la adresa - Mersul autobuzelor York Anglia

la adresa

York, Anglia

Trebuie o locatie exacta, unde sa vina la imbarcare calatorul fara adresa.

Plecări
Ora Către
01:35 Giltrans
17:30 Toplita 09:00 Bors 13:30 Cluj Napoca 16:00 Targu Mures 19:30 Fagaras 20:30 Roman 20:40 Falticeni 21:10 Buhusi 21:30 Bacau 21:50 Iasi 22:10 Comanesti 22:30 Husi 22:50 Tecuci 00:30 Braila 20:05 Targu Jiu 04:30 Constanta 17:40 Sebes 09:30 Oradea 14:30 Turda 16:10 Alba Iulia 20:00 Targu Neamt 20:32 Piatra Neamt 20:45 Gura Humorului 21:15 Campina 21:35 Suceava 21:55 Botosani 22:15 Vaslui 22:35 Barlad 23:00 Ramnicu Sarat 23:40 Craiova 19:25 Petrosani 02:30 Cernavoda 18:10 Sibiu 10:30 Alesd 15:00 Ludus 16:30 Reghin 20:10 Brasov 20:35 Motca 20:50 Targu Frumos 21:20 Harlau 21:40 Ploiesti 22:00 Moinesti 22:20 Onesti 22:40 Adjud 23:30 Buzau 22:55 Filiasi 18:30 Hateg 19:00 Poiana Largului 02:15 Fetesti 12:30 Huedin 15:10 Aiud 16:35 Deva 20:20 Cristesti 20:37 Pascani 20:55 Roznov 21:25 Negresti 21:45 Podu Iloaiei 22:05 Bucuresti 22:25 Dorohoi 22:45 Focsani 00:00 Galati 21:33 Rovinari 16:25 Hunedoara
05:00
15:35 Isalnita 20:40 Adjud 11:30 Fagaras 14:30 Caransebes 20:10 Vaslui 12:40 Targu Ocna 13:30 Targu Jiu 19:30 Deleni 14:30 Brasov 12:40 Hunedoara 19:00 Motca 15:40 Ramnicu Sarat 11:45 Sebes 13:55 Targu Mures 10:45 Aiud 12:35 Gura Humorului 10:50 Sibiu 12:00 Vatra Dornei 11:45 Moinesti 11:30 Baia Mare 12:55 Covasna 10:20 Gilau 14:50 Predeal 07:10 Beius 16:00 Ploiesti 04:00 Budapesta 18:00 Tandarei 08:30 Peterborough 20:00 Constanta 17:20 Alexandria 16:00 Rovinari 14:45 Resita 16:30 Poiana Largului 13:40 Arad 18:00 Tandarei 15:00 Miercurea Ciuc 12:50 Calan 20:00 Constanta 14:05 Medias 12:00 Orastie 20:00 Giurgiu 21:40 Braila 11:00 Teius 17:10 Slatina (Olt) 21:10 Husi 10:00 Cluj Napoca 15:15 Targu Carbunesti 20:30 Sascut 11:45 Moinesti 14:15 Lugoj 20:00 Negresti 12:55 Covasna 13:15 Petrosani 19:20 Harlau 14:50 Predeal 12:30 Deva 18:50 Cristesti 16:00 Ploiesti 11:30 Lancram 13:50 Falticeni 10:30 Unirea 12:30 Campulung Moldovenesc 11:00 Ramnicu Valcea 11:55 Prundu Bargaului 12:00 Comanesti 11:20 Dej 13:35 Sfantu Gheorghe 10:00 Huedin 15:00 Sinaia 07:00 Alesd 16:30 Pitesti 13:00 Darabani 18:30 Hirsova 20:00 Giurgiu 10:45 Miercurea Sibiului 17:10 Slatina (Olt) 15:35 Isalnita 14:30 Caransebes 16:00 Durau 13:30 Targu Jiu 18:30 Hirsova 14:50 Sfantu Gheorghe 12:40 Hunedoara 10:45 Miercurea Sibiului 14:00 Sighisoara 11:45 Sebes 17:40 Turnu Magurele 21:30 Galati 10:45 Aiud 17:00 Craiova 21:00 Buzau 10:50 Sibiu 11:00 Ramnicu Valcea 15:00 Motru 20:25 Bacau 12:00 Comanesti 14:00 Timisoara 19:50 Iasi 13:35 Sfantu Gheorghe 13:00 Hateg 19:15 Targu Frumos 15:00 Sinaia 12:15 Simeria 18:40 Timisesti 16:30 Pitesti 11:15 Alba Iulia 13:40 Suceava 10:15 Turda 12:20 Iacobeni 11:15 Vestem 11:50 Bistrita 12:20 Onesti 11:10 Cluj Napoca 14:10 Targu Secuiesc 09:00 Negreni 15:20 Campina 06:00 Oradea 17:00 Bucuresti 13:10 Veresti 17:00 Medgidia 17:40 Turnu Magurele 10:15 Medias 17:00 Craiova 15:15 Targu Carbunesti 17:50 Piatra Neamt 14:15 Lugoj 17:00 Bucuresti 15:20 Borsec 13:15 Petrosani 17:00 Medgidia 14:40 Morareni 12:30 Deva 10:15 Medias 12:45 Stefanesti 11:30 Lancram 17:30 Corabia 21:20 Tecuci 10:30 Unirea 16:30 Filiasi 20:55 Focsani 11:15 Vestem 14:45 Resita 20:20 Roman 12:20 Onesti 13:40 Arad 19:40 Podu Iloaiei 14:10 Targu Secuiesc 12:50 Calan 19:05 Pascani 15:20 Campina 12:00 Orastie 18:30 Dumbrava 11:00 Teius 12:40 Botosani 10:00 Cluj Napoca 12:05 Borsa 11:30 Fagaras 11:40 Beclean 12:40 Targu Ocna 11:00 Cluj Napoca 14:30 Brasov 08:00 Piatra Craiului 15:40 Ramnicu Sarat 05:00 Bors 17:30 Slobozia 13:20 Dolhasca 17:30 Mangalia 17:30 Corabia 10:00 Cluj Napoca 16:30 Filiasi 15:00 Motru 17:40 Bicaz 14:00 Timisoara 17:30 Slobozia 15:10 Toplita 13:00 Hateg 17:30 Mangalia 14:30 Reghin 12:15 Simeria 10:00 Cluj Napoca 21:50 Tulcea 11:15 Alba Iulia 17:20 Alexandria 21:15 Barlad 10:15 Turda 16:00 Rovinari 20:50 Marasesti
14:20
09:10 Unirea 10:20 Sebes 10:30 Orastie 11:40 Petrosani 12:35 Rovinari 15:00 Motca 12:00 Arad 15:20 Deleni 12:20 Resita 07:30 Negreni 13:40 Medgidia 08:30 Cluj Napoca 08:10 Medias 11:00 Prundu Bargaului 09:30 Ramnicu Valcea 13:00 Gura Humorului 10:10 Comanesti 13:35 Dolhasca 11:00 Sfantu Gheorghe 14:10 Reghin 11:50 Sinaia 14:25 Durau 12:30 Pitesti 14:45 Targu Neamt 15:55 Sascut 16:15 Buzau 16:35 Galati 15:50 Bacau 13:00 Corabia 13:10 Giurgiu 09:30 Aiud 11:15 Calan 10:40 Simeria 11:50 Targu Jiu 15:05 Pascani 12:05 Timisoara 15:25 Podu Iloaiei 12:25 Motru 07:40 Huedin 13:30 Harsova 10:00 Dej 08:30 Sighisoara 12:00 Vatra Dornei 09:40 Vestem 13:10 Botosani 10:20 Onesti 13:40 Suceava 11:20 Targu Secuiesc 07:25 Alesd 12:00 Campina 14:30 Poiana Largului 13:10 Slobozia 14:50 Timisesti 16:00 Adjud 16:20 Husi 16:40 Braila 16:45 Tulcea 13:05 Turnu Magurele 09:40 Teius 11:00 Deva 11:05 Hunedoara 11:55 Targu Carbunesti 12:40 Filiasi 15:10 Targu Frumos 12:10 Lugoj 15:30 Iasi 14:00 Constanta 07:45 Gilau 13:20 Tandarei 10:30 Beclean 08:40 Miercurea Sibiului 12:20 Iacobeni 09:50 Fagaras 13:20 Darabani 10:30 Targu Ocna 13:55 Falticeni 11:30 Brasov 14:15 Morareni 12:10 Ramnicu Sarat 14:35 Bicaz 07:10 Bors 16:05 Marasesti 16:25 Barlad 15:40 Vaslui 12:50 Slatina (Olt) 09:00 Turda 10:00 Alba Iulia 10:10 Lancram 11:30 Hateg 12:30 Isalnita 14:55 Cristesti 12:45 Craiova 15:15 Harlau 12:15 Caransebes 15:35 Negresti 13:50 Mangalia 08:00 Cluj Napoca 13:00 Bucuresti 10:50 Bistrita 09:00 Sibiu 12:30 Campulung Moldovenesc 10:00 Moinesti 13:30 Veresti 10:50 Covasna 14:00 Targu Mures 11:40 Predeal 14:20 Toplita 12:20 Ploiesti 14:40 Piatra Neamt 07:20 Oradea 16:10 Focsani 16:30 Tecuci 15:45 Roman 12:55 Alexandria
14:25 MaxiBus Travel
11:45 Sanmartin 11:30 Oradea
15:00
12:00 Cluj Napoca 09:00 Alesd 18:00 Pascani 10:00 Zalau 18:00 Suceava 12:00 Bistrita 04:00 Oradea 18:00 Adjud 14:00 Odorheiu Secuiesc 10:30 Alba Iulia 08:00 Arad 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:20 Galati 18:00 Vaslui 15:30 Targu Secuiesc 13:40 Targu Mures 10:45 Floresti 03:55 Schwechat 16:00 Targu Neamt 08:00 Oradea 17:00 Gura Humorului 09:00 Nasaud 19:00 Focsani 17:00 Targu Ocna 13:00 Medias 10:00 Zlatna 19:20 Harlau 17:00 Bicaz 13:00 Sibiu 19:00 Cotnari 16:00 Praid 08:00 Oradea 11:30 Sebes 19:40 Braila 17:00 Roman 15:00 Sfantu Gheorghe 13:00 Ludus 13:20 Campia Turzii 10:30 Gilau 19:00 Iasi 14:00 Reghin 20:00 Saveni 16:00 Campulung Moldovenesc 07:00 Beclean 18:40 Tecuci 16:00 Comanesti 12:00 Blaj 09:30 Abrud 19:00 Cotnari 16:00 Praid 11:30 Sebes 18:00 Girov 14:00 Fagaras 18:30 Barlad 10:00 Deva 19:00 Husi 16:30 Bacau 14:30 Brasov 13:00 Turda 10:00 Huedin 18:30 Targu Frumos 12:00 Dej 19:00 Botosani 14:00 Vatra Dornei 05:00 Gherla 18:20 Marasesti 15:00 Miercurea Ciuc 11:00 Teius 09:00 Brad 18:00 Girov 14:00 Fagaras 10:00 Deva 17:30 Piatra Neamt 13:30 Avrig 04:00 Viena 17:30 Negresti 06:00 Onesti 14:00 Sighisoara
19:00 BEPS TRAVEL
12:15 Sibiu 19:30 Podu Iloaiei 18:00 Bacau 20:30 Galati 22:00 Barlad 10:00 Deva 15:00 Brasov 11:30 Sebes 19:00 Pascani 17:30 Onesti 19:00 Marasesti 21:30 Husi 09:00 Nadlac 14:30 Codlea 11:00 Orastie 19:15 Targu Frumos 20:00 Iasi 18:30 Adjud 21:00 Vaslui 17:00 Oituz 13:40 Fagaras 12:50 Avrig 09:45 Arad 18:30 Roman 19:30 Tecuci 21:00 Braila 10:30 Simeria 16:00 Targu Secuiesc
19:00 BEPS TRAVEL
23:00 Sheffield
19:35 Euro Michael Tour
21:00 Galati 20:00 Focsani 19:25 Dorohoi 19:00 Moinesti 18:35 Suceava 18:10 Buhusi 17:40 Falticeni 17:30 Roman 15:00 Campulung Moldovenesc 13:00 Reghin 11:00 Ludus 09:30 Cluj Napoca 06:00 Bors 19:00 Londra 20:30 Buzau 19:50 Adjud 19:20 Onesti 18:55 Botosani 18:30 Bacau 17:55 Roznov 17:37 Pascani 17:20 Cristesti 14:15 Vatra Dornei 12:10 Beclean 10:45 Gherla 08:30 Huedin 03:00 Lille 20:20 Ramnicu Sarat 19:40 Barlad 19:15 Vaslui 18:50 Iasi 18:25 Negresti 17:50 Targu Frumos 17:35 Motca 17:00 Targu Neamt 14:00 Toplita 12:00 Targu Mures 10:30 Turda 07:30 Alesd 02:00 Dunkerque 21:30 Braila 20:10 Tecuci 19:30 Husi 19:10 Comanesti 18:45 Podu Iloaiei 18:20 Harlau 17:45 Gura Humorului 17:32 Piatra Neamt 15:30 Poiana Largului 13:35 Bistrita 11:10 Dej 09:45 Apahida 06:30 Oradea 22:00 Calais
Sosiri
De la Ora
Euro Michael Tour
07:55 Piatra Neamt 07:55 Roman
00:00
Cabritur
15:30 Braila
00:00
MaxiBus Travel
19:40 Targu Jiu
00:00

04:33 Constanta
00:05
Giltrans
12:45 Braila
00:10

04:33 Mangalia
00:10

04:33 Medgidia
00:15
MaxiBus Travel
19:40 Ramnicu Valcea
00:15

04:33 Tulcea
00:20
Cabritur
15:30 Galati
00:30

04:33 Cernavoda
00:30
MaxiBus Travel
19:40 Targu Mures
00:30
Giltrans
12:45 Galati
00:40
Euro Michael Tour
07:55 Iasi
00:45
Giltrans
12:45 Buzau
01:00
Euro Michael Tour
07:55 Targu Neamt 07:55 Braila
01:00
Cabritur
15:30 Buzau
01:00

04:33 Giurgiu
01:00

04:33 Alexandria
01:10
MaxiBus Travel
19:40 Reghin 19:40 Petrosani
01:15

04:33 Fetesti
01:20
Giltrans
12:45 Ramnicu Sarat
01:30
Euro Michael Tour
07:55 Poiana Largului 07:55 Galati
01:30
Cabritur
15:30 Ramnicu Sarat
01:30

04:33 Braila
01:30
MaxiBus Travel
19:40 Resita
01:30
Giltrans
12:45 Tecuci
01:55
Euro Michael Tour
07:55 Buzau
02:00
Cabritur
15:30 Tecuci
02:00

04:33 Calarasi
02:00
MaxiBus Travel
19:40 Berchem
02:00
MaxiBus Travel
19:40 Hateg
02:10
Giltrans
12:45 Focsani
02:15
Cabritur
15:30 Focsani
02:15
MaxiBus Travel
19:40 Caransebes 19:40 Sibiu
02:15
Euro Michael Tour
07:55 Ramnicu Sarat
02:30

04:33 Galati
02:30
MaxiBus Travel
19:40 Bistrita
02:30
Giltrans
12:45 Adjud
02:45
Cabritur
15:30 Barlad
02:45
Giltrans
12:45 Barlad
03:00
Euro Michael Tour
07:55 Tecuci
03:00
Cabritur
15:30 Adjud
03:00

04:33 Slobozia
03:00
MaxiBus Travel
19:40 Hunedoara 19:40 Lugoj
03:00

04:33 Tecuci
03:10
Euro Michael Tour
07:55 Focsani
03:15
MaxiBus Travel
19:40 Sebes
03:15
MaxiBus Travel
19:40 Deva
03:20
Giltrans
12:45 Husi
03:30
Cabritur
15:30 Husi
03:30

04:33 Barlad
03:30
Giltrans
12:45 Dorohoi
03:35
Cabritur
15:30 Dorohoi
03:35
Giltrans
12:45 Onesti
03:45
Euro Michael Tour
07:55 Adjud
03:45
Cabritur
15:30 Vaslui
03:45

10:00 Schwechat
03:50

04:33 Husi
03:50
Giltrans
12:45 Vaslui
04:00
Euro Michael Tour
07:55 Barlad
04:00
Cabritur
15:30 Bacau
04:00

04:33 Bucuresti
04:00
MaxiBus Travel
19:40 Brad 19:40 Alba Iulia 19:40 Timisoara
04:00
Giltrans
12:45 Comanesti
04:10
Giltrans
12:45 Bucuresti
04:15
Giltrans
12:45 Moinesti
04:20

04:33 Vaslui
04:20
Giltrans
12:45 Botosani
04:30
Euro Michael Tour
07:55 Targu Mures 07:55 Husi
04:30
Cabritur
15:30 Onesti
04:30

04:33 Urziceni
04:30
Giltrans
12:45 Craiova
04:35
Euro Michael Tour
07:55 Dorohoi
04:35
Giltrans
12:45 Iasi
04:40

04:33 Buzau
04:40
Euro Michael Tour
07:55 Onesti 07:55 Dej
04:45
Cabritur
15:30 Iasi
04:45
MaxiBus Travel
19:40 Aiud
04:45

04:33 Ramnicu Sarat
04:50
Giltrans
12:45 Podu Iloaiei
05:00

10:00 Braila 10:00 Focsani
05:00
Euro Michael Tour
07:55 Vaslui
05:00
Cabritur
15:30 Botosani
05:00

04:33 Focsani
05:00

08:20 Tulcea 08:20 Giurgiu
05:00
Giltrans
12:45 Filiasi
05:05
Giltrans
12:45 Ploiesti
05:10
Euro Michael Tour
07:55 Comanesti
05:10

04:33 Iasi
05:10

08:20 Turnu Magurele
05:10
MaxiBus Travel
19:40 Turda
05:10
Euro Michael Tour
07:55 Gherla
05:15
MaxiBus Travel
19:40 Arad
05:15
Giltrans
12:45 Suceava
05:20

10:00 Tecuci
05:20
Euro Michael Tour
07:55 Moinesti
05:20
Cabritur
15:30 Podu Iloaiei
05:20

08:20 Corabia
05:20
Giltrans
12:45 Bacau
05:30

10:00 Galati
05:30
Euro Michael Tour
07:55 Botosani
05:30
Cabritur
15:30 Roman
05:30

08:20 Braila 08:20 Alexandria
05:30
MaxiBus Travel
19:40 Zalau
05:30

08:20 Galati
05:35
Giltrans
12:45 Negresti
05:40

10:00 Marasesti
05:40

04:33 Targu Frumos
05:40

08:20 Slatina (Olt)
05:40
Giltrans
12:45 Harlau
05:45
Euro Michael Tour
07:55 Apahida
05:45
Cabritur
15:30 Buhusi
05:45
MaxiBus Travel
19:40 Cluj Napoca
05:45
Giltrans
12:45 Constanta
05:50
Giltrans
12:45 Campina
06:00

10:00 Saveni 10:00 Adjud 10:00 Saveni 10:00 Barlad
06:00
Euro Michael Tour
07:55 Podu Iloaiei
06:00
Cabritur
15:30 Suceava
06:00

04:33 Harlau
06:00

08:20 Constanta 08:20 Craiova
06:00
MaxiBus Travel
19:40 Stei
06:00

09:30 Constanta 09:30 Giurgiu 09:30 Constanta 09:30 Giurgiu
06:00
Giltrans
12:45 Buhusi
06:05

08:20 Mangalia
06:05
Giltrans
12:45 Roznov
06:10

10:00 Husi
06:10
Cabritur
15:30 Harlau
06:10

04:33 Roman
06:10

08:20 Filiasi
06:10

09:30 Turnu Magurele 09:30 Turnu Magurele
06:10
Giltrans
12:45 Targu Frumos
06:15
Cabritur
15:30 Targu Frumos
06:15

04:33 Adjud
06:15

08:20 Medgidia
06:15
Giltrans
12:45 Gura Humorului
06:20
Euro Michael Tour
07:55 Suceava
06:20
Cabritur
15:30 Piatra Neamt
06:20

08:20 Hirsova 08:20 Rovinari
06:20

09:30 Corabia 09:30 Corabia
06:20

08:20 Tandarei
06:25
Giltrans
12:45 Falticeni
06:30

10:00 Botosani 10:00 Botosani
06:30
Euro Michael Tour
07:55 Bacau
06:30
Cabritur
15:30 Ruginoasa
06:30

04:33 Bacau
06:30

08:20 Isalnita 08:20 Slobozia
06:30
MaxiBus Travel
19:40 Salonta 19:40 Beius
06:30

09:30 Alexandria 09:30 Mangalia 09:30 Mangalia 09:30 Alexandria
06:30
Giltrans
12:45 Rovinari
06:35
Giltrans
12:45 Pascani
06:40
Euro Michael Tour
07:55 Negresti
06:40
Cabritur
15:30 Pascani
06:40

04:33 Slatina (Olt)
06:40

08:20 Targu Carbunesti 08:20 Tecuci
06:40

09:30 Medgidia 09:30 Medgidia 09:30 Filiasi 09:30 Filiasi
06:40
Giltrans
12:45 Motca
06:45
Euro Michael Tour
07:55 Harlau
06:45

04:33 Radauti
06:45

08:20 Barlad 08:20 Motru
06:45
Giltrans
12:45 Piatra Neamt
06:50
Cabritur
15:30 Targu Neamt
06:50

04:33 Dorohoi
06:50

08:20 Husi 08:20 Resita
06:50

09:30 Hirsova 09:30 Slatina (Olt) 09:30 Slatina (Olt) 09:30 Hirsova
06:50
Giltrans
12:45 Roman
06:55

04:33 Drobeta Turnu Severin
06:55

08:20 Caransebes
06:55
Giltrans
12:45 Cristesti
07:00

10:00 Iasi 10:00 Harlau 10:00 Iasi 10:00 Harlau 10:00 Vaslui
07:00
Euro Michael Tour
07:55 Cluj Napoca
07:00
Cabritur
15:30 Falticeni
07:00

04:33 Targoviste
07:00

08:20 Buzau 08:20 Bucuresti 08:20 Lugoj
07:00
MaxiBus Travel
19:40 Sanmartin
07:00

09:30 Craiova 09:30 Craiova 09:30 Tulcea 09:30 Tandarei 09:30 Tandarei
07:00
Giltrans
12:45 Targu Jiu
07:05
Euro Michael Tour
07:55 Buhusi
07:05

04:33 Pitesti
07:05

08:20 Timisoara
07:05
Giltrans
12:45 Brasov
07:10
Euro Michael Tour
07:55 Roznov
07:10

04:33 Ploiesti
07:10

08:20 Arad 08:20 Focsani
07:10

09:30 Filiasi 09:30 Braila 09:30 Filiasi
07:10
Giltrans
12:45 Cernavoda
07:15

10:00 Cotnari 10:00 Cotnari
07:15
Euro Michael Tour
07:55 Targu Frumos
07:15

04:33 Targu Neamt
07:15

09:30 Galati
07:15
Euro Michael Tour
07:55 Gura Humorului
07:20

04:33 Buhusi
07:20

08:20 Targu Jiu
07:20

09:30 Rovinari 09:30 Rovinari
07:20

04:33 Roznov
07:25

08:20 Petrosani 08:20 Marasesti
07:25

09:30 Tecuci
07:25
Giltrans
12:45 Fetesti
07:30

10:00 Targu Frumos 10:00 Suceava 10:00 Suceava 10:00 Targu Frumos
07:30
Euro Michael Tour
07:55 Falticeni
07:30
Cabritur
15:30 Gura Humorului
07:30

04:33 Piatra Neamt
07:30

08:20 Hateg 08:20 Adjud 08:20 Pitesti
07:30
MaxiBus Travel
19:40 Oradea
07:30

09:30 Isalnita 09:30 Isalnita
07:30

08:20 Sascut
07:35

09:30 Barlad
07:35
Euro Michael Tour
07:55 Pascani
07:40

08:20 Calan 08:20 Bacau
07:40

09:30 Targu Carbunesti 09:30 Targu Carbunesti
07:40
Euro Michael Tour
07:55 Motca
07:45

08:20 Roman
07:45

09:30 Motru 09:30 Motru 09:30 Husi
07:45

08:20 Hunedoara 08:20 Vaslui 08:20 Ploiesti
07:50

09:30 Resita 09:30 Resita
07:50

09:30 Caransebes 09:30 Caransebes
07:55
Giltrans
12:45 Targu Neamt
08:00

10:00 Pascani 10:00 Negresti 10:00 Targu Ocna 10:00 Pascani
08:00
Euro Michael Tour
07:55 Cristesti
08:00
BEPS TRAVEL
15:00 Iasi
08:00

04:33 Onesti
08:00

08:20 Ramnicu Sarat 08:20 Negresti 08:20 Deva
08:00

09:30 Slobozia 09:30 Lugoj 09:30 Buzau 09:30 Lugoj 09:30 Slobozia
08:00

08:20 Iasi
08:05

09:30 Timisoara 09:30 Timisoara
08:05

04:33 Botosani
08:10

08:20 Campina 08:20 Podu Iloaiei
08:10

09:30 Arad 09:30 Bucuresti 09:30 Focsani 09:30 Bucuresti 09:30 Arad
08:10

08:20 Deleni
08:15

09:30 Marasesti
08:15

04:33 Pascani
08:20

08:20 Sinaia 08:20 Harlau
08:20

09:30 Targu Jiu 09:30 Targu Jiu
08:20

08:20 Targu Frumos
08:25

09:30 Petrosani 09:30 Petrosani 09:30 Adjud
08:25
Giltrans
12:45 Fagaras
08:30
BEPS TRAVEL
15:00 Braila 15:00 Podu Iloaiei
08:30
Cabritur
15:30 Campulung Moldovenesc
08:30

04:33 Craiova
08:30

08:20 Predeal 08:20 Simeria 08:20 Pascani
08:30

09:30 Hateg 09:30 Hateg
08:30
Giltrans
12:45 Petrosani
08:35

08:20 Motca
08:35

09:30 Sascut
08:35

04:33 Falticeni
08:40

08:20 Orastie 08:20 Cristesti
08:40

09:30 Calan 09:30 Calan
08:40
BEPS TRAVEL
15:00 Targu Frumos
08:45

08:20 Timisesti
08:45

09:30 Bacau
08:45
Giltrans
12:45 Poiana Largului
08:50

08:20 Sebes 08:20 Targu Neamt
08:50

09:30 Hunedoara 09:30 Hunedoara
08:50
Giltrans
12:45 Hateg
08:53
Giltrans
12:45 Sibiu
08:55

08:20 Piatra Neamt
08:55

09:30 Roman
08:55
Giltrans
12:45 Hunedoara
09:00

10:00 Roman 10:00 Comanesti
09:00
BEPS TRAVEL
15:00 Galati
09:00

04:33 Suceava
09:00

08:20 Bicaz 08:20 Lancram 08:20 Brasov
09:00

09:30 Pitesti 09:30 Deva 09:30 Deva 09:30 Vaslui 09:30 Pitesti
09:00

09:30 Negresti
09:05

08:20 Targu Secuiesc 08:20 Poiana Largului
09:10

09:30 Iasi 09:30 Ramnicu Sarat 09:30 Ramnicu Sarat
09:10
Giltrans
12:45 Sebes
09:15
BEPS TRAVEL
15:00 Pascani
09:15

04:33 Filiasi
09:15

09:30 Podu Iloaiei
09:15

10:00 Girov 10:00 Girov
09:20

08:20 Sfantu Gheorghe 08:20 Durau
09:20

09:30 Campina 09:30 Campina 09:30 Deleni
09:20

09:30 Harlau
09:25
Giltrans
12:45 Toplita
09:30
Cabritur
15:30 Vatra Dornei
09:30

04:33 Targu Secuiesc
09:30

08:20 Toplita 08:20 Covasna 08:20 Alba Iulia
09:30

09:30 Sinaia 09:30 Targu Frumos 09:30 Sinaia
09:30

09:30 Pascani
09:35

04:33 Brasov
09:40

08:20 Morareni 08:20 Targu Ocna 08:20 Teius
09:40

09:30 Predeal 09:30 Motca 09:30 Predeal
09:40

08:20 Reghin
09:45

09:30 Cristesti
09:45

04:33 Bicaz
09:50

08:20 Onesti 08:20 Aiud 08:20 Targu Mures
09:50

09:30 Timisesti 09:30 Brasov 09:30 Brasov
09:50

09:30 Dumbrava
09:55
Giltrans
12:45 Deva
10:00

10:00 Piatra Neamt 10:00 Gura Humorului 10:00 Bacau 10:00 Miercurea Ciuc 10:00 Targu Neamt 10:00 Piatra Neamt 10:00 Gura Humorului 10:00 Targu Neamt
10:00
Euro Michael Tour
07:55 Alesd
10:00
BEPS TRAVEL
15:00 Roman 15:00 Tecuci 15:00 Ramnicu Sarat
10:00

04:33 Ramnicu Valcea
10:00

08:20 Comanesti 08:20 Unirea 08:20 Falticeni
10:00

09:30 Targu Secuiesc 09:30 Targu Secuiesc 09:30 Targu Neamt
10:00

08:20 Suceava
10:05

09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Piatra Neamt 09:30 Sovata
10:05

04:33 Gura Humorului
10:10

08:20 Moinesti 08:20 Turda 08:20 Dolhasca
10:10

09:30 Covasna 09:30 Bicaz 09:30 Covasna
10:10

04:33 Moinesti
10:20

08:20 Fagaras 08:20 Veresti
10:20

09:30 Poiana Largului 09:30 Targu Ocna 09:30 Targu Ocna
10:20

08:20 Darabani
10:25

09:30 Durau
10:25
Giltrans
12:45 Reghin
10:30

10:00 Bicaz 10:00 Bicaz
10:30
Euro Michael Tour
07:55 Oradea
10:30
BEPS TRAVEL
15:00 Bucuresti 15:00 Marasesti 15:00 Focsani
10:30
Cabritur
15:30 Bistrita
10:30

04:33 Fagaras
10:30

08:20 Botosani 08:20 Vestem
10:30

09:30 Onesti 09:30 Onesti
10:30
Euro Michael Tour
07:55 Campulung Moldovenesc
10:35

09:30 Grinties
10:35

04:33 Comanesti
10:40

08:20 Gura Humorului
10:40

09:30 Comanesti 09:30 Comanesti
10:40
BEPS TRAVEL
15:00 Bacau
10:45

04:33 Targu Jiu
10:50

08:20 Ramnicu Valcea
10:50

09:30 Moinesti 09:30 Moinesti
10:50

08:20 Campulung Moldovenesc
10:55

09:30 Borsec
10:55

10:00 Campulung Moldovenesc 10:00 Odorheiu Secuiesc 10:00 Onesti 10:00 Campulung Moldovenesc
11:00
BEPS TRAVEL
15:00 Adjud
11:00

04:33 Campulung Moldovenesc
11:00

08:20 Iacobeni 08:20 Sibiu
11:00

09:30 Simeria 09:30 Simeria 09:30 Toplita 09:30 Fagaras 09:30 Fagaras
11:00

08:20 Vatra Dornei
11:05

09:30 Miercurea Ciuc
11:05

04:33 Targu Ocna
11:10

08:20 Miercurea Sibiului 08:20 Prundu Bargaului
11:10

09:30 Sfantu Gheorghe 09:30 Vestem 09:30 Vestem
11:10

04:33 Gheorgheni
11:20

08:20 Sighisoara 08:20 Bistrita
11:20

09:30 Orastie 09:30 Ramnicu Valcea 09:30 Morareni 09:30 Orastie 09:30 Ramnicu Valcea
11:20
Giltrans
12:45 Alba Iulia
11:30
Euro Michael Tour
07:55 Vatra Dornei
11:30
BEPS TRAVEL
15:00 Ploiesti
11:30
Cabritur
15:30 Beclean
11:30

04:33 Reghin
11:30
BEPS TRAVEL
15:00 Sheffield
11:30

08:20 Beclean 08:20 Medias
11:30

09:30 Sibiu 09:30 Sibiu 09:30 Reghin 09:30 Sebes 09:30 Sebes
11:30

09:30 Medias
11:35

04:33 Toplita
11:40

08:20 Dej
11:40

09:30 Sighisoara 09:30 Miercurea Sibiului 09:30 Lancram 09:30 Lancram 09:30 Miercurea Sibiului
11:40

08:20 Cluj Napoca
11:45

09:30 Targu Mures
11:45

04:33 Sighisoara
11:50

09:30 Alba Iulia 09:30 Alba Iulia 09:30 Sighisoara 09:30 Sighisoara
11:50

09:30 Falticeni
11:55

10:00 Praid 10:00 Vatra Dornei 10:00 Praid 10:00 Vatra Dornei 10:00 Targu Secuiesc 10:00 Medias
12:00
BEPS TRAVEL
15:00 Onesti
12:00

04:33 Orastie
12:00

08:20 Cluj Napoca
12:00
MaxiBus Travel
19:40 Buzau
12:00

09:30 Suceava 09:30 Medias 09:30 Medias
12:00

09:30 Dolhasca
12:05

04:33 Deva
12:10

09:30 Teius 09:30 Veresti 09:30 Teius
12:10

08:20 Gilau
12:15

09:30 Darabani
12:15

04:33 Caransebes
12:20

09:30 Botosani 09:30 Aiud 09:30 Aiud
12:20
Euro Michael Tour
07:55 Toplita
12:30
BEPS TRAVEL
15:00 Oituz
12:30
Cabritur
15:30 Dej
12:30

04:33 Targu Mures
12:30

09:30 Unirea 09:30 Unirea 09:30 Gura Humorului
12:30

04:33 Vatra Dornei
12:40

09:30 Turda 09:30 Turda 09:30 Campulung Moldovenesc
12:40

04:33 Resita
12:50

09:30 Iacobeni
12:50

04:33 Blaj
12:55

10:00 Reghin 10:00 Sfantu Gheorghe 10:00 Reghin 10:00 Blaj
13:00
Euro Michael Tour
07:55 Bistrita 07:55 Londra
13:00

04:33 Sibiu
13:00

09:30 Borsa
13:00

09:30 Vatra Dornei
13:05

04:33 Medias
13:10

09:30 Prundu Bargaului
13:10

09:30 Bistrita
13:15

04:33 Sebes
13:20

09:30 Beclean
13:20

09:30 Baia Mare
13:25
Giltrans
12:45 Targu Mures
13:30
Euro Michael Tour
07:55 Reghin
13:30
BEPS TRAVEL
15:00 Targu Secuiesc
13:30
Cabritur
15:30 Cluj Napoca
13:30

04:33 Alba Iulia
13:30

08:20 Huedin
13:30

09:30 Dej
13:30

09:30 Cluj Napoca
13:35

09:30 Cluj Napoca
13:40
Giltrans
12:45 Aiud
13:45

09:30 Gilau
13:45

09:30 Huedin
13:50
Giltrans
12:45 Ludus
14:00

10:00 Brasov 10:00 Teius 10:00 Fagaras 10:00 Fagaras
14:00
Euro Michael Tour
07:55 Beclean
14:00
Cabritur
15:30 Baia Mare
14:00

04:33 Bistrita
14:00

09:30 Cluj Napoca 09:30 Cluj Napoca 09:30 Cluj Napoca 09:30 Cluj Napoca
14:00

04:33 Lugoj
14:20
Giltrans
12:45 Turda
14:30
BEPS TRAVEL
15:00 Brasov
14:30

04:33 Aiud
14:40

08:20 Negreni
14:50

08:20 Alesd
14:55
Giltrans
12:45 Cluj Napoca
15:00

10:00 Avrig 10:00 Alba Iulia 10:00 Avrig 10:00 Sighisoara
15:00
Euro Michael Tour
07:55 Ludus
15:00
BEPS TRAVEL
15:00 Codlea
15:00
Cabritur
15:30 Huedin
15:00

04:33 Beclean
15:00
MaxiBus Travel
19:40 Targoviste
15:00

09:30 Negreni
15:00

04:33 Dej
15:15

04:33 Turda
15:20

10:00 Sibiu 10:00 Sibiu
15:30
Euro Michael Tour
07:55 Turda
15:30

04:33 Gherla
15:45
BEPS TRAVEL
15:00 Fagaras
15:50

10:00 Dej 10:00 Bistrita 10:00 Targu Mures 10:00 Zlatna 10:00 Dej 10:00 Bistrita
16:00

04:33 Cluj Napoca
16:00

09:30 Piatra Craiului
16:00

09:30 Beius
16:10

10:00 Sebes 10:00 Sebes 10:00 Ludus
16:30
BEPS TRAVEL
15:00 Baia Mare
16:30
Cabritur
15:30 Satu Mare
16:30

04:33 Timisoara
16:30
MaxiBus Travel
19:40 Ploiesti
16:30
BEPS TRAVEL
15:00 Avrig
16:40

04:33 Huedin
16:45
Giltrans
12:45 Huedin
17:00

10:00 Nasaud 10:00 Campia Turzii 10:00 Nasaud 10:00 Abrud
17:00
Euro Michael Tour
07:55 Lille
17:00
BEPS TRAVEL
15:00 Targu Mures
17:00
Cabritur
15:30 Oradea
17:00

04:33 Arad
17:00

09:30 Alesd
17:00
BEPS TRAVEL
15:00 Sibiu
17:15

04:33 Oradea
17:15
MaxiBus Travel
19:40 Campina
17:15

04:33 Nadlac
17:20

10:00 Turda 10:00 Beclean 10:00 Beclean
17:30
BEPS TRAVEL
15:00 Turda
17:30
Giltrans
12:45 Alesd
18:00

10:00 Brad 10:00 Gherla 10:00 Deva 10:00 Zalau 10:00 Deva 10:00 Cluj Napoca 10:00 Gherla 10:00 Zalau
18:00
Euro Michael Tour
07:55 Huedin 07:55 Dunkerque
18:00
BEPS TRAVEL
15:00 Satu Mare 15:00 Alba Iulia 15:00 Sebes
18:00

09:30 Oradea
18:00

08:20 Oradea
18:15
Giltrans
12:45 Oradea
18:30

10:00 Floresti
18:30
BEPS TRAVEL
15:00 Orastie
18:30

08:20 Bors
18:30

09:30 Bors
18:30
Giltrans
12:45 Bors
18:45
BEPS TRAVEL
15:00 Carei
18:45

10:00 Gilau
19:00
Euro Michael Tour
07:55 Calais
19:00
BEPS TRAVEL
15:00 Simeria
19:00
MaxiBus Travel
19:40 Alexandria
19:00
BEPS TRAVEL
15:00 Deva
19:30
Euro Michael Tour
07:55 Bors
19:45
MaxiBus Travel
19:40 Rosiori de Vede 19:40 Brasov
19:45

10:00 Huedin
20:00
MaxiBus Travel
19:40 Bucuresti
20:00
MaxiBus Travel
19:40 Caracal
20:45

10:00 Alesd
21:00
MaxiBus Travel
19:40 Craiova
21:45

10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Oradea 10:00 Arad 10:00 Oradea 10:00 Oradea
22:00
BEPS TRAVEL
15:00 Arad
22:00
MaxiBus Travel
19:40 Pitesti 19:40 Drobeta Turnu Severin
22:00
MaxiBus Travel
19:40 Sighisoara
22:15
MaxiBus Travel
19:40 Orsova
22:45
BEPS TRAVEL
15:00 Nadlac
23:00
MaxiBus Travel
19:40 Medias
23:00

09:30 Budapesta
23:00
MaxiBus Travel
19:40 Curtea De Arges
23:15
MaxiBus Travel
19:40 Rovinari
23:30

Informatiile prezentate pe situl MersulAutobuzelor.RO au un caracter pur orientativ.
Nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestor informatii.