00 Slobozia 01:00 Lugoj 01:00 Buzau 01:00 Lugoj
08:00

05:00 Timisoara 05:00 Timisoara
08:05

01:00 Timisoara 01:00 Timisoara
08:05

08:50 Sankt Valentin
08:10

05:00 Arad 05:00 Arad 05:00 Bucuresti 05:00 Bucuresti 05:00 Cristesti
08:10

01:00 Arad 01:00 Focsani 01:00 Bucuresti 01:00 Bucuresti 01:00 Arad
08:10

05:00 Timisesti
08:15

01:00 Marasesti
08:15

05:00 Targu Jiu 05:00 Targu Jiu 05:00 Dumbrava
08:20

01:00 Targu Jiu 01:00 Targu Jiu
08:20

05:00 Petrosani 05:00 Petrosani
08:25

01:00 Adjud 01:00 Petrosani 01:00 Petrosani
08:25

05:00 Hateg 05:00 Targu Neamt 05:00 Hateg
08:30

01:00 Hateg 01:00 Hateg
08:30

18:50 Limburg an der Lahn
08:35

05:00 Piatra Neamt
08:35

01:00 Sascut
08:35

08:50 Oed
08:40

05:00 Calan 05:00 Bicaz 05:00 Calan
08:40

01:00 Calan 01:00 Calan
08:40

01:50 Beclean
08:45

05:00 Poiana Largului
08:45

01:00 Bacau
08:45

18:50 Bad Camberg
08:50

05:00 Durau 05:00 Hunedoara 05:00 Hunedoara
08:50

01:00 Hunedoara 01:00 Hunedoara
08:50

05:00 Borsec
08:55

01:00 Roman
08:55

05:00 Deva 05:00 Pitesti 05:00 Pitesti 05:00 Deva 05:00 Toplita
09:00

01:00 Vaslui 01:00 Deva 01:00 Pitesti 01:00 Pitesti 01:00 Deva
09:00

05:00 Miercurea Ciuc
09:05

01:00 Negresti
09:05

01:50 Dej
09:10

18:50 Frankfurt
09:10

05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Ramnicu Sarat
09:10

01:00 Ramnicu Sarat 01:00 Ramnicu Sarat 01:00 Iasi
09:10

05:00 Morareni
09:15

01:00 Podu Iloaiei
09:15

18:50 Weiskirchen
09:20

05:00 Campina 05:00 Campina 05:00 Reghin
09:20

01:00 Campina 01:00 Campina 01:00 Deleni
09:20

05:00 Medias
09:25

01:00 Harlau
09:25

08:50 Dartford
09:30

05:00 Sighisoara 05:00 Sinaia 05:00 Sinaia
09:30

01:00 Targu Frumos 01:00 Sinaia 01:00 Sinaia
09:30

05:00 Targu Mures
09:35

01:00 Pascani
09:35

05:00 Predeal 05:00 Predeal 05:00 Falticeni
09:40

01:00 Motca 01:00 Predeal 01:00 Predeal
09:40

05:00 Suceava
09:45

01:00 Cristesti
09:45

05:00 Brasov 05:00 Veresti 05:00 Brasov
09:50

01:00 Brasov 01:00 Brasov 01:00 Timisesti
09:50

05:00 Darabani
09:55

01:00 Dumbrava
09:55

08:50 Maidstone
10:00

05:00 Targu Secuiesc 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Botosani
10:00

01:00 Targu Secuiesc 01:00 Targu Neamt 01:00 Targu Secuiesc
10:00

05:00 Gura Humorului 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Sfantu Gheorghe
10:05

01:00 Sovata 01:00 Sfantu Gheorghe 01:00 Piatra Neamt 01:00 Sfantu Gheorghe
10:05

05:00 Covasna 05:00 Covasna 05:00 Campulung Moldovenesc
10:10

01:00 Covasna 01:00 Covasna 01:00 Bicaz
10:10

05:00 Iacobeni
10:15

05:00 Targu Ocna 05:00 Targu Ocna 05:00 Borsa
10:20

01:00 Targu Ocna 01:00 Targu Ocna 01:00 Poiana Largului
10:20

05:00 Vatra Dornei
10:25

01:00 Durau
10:25

01:50 Cluj Napoca
10:30

05:00 Onesti 05:00 Prundu Bargaului 05:00 Onesti
10:30

01:00 Onesti 01:00 Onesti
10:30

08:50 Canterbury
10:35

05:00 Beclean
10:35

01:00 Grinties
10:35

05:00 Comanesti 05:00 Comanesti 05:00 Baia Mare
10:40

01:00 Comanesti 01:00 Comanesti
10:40

05:00 Dej
10:45

08:50 Kent
10:50

05:00 Moinesti 05:00 Moinesti
10:50

01:00 Moinesti 01:00 Moinesti
10:50

05:00 Cluj Napoca
10:55

01:00 Borsec
10:55

18:50 Spessart
11:00

05:00 Cluj Napoca 05:00 Fagaras 05:00 Fagaras 05:00 Simeria 05:00 Simeria
11:00

01:00 Simeria 01:00 Fagaras 01:00 Fagaras 01:00 Simeria 01:00 Toplita
11:00

01:00 Miercurea Ciuc
11:05

01:50 Turda
11:10

05:00 Vestem 05:00 Vestem
11:10

01:00 Vestem 01:00 Vestem 01:00 Sfantu Gheorghe
11:10

18:50 Wertheim
11:20

08:50 Dover
11:20

05:00 Orastie 05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Orastie 05:00 Ramnicu Valcea
11:20

01:00 Morareni 01:00 Orastie 01:00 Ramnicu Valcea 01:00 Ramnicu Valcea 01:00 Orastie
11:20

01:50 Unirea
11:30

05:00 Sebes 05:00 Sibiu 05:00 Sibiu 05:00 Sebes
11:30

01:00 Sebes 01:00 Sebes 01:00 Sibiu 01:00 Sibiu 01:00 Reghin
11:30

01:00 Medias
11:35

01:50 Aiud
11:40

05:00 Lancram 05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Lancram
11:40

01:00 Sighisoara 01:00 Lancram 01:00 Miercurea Sibiului 01:00 Miercurea Sibiului 01:00 Lancram
11:40

01:00 Targu Mures
11:45

18:50 Wurzburg
11:50

05:00 Sighisoara 05:00 Sighisoara 05:00 Alba Iulia 05:00 Alba Iulia
11:50

01:00 Alba Iulia 01:00 Sighisoara 01:00 Sighisoara 01:00 Alba Iulia
11:50

01:50 Teius
11:55

01:00 Falticeni
11:55

18:50 Holyhead 18:50 Holyhead
12:00

05:00 Medias 05:00 Medias 05:00 Gilau
12:00

01:00 Medias 01:00 Medias 01:00 Suceava
12:00

01:00 Dolhasca
12:05

18:50 Wurzburg
12:10

05:00 Teius 05:00 Teius
12:10

01:00 Teius 01:00 Veresti 01:00 Teius
12:10

01:00 Darabani
12:15

05:00 Aiud 05:00 Aiud
12:20

01:00 Aiud 01:00 Botosani 01:00 Aiud
12:20

05:00 Unirea 05:00 Unirea
12:30

01:00 Gura Humorului 01:00 Unirea 01:00 Unirea
12:30

01:50 Alba Iulia
12:40

05:00 Turda 05:00 Turda
12:40

01:00 Turda 01:00 Turda 01:00 Campulung Moldovenesc
12:40

18:50 Bangor
12:45

01:00 Iacobeni
12:50

01:50 Sebes
12:55

18:50 Nurnberg
13:00

05:00 Huedin
13:00

01:00 Borsa
13:00

01:00 Vatra Dornei
13:05

01:50 Orastie
13:10

01:00 Prundu Bargaului
13:10

01:00 Bistrita
13:15

01:00 Beclean
13:20

01:00 Baia Mare
13:25

01:50 Simeria
13:30

18:50 Manchester
13:30

01:00 Dej
13:30

01:00 Cluj Napoca
13:35

01:00 Cluj Napoca
13:40

01:00 Gilau
13:45

18:50 Nurnberg
13:50

01:00 Huedin
13:50

18:50 Manchester 18:50 Liverpool
14:00

05:00 Cluj Napoca 05:00 Negreni 05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca
14:00

01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca
14:00

08:50 Calais
14:20

01:50 Deva
14:25

05:00 Piatra Craiului
15:00

01:00 Negreni
15:00

18:50 Regensburg
15:10

05:00 Beius
15:30

18:50 Passau
15:50

18:50 Birmingham
16:00

05:00 Alesd
16:00

01:00 Piatra Craiului
16:00

08:50 Ostende
16:05

01:00 Beius
16:10

18:50 Birmingham
16:20

18:50 Suben
16:25

18:50 Coventry 18:50 Coventry
16:30

08:50 Jabbeke
16:30

08:50 Brugge
16:45

18:50 Haag
16:50

01:50 Arad
17:00

18:50 Northampton 18:50 Northampton
17:00

01:00 Alesd
17:00

08:50 Drongen
17:15

18:50 Wels
17:20

18:50 Milton Keynes
17:30

18:50 Milton Keynes
17:35

08:50 Aalst
17:35

01:50 Pecica
17:40

18:50 Luton
17:40

18:50 Luton
17:45

18:50 Linz
17:50

08:50 Bruxelles
18:00

01:00 Oradea
18:00

01:50 Nadlac
18:10

18:50 Sankt Valentin
18:10

08:50 Bruxelles
18:20

05:00 Oradea
18:30

01:00 Bors
18:30

08:50 Bruxelles
18:35

18:50 Oed
18:40

05:00 Bors
18:40

08:50 Liege
19:00

08:50 Liege
19:10

18:50 Londra
19:30

08:50 Aachen
19:50

18:50 Dartford
20:00

08:50 Frechen
20:20

08:50 Koln
20:40

01:50 Budapesta
21:00

18:50 Maidstone
21:00

08:50 Siegburg
21:15

08:50 Bad Honnef am Rhein
21:35

18:50 Canterbury
21:50

18:50 Kent
22:30

08:50 Limburg an der Lahn
22:35

08:50 Bad Camberg
22:50

18:50 Dover
23:00

05:00 Budapesta
23:00

01:00 Budapesta
23:00

08:50 Frankfurt
23:10

08:50 Weiskirchen
23:20

01:50 Darabani 01:50 Iasi 01:50 Iasi 01:50 Viena
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.