Peco Amstetten A1, Km.122 (Amstetten West) - Mersul autobuzelor Amstetten Austria

Peco Amstetten A1, Km.122 (Amstetten West)

Amstetten, Austria

Plecări
Ora Către
01:50
21:30 Kent 22:30 Londra 23:20 Milton Keynes 00:30 Coventry 03:00 Manchester 05:30 Holyhead 03:20 Wels 05:50 Regensburg 08:50 Wurzburg 11:00 Frankfurt 13:35 Siegburg 15:50 Liege 16:55 Bruxelles 18:30 Jabbeke 21:30 Canterbury 01:20 Londra 23:25 Milton Keynes 00:35 Coventry 03:00 Manchester 05:00 Holyhead 02:00 Oed 03:50 Haag 06:50 Nurnberg 09:20 Wertheim 12:00 Bad Camberg 14:10 Koln 16:00 Liege 17:25 Aalst 18:30 Ostende 20:30 Calais 21:40 Maidstone 23:00 Luton 00:00 Northampton 01:00 Birmingham 03:00 Liverpool 12:30 Dublin 02:30 Sankt Valentin 04:15 Suben 07:40 Nurnberg 09:50 Spessart 12:15 Limburg an der Lahn 14:30 Frechen 16:45 Bruxelles 17:40 Drongen 21:00 Dover 22:15 Dartford 23:30 Luton 00:20 Northampton 01:10 Birmingham 04:30 Bangor 12:30 Dublin 02:50 Linz 04:50 Passau 08:30 Wurzburg 10:30 Weiskirchen 13:15 Bad Honnef am Rhein 15:00 Aachen 16:50 Bruxelles 18:15 Brugge
06:30 Kruiser
14:00 Oradea
08:50
09:30 Melk 03:15 Salonta 02:10 Simand 04:05 Oradea 19:00 Orastie 13:40 Budapesta 21:00 Aiud 23:05 Dej 15:55 Arad 09:10 Kemmelbach 04:05 Oradea 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 22:40 Gherla 19:15 Sebes 21:15 Unirea 23:35 Beclean 15:30 Pecica 15:10 Nadlac 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 10:10 Sankt Polten 20:15 Alba Iulia 21:35 Turda 00:10 Bistrita 09:40 Loosdorf 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 03:15 Salonta 02:10 Simand 18:40 Simeria 10:10 Viena 20:45 Teius 22:00 Cluj Napoca 18:30 Deva
18:50
15:15 Gura Humorului 13:00 Feldru 19:30 Melk 09:05 Dej 07:00 Aiud 22:30 Budapesta 05:00 Orastie 01:30 Pecica 02:45 Ciumeghiu 07:25 Huedin 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 17:40 Dorohoi 17:40 Dorohoi 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 12:50 Nasaud 19:10 Kemmelbach 08:00 Cluj Napoca 06:45 Teius 21:10 Viena 04:50 Simeria 01:10 Nadlac 03:15 Salonta 02:10 Simand 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 18:10 Darabani 18:10 Darabani 16:30 Falticeni 15:45 Ilisesti 14:15 Iacobeni 10:10 Bistrita 07:35 Turda 06:15 Alba Iulia 20:10 Sankt Polten 04:30 Deva 19:40 Loosdorf 04:05 Oradea 13:00 Feldru 17:15 Pascani 14:00 Cristesti 15:15 Gura Humorului 17:00 Botosani 17:00 Botosani 18:30 Iasi 17:40 Baltati 15:30 Paltinoasa 14:00 Vatra Dornei 09:35 Beclean 07:15 Unirea 05:15 Sebes 08:40 Gherla 01:55 Arad 02:35 Chisineu Cris 05:45 Alesd 12:50 Nasaud 16:30 Falticeni 16:00 Suceava 14:50 Campulung Moldovenesc 16:30 Radauti 16:30 Radauti 17:30 Targu Frumos 17:20 Ruginoasa
19:00
17:20 Deleni 18:00 Vaslui 18:40 Adjud 19:20 Husi 20:00 Braila 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 04:00 Budapesta 14:00 Timisoara 07:30 Beius 13:00 Hateg 11:00 Gilau 11:55 Baia Mare 13:00 Vatra Dornei 13:40 Gura Humorului 14:10 Dolhasca 14:50 Sighisoara 15:20 Sfantu Gheorghe 15:50 Durau 16:20 Targu Neamt 16:55 Motca 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 10:15 Medias 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 17:00 Pascani 17:30 Podu Iloaiei 18:10 Roman 18:50 Marasesti 19:30 Barlad 20:30 Tulcea 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 08:00 Piatra Craiului 12:50 Calan 11:30 Cluj Napoca 12:00 Beclean 13:10 Borsa 13:50 Botosani 14:30 Suceava 14:55 Medias 15:30 Miercurea Ciuc 15:55 Poiana Largului 16:30 Dumbrava 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 17:30 Mangalia 14:45 Resita 10:00 Cluj Napoca 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 17:10 Targu Frumos 17:40 Iasi 18:20 Bacau 19:00 Focsani 19:40 Tecuci 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 06:00 Oradea 13:30 Targu Jiu 09:00 Negreni 12:40 Hunedoara 11:40 Cluj Napoca 12:30 Bistrita 13:20 Iacobeni 13:55 Darabani 14:40 Falticeni 15:00 Reghin 15:40 Toplita 16:00 Bicaz 16:40 Timisesti 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 20:00 Constanta 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 11:45 Sebes 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 17:10 Harlau 17:50 Negresti 18:30 Sascut 19:10 Buzau 19:50 Galati 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 07:00 Alesd 13:15 Petrosani 10:00 Huedin 12:30 Deva 11:50 Dej 12:40 Prundu Bargaului 13:30 Campulung Moldovenesc 14:00 Veresti 14:45 Targu Mures 15:10 Morareni 15:45 Borsec 16:10 Piatra Neamt 16:50 Cristesti 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 10:45 Miercurea Sibiului 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:30 Lancram 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului
22:00
17:40 Husi 17:20 Adjud 17:05 Roman 16:10 Timisesti 16:30 Targu Frumos 16:50 Iasi 17:55 Galati 15:29 Sfantu Gheorghe 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 14:35 Iacobeni 12:35 Rovinari 14:20 Bistrita 12:05 Timisoara 15:35 Toplita 12:25 Motru 15:20 Targu Mures 07:25 Oradea 07:55 Gilau 07:20 Bors 17:35 Buzau 17:15 Sascut 15:55 Piatra Neamt 16:15 Cristesti 16:35 Harlau 16:55 Negresti 18:00 Braila 15:17 Sighisoara 18:10 Tulcea 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 14:40 Campulung Moldovenesc 12:40 Filiasi 14:15 Beclean 12:10 Lugoj 14:50 Botosani 15:23 Reghin 07:30 Alesd 08:00 Cluj Napoca 17:30 Focsani 17:10 Bacau 15:50 Bicaz 16:20 Motca 16:40 Deleni 14:45 Gura Humorului 15:14 Medias 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 06:00 Budapesta 11:55 Targu Carbunesti 17:00 Vaslui 12:45 Craiova 14:00 Dej 12:15 Caransebes 15:08 Suceava 15:26 Morareni 07:35 Negreni 15:40 Durau 17:25 Marasesti 16:05 Dumbrava 16:00 Targu Neamt 16:25 Pascani 16:45 Podu Iloaiei 17:50 Tecuci 15:31 Miercurea Ciuc 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 14:25 Prundu Bargaului 12:30 Isalnita 17:45 Barlad 12:00 Arad 11:20 Cluj Napoca 12:20 Resita 15:11 Falticeni 15:45 Poiana Largului 07:40 Huedin 14:30 Vatra Dornei
22:20
10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 12:05 Timisoara 12:25 Motru 13:30 Harsova 08:30 Sighisoara 09:40 Vestem 10:20 Onesti 11:20 Targu Secuiesc 12:00 Campina 13:10 Slobozia 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 15:05 Pascani 15:25 Podu Iloaiei 07:40 Huedin 10:00 Dej 12:00 Vatra Dornei 13:10 Botosani 13:40 Suceava 07:25 Alesd 14:30 Poiana Largului 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 12:40 Filiasi 12:10 Lugoj 14:00 Constanta 13:20 Tandarei 08:40 Miercurea Sibiului 09:50 Fagaras 10:30 Targu Ocna 11:30 Brasov 12:10 Ramnicu Sarat 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 15:10 Targu Frumos 15:30 Iasi 07:45 Gilau 10:30 Beclean 12:20 Iacobeni 13:20 Darabani 13:55 Falticeni 14:15 Morareni 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:45 Craiova 12:15 Caransebes 13:50 Mangalia 13:00 Bucuresti 09:00 Sibiu 10:00 Moinesti 10:50 Covasna 11:40 Predeal 12:20 Ploiesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 14:55 Cristesti 15:15 Harlau 15:35 Negresti 08:00 Cluj Napoca 10:50 Bistrita 12:30 Campulung Moldovenesc 13:30 Veresti 14:00 Targu Mures 14:20 Toplita 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 12:00 Arad 12:20 Resita 13:40 Medgidia 08:10 Medias 09:30 Ramnicu Valcea 10:10 Comanesti 11:00 Sfantu Gheorghe 11:50 Sinaia 12:30 Pitesti 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 15:00 Motca 15:20 Deleni 07:30 Negreni 08:30 Cluj Napoca 11:00 Prundu Bargaului 13:00 Gura Humorului 13:35 Dolhasca 14:10 Reghin 14:25 Durau 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau
22:30
10:45 Miercurea Sibiului 21:40 Braila 21:10 Husi 20:40 Adjud 20:10 Vaslui 19:30 Deleni 19:00 Motca 13:55 Targu Mures 12:35 Gura Humorului 12:00 Vatra Dornei 11:30 Baia Mare 10:20 Gilau 07:10 Beius 16:30 Poiana Largului 15:00 Miercurea Ciuc 14:05 Medias 10:45 Aiud 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 18:00 Tandarei 20:00 Constanta 04:00 Budapesta 20:00 Giurgiu 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:30 Corabia 17:00 Medgidia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:15 Turda 10:15 Medias 21:30 Galati 21:00 Buzau 20:30 Sascut 20:00 Negresti 19:20 Harlau 18:50 Cristesti 13:50 Falticeni 12:30 Campulung Moldovenesc 11:55 Prundu Bargaului 11:20 Dej 10:00 Huedin 07:00 Alesd 16:00 Durau 14:50 Sfantu Gheorghe 14:00 Sighisoara 10:30 Unirea 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 18:30 Hirsova 10:45 Miercurea Sibiului 13:00 Darabani 17:40 Turnu Magurele 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 21:20 Tecuci 20:55 Focsani 20:25 Bacau 19:50 Iasi 19:15 Targu Frumos 18:40 Timisesti 13:40 Suceava 12:20 Iacobeni 11:50 Bistrita 11:10 Cluj Napoca 09:00 Negreni 06:00 Oradea 17:50 Piatra Neamt 15:20 Borsec 14:40 Morareni 12:45 Stefanesti 10:15 Turda 11:15 Vestem 12:20 Onesti 14:10 Targu Secuiesc 15:20 Campina 17:00 Bucuresti 17:00 Medgidia 10:15 Medias 13:10 Veresti 17:30 Corabia 16:30 Filiasi 15:00 Motru 14:00 Timisoara 13:00 Hateg 12:15 Simeria 11:15 Alba Iulia 10:50 Sibiu 11:45 Moinesti 12:55 Covasna 14:50 Predeal 16:00 Ploiesti 20:00 Giurgiu 18:00 Tandarei 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 13:30 Targu Jiu 12:40 Hunedoara 11:45 Sebes 10:45 Aiud 20:00 Constanta 21:15 Barlad 20:50 Marasesti 20:20 Roman 19:40 Podu Iloaiei 19:05 Pascani 18:30 Dumbrava 12:40 Botosani 12:05 Borsa 11:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 17:40 Bicaz 15:10 Toplita 14:30 Reghin 21:50 Tulcea 11:00 Teius 10:00 Cluj Napoca 11:30 Fagaras 12:40 Targu Ocna 14:30 Brasov 15:40 Ramnicu Sarat 17:30 Slobozia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 05:00 Bors 13:20 Dolhasca 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 13:40 Arad 12:50 Calan 12:00 Orastie 11:00 Ramnicu Valcea 12:00 Comanesti 13:35 Sfantu Gheorghe 15:00 Sinaia 16:30 Pitesti 17:40 Turnu Magurele 18:30 Hirsova 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 13:15 Petrosani 12:30 Deva 11:30 Lancram 10:30 Unirea
Sosiri
De la Ora

01:50 Dorohoi
00:00

01:50 Baltati
00:20

18:50 Calais
00:20

01:50 Botosani 01:50 Sankt Polten 01:50 Targu Frumos
00:30

01:50 Ruginoasa
00:40

01:50 Pascani
00:45

01:50 Cristesti 01:50 Radauti 01:50 Loosdorf
01:00

08:50 Spessart
01:00

01:50 Melk
01:10

08:50 Wertheim
01:20

01:50 Kemmelbach 01:50 Falticeni
01:30

08:50 Wurzburg
01:50

18:50 Ostende
02:05

08:50 Wurzburg
02:10

01:50 Suceava
02:30

18:50 Jabbeke
02:30

01:50 Ilisesti
02:45

18:50 Brugge
02:45

01:50 Paltinoasa
03:00

08:50 Nurnberg
03:00
Kruiser
09:20 Oradea
03:00

01:50 Gura Humorului
03:15

18:50 Drongen
03:15

18:50 Aalst
03:35

01:50 Campulung Moldovenesc
03:40

08:50 Nurnberg
03:50

18:50 Bruxelles
04:00

05:00 Tulcea
04:00

18:50 Bruxelles
04:05

18:50 Bruxelles
04:10

01:50 Iacobeni
04:15

01:50 Vatra Dornei
04:30

05:00 Braila
04:30

03:00 Tulcea
04:50

01:50 Pitesti
05:00

18:50 Liege
05:00

01:10 Tulcea 01:10 Giurgiu
05:00

03:00 Braila 03:00 Giurgiu
05:00

05:00 Galati
05:00

18:50 Liege
05:05

08:50 Regensburg
05:10

01:10 Turnu Magurele
05:10

03:00 Galati 03:00 Turnu Magurele
05:10

01:10 Corabia
05:20

03:00 Tecuci 03:00 Corabia
05:20

01:10 Alexandria 01:10 Braila
05:30

03:00 Alexandria 03:00 Barlad
05:30

01:10 Galati
05:35

01:10 Slatina (Olt)
05:40

03:00 Husi 03:00 Slatina (Olt)
05:40

03:00 Buzau
05:45

18:50 Aachen
05:50

08:50 Passau
05:50

03:00 Focsani
05:50

01:10 Constanta 01:10 Craiova
06:00

03:00 Marasesti 03:00 Constanta 03:00 Craiova
06:00

05:00 Tecuci 05:00 Giurgiu 05:00 Giurgiu 05:00 Constanta 05:00 Constanta
06:00

01:00 Giurgiu 01:00 Constanta 01:00 Constanta 01:00 Giurgiu
06:00

01:10 Mangalia
06:05

03:00 Mangalia
06:05

01:10 Filiasi
06:10

03:00 Filiasi 03:00 Adjud
06:10

05:00 Turnu Magurele 05:00 Barlad 05:00 Turnu Magurele
06:10

01:00 Turnu Magurele 01:00 Turnu Magurele
06:10

01:10 Medgidia
06:15

03:00 Medgidia
06:15

18:50 Frechen
06:20

01:10 Hirsova 01:10 Rovinari
06:20

03:00 Rovinari 03:00 Hirsova
06:20

05:00 Corabia 05:00 Husi 05:00 Corabia
06:20

01:00 Corabia 01:00 Corabia
06:20

08:50 Suben
06:25

01:10 Tandarei
06:25

03:00 Tandarei
06:25

18:50 Dublin 18:50 Dublin
06:30

01:10 Isalnita 01:10 Slobozia
06:30

03:00 Sascut 03:00 Isalnita 03:00 Slobozia
06:30

05:00 Buzau 05:00 Alexandria 05:00 Mangalia 05:00 Mangalia 05:00 Alexandria
06:30

01:00 Alexandria 01:00 Mangalia 01:00 Mangalia 01:00 Alexandria
06:30

18:50 Koln
06:40

01:10 Targu Carbunesti 01:10 Tecuci
06:40

03:00 Targu Carbunesti
06:40

05:00 Focsani 05:00 Filiasi 05:00 Medgidia 05:00 Medgidia 05:00 Filiasi
06:40

01:00 Medgidia 01:00 Medgidia 01:00 Filiasi 01:00 Filiasi
06:40

01:10 Barlad 01:10 Motru
06:45

03:00 Motru
06:45

08:50 Haag
06:50

01:10 Resita 01:10 Husi
06:50

03:00 Bacau 03:00 Resita
06:50

05:00 Hirsova 05:00 Slatina (Olt) 05:00 Marasesti 05:00 Slatina (Olt) 05:00 Hirsova
06:50

01:00 Hirsova 01:00 Slatina (Olt) 01:00 Slatina (Olt) 01:00 Hirsova
06:50

01:10 Caransebes
06:55

03:00 Caransebes 03:00 Roman
06:55

05:00 Adjud
06:55

01:50 Feldru
07:00

01:10 Lugoj 01:10 Bucuresti 01:10 Buzau
07:00

03:00 Lugoj 03:00 Vaslui 03:00 Bucuresti
07:00

05:00 Craiova 05:00 Sascut 05:00 Craiova 05:00 Tandarei 05:00 Tandarei
07:00

01:00 Tulcea 01:00 Craiova 01:00 Tandarei 01:00 Tandarei 01:00 Craiova
07:00

01:10 Timisoara
07:05

03:00 Timisoara
07:05

05:00 Bacau
07:05

01:10 Focsani 01:10 Arad
07:10

03:00 Arad 03:00 Negresti
07:10

05:00 Filiasi 05:00 Roman 05:00 Filiasi
07:10

01:00 Braila 01:00 Filiasi 01:00 Filiasi
07:10

18:50 Siegburg
07:15

08:50 Luton 08:50 Luton
07:15

05:00 Vaslui
07:15

01:00 Galati
07:15

08:50 Wels
07:20

01:10 Targu Jiu
07:20

03:00 Iasi 03:00 Targu Jiu
07:20

05:00 Rovinari 05:00 Negresti 05:00 Rovinari
07:20

01:00 Rovinari 01:00 Rovinari
07:20

01:10 Petrosani 01:10 Marasesti
07:25

03:00 Petrosani
07:25

01:00 Tecuci
07:25

01:10 Hateg 01:10 Pitesti 01:10 Adjud
07:30

03:00 Pitesti 03:00 Podu Iloaiei 03:00 Hateg
07:30

05:00 Iasi 05:00 Isalnita 05:00 Isalnita
07:30

01:00 Isalnita 01:00 Isalnita
07:30

18:50 Bad Honnef am Rhein
07:35

01:10 Sascut
07:35

03:00 Deleni
07:35

05:00 Podu Iloaiei
07:35

01:00 Barlad
07:35

01:10 Bacau 01:10 Calan
07:40

03:00 Hirlau 03:00 Calan
07:40

05:00 Targu Carbunesti 05:00 Deleni 05:00 Targu Carbunesti
07:40

01:00 Targu Carbunesti 01:00 Targu Carbunesti
07:40

01:10 Roman
07:45

05:00 Harlau 05:00 Motru 05:00 Motru
07:45

01:00 Husi 01:00 Motru 01:00 Motru
07:45

08:50 Linz
07:50

01:10 Hunedoara 01:10 Vaslui 01:10 Ploiesti
07:50

03:00 Ploiesti 03:00 Hunedoara
07:50

05:00 Targu Frumos 05:00 Resita 05:00 Resita
07:50

01:00 Resita 01:00 Resita
07:50

03:00 Targu Frumos
07:55

05:00 Caransebes 05:00 Pascani 05:00 Caransebes
07:55

01:00 Caransebes 01:00 Caransebes
07:55

01:50 Bistrita
08:00

08:50 Londra 08:50 Londra
08:00

01:10 Ramnicu Sarat 01:10 Negresti 01:10 Deva
08:00

03:00 Deva 03:00 Ramnicu Sarat 03:00 Pascani
08:00

05:00 Lugoj 05:00 Slobozia 05:00 Slobozia 05:00 Motca 05:00 Lugoj
08:00

01:00 Buzau 01:00 Lugoj 01:00 Slobozia 01:00 Slobozia 01:00 Lugoj
08:00

01:10 Iasi
08:05

05:00 Timisoara 05:00 Timisoara
08:05

01:00 Timisoara 01:00 Timisoara
08:05

08:50 Sankt Valentin
08:10

01:10 Campina 01:10 Podu Iloaiei
08:10

03:00 Motca 03:00 Campina
08:10

05:00 Arad 05:00 Bucuresti 05:00 Bucuresti 05:00 Cristesti 05:00 Arad
08:10

01:00 Focsani 01:00 Bucuresti 01:00 Bucuresti 01:00 Arad 01:00 Arad
08:10

01:10 Deleni
08:15

03:00 Cristesti
08:15

05:00 Timisesti
08:15

01:00 Marasesti
08:15

01:10 Sinaia 01:10 Harlau
08:20

03:00 Timisesti 03:00 Sinaia
08:20

05:00 Targu Jiu 05:00 Targu Jiu 05:00 Dumbrava
08:20

01:00 Targu Jiu 01:00 Targu Jiu
08:20

01:10 Targu Frumos
08:25

03:00 Dumbrava
08:25

05:00 Petrosani 05:00 Petrosani
08:25

01:00 Petrosani 01:00 Adjud 01:00 Petrosani
08:25

01:10 Pascani 01:10 Simeria 01:10 Predeal
08:30

03:00 Targu Neamt 03:00 Predeal 03:00 Simeria
08:30

05:00 Hateg 05:00 Targu Neamt 05:00 Hateg
08:30

01:00 Hateg 01:00 Hateg
08:30

18:50 Limburg an der Lahn
08:35

01:10 Motca
08:35

05:00 Piatra Neamt
08:35

01:00 Sascut
08:35

08:50 Oed
08:40

01:10 Cristesti 01:10 Orastie
08:40

03:00 Orastie
08:40

05:00 Bicaz 05:00 Calan 05:00 Calan
08:40

01:00 Calan 01:00 Calan
08:40

01:50 Beclean
08:45

01:10 Timisesti
08:45

05:00 Poiana Largului
08:45

01:00 Bacau
08:45

18:50 Bad Camberg
08:50

01:10 Sebes 01:10 Targu Neamt
08:50

03:00 Sebes 03:00 Piatra Neamt
08:50

05:00 Hunedoara 05:00 Durau 05:00 Hunedoara
08:50

01:00 Hunedoara 01:00 Hunedoara
08:50

01:10 Piatra Neamt
08:55

05:00 Borsec
08:55

01:00 Roman
08:55

01:10 Lancram 01:10 Bicaz 01:10 Brasov
09:00

03:00 Brasov 03:00 Bicaz 03:00 Lancram
09:00

05:00 Pitesti 05:00 Toplita 05:00 Deva 05:00 Deva 05:00 Pitesti
09:00

01:00 Pitesti 01:00 Deva 01:00 Vaslui 01:00 Pitesti 01:00 Deva
09:00

05:00 Miercurea Ciuc
09:05

01:00 Negresti
09:05

01:50 Dej
09:10

18:50 Frankfurt
09:10

01:10 Poiana Largului 01:10 Targu Secuiesc
09:10

03:00 Poiana Largului 03:00 Targu Secuiesc
09:10

05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Ramnicu Sarat 05:00 Ramnicu Sarat
09:10

01:00 Iasi 01:00 Ramnicu Sarat 01:00 Ramnicu Sarat
09:10

05:00 Morareni
09:15

01:00 Podu Iloaiei
09:15

18:50 Weiskirchen
09:20

01:10 Sfantu Gheorghe 01:10 Durau
09:20

03:00 Durau 03:00 Sfantu Gheorghe
09:20

05:00 Reghin 05:00 Campina 05:00 Campina
09:20

01:00 Campina 01:00 Deleni 01:00 Campina
09:20

03:00 Toplita
09:25

05:00 Medias
09:25

01:00 Harlau
09:25

08:50 Dartford
09:30

01:10 Toplita 01:10 Alba Iulia 01:10 Covasna
09:30

03:00 Alba Iulia 03:00 Covasna 03:00 Miercurea Ciuc
09:30

05:00 Sinaia 05:00 Sinaia 05:00 Sighisoara
09:30

01:00 Targu Frumos 01:00 Sinaia 01:00 Sinaia
09:30

03:00 Sfantu Gheorghe
09:35

05:00 Targu Mures
09:35

01:00 Pascani
09:35

03:00 Morareni
09:38

01:10 Morareni 01:10 Teius 01:10 Targu Ocna
09:40

03:00 Teius 03:00 Targu Ocna
09:40

05:00 Predeal 05:00 Falticeni 05:00 Predeal
09:40

01:00 Predeal 01:00 Motca 01:00 Predeal
09:40

03:00 Reghin
09:41

03:00 Medias
09:44

01:10 Reghin
09:45

05:00 Suceava
09:45

01:00 Cristesti
09:45

03:00 Sighisoara
09:48

01:10 Aiud 01:10 Onesti 01:10 Targu Mures
09:50

03:00 Aiud 03:00 Onesti
09:50

05:00 Brasov 05:00 Brasov 05:00 Veresti
09:50

01:00 Timisesti 01:00 Brasov 01:00 Brasov
09:50

03:00 Targu Mures
09:55

05:00 Darabani
09:55

01:00 Dumbrava
09:55

08:50 Maidstone
10:00

01:10 Unirea 01:10 Comanesti 01:10 Falticeni
10:00

03:00 Falticeni 03:00 Unirea 03:00 Comanesti
10:00

05:00 Targu Secuiesc 05:00 Targu Secuiesc 05:00 Botosani
10:00

01:00 Targu Secuiesc 01:00 Targu Neamt 01:00 Targu Secuiesc
10:00

01:10 Suceava
10:05

03:00 Suceava
10:05

05:00 Gura Humorului 05:00 Sfantu Gheorghe 05:00 Sfantu Gheorghe
10:05

01:00 Sfantu Gheorghe 01:00 Piatra Neamt 01:00 Sfantu Gheorghe 01:00 Sovata
10:05

01:10 Dolhasca 01:10 Turda 01:10 Moinesti
10:10

03:00 Turda 03:00 Moinesti
10:10

05:00 Covasna 05:00 Campulung Moldovenesc 05:00 Covasna
10:10

01:00 Bicaz 01:00 Covasna 01:00 Covasna
10:10

05:00 Iacobeni
10:15

01:10 Fagaras 01:10 Veresti
10:20

03:00 Fagaras
10:20

05:00 Targu Ocna 05:00 Targu Ocna 05:00 Borsa
10:20

01:00 Targu Ocna 01:00 Poiana Largului 01:00 Targu Ocna
10:20

01:10 Darabani
10:25

05:00 Vatra Dornei
10:25

01:00 Durau
10:25

01:50 Cluj Napoca
10:30

01:10 Vestem 01:10 Botosani
10:30

03:00 Botosani 03:00 Vestem
10:30

05:00 Onesti 05:00 Onesti 05:00 Prundu Bargaului
10:30

01:00 Onesti 01:00 Onesti
10:30

08:50 Canterbury
10:35

05:00 Beclean
10:35

01:00 Grinties
10:35

01:10 Gura Humorului
10:40

03:00 Gura Humorului
10:40

05:00 Comanesti 05:00 Comanesti 05:00 Baia Mare
10:40

01:00 Comanesti 01:00 Comanesti
10:40

05:00 Dej
10:45

08:50 Kent
10:50

01:10 Ramnicu Valcea
10:50

03:00 Ramnicu Valcea
10:50

05:00 Moinesti 05:00 Moinesti
10:50

01:00 Moinesti 01:00 Moinesti
10:50

01:10 Campulung Moldovenesc
10:55

03:00 Campulung Moldovenesc
10:55

05:00 Cluj Napoca
10:55

01:00 Borsec
10:55

18:50 Spessart
11:00

01:10 Iacobeni 01:10 Sibiu
11:00

03:00 Iacobeni 03:00 Sibiu
11:00

05:00 Simeria 05:00 Cluj Napoca 05:00 Fagaras 05:00 Fagaras 05:00 Simeria
11:00

01:00 Simeria 01:00 Toplita 01:00 Fagaras 01:00 Simeria 01:00 Fagaras
11:00

01:10 Vatra Dornei
11:05

03:00 Vatra Dornei
11:05

01:00 Miercurea Ciuc
11:05

01:50 Turda
11:10

01:10 Miercurea Sibiului 01:10 Prundu Bargaului
11:10

03:00 Prundu Bargaului 03:00 Miercurea Sibiului
11:10

05:00 Vestem 05:00 Vestem
11:10

01:00 Vestem 01:00 Vestem 01:00 Sfantu Gheorghe
11:10

18:50 Wertheim
11:20

08:50 Dover
11:20

01:10 Sighisoara 01:10 Bistrita
11:20

03:00 Bistrita 03:00 Sighisoara
11:20

05:00 Orastie 05:00 Ramnicu Valcea 05:00 Orastie 05:00 Ramnicu Valcea
11:20

01:00 Ramnicu Valcea 01:00 Orastie 01:00 Morareni 01:00 Orastie 01:00 Ramnicu Valcea
11:20

01:50 Unirea
11:30

01:10 Medias 01:10 Beclean
11:30

03:00 Beclean 03:00 Medias
11:30

05:00 Sibiu 05:00 Sibiu 05:00 Sebes 05:00 Sebes
11:30

01:00 Sibiu 01:00 Sebes 01:00 Reghin 01:00 Sibiu 01:00 Sebes
11:30

01:00 Medias
11:35

01:50 Aiud
11:40

01:10 Dej
11:40

03:00 Dej
11:40

05:00 Miercurea Sibiului 05:00 Lancram 05:00 Lancram 05:00 Miercurea Sibiului
11:40

01:00 Miercurea Sibiului 01:00 Lancram 01:00 Sighisoara 01:00 Miercurea Sibiului 01:00 Lancram
11:40

01:10 Cluj Napoca
11:45

03:00 Cluj Napoca
11:45

01:00 Targu Mures
11:45

18:50 Wurzburg
11:50

05:00 Alba Iulia 05:00 Sighisoara 05:00 Sighisoara 05:00 Alba Iulia
11:50

01:00 Alba Iulia 01:00 Alba Iulia 01:00 Sighisoara 01:00 Sighisoara
11:50

01:50 Teius
11:55

01:00 Falticeni
11:55

18:50 Holyhead 18:50 Holyhead
12:00

01:10 Cluj Napoca
12:00

03:00 Cluj Napoca
12:00

05:00 Gilau 05:00 Medias 05:00 Medias
12:00

01:00 Suceava 01:00 Medias 01:00 Medias
12:00

01:00 Dolhasca
12:05

18:50 Wurzburg
12:10

05:00 Teius 05:00 Teius
12:10

01:00 Veresti 01:00 Teius 01:00 Teius
12:10

01:10 Gilau
12:15

01:00 Darabani
12:15

05:00 Aiud 05:00 Aiud
12:20

01:00 Aiud 01:00 Aiud 01:00 Botosani
12:20

05:00 Unirea 05:00 Unirea
12:30

01:00 Unirea 01:00 Gura Humorului 01:00 Unirea
12:30

01:50 Alba Iulia
12:40

05:00 Turda 05:00 Turda
12:40

01:00 Turda 01:00 Campulung Moldovenesc 01:00 Turda
12:40

18:50 Bangor
12:45

01:00 Iacobeni
12:50

01:50 Sebes
12:55

18:50 Nurnberg
13:00

05:00 Huedin
13:00

01:00 Borsa
13:00

01:00 Vatra Dornei
13:05

01:50 Orastie
13:10

01:00 Prundu Bargaului
13:10

03:00 Gilau
13:15

01:00 Bistrita
13:15

01:00 Beclean
13:20

01:00 Baia Mare
13:25

01:50 Simeria
13:30

01:10 Huedin
13:30

03:00 Huedin
13:30

01:00 Dej
13:30

01:00 Cluj Napoca
13:35

01:00 Cluj Napoca
13:40

01:00 Gilau
13:45

18:50 Nurnberg
13:50

03:00 Negreni
13:50

01:00 Huedin
13:50

05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca 05:00 Cluj Napoca 05:00 Negreni
14:00

01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca 01:00 Cluj Napoca
14:00

08:50 Calais
14:20

01:50 Deva
14:25

18:50 Manchester 18:50 Manchester 18:50 Liverpool
14:30

01:10 Negreni
14:50

01:10 Alesd
14:55

05:00 Piatra Craiului
15:00

01:00 Negreni
15:00

18:50 Regensburg
15:10

05:00 Beius
15:30

18:50 Passau
15:50

18:50 Birmingham
16:00

05:00 Alesd
16:00

01:00 Piatra Craiului
16:00

08:50 Ostende
16:05

01:00 Beius
16:10

18:50 Birmingham
16:20

18:50 Suben
16:25

18:50 Coventry 18:50 Coventry
16:30

08:50 Jabbeke
16:30

08:50 Brugge
16:45

18:50 Haag
16:50

03:00 Alesd
16:55

01:50 Arad
17:00

18:50 Northampton 18:50 Northampton
17:00

01:00 Alesd
17:00

08:50 Drongen
17:15

18:50 Wels
17:20

18:50 Milton Keynes
17:30

18:50 Milton Keynes
17:35

08:50 Aalst
17:35

01:50 Pecica
17:40

18:50 Luton
17:40

18:50 Luton
17:45

18:50 Linz
17:50

18:50 Londra
18:00

08:50 Bruxelles
18:00

03:00 Oradea
18:00

01:00 Oradea
18:00

01:50 Nadlac
18:10

18:50 Sankt Valentin
18:10

01:10 Oradea
18:15

08:50 Bruxelles
18:20

18:50 Londra
18:30

01:10 Bors
18:30

03:00 Bors
18:30

05:00 Oradea
18:30

01:00 Bors
18:30

08:50 Bruxelles
18:35

18:50 Oed
18:40

05:00 Bors
18:40

18:50 Dartford
19:00

08:50 Liege
19:00

08:50 Liege
19:10

08:50 Aachen
19:50

18:50 Maidstone
20:00

08:50 Frechen
20:20

18:50 Canterbury
20:35

08:50 Koln
20:40

18:50 Kent
20:50

01:50 Budapesta
21:00

18:50 Dover
21:10

08:50 Siegburg
21:15

08:50 Bad Honnef am Rhein
21:35

08:50 Limburg an der Lahn
22:35

08:50 Bad Camberg
22:50

05:00 Budapesta
23:00

01:00 Budapesta
23:00

08:50 Frankfurt
23:10

08:50 Weiskirchen
23:20

01:50 Darabani 01:50 Viena 01:50 Iasi
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.