Amstetten - Mersul autobuzelor Amstetten Austria

Amstetten

Amstetten, Austria

Adresă: hauptbahnhof

Plecări
Ora Către
14:00 Kruiser
20:00 Oradea
14:20 Kruiser
22:00 Oradea
16:00
10:15 Medias 16:40 Medias 16:15 Suceava 14:20 Iacobeni 13:00 Bistrita 11:30 Cluj Napoca 10:00 Negreni 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Turda 15:20 Campina 11:15 Vestem 17:00 Bucuresti 12:20 Onesti 17:00 Medgidia 14:10 Targu Secuiesc 10:15 Medias 15:20 Campina 17:30 Corabia 17:00 Bucuresti 16:30 Filiasi 17:00 Medgidia 15:00 Motru 05:30 Oradea 14:00 Timisoara 21:00 Galati 13:00 Hateg 20:30 Buzau 12:15 Simeria 20:05 Sascut 11:15 Alba Iulia 19:40 Negresti 10:15 Turda 19:00 Targu Frumos 17:30 Corabia 18:15 Dumbrava 16:30 Filiasi 17:40 Poiana Largului 15:00 Motru 17:10 Toplita 14:00 Timisoara 18:40 Motca 13:00 Hateg 11:15 Vestem 12:15 Simeria 12:20 Onesti 11:15 Alba Iulia 17:30 Mangalia 10:00 Cluj Napoca 21:20 Tulcea 16:30 Sighisoara 15:40 Stefanesti 14:10 Borsa 12:40 Beclean 11:00 Cluj Napoca 08:00 Piatra Craiului 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 11:30 Fagaras 17:30 Slobozia 12:40 Targu Ocna 17:30 Mangalia 14:30 Brasov 10:00 Cluj Napoca 15:40 Ramnicu Sarat 17:20 Alexandria 17:30 Slobozia 16:00 Rovinari 14:45 Resita 05:00 Bors 13:40 Arad 20:55 Tecuci 12:50 Calan 20:20 Focsani 12:00 Orastie 20:00 Bacau 11:00 Teius 19:30 Iasi 10:00 Cluj Napoca 18:45 Pascani 17:20 Alexandria 18:05 Targu Neamt 16:00 Rovinari 17:30 Durau 14:45 Resita 17:00 Sfantu Gheorghe 13:40 Arad 18:00 Piatra Neamt 12:50 Calan 11:30 Fagaras 12:00 Orastie 12:40 Targu Ocna 11:00 Teius 20:00 Constanta 16:55 Morareni 16:25 Targu Mures 15:30 Botosani 14:00 Vatra Dornei 12:30 Baia Mare 10:50 Gilau 07:00 Beius 10:45 Aiud 14:50 Predeal 10:50 Sibiu 16:00 Ploiesti 11:45 Moinesti 18:00 Tandarei 12:55 Covasna 20:00 Constanta 14:50 Predeal 20:00 Giurgiu 16:00 Ploiesti 17:10 Slatina (Olt) 18:00 Tandarei 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 04:00 Budapesta 13:30 Targu Jiu 20:50 Barlad 12:40 Hunedoara 20:15 Marasesti 11:45 Sebes 19:55 Roman 10:45 Aiud 19:20 Podu Iloaiei 20:00 Giurgiu 18:30 Cristesti 17:10 Slatina (Olt) 17:55 Bicaz 15:35 Isalnita 17:25 Grinties 14:30 Caransebes 17:05 Miercurea Ciuc 13:30 Targu Jiu 10:50 Sibiu 12:40 Hunedoara 11:45 Moinesti 11:45 Sebes 12:55 Covasna 10:45 Miercurea Sibiului 16:45 Reghin 16:20 Falticeni 15:00 Campulung Moldovenesc 13:20 Prundu Bargaului 12:00 Dej 10:30 Huedin 06:00 Alesd 13:35 Sfantu Gheorghe 10:30 Unirea 15:00 Sinaia 11:00 Ramnicu Valcea 16:30 Pitesti 12:00 Comanesti 18:30 Hirsova 13:35 Sfantu Gheorghe 10:45 Miercurea Sibiului 15:00 Sinaia 17:40 Turnu Magurele 16:30 Pitesti 17:00 Craiova 18:30 Hirsova 15:15 Targu Carbunesti 14:15 Lugoj 21:10 Braila 13:15 Petrosani 20:40 Husi 12:30 Deva 20:10 Adjud 11:30 Lancram 19:45 Vaslui 10:30 Unirea 19:10 Deleni 17:40 Turnu Magurele 18:20 Timisesti 17:00 Craiova 17:45 Sovata 15:15 Targu Carbunesti 17:20 Borsec 14:15 Lugoj 19:05 Hirlau 13:15 Petrosani 11:00 Ramnicu Valcea 12:30 Deva 12:00 Comanesti 11:30 Lancram
20:40
11:30 Hirlau 12:00 Negresti 13:10 Sascut 14:00 Buzau 14:40 Galati 12:50 Slatina (Olt) 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 10:50 Targu Neamt 11:05 Hunedoara 09:50 Sighisoara 11:55 Targu Carbunesti 10:10 Sfantu Gheorghe 12:45 Craiova 10:30 Durau 12:15 Caransebes 10:55 Dumbrava 13:50 Mangalia 05:00 Oradea 13:00 Bucuresti 06:30 Huedin 09:00 Sibiu 08:20 Beclean 10:00 Moinesti 08:40 Iacobeni 10:50 Covasna 09:15 Darabani 11:40 Predeal 11:00 Timisesti 12:20 Ploiesti 11:40 Deleni 12:05 Vaslui 13:40 Adjud 14:10 Husi 14:50 Braila 12:55 Alexandria 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 05:30 Beius 11:30 Hateg 09:55 Medias 12:30 Isalnita 10:25 Grinties 12:00 Arad 10:35 Poiana Largului 12:20 Resita 08:00 Cluj Napoca 13:40 Medgidia 05:10 Alesd 08:10 Medias 07:00 Gilau 09:30 Ramnicu Valcea 08:25 Bistrita 10:10 Comanesti 09:00 Campulung Moldovenesc 11:00 Sfantu Gheorghe 09:20 Veresti 11:50 Sinaia 11:05 Cristesti 12:30 Pitesti 13:10 Slobozia 11:50 Podu Iloaiei 12:10 Roman 13:50 Marasesti 14:20 Barlad 08:13 Baia Mare 13:00 Corabia 09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:15 Pascani 11:40 Petrosani 10:00 Reghin 12:35 Rovinari 10:20 Toplita 12:05 Timisoara 10:40 Bicaz 12:25 Motru 15:00 Tulcea 13:30 Harsova 05:20 Piatra Craiului 08:30 Sighisoara 08:10 Cluj Napoca 09:40 Vestem 08:30 Prundu Bargaului 10:20 Onesti 09:05 Gura Humorului 11:20 Targu Secuiesc 09:25 Dolhasca 12:00 Campina 11:10 Motca 11:20 Targu Frumos 11:55 Iasi 13:00 Bacau 13:55 Focsani 14:30 Tecuci 08:50 Borsa 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 09:40 Falticeni 10:40 Simeria 09:45 Targu Mures 11:50 Targu Jiu 10:05 Morareni 12:40 Filiasi 10:15 Miercurea Ciuc 12:10 Lugoj 10:45 Piatra Neamt 14:00 Constanta 04:00 Bors 13:20 Tandarei 06:10 Negreni 08:40 Miercurea Sibiului 08:16 Dej 09:50 Fagaras 08:35 Vatra Dornei 10:30 Targu Ocna 09:10 Botosani 11:30 Brasov 09:30 Suceava 12:10 Ramnicu Sarat
Sosiri
De la Ora

02:30 Tulcea
01:00

02:30 Braila
02:00

02:30 Galati
02:30

02:30 Tecuci
03:00

22:50 Tulcea
04:00

02:30 Barlad
04:00

22:50 Braila
04:10

22:50 Galati
04:20

22:50 Tecuci
04:30
Kruiser
13:00 Oradea
05:00

22:50 Giurgiu 22:50 Barlad
05:00

02:30 Husi
05:00

22:50 Husi 22:50 Turnu Magurele
05:10

02:30 Buzau
05:10

22:50 Corabia
05:20

02:30 Focsani
05:20

22:50 Buzau 22:50 Alexandria
05:30

02:30 Marasesti
05:30

22:50 Focsani 22:50 Slatina (Olt)
05:40

22:50 Marasesti
05:50

22:50 Adjud
05:55
Kruiser
14:15 Oradea
06:00

22:50 Constanta 22:50 Sascut 22:50 Craiova
06:00

02:30 Giurgiu 02:30 Constanta 02:30 Constanta 02:30 Giurgiu 02:30 Adjud
06:00

22:50 Bacau 22:50 Mangalia
06:05

22:50 Filiasi 22:50 Roman
06:10

02:30 Turnu Magurele 02:30 Turnu Magurele
06:10

22:50 Vaslui 22:50 Medgidia
06:15

22:50 Rovinari 22:50 Hirsova 22:50 Negresti
06:20

02:30 Corabia 02:30 Corabia
06:20

22:50 Tandarei
06:25

22:50 Iasi 22:50 Isalnita 22:50 Slobozia
06:30

02:30 Mangalia 02:30 Mangalia 02:30 Alexandria 02:30 Sascut 02:30 Alexandria
06:30

22:50 Podu Iloaiei
06:35

22:50 Deleni 22:50 Targu Carbunesti
06:40

02:30 Medgidia 02:30 Filiasi 02:30 Bacau 02:30 Filiasi 02:30 Medgidia
06:40

22:50 Hirlau 22:50 Motru
06:45

02:30 Roman
06:45

22:50 Resita 22:50 Targu Frumos
06:50

02:30 Slatina (Olt) 02:30 Slatina (Olt) 02:30 Hirsova 02:30 Hirsova
06:50

22:50 Caransebes 22:50 Pascani
06:55

02:30 Vaslui
06:55

22:50 Motca 22:50 Bucuresti 22:50 Lugoj
07:00

02:30 Craiova 02:30 Tandarei 02:30 Tandarei 02:30 Negresti 02:30 Craiova
07:00

22:50 Cristesti 22:50 Timisoara
07:05

02:30 Iasi
07:05

22:50 Arad 22:50 Timisesti
07:10

02:30 Podu Iloaiei 02:30 Filiasi 02:30 Filiasi
07:10

02:30 Deleni
07:15

22:50 Targu Jiu 22:50 Dumbrava
07:20

02:30 Rovinari 02:30 Rovinari
07:20

22:50 Targu Neamt 22:50 Petrosani
07:25

22:50 Piatra Neamt 22:50 Hateg 22:50 Pitesti
07:30

02:30 Isalnita 02:30 Isalnita 02:30 Hirlau
07:30

22:50 Bicaz
07:35

22:50 Calan 22:50 Sovata
07:40

02:30 Targu Carbunesti 02:30 Targu Carbunesti
07:40

22:50 Poiana Largului
07:45

02:30 Targu Frumos 02:30 Motru 02:30 Motru
07:45

22:50 Hunedoara 22:50 Durau 22:50 Ploiesti
07:50

02:30 Pascani 02:30 Resita 02:30 Resita
07:50

22:50 Grinties
07:55

02:30 Caransebes 02:30 Caransebes
07:55

22:50 Ramnicu Sarat 22:50 Deva 22:50 Borsec
08:00

02:30 Slobozia 02:30 Lugoj 02:30 Slobozia 02:30 Lugoj 02:30 Motca
08:00

22:50 Toplita
08:05

02:30 Timisoara 02:30 Cristesti 02:30 Timisoara
08:05

22:50 Miercurea Ciuc 22:50 Campina
08:10

02:30 Bucuresti 02:30 Arad 02:30 Timisesti 02:30 Arad 02:30 Bucuresti
08:10

02:30 Dumbrava
08:15

22:50 Sinaia 22:50 Sfantu Gheorghe
08:20

02:30 Targu Jiu 02:30 Targu Jiu
08:20

02:30 Petrosani 02:30 Petrosani
08:25

22:50 Simeria 22:50 Morareni 22:50 Predeal
08:30

02:30 Hateg 02:30 Hateg 02:30 Targu Neamt
08:30

22:50 Orastie
08:40

02:30 Calan 02:30 Calan
08:40

02:30 Piatra Neamt
08:45

22:50 Sebes
08:50

02:30 Hunedoara 02:30 Bicaz 02:30 Hunedoara
08:50

22:50 Reghin 22:50 Lancram 22:50 Brasov
09:00

02:30 Sovata 02:30 Deva 02:30 Pitesti 02:30 Pitesti 02:30 Deva
09:00

02:30 Poiana Largului
09:05

22:50 Targu Secuiesc
09:10

02:30 Ramnicu Sarat 02:30 Ramnicu Sarat 02:30 Durau
09:10

02:30 Grinties
09:15

22:50 Sfantu Gheorghe
09:20

02:30 Borsec 02:30 Campina 02:30 Campina
09:20

22:50 Alba Iulia 22:50 Medias 22:50 Covasna
09:30

02:30 Sinaia 02:30 Toplita 02:30 Sinaia
09:30

22:50 Targu Ocna 22:50 Sighisoara 22:50 Teius
09:40

02:30 Predeal 02:30 Predeal
09:40

02:30 Miercurea Ciuc
09:45

22:50 Onesti 22:50 Aiud
09:50

02:30 Sfantu Gheorghe 02:30 Brasov 02:30 Brasov
09:50

02:30 Morareni
09:55

22:50 Comanesti 22:50 Unirea 22:50 Targu Mures
10:00

02:30 Targu Secuiesc 02:30 Targu Secuiesc 02:30 Reghin
10:00

22:50 Falticeni
10:05

02:30 Sfantu Gheorghe 02:30 Medias 02:30 Sfantu Gheorghe
10:05

22:50 Turda 22:50 Suceava 22:50 Moinesti
10:10

02:30 Sighisoara 02:30 Covasna 02:30 Covasna
10:10

22:50 Dolhasca
10:15

02:30 Targu Mures
10:15

22:50 Fagaras 22:50 Veresti
10:20

02:30 Targu Ocna 02:30 Targu Ocna 02:30 Falticeni
10:20

22:50 Darabani
10:25

02:30 Suceava
10:25

22:50 Stefanesti 22:50 Vestem
10:30

02:30 Onesti 02:30 Onesti
10:30

22:50 Botosani
10:35

22:50 Gura Humorului
10:40

02:30 Comanesti 02:30 Comanesti
10:40

22:50 Campulung Moldovenesc
10:45

02:30 Stefanesti
10:45

22:50 Iacobeni 22:50 Ramnicu Valcea
10:50

02:30 Botosani 02:30 Moinesti 02:30 Moinesti
10:50

22:50 Borsa
10:53

02:30 Gura Humorului
10:55

22:50 Vatra Dornei 22:50 Sibiu
11:00

02:30 Fagaras 02:30 Campulung Moldovenesc 02:30 Simeria 02:30 Fagaras 02:30 Simeria
11:00

22:50 Prundu Bargaului
11:05

22:50 Bistrita 22:50 Miercurea Sibiului
11:10

02:30 Vestem 02:30 Iacobeni 02:30 Vestem
11:10

22:50 Beclean
11:15

22:50 Sighisoara 22:50 Baia Mare
11:20

02:30 Borsa 02:30 Orastie 02:30 Ramnicu Valcea 02:30 Orastie 02:30 Ramnicu Valcea
11:20

22:50 Dej
11:25

22:50 Medias 22:50 Cluj Napoca
11:30

02:30 Sebes 02:30 Sibiu 02:30 Sebes 02:30 Sibiu
11:30

02:30 Lancram 02:30 Miercurea Sibiului 02:30 Lancram 02:30 Miercurea Sibiului
11:40

02:30 Sighisoara 02:30 Sighisoara 02:30 Alba Iulia 02:30 Alba Iulia
11:50

22:50 Cluj Napoca
12:00

02:30 Medias 02:30 Medias 02:30 Vatra Dornei
12:00

02:30 Prundu Bargaului
12:05

02:30 Bistrita 02:30 Teius 02:30 Teius
12:10

02:30 Aiud 02:30 Aiud
12:20

22:50 Gilau
12:30

02:30 Beclean 02:30 Unirea 02:30 Unirea
12:30

02:30 Turda 02:30 Baia Mare 02:30 Turda
12:40

02:30 Dej
12:45

02:30 Cluj Napoca
12:55

22:50 Huedin
13:00

02:30 Cluj Napoca
13:00

22:50 Negreni
14:00

02:30 Cluj Napoca 02:30 Cluj Napoca 02:30 Cluj Napoca 02:30 Gilau 02:30 Cluj Napoca
14:00

22:50 Piatra Craiului
15:00

02:30 Huedin
15:00

22:50 Beius
15:30

02:30 Negreni
15:30

22:50 Alesd
16:00

02:30 Piatra Craiului
16:00

02:30 Beius
16:30

02:30 Alesd
16:40

02:30 Oradea
18:00

22:50 Oradea
19:00

02:30 Bors
19:00

02:30 Budapesta
23:00

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.